Hartelijk stijlvol afscheid van burgemeester Hoy tema Veenendaalse bedrijven zoeken nog ruim 100 buitenlanders „Ook in de toekomst overschrijd ik de maximum snelheid Besteller B. F. R. van Tuil nam afscheid van P.T.T. Lokalen en leermiddelen voor Veenendaalse scholen VAN SCHDPPEN KANTONGERECHT WAGENINGEN Architect schreeuwde tegen rechter Spreekuur verschoven Tarieven zwembad RAAD EN BEVOLKING BETREUREN ZIJN HEENGAAN Bijna f 10.000,- voor „Ons Genoegen" Heropening van 2 zaken in Scherpenzeel Na 32 dienstjaren gepensioneerd VOORSTELLEN B. EN W.: UIT HET ZAKENLEVEN Kal op "I spek Hoger beroep BURGERLIJKE STAND AMERONGEN Weigering ZATERDAG I MAART 1969 SCHERPENZEEL Op een bijzonder stijlvolle maar daarom niet minder hartelijke wijze heeft de bevolking van Scherpenzeel en de gemeenteraad van dit dorp afscheid genomen van zijn burgemeester, mr. C. P. Hoytema van ko nijnenburg, die na ruim 33 jaar zijn gemeente als een echte burgervader te hebben bestuurd, met ingang van 1 maart met pensioen gaat. Dat afscheid vond gedeeltelijk plaats, althans wat de officiële zijde betreft, tijdens een bui tengewone raadszitting gehouden in de conversatiezaal van het bejaardente huis „Het huls in de Wei" en deels ook in hotel Boschzicht. waar 's avonds deputaties van vrijwel alle bevolkingsgroepen de burgemeester „uitluidden". De buitengewone raadszitting werd door zeer vele gasten bijgewoond. Daar onder waren de garnizoenscommandant van Ede, luitenant-kolonel R. P. Pie- ters, tal van burgemeesters van de midden- en noord Veluwe, vele predi kanten, vertegenwoordigers van de Rijkspolitie en van verschillende in stellingen en organisaties. Bij de ope ning van de zitting, de laatste die de burgemeester voorzat, werd mededeling gedaan van het koninklijk besluit inza ke het verlenen van eervol ontslag aan de burgemeester onder dank voor lang durige diensten. Het was voor vele gas ten een lachertje dat het besluit onder tekend bleek in Addis Abeba. Maar de geheel gevulde zaal werd weer ernstig toen wethouder J. v. d. Ham het woord nam en memoreerde, dat burgemeester Hoytema op 15 mei 1936 al naar Scherpenzeel was gekomen. Hij heeft hier een goed beleid gevoerd, aldus de heer Van den Ham, d$t zich vooral kenmerkte door een grote bouw activiteit. In de eerste jaren heeft de burgemeester het beslist niet gemakke lijk gehad in Scherpenzeel. Men zat in een economische crisis gevolgd werd door de mobilatie en een evacuatie die de burgemeester overigens schitterend heeft georganiseerd en geleid. Na de oorlog kwam de periode van wederopbouw. Daarvan zijn de sporen nog goed waarneembaar. Er kwamen dank zij de activiteit van de burge meester nieuwe wijken, er kwam een zwembad en grenswijzigingen met na buurgemeenten gaven het dorp wat meer armslag. De raad werd van 7 tot 11 leden uitgebreid en in 1961 werden grootse uitbreidingsplannen ter hand genomen. Het dorp kreeg ook industrie, waardoor de verminderende werkgele genheid in de landbouw vrij goed werd gecompenseerd. AMERONGEN Over de actie ten behoeve van het 50-jarig bestaan van de muziekvereniging „Ons Genoegen", die momenteel wordt gehouden, kan worden medegedeeld, dat de stand van de ingezamelde gelden bijna tien duizend gulden bedraagt. Het is be kend, dat er het dubbele bedrag nodig is om een instrumentarium te kunnen aanschaffen. Van de bijdrageformulieren, die on langs huis-aan-huis werden bezorgd is tot nu toe een klein percentage bin nen. Er wordt daarom een beroep op U gedaan om dit formulier in te vullen en in te leveren bij een der leden van het