Nixon krijgt direct al een Eurocrisis te verwerken war bruinverbrand terug Ze.ker 9 (!of,en Hotelportier overvallers nog juist te vlug af Sneeuw hindert verkeer in heel West-Europa NIXON GAAT OP REIS Londen en Parijs „op de vuist99 in verkeer Belgisch deserteur verdacht van moord Italiaanse C.P. tegen Moskou Twee jongens uit inrichting ontsnapt Frankrijk beknot snelheid Israël waagt om Centurions Rhodesië op weg naar apartheid Auto vermiste Haarlemse arts gevonden op Afsluitdijk „Verleden niet meer oprakelen" DUBBEL Waar je ook kijkt steeds meer mensen stappen over opRoxy25. Utoch ook? Twee van vier geldkisten bleven staan „HELP" ONDERZOCHT NIEMAND Berlijn geheel geïsoleerd Hopeloos v.s. Berlijn ndonesische ex-generaal BU OVERSTEKEN MAANDAG 17 FEBRUARI I9^y AKEN Het parket van Aken heeft bekendgemaakt dat de 19-jartge Bel gische soldaat Jean Marie van den E. zaterdag in hechtenis is genomen, on der verdenking een autorijdster te heb ben doodgeschoten, een kind te heb ben verwond en gedreigd te hebben op een politieman te schieten. Officier van justitie Heinz-Friedrich Wunderlich verklaarde tegenover de pers, dat de politie de soldaat op een camping bij Dedenborn in het Eifel-ge- bergte te hebben gegrepen. Intussen is hij naar een gevangenis in Keulen over gebracht. Wunderlich deelde het volgende me de: de jonge soldaat, gelegerd in het nabije Düren, had vrijdag zonder ver lof te hebben zijn onderdeel verlaten, om naar Zuid-Frankrijk te gaan. Hij probeerde benzine voor zijn auto te krij gen en voorbijgangers in Saarbrücken merkten op, dat Van den E. een bur- gerjas over zijn uniform droeg. Zij waarschuwden de politie. Toen de poli tie hem aansprak, haalde Van den E. een stengun onder zijn jas vandaan en begon te 9chieten. De politieman sprong op zij, maar een meisje van elf jaar werd in het hoofd getroffen. Van den E. wist weg te komen en sprong in een auto, die gereden werd door de 20-jarige mevrouw Ilona Maria Hauer uit Saarbrücken. Hij beval haar om in een andere richting te rijden dan de politiewagens die intussen waren opgeroepen om hem na te zetten. Toen mevrouw Hauer weigerde ver der te rijden, zou Van den E. op haar hebben geschoten en haar lijk op de plaats naast de bestuurder hebben ge schoven alvorens het uit de auto te werpen. Gebruik makend van het geld van de doodgeschoten vrouw om benzi ne te kopen, reed Van den E. naar het Eifelgebergte, maar veroorzaakte een klein ongeluk in Dedenborn. Hij ver liet de wagen en ontsnapte te voet voordat de door voorbijgangers gewaar schuwde politie ter plaatse was. Onmiddellijk werd de omgeving afge zocht. Hij werd op de camping ontdekt waar hij druk bezag was om zijn sten- gun uit elkaar te nemen teneinde zich er van te ontdoen. BOLOGNA Het 12e congres van de Italiaanse communistische party, de grootste en meest invloedrijke van het Westen, is vandaag geëindigd met een vrijwel unanieme beslissing dat men onafhankelijk wenst te zjjn van Moskou. In zijn slotrede zei de secretaris-ge neraal, de 68-jaar oude Luigi Longo, dat het congres (dat een week heeft ge duurd) „een belangrijke stap voorwaarts was in onze filosofie van onafhankelijk heid tegenover iedereen, in Italië en daarbuiten". De tweede man van de partij, Enrico Berlinguer, zei dat de Italiaanse com munisten voort zullen gaan Moskou, het beleid van Moskou en de afzonderlijke beleidsdaden van Moskou te kritise ren. Berlinguer zal vermoedelijk partij leider worden als Longo, wiens gezond heid niet best is, aftreedt. Longo heeft de partij geleid sedert de dood in 1964, in Rusland van Togliatti. Waarnemers op 't congres zijn van me ning dat de „toon" van het congres en het eindresultaat bij de Sovjets waar schijnlijk niet bijster goed zullen val len. Het was evenwel duidelijk, dat de Italianen ondanks alles niet uit