Veenendaals dagblad Harde woorden in Bologna Zuid-Sla vië en Roemenië veroordelen Rusland Buiten Hachelijk avontuur liep goed af Sirhan aangeraden om te bekennen HORECA-OMZET DAALDE BIJNA DERTIG PROCENT union elektra Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei JAM IN Russen verlegen met toestand Boterzwendel in België mislukt theespritsjës Chauffeur hing 26 meter hoven de Maas John Eisenhower ambassadeur Tweede Kamer besprak wet over hygiëne op kampeerplaatsen Tsjechen wijzen Nederlander en Deense uit Dertien doden vliegongelukken Zes jaar kerker voor ds. Sithole BNG leende 2V2 miljoen FRANSMAN HONGERT VOOR REVISIE VAN ZIJN PROCES Met mes door liet lioofd in autobus Getuige inzake helderziendheid van Hans v. Z. Aanhoudend winter In Duitsland: bi' TWEEDE ONTSNAPTE GEDETINEERDE MELDDE ZICH LEVEN US JANUARI 3,5 PCTDUURDER „Leiding scholen moet politieke interesse leerlingen stimuleren" Wapen U tegen vocht en kou met verwarmings-mgtras Volgens een recent vergelijkingsonderzoek: ERKEND DE BESTE Moeder Achterstand bij levering girostortingskaarten r/vi U 1 doeltreffend! Bur. voor redactie en administratie Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.), Giro 1321600. Losse nummers 0,25; Abonnement 0,97 p. w.f 4,15 p. m., 12,35 p. k. DE VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei opgericht in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advertentietarieven op aanvraag. DONDERDAG 13 FEBRUARI I969 - 43e JAARGANG no. 37 BOLOGNA De felste aanval tot nu toe op het communistische congres te Bologna op de Sovjet-Unie gelanceerd, kwam van Edvard kardelj, hoofd van de Joegoslavische delegatie en de tweede man na Tito in zijn land en tevens de hoogste in rang van alle 36 delegatieleiders die het congres bijwonen. Kardelj zei, dat voor de Joegoslaven het respect voor de soevereiniteit van an dere volken en de onafhankelijkheid van elke beweging iets is, dat zo vast staat, dat men er niet eens over praat „En dat is de eerste en de voornaamste reden waarom de Liga van de Joegoslavische communisten heeft besloten, zich openlijk te stellen tegenover de militaire invasie van Tsjecho-Slowakije en de zogenaamde doctrine van de „beperkte soevereiniteit". BRUSSEL Oplettendheid van een Antwerpse douanier, heeft in België een boterzwendel aan het licht ge bracht, die de zwendelaars wellicht anderhalf miljoen gulden gaat kosten. De douanier vatte enige tijd geleden verdenking op bij het controleren van koelwagens met boter, die op doorreis waren van Zwitserland naar Italië. Uit een onderzoek bleek, dat de boter in Belgische wikkels was verpakt. Het onderzoek bracht vervolgens aan het licht, dat een Brusselse firma pro beerde frauduleus een fiks bedrag aan EEG-heffingen te incasseren, door ma nipulaties met invoer, uitvoer en door voer van 270 ton Russische en 400 ton Belgische en Luxemburgse boter van België naar Zwitserland, en van Zwit serland terug via België naar Italië. De Belgische autoriteiten hebben hier uiteraard een stokje voor gesto ken. Het ziet er naar uit dat de firma zal kunnen fluiten naar de 21 miljoen frank (circa 1,5 miljoen gulden) die zé reeds aan invoerheffingen op de Russi sche boter had betaald en die ze na de export-manipulaties terug jioopte te krijgen. ADVERTENTIE morgen 250 gram van 85 voor 75 niet te geloven voor die prijst f\nze voorzaten van de 15e tot de 18e eeuw lokten de spreeuwen in stad en dorp aan door het op hangen van potten, kruiken of ur nen, gebakken van leem, doch ge moet niet menen, dat men dit deed uit gevoelsmotieven, dus uit be weegredenen van vogelbescher- mende aard. Neen, men kende geen sentimentele ontvankelijkheid en aan het verstrekken van die nestgelegenheid lag slechts heb zucht en egoïsme ten grondslag. Men