Europese Commissie maak bekend: Krachtige expansie van de economie in de E.E.G. Griep? Chefarine „4" doet wonderen Konijn doet zijn naam eer aan Harley Street gaat tegen de grond Voor u tot 61U°lo rente en voor u keuze uit 6 spaarvormen en voor u Hochhuth van laster beticht Velen krijgen dit jaar minder vakantiegeld door versnelling belastinginning Hans v. Z. al bijna 8 maanden in observatiekliniek de bank waar ook zich thuis voelt Duitsers houwen V.F.W.-614 President Kaoenda bepleit geweld Bonn en Moskou blijven praten Nu ook Venus-6 gelanceerd Zsa Zsa Gabor weer woedend Prinses Irene a naar Madrid Bisschoppen synode begint 11 oktober De vier middelen, verenigd in Chefarine „4" - elk afzonderlijk al beroemd - wer ken tezamen nog beter en helpen vaak ook dan wanneer andere middelen falen. De combinatie is ideaal om pijn of griep snel en doeltreffend te bestrijden. KAMER: F4000.- PER JAAR EEN OCHTEND IN DE WEEK Sparen is aantrekkelijk, vooral bij Hoge rentepercentages en meer onze bank, de NMB. spaarmogelijkheden, waaronder nu ook 61/4 °/o spaarbrieven. Voor particulieren, stichtingen en verenigingen. De NMB heeft voor iedereen een aangepaste spaarvorm, hoge rente en echte persoon lijke service. En ook dit laatste is iets waar we beslist niet zuinig mee zijn. ZATERDAG II JANUARI 1969 Ooggetuige treedt op LONDEN Eduard Prchal, dc Tsjechische piloot van het vliegtuig waarmee de Poolse ex-generaal Vla- dyslaf Sikor.,ki in 1943 verongelukte, heeft de Duitse schrgver Rolf Hochhuth van het toneelstuk „Die Soldaten" aan geklaagd wegens laster. Naar vandaag in Londen bekend werd, zijn ook de voor de toneelopvoe ring en de publikatie als boek verant woordelijke personen aangeklaagd. Hochhuth beweert in het stuk, dat Sikorski ten offer is gevallen aan een door Winston Churchill geïnspireerde moordaanslag, omdat hij de coalitie tussen Londen en Moskou in gevaar zou brengen. Prchal eist een verbod „om deze las ter openbaar te maken, te drukken of te verspreiden", alsmede schadevergoe ding. In een ingezonden stuk in de Times zegt een kleinzoon van Churchill, dat Hochhuth „een leugen van Goebbels- ministerie van Propaganda, nieuw leven inblaast". SCHIPHOL De Duitse vliegtuigfa briek „Vereinigte Flugtechnische Wer- ke" (VFW) in Bremen is thans begon nen met de produktie van de drie pro totypen van het eerste Duitse straal- v erk eers vliegtuig, de tweemotorige VFW-614. De eerste machine moet op 1 februari 1971 zijn eerste proefvlucht gaan maken. De VFW-614 is een klein toestel dat ontworpen is voor korte afstanden en 44 passagiers of 4 ton vracht met een snelheid van 740 km per uur over een afstand van maximaal 800 km zal kun nen vervoeren. VFW noemt het toestel, dat in het begin van de jaren 70 op de korte aan voerlijnen in dienst zal komen, „een goed voorbeeld van succesvolle Euro pese samenwerking". Aan het Duitse project werken dan ook vliegtuigfa brieken uit nog vier andere Europese landen mede, te weten: voor Neder land de Fokkerfabrieken, die de vleu gels leveren, voor België de vliegtuig fabriek Sabca, de Franse motorenfa- briek Snecma, Rolls Royce in Enge land en „Short Brothers and Harland" in Noord-Ierland. Naar bekend neemt de VFW-fabriek op zijn beurt bij Fokker deel aan de produktie van het eerste Nederlandse straalvliegtuig, de F-28 Fellowship. Van dit toestel neemt VFW een deel van de romp en het staartstuk voor zijn rekening. De F-28 en het Duitse toestel zijn geen concurrenten van elkaar. De F-28 valt met zijn grotere vervoerscapaci teit (65 passagiers) en grotere actie radius in een andere categorie dan de LONDEN President Kenneth Kaoenda van Zambia heeft aangedron gen op een militaire invasie van Rho desië, om het blanke minderheidsbe wind van Ian Smith af te zetten. De rede van Kaoenda was de eerste openlijke oproep tot het gebruik van ge