De praktijk bewijst het. PHILIPS Slessenschraper 29 ct. u KUNT de bank waar ook zich thuis voelt .KAPITALE KUNCT- ANTIEK- en INBOEDELVEILING te LUNTEREN TELEFOONNUMMER 05760-19240 Thuis kunt u maar op één manier sparen: RENTELOOS! Waarom thuis sparen? Bij de NMB is uw geld veiliger. En u blijft er heer en meester over. U kunt immers zelf de termijn kiezen van uw spaarrekening. De NMB kent namelijk vele keuze-mogelijkheden. Ook dat is een kant van onze persoonlijke service: 6 spaarvormen, bovendien 61/2% spaarbrieven en hoge rente van uw geld. Bepaal zelf hóe hoog: Wat is een goed scheerapparaat? Een apparaat dat lekker glad scheert, zonder de huid te irriteren. Philips maakt zo'n apparaat. De Philishave 3. Maar... wat is het béste scheerapparaat? Vraag het aan de fabrikanten en ze komen stuk voor stuk aandragen met "papieren bewijzen". Gelukkig, dat u net even te nuchter bent om u daardoor te laten overtuigen. Het enige immers waar het op aankomt, is de praktijk. Uw scheerpraktijk. En de praktijk van al die andere mannen, die zich dag-in dag-uit tevreden scheren met een Philishave. Gewoon omdat de Philishave 3.goed is. Vanaf f 65.-. Iedere dag kopen ongeveer 17.250 mannen over de hele wereld een nieuwe Philishave 3. Die is daardoor het meest gekozen elektrische scheerapparaat. Voor de man met belangstelling voor techniek. Dinsdag 25 febr. 1969 en volgende dagen telkens v.m. 10.30 uur zal t.o.v. de Weled. gestr. Heer Mr. E. v. Apel doorn ten verzoeke van Mevr. B. Maalderink e.a. aanwe zig en opgesteld in huize „de Wormshoef". Dorpsstraat 192, Lunteren publiek a contant worden verkocht o.a. Collectie antieke meubelen waarbij Ranken-schildkast, w.n. Drentse kast, w.n. kabinet, w.n. porseleinkast, eiken gebeeldhouwde kasten. Mahonie kabinetten, hoekkasten Mahonie eiken en noten bureaus, secretaires en chiffon nières en commodes. Eiken halkisten, halbanken, ma honie e.a. eetkamers, meubelen met leder. Noten Franse ■alon, Franse laqué slaapkamer, voltaires, banken. Am sterdams staand horloge, staart-, stoel- e.a. klokken en pendules. Veel fraaie kleinmeubelen, open haard, pot kachels, petroleumlampen. Koper, tin, porselein, curiosa. Perzische tapijten, kleden en lopers enz. Collectie schil deryen en Aquarellen ges. en t.g.a. B. C. Koekkoek, Mie. Sweerts, E. Heemskerk, Ph. Wouwerman, Q. Brekelen- kam, K. Dujardin, H. v. Avercamp, W. Verschuur, Ch. Leickert, I. Israels, Th. de Bock, Gabriel, R. J. ves Brewno, v. d. Nat, L. W. v. Soest, S. L. Verveer, H. A. Daalhof en vele anderen. Goud, zilver en briljant (o.a. cassette, veel ringen en armbanden met briljant en diamant waarbij stenen van 1 en iy2 karaats). Kijkdagen: zaterdag 22, zondag 23 en maandag 24 febr. 1969 van 10.30 tot 17 uur k 50 ct p.p. Catalogus tijdens de kijkdagen k 1,verkrijgbaar. Veilingbedrijf v. d. Linden, Maanderweg 68 - 70, Ede, tel. 08380 -10440. 