Kantongerecht Wageningen Autohandelaar blafte met 30 pistolen maar zag z'n schuld niet in Comité ijvert voor afscheidsgesch enk HEI LOKT PROTEST UIT V/AM9Mn we heen? DE VALLEI eenendaalse melkboer t Was geen scheurwerk" Ik weet van niets Belangrn ijke grondaankoop voor plan „Dragonder" Kijken li Ontzegging T.V.- voorlichting Griezelig Groei Functies I Cadeau Neem nu een abonnement op af. van Donselaar: Ford-show bij Van der Kolk Mist u uw VALLEI? Belt 10550 11079 SKF -werknemer kreeg zilveren onderscheiding OMVANG IS NIET DUIDELIJK Geslaagd Burgervader betrok al ander huis 11 11 BURGERLIJKE STAND* ZATERDAG I FEBRUARI 1969 WAGENINGEN Op 8 juli van het vorig jaar klonk een pistoolschot in de sla perige Kloostersteeg in Wageningen. Een rond kogelgat in een raam leverde het fcewjjs. Op dat moment keek de Wageningse chauffeur C. Onderstal uit het raam •n zag op straat de twee mannen, die vrijdagmorgen als verdachten voor de Wa geningse kantonrechter mr. A. C. van den Brand verschenen. Het waren de Wage ningse handelaar M.D.J, en H.M. van H. uit Varsseveld. „J. had ik direct in 't zicht. HU had geen pistool in z'n hand. De ander belde aan de huisdeur vlak onder me. Ik heb niet kunnen zien of hü mogelgk een pistool had." Er was alarm geslagen en hoofdagent Martin ging met enkele collega's allen met getrokken pistool, even later 'n pand in de Herenstraat binnen, waar ze opgewon den hoorden praten. Beide verdachten, die zich moesten verantwoorden wegens het voorhanden hebben van een vuurwapen, ontkenden op een vorige zitting halsstarrig. Nu kwam hoofd agent Martin vertellen hoe hij de scène in de Herenstraat had beleefd. t „Ik kwam binnen en richtte m'n aan dacht direct op J., die rechts van de deur zat. Een zachte klik waarschuw de me. Wat laat je daar vallen?, vroeg ik J. Dat ding, dat pak je niet, dreigde J. Op de grond lag een pis tool", aldus de heer Martin. Een van »jn collega's, hoofdagent A. H. Tig- gelman pakte Van H. een dolkmes af. „Dat was niet van mij", zei Van H., „eerst had Van Eek het in z'n handen". Verdachte J. had later de politie ge beld en in dronkemanstaal gezegd dat hij wel dertig pistolen voorradig had. „Dat hebben we maar niet als een serieuze verklaring beschouwd," zei een van de politiemensen. Van Eek had 's nachts om half drie tegen de politie gezegd, dat de revol ver van Van H. was. Nu op de zitting zei hij: „Ik had nogal een biertje op. Ik weet niet van wie het pistool was". Het maakte de zaak al raadselach tiger. maar de officier concludeerde uit de situatiebeschrijving van hoofd agent Martin, dat J. wel degelijk een wapen voorhanden had. Ook ten aan zien van Van H. achtte hij de tenlas telegging bewezen. Hij eiste voor bei den f 150 boete. Rechter v.d. Brand vonniste conform, hoewel J. riep: „Van Eek heeft het pistool onder m'n stoel gegooid!" „Ik neem het u kwalijk, dat u niet meer aandacht aan het slachtoffer hebt besteed. Het gaat niet op om als ver ontschuldiging aan te voeren, dat u te druk was", zei rechter v.d. Brand tegen de Veenendaalse melkhandelaar C. M. L. L. was met zijn bestelauto op de Ker- kewijk in Veenendaal rechtsaf geslagen waardoor een achteropkomende brom fietser plotseling de doorgang belem merd zag. Er volgde een botsing en het meisje, dat bij de bromfietser achter J. van Donselaar (C.H.U.) ...gelogen... RHENEN „Ik heb nooit een mo tie van wantrouwen tegen wethouder mr. J. Deen willen steunen. De ver klaring van de heer van de Berg hier over is pertinent niet waar". Dit is de reactie van het CHU-raadslid. de heer J. van Donselaar. naar aanleiding van de persconferentie, die de heer Van de Berg (Vrije Partij) dinsdagavond