actie-comité, of op het gemeente huis. De 25 instrumenten, die bij vernieu wing over zullen blijven, zullen worden bestemd voor een jeugdkorps, dat in oprichting is. Momenteel heeft reeds een tiental jongelui les en dit aantal kan dan worden uitgebreid tot de ge noemde 25, waardoor een jeugdkorps kan worden opgericht. De actieve dirigent van „Ons Genoe gen" heeft er drie avonden per week voor over om de jeugd en de senioren te instrueren. RENSWOUDE Het spreekuur van de burgemeester zal in plaats van woensdag 5 maart a.s., gehouden wor den op dinsdag 4 maart a.s. en wel van 14.00 tot 15.00 uur. „Er werd hier niet met geld gesme ten, maar men is met de overheidsgel den zuinig geweest, ze werden verstan dig uitgegeven", aldus wethouder Van den Ham, die dankbaar bleek voor de prettige wijze waarop de burgemeester de raadsvergaderingen en de bijeenkom sten van B. en W. heeft geleid. De burgemeester heeft zijn taak als een dienende functie opgevat en de heer Van den Ham had bewondering voor de wijze waarop verschillende onder werpen in de raad aan de orde wer den gesteld. Aan het slot van zijn toe spraak deelde de wethouder, die nu ook loco-burgemeester is, dat de raad be sloten heeft de verbindingsweg door de nieuwe wiik Wittenberg naar de schei dende burgemeester te noemen. VERKNOCHT Namens de gehele raad sprak het raadslid G. van Kampen, die had ge constateerd dat de burgemeester ver knocht was aan het dorp. In de 33 jaar waarin hij aan het hoofd van de ge meente stond heeft hij ruim 250 raads vergaderingen geleid. De discussies daar in waren weliswaar strak, maar prettig. De burgemeester heeft dertig verschil lende raadsleden en zeker tien verschil lende wethouders gehad, maar hij wist met ieder steeds goed van gedachten te wisselen. Hij had gevoel voor ver houdingen, droeg het koninklijk huis een warm hart toe en besteedde veel aandacht aan de landbouw. „Wij vinden het een groot voorrecht dat wij de burgemeester zo lang in ons midden mochten hebben", aldus de heer Van Kampen, die namens de raad een transistorradio aanbood. „U heeft veel voor het gemeenteper- soneel betekend", aldus gemeentesecre taris B. van den Brink, die namens het personeel van de gemeente sprak. De secretaris wees er op dat de burgemees ter wel veel van zijn mensen heeft ge vergd, maar zelf ook de hand aan de ploeg wist te slaan. „De hoge opvatting van zijn taak en zijn werklust hebben stimulerend op het personeel gewerkt", aldus de heer Van den Brink, die dankbaar bleek voor het goede contact dat er tussen de burgemeester en zijn mensen bestaan heeft. De burgemeester zelf sloot de zitting met een kort woord waarin hij ver klaarde met voldoening op zijn jaren in Scherpenzeel terug te kunnen zien. „De raad heeft het mij niet bijzonder lastig gemaakt. Ik ga niet met wee moed weg, maar -met blijdschap, omdat ik dat alles heb kunnen en mogen doen", aldus de burgemeester, alvorens hij zijn taak aan wethouder Van den Ham overdroeg. Na de raadsvergadering sprak ds. B. Roest, gereforpieerd predikant, namens de kerken van Scherpenzeel waarbij hij zijn dank uisprak voor de prettige verhoudingen tussen het wereldlijk en het kerkelijk bestuur. Met de burge meester gaat een goed vaderlander heen aldus de predikant die goede herinne ringen aan het persoonlijk contact met de burgemeester zal bewaren. TROUW „Wij hebben in u vooral de trouw, de vlijt en uw gedegen wetskennis ge waardeerd", zei burgemeester G. J. Nu- man van Harderwijk, die namens de Veluwse burgemeesters sprak. Deze ver klaarde de heer Hoytema in verschil lende