's avonds... dan een slokje Bij aankoop van eon flat vla of yoghurt, handige voor slechts Dit is slechts een^klein voorbeeld uit de serie speciale aartSiedingen van uw melk man. Zo kunt u, via zijn spaarvoordeel, ook snel sparen voor geweldige geschen ken voor het hele gezin. Vraag uw melk- man naar de kleurencatalogus met méér dan 50 geschenken. GELIJKE KANSEN VOOR ALLE VROUWEN HOOGSTAAND WERK Ongeacht uw leeftijd (wel graag boven de 11) Ongeacht uw opleiding Ongeacht wannéér u wilt werken Ongeacht of u gehuwd of ongehuwd bent 100,per week verdienen met een gedeeltelijke dagtaak. 400,per week verdienen met een volledige dag taak. Bel nu onderstaand telefoonnummer voor het ma ken van een afspraak voor een onderhoud dat uw hele leven gunstig kan beïnvloeden of schrijf naar Amsterdam, Muzenplein 7. Voor u tot 61% rente en voor u keuze uit 6 spaarvormen en voor u „Bij de NMB geldt: zoveel hoofden, zoveel zinnen. Daarom biedt de NMB u zoveel spaarvormen met zoveel verschillende mogelijkheden. Waar ze in overeenstemmen: de gunstige spaarvoorwaarden die sparen bij de NMB zo extra aantrekkelijk maken", zegt de heer G. J. Rodenburg, Procuratiehouder kantoor Leiden. Zonder opzegtermijn: 3 2% salarisrekening U kunt elke werkdag over uw geld beschikken, contant aan de kas. Een rente-vergoeding van 3Vfc% over het deel van het salaris, dat op de rekening blijft staan. Opzegtermijn 1 maand: rente 4% Eerste inleg ten minste f 10,- Tot 2500,- per maand direct opvraagbaar. Opzegtermijn 6 maanden: rente 5i% Eerste inleg ten minste 100,-, Opzegtermijn voor gehele tegoed: 6 maanden. Bij-stortingen en opnamen ten minste 100,-. Opzegtermijn 12 maanden: rente 6% Eerste inleg ten minste 100,- Opzegtermijn voor gehele tegoed: 12 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste f 100,-. Opzegtermijn 3 maanden: rente 41% Eerste inleg ten minste f 100,- Opzegtermijn voor gehele tegoed: 3 maanden. Opzegtermijn 24 maanden: rente 6|% Eerste inleg ten minste 100,- Opzegtermijn voor gehele tegoed: 24 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste 100,-. Naast deze 6 spaarvormen kunt u ook kiezen voor spaarbrieven van 1000,-, die verkrijgbaar zijn bij de NMB met een looptijd van 6 jaar en een rente van 61/2°/o. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Veenendaal: Markt 5. Ede: Breelaan 1. Tiel: Hoogeinde 3. Uw Philishave heeft 3 ronde scheerhoofden, waarin ie IS stalen beiteltjes met constante snelheid kunnen draaien. Niet alleen is draaien een logischer oplossing dan "heen-en-weer" bewegen van de scherende onderdelen, óók geeft dit minder trilling, dus minder slijtage èn rustiger scheren. De ronde scheerhoofden zijn vliesdun, spiegelglad gepolijst Dat scheert soepel, zonder dat irritant schrale gevoel. Philips ontdekte, dat scheerhoofden met in alle richtingen liggende sleuven de haartjes beter "vangen" (óók die lange) dan ronde gaatjes. De 3 ronde, platte scheerhoofden zijn verend. Daardoor kunnen ze steeds met hun volle oppervlak tegea de huid liggen. Bij een bolle of gebogen vorm van het scheerhoofd lukt dat niet. De 3 ronde, verende scheerhoofden met hun slim bedachte sleuven zijn genadeloos voor elke baard. De automatische aanpassing maakt regelknoppen overbodig. Philishave 3 de Luxe en Philishave 3 Oplaadbaar hebben een echte tondeuse voor correct, strak bijwerken van snor en (bakke)baard.

De Vallei | 1969 | | pagina 10