placht er n.l. de op uitvliegen staande vette jongen uit te halen en tot consumptie te bestemmen. Er zijn uit bouwputten, graaf werken en grachtschoningen vele van zulke potten te voorschijn ge komen en dit is geen wonder, want ze kwamen vooral in de steden zó algemeen voor, dat schilders als Adr. v. Ostade, Jan v. Goyen e.a. ze op de huizen hunner stads gezichten aanbrachten. Er zijn ex emplaren dezer typische culturele uiting o.m. aanwezig in het Zool. Museum van ,,Artis", bij Boymans v. Beuningen en in het Rijksmu seum. Doorgaans blijken ze van rood, ongeglazuurd aardewerk (als van een bloempot) te zijn vervaar digd, doch men kent ze ook meer luxueus van Delfts wit. Nu alweer ettelijke jaren geleden vond men in een oud huis aan de hoofdstraat van Zutphen een gevelsteen met de afbeelding van zo'n 17e eeuwse urn, waarop vogels voorkwamen boven een inscriptie .,In de Spreu- pot". Op een te Amsterdam ont dekte muursteen zit een spreeuw op het aanvlieg stokje voor de hals- vormifje entree en voert de jongen. Soms werden de potten ingemet seld, doch vaker moeten ze aan een oor vrij hebben gehangen, terwijl door een vierkant gat met een deksel te sluiten de inhoud be reikbaar was. 13-2-1969. A. B. WIGMAN. De Joegoslavische spreker oogstte veel succes, speciaal bij de Fransen en de Tsjechen. De Sovjet-delegatie die een idee had wat er ging gebeuren, was uit de zaal weggebleven en zocht pas haar plaats weer op, toen het ap plaus voorbij was. Zenon Klisko, de Poolse gedelegeer de die na Kardelj sprak, liep niet uit het gareel en zei niets over de „Tsje chische affaire." Er kwam wel wat applaus los toen de Pool een aanval deed op het „West- duitse revanchisme" en zei dat Bonn „de grootste oorzaak van de spanning in Europa" was. Over de Sovjet-Russische doctrine van het zich bemoeien met de zaken in andere communistische landen zei Klisko, dat „het de plicht is van alle communistische partijen, die aan de macht zijn en van alle socialistische staten, om zich teweer te stellen tegen elke reactionaire dreiging in elk socia listisch land.". De Roemeense gedelegeerde Paul Niculescoe Midi, secretaris van het communistische centrale partijcomité in ons land, kreeg veel applaus toen hij over de invasie van Tsjecho-Slo wakije zei, dat deze absoluut niet ge rechtvaardigd, en tegen d normen voor de betrekkingen tussen de socia listische landen onderling was. Terwijl de zaal hard klapte stonden de Russen op, evenals de anderen maar bleven verder doodstil staan. De twee landen waren niet de enige die gisteren, na alle afkeuring die al eerder tot uiting was gekomen, kritiek oefenden. En de Sovjet-Unie was niet de enige boosdoener. Ook de Italiaan se communistische partij kreeg haar deel van de kritiek. Een voormalig lid van de culturele afdeling van deze partij, mejuffrouw Rossana Rossanda. verweet de partij een halfslachtige houding. Zij laakte Luigi Longo, de partijleider, die wel de inval in Tsjecho-Slowakije had veroor deeld maar die had nagelaten de in vallers ter verantwoording te roepen. Met haar opmerkingen bevond me juffrouw Rossanda zich merkwaardig genoeg in gezelschap van het Vaticaan se weekblad. Ossevatore della Dome- nica. Dit invloedrijke rooms-katholieke tijdschrift achtte het ook onjuist de in val te veroordelen en de daders om di plomatieke redenen vrijuit te laten gaan. ROTTERDAM De 22-jarige vracht wagenchauffeur Jan Draaijer uit De Punt (Drente) heeft woensdag in Rot terdam een angstig avontuur beleefd. De chauffeur slipte op de Van Brie- nenoordbrug met z(jn zware vracht wagencombinatie, waardoor het ge vaarte door de rijbaanafscheiding schoot en op de vangrail van de brug afgleed. Het voorste deel van de combinatie schoof door de brugafscheiding heen, waardoor e