Voetbalkoorts duurt tot woensdagavond Prognose betaald voetbal Rapid Wien machteloos tegen Best geoliede aanvalsmachine Nederlands UEFA-elftal miste ervaring en raffinement Boeiende Gelderse slotronde van damtitelstrijd ortnieuws Maria Gommers in indoorwedstrijd Derde-divisieclub velde West Ham Astrid Suurbeek begon met zege Belusova-Protopopov niet meer aan de top Spaanse voetbalbond dient klacht in tegen België Ook Fornaess was sneller dan Verkerk Fransen willen Europese Spelen Spartak Tirana won Feyenoord versloeg militair elftal Belg snelste in vierde etappe van Ronde van Sardinië JJ&S Ajax-bacil werkt hevig Vergist TV niet zeker Speling noodlot Eerlijk en oprecht Manchester United won met 3-0 Slimmere Fransen grepen de winst: 0-2 Geen raffinement Tolerant Geen verweer Eindstanden DONDERDAG 27 FEBRUARI 1969 AMSTERDAM/PARIJS Het jachtseizoen is geopend. Tienduizenden zjjn gisteravond en vannacht uit de startblokken gegaan om kaartjes te krijgen voor AjaxBenfica, de voetbalwedstrijd die volgende week woensdag in Pa rijs wordt gespeeld. In Amsterdam waren het de fanatici die vannacht al de wacht betrokken voor de loketten van het Ajax-stadion. In Parijs stortten de Portugese èn de Nederlandse kolonie zich op de 26.000 kaarten die daar in om loop zijn gebracht. Ajax kreeg 28.000 kaarten toebedeeld, waarvan het merendeel naar reisbu reaus gaat. In totaal kunnen er 55.000 mensen in het Parijse stadion; een een voudig rekensommetje leert dat er dus duizend vrijkaarten zijn. „Achtentwin tigduizend kaarten voor Ajax betekent tienduizend te weinig", zei Ajax voorzitter Jaap van Praag gisteravond. „We verwachten een ware stormloop; er is om extra politie versterking gevraagd. Om tien uur begint de verkoop; er zijn twintigduizend staan- en achtduizend zitplaatsen." In Rotterdam nam gisteren één man al een snipperdag omdat hij zich in de datum had vergist. Onze man uit Arnhem meldde gisteravond: „Op het Gelderse provinciehuis ko men dagelijks tweehonderd aanvra gen voor paspoorten binnen; nor maal zijn het er tachtig. Oorzaak vol gens de chef van de betrokken afde ling, de heer B. Smeenk: de Ajax- koorts". Het is nog niet zeker dat er 's mid dags een rechtstreekse televisieuit zending komt. In ieder geval komt AjaxBenfica 's avonds op het scherm in Nederland, óók al zou het cupduel 's middags worden uitgezon den. Reden tot deze doublure: „An ders kijken er 's middags te veel mensen en ontstaat er te veel werk verzuim", aldus de regeringscom missaris voor de omroep, mr. J. A. H. J. van der Dussen. Frankrijk krijgt de wedstrijd in ieder geval rechtstreeks te zien. In tegenstelling tot Amsterdam was Parijs gisteravond gul met de kaarten. Voor het bureau van de Franse Voetbalbond vormde zich een rij, die constant ongeveer een lengte had van honderd meter. Ondanks de drukte waren de Fran sen gemakkelijk met de verkoop. Zonder moeite kon men daar vijf tot zes kaarten per man inslaan. Kwam men boven de tien, dan werd om tekst en uitleg gevraagd waarom men zoveel karten wilde hebben. Parijs vreest een zwarte handel; niet alleen de Franse Voetbalbond heeft kaarten toegewezen gekregen, maar ook aan de Portugese kolonie zijn enkele duizenden kaarten uitge reikt. Gevreesd wordt dat deze kaart jes straks