waren op een breuk met Moskou. Luigi Longo, de leider van de Ita liaanse Communistische Partij groet met uitgestrekte handen zijn ge trouwen, nadat bekend werd, dat hij herkozen is als leider aan het congres van de I.C.P. PARIJS Als president Nixon naar Europa komt, zit hij meteen in de pro blemen. Want tussen Frankrijk en Groot-Brittanië bestaat, om de woorden van een hoge Franse ambtenaar te gebruiken, „een koud oorlogje". En Frankrijk en Groot-Brittanië behoren tot Amerika's voornaamste vrienden in de wereld. Een van de voornaamste redenen voor die kleine koude oorlog is, dat Groot-Brittannië 't bezwaar van Frank rijk terzijde heeft gelegd en laatst toch met de vijf Franse partners in de EEG de toestand in het Midden-Oosten is gaan bespreken. Deze vijf landen behoren tot de West- europese Unie (WEU) die ouder is dan de NAVO en waarbij alle landen van de EEG en Groot-Brittannië zijn aange sloten. Frankrijk wenst niet deel te nemen aan deze bespreking, die jongstleden vrijdag werd gehouden, omdat het vond dat zij toch niet tot iets kon lei den. Wie er over het Midden-Oosten moeten praten, aldus de Fransen, zijn of de veiligheidsraad van de V. N. of de grote vier (waartoe Frankrijk-zelf behoort). Na de bespreking heeft Frankrijk doen weten, dat het uit de WEU zal treden als er, in weerwil van de Fran se oppositie, nog eens een dergelijke bijeenkomst wordt gehouden. De Fransen hebben de conferentie openlijk betiteld als een Britse ma noeuvre om een veto van De Gaulle ten aanzien van het Britse toetreden tot de Euromarkt te omzeilen en wel door de banden tussen Groot-Brittannië en de andere leden van de Euromarkt te ver stevigen. Een Frans diplomaat heeft gezegd, dat de bespreking van vrijdag deel uit maakte van „een specifiek Brits plan om ons te isoleren", maar Londen zegt dat De Gaulle zich zelf isoleert. De wens van de vijf om met Groot- Brittannië mee te doen, was, zegt Pa rijs gebaseerd op de angst voor de Frans-Amerikaans „directoraat" in het Westen, dat zou kunnen ontstaan naar aanleiding van de besprekingen tussen De Gaulle en Nixon in het tijdvak 28 februari tot 2 maart. Men zegt in Parijs, dat Groot Brit- tannië thans tegenover Nixon wil trach ten aan te tonen, dat Frankrijk zich in een politiek isolement bevindt en dat de Franse Euromarkt-partners alleen maar onder dwang met Frankrijk blij ven samenwerken en dat de vijf landen dan naar Londen zullen kijken en niet naar Parijs, als de stad die de poli tieke leiding verschaft. Deze „energieke" Franse reactie op de Britse initiatieven zouden e en dubbele bedoeling hebben: Ten eerste om Nixon te bewijzen, dat er niets van belang in West-Europa kan gebeuren, zonder dat de Fran sen er aan deelnemen (het uiteen vallen van de WEU zou daar een bewijs van zijn) Ten tweede een waarschuwing aan Nixon, om niet aan te dringen op het Britse lidmaatschap van de EEG als hij met De Gaulle aan het einde van deze maand bijeenkomt. De WEU is ontstaan in 1948 met het ondertekenen van een verdedigingspact, voor de tijd van 50 jaar door Frankrijk, Groot-Brittannië, België, Nederland en Luxemburg. Daar kwamen in 1954 nog Italië en West-Duitsland bij. AMERSFOORT Uit een inrichting in Amersfoort zijn zondagmiddag om streeks half vijf twee jongens ontsnapt. Het zijn de 18-jarige geestelijk ge stoorde C. J. K. uit Nijmegen en de wegens een zedenmisdrijf in de inrich ting geplaatste eveneens 18-jarige A. K. uit Wapenveld. De jongens, die tijdens een onbewaakt ogenblik via de achter tuin zijn ontsnapt, hebben een ketting en een schroevedraaier meegenomen. Tot dusver ontbreekt van hen elk spoor. PARIJS Op ongeveer 1600 kilome ter hoofdwegen, die naar de belangrijk ste vakantiecentra leiden, zal Frank rijk een maximumsnelheid instellen van 80 tot 100 kilometer per uur. Dit zal kort voor