weld, die op de conferentie van de pre mier's van het Gemenebest is gehoord. De Afrikaanse leider zei, dat een mi litaire invasie op dit ogenblik op de lange düur zou betekenen, dat er min der bloed zou worden vergoten. Hij drong er bij de 27 vertegenwoor digde landen op aan dat zij de Afrikaan se guerrillistrijders, die in Rhodesië zelf werken moesten steunen. Hij ver telde dat de Afrikaanse guerrilla's reeds steun ontvingen van de communistische landen, in het bijzonder van China. President Hastings Banda van Mala wi had eerder beweerd dat het gebruik van geweld niet praktisch zou zijn. Hij zou gezegd hebben dat als zijn hoofd stad zou worden gebruikt als basis voor een militaire actie tegen Rhodesië, de ze verwoest zou worden. BONN West-Duitsland en de Sov jet-Unie zullen de komende maanden de diplomatieke dialoog over 't afzien van geweld en andere politieke vraagstuk ken voortzetten. Dit is vrgdag in Bonn bekend geworden na een vraaggesprek van minister van Buitenlandse Zaken Brandt met de Russische ambassadeur in Bonn, Tsarapkin. De Sovjet-Unie brak het gesprek vo rig jaar, kort voor de inval 4n Tsjecho- Slowakije af. Voorts is in Bonn officieel meege deeld, dat Tsarapkin. Brandt de bezwa ren heeft meegedeeld, zie zijn regering heeft tegen de verkiezing van een West- duitse president in Berlijn. Brandt heeft het Westduitse standpunt in deze zaak uiteengezet. Saoed leeft maar heel sober LONDEN Zjjn hotelrekening bedraagt 1.350 dollar per dag zijn nieuwe auto kost 24.000 dollar en overal waar hg heengaat wordt hg gevolgd door een re serve limousine met het oog op de mogelijkheid van panne. Als hij een slok water of vruchtensap drinkt en anders drinkt hij niets als vroom Mohammedaan behalve thee of koffie gezet door zijn per soonlijke koffie- en .theezetter brengt soms een dienaar eerst het glas of de kop naar zijn gebaarde lip pen. Hij wordt dag en nacht beschermd door een Arabische lijfwacht en Brit se bewakers met witte handschoe nen, die hij zelf in dienst heeft ge nomen. Maar het leven van vandaag is voor ex-koning Saoed van Saoedi-Arabië tegenwoordig een sobere bedoening, vergeleken met de dagen, toen hij zetelde in een paleis van 3.2 km in het vierkant te Riyad, dat 24 mil joen dollar heeft gekost. Hij was toen omgeven door 800 diena ren en verwanten, vrouwen en bij vrouwen en bracht per vliegtuig be zoeken aan collega's, koningen en aan presidenten. Thans, van de troon gestoten en ver bannen, leeft de ex-monarch terug getrokken in een luxe hotel te Lon den en ongeveer zijn enige bezoekers van betekenis zijn dt plaatselijke burgemeester en een afgezant van de aartsbisschop van Canterbury want Saoed neemt het standpunt in, dat hij nog altijd een godsdienstiglei- der, de beschermer van de Islam is. Het gevolg van Saoed is ondergebracht in vijf statige suites en 25 twee-ka merappartementen twee etages van een gehele vleugel in een Londens hotel. Maar zijp genoegens en tijdverdrijf zijn eenvoudig. Er bevinden zich geen bij zitten in het koninklijk gevolg en een woordvoerder voor de voormalige heerser verklaarde in smetteloos En gels, zelfs niet te weten wat bijzitten zijn. Saoed, die een vurig mohammedaan is, rookt noch drinkt en bidt verscheide ne malen per lag, het gelaat boven de daken van Londen naar Mekka gekeerd. Hij verlaat het hotel alleen voor kleine tochten in zijn nieuwe limousine, misschien om bekenden te bezoeken of ritten te maken in een park te Richmond,* waar herten over de weg springen en de plantengroei overweldigend is vergeleken bij de dorre woestijnen van zijn vaderland. Naar praatjes zeggen zou Saoed bij de vele dochters van stamhoofden, met wie hij normaal of om politieke rede nen is getrouwd, 20 zonen en mis schien 75 dochters hebben. In Lon den heeft hij evenwel slechts een vrouw, twee zonen en heel weinig dochters