ONDERZOEK IN VOLLE Twee patiënten overleden in Julianaziekenhuis na gebruik onjuiste dixogine-tabletten Alle apothekers en artsen zijn gewaarschuwd GEEN OVERSPANNEN TOESTAND OP DE ARBEIDSMARKT Drs. Marcel v. Dam: Er zijn veel mensen in de P.vdA, die gelijk modder gooien, maar Nieuw Links bepaalt toekomst van PvdA SOMMIGEN VONDEN SUBSIDIE TE GERING Statenleden juichten kunstijsbaan toe P E L CHEVROLET Een korte vergadering Vergadering Ede LEERKES Weer cursus Pech Onderweg VAM WOUT BLAUWKOUS. VEENENDAAL - In het Julianaziekenhuis te Veenendaal zijn twee patiënten overleden, vermoedelijk tengevolge van het gebruik van verkeerde dixogine-tabletten. De tabletten zijn afkomstig van de Onderlinge Pharmaceu- tische Groothandel in Utrecht en worden gebruikt bij de behandeling van hartpatiënten. Een voorlopig onderzoek door de fabrikant van deze tabletten heeft aan het licht gebracht, dat één partij van de bedoelde geneesmiddelen van een onjuiste samenstelling zou kunnen zijn. Alle apothekers en artsen zijn inmiddels gewaarschuwd om te voorkomen, dat tabletten uit deze partij nog verder zullen worden gebruikt. Het staatstoezicht op de volksgezond heid stelt thans een uitvoerig onderzoek in naar de gang van zaken. V.A.B. KIRPESTEIN BURGERLIJKE STAND Herbezinning op idealen Breng eens een bezoek aan onze exclusieve oud-hollandse meubelshow Mariastraat 76, TEL 18813 APELDOORN Actief IJsbaan Mentaliteit BURGERLIJKE STAND SCHERPENZEEL RHENEN VRIJDAG 14 FEBRUARI 1969 Over vormen van jeugdwerk valt te re detwisten. Dat wordt en vooral in onze gemeente in het principiële getrokken, om het zo 'es te zeggen. We hoeven er het verslag van de laatste raadsvergadering maar op na te lezen en daarin staan de verschillen de standpunten breed uitgestald. „Mag je", zo zou je je kunnen afvra gen „door jë medewerking te verle nen aan een raadsbesluit de jeugd dingen laten doen, waar je zelf niet achter staat?" Om daar naast de warme kachel een uitspraak over te doen is niet zo moeilijk. Zo'n stelling dringt hoog stens door tot de paar familieleden en kennissen met wie je gezamenlijk een stukje boterkoek oppeuzelt of de lippen aan een glaasje zet. Dergelijke individuelen hebben hun standpunt binnen de kortste tijd pan klaar. Maar het komt niet in de krant. En er is nog alles mee gezegd over de duizenden die in het jeugd werk worden gestoken. Nee, de verantwoordelijkheid voor een en ander ligt bij de eenentwintig per sonen, die al die individuen in de verwarmde huiskamer vertegenwoor digen in de gemeenteraad. Die heb ben we op dat punt recht van spre ken gegeven en ook om de daad bij die woorden te voegen. En als je dan als één van die eenen twintig je nooit in enige vorm van de danskunst zult storten kun je dan medewerking verlenen aan het tot standkomen van 'n gebouw, waar de beentjes van de jeugd wel van de vloer gaan of om in de stijl van deze tijd te blijven puberlijfjes te genover elkaar staan te kronkelen? Nou, geef 'es in het openbaar ant» woord? Weet u stuk voor stuk wat uw lieve zoon of dochter in het donkere gedeelte van het weekeinde uitstukt? Ik wou dat ik de redactie van dit d;fcj- blad kon verleiden om hierover 'es een huis-aan-huis-onderzoek te hou den. Het zal me wel niet lukken en zo dit wel het geval zou zijn zou het zonde zijn van het papier, want ik geloof dat van de achtduizend gezins hoofden of hoeveel hebben we er vandaag opgestapeld en aaneengere gen in onze gemeente wonen? er niet meer een paar honderd een for muliertje zouden invullen. We zouden ons er wel