Europese driebandentitel voor Belg Raymond Ceulemans Virginia Wade en Bob Hewitt veroverden titels Schouderkarbonade 2.69 Hacheevlees 2.19 De echte „Mainzer" zuurkool 0.39 Geschrapte worteltjes Q QQ Navelsinaasappelen 1.98 KIJKGRIJP Geen moeilijkheden Raliye Monte Carlo Marathon Financiers I ongeslagen boulanger op tweede plaats Biljartbond verruimt amateurbepalingen Overwinning voor Nederlandse dames in volleybaltop Nederlandse ploegen voor Beneluxstrijd Gertie Wildeboer won overtuigend Wolde niet verder dan achtste plaats 'S Nederlanders nog in strud Voetbal in het buitenland Competitie -uitslagen Betty Stöve won finale in Parijs Engeland Spanje België Portugal Bel 08385 Zakelijk - Discreet - Snel Geen winnaar Omhelzing Naar Tokio Opvallend HlJC ijshockeykampioen SUPERKOOPJES IN DE KIJKGRIJP AANBIEDINGEN GELDIG DINSDAG EN WOENSDAG Meeste kansen Nog 183 Dode patrijs Oudkerk tweede in Berlijn S 11741 MAANDAG 20 JANUARI 1969 PARIJS Betty Stöve heeft zondag middag de finale dames-enkelspel ge wonnen van het tennistoernooi om de Franse kampioenschappen op overdek te banen. De Rotterdamse versloeg Ja- nine Lieffrig (Fra.) met 6-3, 6-2. Betty Stöve speelde voortreffelijk. Ze kon door haar grotere slagkracht meer aanvallend spelen dan de Frangaise, was bovendien sneller en volleerde bij zonder gedecideerd. Zij heeft van de eerste slagenwisseling het initiatief ge had en won zonder ook maar een mo ment in moeilijkheden te zijn geweest. Samen met Kenneth de Koning be reikte Betty Stöve de eindstrijd van het gemengd dubbel door een overwinning op de Nederlands-Britse combinatie Ju dith Salome-John Berrett, 3-6, 6-2, 6-4. De finale bij de heren eindigde in een Franse overwinning. Jean Pierre Cour col won met 10-8, 6-8 en 10-8 van de Engelsman Graham Stilwell. KAAPSTAD Virginia Wade. die voor de vierde achtereenvolgende keer uitkwam in de finale dames-enkelspel van de toernooienreeks in Zuid-Afrika, heeft de eindstrijd van he* kampioen schap van de westelijke provincies ge wonnen. De Britse speelster versloeg zaterdag in Kaapstad de Zuidafrikaan- se Pat VValkden met 6-4, en 6-1. De finale van het heren-enkelspel, tussen de Zuid-Afrikanen Bob Hewitt en Ro bert Maud, werd door Hewitt gewon nen met 6-4 en 8-6. Pat Walkden, die Virginia Wade eer der in twee finales van het Zuidafri- kaanse „suiker-circuit" had verslagen, was zaterdag geen partij voor de hardslqande Engelse. In de eerste bood de donkerharige, lichtvoetige Zuidafrikaanse negen games verwoed tegenstand aan Virginia Wade, maar daarna was haar strijdlust niet meer toereikend om de in voortreffelijke vorm spelende Engelse te stuiten. In de finale van het heren-enkelspel was de grotere routine van Bob Hewitt doorslaggevend tegen Robert Maud, die vooral in de tweede set met een aantal schitterende opslagen voor de dag kwam. Dat echter was niet voldoende om Hewitt van de winst af te houden. Hewitt veroverde zijn tweede titel in het dubbelspel met zijn Davis-Cup-part ner Frew McMillan en weer was Ro bert Maud, die speelde met de Brit Mark Cox, de verliezer: 10-8, 1-6, 6-4. Ook Virginia Wade, die net als Pat Walkden in drie finales uitkwam, be haalde een tweede titel in het dubbel spel. Met haar landgenote Winni Shaw versloeg zij het Zuidafrikaanse paar Pat Walkden/Annetty du Plooy-Van Zijl