Indonesië wil meer geld voor West-Irian Russen vonden de acties van Guevara „onbesuisd" „Geweten van de wereld moet thans spreken Ex-SA-man voor rechter Omdat vader soms blauw van de kou van zto brommer komt. Leven van Alain Delon wordt bedreigd Metselaar van overval op munitiedepot verdacht Philips gaat films maken Verdachten tijdens proces in Irak Gesprek over landbouw Ky wil apart praten met Viet-Cong VOORBARIG WAAGSTUK IN BOLIVIA" OPPOSITIE VAN PAPOEA'S ONTKRACHTEN Cools Belgische vice-premier Bronchlletten Turk schiet drie landgenoten dood 589 ste Staatsloterij Esjkol over executies in Irak: 99 Schoten knalden in café; twee gewonden AUTO'S DEIS HAAG - De Indonesische regering ziet het door de Verenigde Naties speciaal voor de economische ophouw en ontwikkeling van West-lrian ingestelde fonds graag uit gebreid. Het fonds telt nu dertig miljoen dollargestort door Nederland. ZELFBESTUUR Anderhalf jaar geëist tegen twee gluurders WAAR BLEEF HET GELD VOOR DE BI AF RAN EN? SPEL BEZORGD INTERN NA 36 JAAR NIEUW MOORDPROCES GEGREPEN Daarom, daarom, daarom: Davitamon io. Elke dag. Allemaal. BESCHERMD WNSDAG 26 JANUAW 1969 (Van onze correspondent) ¥>ONN De 22-jarige Helmut Sku- pin uit Heiligenwald wordt ver dacht van de overval met moord op 't munitiedepot van het Duitse leger in Saarland. De jeugdige metselaar is vo rige week gearresteerd in verband met andere inbraken in kazernes en clan destiene handel in wapens. In een tuin, vlak bij zijn huis in Hei ligenwald, eveneens in Saarland, zijn al pistolen en wapenonderdelen gevonden, die van deze inbraken afkomstig zijn. Intussen is nu ook gebleken dat de man geen waterdicht alibi heeft voor de avond van de 19e en de 20e januari, toen de bloedige aanslag op 't munitie depot werd ondernomen. De recherche heeft in de omliggende èistricten pamfletten verspreid, waarin de bevolking wordt opgeroepen aanwij zingen te geven over Skupins doen en laten. Er moeten in elk geval meer overvallen zijn geweest. De recherche zoekt ook naar een bruine Renault en een donkergrijze Mercedes. De speciale werkgroep van recherche deskundigen heeft intussen 820 spo ren en tips nagegaan, die terwille van de overzichtelijkheid waren genum merd. Reeds spoor nummer 79 leidde naar Helmut Skupin. Het Westduitse ministerie van Defensie onderzoekt of het mogelijk is militai re terreinen te beveiligen met elek tronische alarminstallaties. Men wil zorgen voor radioverbindingen tussen de schildwachten, de wachtcomman danten en de dichtstbijzijnde politie post of kazerne. Minister Strauss (financiën) heeft ge last dat ook de douanebeambten voortaan uitsluitend op patrouille zul len gaan met twee man tegelijk; ook de kleine douanekantoortjes zullen voorlopig dubbel worden bezet. Van onze correspondent BRUSSEL In de belangrijke va cature in het Belgische kabinet, ont staan door het overlijden van vice-pre mier Merlot, socialistisch kamerlid voor Luik, is voorzien. Vice-premier wordt Cools, die, net als Merlot, voor Luik in de Kamer zetelt en tot dusver op trad als minister voor begroting; hij behoudt deze portefeuille. Als minister van Economische Zaken wordt Merlot opgevolgd door oud-minis ter Leburton, die weliswaar uit de pro vincie Luik afkomstig is, doch bij de socialisten van de stad Luik niet bij zonder populair is. Leburton was al verscheidene malen minister. Zijn wetgeving inzake de ziek teverzekering leidde tot de dokters stakingen. ADVERTENTIE Hoestdrank in tabletvorm. f FRANKFORT Een 32-jarige Turk heeft gisternacht in Frankfort, West- Duitsland, drie landgenoten doodge schoten en een vierde verwond. Kort na zijn daad gaf hij zich vrijwillig over aan de politie en leverde een revolver met vijftien patronen in. De man, Mehmet Diovalilar, had in een pension een collega doodgeschoten. Daarop was hij naar een ander stads deel gegaan en had daar