voor wachten om onze mening op dit punt prijs te ge ven en ons gauw verstoppen in onze privésfeertjes. Maar als officiële woordvoerder is er geen ontkomen aan. Dan word je voor het blok gezet. En dan gebeurt het dat een dominee uit een oogpunt van •ociale bewogenheid met de jeugd „ja" zegt, terwijl een ouderling beiden durven hun kerkelijke ambt te verenigen met dat van gemeente raadslid het standpunt van de do minee niet zal kunnen vatten. We kunnen nog een stap verder gaan. Moeten we als ouderen de jeugd bij alle activiteiten die we binnenshuis voor ze op stapel zetten in de smie zen houden of zijn we er zo langza merhand aan toe, dat ze zich gaan ontspannen zonder toezicht van pot tenkijkers die de „gevaarlijke" leef tijd achter de rug hebben? Ik meen, dat één van onze edelachtba- ren daar ook nog op gedoeld heeft toen hij sprak over het instellen van een jeugdraad. Er is een probeersel in die richting in de maak geweest. Zeker, het jeugdige gezelschap was hier en daar gelardeerd met een per soon die een paar kruisjes meer ach ter 'z'n naam kon zetten, maar het leek mij toch wel in de bedoeling lig gen dat de jeugd het na een aanloop je zelf zou gaan versieren. We hebben er een daverende manifes tatie in onze uitgewoonde eierhal aan overgehouden en daarbij is het ook gebleven. Sindsdien zwijgt het front. Daaruit leid ik af, dat de ouderdom zich er mee zal moeten blijven be moeien. Iedereen heeft de zorg en de verantwoordelijkheid voor de opvoe ding van z'n eigen kinderen. En ook de zorg dat ze zich kunnen ontspan nen. Degenen die dat particulier klaarspelen volgens hun overtui ging hebben mijn bewondering. Maar omdat er dat volgens mij maar zo weinigen zijn, dacht ik, dat we als gemeenschap die zorg moeten over nemen. En dan komt ons eigen stand je onherroepelijk wel 'es een beetje in het gedrang. Wout Blauwkous. ADVERTENTIE Het aantal tabletten, dat in omloop is, zou enkele honderdduizenden be dragen. Zy waren gedistribueerd over apotheken en ziekenhuizen in geheel Nederland. De directeur van de fa briek deelde gisteravond mee, dat hij inmiddels een gedeelte van de bewus te partij (charge no. F 6705) heeft kunnen achterhalen. Hoeveel dit er zijn wilde hij niet zeggen. Volgens insiders zou de Veenendaal- se apotheker, M. H. L. Zuidersma de verkeerde samenstelling van de ta bletten hebben ontdekt, nadat de beide patiënten in het Julianaziekenhuis, vermoedelijk tengevolge hiervan, wa ren overleden. De Veenendaalse apo theker is, volgens dezelfde bronnen, leverancier van medicijnen aan het Julianaziekenhuis. De namen van de patiënten, die na het gebruik van de tabletten zijn overleden, konden nog niet worden achterhaald. In het kader van het onderzoek vond gisteravond in de woning van apotheker Zuidersma een vergadering plaats met onder anderen inspecteur van de volksgezondheid. De bijeen komst ston onder leiding van drs. Samson sr., die niet bereid was uit voerig commentaar te geven. „Het onderzoek is op het ogenblik in volle gang. De vergaderingen over het gebeuren gaan dag en nacht door. Alle artsen, ziekenhui zen en apothekers in ons land zijn inmiddels gewaarschuwd, dus er is geen enkele reden meer tot onge rustheid. Mensen die desondanks toch nog zekerheid willen hebben omtrent hun medicijnen moeten zich maar in verbinding stellen met hun arts of apotheker", was het enige wat drs. Samson na lang aandringen wilde zeggen. Van de zijde van het Julianazieken huis was niemand bereikbaar om commentaar te kunnen geven. Naar verluidt zouden beide overleden pa tiënten uit Veenendaal afkomstig zijn. Omdat beide sterfgevallen nogal kort na elkaar schijnen te hebben plaatsgevonden, zou een onderzoek van de medicijnen door de leveran cier M. H. L. Zuidersma, de verkeer de samenstelling vervolgens hebben aangetoond. Een bevestiging van deze gang van zaken kon gisteravond niet worden verkregen. ADVERTENTIE VEENENDAAL CITY - MOTORS - IDE Geboren: Herman, z. van W. H. van Holland en A.