Pasen gebeuren en duren tot ver in de herfst. SCHIPHOL Bruinverbrand zijn prinses Beatrix en prins Claus zater dagochtend teruggekeerd van hun Afrikaanse reis. Zij werden begroet door een slaperige prins Willem-Alex- ander, die door een verzorgster naar Schiphol was gebracht. Op de foto prinses Beatrix en prins Claus met hun oudste zoon. ADVERTENTIE UTRECHT Uit alles blijkt dat de overval op de portier van Hotel Terminus aan het Stationsplein in Utrecht in de nacht van zaterdag op zondag, heel geraf fineerd is voorbereid. Het is aan de tegenwoordigheid van geest van de portier, de 66-jarige H. Pasveer, te danken dat de buit beperkt bleef tot twee geldkistjes met in totaal 2500 gulden. Toen de heer Pasveer omstreeks drie uur 's nachts de voordeur van het hotel had afgesloten om zijn ronde te maken, trof hij in de bar een man aan, die ach ter de tapkast bezig was een glas bier in te schenken. Nadat de portier, die meende met een achtergebleven gast te doen te hebben, had gezegd dat hij weg moest gaan, liep de man (onge veer dertig jaar) gewillig met hem mee naar de gang. Daar echter greep hij hem opeens bij de keel. Op hetzelfde ogenblik kwam een tweede insluiper via een achterdeur de gang in. Deze greep de portier van ach teren vast. De beide mannen sleurden de heer Pasveer naar het café en eisten daar de sleutels van de brandkast. Terwijl zijn keel steeds meer werd dichtgeknepen, gaf de portier te ken nen, dat de sleutels waren opgeborgen in een stalen kast in zijn portiersloge. De twee overvallers sleepten hun slachtoffer weer naar de gang waar hij moest aanwijzen welke sleutels van de brandkast waren. Daarna namen zij hem mee naar het kantoortje waar de brandkast staat. De portier moest de kluis openen en een van de mannen nam er vier geld kisten uit. Bij het zien van de buit lette de tweede overvaller even minder goed op. Van dat ogenblik maakte de heer Pas veer gebruik. Hij opende de achterdeur, rende naar buiten en begon om hulp te roepen. Aan de overkant van het Stations plein stond een taxichauffeur, die een man uit het hotel had zien komen. Na het verhaal van de heer Pasveer ging hij de vluchteling achterna. Hij kreeg hem niet meer te pakken. De tweede LONDEN Israël heeft kortgeleden Engeland verzocht om de levering van Centurion-tanks, zo heeft een woord voerder van de Israëlische ambassade in Londen zondag meegedeeld. Van of ficiële Britse zijde heeft men berichten als zou Engeland aan Israël wapens hebben verkocht, niet willen bevestigen of ontkennen. Een woordvoerder van het ministerie van Defensie heeft wel gezegd, dat de Israëlische onderminis ter van Defensie tien dagen geleden in Londen een onderhoud heeft gehad met de Engelse minister van Defensie, Hea- ley. Israël weigert nog langer gerst van Frankrijk te kopen. Dit is één van de gevolgen van het Franse embargo op wapenzendingen naar Israël. SALISBURY De Rhodesische pre mier, Ian Smith, heeft bijzonderheden bekendgemaakt van de nieuwe grond wet, die voorziet in een soort apart heid bij de kiezers. De grondwet is zo danig opgesteld, dat er nooit een niet- blanke meerderheid in het parlement kan komen. Er wonen in Rhodesië, dat zich een zijdig van het Britse moederland heeft losgemaakt, vier miljoen negers en an dere niet-blanken en 225.000 blanken. Smith hoopt dat deze grondwet, waarover hij in mei een referendum wil houden, ook aanvaardbaar is voor de rest van de wereld. Daarmee be doelt hij dat hij verwacht dat het ont werp kan dienen als basis voor ver dere besprekingen met de Britse re gering. overvaller, iemand van ongeveer 25 jaar, met een camelkleurige korte over jas, heeft blijkbaar via de achterzijde het hotel weer verlaten. De beide overvallers zijn onmiddel lijk gevlucht, toen de heer Pasveer er vandoor ging en om hulp riep. In de haast hebben