met 6-4, 2-6 en 7-5. AMSTERDAM De bondsvergade ring van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond heeft zonder een enkele op- of aanmerking de bestuursvoorstel len inzake de verruiming van de ama teurbepalingen, die trouwens ook al een half jaar geleden internationaal werden geaccepteerd, aangenomen. De amateurdefinitie voor de biljarters luidt nu: amateur is hij, die geen direct gel delijk voordeel trekt uit officiële wed strijden. Met andere woorden: de bil jarters mogen nu ook irnNederland te gen betaling lesgeven en vergoedingen ontvangen voor demonstraties. Het bondsbestuur zal wel regulerend optre den over de hoogte van deze bedragen, werd zaterdag op de bondsvergadering te Amsterdam gezegd. De hoogste onderscheiding in de bil jartbond, de mr. De Lioni-beker, die enkele jaren in de brandkast was ge bleven, werd voor een jaar toegekend aan het district Eemland, vanwege de organisatie van het Europees kampioen schap Pentatlon voor ploegen. In de bestuurssamenstelling kwam geen wij ziging. Voorzitter P. van Engelen, pe- ningmeester G. H. Walda en lid, mr. H. Schiphorst werden bij acclamatie herkozen. HENGELQ De Nederlandse dames zaalhandbalploeg heeft in Hengelo een verrassende overwinning met 6-5 op 't sterker geachte Zweden behaald. De Nederlandse dames, die in Niloc-speel- ster Carry Piller een uitblinkster had den, dankten de zege vooral aan de bij zonder goed gespeelde eerste helft, die met de stand 5-2 werd afgesloten. De Zweedse dames slaagden er dank zij hun groter routine in reeds na zes mi nuten in de tweede helft de achter stand tot 4-5 terug te brengen, maar de Oranje-formatie hi#ld goed stand. Door een doelpunt van Carry Piller werd het 6-4. waarna het einde met 6-5 kwam. Voor Nederland scoorden: Carry Pil ler (3x), Adrie Meijer, Kitty de Waard en Marianne de Meurichy. De Zweed se doelpunten werden gemaakt door An-Christine Medhammar (2x), Chris tina Larsson, Inge Jacobson en Inger Halkansson. DEN HA^G Ongeslagen een toernooi beëindigen en geen kampioen wor den lijkt onmogelijk. Toch is het Laurent Boulanger in de strijd om de Europe se titel driebanden overkomen. De lange Belg, die vorig jaar december landge noot Raymond Ceulemans, de superspecialist in het spel van de drie banden, onttroonde als nationaal kampioen, leek zondagmiddag in de Haagse sporthal aan de Steenwijklaan, opnieuw voor een sensatie te zorgen. Raymond Ceule mans. wereld- en Europees kampioen, balanceerde tegen zijn lange Waalse tegenstander vier beurten op de rand van de afgrond. Boulanger leek al in zijn vierenveer tigste beurt- van de enerverende finale voor zijn eerste Europese driebanden- titel te staan. Bij een score van 55 ca ramboles begon de Luikse typograaf met een prachtige losse bandstoot aan de serie die hem over de eindstreep zou moeten brengen. Terwijl Ceule mans wit wegtrekkend op zijn stoel zijn concurrent gade sloeg, steeg de spanning met elke carambole welke Boulanger maakte. Het geluk, dat hem bij het vierde punt had toegelachen, ontbrak echter bij de stoot die de zes tigste carambole had moeten opleve ren. Op enkele millimeters miste de witte de rode bal. Raymond Ceulemans kon opgelucht adem halen doch zat na een poedel een halve minuut later weer op zijn stoel. De titelhouder had een vrij gemakkelij ke bal laten