- van den Hudding; Ma- riëlle B. R., d. van J. van den Berg en M. M. D. de Beet; Steven B. W., z.van B. J. L. Ruigrok van de Werve en C. H. M. van Vugf; Gerrit, z. van W. G. Hol en M. Bloem; Cornells, z. van C. Veenendaal en E. van Stuijvenberg; Bart C., z. van A. A. M. Jansen en J. Th. M. Klein Breteler; Wilhelm Th., z. van A. de Rooij en M. van Lagen; Wij nand W., z. van B. J. van den Brink en D. Gierman; Frans R., z. van H. van Veldhuizen en A. M. van de Vendel; Gerben J., z. van A. G. Beekman en W. G. A. Brandts; Albert, z. van A. Ausma en M. A. Ekkebus; Diana R., d. van C. van Boven en D. A. Anker; Maria H., d. van S. Iprenburg en M. H. Ploeg; Maas C., z. van H. van Schoonhoven en D. van Lagemaat; Tan- ja A., d. van J. Klein Roseboom en J. de Leeuw; Wilhelmina E., d. van C. Soetendaal en N. van de Peut; Simone M.. d. van T. van der Heijden en G. Zeldenrust; Willempje D., d. van M. van Dijk en A. S. H. Looijen; Willem, z. van G. van de Krol en G. H. Admi raal; Teunis A., z. van W. Hazeleger en H. van Brakel; Besselina A., d. van S. van Middendorp en H. Huijsman; In- grid, d. van G. Leeuwdrent en P. H. Franken; Arjan, z. van J. A. Koppelaar en K. Pater; David G., z. van J. Ph. Bonnecroij en J. Walsma; Hendrik je, d. van M. Groeneveld en A. van Hol land; Harold A., z. van Th. J. G. A. Hermans en G. A. van Duren; Eelco T, z. van W. A. Weijland en B. Eelkema; Olof, z. van K. Alting en J. Potkamp; Marinus J., z. van H. Hendrtksen en A. A. P. Keukens. Ondertrouwd: M. van Laar en H. T. J. van Holland; R. van den Hul en J. Meurs; G. van Scherrenburg en D. M. D. Bron; P. J. Smit en G. de Weerd; A. H. J. Janssen en V. C. E. Ohrastof- fek; H. A. van Eldik en A. G. van de Haar; J. Voortwist en O. A. van Mun ster; D. Nauta en E. G. Meijer; G. Boute en M. A. van Kaam; J. Lager- weij en B. Jager; B. J. A. van Balve ren en A. A. M. Jansen; H. J. B. van de Blaak en G. van de Bospoort. Getrouwd: C. C. N. van Uitert en C. Roseboom; B. van Wijde en M. van Holland; S. P. J. H. van Hoven en J. C. Seevinck; G. van Hunen en J. A. Bouw; K. Janse en A. H. Slob; A. C. H. Klaassen en D. S. Barten; J. M. Waaij- enberg en W. H. van Amerongen; A. van Loon en H. G. ter Beek. Overleden: J. Melissen, 62 jr.; B. C. de Guliker, geh. gew. met G. B. Rijn- tjes, 81 jr.; G. Korver, geh. gew. met J. D. Hazeleger, 83 jr.; M. P. Sassen, geh. gew. met J. C. Stolk, 82 jr.; A. Kennis, 66 jr.; J. J. Jongh Visscher, 83 jr.; L. J. van Wijk, 76jr.; J. H. Danen 62 jr.; J. van Ginkel, 10 jr.; J. van Ginkel, 8 jr.; N. van Ginkel, 11 jr.; J. Verstegen, 76 jr.; J. Hoi, geh. gew. met D. Pater, 78 jr.; Albertin Pattina- sarany, e/v J. Patty, 60 jr.; E. Jacob- sen, 2 jr. VEENENDAAL „Er is ruim voldoende werk in Veenendaal zonder dat er sprake is van een overspannen toestand op de arbeidsmarkt". Deze geruststel lende woorden komen uit de mond van de adjunct-directeur van het geweste lijk arbeidsbureau, de heer A. de Vries, die er echter in een adem aan toevoegt, dat niet alle bedrijven hun aanvragen om personeel bij het Arbeidsbureau re gistreren. marcel van dam actief VEENENDAAL „Er zijn veel mensen binnen de Partij van de Arbeid die direct met modder beginnen te gooien wanneer de woorden „Nieuw Links" te berde worden gebracht. Wat wij willen is niets meer en niets minder dan het verwezenlijken van een echte democratie". Aan het woord is socioloog en staf functionaris van de Partij van de Arbeid, drs. Marcel van Dam, tijdens een ledenvergadering die gisteravond in „de Korenbeurs" werd belegd. Marcel van Dam, fervent aanhanger van de socialistische stroming „Nieuw Links" bin nen de Partij van de Arbeid, had als hoofdthema van zijn causerie „de actuele politiek". Zowel in de causerie als in de discussie daarna werd de meeste aan dacht besteed aan de huidige vraagstukken binnen de Partij van de Arbeid in het kader van de partijvernieuwing. Daarom mag worden aangenomen dat het aantal nog te vervullen arbeids plaatsen hoger ligt dan de aanvraag voor 500 mannen en circa 200 vrouwen, die momenteel bij het gewestelijk ar beidsbureau zijn geregistreerd. „De aanvragen om personeel zijn niet afkomstig uit enkele bedrijfstak ken, maar de ruim voldoende werkge legenheid is te bespeuren over de ge hele linie, dus zowel in de metaal, als in de textiel, de bouw, enz". Veenendaal neemt geen speciale uit zonderingspositie in ten aanzien van het landelijke beeld dat de werkgele genheid thans te zien geeft. Dat is wel het geval met het werkloosheidscijfer. Voor Veenendaal bedraagt dat 0,8 pro mille van de beroepsbevolking terwijl het landelijke cijfer een procent be draagt. In feite ligt het werkeloosheidscijfer voor Veenendaal nog lager want bij het aantal van 130 werkeloze mannen is inbegrepen het aantal personen dat op de sociale werkplaats is te werk ge steld. Dat bedraagt thans circa veer tig personen, maar is evenals het aan tal geregistreerden die werk zoeken voortdurend in beweging. Bovendien gelden de genoemde ge tallen en percentages niet alleen voor Veenendaal omdat het werkterrein van het gewestelijk arbeidsbureau dat in Veenendaal is gevestigd zich ook uit- advertentie Permanente show van Oudhollandse stjjlmeubelen uniek in Nederland 3 etages Oudholl. en Oudvlaamse stijlmeubelen vindt u bij ons in een sfeer, zoals u het thuis graag zou willen hebben. Geopend van 8.3012.30 uur en 14.0018.00 uur Vrijdags ook van 19.0022.00 uur Gesloten dinsdags na 13.00 uur zaterdags na 15.00 uur Specialist in Oudhollandse stijlmeubelen strekt over Rhenen, Amerongen, Leer- sum en Renswoude. Spreker ging eerst in grote trekken na wat aan de steeds grotere roep om meer inspraak in algemene beteke nis ten grondslag ligt. „Bij democratie staan twee dingen centraal", aldus de heer Van Dam. „Men wil het beleid beïnvloeden en men wil controle van de mensen die dat beleid uitstippelen. Nieuw Links wil niet terug naar de tijd toen iedereen wist wat socialisme was. Wel willen we een herbezinning op de idealen die we ons voor ogen hebben gesteld. De tijd is voorbij dat een socialistische theorie voor ieder verschijnsel op de wereld van toepas sing was of daarvoor pasklaar ge maakt kon worden. De huidige maatschappij is daar veel te gecompliceerd voor geworden", al dus de heer Van Dam die vervolgens drie punten noemde waaraan moet wor den voldaan voor het verwezenlijken en het goed functioneren van een echte democratie te weten: een actieve deel name van de leden, een democratische controle op de bestuurders en een door stroming van die bestuurders. Wat betreft het actief deelnemen van de leden aan de politiek kon spreker niet anders dan constateren dat dit