chauffeur een kwartier lang 26 meter bove" het water van de Oude Maas bleef hangen. Draayer kroop n"ar de luchtslang van 't rem- systeem en bereikte via de opleger de brug. „Mensen die in een werkbusje passeerden, hebben me een touw toe gegooid. Een zei: „Doe het om je mid del, als je dan valt blijf je hangen. Dat heb ik gedaan". Het ongeluk dat juist op het spits uur gebeurde leverde aanzienlijke verkeersstagnaties op. WASHINGTON President Richard M. Nixon, zal, naar verwacht wordt, John Eisenhower, de zoon van oud president Dwight D. Eisenhower, benoe men tot ambassadeur in Brussel. Nixon zal als hij op 23 dezer zijn rondreis begint, als eerste van vijf hoofdsteden Brussel aandoen. Er is re den om aan te nemen, dat hij zijn keu ze voor zijn aankomst in de Belgische hoofdstad zal aankondigen. De 46 jaar oude Eisenhower, een ko lonel b.d. van het leger, is de schrij ver van een onlangs uitgegeven boek over de campagnes in de tweede we reldoorlog in Europa. Daarbij heeft hij grote nadruk gelegd op de gevechten in België. De huidige ambassadeur in Brussel is Ridgeway B. Knight. Sinds hij het leger verliet heeft Eisenhower zich in gezet voor de republikeinse politiek. DEN HAAG Ofschoon een zeer nauwkeurig cijfer van het aantal kam peerders in 1968 niet bekend is, kan „met een enigszins ruime marge" het aantal kampeerders worden gesteld op 2,5 miljoen. Staatssecretaris dr. R. J. H. Kruisin- ga (sociale zaken en volksgezondheid) verstrekte dit cijfer gisteravond in de Tweede Kamer tijdens de behandeling van de wet inzake de hygiëne op de kampeerplaatsen. Het aantal kampeer plaatsen, welke onder de werkings sfeer van deze wet vallen, kan wor den gesteld op ruim 3500. Hiervan wor den er slechts 150 geëxploiteerd door de plaatselijke overheid, alsmede een gering aantal door staatsbosbeheer. De capaciteit aan slaapplaatsen op de kampeerplaatsen bedraagt ruim 600.000 bedden. De totale oppervlakte PRAAG De Nederlander V. J. Timp en de Deense V. Johansen zijn uit Tsjechoslowakije uitgewezen, omdat zij de Tsjechoslo waakse staat en commu nistische partij beledigd zouden heb ben. Volgens een bericht van het Tsjecho- slowaakse persbureau Ceteka uit Bra tislava hebben de Slowaakse autoritei ten de beide toeristen bevolen, het land binnen 24 uur te verlaten. De uitgewe zenen waren op 6 februari in Tsjecho- Slowakije aangekomen. van de kampeerplaatsen in ons la/id bedraagt ruim 7.000 hectaren. De nieuwe wet geeft de regering de bevoegdheid om bij algemene maatre gel van bestuur algemene minimum eisen te stellen aan de kampeerplaat sen. Het toezicht op de naleving van de wet is opgedragen aan de inspectie van het staatstoezicht op de volksge zondheid en aan de gemeentebesturen. De PvdA-afgevaardigde H. J. Mas- man diende een amendement in om de uitvoering van de wet in plaats van in handen van de gemeente in die van de provincie te leggen. Hierdoor zou, naar zijn mening, een uniforme wets toepassing kunnen worden verkregen zen zou er aansluiting zijn bij het zich op provinciaal niveau ontwikkelend des kundig inspectieapparaat. Staatssecretaris ^Kruisinga stelde zich tegenover deze gedachte negatief op. Hij zei een duidelijke voorkeur te hebben de uitvoering van de wet in handen te laten van de gemeentebe sturen. Overigens zei hij de beslissing over dit amendement aan de Kamer te willen overlaten. De staatssecretaris toonde zich be reid, indien zulks zou blijken, tot over leg met de beide organisaties, de Or- kava en de Revako, over de ontwer pen van de nog uit te vaardigen lge- mene maatregel van bestuur. De vanuit de Kamer gelanceerde ge dachte om de werkingssfeer van de wet uit te breiden tot ook de dag campings wees hij niet zonder meer van de hand. Dr. Kruisinga noemde het mede-betrekken