HENK VAN VELZEN WEER STERKSTE MAN BIJ CROSS VALLEI? Belt 10550 11079 JAPANNERS MAAKTEN MAANBOL Zowel dames als heren van Rhevo boekten goed resultaat AAMBEIEN VALLEI EUROWONINGEN ortnieuws Amerongse dammers verloren weer „De Schutse" in Harderwijk geopend ENIGE FLINKE WERKNEMERS fa. PULL verpleeghulpen nachtzuster De Uw dagblad ervaren verwarmingstechnici aank. verwarmingstechnici BOEREN- GERIEFHOUT UW KANTINE 14x9 m. VISSER EN VAN DER GIESEN N.V. .Centrale verwarming P. C. ZANEN VAKREKWAAM PERSONEEL er zit veel woonplezier in een «drive in» woning Wielrennen UIT DE KERKEN Export van vee en vlees brak alle records Jaar geëist tegen man, die op studenten schoot VEENENDAAL* Weer zelfmoord van Duitse ambtenaar schrompelen weg CAGUOSTRO AUTO-DROP Slechte stoelgang Is geen schande meer ruimte om te leven VOORLICHTINGSAVOND WOENSDAG 8 JANUARI 1969 SCHERPENZEEL De nadering van het clubkampioenschap cyclo-cross is al goed merkbaar, want voor de 9e rit in de club-competitie kwamen niet minder dan 18 renners aan de start- streep, voor wielerveldritten. Bij de amateurs volgde Max de Vries aanvan kelijk het wiel van Henk van Velzen, maar toen deze een tempoverhoging toepaste, moest Max toestaan, dat hij een 100 meter achterstand opliep. In 3e positie was terechtgekomen Arnold Voogt, die Jan Vlastuin naar de 4e plaats deed verhuizen. Gerard van 't Klooster rukte op naar de 5e plaats, terwijl Frans Zoons als 6e eindigde, doordat Leo Stapelbroek en Teus Val kenburg bij een valpartij betrokken waren en op moesten geven. Aart-Jan Schurink was ditmaal veel sneller dan Willem van Dompseler en geruime tijd bleef hij kort achter de koplopers bij de amateurs. Mees Wa- gensveld slaagde er in om Jan Cozijn- sen achter zich te laten, waarna Hen- nie Hendriksen 5e werd. Ronald de Beer gaf op. Johan Ossendrijver was de enige A-adspirant, zodat hij geen moeite had om te winnen. Bij de B- adspiranten won Gert Vink op gemak kelijke wijze, met Hans Badenbroek als 2e. De Leusdenaar P. Kuijpers deed buiten mededinging mee. De volledige uitslagen zijn: Amateurs: 1. Henk van Velzen (Scherpenzeel)2. Max de Vries (Amersfoort); 3. Arnold Voogt (Scher penzeel); 4. Jan Vlastuin (Scherpen zeel); 5. Gerard van 't Klooster (Ha- mersveld); 6. Frans Zoons (Harskamp). Nieuwelingen: 1. Aart-Jan Schurink (Woudenberg); 2. Wim van Dompseler (Putten); 3. Mees Wagensveld (Wouden berg); 4. Jan Cozijnsen (Scherpenzeel); 5. Hennie Hendriksen (Rhenen). A-adspiranten: 1. Jan Ossendrijver (Achterveld); 2. (buiten mededinging) P. Kuijpers (Leusden). B-adspiranten: 1. Gert Vink (Wou denberg); 2. Hans Badenbroek (Amers foort). In de Soester Duinen te Soestduinen organiseerde „Tempo" de 9e rit in de gezamenlijke cyclo-cross-competitie Midden-Nederland. Er kwamen 43 deel nemers, maar daar was de nationale cross te Helvoirt niet vreemd aan, want daar vertoefden diverse Midden- Nederland-crossers. Jan van Lei j en- horst (Ad.) maakte van de afwezigheid van lijstaanvoerder Henk van Velzen een dankbaar gebruik om, via een fraaie overwinning, die hem 10 punten opleverde, de leiding over te nemen. Good old Gerrit Ruttenberg (zaterdags op hetzelfde parcours clubkampioen van „Tempo" geworden), bleef gerui me tijd dicht in zijn buurt, maar moest tenslotte toezien hoe Van Leijenhorst 'n kleine voorsprong nam. Matti de Ko ning (Amf.) legde netjes beslag op de 3e plaats, nog voor Rik Hees (Ad.). Willem van Middelaar (Amf.) werd 5e. Jan Vlastuin (Amf.) werd 11e, terwijl Sander van