ronduit slecht is. Dit geldt niet alleen voor de Partij van de Arbeid maar voor alle politieke groeperingen. De socialisten in Zweden weten dat probleem heel wat beter op te lossen volgens de heer Van Dam. Daar be legt men op grote schaal hearings en de meningen die hieruit worden verkre gen krijgen gestalte in alternatieve voorstellen, die aan het congres wor den voorgelegd. Ook aan de democrati sche controle op de partijbestuurders valt volgens spreker in Nederland nog wel het een en ander te verbeteren. Zo vond hij het bijvoorbeeld onjuist dat leden van de Tweede Kamerfrac tie ook zitting hebben in het partijbe stuur. Het partijbestuur moet toezien op de gedragingen van de Kamerleden en dat betekent in de huidige situatie dat men in te veel gevallen zichzelf moet beoordelen. Ook een vlottere doorstroming van personen op verant woordelijke politieke posten achtte spreker van een wezenlijk belang voor het goed functioneren van de demo cratie. De heer Van Dam betreurde het dat er geen mogelijkheid voor Nieuw Links is gew'eest om zich volledig in de Par tij van de Arbeid te integreren. De mate waarin dat in de toekomst zal ge schieden achtte hij bepalend voor de Slechts anderhalf uur hadden de leden van Provinciale Staten van Utrecht giste ren nodig om zich door een lijvige agenda heen te werken. Om kwart over tien werd de geloofsbrief tot toelating van de heer W. M. van Harselaar uit Over- berg goedgekeurd en werd deze in de plaats van de heer H. Beukers als frac tielid van de Boerenpartij geïnstalleerd en om tien minuten voor twaalf kon Commissaris der Koningin mr. Van Lynden van Sandenburg, de aanwezigen danken voor hun komst en werd de vergadering gesloten. Hieruit blijkt reeds, dat de Gedeputeerden het niet moeilijk hebben gehad. Het merendeel van de agendapunten werd zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd en slechts twee maal ontstond er iets wat op een debat leek. De eerste maal was dit toen ir. Hoepelman (PSP) namens zijn fractie verzocht 0111 bij het samenstellen van commissies ook de kleinere fracties niet te vergeten en de tweede maal om in juichende bewoordingen zich uit te laten over de plannen van de Utrechtse kunstijsbaan. De door Gedeputeerde Staten voorge stelde nieuwe samenstelling van de commissie waarin het beleid in be paalde sectoren van het provinciaal verantwoordelijkheidsgebied met groe pen statenleden wordt besproken, alvo rens er definitieve voorstellen in open bare vergaderingen woroden behandeld, kon niet geheel de instemming van ir. Hoepelman wegdragen. De PSP-vertegenwoordiger stelde dat het zowel praktisch als ideologisch nog al aanvechtbaar was dat de kleine frac ties niet in alle commissies vertegen woordigd kunnen zijn omdat men van de stelling uitgaat dat een statenlid slechts in één commissie zitting kan heb ben. Dit leverde nogal wat gesprek stof. Dit ontlokte ook de nodige kritiek van de heer De Groot (CHU), die stel de, dat de kleinere frakties eigenlijk wel wat meer vragen dan hun rechtens toekomt. Bij besluiten van verstrekken de aard zou het opnemen van de klei ne fracties in de commissies wel eens een bepaalde politieke invloed zouden kunnen hebben. De heer De Groot gaf ir. Hoepelman niet helemaal ongelijk maar hij vond toch wel dat de aantrek kelijkheid van de openbare vergaderin gen zonder meer geweld zou wórden aangedaan, als ook de kleinere fracties hun kritieken en hun opmerkingen ach ter gesloten deuren zouden kunnen spui en. De CHU-woordvoerder gaf de voor keur aan de bestaande situatie