van de dag-cam pings „niet geheel verwerpelijk en zelfs aantrekkelijk". Hij toonde zich bereid om zo spoedig mogelijk het overleg hierover te beginnen met ge meenten en provinciale besturen. De Kamer, die zich achter het ont werp van de wet opstelde, zal van daag een beslissing nemen over het amendement-Masmaii. Zo hing gisteravond een twintigtons truck met oplegger boven de Nieuwe Maas in Rotterdam. De auto slipte op de 26 meter hoge Van Brienenoord- brug, vloog over een betonnen rand, ramde de vangrail en kantelde door de leuning van de brug. LOS ANGELES Sirhan Bisjara Sirhan, wiens proces morgen zal beginnen (hij staat terecht wegens verdenking van moord op senator Robert Kennedy op 5 juni 1968) heeft een onderhoud gehad met zijn drie advocaten. Men meent te weten dat deze hem hebben aangeraden zich „schuldig" te bekennen, als de ten lastelegging wordt voorgelezen. In dat geval zouden de advocaten aan kunnen tonen, dat hij op het ogen blik van de daad geestelijk gestoord of dusdanig opgewonden was, dat er niet van moord met voorbedachten ra de kan worden gesproken. Het is dan vrijwel zeker dat Sirhan niet tot de doodstraf maar wel tot een lange ge vangenisstraf, wellicht zelfs levenslang zal worden veroordeeld. Ondertussen is te New York het „actiecomité voor Amerikaanse-Arabi- sche betrekkingen" in het geweer ge komen. Dr. M. T. Mechdi, die aan het hoofd staat van het comité dat 20.000 leden zou hebben, h^ft gezegd dat als Sirhan zichzelf schuldig ver klaart in plaats van onschuldig, dit betekent dat de bevolking van Ameri ka nog niet doordrongen zal raken van de oorzaak tot Sirhans tragische daad, namelijk de pro-Israël politiek van de Verenigde Staten. Sirhans advocaten, zegt dr. Mechdi, moeten niet trachten de daad te vernederen tot een gewone misdaad. „De affaire Sirhan" kan de men sen van het Westen bevrijden van Zionistische chantage, net zoals de af faire Dreyfus de Joden heeft be vrijd van Westers vooroordeel". Jan Draayer, nog onder de indruk van zijn avontuur. BONN Twee vliegtuigrampen op één dag hebben de Westduitse lucht macht getroffen en dertien mensenle vens geëist. Een transportvliegtuig van het type Noratlas stortte op een boerenhuis na bij Unterstrogn in Beieren. Acht bemanningsleden kwamen om het leven; in het huis vond een twee jarig kind de dood. Vijf bemanningsle den werden gewond. Het toestel was juist opgestegen van de naburige lucht basis Erding. Een andere transportmachine, van het Douglas type DC-3, verongelukte aan de Noordduitse kust, bij Hunsum in Sleeswijk-Holstein. De vier koppen tellende bemanning kwam om het le ven. Het toestel, dat thuishoort op de Beierse luchtbasis Lechfeld, was kort tevoren gestart van het vliegveld Schwesing. SALISBURY Omdat hy een samen zwering tegen het leven van de Rhode- sische premier. Ian Smith, zou hebben geleid is een Afrikaanse nationalistische leider, ds. Ndabaningi Sithole, gisteren veroordeeld tot zes jaar gevangenis straf. Ds. Sithole is de leider van de ZANU, een verboden nationalistische bewe ging. Hij zat al sinds 1964 in de ge vangenis. Al die tijd was er geen proces tegen hem gevderd. Hij werd indertijd alleen gearresteerd op beschuldiging van ongewenste politieke activiteit. Van de gevangenis uit zou hij per brief opdracht hebben gegeven om pre mier Smith en twee van diens minis ters te vermoorden. Deze brief was het belangrijkste bewijsstuk in* het proces dat de afgelopen zes dagen werd ge voerd. Sithole weqs de brief als een vervalsing van de hand. GRONINGEN Gisteravond om half zes heeft de tweede ontsnapte verpleeg de van het Dr. S. van Mesdagasiel te Groningen zich bij het asiel terugge meld. Het is de 33-jarige M. W. van der Schans, die veroordeeld was wegens doodslag. Dinsdagnacht was