nog twee land genoten vermoord. Toen ging hij naar de woning van een vierde Turk. Die werd door de hals geschoten, maar is buiten levensgevaar. Djakarta wil nu dat Nederland en an dere bij de VN aangesloten landen in de vorm van jaarlijkse bijdragen meer geld storten in het fonds. Djakarta's fondsplan is een onderdeel van het beleid dat de regering-Suharto uitstippelde om de uitspraak van de papoea's of zij zich al dan niet onder de Indonesische vlag willen scharen tot het voor haar gewenste resultaat te voeren. Die uitspraak moet dit jaar worden gedaan en Djakarta is geens zins gerust op de uitslag. De bedoeling is van West-lrian een bijzondere provincie te maken met zelfbestuur van papoea's. De econo mische opbouw en verdere ontwikke ling van het gebied wil Djakarta be talen uit het fonds van de VN, dat daarvoor echter ontoereikend is. Daar voor zijn nog vele tientallen miljoenen nodig. De regering Suharto verwacht daar mee de oppositie van een deel van de papoea's tegen aansluiting bij de re publiek Indonesië, te kunnen uitscha kelen. Zij kan de oppositie dan im mers een zekere mate van zelfstandig heid voor West-lrian voorhouden. Djakarta vertrouwt er verder op dat be taling van de economische opbouw en ontwikkeling van het gebied uit het fonds van de VN stagnaties door geld gebrek uitsluit Ook dit vooruitzicht kan de oppositie wind uit de zeilen ne men. De Indonesische regering is er ten slotte van overtuigd, op deze manier zeker te zijn van buitenlandse hulp bij de ontwikkeling van West-lrian, econo misch en bestuurlijk. Haar gedachten lopen wat dit betreft parallel aan die LONDEN Philips heeft samen met het Siemens-concern en een groep be kende zakenlieden een consortium op gericht, dat televisie- en andere films gaat maken en op grote schaal ver spreiden. Aan het hoofd van de organisatie, Polytel' Film Ltd, staat de bekende Engelse schrijver van televisie- en an dere films, Lord Willis. Hij krijgt in het bestuur van de onderneming onder meer naast zich de heer T. van de Haar, hoofd van de afdeling van Phi lips Deutsche Grammophon. Polytel is in Engeland gevestigd maar in een aantal andere Europese landen zijn soortgelijke maatschappijen opgericht. Als houdstermaatschappij fungeert de in Amsterdam gevestigde Polytel Film n.v. „Die is pas vorige week opgericht" aldus de heer Van de Haar. Hij ziet in de nieuwe internationale samenwerking vooral goede kansen voor films van Nederlandse makelij, die nu in zo grote mate zijn gebonden aan het Nederlandse taalgebied. Lord Willis legde gisteren vooral sterk de nadruk op de hoogst belang rijke technische inbreng van het Phi- lipsconcern in Polytel en op de facili teiten die de groep nu ten dienste staan in de bekende Studio Hamburg. Ook die neemt deel aan het werk van Po lytel. De heer Van de Haar hoopt, dat ook de studio's van Cinetone en van de NTS gaan meedoen. van de zaakwaarnemer, van de VN, Powell, die secretaris-generaal Oe Thant al rapporteerde te zoeken naar mogelijkheden het speciale fonds zolang als nodig, te blijven voeden. De dertig miljoen dollar die Neder land stortte was als maximum vastge steld. Daarvan is tot dusver acht miljoen besteed aan de voorbereiding van de volksuitspraak. Djakarta is zich bij alles bewust, dat de volksuitspraak in West-lrian in elk geval moet verlopen op een voor de Verenigde Naties als democratisch aan vaardbare wijze. Indonesië's gewezen ambassadeur in Nederland, mr. Sudjarwo Tjon- dronegoro, speciaal belast met West- Irianzaken, voert nu de delicate op dracht van zijn regering uit, in Ne derland en bij de Verenigde Naties de plannen te ontvouwen. Hij wisselt daarvoor niet alleen met de minister Luns (Buitenlandse Zaken) en Udink (ontwikkelingshulp) van gedachten, maar ook met Neder lands politieke voormannen en secre taris-generaal Schiff van buitenland se zaken, onze