aan uit Portugal en Neder land afkomstige supporters tegen astronomische bedragen zullen wor den verkocht. Een Nederlander, die beweerde voor een voetbalclub te komen en vijftien kaarten wilde hebben, kreeg er slechts vijf, omdat hij alleen zijn naam op een identiteitskaart kon la ten zien. Een andere vertegenwoor diger van een Nederlandse voetbal vereniging kreeg de 22 gevraagde kaarten, omdat hij een in goed Frans gestelde brief van zijn club kon to nen. Over de wedstrijd zelf zei gisteren één van Benfica's directeuren ir. Joa- quim de Ameida: „Benfica zal in ie der geval in dezelfde samenstelling spelen als in Amsterdam". De overwinning van Benfica op Ajax in Amsterdam noemde hij bij zonder eerlijk. „Wel wat geflatteerd, maar aan de andere kant zou het ook onjuist zijn geweest als Benfica in Lissabon was uitgeschakeld". Of Benfica zich op de beslissings wedstrijd speciaal heeft voorbereid? „Een bijzondere speling van 't nood lot", aldus de directeur van Benfica in een beschut hoekje van een bank gebouw terwijl honderden Portuge zen zich verdringen om een kaartje te krijgen. „Het noodlot is namelijk, dat wij komende zondag in de Portu gese competitie tegen een van onze sterkste tegenstanders moeten spe len. Dat is Sporting uit Lissabon, on ze grootste concurrent voor 't lands kampioenschap". G^er Ajax als tegenstander: „Eén van de moeilijkste tegenstanders. Ajax speelt eerlijk, oprecht voetbal. Het gaat recht op het doel af, zonder zich te verliezen in schoonheidscom binaties. Dit eerlijke voetbal vormt op zichzelf al een schoonheid. Ik hoop dat dit alles ook in Parijs het geval zal zijn". Het waren voorlopig de laatste woorden van een man, die zich daar na belaagd zag door een horde land genoten, die maar één doel had: een kaartje voor woensdag 5 maart. EREDIVISIE: 0 DOS Volendam Ajax Holland Sport Fort. Sitt. Telstar Sparta FC Twente 0 NAC Feyenoord Go Ahead MW 0 GVAV DWS 0 ADO PSV 0 AZ '67 NEC EERSTE DIVISIE: 0 Eindhoven Helmond Sport 0 Blauw Wit SC Cambuur 0 RCH Veendam DFC Wageningen Vitesse RBC Heracles HVC FC Den Bosch Volewijckers D SW Elinkwijk Haarlem Willem II TWEEDE DIVISIE: 0 ZFC EDO Roda JC Hermes DVS Fortuna VI. AGOVV 0 Excelsior Zwolse Boys NOAD De Graafschap PEC FC VW SC Drente Limburgia Heerenveen Velox Gooiland De Baronie De wedstrijden met 0 ervoor komen voo op 't totoformulier voor zondag a.s. Gevecht om de bal tussen Fritsch van Rapid Wien (links) en Stepney van Manchester United. MANCHESTER Rapid Wien be leefde gisteravond in Manchester een complete ineenstorting. De ploeg, die in de vorige ronde van 't toernooi om de Europtóe voetbalbeker voor lands kampioenen Real Madrid ontluisterde en de schietgrage Amancio intoomde, had in de eerste wedstrijd van de kwartfinales geen verweer tegen Man chesters stoomwals. Drie doelpunten waren het uiteindelijk resultaat van de Een van de vele vergeefse aanval len van de Nederlandse jeugd op het sterk verdedigde Franse doel. DEVENTER Het Nederlands UEFA-team (14-16 jaar) zal zo goed als zeker de eindronde van het UEFA-toernooi In Leipzig niet halen. Na een 1—0 nederlaag in en tegen Zwitserland volgde gisteren in Deventer een 02 nederlaag tegen Frankrijk. Een nederlaag, die wat hard aankwam, omdat de beide doelpunten voor