omstandigheden te hebben mee gemaakt en dat deze trots kan zijn op hetgeen hij gedaan heeft in zijn ge meente. Ook mr. A. A. Land, die na mens de regionale beschutte werkplaat sen sprak, nam kennelijk node afscheid van burgemeester Hoytema. De burgemeester verklaarde aan het eind van de druk bezochte bijeenkomst in het „Huis in de wei", dat hij Scher penzeel niet graag zou hebben verlaten. Burgemeester mr. C. P. Hoytema van Konijnenburg tijdens zijn af scheidswoord. Hij was trots op de ambtenaren die hem zo'n hartelijk afscheid hebben bereid en was blij ook iets voor de oecumene in Scherpenzeel te hebben kunnen doen. „Wat ik heb kunnen doen geeft er blijk van dat met goede wil en overleg veel tot stand kan worden ge bracht", zo besloot de burgemeester zijn afscheidstoespraak. De heer G. van Kampen biedt na mens de raad van Scherpenzeel een cadeau aan aan de scheidende burgemeester. Dat het heengaan van burgemeester Hoytema velen in Scherpenzeel niet onberoerd heeft gelaten bleek uit het overweldigende bezoek tijdens de af scheidsbijeenkomst in Boschzicht. ADVERTENTIE modeshow Onze shows worden gehouden op donderdag 6 maart a.s. in Hottl Hupkes - De Klomp 3 - Veenendaal Aanvang 3 uur 's middags 8 uur 's avonds Kaarten ft 4.- inclusief koffie-complet zijn verkrijgbaar aan de kassa van de dameszaak. Telefonische hestelling 08385-12721 HEIN HOOFDSTRAAT 81 89 VEENENDAAL VEENENDAAI. Het Veenendaalse bedrijfsleven heeft blijkens een op gave van het districtsbureau voor de arbeidsvoorziening in de provincie Utrecht aanvragen lopen voor meer dan honderd buitenlandse arbeidskrach ten. Daarenboven hebben verschillende WAGENINGEN Hel onbeheerst en onfatsoenlijk op treden van de schreeuwende Aaltense architect W. H., noopte kantonrechter A. C. van den Brand er gistermor gen toe met een forse hamerslag de verdachte tot kalm te te brengen. H. meende kennelijk, dat voor de balie het recht van de sterkste qua stemgeluid gold. Zijn kritiek op de ver- keerswetgeving had hij overigens beter kunnen spuien, zonder daarbij de gebruikelijke fatsoensnormen aan kant te schuiven. Op de Arnhemsewcg in Ede had H. 75 in plaats van 50 kilometer gereden met z'n wagen en daarmee was hij voor de zesde maal op snelheidsoverschrijding betrapt. „Kan ik hier m'n recht nog verdedigen of niet! Of gaat het hier net als bij Van 2. en Ouwe Nol." schreeuwde verdachte toen hij ten onrechte concludeerde, dat hij bij de rechter geen gehoor vond voor zijn argumentatie. H. stond echter tot vervelens toe te beweren, „dat geen sterveling zich aan de maximum snelheid kan houden, dat het van de verkeerssituatie afhangt welke snelheid gewenst is en dat hij ook in de toekomst met snelheids overtredingen zal doorgaan, omdat de wettelijke voor schriften op dit punt een onmogelijke zaak zijn". „Als ik zie hoe bekeuringen worden gegeven, dan vind ik dat belachelijk." betoogde verdachte. „Dit stelsel moet zo gauw mogelijk van de baan: het is verkapte belasting. En ik heb de mi nister van justitie er dan ook een brief over geschreven". Aan de rechter en officier overhan digde hij een afschrift van zijn brief, die met beleefde belangstelling werd doorgelezen. „Hot neemt niet weg, dat u zich aan de wet hebt te houden. U zegt zojuist dat u niet van plan bent dat te doen", stelde de kantonrechter vast. „Omdat ik hel een belachelijke zaak vind. Ik probeer me er heus aan te houden, maar het lukt niet". Aanvankelijk had de verdachte op joviale toon een geheel ander verweer gevoerd. „Sinds ik m'n nieuwe auto had, werd ik herhaaldelijk bekeurd. Het