de 28-jari- ge J. L. T. reeds teruggekeerd. De der de ontvluchte verpleegde, de 41-jarige G. A. I.. die er maandae in Amster dam vandoor ging, is nog steeds voort vluchtig. DEN HAAG De horecaberyven zien hun omzetten terughollen. Vele cafés en restaurants hebben in januari en in de eerste weken van februari 25 tot 30 procent minder omgezet dan in dezelfde periode van 1968. „Het publiek is waarschynlyk erg prijsbewust geworden", aldus drs. J. Conings, secretaris van de werkgevers organisatie Horecaf. Hij heeft de indruk dat het publiek de prijzen van vandaag niet meer slikt. Het nieuwe stelsel van omzetbe lasting (btw) en de daaruit voort vloeiende prijsstijgingen zijn de grote boosdoeners. De horeca-ondernemers hebben, niet temin goede hoop. Zij spiegelen zich aan het voorbeeld van West-Duitsland. Daar liepen de omzetten na de invoe ring van de btw ook snel terug, maar na enkele maanden kwam daarin weer verbetering. Ondertussen klaagt het horecaperso- neel ook zijn nood. Het krijgt als ge volg van de btw minder bedieningsgeld. „Geef ons gewoon loon", zegt de bond van hotel-, café- en restaurantperso- neel. „De huidige regeling is uit de tijd van de trekschuit". Minister De Block (economische za ken) heeft gisteren in de Tweede Ka mer gezegd dat zestig procent van de horecabedrijven zich aan de prijsre- gels heeft gehouden. „Maar bij een prijsstop moeten de goeden onder de kwaden lijden", aldus minister De Block. Uit voorlopige gegevens is gebleken dat de kosten van levensonderhoud in januari met 2Vz pet. zyn gestegen, al dus minister De Block. Een verzoek van de afgevaardigde N. Verlaan (Boerenpartij) om over te gaan tot intrekking of opschorting van de prijzenbeschikking voor de horeca bedrijven wees de minister van de hand. LONDEN Twee of drie squadrons „Harrier"-gevechtsvliegtuigen van de Britse luchtmacht zullen volgend jaar in West-Duitsland worden gestatio neerd in het kader van de NAVO-de- fensie, deelt het ministerie van Defen sie in Londen, mee. De Britse luchtmacht heeft 90 „Har riers" besteld waarvan er 20 of 30 in Engeland zullen blijven. De „Harrier" is waarschijnlijk het eerste gevechtsvliegtuig met verticale start dat operationeel zal zijn. De eer ste toestellen worden in april afgele verd. DEN HAAG Staatssecretaris mr. J. H. Grosheide (Onderwijs en Weten schappen) waardeert scholieren die zich willen oriënteren op politiek en maatschappelijk terrein. Hij vindt dat de leiding van scholen voor voortgezet onderwijs in het algemeen aan zulke oriëntaties moet meewerken. De staatssecretaris antwoordt dit op schriftelijke vragen van het Tweede- Kamerlid mr. J. W. Masman (PvdA) naar aanleiding van berichten dat de rector van het atheneum F. de Mun- nik in Utrecht een andere mening heeft. AMSTERDAM De Bank voor Ne- derlandsche Gemeenten heeft in 1968 f 2.152 miljoen opgenomen tegen f 2.452,8 miljoen in 1967, aldus deelt de bank mee. Hiervan werd f 640 miljoen vorig jaar f830 milj. opgenomen in de vorm van obligatieleningen en f 192 (v.j. f 75) miljoen in rentespaar- briefleningen. De rest f 1.689 milj. werd opge nomen op de onderhandse kapitaal markt tegen f 1.547,8 miljoen in 1967. Dit betekent dat de BNG het dubbele van de geldbehoefte onderhands heeft gedekt. Bij provincies, gemeenten, water schappen e.d. werd in 1968 f 2.435 mil joen geplaatst tegen f 2.440,4 miljoen in 1967. LUIK Ongeveer 150 studenten hebben woensdagavond de grootste ge hoorzaal van de Luikse universiteit bezet. Zij wensen meer inspraak wat betreft belangrijke door de universi teit genomen besluiten, en eigen waar nemers in het bestuur. ADVERTENTIE I thermostatisch - behaaglijk veilig gezond inermusicuiaiii - 3 -■ PARIJS Nadat hij ruim zeven jaar tevergeefs had geprobeerd herziening te