Frankryk op bijzonder gelukkige wijze tot stand kwamen en omdat de oran je-formatie voor het grootste deel van de wedstrijd in de aanval is geweest en duidelijk meer aan de bal was dan de gasten. Niettemin een nederlaag, die toch verdiend was, omdat de snelle en vinnige Fransen duidelijk demonstreerden meer „volwassen" te zijn, handiger en slimmer dan onze jeugdige landgenoten. Bondscoach Georg Kessler merkte gisteren na afloop van de wedstrijd op, dat dat gebrek aan volwassenheid bij onze jeugd naar zijn mening duidelijk een gevolg is van de afschaffing van de competitie voor de geselecteerde jeugd en wij geloven, dat hij daarin vol komen gelijk heeft. De Nederlandse toekomst speelt door die afschaffing van de geselecteerde jeugdcompetitie momenteel óf in een jeugdelftal, dat juist niet aan het peil in andere lan den komt, óf in een B-formatie, waarin ze door het leeftijdsverschil met de an dere ploeggenoten niet aan hun trekken komen. Hoe het ook zij, men kan bepaald niet zeggen, dat het Nederlandse UEFA- team zich als willoos slachtoffer ter slachtbank heeft laten leiden. Integen deel. Het ving de klap van de snelle openingstreffer bijzonder sterk op. Een openingstreffer, die op ongelukkige wij ze al in de tweede minuut tot stand kwam toen bij een onverwachte uitval van de razendsnelle Franse aanvallers Chaumetton en Chiesa de rechter mid denverdediger Neeskens van RCH wat onoordeelkundig en hard op doelman Barth van Fortuna VI terugspeelde. O.i. ging Barth daarbij ook niet geheel vrij uit, want hij verliet op het verkeerde moment zijn doel en zag de bal tus sen zijn benen door in het net verdwij nen. Maar zowel Neeskens als Barth maakte nadien zijn fout meer dan goed. Zij behoorden zonder enige twij fel tot het betere deel van de ploeg, sa men met de uitstekende Oude Wesse- link van Go Ahead, Van der Tooren van Feijenoord en Streuer van Germanicus. cus. Het Nederlandse team zette nadien aanval na aanval op, maar het ontbrak in de afwerking aan het nodige raffi nement en bovendien werd er te veel in de breedte gespeeld, waardoor er weinig verrassing in de aanvallen zat. Hoe sterk het Nederlandse veldover- wicht gedurende de eerste helft wel was moge blijken uit de cornerverhouding: 7-0. Dat spelbeeld wijzigde zich in de tweede helft nauwelijks. Ook nu de Ne derlanders veel vaker aan de bal, maar ook nu de besluiteloosheid en het gebrek aan afwerking, die al voor de rust werden gedemonstreerd. Er kwamen wel enkele -kansen, maar die gingen door een gebrek aan routine en daarmee gepaard gaande haast verlo ren. Toen Le Gougue kort voor het ein de, naar onze mening in buitenspelposi tie, door Chiesa een kans geboden kreeg was het pleit beslecht. Ondanks de 0-2 nederlaag hebben de ruim 6500 toeschouwers, waaronder zeer veel scholieren, zich geen moment verveeld. Het wafc een aantrekkelijke wedstrijd, die in een sportieve sfeer werd gespeeld. En dat is bij een jeugd- ontmoeting tenslotte het belangrijkste. AMSTERDAM Henk Scholte is verhinderd deel te nemen aan het Ne derlandse biljartkampioenschap anker kader 47/1, dat vandaag in Noordwijk begint. Hij heeft griep. De plaats van Scholte wordt ingenomen door de Am sterdammer Janus Jacob: razendsnelle aanvallen van Busby's ge oliede, vaak zonder