liggen en niemand twij felde er aan of Boulanger zou de par tij uitmaken. De spanning was echter te groot en de stand bleef 50"—-59. Het zelfde beeld herhaalde zich in de vol gende beurt. Het werd duidelijk dat de biljarter met de sterkste zenuwen zou winnen. Toch kwam er geen winnaar van de partij. Nadat Ceulemans via twee series van vier en -drie in de achtenveertigste beurt de zestig had bereikt maakte Boulanger in de nastoot het hem nog ontbrekende punt. Voordat Boulanger echter aan zijn laatste beurt had kunnen beginnen, had de arbiter een huilende Belgische bondsofficial, die Ceulemans kwam om-# heizen, met zachte drang uit de arena moeten verwijderen. Die gelukwensen waren, ondanks het feit dat Boulanger nog een remise kon en zou forceren, niet voorbarig. Raymond Ceulemans zou namelijk ook bij een puntendeling zijn Europese titel prolongeren dank zij een veel hoger algemeen gemiddelde. Het moyenne van de Belg, die in de voorgaande dagen gedemonstreerd had hoe begenadigd hij ajs driebander wel is, bedroeg na tien partijen 1,538, een nieuw Europees record. Vooral zater dagmiddag in de partij tegen de Ne derlandse kampioen Jan. Doggen, toen ook prins Claus onder de talrijke be zoekers was, maakte de 31-jarige Ceule mans een geweldige indruk. Nadat hij met een serie van twaalf van acquit was gegaan maakte de Belg in tien beurten liefst drieënveertig caramboles opgebouwd met reeksen van onder an deren 9, 4, 13 en 4. Het onwaarschijn lijk hoge gemiddelde van ruim vier kon hij uiteraard niet handhaven. Hij beëindigde de partij uiteindelijk in negenentwintig beurten. Jan Doggen, die in dit toernooi als nationaal kampioen is tegengevallen, speelde tegen Ceulemans een van zijn weinige partijen met een moyenne van boven de een. Met Raymond Ceulemans en Laurent Boulanger gaat ook de Oostenrijker Jo- hann Scherz, die in het eindklassement derde werd, over twee maanden naar Tokio voor de strijd om het wereld kampioenschap driebanden. De sym pathieke Wener stond zaterdag voor een zware opgave toen hij achtereen volgens Boulanger en Ceulemans kreeg te bestrijden. In de middaguren kreeg het duel tussen Boulanger en Scherz door de demonstratie die Ceulemans gelijktijdig op de andere tafel tegen Doggen gaf, niet de aandacht die het verdiende. Het was technisch, maar vooral tactisch een zeer boeiend ge vecht, waarin Boulanger een ruime een ruime voorsprong (178), door een serie van twaalf veranderd zag in een achterstand. Daarna bleef de balans vrijwel in evenwicht. In de vierenvijf- Prins Claus bekijkt aandachtig de badge van de Belgische biljart bond op het vest van Europees kam pioen Raymond Ceulemans. tigste beurt maakte Boulanger de zes tig vol, Scherz miste door een „klos" met één punt remise. Opvallend was de prestatie van su- per-kadrist Jean Marty. De kleine Fransman blijkt ook een uitstekend driebander te zijn. Hij eindigde op de vierde plaats met een gemiddelde van 0.998. Wanneer Marty zijn laatste par tij tegen Jan Doggen in een beurt min der had beëindigd dan had de Parijze- naar de begeerde „een" gehaald. Tot opvallende prestaties kwamen de twee jongste speler van het toernooi: de Deen Kurt Thögersen (22) en Rini van Bracht (21). Thögersen, die als biljar ter iets gerijpter lijkt, verzamelde even als Van Bracht tien matchpunten