na af loop van de raadsvergadering heeft ge houden. De heer Van den Berg ver klaarde toen, dat de heer Van Donse laar zich bereid had verklaard een mo tie van wantrouwen tegen wethouder mr. Deen te steunen, mits een onlangs verworpen voorstel bij een nieuwe stemming de steun van de heer Van den Berg zou krijgen. „Het is al lemaal gelogen", reageert nu de heer van Donselaar. De bijzondere raadsvergadering, die door de fracties Vrije Partij, Boeren partij en VVD is aangevraagd, vindt - zo werd vanochtend bekend - dinsdag avond om acht uur plaats. De één punt omvattende agenda kondigt een nadere bespreking aan met betrekking tot de Bantuinschool. Naar aanleiding van het beleid ten aanzien van deze school had de heer Van den Berg dinsdagavond zijn persconferentie belegd. Hij beschul digde toen o.a. mr. J. Deen ervan een sloper van het openbaar lager onder wijs te zijn en overhandigde de aanwe zige journalisten een motie van wan trouwen, die hij tijdens de vergadering tegen de wethouder had willen indienen, maar waarvoor hij geen kans had ge kregen. op zat, kwam met zwaar hersenletsel in het ziekenhuis terecht. „Ik ben wel bij d'r wezen kijken in 't ziekenhuis. Later niet meer", zei verdachte, ,,'t Was net in de tijd, dat ik ging trouwen en de zaak verbouwen Ik had wel wat anders aan m'n hoofd". De melkhandelaar hield bovendien vol, dat hem eigenlijk geen schuld trof. „Ik heb goed in de spiegel gekeken voor ik afsloeg", verzekerde hij. „En ik had nauwelijks snelheid; het was be slist geen scheurwerk". De officier vond gezien de omstandigheden een boete van f 150 op z'n plaats. „Het heeft niet veel gescheeld of het was een rechtbankzaak geworden". De rech ter vonniste conform. Drie maanden moet de chemisch as sistent R. V. uit Ede het stuur van zyn wagen met rust laten. Hij kreeg de ont zegging en een boete van f 100 opge legd wegens een ernstige verkeersfout die hij begaan had op de rijksweg Renswoude - Planken Wambuis. V. had er bij regenachtig weer met slecht zicht de maximumsnelheid van negentig kilometer overschreden om een inhaalmanoeuvre te beginnen op het moment dat een tegenligger dicht genaderd was. „Meestal vallen dan doden. Ditmaal was dat nog niet het geval", zei de of ficier, mr. Pieters. „U hebt de situ atie in elk geval totaal foutief beoor deeld". De eis luidde: f 150 boete en twee maanden voorwaardelijke ontzegging. De rechter legde een zwaardere straf op, omdat V. al herhaaldelijk voor te hard rijden was geverbaliseerd. „Nu was het overschrijden van de maxi mum snelheid aanleiding van een ern stig ongeval". „Ik heb totaal geen schuld. Ik heb het net zo gedaan als ze in het tv-voor- lichtingsprogramma lieten zien. Wan neer jc met een wagen van acht meter met éénarmige aanhangwagen door 'n haakse bocht moet, kun je er niet ge heel rechts doorheen", betoogde A. V., aannemer uit Oosterbeek. Hem was ten laste gelegd, dat hij op de Prins Bernhardweg in Oosterbeek op een kruising onvoldoende rechts had gehou den, waardoor een botsing was ont staan met een tegenligger". „De weg is maar vier meter breed. Ik moest die bocht wel enigszins af snijden. En van dat onvoldoende rechts houden, is onzin. Op zo'm smalle weg zit je automatisch voldoende rechts". Verdachte suggereerde, dat de tegen partij als een dolleman op hem was ko men toerijden. „Hij zat frontaal in de De Edese bedrijfsleider J. v.d. H. was de inrit naar zijn huis aan de Verlengde Maanderweg ingereden zon-, der voldoende op het achteropkomende verkeer te letten. Hij had een jonge vrouw, die op haar fiets naar haar werk spurtte de pas afgesneden, waar door een botsing was ontstaan. Het was