bleek, dat m'n kilometerteller niet goed functioneerde, wat wel meer schijnt voor te komen bij dit type wa gen. Hier hebt u een verklaring van de dealer". De rechter herinnerde de architect er echter aan, dat hij al veel eerder, namelijk in 1963 met snelheidsovertre dingen begonnen was en de officier merkte op, dat een ervaren automobi list als H. heel goed had moeten mer ken, dat hij te hard reed." U was met uw 75 kilometer toch niet zo'n klein beetje boven de grens. Toen II. merkte, dat hij met dit argu ment geen stap verder kwam. begon hij uil een recalcitrant vaatje te tappen. Zijn defecte kilometerteller kwam niet meer op de proppen; des te duide lijker werd het echter verdachte* men taliteit op de weg. De officier, mr. J. C. H. Pieters eis te f. 100,- boete en drie maanden ont zegging van de rijbevoegdheid. „Als ik dat krijg, kan het zijn, dat ik vanavond twee man personeel ont sla." riep H. dreigend. Ook zijn laatste intimidatiepoging mislukte: rechter v.d. Brand vonniste conform. De Wageningse ijzervlechter P. van M.. had zonder rijbewijs gereden. „Ik kon goedkoop een auto kopen en was 'm aan het proberen, vertelde hij. Op dat mo ment had ik al zestien rijlessen gehad en het examen was aangevraagd." Hoewel er inmiddels vijf maanden verstreken waren, had verdachte nu nog geen examen gedaan. „De rijschoolhouder heeft me bedon derd. Ik heb 't examengeld en al be taald, maar nooit een oproep ontvan gen. Nu is die rijschoolhouder verhuisd en heb ik lessen in Ede genomen." De officier was van mening, dat het kopen van een wagen, zonder in 't bezit te zijn van een rijbewijs „de kat op 't spek binden" is. Hij eiste een boete van f 100,-. Vonnis conform. „Ik ga in hoger beroep", kondigde de Edese rijschoolhouder W. van S. aan, die op de oude rijksweg te hoogte van de Bospoort in Ede, met een leerlinge aan het stuur, een militaire colonne had gehinderd. „We reden daar en plotseling sloeg een militaire wagen af. Ik heb niet gezien, dat hij had voorge sorteerd en richting aangegeven", zei van S. Hij haalde er allerlei wetsarti kelen bij om zijn voorrangsrecht te staven, maar de interpretatie was niet vlekkeloos. De kantonrechter hielp hem een handje. „Een militaire colonne is een een heid, die niet mag worden doorsneden. Het is zo, dat de eerste wagen de ge bruikelijke voorrangsregels in acht moet nemen. Is die eerste wagen gepas seerd, dan moeten de volgende wagens ongehinderd kunnen volgen." De rijschoolhouder merkte op, dat hij aan niets had kunnen zien, dat de wagen nummer zoveel van een colonne was. „De voorgaande wagen, die af sloeg, had ik niet gezien," zei hij. „De wagen, die u aanreed was nummer zes. Als u goed had opgelet, had u de voorganger tenminste moeten opmer ken. De getuigen verklaren namelijk, dat er niet meer dan vijftig meter af stand tussen de wagens bestond". „Dc bestuurder van het militaire voertuig, waarmee de wagen van Van S. in botsing was gekomen, heeft boven dien verklaard, dat hij duidelijk had voorgesorteerd en richting aangegeven. Ik moet dus wel aannemen, dat u on voldoende hebt opgelet." aldus de offi cier, die conform het schikkingsvoorstel f 30,-boete eiste. Rechter v.d. Brand wilde er rekening mee houden, dat Van S. mogelijk enigs zins in verwarring was geraakt, omdat hij op de weg al eerder een militaire colonne was gepasseerd en vonniste met f 25,- boete. De rijschoolhouder was echter niet overtuigd van zijn schuld en kondigde direct aan in hoger beroep te zullen gaan. bedrijven ongeveer 80 Joegoslavische vrouwen nodig. Wanneer men hierin