maar dank zij een hoger moyenne kwam hij op de vijfde plaats. Van Bracht, van wie Ceulemans heeft gezegd dat hij zich in de toekomst meer op de kader- spelen zal jnoeten toeleggen om een goed driebander te worden, kreeg zijn revanche tegen Jan Doggen niet. De Heerlense caféhouder Doggen, die tij dens het nationale kampioenschap eind vorig jaar in Alkmaar met miniem verschil de titel veroverde, bleek ook nu weer over de sterkste zenuwen be schikken. In de spannende slotfase waar in de sympathie van het publiek dui delijk naar Van Bracht uitging, maakte Doggen met een serie van vier de par tij uit. Van Bracht bleef op 59 staan. De Zwitser Jacques Blanc, die wel de allure maar niet de kwaliteit van een groot biljarter heeft en de Duitse Die ter Haring vielen in het toernooi dui delijk uit de toon. Het tweetal ontliep elkaar niets in kwaliteit, hetgeen ook in het moyenne tot uitting kwam: beiden noteerden 0.712. Eindstand: (aantal punten, aantal caramboles, aantal beurten, hoogste serie en algemeen gemiddelde): 1. en Europees kampioen Ceulemans 19 600 390 14 1.538 2. Boulanger 19 600 511 9 1.174 3. Scherz 16 582 544 12 1.069 4. Marty 12 564 565 9 0.998 5. Thögersen 10 520 578 11 0.899 6. Van Bracht 10 523 602 10 0.868 7. Doggen 8 510 610 7 0.836 8. Rico 6 525 617 6 0.850 9. Vinagre 6 513 622 7 0.824 10. Blanc 2 485 681 7 0.712 11. Haring 2 413 580 7 0.712 Heren: Orawi - AMVJ/Rotterdam 30, Va- luas - HML/CLV 3—1, Blokkeer - US 30, SFC - Libanon '50 32, Tornado - Hevok 32 en Cito - AMVJ/Amsterdam 0—3. Dames: Haag '68 - Rapid M 30, SFC - Isala 3—2. Bekkerveld - HML'CLV 3—0, Ka- ranoi - PSV 30, Vred./Achilles III - Boemerang 30 en Valbovol - Armada 3—0. N BERLIJN Jaap Oudkerk is zater dagavond in Berlijn als 2e geëindigd in een stayers wedstrijd over drie man ches van 25 kilometer om de Grote Prijs van Berlijn. Winnaar werd de Westduit- se winterbaankampioen Wolfgang Schulze. De beslissing viel in de laat ste race, nadat Oudkerk en Schulze ie der een rit hadden gewonnen. Ook de Belgische wereldkampioen Leo Proost was nog niet kansloos. Negen ronden voor het einde van de derde race viel Proost echter af door een defect aan de motor van gangmaker Noppie Koch. Schulze bedwong Oudkerk ten slotte in de eindsprint. Uitslag: 1. Schulze (W.D1.) 15 pnt.: 2. Oudkerk (Ned.) 14 pnt.; 3. Proost (België) 12 pnt.; 4. Rudolph (W.D1.) 11 pnt.; 5. Junckermann (W. Dl.) 8 pnt. HAArlem De sectie keurteurnen van het KNGV heeft de beide landen teams samengesteld voor de Benelux- wedstrijd, die zaterdag 25 januari in Luxemburg wordt gehouden. In de Nederlandse damesploeg ont breekt Margo Klees. De nationale kam pioene moet wegens een rugblessure verstek laten gaan. De Nederlandse ploegen zijn: dames: Ans Heerschop (HGV-Hilversum), Atie van Veen (Quick-Huizum), Ans van Gerwen (PSV-Eindhoven) en Cora Stins (Hercules-Hygenia, Noord Scharwou- dë). Stientje de Goede (Adunko-Dok- kum) is reserve. Heren: Hans Gunneman en Cor Smul ders (PSV), Ab Wijma (Hercules Hebe- Enschede) en Alex Knip (St. Mauritius- Volendam). Peter Karregat (St. Mauri tius) is reserve. ALMELO De cyclo-cross, die za terdag op een parcours in het Nijrees- bos te Almelo werd gehouden, heeft een duidelijke overwinning opgeleverd voor Gertie Wildeboer uit Apeldoorn. Wildeboer, die de 24 kilometer afleg