nogal hard aangekomen. De wiel- rijdster was met een hersenschudding en gekneusde wervels in het ziekenhuis opgenomen. „Ik heb me op haar snelheid verke ken", zei v.d. H. „Ik was haar onge veer dertig meter voor m'n inrit ge passeerd". De officier vond het „bijna I'd griezelig om met een auto op de weg te komen. Een kleine fout kan zeer ernstige gevolgen hebben. Het is na tuurlijk zo. dat u had kunnen zien, dat de wielrijdster hard reed: f 75 boete". Omdat de verdachte niet eerder ver keersovertredingen op zijn naam had gebracht, bepaalde de rechter het vom- nis conform. kreukels. Mijn wagen was alleen aan de zijkant geschaafd". „U erkent de bocht te hebben afge sneden. De ander heeft door remmen nog geprobeerd u te ontwijken en u kunt mij niet overtuigen, dat het onmo gelijk was de bocht door te komen zon der op de weghelft van de ander te rij den. Ik eis een boete van f 60", aldus de officier. De rechter maakte er f 75 van, „gezien de straflijst van de heer V." VEENENDAAL In de eigen show room aan de Kerkewijk organiseert het automobielbedrijf Van der Kolk een expositie'van de diverse Ford model len. De expositie die gedurende de pe riode van woensdag 5 tot en met zater dag 8 februari wordt gehouden is dage lijks geopend van 10 tot 22.00 uur. De firma Van der Kolk presenteert tijdens deze show het hele scala Ford modellen vanaf de Escort (f 5500.-) tot de Mer cury (f 24.000,-). Het bijzondere parade paardje op deze show is de nieuwe Ford Capri waarover de vakpers nogal lovend heeft geschreven. dan even a.u.b. voor Veenendaal Tot uur 17.30 Van 17.30- 19.30 uur 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 Burgemeester Hoytema op 1 maart met pensioen VEENENDAAL Burgemeester P. Bode heeft vrijdagmorgen in het direc tiekantoor van de S. K. F. Kogellager - fabriek de zilveren ere-medaille ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt aan de heer D. J. Swart, die op 1 februari zijn veertig jarig jubileum herdenkt in dienst van S. K. F. De heer Swart (59) begon zijn car rière bij S. K. F. op 1 februari 1929 als magazijnbediende in het Amster damse bedrijf van dit wereldconcern. Nadat hij in 1954 werd overgeplaatst hij twaalf jaar geleden benoemd tot chef magazijn gerede pro ducten. De uitreiking van de konink lijke onderscheiding werd onder meer bijgewoond door de S. K. F. directie leden de heer H. J. Dorpema, algemeen directeur en de heer J. S. Westerhof, commercieel directeur. SCHERPENZEEL Na 28 fe bruari is burgemeester mr. C. P. Hoytema van Konijnenburg van Scherpenzeel burgemeester af. Na 33 jaar burgemeester te zijn ge weest van Scherpenzeel. vanaf 15 mei 1936, zal de burgervader zijn ambtsketen afdoen. Burgemeester Hoytema van Konijnenburg werd geboren op 15 februari 1904 in Berg Ambacht. Na zijn rechtenstudie was hij vervolgens werkzaam op een advocatenkantoor en daarna bij het Nationaal Crisiscomité in Den Haag. Hierna werd hij benoemd als burgemeester van Scherpenzeel. Het dorp telde toen ca. 1800 inwoners, terwijl er nu ruim 5000 zijn. Het burgemeestersambt was niet onbekend in de familie Hoytema van Konijnenburg. Ook de vader van Carel Paulus, Pieter Hoytema van Konijnenburg, is lange tijd burge meester geweest. Achtereenvolgens van Enkhuizen en Bussum. Dat Scherpenzeel toen burgemeester Hoytema van Konijnenburg er kwam klein was, blijkt wel uit de kledne bezetting van het gemeentehuis. De gemeentesecretaris was toen de hr. E. v. d. Linden, terwijl er slechts één ambtenaar was, n.l. de heer Van Amerongen. Momenteel is de heer B. v. d. Brink gemeente-secretaris en werken er ongeveer 15 man op de secretarie. Voor burgemeester Hoytema van