bij zich. BRUSSEL De gegevens die de Europese Commissie met haar jongste con junctuurenquête onder het bedrijfsleven heeft verzameld, doen verwachten dat de economische expansie in de komende maanden krachtig zal blijven. In de gemeenschap als geheel zijn de ondernemers van mening, dat de indus triële produktie in de afgelopen maanden in een snel tempo is toegenomen. Een reeds aanzienlijk stijgende conjunctuurtendens is nog versterkt door inhaalef fecten die in Frankrijk optraden' na de stakingsperiode in mei/juni, aldus een EEG-analyse van deze gegevens. In Duitsland vertoont de totale industriële produktie nog steeds een zeer snelle groei, waarbij gunstige re sultaten worden geboekt in de meeste nijverheidssectoren. Uit de enquêtes blijkt een in haar geheel gunstige con junctuurontwikkeling, te meer daar de sector consumptiegoederen nu een gro ter aandeel neemt in de algemene ex pansie. In Frankrijk tonen de enquê tes aan dat het tempo van de bedrijvig heid vrij snel is gestegen. Deze ontwik keling lijkt niet uitsluitend te moeten worden toegeschreven aan de pogingen om de tijdens de stakingen geleden pro- duktieverliezen in te halen. De onderne mers blijken tevreden te zijn over de ontwikkeling van de vraag, vooral de binnenlandse. Ook de produktievooruit- zichten zijn positief. Uit de antwoorden van de bedrijfsleiders blijkt aldus, een snelle aanpassing van het produktie-ap- paraat aan de nieuwe vraagontwikke- ling, wat tevens uitzicht geeft op een drufcfte bedrijvigheid in de komende meenden. In Italië is de conjuncturele ex pansie tijdens het eerste halfjaar van 1968 vertraagd, vooral als gevolg van een afzwakking van de binnenlandse vraag. Onlangs hebben zich echter te kenen voorgedaan die op een verbete ring wijzen. Zij houden mogelijk ver band met de door de Italiaanse autori teiten getroffen stimulerende maatrege len. Op grond van de antwoorden der ondernemers kan worden aangenomen, dat de economische groei in de komen de maanden opnieuw dynamischer kan worden. In België is het conjuncturele kli maat. dat sinds het begin van 1968 reeds duidelijk gunstiger was gewor den, in de laatste maanden verder ver beterd. De beoordelingen van het bin nenlandse en vooral ook het buiten- MOSKOU Rusland heeft opnieuw een automatische sonde, de „Venus-6" in de richting van de planeet Venus ge zonden. De sonde moet aan de achter zijde van de planeet landen. Op 5 ja nuari werd de „Venus-5" gelanceerd. De twee ruimtevaartuigen komen na een tocht van 250 miljoen km omstreeks midden mei bij de planeet aan en moe ten dan beide aan de achterzijde een zachte landing maken. Dit maakt het mogelijk „de kenmerkende eigenschap pen van de dampkring in verschillende gebieden van de geheimzinnige planeet vast te stellen", aldus het Russische persbureau Tass. In oktober 1967 maakte de Venus-4 ook een zachte landing op de planeet, en seinde toen tijdens de anderhalf uur durende tocht aan een parachute door de atmosfeer gegevens naar de aarde. De Russen hébben in november 1965 met een tussenruimte van enkele da gen twee Venus-sondes gelanceerd. De Venus-2 schoot toen op 24.000 km af stand langs de planeet, en de Venus-3 sloeg er te pletter. Met de eerste Ve- nus-sonde, in 1961, was het contact al na enkele dagen verbroken. Beide nu gelanceerde sondes voeren wimpels mee met een basreliëf van Le nin en het Russische staatswapen. Ex-politieke gevangenen boos op de Gaulle UTRECHT De „Nederlandse ver eniging van ex-pdlitieke gevangenen uit de bezettingstijd" heeft in een brief aan de Franse ambassadeur in ons land, Pierre Siraud, haar grote verontrusting uitgesproken over de houding van de Franse regering inzake Israël. De ver eniging protesteert met klem tegen deze maatregelen, omdat deze een stimulans kunnen zijn voor herleving van het an- ti-semitisme. landse orderbestand