Doorn en Maarten Middag (beiden Amf.) net buiten de punten re gen vielen. Ondanks de aanwezigheid van enkele „Amersfoort"-crossers toch een volle dig overwicht, want het waren Max de Vries en Aart-Jan Schurink, die de lei ding namen. Lange tijd bleven ze dicht bijeen, maar toen begon De Vries aan zijn opmars naar de fraaie overwin ning. J. Smit (Ad.), in het vorige sei zoen een van de betere crossers, liet nu zien, dat hij dit zware werk nog lang niet verleerd is, want hij rukte netjes op naar een 3e plaats, voor G. v.d. Hoef (T.) en J. W. Blokland (J. van Riebeeck). Mees Wagensveld leg de beslag op de mooie 6e plaats, ter wijl Ronald de Beer 8e werd. H. v.d. Hoef (T.) was ook nu weer de beste A-adspirant. Hij wist J. Schaafs- ma (T.) op een flinke achterstand te zetten, waarna Johan Ossendrijver (Amf.) 3e uterd, met J. Fresen (St.) als 4e. B. Pellikaan (J. van Arckel) wist zijn zoveelste overwinning te behalen bij de B-adspiranten, met Gert Vink (Amf.) als 2e. Bij de veteranen werd het een mooie strijd tussen Ad Post (T.) en N. Wit- houd (V.C. A'dam), in het voordeel van Withoud beslist. Daar kwamen de broers Vroege (J.V.A.) niet aan te pas. Als 5e arriveerde Harry Schouten (Ped.r.) met achter zich C. van Dongen (V.C. A'dam); B. Alfrink (St.) en H. Bos (Ad.). De volledige uitslagen zijn: Amateurs: 1. J. van Leijenhorst (Ad.) 10 pnt.; 2. G. Ruttenberg (T.); 3. Mat ti de Koning (Scherpenzeel); 4. R. Hees (Ad.); 5. Willem van Middelaar (Achterveld); 11. Jan Vlastuin (Scher penzeel). Nieuwelingen: 1. Max de Vries (A'- foort); 2. Aart-Jan Schurink (Wouden berg); 3. J. Smit (Ad.); 4. G. v.d Hoef (T); 5. J. W. Blokland (J. v. R.); 6. Mees Wagensveld (Woudenberg); 8. Ro nald de Beer (Woudenberg). A-adspiranten: 1. H. v.d. Hoef (T.); 2. J. Schaafsma (T.); 3. Johan Ossen drijver (Achterveld); 4. J. Fresen (St.). B-adspiranten: 1. B. Pellikaan (J.v. A.); 2. Gert Vink (Woudenberg). Veteranen: 1. N. Withoud (V.C.A.); 2. A. Post (T.); 3. D. Vroege (J. v. A.) 4. A. Vroege (J.v.A.); 5. Harry Stou ten (Pedaalridders) Verenigingen: 1. Tempo 46 pnt.; 2. Amersfoort 46 pnt.; 3. De Adelaar 27 pnt.; 5. J. van Arckel 14 pnt. Standen in de diverse klassen: Amateurs: 1. J. van Leijenhorst (Ad.) 70 pni; 2. H. van Velzen (Amf.) 65 pnt.; 3. G. Ruttenberg (T.) 50 pnt.; 4. R. Hees (Ad.) 45 pnt.; 5. Willem van Middelaar (Amf.) 39 pnt. Als 9e staat Matti de Koning (Amf.) met 22 pnt. en 12e is Jan Vlastuin (Amf.) met 16 punten. Nieuwelingen: 1. Maxvde Vries (Amf.) 77 pnt.; 2. A. J. Schurink (Amf.) 57 pnt.; 3. Jan Cozijnsen (Amf.) 53 pnt.; 4. Wim van Dompseler (Amf.) 51 pnt.; 5. G. v.d. Hoef (T.) 44 pnt. Als 6e, 8e en 14e staan genoteerd resp. Sas; Mees Wagensveld; Hennie Hendriksen (allen Amf.) met 38, 22 en 7 punten. A-adspiranten: 1. H. v.d. Hoef (T.) 45 pnt.; 2. J. Schaafsma (T.) 35 pnt.; 3. J. Fressen (St.) 19 pnt.; 4. Johan Ossendrijver (Amf.) 17 pnt.; 5. Ted Sas (Amf.) 13 punten. B-adspiranten: 1. B. Pellikaan (J.v. A.) 31 pnt.; 2. Qert Vink (Amf.) 24 pnt. Veteranen: 1. N. Withoud (V.C. A'dam) 60 pnt.; 2. D. Vroege (J.v.A.) 51 pnt.; 3. A. Post (T.) 35 pnt.; 6. Harry Stou ten (Ped.r.) 24 pnt. Verenigingen: 1. Amersfoort 525 pnt.; 2. Tempo 322 pnt.; 3. De Adelaar 202 pnt.; 4. Jan van Arckel 131 pnt.; 5. Het Stadion 102 punten. Met nog 1 rit te Hilversum op zon dag 19 januari voor de wielen is het wel zeker, dat .Max de Vries winnaar is geworden bij de nieuwelingen en B. Pellikaan bij de B-adspiranten. H. v.d. Hoef kan bij de A-adspiranten