r L J r JONGE DAME Van Hunnik Vos N.V. - Uniekaas 1 I I I I I I I I I I I I Ia. VROUWELIJKE KRACHT Van Hnnnik Vos N.V. - Uniekaas I I I I I I I I I I J1 jonge LT.S.-er elektro of bankwerken DE VALLEI ook Uw dagblad! DE VALLEI ook Uw dagblad TEKENAAR CONSTRUCTEUR MAGGI Groente SpeduüJ^^j[ p 1.44 13 ^^nuvix)! let)^ A. ANAUST(E) B. KWALITEITSK0NTR0LEUR BOXAL BOXAL LOKHORST N.V. Tel. 08385-11155 Maggi geeft 'ns geen geschenken. Maggi geeft soep. Lekkere, pittige, geurige soep, waar iedereen graag nog een tweede bord van eet En dat tweede bord is gratis. Van Maggi, want tijdelijk krijgt u bij aankoop van twee zak jes Maggi Soep Speciaal een derde op de koop toe. Zo maar, om eens lekker op te scheppen. Maggi Soep Speciaal, daarmee zet u een complete soep op tafel. U ziet direct dat er meer in grediënten in zitten. Veel meer! Maggi Soep Speciaal is 50% voller. En 50% rijker. En 50% romiger. Met de nieuwe Maggi Soep Speciaal schept u bordenvol rijkdom. Bovendien krijgt u ter kennismaking 3 zakjes voor de prijs van 2. 95 van de 1 OOgezinnen. Van alle gezindten. Bijna elke man, elke vrouw - elke consument. Die kunt u bereiken met dag bladen. Met uw advertenties in de dagbladen. Advertenties in de d-a-g-b-l-a-d-e-n. Dat vitale, betrouwbare, doordrin gende medium. Waarin u kloek kunt adverteren. En klein. En vaak. En altijd raak. Omdat zij allemaal u zien. Zij, de consumenten, uw kopers. Dagbladen, uw onmisbare reclame medium. kunt U niet missen - geen dag! Boxal/Veenendaal N.V. behoort tot de Boxalgroep met o.a. bedrijven in Zwitserland, Frankrijk en Duitsland De Boxalgroep is een onderdeel van het Zwitserse wereldconcern "Schweizerische Aluminium A.G."(Alusuisse) te Zürich. Pagina 14 WOENSDAG 5 FEBRUARI 1969 Drt it e«n advnrtentit voor eon van ongeveer 15 18 jaar, dia aan (andera) baan zoekt; graag op aan modern kantoor werkt; het prettig vindt mat andere meisjes samen te werken en daarbij nog aan goed salaris wil verdienen. Wij roeken haar nl., en wel voor het verrichten van af- wiseelende kantoorwerkzaamhaden. Als zij kan typen, zou den wij dat prettig vinden, maar strikt noodzakelijkis dat niet. Het ja belangstelling? A.s. donderdag 6 febr. rullen wij je gaarne 's avonds tussen 7 en 9 uur ontvangen voor een oriënterend gesprek. Mocht je dan verhinderd zijn, bel ons dan even voor een andera afspraak. Nijverheidslaan 95 - Veenendaal Telefoon (08385) II 141 Op o*t modem kantoor hebben wij tijdelijk plaats voor voor het verrichten van licht administratief en type-werk. Werktijden kunnen in onderling overleg worden geregeld. Belangstellenden nodigen wij uit voor een ge sprak op donderdag 6 februari a.s. tussen 19.00 en 21.00 uur, of op een ander tijdstip uitsluitend na telefonische afspraak. Nijverheidslaan 95 - Veenendaal Telefoon (08385) II 141 Boxal/Veenendaai N.V. behoort tot da Boxalgroep met o.a. bedrijven in Zwitserland, Frankrijk en Duftatand De Boxalgroep is een onderdeel van het Zwitserse wereldconcern Schweizerische Aluminium A.G." (Alusuisee) te Zurich. Boxal vervaardigt aluminium verpakkingeno.m. bussen voor de levensmiddelenindustrie en spuitbussen voor cosmetica, insecticiden, etc. Wij vragen voor onze afdeling tekenkamer j op machine- en/of gereedschapscon- structiegebied. Vereisten 0 P.B.N.A.-Constructeur of gelijkwaardig» opleiding. 0 Enige jaren ervaring in een dergelijke functie. 0 Leeftijd 22 - 25 jaar. Kandidaten die, gezien hun opleiding en erva ring voor deze vacature in aanmerking menen te komen, gelieven hun sollicitatie te richten aan BOXAL VEENENDAAL N.V. Rozenstraat 19 te Veenendaal, afdeling Personeelszaken U kunt ook een telefonische afspraak met one maken. Telefoon 08385-19014. BU ons is plaats voor een Het werk is veelzijdig mi bestaat uit onder houd, reparaties en fabricage van diverse machines. Loop even bij ons aan. Overdag: Munnikenweg 42 A. 's Avonds Lunenburg 22 of Boompjeegoed 199. Maggi geeft soep cadeau: Soep Speciaal! 3 voor de prijs van 2 de SS Boxal vervaardigt aluminium verpakkingeno.m. bussen voor de levensmiddelenindustrie en spuitbussen voor cosmeticainsecticidenetc. Wij wagen voor onze afdeling reeearoh en laboratorium i Opleidingseisen 0 Mulo-niveau 0 le deel analisten opleiding K.N.C.V. 0 studerend voor 't tweede deel strekt tot aanbeveling Opleidingseisen 0 enigé jaren Mulo of L.T.S. De gevarieerde werkzaamheden bieden een intereseante werlfc kring in een sterk groeiend en dynamisch bedrijf. Als U er meer van wilt weten kunt U schriftelijk sollicitere» op bovengenoemde functies. U kunt ook telefonisch een afspraak met ons maken. Wij willen U gaarne inlichten over het bedrflf alsmede de gunstige arbeidsvoorwaarden die wij U kunnen bieden. Ons adres is Rozenstraat 19 te Veenendaal. Telefoon 08385-19014 na 17.00 uur 08385-11796.

De Vallei | 1969 | | pagina 14