Geruchten over s<an\enwerking metNijverdal TenCate Vrees voor ontslag van een groot aanUü personeelsleden Veiling in Kesteren gaat op halve kracht werken Vakbonden werden bij directie niets wijzer Rentabiliteit bedrijf laat te wensen over „Ik ga n eigen beleid voeren... Nieuwe 3-klassige lagere school voor bijzonder onderwijs FINANCIËLE HULP AAN FRUIT TELERS PTT eerste in bedrijfs- verkeerscompetitie Veiling Kesteren Slachtoffer van ongeval overleden Inritten D. van Brenk opvolger B.P.-raadslid L. van Eldik Samenwerking schept alleen verplichtingen Cunerakerk heeft weer 2 predikanten MINDER AANVOER VAN FRUIT DAN VOORGAANDE JAREN Contacten Speculaties In Leersum-Zuidivest Uitbreiding van MAVO-school wordt geopend Goudreinetten Vanavond bloed geven Groeiend aantal deelnemers VEENENDAAL - In Veenendaal, maar ook daarbuiten, doen de laatste dagen hardnekkige geruchten de ronde over een belangrijke samenwerking tussen de Koninklijke Stoomspinnerij en Weverij en het Twentse textielbedrijf Nijverdal Ten Cate. Als gevolg van de eventuele samen werking wordt ontslag van een groot aan tal personeelsleden gevreesd. De K.V.S.W. zou, zo zeggen de geruchten, een gedeelte van het bedrijf in Veenendaal willen af stoten om hierdoor de rentabiliteit te ver hogen. Zowel in vakbondskringen als on der het personeel heerst op het ogenblik grote ongerustheid. Met name door de vakbonden worden de ontwikkelingen bij de K.V.S.W. met grote bezorgdheid tege moet gezien. BAZAAR VAN CANDIA VOOR EEN TRIBUNE LAATSTE NIEUWS 97 DAMUITSLAGEN Fantasie Pagina 3 DINSDAG 25 FEBRUARI 1969 ONRUST BIJ DE K.V.S.W. Gistermiddag vond op verzoek van de plaatselijke vakbondbestuurders in Vee nendaal, de heren .1. Havinga en H. W. Hannink, een gesprek plaats met de directie van de K.V.S.W. Volgens de heer Havinga van „Unitas" heeft de be spreking geen enkel resultaat opgeleverd. Op zeer korte termijn zal echter op nieuw een gesprek met de directie volgen. „Wij proberen al enkele dagen de voorlichting te krijgen, die we noodzakelijk achten. Tot nu toe hebben onze po gingen helaas geen resultaat opgeleverd", aldus de heer Havinga, die echter goed hoop heeft, dat op korte termijn meer bekend zal worden. De geruchten, dat het Twentse textiel bedrijf Nijverdal Ten Cate op het ogenblik onderhandelingen voert met de K.V.S.W. over een eventuele aan koop, samenwerking of fusie noemt de heer L. M. Bonnike, directeur van het Veenendaalse bedrijf, speculaties. Op de vraag of de mogelijkheid dan toch wel aanwezig is, wilde de directeur geen antwoord geven. „Je zou gewoon bang worden om onderhandelingen te voeren, omdat men onmiddellijk conclusies meent te mogen trekken. Er is inderdaad con tact met Nijverdal en Ten Cate, maar dat is een normale zaak m verband met een bestaande samenwerking in o.a. Firet N.V. en Nicolon. Het perso neel heeft waarschijnlijk heren van het Twentse bedrijf gesignaleerd en meent onmiddellijk te moeten denken aan opkopen, fusie en ontslag", aldus de heer Bonnike. „De rentabiliteit van ons bedrijf laat op het ogenblik veel te wensen over. In verband daarmee zijn bin nenkort inderdaad maatregelen te ver wachten, die hierin veranderingen moeten brengen. Het vinden van een oplossing voor de moeilijkheden in ons bedrijf wordt door de geruchten niet gemakkelijker gemaakt", vult de KVSW-directeur aan. Zoals wellicht bekend, laat de renta biliteit van de Koninklijke Veenendaal se Stoomspinnerij en Weverij de laat ste tijd veel te wensen over. In 1967 werd bijvoorbeeld vijf procent divi dend uitgekeerd, terwijl enkele maan den geleden i n een interim-rapport werd aangekondigd, dat het niet is uitgesloten, dat over 1968 het divi dend zal worden gepasseerd. „Er is een duidelijke behoefte in ons bedrijf aan diensten, die op het ogenblik binnen de KVSW nog niet aanwezig zijn. Bovendien