de in 1 uur, 6 minuten en 15 seconden, had een voorsprong van ruim een mi nuut op zijn naaste concurrent, Jo Hees been. Albert Scheffer, die vorige week de titel van Gelderland veroverde en Wil deboer in dat kampioenschap achter zich hield, kwam in Almelo niet ver der dan de zesde plaats. De uitslag: 1. Gertie Wildeboer (Apel doorn), 24 kilometer in 1 uur 6 minu ten en 7 seconden: 2. Jo Heesbeen (Loon op Zand), op 1.30; 3. Jan van Katwijk (Oploo); 4. Henk van Velzen (Scherpenzeel); op 3.00: 5. Gerrit Schef fer (Zelhem); 6. Albert Scheffer (Zei- hem). De Vreelandse wielrenner Post won zondag in Hilversum een cyclo-cross rond Anna's Hoeve. Hij had voor de 17 kilometer 44 minuten en 3 seconden nodig. Tweede werd Heer uit Soest. ELGOIBAR De Schot John Lachie Stewart heeft zondag in Elgoibar (Spanje) een internationale cross-coun try gewonnen over negen kilometer. Hij liet een tijd noteren van 27 minu ten en 7,8 seconden. De Spanjaard Ma riano Haro werd tweede met een ach terstand van ruim drie seconden. Olym pisch kampioen op de marathon, de Ethiopiër Mamo Wolde eindigde pas op de achttste plaats. 500 gram 500 gram 500 gram met gratis peterselie 500 gram Heerlijke Marokkaanse net 2 kilo MONTE CARLO De deelnemers aan de 38ste Rallve van Monte Carlo, die sinds vrijdagavond onderweg zqn, hebben in de eerste 24 uur geen moeilijkheden van betekenis ondervonden. De weersomstandigheden waren lang niet ideaal, maar gevaarlijke wegen waren eigenlek alleen in Polen te vinden waar sneeuw en ijzel het rijden bemoelijkten. Voor de in Londen gestarte equipes verliep de overtocht van Het Kanaal niet al te prettig. Eerst werd het ver trek van de veerboot vertraagd door een wagen met pech en eenmaal op zee waren enkele geharde coureurs ge dwongen zich naar de reling te begeven omdat hun magen niet bestand bleken tegen de door de hevige storm onge controleerde bewegingen van het schip. Het eerste ongeval in de nog 193 equipes tellende karavaan overkwam de Monegatkische equipe Cacassuto/ Minazzoli, zonder ernstige afloop. Tus sen Bollene en Mende raakten de rij ders een boom, waarbij hun Renault- Alpine zware schade opliep. Cavassuto en Minazzoli bleven ongedeerd, maar konden de strijd niet voortzetten. Zoals het er nu uitziet hebben de deelnemers met een twee-liter Porsche en een BMW 2002TI (ook drie Neder landse equipes rijden met deze wagen) de meeste kansen op de eindoverwin ning. Vic Elford, die vorig jaar met David Stone de raliye won, verklaarde bij zijn vertrek in Warschau, dat de uitslag van de sterrit uitsluitend af hangt van het weer. „Als het gaat sneeuwen moeten we ernstig rekening houden met de Lancia's". Ook de 30- jarige garagebezitter uit Helsinki, Ti- mo Makinen, bevindt zich onder de deelnemers. Hij rijdt met een BMC- Cooper. Zijn navigator is de Brit Paul Easter, die met Makinen in 1965 het winnende paar vormde. Er waren zaterdagavond nog slechts drie ploegen uitgevallen: Von Kothen/ Nickel (W-Dld) met Volvo, Cavassuto/ Minazzoli (Monaco) met Renault-Alpi ne en Steinmann'Brdoner (Oost) met Steyr-Puch. Na de tweede nacht waren er nog 186 equipes in de strijd. Het was een kalme nacht zonder opwindende gebeurtenis sen. Bij Belgrado raakte de Porsche 911S van de Zuidslaviër Bakrqc een vluchtheuvel. De auto liep zware be schadigingen op maar