slaagt zal 't totaal aan buitenlandse arbeidskrachten de 700 naderen. In de laatste maanden van 1968 heeft de K. V. S. W. („Veenendaalsche") aan vragen gericht voor de werving van bijna 50 Spaanse medewerkers (man nelijk en vrouwelijk). Deze onderneming heeft al ongeveer 80 werknemers met voornoemde nationaliteit in dienst, als mede 95 Marokkaanse mannen. De SKF is er inmiddels in geslaagd onge veer 40 Spanjaarden aan te werven. Ook de Ritmeester Sigarenfabrieken hebben bijna 20 buitenlanders nodig. Met de al aanwezige 400 Spanjaar den en Marokkanen kan het totaal aan buitenlanders dus op ongeveer 700 ko men. AMERONGEN Geboren: Gerritje Grietje, dv T. v. Grootveld en G. Ver steeg; Albertien Henriette Jeanet, dv D. J. Holtvluwer en R. Wesselink; Gerrit, zv W. van Rhenen en T. van Putten; Martine Elizabeth, dv M. V. Niessen en H. R. van den Bosch. Overleden: Jacob van Ginkel, 66 jr.; Teuntje van der Grift, 86 jr.; Hillegon- da Overeem, wed. van J. v. Zomeren, 91 jr.; Maria van Eek. wed. van J. H. H. Görtemöller, 85 jr.; Sophia Helena van Woerkom, wed. van J. J. B. van de Pol, 89 jr.; GerritGjjsbertus van Vrouwerff, 63 jr. Getrouwd: Johannes Stoffel Vooren, 22 jaar en Margriet Erica van Barne- veld, 23 jaar; Jan Wijmenga, 45 jaar en Maria Dirkje van der Wiel, 36 jaar; Anton van Wamel, 22 jaar en Alberta Jagtenberg, 19 jaar; Jan Roelof van Mourik. 22 jaar en Willemina Antonia Drost, 19 jaar. SCHERPENZEEL In de laatst* week voor zijn pensionering heeft bur gemeester C. Hoytema van Konijnen berg in Scherpenzeel een tweetal nieu we zaken geopend. Na een drastische verbouwing werd de dieren-speciaalzaak en zaadhandel van de heer J. van de Ham in de Dorpsstraat weer in gebruik genomen. De burgemeester prees het initiatief van de eigenaar en liet zich vervolgens geïnteresseerd door de winkel rondlei den. De heer Van de Ham en zijn ge zin werden gelukgewenst door een groot aantal belangstellenden, onder wie vertegenwoordigers van de winkeliers vereniging. In de Nieuwstraat opende burge meester Hoytema van Konijnenburg de Hobby-Shop van de heer A. Wagens- veld. De sleutel van de uitgebreide en gemoderniseerde winkel werd de bur gemeester aangeboden door een zoon tje van de eigenaar, Bep Wagensveld. Voor doe-het-zelvers en wie waagt zich daar tegenwoordig nu niet eens aan biedt de hernieuwde zaak veel mogelijkheden. Ook Scherpenzeels eer ste burger kondigde aan na zijn pen sionering veel gebruik van de winkel te zullen maken. AMERONGEN Evenals in voor afgaande jaren zal ook nu weer voor de liefhebbers van de zwemsport de mogelijkheid bestaan om een goedko per zwemabonnement te verkrijgen. Voor het jaar 1969 gelden de volgen de tarieven: f 1.25 voor volwassen en f 0,85 voor kinderen tot en met 15 jaar. Abonnementen: A. gezinsabonne menten, f 50,-; B. ab volwassenen, f 20 C. ab. kinderen t/m 15 jaar, f 12,-. Degenen, die voor 1 april a.s. een abonnement besteld en betaald heb ben zullen een korting krijgen van 10 pet waardoor de prijzen zullen zijn resp. f 45,-; f 18,- en f 10.80. De voor waarde. om voor een goedkoper abon nement in aanmerking te komen zijn dus: vóór 1 april a.s. besteld en be taald. Ook is het zo, dat degenen, die de kosten per giro aan de gemeente overmaken dienen te zorgen, dat de gelden op 1 april a.s. ten gemeente huize ontvangen zijn. De aanvraag formulieren voor het bekomen van een abonnement zijn vanaf heden ten ge meentehuize verkrijgbaar. Verzocht wordt zo mogelijk bij het inleveren van de aanvraagformulieren de kosten gelijktijdig te voldoen. Naast de dag kaarten en de abonnementen zijn nog verkrijgbaar de z.g. 10-badenkaarten, op naam en geldig voor 1 maand, de kosten hiervoor bedragen f 10.