zijn beter gewor den. De duidelijk optimistisch getinte produktievooruitzichten doen een vrij hoog activiteitstempo in de komende maanden verwachten. In Luxemburg is de bedrijvig heid in de laatste maanden levendig ge bleven. Het peil van de vraag wordt door de grote meerderheid van de bè- drijfshoofden nog steeds gunstig ge acht. Overigens verwachten alle onder nemers in dé komende maanden een even grote of grotere bedrijvigheid, zo dat kan worden aangenomen dat het huidige expansietempo zeker gehand haafd zal blijven. LONDEN „IJdel, talentloos en vol slagen onbetekenend", antwoordde de van satirische revues bekende Engelse acteur Peter Cook, toen hem in een door de Britse televisie uitge zonden programma werd gevraagd, hoe hij de naast hem zittende Zsa Zsa Gabor vond. Artiesten en publiek waren met stom heid geslagen en het voorwerp van deze kritiek keek of ze zojuist een klap in het gezicht had gekregen. De conferencier probeerde nog over de pijnlijke opmerking heen te pra ten, maar de gewoonlijk niet op haar mond gevallen Hongaars-Amerikaan- se actrice was niet van plan zich deze belediging zonder meer te laten welgevallen. „Nooit eerder heeft men mij zo bele digd, en de Engelsen zijn gewoon lijk nog wel zo beleefd", reageerde zij gekwetst. Terwijl haar woede zichtbaar steeg, richtte ze zich recht streeks tot de langharige acteur. „U kunt zelf niet veel talent hebben, an ders zou u dit wel in anderen her kennen en niet durven beweren dat ik geen talent bezit". Voordat het programma in een ge spannen sfeer uit de lucht ging, plaatste Zsa Zsa Gabor, die Cook aankeek alsof ze hem ter plaatse wilde verslinden, nog snel een laat ste tegenstoot: „waarom laat u uw haar niet eens knippen. Dit staat u verwijfd". „Men heeft mij mijn eerlijke mening gevraagd en die heb ik gegeven", luidde het verweer van Cook. ADVERTENTIE Vier middelen in één tablet - waaronder het betrouwbare maagmiddel Chefarox - helpen snel en... doen wonderen l DEN HAAG Als gevolg van een versnelling van de belastinginning, waartoe minister Witteveen heeft besloten, zullen de werknemers met hogere inkomens reeds deze maand meer loonbelasting gaan betalen. Zij zullen bij gelgkblgvende uitkeringen ook minder gratificatie en minder vakantiegeld in handen krggen. Minister Witteveen bereikt deze versnelde inning door wijzigingen, die hg in de loonbelastingtabellen heeft aangebracht en die op 1 januari van kracht zgn ge worden. Zoals het ministerie van financiën dit uitdrukt zijn de loonbelastingtabellen beter afgestemd op de tarieven van de inkomstenbelasting. De minister heeft dit gedaan door de grens van de loon- inkomens, waarvoor belasting en pre mie rechtstreeks uit de gewone tabel len kunnen worden afgelezen, te verho gen van 26.400 gulden tot 39.360 gulden per jaar. Dit betekent, dat de over gang naar het procentuele tarief pas plaatsvindt bij een jaarinkomen van 39.360 gulden. Daardoor is voor alle ho gere loon inkomens - ook die boven 39.360 gulden per jaar - het verschil tussen de verschuldigde inkomstenbe lasting en de ingehouden belasting aan zienlijk verkleind. Ook de tabel voor bijzondere belo ningen is doorgetrokken, namelijk tot 39.000 gulden. Dit heeft o.m. consequen ties voor de belastingheffing op vakan tiegeld en tantièmes of gratificaties bg degenen, die meer dan 15.000 gulden verdienen. Het een en a-Ader betekent dus niet, dat de belastingdruk voor de hogere looninkomens zwaarder is geworden; de belasting wordt alleen eerder geïnd. De aanslagen voor de inkomstenbelas ting zullen derhalve te zijner tijd nave nant lager zijn. Een blik op de nieuwe tabellen leert, dat de werknemers met een hoger in komen dit jaar aanmerkelijk minder vakantiegeld in handen zullen krijgen, tenzij natuurlijk de werkgever een fik se verhoging toepast. De werknemers met twee