zij twee geld kisten laten staan. Daarin zat de dag ontvangst van het café: een veel groter bedrag dan er in de twee meegenomen geldkisten zat. HAARLEM Het vinden van zijn auto, midden op de Afsluitdijk, heeft nog niets opgeleverd over de verdwij ning. van dr. C. A. Graafland, de ge neesheer-directeur van het Elisabeth- gasthuis in Haarlem. De man wordt sinds woensdagavond vermist. De afgesloten en lege auto was don derdagmorgen al gesignaleerd op het parkeerterrein van het restaurant Het Monument op de Afsluitdijk. De bedrijfsleider van het restaurant, de heer De Voegt, zag er toen niets bij zonders in daar het vaak gebeurt, dat er auto's een dag of langer op het par keerterrein staan.. Vaak zijn de wa gens defect en zijn de bestuurders met een ander meegereden naar het vaste land. Zaterdagmorgen stelde een rijkspoli tieman, die in het restaurant een kop koffie kwam drinken, vast dat de auto eigendom was van de verdwenen arts. De wagen werd in Den Oever onder zocht. De benzinetank was woensdag middag bij het ziekenhuis in Haarlem gevuld. Uit de hoeveelheid die nog in de tank zat heeft de technische recher che afgeleid dat dr. Graafland woens dagmiddag vrijwel regelrecht van het ziekenhuis naar de Afsluitdijk is gere den. De politie ontdekte verder niets aan de auto. De wagen was niet defect; er was niets in achtergelaten. Zaterdag heeft zich een automobilist bij de politie gemeld, die meent dr. Graafland vrijdagochtend omstreeks 9 uur op de Afsluitdijk te hebben gezien, lopend in de richting van Den Oever. Deze getuige heeft een nauwkeurige persoonsbeschrijving van de heer gege ven, die hij had gezien. Die beschrij ving klopte met het signalement van de verdwenen geneesheer. Ook wat be treft de overjas en andere kledingstuk ken, die dr. Graafland aanhad toen hij woensdag in Haarlem in het zieken huis verliet om naar huis te gaan. De restaurateur op de Afsluitdijk zegt echter dat niemand in de auto zat, toen hij de wagen donderdagmorgen op het parkeerterrein zag. Daarmee is de ver onderstelling dat dr. Gaafland plotse ling onwel is geworden in de auto weer minder aannemelijk geworden. Woensdag lag er nog geen ijs in het IJsselmeer, zaterdag echter was ook daar het water bevroren, zodat, dreggen niet mogelijk was. Een vliegtuig van de rijkspolitie heeft de omtrek geruime tijd afgezocht, maar ook dit heeft geen enkele aanwijzing opgeleverd. De speciale opsporings ploeg van drie man, die de politie in Haarlem voor deze verdwijning heeft samengesteld, heeft bij de vindplaats van de auto ook geen sporen gevonden, die enig licht kunnen werpen op deze raadselachtige verdwijning. ROME Zware sneeuwval in een groot deel van West-Europa heeft gisteren het verkeer voor moeilyke, vaak onoplosbare problemen geplaatst. In Noord- Duitsland kwam het wegverkeer bijna geheel tot stilstand, doordat metershoge sneeuwhopen de autowegen blokkeerden. Een krachtige wind en bijna voort durende sneeuwbuien waren er de oorzaak van dat het verkeer in ver schillende delen van West-Duitsland geheel ontwricht raakte. In Hamburg en Hannover probeerden sneeuwrui mers de belangrijkste straten bruik baar te houden. Dat lukte redelijk, maar in de zijstraten raakte het ver keer muurvast. Het tramverkeer in Hamburg werd stopgezet. Terwijl het noorden van Duitsland een hopeloze strijd voerde tegen de sneeuw, bleef het zuiden van Duitsland vrijwel sneeuwvrij. Hoe grillig de sneeuwbuien zich gisteren over Europa verdeelden, bleek ook wel hieruit dat sommige de len van Spanje en Italië zwaar te lij den hadden van sneeuw. De Vesuvius bij Napels steekt geheel in een dikke witte sneeuwlaag. Het is in dat deel van Italië bar koud voor de tijd van het jaar. Ook de Spanjaarden weten niet goed raad met het weer. Van Coruna in het noordwesten tot Albacete in het