de inzittenden bleven ongedeerd. In de eerste ochtend uren van zondag vielen nog eens drie ploegen uit, zodat nog 183 equipes aan de sterrit deelnemen. Ook zondag hebben de rijders op hun weg naar Monaco nauwelijks moeilijk heden ondervonden. IJe weersomstan digheden waren bijzonder goed. De Britse Porsche-rijder Vic Elford kreeg tot zijn grote verbazing bij de controlepost van Neurenberg te horen, dat hij illegaal gevogelte de Bondsrepu bliek had binnengebracht. De contro leurs van de automobielclub toonde de winnaar van de sterrit van 1968 een do de patrijs, die zij tussen de reserve banden op het dak van de wagen- had den gevonden. Volgens officieuze berichten waren alle vier Nederlandse equipes en de Belgisch-Nederlandse combinatie Wal- van Pelt-Rob de Jong zondagavond nog in de strijd. Van de 196 gestarte wa gens hadden er toen 27 opgegeven. Overigens begint de sterrit pas „echt", wanneer dinsdagmorgen wordt gestart voor de 1468,5 km lange berg- proef van Monte Carlo naar Vals-les- Bains en terug. In de proeven, die in de Zeealpen moeten worden afgelegd, zal het klassement van de 38e Raliye Monte Carlo worden gevormd. LONDEN In de eerste divisie van de Engelse league heefit Liverpool zijn positie aan de top van de ranglijst enigszins versterkt. Liverpool behaalde een kleine overwinning, 21, bij Chel sea, en de volgende vijf ploegen op de ranglijst verspeelden punten. Leeds kwam niet verder dan 00 bij Tottenham Hotspur, Arsenal verloor van New Castle United, Everton deel de vier doepunlten met Ipswich Town, Chelsea verloor, Sheffield Wednesday speelde gelijk tegen Manchester City en Wes'i Ham United kwam niet in het veld omdat de wedstrijd tegen de Wol ves werd afgelast. Aan White Haut Lane ontmoetten de Spurs en Leeds Unied elkaar op een veld dat goed voetbal bij voorbaat on mogelijk maakte. In een duel zonder hoogtepunten raakten de Spurs achter- speler Kinnear kwijt, die op een bran card van het terrein moest worden ge dragen. Bij onderzoek in een zieken huis bleek dat de Ierse international zijn rechterbeen op twee plaatsen had gebroken. Op Stampferd Bridge zagen 51.872 toeschouwers het record van deze zaterdag dat Liverpool tegen Che- sea een voorsprong van 20 nam vóór Bobby Tambling het enige doelpunt voor de Londense ploeg maakte. Roger Hunt maakte halverwege de tweede helft de eerste treffer en hij verbeter de daarmee het clubrecord van Liver pool. Sinds 30 november had hij niet meer gescoord, maar door het doelpunt tegen Chelsea kwam zijn totale produk- tie. op 234. Alun Evans, .de teenager voor wie Liverpool 860.000 gulden be taalde, bracht de stand op 02. De achterhoede van Arsenal, die in zes achtereenvolgende wedstrijden niet was gepasseerd, moest New Castle twee treffers toestaan. Bryan Robson was de eerste, die er in slaagde raak te schieten tegen Arsenal, nadat Alan Ball op 7 december het laatste doel punt tegen de Gunners had gemaakt. Wyn Davies en Babby Gould zorgden voor een eindstand 21. Manchester United bewees zijn lang zaam terugkerende vorm tegen Sun derland, dat overigens in uitwedstrijden nog niet had gewonnen. Aan de over winning met 41 leverde Bobby Denis Law met drie doelpunten een belang rijke bijdrage, George Best maakte de vierde treffer voor de houders van de Europese beker. Queens Park Rangers