voormalige ambassa deur in Djakarta. In Nederland worden de Indonesi sche plannen in grote lijn haalbaar ge acht, hoewel in politieke kringen over de uitvoering nogal genuanceerd wordt gedacht. Men wijst er in deze kringen op, dat een onafhankelijk West-lrian, deel uitmakend van een Melanesische federatie zoals de oppositaevoorman- nen voor ogen staat niet kan worden gerealiseerd. Het wordt niet uitgesloten geacht dat de plannen, zoals mr. Sudjarwo ze in zijn aktentas heeft, Djakarta's tegen standers onder de papoea's wel aan spreekt. De papoea is tenslotte zake lijk en praktisch ingesteld. ADVERT' E BREDA De officier van Justitie bij de Bredase rechtbank, mr. K. Thijs- sen, heeft tegen P. H. en C. van B., beiden uit Oosterhout efk anderhalf jaar geëist wegens bedreiging en po ging tot zware mishandeling. Het tweetal had op 1 december van het vorjg jaar in het Mastbos te Bre da een vrijend paartje begluurd. Toen het duo werd betrapt had het de jonge man aangevallen met een mes. Hij werd geraakt in zij en rug. DEN HAAG Het Tweede-Kamer lid P. Dankert (PvdA), heeft minister Luns (Buitenlandse Zaken) gevraagd hoeveel van de regeringshulp van 14,3 miljoen gulden voor oorlogsslachtof fers in Nigeria ten goede is gekomen aan de Biafranen. Hij vroeg ook nog hoe de 14,3 miljoen gulden zijn be steed en welke instanties en. organisa ties het geld hebben verdeeld. 0 De ministers van de zes EEG,-landen zijn vandaag in Brussel bijeen gekomen om te spreken over Mansholt's omstreden plan ter hervorming van de Westeuropese landbouw. Op de foto de voorzitter van de EEG Jean Rey (links) en de vice-voorzitter, dr. Sicco Mansholt. Het dagboek van Ernesto Che Gue vara, de guerrillaleider die in ok tober 1967 in Bolivia werd vermoord, is nu ook doorgedrongen in de Sovjet- ADVERTENTIE 28 JANUARI 1969 TWEEDE KLASSE Prijzen van 15.zijn gevallen op nrs. eindigende op Prijzen van 50.zijn gevallen op nrs. eindigende op Prijzen van 50.zijn gevallen op nrs, eindigende op Prijzen van 100Jzijn gevallen op nrs. eindigende op Prijzen van 100.zijn gevallen op nrs. eindigende op Prijzen van 200.zijn gevallen op nrs. eindigende op Prijzen van 400.zijn gevallen op nrs. eindigende op Prijzen van 1000.zijn gevallen op nrs. eindigende op Een Een Een Een Een De De prijs van prijs van prijs van prijs van prijs van prijs van prijs van 2.000.— 2.000.— 2.000.— 2.000.— 2.000.— 5.000.— 50.000.— gevallen gevallen gevallen gevallen gevallen gevallen gevallen op op op op op op op het het het het het het het nummer nummer nummer nummer nummer nummer nummer 2 44 31 284 862* 858 596 1796 J10490 084665 069950 007591 091466 056032* 040347 De extra prijs van 100.000.is gevallen in de serie H op 't nr. 000360 Let wel op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. Unie. In verkorte vorni verscheen het als bijlage bij een van de jongste afle veringen van het Russische weekblad voor buitenlandse zaken, Nieuwe Tij den. Deze bijlage bevat het eerste offi ciële Russische commentaar op de acti viteit van Guevara in Bolivia. Het com mentaar is vervat in een inleiding op het dagboek die in de plaats kwam van het voorwoord, dat de Cubaanse pre mier, Fidel Castro, oorspronkelijk erbij had geschreven. De Russische visie en die van Castro lopen sterk uiteen. Zo noemen de Rus sen Guevara's Boliviaanse waagstuk „voorbarig en onbesuisd''. De guerrilla strijders waren „avonturiers", gespeend van elk politiek inzicht. In het gebied waar ze opereerden voelde de plaatse lijke bevolking zich niet in het minst aangetrokken tot de beweging. „Zij (de bevolking) behandelde de guerrillastrijders als ongewenste nieu welingen wier opvattingen ze niet deel de en wier doelstellingen ze afwees." Volgens de Russische versie was de Bo liviaanse overheid dank zij haar tipge vers en haar eigen agenten van het be gin af volledig op de hoogte