scrupules werken de machine. Het moderne voetbal krijgt zo nu en dan het karakter van een afgedraaide Western: een serie handtastelijkheden opgediend volgens een oud en na het verstrijken der jaren muf geworden re cept, dat echter voor het grote publiek zijn aantrekkelijkheid nog niet heeft verloren. Zulke Europa-Cupwedstrij den spelen zich, gezien de grote finan ciële belangen die qp het spel staan, vaak af binnen dit raam. De wedstrijd Manchester United - Rapid Wien gisteravond in Manchester gespeeld, vormde daarop geen uitzon dering. Het was niet verwonderlijk dat Manchester de held was van het En gelse publiek en Rapid Wien de under dog. Misschien heeft de Joegoslavische scheidsrechter Bottic op dezelfde wij ze de sfeer geproefd en misschien was hij daarom wat toleranter tegenover de Oostenrijkers dan tegenover de En gelsen. De Busby Babes, die erin ge slaagd waren de kwartfinales van de Europa Cup te bereiken door het An- derlecht van Norberto Höfling te ver slaan, kregen misschien daarom in de eerste helft niet de strafschop toegewe zen waarop zij meenden recht te heb ben. Het gebeurde na het verwachte harde tot grove begin in de 21e mi nuut Bobby Charlton brak door in het strafschopgebied en werd, voordat hij gevaarlijk kon worden, uitgeschakeld door een duwtje in de rug, dat hem buiten de krijtlijnen deed belanden. Deze tegenvaller, die arbiter Bottic opvatte als een weinig geslaagde prof truc, inspireerde Manchester. De stoomwals, een serie elkaar snel op volgende aanvallen (Manchesters ge vreesde wapen) werd opgesteld. De acties van Rapid Wien, dat speel de met de gevaarlijke Kaltenbrunner op het middenveld, werden nog harder dan in het begin van de wedstrijd op gevangen op het middenveld door Nob by Stiles met als direct gevolg, drie Oostenrijkse blessures. Vanuit het middenveld werd Rapids verdediging, die Real Madrid in de vo rige ronde weerstond, murw gemaakt. George Best, Dennis Law, Brian Kidd, Morgan en Bobby Charlton ontrolden hun levensgevaarlijke combinatie met als uiteindelijk gevolg vlak voor de rust het eerste doelpunt van Best: 1—0. de ,Hier zijn de kampioenen" zongen in tweede helft Manchesters fans en ze hadden reden tot zingen. Onder het gezang van zijn aanhang voerde United zijn snelheid op. Daardoor werd de noodzakelijke ruimte verkregen die in de eerste helft werd ontbeerd. Rapid Wien was machteloos. Het had geen enkel verweer. De Oostenrijkse achterhoede werd gedwongen de man dekking los te laten door onophoude lijk switchen en het snelle en constan te verplaatsen van het wedstrijdtoneel van middenveld naar achterhoede en terug. De kansen kwamen maar wer den in eerste instantie niet verzilverd. De „spionkoptribune", door Man chesters tegenstanders bijzonder ge vreesd, kreeg echter nog reden genoeg tot juichen. In de twintigste minuut bijvoorbeeld. Charlton haalde de bal op in zijn verdediging. In één snelle rush bracht hij hem op en gaf een dieptepass naar Morgan. De daaropvol gende één-twee-combinatie moet Rapid elk initiatief hebben ontnoemen. Mor gan gaf de bal aan Kidd, liep door en kreeg hem terug. Het daarop volgen de schot betekende 20. In de 25ste minuut na rust wervelde Best zonder al te veel moeite door Ra pids totaal ontredderde defensie en dat