kinderen, die een looninkomen hebben dat tussen 21.000 en 30.000 gulden per jaar ligt b.v. zullen dit jaar tweemaal zoveel belas ting van hun vakantiegeld moeten af staan aan de fiscus als verleden jaar. Het tarief voor deze categorie is name lijk verhoogd van 16,9 tot 34 procent. Een ander voorbeeld: bij een werk- UTRECHT De meervoudige Utrechtse moordenaar Hans van Z. verblgft sinds begin juni van het vorig jaar in de psychiatrische observatiekliniek aan de Gans straat in Utrecht, terwgl het psychiatrisch rapport reeds eind september werd uit gebracht. Van Z. zal daar blijven tot na het proces, dat 11 februari in Utrecht begint. Volgens het wetboek van strafvorde ring mag het verblijf in een observatie kliniek niet langer duren dan zes we ken. „Als noodmaatregel heb ik prof. dr. J. Kloek gevraagd of hij wat lan ger in de observatieklieniek mocht blij ven", verklaarde desgevraagd mr. W. H. Overbeek, hoofd van het arrondisse mentsparket in Utrecht. Als beweegreden voor deze beslissing heeft voor mr. Overbeek gegolden, dat het verblijf in een cel van de mare- shausseekazerne in Soesterberg, waar Van Z. tot bgin juni verbleef, te een zaam was. Bezwaren had mr. Over beek ook tegen opsluiting in een huis van bewaring in verband met de con frontatie met andere verdachten en te gen het verblijf in een politiecel had mr. Overbeek dezelfde bezwaren als te gen terugkeer naar Soesterberg. Mr. Overbeek gaf toe, dat dit lange i Ongeveer 4500 stuks pluimvee en pelsdieren hebben op vrijdag 10 janua ri in de Haagse Houtrusthallen deel genomen aan de nationale slotshow van ..Avicultura". Op de foto een van de trekpleisters, een' Engels langoor konijn, dat zoals op de foto te zien is, deze naam dubbel en dwars waard was. nemer met acht kinderen, die een loon inkomen heeft van 39.000 gulden per jaar en die verleden jaar geen belas ting van zijn vakantiegeld zag afgehou den, zal dit jaar bijna de helft van het vakantiegeld (48 procent) meteen aan de schatkist moeten worden afgedra gen. SCHIPHOL Gistermiddag is prin ses Irene, die met haar echtgenoot prins Carel Hugo drie dagen in Neder land heeft vertoefd, in een KLM-toestel van Schiphol naar Madrid vertrokken. De prinses werd op de luchthaven uit geleide gedaan door prins Carel Hugo, die zelf later per KLM-machine naar Wenen vertrok. VATICAANSTAD De internationa le commissie van theologen, die gewenst wordt door progressieve kringen in de katholieke kerk, zal spoedig in het le ven worden geroepen. Aldus is bekendgemaakt door bis schop Ladislaf Rubin, secretaris-gene raal 'van de synode van bisschoppen. Hij zei dit op een persconferentie, die was belegd in verband met de buiten gewone zitting van de synode, die in de komende herfst in Rome zal worden gehouden. Paus Paulus VI had deze zitting reeds een maand geleden aan gekondigd. De buitengewone zitting, kondigde bisschop Rubin aan, zal op 11 oktober beginnen en ten minste twee weken du ren. De synode is door de Paus bijeen geroepen om te beraadslagen over de rol van de internationale bisschopscon ferentie, hun. mate van afhankelijkheid van het pausschap en de betrekkingen tussen het Vaticaan en de conferenties. Binnen 60 dagen zal een uit acht le den bestaande commissie beginnen met het voorbereiden van de buitengewone synode. Wat de internationale commissie van theologen betreft, de samenstelling hier van is haast voltooid en binnenkort kan er het nodige nieuws over worden ver wacht. LONDEN Honderden vooraanstaande artsen in Londen zullen hun spreek kamers in Harley Street moeten missen. De chirur gen, die in het noordelijke deel van de straat, in een blok 18de eeuwse huizen, zetelen is de huur reeds opgezegd. Het desbetref fende blok zal worden ge sloopt om plaats te maken voor een modern pand. "Tientallen jaren wonen de beste chirurgen en huisartsen van Engeland in