die hij democratisch gezien juister vond. De KVP-fractievoorzitter Middelweerd, als mede de woordvoerder van de VVD, mr. Schuttevaer, waren het met de heer De Groot eens. Ir. Hoepelman vond echter dat wan neer de kleinere fracties in geen enke le commissie aan bod zouden komen, hierbij geen sprake kon zijn van de door de heer De Groot gestelde evenredige vertegenwoordiging. „Dit zou er op neer komen dat in de commissies een acht ste of een half lid van een fractie zit ting zou moeten hebben, hetgeen er op zou neerkomen dat van een kleine frac tie zoals wij zijn een van elke acht of van elke twee commissievergaderingen zou mogen worden bijgewoond". De enige van wie ir. Hoepelman eni ge steun ontving was van de heer Let- scher (PvdA), maar deze sprak slechts namens een minderheid in de staten. Ir. Hoepelman wilde er verder geen motie over indienen, zodat de nieuwe commissies volgens de door GS voorge stelde samenstelling akkoord werd be vonden. Het hoogtepunt van de vergadering was echter de behandeling van de sub sidie voor de Utrechtse kunstijsbaan. Voorgesteld werd hier een bedrag van f 150.000,ineens en gedurende 25 jaar de benodigde, rente voor een kapitaal van een half miljoen gulden te lenen. Slechts één stem was tegen het voor stel. Het SGP-lid D. E. de Kruyf pro testeerde tegen de financiële steun om dat voor zjjn fractie de ontheiliging van de zondag vooralsnog het zwaarst woog. Verder was het één gloeiend betoog van vriendelijkheden, zodat men zich op sommige momenten niet in een vergader- ring van Provinciale Staten meer waan de, maar op een bijeenkomst van sym pathisanten van de Stichting Kunstijs baan. Vrijwel alle fracties zogen het grote belang voor de sportbeoefening en de recreatie in, sommige afgevaardig den vroegen zich zelfs af of het bedrag dat de Provincie schonk niet wat aan de lage kant was. Vooral de heren Van Genderen (CHU) en Van der Pouw (KVP) toonden zich warme pleiters voor een hogere subsidie uit de provinciekas. De heer Hooft Graafland (VVD) vond het maar matig dat Gedeputeerde Sta ten de gehele provinciale hulpverle ningsactie afhankelijk willen stellen van de goedkeuring van de plannen. Dit achtte hij niet helemaal juist omdat er in verhouding tot de enorme bedragen die de burgerij en het bedrijfsleven op brengen maar een vrij geringe bijdra ge zou worden verleend. Ir. Sikkes toonde zich verheugd dat de Provinciale Staten zo unaniem ach ter de voorgestelde subsidie stonden. Hij onderstreepte echter dat het onmo gelijk was meer geld beschikbaar te stellen voor de ijsbaanplannen. Men was er van uit gegaan dat de steun aan de totstandkoming van de kunstijsbaan niet tot gevolg mag hebben dat de pro vincie bij het aanvragen van andere sportvoorzieningen, als instructiebaden, sporthallen, etc., een grotere zuinigheid zou moeten betrachten. Ir. Sikkes maakte verder bekend, dat Gedeputeerde Staten, mocht onverhoopt een hoger bedrag benodigd zijn en wan neer daarvan het al dan niet doorgaan van de ijsbaanplannen zou afhangen, ze ker niet ongenegen zijn een en ander dan opnieuw te bezien. toekomst van de socialistische bewe ging in Nederland, aangezien er, naar hü mededeelde, meer belangstelling bij de jeugd bestaat voor Nieuw Links dan voor andere stromingen binnen de Partij van de Arbeid. De heer Van Dam schetste „Nieuw Links" meer als een mentaliteitsbewe ging dan als een programmatische be weging: een beweging die verschillen de aangelegenheden kritisch wil bena deren zoals de NATO en de volkenrech telijke erkenning van