betekende dan 30. Rapid Wien was definitief door de knieën gegaan. GEORGE BEST twee gave treffers DEN HAAG Voor de eerste Neder landse indoor-atletiekkampioenschappen die zaterdag en zondag in de Sporthal Zuid (oude RAI) in Amsterdam wor den gehouden, bestaat vrij grote be langstelling. Onder de driehonderd deel nemers, die aan de start komen, be vinden zich o.a. Maria Gommers, de bronzen-medaillewinnares op de 800 meter (Olympische Spelen), en enkele leden van de 4 x 100 meter-estafette ploeg dames, die in Mexico als vierde eindigde. De lengte van de baan - overigens zonder verhoogde bochten - bedraagt tweehonderd meter. MANSFIELD Mansfield Town, een club uit de derde divisie, heeft woens dag voor een van de grootste verras singen in de historie van het toernooi om de FA-cup gezorgd door West Ham United in de vijfde ronde met 3-0 uit te schakelen. De 21.000 supporters van Mansfield Town konden hun ogen nauwelijks ge loven doen zij zagen hoe hun favorie ten West Ham United, dat drie spelers Bobby Moore, Geoff Hurst en Mar tin Peters bevatte van het elftal, waarmee Engeland in 1966 wereldkam pioen werd, naar een blamerende ne derlaag speelden. Roberts en Keeley zorgden voor een voorsprong van 2-0 bij de rust. Sharkey maakte de derde treffer. Mansfield Town ontmoet in de kwart finales de winnaar van het duel tussen Leicester City en Liverpool, die zater dag plaatsvindt. WILLEMSTAD Tijdens het inter nationale tennistoernooi, dat in Willem stad wordt gehouden, heeft Astrid Suur beek in de eerste ronde van het dames enkelspel met 2-0 gewonnen van de Tsjechische Lenka Kodes. De setstan den waren 6-4 en 6-3. De uitslagen lui den verder: heren-enkel, Jan Kudal (Tsj.-Sl.) - Mnauel Orantes (Sp.) 4-6, 6-4, 8-6; Ingo Buding (W.D1.) - Edison Man- darino (Braz) 1-6, 6-4, 6-4; Iye Natase (Roem.) - Jan Kodes (Tsj.) 6-4, 7-5; Mark Cox (GBr) - Amable Plaza (Spa) 6-0, 6-2. Dames-enkel: Judy Tegart (Austr. - Peach Barkowitz (VS) 7-5, 6-4; Margaret Court-Smith (Austr) - Al- mut Sturm (WD1) 6-3, 6-1. COLORADO SPRINGS Aan het tijdperk van Ludmilla Belusova en Oleg Protopopov is definitief een einde gekomen. In de nacht van woensdag op donderdag zag het Russische paar, dat vier keer wereldkampioen werd en twee Olympische medailles won, de po ging om de macht te heroveren mis lukken. Evenals in Garmisch Parten- kirchen waren bij de wereldkampioen schappen in Colorado Springs de jonge Irina Rodnina en Alexej Oelanov, die na de verplichte figuren reeds leidden, de sterksten. Voor de Protopopov's, die jarenlang het paarrijden hebben be heerst en na de nederlaag in Garmisch, gedeeltelijk te wijten aan veranderde opvattingen van de kür, op revanche belust waren, was zelfs de tweede plaats niet weggelegd. In de kür, waar in Ludmilla enkele keren een sprong zag mislukken, werden zij ook voorbij gestreefd door hun landgenoten Tamara Moskwina en Alexej Misjin, die him kür bijna foutloos en in hoog tempo uitvoerden. Moskwina en Misjin behoorden, met de winnaars, tot de weinigen die de kür zonder val uitreden. Het Tsjechi sche paar Liana Drahove en Peter Bar- tosiewicz kwam zo ongelukkig ten val, dat het niet meer in staat was, verder te schaatsen. MADRID De Spaanse Voetbal bond zal bij de Internationale Voetbal