heeft een aantal van onze activiteiten te weinig aandacht gehad. Om verbetering in de huidige situatie te brengen wordt op het ogenblik intensief naar een oplos sing gezocht. In het kader van deze onderzoekingen worden uiteraard de nodige besprekingen gevoerd", aldus de heer Bonnike tenslotte. De direc teur heeft gedurende het hele gesprek de geruchten noch bevestigd, noch ontkend. de heer B. ten Cate, deelde gister avond laat desgevraagd mee, dat op dit moment geen sprake is van een overname van het meerderheidsaan delenpakket van de KVSW, dat in han den is van het Engelse bedrijf Staf- lex. „In het kader van de samenwer king in de vezelindustrie (o.a. Firet NV red.) zijn er doorlopend contacten met de directie van de KVSW. Trou wens het is de vraag of het Engelse bedrijf de aandelen wil afstoten. Dat is juist het punt.-.", aldus de heer Ten Cate. „Geruchten over overname en over het ontslag van personeelsleden bij de KVSW zijn ons onbekend. Wij weten niet wat er van waar is", zo hield de heer Ten Catë zich op de vlakte. Nij verdal en Ten Cate heeft ongeveer 8.000 personeelsleden in dienst en de WIL MACRO Eén van de vier directeuren van de textielfabriek Nijverdal en Ten Cate, KESTEREN De prijzen van de aan gevoerde produkten bij de veiling te Kesteren waren als volgt: Goudreinette: I 65-75: 78-90; I 75-85: 90-103; I 85-95: 86-99; II 65-75: 74-77; II 75-85: 81-89; II 85-95: 80-86. Golden Delicious: II 60-65: 27; II 65- 70 36-39; II 70-75: 44-49; II 75-80: 50-51 II 80-85: 53. Laxton's Suberb: II 60-65 25-30; II 85-70: 39-45; II 70-75: 45-55; II 75-80: 56-61; II 80-85: 57-58. Lombartscalville: II 60-70: 28-35; II 70-80: 36-49; II 80-90 38-45. Jonathan: II 60-65: 23-25; II 65-70: 32- 35- II 70-75: 36-41; II 75-80: 47-48. Winston: I 60-65 53; I 65-70: 73; I 70- 75: 91; I 75-80: 100; 1 80-85 88. Conference: I 55-60 29-33; I 60-70: 36-38. Doyenne Du Cornice: II 70-75: 71-72; II 75-80: 69. Winter jannen: I 50-60 25-34; I 60-70: 34-36. Brederodes: II 60-T0 28-32; II 70-80: 32-35. Zuur Kroet Blank: f 6,- per 100 kg. Doordraai Blank f 10,- per 100 kg. Doordraai Jonathan f 9,50 per 100 kg Prijzen genoteerd in centen per kg, tenzij anders is vermeld. KOPEN? RHENEIN Een vooraanstaand be stuurslid van de motor- en autoclub „Macro-Rhenen" deelde gisteravond mee, dat er zich waarschijnlijk nieuwe ontwikkelingen zullen voordoen rond de Panoramamolen, die burgemeester en wethouders als de raad er mee instemt vanavond willen verkopen aan de stichting „De Utrechtse Mo lens". Zoals bekend heeft in eerste instan tie de jeugdgemeenteraad geprotes teerd tegen deze voorgenomen ver koop. Er komt een verzoek aan de or de om de molen niet over te dragen maar te gaan inrichten als cultureel centrum voor de oudere jeugd van Rhenen. Gisteravond zou er een bespreking plaats vinden tussen deputaties van jeugdgemeenteraad en Macro-bestuur. Het Macro-bestuur zou belangstelling hebben om de molen te kopen en zou er ook al een exploitant voor hebben, die dezelfde doeleinden nastreeft als de jeugdgemeenteraad. De molen zou dan tevens dienst gaan doer, als club huis voor de motorclub. Men zou nog vóór de vergadering van hedenavond (redactie: dinsdag 25 febr.) de gemeenteraad van de jong ste ontwikkelingen op de hoogte willen stellen. RHENEN De supportersvereni ging van Candia '66 organiseert don derdag, vrijdag en zaterdag in gebouw Irene een bazaar. De opbrengst daar van zal worden gestort in het tribune- fonds van de vereniging. De bazaar is 's avonds geopend, zaterdag al vanaf- 's middags 2 uur. KVSW ongeveer 1.000. Districtsbestuurder J. Havinga van Unitas" zei omstreeks middernacht desgevraagd nog „Als er ontslagen zullen vallen, is onze eis, dat dit over lange termijn zal worden uitgesmeerd en zo geruisloos mogelijk. Overigens zijn wij van mening, dat de vakbon