zuid oosten is sneeuw gevallen. In Madrid sneeuwde het voor het eerst sinds en kele jaren. Veel sneeuw viel er ook in de Ver enigde Staten. Elf sttaten in het zuid oosten van de Verenigde Staten onder vinden hinder van de sneeuw. Gister morgen lag op vele plaatsen een pak sneeuw van twintig centimeter. Het sneeuwgebied breidde zich gisteravond uit tot de noordoostelijke srtaten, die een week geleden al waren getroffen door zware sneeuwval. \DVERTENT1E speciaal Trein-Toegang-biljet met 3x reductie verkrijgbaar op 140 N S -stations DJAKARTA De Indonesische ge pensioneerde luitenant-generaal Sima- toepang, die plaatsvervangend stafchef was ten tijde van de Nederlandse mili taire acties, heeft maandag verklaard dat men het verleden niet moet opra kelen. Gevraagd om commentaar op de discussie in Nederland over de kwestie van de oorlogsmisdaden welke Neder landse militairen in Indonesië zouden hebben gepleegd, verklaarde de oud-ge neraal in een interview, dat zijn land streeft naar het ontwikkelen van goede betrekkingen met Nederland en dat men geen zaken weer aan de orde moet stellen, die al beschouwd worden als behorende tot het verleden. De directeur-generaal voor politieke zaken van het ministerie van Buiten landse Zaken in Djakarta, Anwar Sani, liet zich in dezelfde zin uit. Volgens hem is genoemde kwestie destijds al geregeld bij de ronde-tafelconferentie in Den Haag in 1949. Wat Rusland in twintig jaar niet is gelukt, speelde de sneeuw gisteren klaar in weinige uren: vrijwel heel het verkeer van en naar West-Berlijn lag stil. Door meters hoog opgewaaide sneeuwhopen was er al gauw geen doorkomen aan op de noordelijke weg verbinding Hamburg - Lauenburg - West-Berlijn. De Oostduitse grenspos ten probeerden het autoverkeer zoveel mogelijk naar de Autobahn Helmstedt - West-Berlijn te dirigeren, maar daar was de toestand al niet veel beter. Het Westberlijnse vliegveld Tempel hof moest alle luchtverkeer staken. Het treinverkeer op de drie lijnen naar West-Berlijn kampte met uren lange vertragingen. Pas in de loop van de middag waren de autowegen door sneeuwploegen weer enigszins berijd baar gemaakt. ROTTERDAM Het verkeer heeft het afgelopen weekeinde een groot aan tal slachtoffers geëist. Bij talrijke on gelukken vielen ten minste negen do den. In Groningen werd de 51-jarige me vrouw Beukema-Smiidt door een tank wagen gegrepen en op slag gedood. Mevrouw Beukema-Smidt is vermoede lijk geschrokken toen de tankauto haar voorbijreed. Zij viel met haar fiets en kwam onder de achterwielen van de wagen terecht. DIEVER Op de weg Ddever-Qie- verbrug is gistermiddag de 34-jarige mevrouw E. Germs-Benning uit Nieuw Amsterdam om het leven gekomen. Zij zat met haar man en kinderen in een auto die slipte en tegen een boom vloog. SAS VAN GENT De 47-jarige Vlaardinger W. van Oosten is in de nacht van zaterdag op zondag gedood, toen hij mert zijn auto bij Sas van Gent tegen een andere auto botste. UTRECHT De 52-jarige kantoor bediende E. Berendsen uit Odijk is gis termorgen in het ziekenhuis in Utrecht gestorven. De man werd in de nacht van zaterdag op zondag ernstig gewond toen hij met zijn wagen eerst tegen een lantaarnpaal en daarna tegen een boom vloog. VRIES Zaterdagavond is de 59-ja- rige Ch. Koene in Vries door een auto gegrepen en op slag gedood. De man stapte uit een autobus en stak de weg over. OOSTERHOUT De 16-jarige G. Vonk uit Oosterhout is zaterdagmiddag met een landbouwtractor gekanteld. Hij kwam met zijn hoofd onder het voer tuig en was op slag dood. DEN BOSCH De 23-jarige mejuf frouw W. Voets uit Den Bosch is zater dag in Hedel om het leven gekomen, toen de auto die door haar verloofde werd bestuurd, bij het inhalen een vrachtwagen raakte. ZWOLLE In de nacht van vrijdag op zaterdag is de vijftienjarige D. van Lente uit Zwolle