niet meer bijgehaald worden, terwijl vete raan N. Withoud praktisch zeker is van de eindoverwinning. De vereniging „Amersfoort" wordt zeker winnaar van de Evert Grift-bokaal. Op zondag 12 januari a.s. organiseert „Tempo" vanaf 12 uur de Provinciale Kampioenschappen in de Soester Dui nen en het is niet onwaarschijnlijk, dat ook Noordhollandse crossers daar aan de start verschijnen, omdat de inschrij ving voor het parcours te Amsterdam (Bosbaan-omgeving) te gering is om aparte kampioenschappen te organi seren. Te Soestduinen zullen 20 ama teurs van start gaan. AMERONGEN Amerongen 1 ver loor opnieuw, thans van Vriendenkring met 12-8. Gewonnen werd door A. v. d. Grift en Van Loon; Maris, Meijer, Veld huizen en M. v. d. Grift behaalden remise. De wisselbeker voor de mees te punten in de bondscompetitie be haald ging naar Maris en Meijer (10 uit 7). Amerongen heeft nu vier punten en staat in de afgebroken wedstrijd te gen Woerden gunstiger. Het komt op 5 of 6 punten. Vriendenkring is uitge speeld en heeft 5 punten. Woerden heeft nog een wedstrijd voor de boeg tegen UDG 2 en heeft twee punten. Wint Woerden en wordt de afgebroken partij tegen Amerongen remise dan ein digen Amerongen, Woerden en Vrien denkring gelijk met 5 punten. Het tweede won zijn laatste wedstrijd tegen Houten met 11-9 en is als tweede geëindigd met slechts twee punten ach terstand op het ongeslagen DA WO uit Woudenberg. Een prima prestatie. Ge wonnen werd door v. d. Kolk, E. v. d. Grift, v. d. Berg en A. van Ewijk. Re mise maakten E. van Zomeren, Reber- gen, A. Wildeman. De wisselbeker gaat naar J. Wildeman en v. d. Berg. HARDERWIJK De staatssecreta ris van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk, mr. H. J. van de Poel, heeft dinsdag in Harderwijk de officiële opening verricht van het dag verblijf voor geestelijk gehandicapte kinderen „de Schutse", dat het eerste in zijn soort in ons land is. De staatssecretaris wees op het gro te belang voor de ouders van de eer ste stap van het kind naar het dag verblijf. Over de hoofden van de aan- Wëzigen deed mr. Van de Poel een be roep op de mensen, die bij deze zaak betrokken zijn, om door breed overleg aan deze zaak in het komende jaar veel aandacht te besteden. Het nieuwe dagverblijf, opgericht door een protestants-christelijke stich ting, maar toegankelijk voor kinderen van alle gezindten, biedt plaats aan veertig kinderen. Tot 17.30 uur u dan «van a.u.b. Van 17.30- 19.30 uur dan brangan wij ham nog 1 Allaan voor Veenendaal 's Zatard. van 16.30-17.30 uur RHENEN TEL 3328 Ned. Herv. Kerk Aangenomen: naar Zwijndrecht: P. P. J. Monster te Barneveld. Christ. Geref. Kerken Bedankt voor Sneek: D. H. Biesma te Lisse. In Japan kan men al een maanhol kopen voor de prijs van f 42.50. Met behulp van foto's van Amerikaanse en Russische ruimteschepen is de bol vervaardigd. Rechts de vertrouwde globe van de aarde. RHENEN Zowel de dames als de heren van Rhevo hebben kans gezien om in eigen huis punten in de wacht te slepen. De dames dwongen heel verras send het Zeister Cito 3 een gelijk spel af (2-2), terwijl de heren ditmaal met 3-1 de baas bleven over de zeef jonge Panters 4 ploeg uit Yeenendaal. Het lag in de lijn der verwachtingen, dat de dames het tegen Cito 3 heel moeilijk zouden krijgen, daar de Zeis ter formatie veel hoger op de ranglijst stond geklasseerd. Cito 3 was welis waar technisch meer mans, maar het vergat tot tweemaal toe op tijd door te drukken, waardoor het de winst ver speelde. In