van de be wegingen van de guerrillaeenheid waar mee ze een soort „spel van kat en muis" speelde. Deze kijk op de gebeurtenissen ver schilt wel heel erg van die van Fidel Castro. Hij beweerde bijvoorbeeld dat 't dagboek van Guevara duidelijk aan toonde dat „de kans op succes er werke lijk was". Bovendien dreef hij de spot met de „ontstellende ongeschiktheid" van het Boliviaanse leger." Dat de Boliviaanse campagne niet van de grond kwam was volgens Castro te wijten aan de pro-Russische Latijns- amerikaanse communisten in het alge meen en in het bijzonder aan de „wel overwogen sabotage" van de Boliviaan se communistische partij en haar (toen malige) secretaris-generaal Mario Mon- jé. Zij zouden partijleden ervan hebben weerhouden om zich aan te sluiten bij de guerrillastrijders. De Russen beweren echter dat dit niet het geval was, ook al twijfelde Monje sterk aan het succes van de guerrillabeweging. Castro en de Russen zijn het verder oneens, zo blijkt uit de Russische inlei ding, over een ander aspect van Monjes bemoeienissen, nl. zijn wens om zelf de guerrillastrijd te leiden. Monjé realiseer de zich, aldus de Russen, dat de Cuba nen die de opstand leidden, door de sterk nationalistisch denkende Bolivia- nen werden beschouwd als „vreemde lingen". „Om deze reden en niet uit prestige-overwegingen zag Monje lie ver dat de guerrillastrijd zou worden geleid door Boiivianen." De Cubaanse premier maakte Monje in zijn voorwoord bij het dagboek van Guevara belachelijk („een onervaren domkop"). Diens houding ten opzichte van de Cubaanse guerrillastrijders kwam zijns inziens voort uit „een ge brek aan inzicht". Te 'oordelen naar de conclusie die de Russen aan hun inleiding op het dag boek verbinden, hebben ze zich behoor lijk geërgerd over Castro's uithaal naar de orthodoxe communisten: „de zoge naamde revolutionairen, opportunisten en bedriegers van elke soort". De Russi sche inleiding besluit daarom met een waarschuwing van Lenin: „Wij hebben geen hysterische uitbarstingen nodig. Wat we nodig hebben is de gestage vooruitgang van de ijzeren bataljons van het proletariaat." 0 In Bagdad, de hoofdstad van Irak, werden gistermorgen veertien personen opgehangen, na een rechtszitting achter gesloten deuren; de verdachten werden beschuldigd van spionage en sabotage. Deze foto van de beklaagden werd gemaakt tijdens het proces; over de executies is veel verontwaardiging gerezen. JERUZALEM Premier Esjkol heeft gisteren tijdens een korte rouwplechtig- hejd in het Knesseth (het Israëlische parlement) het „geweten van de we reld" ervan beschuldigd niet te hebben geluisterd naar klachten over vervolging van Joden in Arabische landen. Over Irak, waar gisterochtend veertien mensen werden opgehangen, sprak dr Israëlische premier als Babyion. „Het bloed van de onschuldige martelaren van Babyion schreeuwt ons en de wereld toe vanaf Iraaks grondgebied". De executies tonen het lot, dat de Arabische regimes het Joodse volk toedenken, aldus de Israëlische premier, die erop wees, dat zowel de VN-secretaris-generaal als anderen een beroep op de Iraakse leiders hebben gedaan de levens van de „spionnen" te sparen. Volgens de Israëlische premier wa ren de negen terechtgestelde Joden ge heel onschuldig aan de tegen hen uit gebrachte beschuldigingen. „We we ten heel goed, en ik verklaar dat de Iraakse regering ook weet, dat alle beschuldigingen tegen deze Joden vals waren en dat de processen achter ge sloten deuren werden gehouden. Van af deze plaats vraag ik de gehele we reld te handelen, ieder naar zijn beste vermogen, teneinde verdere moordda den te voorkomen, om de gezinnen te redden en het Joodse volk te bescher men. Als er een geweten is in deze wereld, laat zijn stem dan nu gehoord worden". Secretaris-generaal Thant van de Ver. Naties heeft zijn leedwezen en be zorgdheid uitgesproken over de veroor