bond, FIFA, protesteren tegen de in cidenten tijdens de wedstrijd tussen Spanje en België in de voorronden van het wereldkampioenschap. Zoals bekend, won België de „veldslag" af gelopen zondag in Luik met 2-1. „Wij zullen een klacht indienen over het ruwe spel van de Belgische spe lers, het gedrag van de Belgische ma nager, de heer Goethals, en over het beleid van de scheidsrechter, de Deen Sörensen, dat wij als rampzalig be schouwen", aldus de Spaanse bond. Linksachter Eladio Silvestre, die van het veld was gestuurd, vertelde in Madrid, dat de politie hem mishan deld had toen hij naar de kleedkamer liep. Rechtsachter Martin Segundo, die het veld in de eerste helft moest verla ten, zou onder medische behandeling staan, evenals voorhoedespeler Velas- ques, die een wond aan zijn been opliep, liep. HAMAR Kees Verkerk, die bezig is aan een trip langs de Noorse ijsbanen, is 't opnieuw niet gelukt een afstand te winnen. Aan de reeks tweede plaatsen, die hij deze week al behaalde, voegde hij er in Ham ar weer één aan toe. Op de 3000 meter was Dag Fornaess met zijn 4.26.6 bijna twee seconden sneller dan Verkerk, die een tijd van 4.28.4 voor zich liet afdrukken. Magne Tho massen werd derde in 4.29.0. De 500 meter was voor de snelle Zweed Boerj es, die op 40.4 uitkwam. Zijn landgenoot Claesson deed over de zelfde afstand 0.6 sec. langer. Verkerk maakte op de sprint een tijd van 42.6 sec. PARIJS Het Franse Olympische Comité zal alle Europese sportbonden gaan raadplegen over het houden van zogenaamde Europese Spelen. Het is de bedoeling dat deze Spelen eens in de vier jaar worden georgani seerd op basis van de Olympische Spelen. Voor de sportbonden kunnen zij dienen als Europese kampioen schappen en tevens als selectiewed strijden voor de kort daarop volgende Olympische Spelen. Tot nu toe is Europa het enige we relddeel, dat niet zijn eigen Spelen or ganiseert. Deze dienen te worden sa mengesteld uit de takken van sport, die ook op de Olympische Spelen zijn toegelaten. Elk organiserend land kan dit uitbreiden met één of twee niet- Olympische sporten naar keuze. De voorzitter van het Franse Olym pische Comité, graaf Jean de Beau mont, gaf de Franse sportbonden in overweging in afwachting van en als voorbereiding op deze Europese Spe len reeds Franse Spelen te organiseren. TRNAVA Spartak Trnava heeft op eigen terrein de eerste wedstrijd te gen AEK Athene voor de kwartfinales van het toernooi om de Europese voet balbeker voor landskampioenen met 21 gewonnen. De Tsjechische ploeg leidde bij de rust van de door twintig duizend mensen bijgewoonde wedstrijd met 20. In de 25e minuut scoorde Jarabek voor de Tsjechoslowaakse kampioen. In de 44ste minuut vergrootte Kabat de voorsprong van Spartak tot 20 en in de 61ste minuut maakte Sevasto- poulos het enige Griekse doelpunt. De wedstrijd werd gespeeld in een stromende regen en in een modderig stadion. ROTTERDAM Een volledig Feijen oord heeft woensdag in het stadion te Rotterdam met 2-1 gewonnen van het Nederlands militair elftal. Bij de rust was de stand gelijk: 1-1. Van Essen (Telstar) gaf de militairen uit een straf schop een voorsprong van 0-1. v. Hane- gem bracht de stand in evenwicht met een kopbal. Kindvall besliste de strijd in het voordeel van de Rotterdammers