de eerste set al gaf Rhevo verras send goed partij. Wil Vink c.s. vielen nu en dan furieus aan, maar men ver loor soms weer wat punten door gebrek aan voldoende techniek. Heel krap kon Cito 3 de eerste set binnen halen met 13-15. In de tweede set bleek Rhevo wat meer vat te hebben gekregen op het spel van Cito 3; het verkreeg bij vlagen een overwicht. Verdiend werd dan ook met 15-12 gewonnen, waardoor de stand weer in evenwicht was ge bracht (1-1). De grote verrassing kwam in de der de set. Ook nu een fel vechtend Rhevo, dat Cito 3 prima partij gaf. Het stond de kleine voorsprong niet meer af en Rhevo won wederom met 15-10 en stond met 2-1 voor. Maar in de vierde en laatste set liet Cito 3 zich niet onder de voet lopen. Nu waren het de Zeister dames, die verwoed in de aanval gin gen en deze set wonnen met 9-15, waar door de punten werden verdeeld. (2-2). Een goede beurt van de Rhevo-dames. Enkele weken geleden hebben de he ren van Rhevo in Veenendaal geen kans gezien om de nog zeer jonge ploeg van Panters 4 een nederlaag toe te brengen. Het werd toen een gelijk spel: 22. Ditmaal moest het dan maar eens ge beuren en Rhevo toog in de eerste set direct in de aanval. Maar Panters 4 bezat een wapen gebaseerd op tech niek en Rhevo moest toezien, dat de jonge Veenendalers in de slotfase deze set naar zich toe trokken met 1416 (0-1). In de tweede set had Rhevo het aan vankelijk nog moeilijk, maar na de stand 98 liep het gedecideerd weg, daar Panters 4 veel fouten ging maken. Het was duidelijk gedemoraliseerd en Rhevo won met 1512 (11). Ook in de derde set bleven de ploegen aan elkaar gewaagd, maar de oudere Rhevo ploeg benutte nu wel de grotere aanvals- kracht, waartegen de betere techniek van Panters 4 niet bestand was. Ook deze set won Rhevo met 15—10 en stond op 2-1. In de laatste set scheelde het in de slotfase maar een haar, of Rhevo had toch weer genoegen moeten nemen met een gelijk spel. Maar nog juist op tijd wisten de Rhenenaren de bakens te verzetten en de set met het kleinst mo gelijke verschil naar zich toe te trek ken (15-13), waardoor de winst met 31 in Rhenen bleef. UTRECHT De export van vee en vlees heeft in 1968 een nieuw record bereikt. B(j een ongeveer gelijkblijven de waarde van de invoer (f 300 mil joen), steeg de waarde van de uitvoer van f 1,3 miljard tot f 1,5 miljard. Het bereiken van deze „top" is mede te danken aan het uitblijven van het mond- en klauwzeer vorig jaar: onze export werd niet belemmerd door grenssluitingen. De voorzitter van het Produktschap voor Vee en Vlees, mr. F. G. van Dijk, zei vanmorgen in Utrecht in zijn nieuw jaarsrede, dat de varkenssector bij de uitvoer weer de toon heeft aangegeven. Van de totale produktie, meer dan 7,6 miljoen varkens, werd 43 procent in het buitenland afgezet, een hoger per centage dan ooit tevoren. Een belangrijk deel van deze export wordt gevormd door de vleesconser- ven. De conservenindustrie heeft het er echter de laatste maanden niet gemak kelijker op gekregen. UTRECHT „Als ik ze had willen doodschieten, had ik dat gemakkelijk kunnen doen. Ik wilde ze alleen even laten zien wie ik ben". Dat zei de 26- jarige Utrechtse autohandelaar I. G. gisteren voor de Utrechtse rechtbank. In de nacht van 1 op 2 oktober vorig jaar had hij door het raam van een chauffeurscafé in de Utrechtse Johan- napolder twee schoten gelost in de richting van een groepje van vijf stu denten. Zij hadden in het café ruzie met G. gekregen omdat een van de stu denten