Harley Street. De hono raria, die deze artsen re kenen, zijn er dan ook naar. Wanneer de slopers in juli komen, zullen 200 tot 400 artsen ergens anders een onderkomen moeten zoeken. Velen van die art sen delen thans kamers in Harley Street. Sommige artsen hebben het onvermijdelijke aan vaard en zijn verhuisd. Tot deze groep behoren Sir Ronald Bodley Scott, de lijfarts van koningin Elizabeth II, en dr. Roger Bannister, die als eerste atleet de mijl in minder dan 4 minuten liep. Andere artsen, die de pensioengerechtige -leef tijd reeds naderen, staken hun praktijk en concen treren zich op ziekenhuis- werk. Hét vinden van an dere ruimte in Harley Street en omliggende stra ten blijkt niet eenvoudig te zijn. Hoe moeilijk dat is, blijkt uit een verklaring van de keel-, neus- en oor arts dr. Roland Lewis: „Het krijgen van praktijk ruimte in deze buurt is bijzonder moeilijk en de huren die gevraagd wor den zijn buitensporig. Ik betaal thans bijna f 4000,per jaar aan huur voor een kamer, die ik de gehele week kan ge bruiken. Thans durft men mij dezelfde huur te vra gen voor een enkele mor gen". Al ruim vijf jaar wordt gesproken over de ver nieuwing van de huizen in Harley Street. Onlangs hebben de commissarissen van de kroon, die eige naars zijn van de huizen, een herontwikkelingscon tract getekend met een Londense onderneming. ADVERTENTIE verblijf in een observatiekliniek in zijn loopbaan nog niet eerder is voorgeko men. Of het voor ons land uniek is kan hij niet met zekerheid zeggen. Het ver blijf in de inrichting geldt als voorlopi ge hechtenis. EENZAAMHEID Mr. Ovërbeek verklaarde voorts, dat Hans van Z. in de observatieklirtiek een beter contact heeft met het personeel. De eenzaamheid daar is dus minder groot als zij in Soesterberg zou zijn ge weest. hoewel het verblijf in de kliniek wel cellulair is. Men vreesde dat hij in de eenzame cel van de marechaussee kazerne gek zou worden, zo voegde daaraan toe mr. A. Somerwil, de sub situut-officier van justitie, die de zaak tegen Hans van Z. zal behandelen. Hoewel het niet de bedoeling is dat hij nog nader wordt bekeken, omdat het psychiatrisch rapport immers al is uit gebracht, meent mr. Overbeek dat de nadere contacten, die natuurlijk plaats vinden, het oordeel van prof. Kloek als getuige-deskundige in de rechtszaak al leen maar ten goede kunnen komen. Prof. Kloek is naar verluidt bij zijn onderzoek geassisteerd door dr. Schnit zel. Zij zijn tot de conclusie gekomen, dat Hans van Z. verminderd toereke ningsvatbaar is, maar een vrij hoog in tellect heeft. „OUWE NOL" De als tipgever van Hans van Z. aan- geduidde bejaarde Utrechter „Ouwe Nol" van R. verblijft nog steeds in het huis van bewaring in Zwolle. Hij keerde naar Zwolle terug nadat psychiaters zich ongeveer zes weken met hem hadden beziggehouden. De bezwaren tegen terugkeer naar het huis van bewaring golden voor hem niet, zo meent mr. Somerwil, want deze nog steeds hardnekkig ontkennende ver dachte heeft een totaal andere persoon lijkheid dan Hans van Z. AMSTERDAM In de ziekenver pleging Prinsengracht te Amsterdam is overleden mevrouw B. Kiek-Wolf- fers, eon der oprichters van de „Unie van vrouwelijke bedrijfshoofden waarvan zij van 1949 tot 1958 vice-pre- sidente en daarna presidente was. Me vrouw Kiek heeft sterk geijverd voor de deelneming van meisjes aan techni sche en economische opleidingen. Te vens was zij vice-presidente van de „Union des femmes chefs d'enrepri- ses" en genoot als zodanig internatio nale bekendheid. Mevrouw Kiek werd in 1962 benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nas sau en in 1964 tot „Chevalier de l'ordre i de l'economie nationale frangaise". mej. Th. van Dongen kassier kantoor Brede NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Veenendaal: Markt 5. Ede: Breelaan 1.

De Vallei | 1969 | | pagina 6