Konijnenburg was jhr. Röel burgemeester van Scherpen zeel. Deze is thans chef van het ka binet van H. M. de Koningin. VEENENDAAL EN OMGEVING Zaterdag 1 februari BIOSCOPEN Luxor Theater Veenendaal, za. 19.00 u. en zo. 15.00 u. „Arizona Colt". Za. 9.15 u., zo. en ma. 19.30 uur „Ik een vrouw". Bio, Rhenen, za. 20.00 en zo. 14.30 uur „De goede, de slechte en de gemene", zo. 20.00 uur „Poel der on tucht". De Ruif (Nieuweweg), 20.00 uur: Dansen. TENTOONSTELLINGEN Streekmuseum Rhenen. Van ma. 27 jan. t.m. za. 15 febr. Expositie van werken van- Rob Benoist, kunst fotograaf uit Broek in Waterland. Dagelijks geopend van 11-12.30 en 14-17 uur. Zo. en wo. gesloten. UTRECHT Zaterdag 1 februari Stadsschouwburg, 20.00 uur: Int. concert met blijspel „En ik dan". Caveau, 20.30 uur: Muzevalcabaret met „Dwars tegen de draad". Mikrotheater, 20.15 uur: Toneelgroep Decorum met „De minnaar" en „De collectie". Zondag 2 februari Stadsschouwburg, Nederlandse Co- medie met „Alles voor de tuin". Maandag 3 februari Stadsschouwburg, 20.00 uur: Toneel groep Theater met Venus op Mars". Tivoli, 20.00 uur: Utrechts Orato rium Vereniging met „Requiem van Verdi". Dinsdag 4 februari Stadsschouwburg. 20.00 uur: Int. Concert Het Tsjechisch Folkloris tisch Ensemble. Gebouw K. en W., 20.15 uur: Tel Aviv Kwartet. Woensdag 5 februari Stadsschouwburg, 20.00 uur: De Haagse Comedie met „Veertig Ka raat". BIOSCOPEN Voorst, werkdagen 14.30, 18.45, 21.00 uur. Zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 u. Camera. Oude Gracht 156: „Les Biches". City, Voorstraat 89: „Uitroeiings commando Warkill". Palace, Vredenburg 29. dag. 12.30, 14.30, 16.30, 18.45 en 21.00 uur, za. en zo. 18.45 en 21.00 uur: „Syrtaki, ero tiek zonder masker". Filmac., Vredenburg 29, za. en zo. 14.30 en 16.30 uur: „Tarza, de wolfs hond". Olympia, Amsterdamsestraatw. 350, dag. 18.45 en 21.00 uur; wo. tevens 14.30 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.15 uur; do. t.m. zo.: „Broeders zonder vrees"; ma. t.m. wo.: „Strijd om de tempelschat". Rembrandt, Oude Gracht 73, dag. 14.30, 18.45 en 21.15 uur; zo. 13.45, 16.15, 18.45 en 21.15 uur: „The Graduate". Scala, Potterstraat: „Liefdesnachten in Taiga", zo. 10.30 uur: „Grafin Mariza". Studio, Oudegracht 154, voorst. 15 min. later: „De grote stilte". Vreeburg, Vredenburg 8a: „Rebel in ketenen". ARNHEM Zaterdag 1 februari Stadsschouwburg, 20.00 uur: Toneel groep Theater met Venus op Mars". Kunstcentrum „de Korenbeurs", 20.00 uur: Toneelgroep „WAK" met „de Heloten". Zondag 2 februari Theater aan de Rijn, 20.30 uur: To neelgroep Theater met „Eris". Musis Sacrum, 20.00 uur: Gemengde Arbeiders zangvereniging „De Vrije Stem" o.l.v. René Benschop. Con certuitvoering van „Der Freischütz" van Carl Maria von Weber. Gemeentemuseum Arnhem, 15.00 u.: Muziek in de Rijnzaal op grammo foonplaten. Maandag 3 februari Musis Sacrum, 20.00 uur: Arnhemse Vereniging voor Kamermuziek, Her man Uhlhorn, piano. Werken van Bach. Beethoven. Chopin, Pijper, Prokofief en De Leeuw. Dinsdag 4 februari Stadsschouwburg, 20.00 uur: Nieuw Rotterdams Toneel met „Plaza Suite". Woensdag 5 februari Stadsschouwburg, 20.00 uur: Toneel groep Centrum met ..Adrianus VII". Donderdag 6 februari Musis Sacrum, 20.00 uur: Uitwisse lingsconcert met het Omroep Orkest o.l.v. Henk Spruit. Luxor Theater. 19.00 en 21.00 uur: „Filmkunst '68". BIOSCOPEN Voorst, zo. en werkdagen: 14.30, 18.45 en 21.00 uur. Rembrandt, Velperplein: „Het won der van de liefde II". Luxor, Willemsplein: „Django, de man zonder genade". Palace, Bakkerstraat: „De duivels- brigade". Saskia, Looierstraat: „Wie is bang voor Virginia Woolf". Studio A, Langewal: voorst. 