den bij dit soort zaken veel en veel te laat worden ingeschakeld. Zakelijke belangen van een bedrijf zijn natuur lijk belangrijk, maar ingrijpende be slissingen mogen niet alleen door di rectie, commissarissen en aandeelhou ders worden genomen." Omtrent het aantal ontslagen wor den inmiddels de nodige speculaties gedaan. Berekeningen van insiders zouden het ontslag voor ongeveer 250 personeelsleden voorspellen. Zeker is, VENENDAAL Vanmiddag om 4 ir heeft opnieuw een bespreking plaats gevonden tussen de directie van de Kon. Veenendaalsche Stoomspinne rij en Weverij en de vakbonden. Dit werd rond het middaguur bekend. Waarnemers op de Amsterdamse ef fectenbeurs verwachten dat de K.V.S.W in overleg met Staflex n.v., dat 76 procent van de aandelen in han den heeft, de oude textielactiviteiten zal afstoten. Nijverdal en Ten Cate wordt als een serieuze kandidaatkoper beschouwd van deze bedrijfstakken. Vanochtend is het personeel van de K.V.S.W. verzekerd dat op dit moment geen onderhandelingen gevoerd worden met als doel fusie op korte termijn. Een en ander zou een bevestiging kunnen betekenen van de geruchten omtrent afstoting van de textielafdeling. dat de ongerustheid onder het perso neel blijft toenemen, omdat eigenlijk niemand weet wat er gaat gebeuren. Het wordt ernstig betreurd dat de vak bonden naar aanleiding van de geruch ten de directie van het bedrijf hebben moeten benaderen. Meer openheid van de KVSW-leiding zou, volgens sommi gen veel ongerustheid hebben voorko men. RHENEN De 23-jarige P. P. Rijn berk uit Rhenen, die vorige week ern stig werd gewond bij het verkeerson geval op de Utrechtsestraatweg, waar bij één dode viel te betreuren, is maan dag in het Radboudziekenhuis te Nijme gen ten gevolge van de opgelopen ver wondingen overleden. KESTEREN De aanvoer van fruit aan de veiling „Kesteren en Omstreken", een van de grotere veilingen in de Midden-Betuwe, is de laatste weken zo achteruit gelopen, dat de directie voor het circa veertig man grote personeels bestand bij het Gewestelijk Arbeidsbureau een werktijdverkorting heeft aan gevraagd die, gezien de omstandigheden, prompt is verleend. Dat houdt, naar men ons meedeelde, in dat door het personeel van de veiling maar twee tot drie dagen per week gewerkt wordt. RHENEN Burgemeester en wethou ders der gemeente Rhenen brengen ter openbare kennis, dat hun is gebleken, dat door diverse personen van het open baar trottoir gebruik wordt gemaakt teneinde met hun voertuig de op hun terrein gelegen garage te bereiken, zon der dat de daartoe vereiste inrit aan wezig was. Zij handelen daarmee in strijd met artikel 63 van de Algemene Politiever ordening. Bedoelde personen worden tot 1 april 1969 in de gelegenheid gesteld alsnog een vergunning voor een inrit aan te vragen. De inrit zal dan door of vanwe ge de gemeente worden aangelegd. Gelijktijdig met de aanvraag dient een bedrag van f 100,- te worden vol daan. Na genoemde datum zal bij over treding proces-verbaal worden opge maakt. Rhenen, 18 februari 1969. B. en W. voornoemd, De secretaris, W. C. Pieters. De burg. L. Bosch v. Rosenthal. LEERSUM Wanneer het bestuur van de Vereniging tot Stichting en In standhouding van scholen met den Bijbel erin slaagt een geschikt terrein te vin den, kan binnenkort de bouw verwacht worden van een 3-klassige lagere school voor bedoeld onderwijs.. Burgemeester en wethouders van de gemeente Leer- sum stellen de gemeenteraad voor over te gaan tot stichting van zo'n school op een terrein in het bestemmingsplan Leersum-Zuidwest. Het pre-advies komt overeen met het verzoek van het schoolbestuur, maar wanneer men er niet in slaagt een terrein te huren, dan is de mogelijkheid aanwezig, dat de niet-perma- nente school gebouwd wordt op hetzelfde terrein als waar de openbare school komt. Het bestuur van de vereniging