in zijn woonplaats ge dood. Hij stak met de fiets aan de hand de weg over en werd twee keer achter elkaar door een auto overreden. DEN BOSCH Gistermorgen is in het ziekenhuis in Den Bosch de 64-jari- ge J. van Riel uit Loon op Zand over leden. De man werd ernstig gewond, toen zijn auto in Helvoirt in botsing kwam met een vrachtwagen. ZOELEN Op een met knipperlich ten beveiligde spoorwegovergang in Zoel en is zaterdagmiddag de 24-jarige H. S. uit Est met zijn auto onder een trein gekomen. De man werd zwaar gewond. Het treinverkeer ondervond bijna drie kwartier vertraging. Over een week zal de Amer. kaanse president Nixon beginner aan een rondreis door Europa. Het is lang geleden dat Europa een Amerikaanse president „over here" had. De laatste jaren werd de aandacht van de VS steeds meer opgeëist door de zaken in Zuid-Oost-Azië, met name die ir Vietnam. Daarom was Europa op het tweed plan geraakt. Dat was ook wel noodzakelij! maar niet altijd verstandig. Het bewijs kwam bij de Russisch overval op Tsjecho-Slowakije. I) geheime dienst van de Amerika nen was zo slecht op de hoogt< dat president Johnson de inva van de Russische gezant moes horen. Bovendien werden de Amerikaans divisies in Europa uitgedunc vooral wat het kader betreft, te behoeve van de strijd in Vietnar en een deel van de troepen te ruggetrokken. In plaats daarvai kwam de „Grote Brug"-reserve de troepen die snel uit hun basi 'n de Verenigde Staten naa Europa kunnen worden overge bracht per vliegtuig, terwijl hu uitrusting in Europa in de ,,mo' tenballen" is achtergebleven. ihans is gebleken, dat het syster niet feilloos is. Vooral het zw? materieel schijnt nogal zorgen baren. Maar dit is maar een van de p blemen van de Amerikanen. IVu zal Nixon dus de draad w< moeten opvatten, waar Jo F. Kennedy die in 1963 liet li gen. Een moeilijke taak. Een zegetocht zal het allermir worden. Europa voelt zich achtergesteld e verwaarloosd. Er is voor Nixo een zeker wantrouwen te overwin nen. De man die met zo'n kleir verschil president werd is al ir enkele persorganen verweten dr moeilijkheden thuis van Vietnair en de sociale en rassenproble men maar achter te laten. Niettemin kan Europa toch blij zijn met de herwonnen belangstelling al staat de crisis rondom Berlijn als een wTang teken daarbij. ïc man van de super-mogendheid kan misschien zo al niet met ge zag, dan toch met macht werken, om de Europese eenheid die wel een stootje nodig heeft, wat te versterken. 'ooral het bezoek aan Berlijn op de 27ste en dat aan Parijs van de 28ste tot de eerste maart, zul len bijzonder van belang zijn. at in Berlijn als demonstratie, dat in Parijs als confrontatie, ellicht zullen de Russen nog voor de komst van Nixon de bom in herlijn laten barsten. Dat hoeft !an geen crisis op het scherp an het zwaard te zijn, maar misschien wel een heel erg warm oud oorlogje, met alle mogelijke isico's van dien. De berichten -ver het militair overleg van de Varschaulanden wijzen al in die richting. Parijs kan het een laatste po ging zijn om De Gaulle nog tot edelijk overleg te brengen. Nixon eeft geen enkel belang bij een erdeeld of door De Gaulle ver- eeld gehouden Europa. Hij wil cnheid, omdat werken met één uropa voor de VS heel wat ge makkelijker is. Na zijn rondreis iet alle verse gegevens, komt ij in Parijs als laatste station, t ziet er voorlopig niet naar uit, 'at hij meer zal kunnen bewerken 'an de charmes van John F. Ken- ïedy of de harde waarheden van iyndon B. Johnson bij het Fran je staatshoofd bewerkten. «ar het kan de moeite waard rijn, dat de wereld weet, hoe de nieuwe president van de VS over de kwestie De Gaulle denkt en wat voor antwoord hij uit het Elysée z .1 krijgen. met al een paar interessante maar ook wel spannende weken die nu voor ons liggen.

De Vallei | 1969 | | pagina 5