deling en terechtstelling in Irak van veertien mensen, onder wie negen Jo den. Thant zegt dat „de repercussies, die uit deze ongelukkige ontwikkeling zul len voortvloeien, waarschijnlijk de po gingen zullen belemmeren om tot een vreedzame regeling van het conflict in het Midden-Oosten te komen". Een woordvoerder van Thant deelde mee, dat de secretaris-generaal op 13 janua ri de permanente vertegenwoordiger van Irak bij de Ver. Naties heeft ver zocht de Iraakse regering in kennis te stellen van zijn „grote bezorgdheid" over de processen in Irak, in het bij zonder wat de invloed betreft die deze processen zullen hebben op de publie ke opinie. Thant had echter geen ant woord ontvangen. 99 sadeur Raoef heeft Oe Thant per soonlijk om opheldering gevraagd en hem erop gewezen, dat het hier „een volstrekt interne aangelegen heid van Irak" betrof. Israël heeft Oe Thant om maatregelen gevraagd ter „verzachting van het lot" van de Joodse minderheden in de Arabische landen. De Israëlische gedelegeerde Barromi overhandigde een nota van minister Abba Eban, waarin deze stelde dat Joden in die landen „blootstaan aan grove dis criminatie en onderdrukking, aan ge vangenisstraf en marteling en zelfs, zoals in het geval van Irak, aan bru te openbare moorden die bij alle be schaafde mensen de grootste afkeer moeten wekken". Intussen hebben ook de Verenigde Staten de openbare terechtstellingen in Irak veroordeeld. Minister van Bui tenlandse Zaken, William Rogers, noemde ze stuitend en zorgwekkend. Hij onderstreepte, dat hij niet de om standigheden van de berechting aan de orde stelde, maar sprak op huma nitaire gronden. Hij stelde zich ge heel achter de verklaring van Oe Thant. De Internationale Federatie voor de Rechten van de Mens heeft in een pro- testboodschap aan de Iraakse ambas sadeur in Parijs en aan de Verenigde Naties verklaard, dat Irak zich in de ogen van de hele wereld te schande heeft gemaakt. De federatie heeft de volkerenorganisatie verzocht een on derzoek in te stellen naar de berech ting van de gehangenen. BONN Voor de gezworenenrecht bank in Paderborn begon gisteren het proces tegen de voormalige SA-Stand- artenführer Fried rich Grüttemyer die ervan wordt verdacht in 1933 de socia listische journalist Felix Fechenbaoh te hebben vermoord. De verdachte, die begeleid door zijn vrouw in de rechtstaal verscheen, is nu een oude heer. Het proces moet een moord ophelderen van 36 jaar geleden, en de voorgeschiedenis daarvan gaat terug tot 1919. In dat jaar raakte Fe- chenbach verzeild in een van de be ruchte justitiële schandalen uit de pe riode van de Republiek van Weimar. De linkse paciifst Fechenbach had in 1918 deelgenomen aan de mislukte revolutie pan Kurt Eisner in Beieren. Een jaar later werd Fechenbach ge grepen, omdat hij documenten met on aangename onthullingen over de katho lieke Centrumpartij en over de buiten landse politiek van het Vaticaan naar Zwitserland had gesmokkeld. In een grotendeels geheim proces voor een bijzonder tribunaal in Mün- chen, een zogenaamde Volksrechtbank, werd Fechenbach wegens „landver raad" veroordeeld tot elf jaar tucht huis. Het vonnis wekte zoveel verontwaar diging in heel Duitsland, dat de toen malige Beierse regering Fechenbach al in 1924 begenadigde en vrijliet. De linkse journalist bleef echter op dè zwarte lijst van de nazi's staan. Toen de NSDAP in 1933 aan de macht kwamen, werd Fechenbach op 7 augus tus gearresteerd door een SA-ploeg onder commando van Grüttemyer. De arrestant moest, naar het heette, naar het concentratiekamp Dachau worden gebracht. Hij werd echter onderweg meteen vermoord, naar de bekende for mule „op de vlucht neergeschoten". ASSEN Drie revolverschoten, twee slachtoffers: de kappersbediende O. van S. (25) met een kogel in de borst en de koopman J. K. W. (31), die er een in een bovenbeen kreeg. Dit stukje