zijn vrouw voor prostituée zou hebben uitgemaakt. Hij bedreigde de studenten met een stiletto en liep later naar zijn auto om een Flobert-geweer te apkken. Van de straat af loste hij daarmee twee scho ten. Aan de eigenaar van het café gaf hij geld om de kapotte ruiten te laten vervangen. BONN Een ambtenaar van het Westduitse ministerie van Buitenlandse Zaken, Hans Hanselmann (41), heeft zich gisteren in de nabijheid van Bonn voor de sneltrein München-Amsterdam gegooid. Hij was op slag dood. Hanselmann was sinds midden vorig jaar met ziekteverlof. Hij had een psy chiatrische behandeling ondergaan. Het laatst werkte hij op de afdeling proto col van het ministerie van Buitenland se Zaken. Voordien werkte hij jaren lang in het buitenland, o.a. in Oost- Azië en Egypte. Toegang tot vertrou welijke stukken zou hij nooit hebben gehad. Wegens uitbreiding hebben wij in verschillende af delingen plaats voor Werkzaamheden voor zowel jongeren als volwassenen. C.V. ISOLEERMATERIALEN- INDUSTRIE Utrechtsestraatweg 222 - RHENEN Inlichtingen overdag op het kantoor, 's avonds Valleiweg 97, Rhenen. Te koop aangeboden houten opstand, gedekt met pannen, op stenen voet. Zeer geschikt voor campinghouder of zomerhuis, staande te Schaarsbergen. Te bevragen fa. J. H. Dy kink en Zoon te Markelo, Telefoon 05476 -1275. Stichting „Nieuw-Unicum", reactiverings- en verpleeg huis, vraagt van 22.00 - 7.30 uur. Sollicitaties aan de direc teur, Herenweg 215 te Heemstede. Ptln en jeuk wèg Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op, zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERTI doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. Sperti Zalf en Zetpillen SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zalf f 3.85, Zetpillen f5.20. was een vermaarde Ita liaanse avonturier, die eigeniyk Giuseppe Balsamo heette, maar zich Alexan der Graaf van Cagliostro noemde. Met z'n vrouw door heel Europa en West- Azië zwervend verdiende Cagliostro schatten met kwakzalvery en oplichtery. In een rol AUTO-DROP vindt U op elke tabletver pakking een interessant verhaal. Vraag naar NIJMEGEN - DORDRECHT - EINDHOVEN - LISSE - APELDOORN Wy zoeken voor onze verschillende kantoren: en Aan ambitieuze krachten, met goede theoretische opleiding en prak tisch inzicht, biedt onze onderneming uitstekende ontwikkelings kansen en financiering van de (eventuele) voortgezette opleiding. Voor sollicitaties kunt u zich wenden tot onze chef personeelszaken, Burg. de Raadtsingel 93, Dordrecht. Telef. 01850—43922 (of na werktyd 35328). Bet li een hinderlijk ver- Khtynsel dat in de beste families voorkomt. Waar om nou tobben over een slechte of onregelmatige stoelgang? By iedere dro gist of apotheker kunt u immers een doosje Tirgon kopen. Tirgon is een mild werkend laxeermiddel op basis van plantaardige extracten, dat de darm functies stimuleert en regelt. aoepele stoelgang. TE KOOP (Lariks en Douglas) Te bezichtigen Iedere zaterdag om 10.00 uur by boswachterswoning op landgoed „De Dikkenberg", Oude Veense Grindweg 41 te Rhenen of na tel. af spraak 03498-1629. DAMES VAN 21—45 JAAR Heeft U genoeg van uw saaie, onderbe taalde baantje Heeft U genoeg van geestdodend, huis- houdeiyk werk Zo ja, dan kunnen wy U bieden 1. een prettige gedeelteiyk of volle dagtaak én 2. boeiend, interessant werk én 3. elke week een cheque van 150,- tot 200,-. Bel onderstaand telefoonnummer om een afspraak te maken voor een onderhoud, dat uw hele leven gunstig kan beïnvloeden 