de DDR. Ten aanzien van dit laatste onderwep be toogde de heer Van Dam verder nog: Een erkenning van de DDR wil niet zeggen dat we blindelings achter Wal ter Uhlbricht gaan aanhollen maar we willen wel het verschil onderzoeken waarom Nederland het kolonelsbe- wind in Griekenland direct erkende en dat tot dusver niet doet ten aanzien van de DDR. Na de causerie van de heer Van Dam ontstond er een levendige discus sie. VEENENDAAL In samenwerking met de ANWB organiseert het bestuur van de wijkgemeenschap „De Engelen burg" een cursus „Pech Onderweg". Aan deze cursus kan iedere inwoner- (ster) van Veenendaal deelnemen. Opgave kan geschieden bij de 'heer L. F. Dijxhooirn, Boompjesgoed 207, tel. 1.17.00. Geboren: Johan Geert Pieter Joël, z. v. H. G. J. Heikamp en J. Bakker, Glashorst 45; Gerritje Gonda, d. v. A. van Eist en J. J. Meerwijk, Nachtegaallaan 6; In Amersfoort zijn geboren: Martin L., z. v. L. H. J. Veenendaal en A. den Hartog, Bruinhorsterlaan 53; Gerard, z. v. G. de Kruif en J. de Bruijn, Broekerlaan 5; Sylvia, d. v. J. van Dam.en F. H. de Koning, Wil- laerlaan 44. Ingekomen personen: H. J. Hooijer, Holevoetplein 282, m.; H. A. de Vries, Bruinhorsterlaan 63, m.; Mevr. A. S. H. Stam-v. d. Neut, Beeklaan 6, v.; A. M. de Gier, Glas horst 27, m. en v.; W. F. Wesselink, Spechtlaan 11, m.-; H. I. Helmsing, Vlieterweg 32. Vertrokken personen: J. Runhardt, Doornboomspark 31 naar Leiden, m. en v.; R. Brander horst, Koepellaan 24 naar Amersfoort, m.; B. G. M. Borkus, Holevoetplein 292 naar Bergh, m.; W. N. van der Helm, Pr. Irenelaan 29 naar Renkum, m., v. en 4k.; W. Kuis, Holevoetl. 19, naar Utrecht, m.; J. L. Cozijnsen, Pr. Beatrixlaan 2 naar Leusden, m.; H. D. van Droffelaar, Glashorst 27 naar Leus den, m., v. en lk.; J. K. van Leeuwen- Scholtens, Pr. Margrietlaan 51 naar Soest, m. en v.; C. A. Spijkers, Schut- laan 13 naar Tilburg, m., v. en 4k.; Y. Visser, Proeftuin 11 naar Emmen, m., v. en 2k.; J. J. van Asselt, Dorps straat 266 naar Woudenberg, m., v. en 2 k.; H. de Ruiter, Pr. Marrgietlaan 41'naar Soest, m. en v.; W. O. P. A. van Eerdenburg, Broekerlaan 12 naar Eindhoven, m., v. en 1 k. RHENEN Geboren: Dirk, z.v. T. Ariesen en A. H. de Bruin (Veenen daal); Antonie Dirk Gijsbertus Nico- laas, zv. D. Nellestijn en A. Hensen; Nelly, d.v. S. van den Oosterkamp en E. W. van den Brink; Francis Richard, z.v. A. J. P. Nobels en I. Tims; Cune- ra Dina, d.v. J. Drost en A van Eck; Esse; Catharina, dv. A. van de Weerd- hof en W. Veenhof; Saskia, d.v. a. s van Minnen en M. E. Ramaker (Vee nendaal) Ondertrouwd: H. R. van de Pieter man, 23 jr., en E. E. A. Ariessen, 20 jr Overleden: H. J. van den Tillaart, 28 j., (Schijndel); J. H. G. M. Wassing, 22 j., (Tilburg); J. Drost, 79 j., echtg. v. J. Henzen, H. Keijman, 82 jr., geh. gew. m. D. Veenendaal; R. van Laar. 69 j., echtg. v. H. Kedde; F. R. Nobels 2 dagen; I. van der Maas, 39 j., echtg v. J. van Dolderen. Ingekomen personen: M. C. J. van Geel van Zeist naar Driftweg 1, Eist. Vertrokken personen: G. Henken, van Franseweg 26a Eist naar Utrecht. A. H. M. Bagdadi, van Cuneraweg 411 naar Groesbeek; M. Labee, van Woud weg 23 Eist naar Duitsland; J. M. Groe- newegen, van Cuneraweg 425 naar Ro zenburg; N. J. Duijster, van Cunera weg 425 naar Vleuten-De Meern; G. H. A. ten Hof, van Cuneraweg 425 naar Haren; C. W. Stolp, van Herenstraat 56 naar Vleuten-De Meern; G. Bosman van Nieuwe Veenendaalseweg 21 naar Bunnik; J. C. de Jong, van Driftweg 23c naar Amersfoort. hoogstraat 28 veenendaal

De Vallei | 1969 | | pagina 3