door doelman Van Beveren uit een strafschop te passeren. OLBIA De vierde wieleretappe van de Ronde van Sardinië is gewon nen door de Belg Albert van Vlierber- ghe. Hij legde de 139 kilometer van Nuoro naar Olbia af in 3 uur, 21 min en 7 sec. De Italiaan Polidori werd tweede en diens landgenoot Guerra derde. De uitslag van de vierde etappe was: 1. Van Vlierberghe (België) de 139 km in 3.21,07, 2. Polidori (Italië) z.t., 3. Guerra (Italië) z.t., 4. Carpenelli (Ita lië) z.t.; 5. Dura te (Italië) op 8 seconden; 6. Swerts (België) z.t.; 7. Grassi (Italië) z.t.; 2. Milioli (Italië) z.t. Daarna volgde het peloton op 8 min en 53 sec. Het algemeen klassement na de vierde etappe: 1. Michel otto 14.23,55; 2. Polidori op 50 seconden; 3. Fezzardi (Italië) op 2,44; 4. Guera op 4,51; 69 Janssen (Ned.) op 32,35. ARNHEM In „De Coehoorn" in Arnhem werd de laatste ronde van het persoonlek damkampioenschap van Gelderland gespeeld. In deze boeiende slotronde z(jn de definitieve beslissingen gevallen. De vjjf hoogstgeplaatste spe lers van Gelderland, J. Edink, A. v. Aal ten (beiden DVH-Huissen), de gebroe ders Henk en Derk Kleinrensink (beiden WSDV-Wag.) en J. Geurts (NOAD-Njj- megen), zullen met de drie hoogstge- plaatsten uit het provinciale kampioen schap van Overijssel kampen om twee plaatsen in de halve finale van het kam pioenschap van Nederland. De jeugdige Wageningse student B. Hamersma (WSDV) eindigde in deze Gelderse titelstrijd op de 6e plaats met slechts één punt achterstand op de nrs. 4 en 5. De nrs. 1 tot en met 5 zijn vrij gesteld van de districtskampioenschap pen, terwijl de nrs. 6 tot en met 12 te rugvallen naar de in het najaar te spe len finales der districten. De volledige uitslagen waren: Hoofdklasse: A. v. AaltenT. v. Beek 20 Th. BraamJ. Wevers 11 J. BruggrnkM. Meeuwissen 02 J. Edink—H. Kleinrensink 2—0 J. GeurtsD. Kleinrensink 11 H. de GrootB. Hamersma 02 Jeugd: B. SmeenkW. Borgers 11 G. GeurtsC. Jurriëns 11 De eindstanden luiden nu: Hoofdklasse: 1. J. Edink (DVH-Huissen) 11-18 2. A. v. Aalten (DVH-Huissen 11-15 3. D. Kleinrensink (WSDV-Wag.) 11-13 4. H. Kleinrensink (WSDV-Wag.) 11-12 5. J. Geurts (NOAD-Nijmegen) 11-12 6. B. Hamersma (WSDV-Wag.) 11-11 7. T. v. Beek (BDV-Bennekom) 11-11 8. Th. Braam (DVH-Huissen) 11-10 9. M. Meeuwissen (DVA-A'hem) 11-10 10. H. de Groot (DCA-Apeldoorn) 11-9 11. J. Wevers (ADC-Aalten) 11- 7 12. J. Bruggink (VADAC-V'veld.) U- 4 J. Edink (DVH-Huissen) kampioen. Jeugd: 1. G. Geurts (DCL-Lent) 11-17 2. B. Smeenk (DCR-Ruurlo) 11-16 3. W. v. d. Berg jr. (VRD-R'kum) 11-14 4. C. Jurriëns (DIO-Eibergen) 11-14 5. W. Borgers (BDV-Bennekom) 11-12 6. A. Janssen v. Doorn (WSDV-Wag.) 11-12 7. H. Meurs (ZDV-Zutphen) 11-11 8. G. v. Kampen (DVD-D'chem) 11-9 9. J. Fluit (De Kroonschijf-Ede) 11-8 10. G. Mütter (UDC-Ulft) 11-8 11. W. Rougoor (DCL-Lochem) 11- 6 12. D. Jas (DVA-Arnhem) 11-5 G. Geurts (D.C.L-Lent) kampioen. De barragepartijen om de Gelderse kampioenstitel der le klasse tussen M. J. v. d. Peppel (WSDV-Wag.), P. Ronner (DVA-Arnhem) en A. W. A. Janssen (Slagvaardig-Wamel) zijn nog steeds niet gespeeld. ADVERTENTIE PUREOLB POTSTIU I JLD178B j die speciaal met sodawater behouden blijftt IMPORT: SCHAEFERS WORDEMANN N.V., AMSTERDAM

De Vallei | 1969 | | pagina 15