onvervalste wildwest was in café G. Vos aan de Vaart in Assen maandagmiddag de uitbarsting van een familievete, die de woonwagenbewoner N. W. (20) uit Hoogeveen eventjes met twee kornuiten wilde regelen. W. werd later aange houden. Van S. moest in het Wilhelminazieken- huis worden opgenomen. De koopman W. kon na de doktersbehandeling naar huis gaan. De daders vluchtten in een gereed staande auto. De Hoogeveense politie arresteerde later op de avond N. W. in het plaatselijke woonwagencentrum. Hij had de schoten gelost. De Asser politie vermoedt dat het een wraakoefening betrof. Er bestond reeds lang een vete tussen de families W. uit Hoogeveen en Assen. Verschillende vechtpartijen op de markt in Rolde wa ren daarvan het gevolg. Bij een van de ruzies tuigden twee le den van de Asser familie de vader van de dader zodanig af dat de man er het leven bij inschoot. Dat gebeurde in 1967. Het slachtoffer Van S. was toevallig in het café. ADVERTENTIE Irak heeft er bij VN-secretaris-gene raal Oe Thant tegen geprotesteerd, dat hij zijn leedwezen en bezorgd heid heeft uitgesproken over de te rechtstelling. De Iraakse VN-ambas- PARIJS De Zuidviëtnamese vice- president Nguyen Cao Ky, is bereid om privé-besprekingen te beginnen met de Vietcong en Noord-Vietnam. Dit hoeft hij gisteren in Parijs verklaard. „Waar zij ook willen, in Parijs of el ders". Ky deelde dit mee, nadat hij met de Amerikaanse onderhandelaar, Henry Cabot Lodge, had gesproken over de „geallieerde strategie" voor de vredes bijeenkomst van donderdag. Zijn verklaring week af van het standpunt dat Saigon tot nog toe in nam. De Zuidvietnamese regering had al eerder laten doorschemeren dat ze wel met de Vietcong wilde praten in de Zuidvietnamese hoofdstad Saigon, niet in Parijs. De vice-president deelde verder mee, dat Zuid-Vietnam een bestand „van een paar dagen" in acht wil nemen ter gelegenheid van het Tetfeest, het Viëtnamese nieuwjaar. Dit begint op 16 februari. Een jaar geleden begon de Vietcong in dezelfde periode een ver rassend offensief tegen een aantal Zuid vietnamese steden. De oud-deken van de Orde van Ad- vokaten bij de Hoge Raad, mr. A. E. J. Nysingh uit Den Haag, is zondag over leden. Hij werd 72 jaar oud. Mr. Nysing was ridder in de Orde van de Neder landse leeuw. Davitamon 10, het complete drageetje dat zorgt voor extra weerstand en f vitamine-reserve. (Van onze correspondent) PARIJS Twee opzienbarende ver klaringen hebben voor nieuwe op schuddingen gezorgd in de zaak Stefan Markovic, de vermoorde lijfwacht en secretaris van de Franse acteur Alain Delon en diens gewezen vrouw Na thalie. Alexander Markovic, de broer van het slachtoffer, heeft in Belgrado verklaard op de hoogte te zijn van de identiteit van de moordenaar en ook van het mo tief van de misdaad. De Franse justitie heeft hem echter geheimhouding opge legd, zo zei hij. Verder heeft Alain De lon onthuld dat het leven van zijn ex- vrouw Nathalie, van hemzelf en dat van hun zoontje Anthony al geruime tijd wordt bedreigd. Pas nu is bekend geworden dat op 19 december van het vorig jaar een po ging is gedaan Nathalie Delon van het leven te beroven door de wielen van haar Ferrari los te schroeven. Zij had de politie gevraagd de zaak geheim te houden. Alain Delon zelf is bedreigd door een beroepsmoordenaar. De Franse politie werd eind novem ber door Interpol gewaarschuwd, dat iemand uit Zuid-Slavië naar Frankrijk was vertrokken met de bedoeling Alain Delon te vermoorden. Het hoofd van de Pari j se recherche, hoofdcommissaris, Samson, heeft Delon hiervan persoon lijk op de hoogte gesteld. Vanaf dat ogenblik stond de acteur Nathalie was inmiddels naar Romn vertrokken, waar zij nog altijd verblijft onder speciale politiebescherming. Alexander Markovic heeft inmiddels gezegd dat hij binnenkort weer naar Parijs komt.

De Vallei | 1969 | | pagina 6