krijgen van een pro ces wegens moord, is een jonge Fransman, Jean-Marie Devaux, in hongerstaking gegaan om zodoende een heropening van zijn zaak af te dwingen. De toestand van Devaux, die in het gevangenisziekenhuis van Fres- nes ligt, is zeer ernstig. Hij weegt nog maar 39 kilo. Desondanks wei gert hij alle kunstmatige voeding die nodig is geworden om hem in leven te houden. Hij accepteert al leen inspuitingen om zijn hart te steunen. De artsen vrezen, dat hij binnenkort zo zal zijn verzwakt, dat hij niet meer zal zijn te redden. Devaux werd in 1963 veroordeeld tot twintig jaar gevangenisstraf we gens moord op een minderjarig meisje. Hij is altijd schuld blijven ontkennen. Het besluit van de jury rechtbank waardoor hij werd ver oordeeld riep bij velen twijfels op. Van het begin af heeft een aantal Fransen dan ook moeite gedaan voor een herziening van het proces. Tot nog toe slaagde men daarin niet omdat niemand een nieuw ge zichtspunt in de zaak kon ontdek ken. De artsen die Devaux verzorgen hopen nu dat zijn moeder hem zal kunnen bewegen zijn hongerstaking op te geven. Het was gisteren voor het eerst dat Devaux' moeder haar zoon bezocht. Ze was daartoe niet eerder in staat omdat ze door haar totaal verlamde man aan huis is gebonden. MEXICO Humberto Vazquez stap te woensdag de bus in met een mes door zijn hoofd. Hij had zo juist te Coyanavaca, 65 km ten zuid westen van de stad Mexico, een verhit felle ruzie gekregen met een drinkebroer. De chauffeur van de bus, die zich doodschrok toen hij zag hoe het lem met aan de ene zijde uit het hoofd stak en het blad van het mes er aan de andere uit kwam, reed snel naar een politiebureau. De politie bracht hem naar een dok ter die hem per ziekenauto naar een ziekenhuis in de stad Mexico stuur de. Na een operatie van vijf uur wisten vier chirurgen het mes te verwijderen. De levenskansen van Vazquez worden 50:50 geacht. DEN HAAG Als gevolg van inci dentele omstandigheden is in een aan tal gevallen de leverimgstijd van voor gedrukte girostortingskaarten tot ruim twee maanden opgelopen, aldus heeft minister Bakker meegedeeld in ant woord op vragen van het Eerste-Ka- merlid dr. P. G. van de Vliet (VVD). Hoewel al het mogelijk wordt gedaan om de achterstand in te lopen die de laatste maanden van het vorig jaar door het ontvangen van een groot aan tal drukorders is ontstaan zal deze ypor wat betreft de uitvoering zeer grote orders nog voelbaar blijven. van enkele weken UTRECHT Prof. dr. J. Kloek zal als getuige worden gehoord in het proces tegen Hans van Z., naar aanleiding van diens verklaringen over zijn hel derziendheid. (Zie voor een verslag van de rechtbankzitting van gisteren elders in dit blad). ADVERTENTIE Het is menens geworden met de winter en het zal, naar menselijke berekening, de rest van deze week blijven vriezen. Na het langzaam wegtrekken van het sneeuwgebied, behorende bij een depressie in Mid den-Europa, dat gistermiddag op tal van plaatsen nog enkele centi meters aan het bestaande sneeuio- dek toevoegde, is de thermometer vannacht in Midden-Nederland het diepst gezakt: in Apeldoorn 8, in Deventer 9, in Zutphen, Enschede en Rotterdam 10, Doe- tinchem 11 graden. Buiten onze grenzen kwamen Helsinki en Ber lijn tot 12 graden, Moskou tot 20 Warschau tot 21 en Stockholm tot 25 graden. Langs de noord- en noordwestzij de van de depressie boven Midden- Europa blijft zeer koude lucht uit Oost-Europa naar onze streken stromen en het winterweer houdt dan ook aan, met in de middag lich te, 's nachts en 's ochtends matige en plaatselijk strenge vorst. Een sneeuwbui blijft mogelijk, maar neerslag van betekenis is vooreerst niet waarschijnlijk. Morgen: zon op 07.58, onder 17,52; maan op 07.24, onder 14.33.

De Vallei | 1969 | | pagina 1