18.45 en 21.15 uur: „You're a big boy now"; za.. zo. en wo. 14.30 uur: „Thunderbirds are go". KESTEREN De fraaie plantsoe nen in de Adriaan van Ostadestraat te Resteren zijn afgezet met een groot hekwerk, waarvan bij velen wel het doel maar niet de omvang duidelijk is. Bij de aanwonenden aan de Adriaan van Ostadestraat is een storm van pro tect opgegaan naar aanleiding van de ze ontsierende maatregel. Sommigen zijn van mening dat de afrastering, die veel doet denken aan de omheining van een weiland, getuigt van een bij zonder slechte smaax. Overigens is het hekwerk geplaatst na een verzoek tot een dergelijke maatregel van een der aanwonenden. Slechts een klein gedeelte van het plantsoen wordt begrensd door een sloot, waaruit reeds enkele kinderen van de verdrinkingsdood gered moesten worden. Eén der aanwonenden heeft over deze gevaarlijke situatie een brief aan het gemeentebestuur geschreven met het verzoek om maatregelen. Als antwoord van het gemeentebestuur op de klachten werd het hekwerk ge plaatst, dat echter niet alleen tot doel schijnt te hebben het gevaar van de sloot uit te sluiten, maar ook een be scherming moet bieden tegen de ver regaande vernielingen, die in het plant soen worden aangericht. Het is zelfs voorgekomen, dat de Kesterense jeugd op pony's in het plantsoen „Bonanza" speelde. RENSWOUDE Geboren: Melis Pieter Jan. zoon van T. Legemaat en C. van Dijk. Overleden: Wijnand van Maanen, oud 67 jaar. VEENENDAAL Voor het kan didaatsexamen economie slaagde aan de Vrije Universiteit te Amsterdam de heer G. J. van Asselt te Veenendaal. Tijdens het burgemeesterschap van burgemeester Hoytema van Ko nijnenburg is er in Scherpenzeel veel tot stand gekomen. Dat er enorm veel woningen gebouwd zijn blijkt wel uit het feit dat het inwo nertal van Scherpenzeel in 35 jaar tijd met bijna 3500 zielen groeide. Toch zijn er in Scherpenzeel nog meer dan 300 woningzoekenden. Er zullen dan ook nog vele woningen gebouwd moeten worden. Veel nieuwbouwwijken zoals Oran- jebuurt, Bomenbuurt, het plan ach ter de eierhal, en Plan-Zuid. Juist nu burgemeester Hoytema van Ko nijnenburg afscheid zal gaan nemen wordt aan een ander groot plan be gonnen, namelijk het plan-Witten- berg. Er zijn hier ongeveer 40 wo ningen gereed. Het gehele plan zal echter ongeveer 350 woningen om vatten. Evenals in andere wijken van Scherpenzeel zal ook dit gedeel te een dorpskarakter krijgen het geen onder meer zal blijken uit een aantal aan te leggen vijvers, die niet alleen voor de schoonheid van het plan dienen maar ook een func- tie hebben voor de waterbeheersing van het gebied. Ook vele wegen zijn aangelegd en verbeterd tijdens de ambtsperiode S van Scherpenzeels eerste burger. Een van de eerste werken was het bestraten van het Scherpenzeelse ge- deelte van de weg Scherpenzeel - Barneveld. De uitmonding aan de Dorpsstraat is pas gereed gekomen 5 en binnenkort zal het verdere ge- deelte geheel worden geasfalteerd. De raad heeft hiervoor reeds een krediet beschikbaar gesteld. Ook mag de riolering van de Dorpsstraat en vele andere straten in het dorp niet worden vergeten. Deze riolering was onder andere 't gevolg van de enkele jaren geleden gereed gekomen rioolwaterzuiverings- installatie. Scherpenzeel was een van de eerste gemeenten aan het Vallei- kanaal, die tot aanleg van een der- gelijke installatie overgingen. In 1959, reeds weer 10 jaar gele- den, werd het Scherpenzeelse zwem- bad ,.'t Willaer" geopend. Dit bad doet tot op heden niet alleen dienst S voor de Scherpenzeelse inwoners, maar geniet ook een overweldigen- de belangstelling van de omliggen- de gemeenten. Er bestaan plannen