dat reeds lang bezig is met pogingen voor een nieuwe school heeft in casu ver zocht om de medewerking voor de stich ting van een 4-klassige permanente school in Leersum-zuid-west. Het mo tief is dat de huidige lagere school met 6 klassen gehuisvest in 6 permanente lokalen een ideaal type school vormt. De plaats is gekozen omdat een groot aantal leerlingen vier keer per dag de drukke rijksstraatweg moet oversteken. De aanvraag wordt verder ondersteund door enig cijfermateriaal: de huidige school telde per 1 januari van dit jaar 256 leerlingen. Voor de 6 lokalen aan de Burgemeester van de Boschlaan is een blijvende bevolking vereist van mi nimaal 179 leerlingen. De vier lokalen, welke thans gevraagd worden, zouden minimaal 101 leerlingen dienen te be vatten. B. en W. merken in hun pre-advies op dat afgaande op de cijfers volstaan kan worden met de bouw van een 3-klassige school en dan zou het een semi-perma- nente school moeten worden, omdat voor de bouw van een permanente een urgentie-verklaring nodig is. Daarop zal geruime tijde moeten worden ge wacht. In uitvoerige besprekingen met het bestuur van de school en andere in stanties is eerstgenoemde instelling ak koord gegaan met de bouw van een se- mi-permanente school. Bij de bespre king was ook aanwezig het bestuur van de Vereniging voor Openbaar Onder wijs, dat in oktober 1968 bij de raad heeft aangedrongen op de bouw van een openbare lagere school in Leersum- zuid-west. „Voor de bouw van een 3-klassige niet-permanente openbare lagere (bij zondere) school is een terrein aanwe zig in het bestemmingsplan Leersum- zuid-west, bestemd voor openbare be bouwing", zo memoreren B. en W. „Het bestuur van de bijzondere school zal zelf in eerste instantie pogingen in het werk stellen in Leersum-zuid-west of in de directe omgeving daarvan een terrein te huren. Mocht het bestuur daarin niet slagen, dan is d^ mogelijk heid aanwezig, dat de bijzondere niet- permanente school voorlopig op het zelfde terrein gesticht wordt als de openbare school." Wanneer de eerste pogingen slagen zal de nieuwe school toch dicht in de buurt komen van de olaats waar de laatstgenoemde instel ling geprojecteerd zal worden. Men zal de ontwerper van het bestemmingsplan vragen hiermee rekening te houden. KESTEREN Het raadslid de heer L. van Eldik van de Boeren Partij in de gemeente Kesteren wordt in de ge meenteraad opgevolgd door de heer D. van Brenk uit Kesteren. De heer Van Eldik heeft onlangs om „per soonlijke redenen" bij het college van burgèitieester en wethouders zijn ont slag ingediend. De heer J. B. Tijssen, die nummer twee stond op de lijst van de Boeren Partij heeft om gezondheids redenen voor het raadslidmaatschap bedankt. ,,Ik ga een eigen beleid voeren", kon digde de heer Van Brenk gisteren aan. Het toekomstige raadslid zei niet van plan te zijn zich met een of meer par tijen in de raad te binden. „Ik ga wer ken vanuit het programma van de Boe ren Partij en in het belang van de ge meente. Ik geloof dat dat de taak is van een raadslid. Een samenwerking met de linkse of rechtse partijen schept alleen maar verplichtingen. Een voorstel, dat mijn instemming krijgt, omdat het in het belang van de gemeente is, wordt door mij gesteund, ongeacht van welke partij het komt", aldus de heer Van Brenk. De opvolger van de heer Van Eldik merkt op dat hij tot de aanhangers van de groep-Koekoek behoort en beslist niet tot de afgescheiden partij Binding Rechts van de heer Harmsen. „Ik ben een voorstander van duidelijkheid in politiek", vervolgt de heer Van Brenk. „De bevolking moet het doen en laten van een raadslid kunnen volgen en be grijpen. Tenslotte ben je hun vertegen woordiger." Voor de heer Van Brenk kwam het ontslag van de heer Van Eldik, evenals voor vele anderen, als een donder slag bij heldere hemel. „Ik had niet