behaalde zijn tweede winstpunt in in uitwedstrijd door gelijk te spelen (22) bij Burnley na een achterstand van 0—2 na 20 mi nuten. In de Schotse competitie gaat de strijd tussen Celtic en Glasgow Ran gers, dat woensdagavond zijn tweede wedstrijd tegen DWS speelt in het jaar- beursstedenbekertoernooi onverminderd voort. Celtic won zijn uitwedstrijd te gen Dundee- United met 31 en Glas gow Rangers kwam terug met een overwinning van 30 bij Falkirk. John ston en Penman (2) maakten de doel punten voor de Rangers, die net als Fal kirk de strijd met tien man eindigden. Nadat John Markie van Falkirk en Wil lie Johnston voor een blessure waren behandeld, ontstond een vechtpartij tussen dit tweetal, waarna zij op last van de scheidsrechter naar de kleedka mers konden gaan. Burnley - Queens Park Rangers 22; Chelsea - Liverpool 12; Coventry Ci ty - Stoke City afg.; Everton - Ipswich Town 22; Manchester United - Sun derland 41; New Castle United - Ar senal 2—1; Nottingham Forest - Leices ter City 00; Sheffield Wed. - Man chester City 11; Tottenham Hotspur - Leeds United 00; West Bromwich A - Southampton 12; West Ham Uni ted - Wolverhampton W. afg. Atletico Madrid - Pontevedra 10; Sabadell - Elche 30; Atletico Bilbao - Malaga 43; Deportivo - EspanoL 11; Las Palmas - Barcelona 21; Cordoba - Real Madrid 22; Real So- ciedad - Granada 5—1. Na 18 wedstrijden heeft Real Madrid met 31 punten de leiding vór Las Pal mas met 25, Barcelona met 22 en Real Sociedad en Sabadell elk met 19 pun ten. Racing White - FC Luik 20; Beve- ren Waas - Union St. Gillis 11; Stan dard Luik - Daring 41; Beringen - Mechelen 10; Wareghem - Charleroi 30; La Gantoise - Brugge 22; Lier- se SK - St. Truiden 20; Anderlecht - Beerschot 51. Na de 17de speeldag is de kop van de ranglijst: 1. Standard Luik 25 pnt.; 2. Anderlecht en Brugge 22 pnt.; 4. Char leroi 21 pnt.; 5. St. Truiden en Lierse SK 20 pnt. Benfica, tegenstander yan Ajax in de Europa Cup I is zondag in de nationale competitie niet verder kusnen komen tegen Setubal dan een gelijk spel: 11. Met FC Porto deelt de ploeg uit Lissa bon de eerste plaats in de algemene rangschikking. Bij de wedstrijd Setubal - Benfica. was Rinus Michels, de trainer van Ajax toeschouwer. Michels wilde Ben fica ook een keer gadeslaan in een uit wedstrijd. De kop van de ranglijst in de Portu gese competitie is: 1. Porto 24 pnt.; 2. Benfica 22 pnt. Benfica en Sanjoanen- se hebben vijftien wedstrijden gespeeld, de overige ploegen zestien. Belenenses - Braga 41; Setubal - Benfica 11; San Joanense - FC Por to 00; Leixoes - Academica 11; Var- zim - CUF 22; Guimaraes - Atletico 3—0. DEN HAAG De Haagse ijshockey- vereniging HIJS „Hokij" is kampioen van Nederland geworden, door op Hout- rust voor 1900 toeschouwers met 9-2 van Den Bosch te winnen. De scores in de perioden waren: 2-1, 5-0, 2*1. ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK DISCREET - SNEL - ZAKELIJK DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK DISCREET ZAKELIJK of zend onderst, bon ingevuld iri gesloten enveloppe Z GELD NODIG? en vraag naar mej. Beyer naam beroep adres gevr. bedrag f woonplAf te lossen in geb.datum 12 - 18 of 24 mnd. Kerkewijk 71 Postbus 60 Veenendod ▼AKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET ZAKELIJK x E x

De Vallei | 1969 | | pagina 8