het huidige bad uit te breiden met een 50 meter wedstrijdbad. De hier- voor benodigde grond is reeds aan- gekocht. Tenslotte dient nog genoemd te worden het inv1968 gereed gekomen bejaardencentrum „Het huis in de wei". Ook dit bejaardencentrum is een grote aanwinst voor het dorp Scherpenzeel. Het vervult evenals het zwembad en de scholengemeen- schap een streekfunctie. Scherpen- zeel gaat steeds meer de centrum- functie vervullen van de gemeenten die er omheen liggen; met name voor Woudenberg en Renswoude. Het is dan ook niet verwonderlijk dat er momenteel over samenvoe- gingsplannen van deze drie gemeen- ten wordt gesproken. Burgemeester Hoytema van Ko- nijnenburg heeft zich ook nog op an- dere terreinen verdienstelijk ge maakt. Zo bekleedt hij o.a. de func tie van president-kerkvoogd van de Nederlandse Hervormde Kerk. Hij is verder voorzitter van het stichtings bestuur van het Bejaardencentrum „Het huis in de wei", voorzitter van de „Wilhelmina ziekenverpleging", vereniging, voorzitter van de schiet vereniging voorzitter van de schiet- kring in de Gelderse Vallei en lid van de burgemeesterskring Noord- west-Veluwe. In verband met zijn komende af scheid heeft de burgemeester on langs zijn nieuw gebouwde bunga low in „De Proeftuin" aan de Brink- kanterweg betrokken. De ambtswo ning is dus reeds verlaten, maar Scherpenzeel zal woonplaats blijven. Ter gelegenheid van het komende afscheid van de burgervader heeft zich uit de bevolking een af scheids comité gevormd, dat zich o.a. ten doel heeft gesteld de scheidende burgemeester een afscheidscadeau aan te bieden. In verband hiermede zal in de periode van 30 januari tot 12 februari een inzameling hiervoor worden gehouden onder de bevol king van Scherpenzeel. Natuurlijk zal er tevens een afscheidsreceptie worden gehouden en wel op vrijdag 28 februari 's avonds in hotel Bos- zicht voor dè verenigingen van 7.45 uur tot 9.00 uur en voor de burgerij van 9 tot 11 uur. VEENENDAAL De gemeente heeft overeenstemming bereikt met de heer C. van Baren over de aankoop van een viertal percelen grond met een totale oppervlakte van 85940 ca gelegen tus sen de Valleistraat en de Polderweg. Deze aankoop die volgende week aan de gemeenteraad zal worden voorgelegd betekent een belangrijke stap in de re alisering in het bestemmingsplan „Dra gonder". Het bedrag dat hiervoor op tafel moet worden gelegd wijkt binnen het raam van de totale som maar weinig af van de door de deskundige der ge meente geschatte koopsom. Ook werd overeenstemming bereikt over het be drag aan schadevergoeding dat aan de pachter van de grond, de heer J. van Baren, wegens ontbinding van de pacht overeenkomst moet worden uitgekeerd. Zowel de koopsom als het schadever goedingsbedrag zijn exclusief de belas- tingschade. Het college verzoekt de raad over het verschil in prijs tussen geschatte waar de en vraagprijs heen te stappen om dat de gemeente binnenkort over de grond moet beschikken om deze bouw rijp te maken voor woningbouw en de daarbij behorende voorzieningen. BON INVULLENPOSTEN (zonder postzegel)EN KLAAR Naam Adres Woonplaats abonneert zich op DE VALLEI per week ad per maand ad per kwartaal ad 0,97 4.15 12,35 (Doorhalen wat niet wordt gewenst) Deze bon uitknippen en in open enveloppe verzenden. Wij betalen de port. U behoeft geen postzegel te plakken, indien als volgt wordt geadresseerd Dagblad De Vallei, Antwoordnummer 8, VEENENDAAL De Vallei wordt nog op de dag van uitgifte bezorgd in Veenendaal - De Klomp - Ederveen - Renswoude - Scherpenzeel - Overberg - Amerongen - Leersum - Eist - Kesteren - Opheusden - Rhenen - Achterberg.

De Vallei | 1969 | | pagina 3