verwacht dat ik ooit zijn opvolger zou worden. Vooral de eerste tijd zal het moeilijk zijn, maar dat ik mijn uiter ste best zal doen, daar kan men van op aan", besluit de heer Van Brenk, die een agrarisch bedrijf heeft aan de Broekdijk in Kesteren. AMERONGEN Op 18 augustus 1967 opende de Christelijke ULO-school te Amerongen voor het eersr haar deuren. Nu, anderhalf jaar later bleek dit gebouwmet 6 leslokalen, een fysica- en een overblijflokaal reeds te klein geworden. Door het groeiend leerlingenaantal was uitbreiding van de bestaande school noodzakelijk. Er moest tweetal lokalen bijkomen alsmede een een vaklokaal. Nu deze uitbreding tot stand is gekomen hoopt het bestuur van de Vereniging „Een School met de Bijbel" dit nieuwe gedeelte officieel in gebruik te nemen op donderdag, 6 maart om half vier in het schoolge bouw aan de Tabakslaan 9. AMERONGEN De uitslagen van de onderlinge competitie van de Ame- rongse damclub waren deze week als volgt: G. van Zomeren E. van Zo meren, 1-1; Maris A. Kleinveld, 2-0; '■I. v.d. Grift v.d. Kolk, 1-1; van 1 'on de Gromt Sr., 2-0; Meijer ij. cn, 2-0; Veldhuizen van Dam, 2-0 en J. van Vliegen-Rebergen, 0-2. Van de zijde van de directie van de veiling „Kesteren en Omstreken" wijst men er op dat het wel meer voorkomt dat de aanvoeren van fruit, en het gaat bier met name om appelen, in het voor jaar gering zijn en dat er weinig omzet Is. Nu de oogst van de goudreinette in het vorige jaar vrij gering is geweest er kwam o.m. veel Golden Delicious aan de markt zijn de aanvoeren van deze aippelsoorten tot minimale hoeveel heden teruggelopen. In Kesteren schat men de aanvoer thans op rond de 25 procent van het vorige jaar. Ook op andere veilingen in de Betu we schijnt men met deze moeilijkheden te kampen te hebben. De veiling Keste ren schijnt althans niet de enige vei ling te zijn waar korter wordt gewerkt. Daarbij komt nog dat verschillende fruittelers inplaats van Kesteren Gel- dermalsen kiezen voor de aanvoer van htm fruit. Anderen weer vinden de prij zen te laag en houden hun voorraden vast in de koelhuizen om betere tijden af te wachten. Voorts spreekt de te ge ringe afzet van Nederlands fruit in de- VEENENDAAL Vanaf zeven uur hedenavond kan men in de kan tine van de chr. technische school terecht voor het geven van een halve liter bloed voor het Rode Kruis. Het bestuur van de plaatselijke afdeling verwacht dat weer velen gehoor zul len geven aan deze oproep. Het gaat om personen boven de 15 jaar. RHENEN De Nederlandse Her vormde Gemeente van Rhenen hééft weer twee predikanten. In de vacature vaft ds. Wèstra Is voorzien doordat ds. P. L. J. Wapenaar (35) het op hem uit gebrachte beroep heeft aangenomen. Ds. Wapenaar staat momenteel in Lei- muiden, is gehuwd en heeft twee nog jonge kinderen. Hij zal omstreeks juli in de Cunerakerk zijn intrede doen. ze kwestie ook nog een belangrijke rol. Het komt, zoals wij vernamen, wel meer voor dat het aan de veilingen in de Betuwe „Slapjes" is. Maar zo gerin ge omzetten als in de laatste weken worden gemaakt komen toch betrekke^ lijk weinig voor. KESTEREN Door de slechte frult- prijzen die al geruime tijd gelden en die niet van vandaag of gisteren zijn, zyn vele telers in financiële moeilijkhe den gekomen. Dat geldt vooral voor die fruittelers, die hun bedrijf grotendeels met geleend geld hebben gefinancierd. De betalingen van rente en aflossingen moeten doorgaan en ook het gezin moet worden onderhouden. Vaak ook als de bedrijfsresultaten onvoldoende zijn om aan de verplichtingen te kunnen vol doen. Het bestuur van de Gelderse Maat schappij van Landbouw geeft in 't Gel ders Landibouwblad/De Land'bode het advies aan de fruittelers die in deze bij zonder onplezierige omstandigheden zijn geraakt om een beroep te doen op de Rijksgroepsregeling Zelfstandigen. De ze regeling