05760—19240 of schrijf naar Amsterdam, Muzenplein 7. AANNEMING MAATSCHAPPIJ vraagt voor haar werk aan de E 8 1*. MONTEURS 2e. CHAUFFEURS 3e. BULLDOZERMACHINISTEN 4e. WALSMACHINISTEN 5e. GRADERMACHINISTEN 6e. DRAGLINEMACHINISTEN 7e. MACHINIST HYDRAU LISCHE GRAAFMACHINE Schriftelijke sollicitaties aan P. C. ZANEN N.V. Meerstraat 216 - Hillegom. Gasten ontvangen in een royale en opgeruimde woonkamer, met z'n allen eten in een eetkeuken, zomert lekker luieren op een zonnebalkon, gezellig tea-en op een terras in de tuin, 'a winters behaaglijke warmte in het hele huis, ruimte om 2 auto's binnen te zetten en voor de kinderen: ieder een eigen ksmer om te slapen, te spelen, te studeren of gewoon even alleen te kunnen zijn, een knusse kinderhoek in de woonkamer, knutselen in een machtige hobbykamer, ravotten in de tuin of in de ga rage ala het lelijk weer is wensen die voor u werkelijkheid kunnen worden in zo'n ver rukkelijke Euro „drive in" woning, een woning waarin een man zich thuis en een vrouw zich vrij voelt Waarom kan dat allemaal wél in een Euro „drive in" woning? Omdat de architekten van Eurowoningen bij het ontwerpen primair rekening hebben gehouden met 2 belangrijke be hoeften voor het moderne gezin: ruimte en privacy. Ruimte voor elk gezinslid, maar vooral voor de vrouw des huizes: een ruim huis is een snel opgeruimd huis. Alleen dan is zij geen slaaf, maar baas over haar eigen huis. En privacy: onderling, want iedereen - ook een kind - heeft recht op privacy; maar ook het gezin als geheel, tegenover de buitenwereld. Uitgaande van deze eisen is door intelligente indeling en constructie da qua woongenoegens èn prijs bijzonder at tractieve Euro „drive in", woning ontstaan. Zo Is de indeling: Parterre: grote hal, waarachter royale hobby-, werk- of slaapka mer (470 x 230) met deur naar de tuin; naast de hal de garage van bijna 10 meter diep (ruim ge noeg dus voor 2 auto's of auto caravan en machtige speel ruimte als hij leeg is). Ie Etage: de woonverdieping, bestaande uit een prachtige L- vormjge woonkamer (met groot zonnèbalkon over de volle breed te van 5 meter), een moderne vierkante keuken, luxueus inge richt met „American Kitchen" (en ook aan de keukenzijde een balkon over de volle breedte van het huis) en verder nog een toilet met fonteintje en een grote berg- kast. 2e Elage: de slaapverdieping met 2 grote slaapkamers (resp. 426 x 276 met wastafel en 476 x 276, gescheiden door een praktische ka8tenwand), 1 slaapkamer van 382 x 195 met 2 verplaatsbare kasten en de luxueus betegelde badkamer met wastafel en 2e toilet Het hele huis centraal verwarmd. Eurowoningen gast deze „drive In" woningen nu ook bouwen in een goed geoutilleerde en attrac tieve gemeente, op ca. 25 minuten van Utrecht en Arnhem. De koopprijs Ie va f 55.900,- kJc (incl. BTW) nog te verminderen met de Rijkspremies (ca. f6.000,-). Hypotheek tot 90%. Maandelijkse kosten het eerste Jaar v.a. f260,-. WUt e er meer van weten? Gedetailleerde gegevens worden u graag verstrekt - ook zaterdags van 10 tot 2 en dinsdagsavonds van 7 tot 9 uur - door de verkoop kantoren van Eurowoningen in AMSTERDAM, H. Heijermansweg 20, tel. 020-762744: DEN HAAG. Bezuidenhoutseweg 117, teL 070- 831700; ROTTERDAM, Scheepmar kerehaven 74, tel. 010-137140; eii door VAN WAGENSVELD Make- laardij, Kerkewijk 71, Veenendaal. tel. 08385-11741, alsmede op da op vrijdag 10 januari a.s. in Hotel de Korenbeurs, Markt 16, Veenendaal. Aanvang 20.00 uur.

De Vallei | 1969 | | pagina 9