heeft, in het kader van de Algemene Bijstandswet, tot doel zelf standige ondernemers te helpen wan neer zij door omstandigheden buiten hun schuld in financiële moeilijkheden zijn gekomen. De hulpverlening kan geschieden door een wekelijkse uitkering voor de nor male kosten van levensonderhoud en zo nodig ook door verstrekking van be drijfskapitaal. Dat kan men ontvangen in de vorm van een rentedragende le ning, als renteloze lening of als een schenking. Om voor financiële hulp in aanmer king te kunnen komen moet uiteraard aan een aantal voorwaarden worden voldaan. Dat hoort men allemaal wel bij de dienst Sociale Zaken van de ge meente van inwoning, tot welke instan tie men zich dient te wenden. Alvorens echter een fruitteler tot deze stap over gaat doet hij goed zich tot de sqciaal- economisch voorlichter van zijn éigen standsorganisatie te wenden. Het is ook mogelijk dat deze de aanvrage bïj de gemeente indient voor de fruitteler of de nodige stappen bij de betrokken in stanties onderneemt. Men kan hierover ook schriftelijk of telefonisch contact opnemen met het secretariaat van zijn 1 eigen organisatie. VEENENDAAL In hotel „De Korenbeurs" in Veenendaal is gisteren de finale gehouden van de bedrijfsverkeerscompetitie, die voor de tweede maal werd geor ganiseerd door de afdeling Veenendaal van het Verbond voor Veilig Verkeer. Drie teams van Veenendaalse bedrjjvem een ploeg van de fa. Schoonhoven, één van de Ritmeester Sigarenfabrieken en één van de PTT waren doorge stoten tot deze eindstrijd, die uiteindelijk werd gewonnen door de werknemers van Tante Pos. Deze ploeg legde daarmee beslag op de door de afdeling Veenendaal van het Verbond voor Veilig Verkeer beschikbaar gestelde wisselbeker, die vorig jaar werd opgeëist door een team van Constructiebedrijf Hendriks N.V. Vorig jaar namen vijf Veenendaalse teams deel aan deze verkeerscompeti- tie voor bedrijven, terwijl dit jaar tien ploegen inschreven. De voorronden van de competitie werden in januari gehouden en de vijftallen van de PTT, de fa. Schoonhoven en de Ritmeester Sigarenfabrieken toonden zich in deze wedstrijden de sterkste. Titelverdedi ger Hendriks N.V. wist de finale niet te bereiken. De jury bestaande uit de heren A. Boers, E. C. Hopman en P. J. v. d. Wolff had het gisteravond moeilijk bij het beoordelen van de antwoorden en moest menigmaal in beraad gaan, vooral wanneer de deelnemers van de drie bedrijven hun fantasie de vrije loop lieten. De vijf personen van elke ploeg kregen vier vragen te beantwoor den, die werden gesteld door de secre taris van de afdeling Veenendaal, de heer C. A. Visser. De PTT-ploeg werd na een spannend duel uiteindelijk winnaar met 395 pun ten en eiste daarmee de wisselbeker voor zich op. Tweede werd de Ritmees ter-afvaardiging met 367 punten en de derde plaats was voor de ploeg van de firma Schoonhoven (325 punten). Voor zover bekend is de bedrijfsver keerscompetitie in Veenendaal uniek in Nederland, daar men deze competitie slechts kent in het voortgezet onder wijs. „Ons bestuurslid de heer Dijkxhoom is op het idee gekomen om deze com petitie ook voor bedrijven te gaan in stellen en dat is tot op heden uitste kend gelukt", aldus de secretaris van de afdeling Veenendaal van het Ver bond voor Veilig Verkeer, de heer Vis ser, die zich verheugde over het groei ende aantal deelnemende bedrijven. Het grote doel van deze „wedstrij den" is uiteraard het bevorderen van de verkeersveiligheid en om een en an der wat attractief te maken is deze competitie gecreëerd door de afdeling Veenendaal. Een deelnemer van de winnende ploeg (rechts) bij het beantwoorden van een vraag aan de hand van een geschetste verkeerssituatie. Links op de foto de heer Visser, secretaris van de Veenendaalse afdeling van het Ver bond voor Veilig Verkeer.

De Vallei | 1969 | | pagina 3