- voor volwassenen en f 6,- voor kinderen tot en wet 15 jaar Zwemleskaarten in groepen f 18 per seizoen per persoon van 16 jaar en ouder, exclusief entree; f 10,- per sei zoen per kind eveneens exclusief en tree. Kinderen, die op de eerste dag van openstelling van het bad in het seizoen nog geen drie jaar zijn, heb ben onder behoorlijke geleide gratis toegang. Zoals bekend, zal het zwemwater dit seizoen verwarmd zijn. VEENENDAAL Dc alom bekende Veenendaalse postbesteller B. F. R. van Tuil heeft gisterochtend, na ruim 32 dienstjaren, afscheid genomen van de PTT in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Tij dens een koele plechtigheid op het Vee nendaalse postkantoor ontving de heer Van Tuil. in het bijzijn van een groot aantal collega's, uit handen van diens directeur, de heer G. H. Slagter, een oorkonde. De heer Van Tuil trad op 8 mei 1937 VEENENDAAL Op voorstel van het dagelijks bestuur van de gemeente krijgt de gemeenteraad donderdag 6 maart verschillende voorstellen aangaande uitbrei ding van schoollokalileitcn te behandelen. Ook andere onderwijszaken komen daarbij aan de orde. Het bestuur van de Ichthus-ULO- school verzoekt om medewerking voor de bouw van één leslokaal voor hand vaardigheid, een bergruimte voor ma terialen en evenzo voor attributen van het natuur- en scheikundelokaal en voor muziekinstrumenten. In een toe lichting memoreren B. en W. dat voor al deze gevallen een oplossing moet worden gevonden. De aanvragen over schrijden de eisen van het lager onder wijs niet. Het bestuur van dezelfde school heeft ook verzoeken ingediend voor medewerking voor het verkrijgen van: 91 éénpersoons-leerlingensets (waarin inbegrepen de vervanging van 33 twee-persoonssets door 60 éénper soonssets), verder voor hulpmiddelen en meubilair voor het vak handvaar digheid, een diaprojector met projec tiescherm, een orff-instrumentarium, twee taperecorders en twee platenspe lers met versterkers, een piano, een talen practicum, leer- en hulpmidde len voor biologie en tenslotte leerboe ken voor de brugklas met daarbij pla ten en banden met gesproken tekst in twee vreemde talen. Met de aanvragen is in totaal moeid. meer dan f 18.000,- ge- In het pre-advies wordt gememo reerd dat de aanvraag voor twee pla tenspelers de normale eisen voor het lager onderwijs overschrijdt. Men wei gert deze te geven. B. en W. stellen verder voor geen medewerking te ge ven voor de aanschaffing van een ta lenpracticum; ook in dit geval worden de eisen overschreden. Er zal ver moedelijk ook geen medewerking ge geven worden voor het aanschaffen van leerboeken voor leerlingen van de brugklas. 7e lokaal Hoewel de bouw van 3 lokalen aan de Engelenburgschool aan de Fuiken- weide nauwelijks is voltooid waar door bedoelde school zal beschikken over zes lokalen heeft het bestuur verzocht om medewerking voor de bouw van een 7e leslokaal. Het school bestuur verwacht dat het aantal leer lingen dit jaar ongeveer 250 zal bedra gen, waardoor men gerechtigd is een extra leerkracht aan te vragen. Daar door is er behoefte aan een 7e leslo kaal. Voor ongeveer f 3450,- heeft het bestuur van de Salvatorschool kredie ten gevraagd voor vervanging van de fonteintjes bij de toiletten door enkele grote wasbakken, het verbeteren van de spoeling van de jongenstoiletten en het veranderen en vernieuwen van een deur. B. en W. gaan akkoord. Geld Óok het bestuur van de hervormde lagere scholen heeft het gemeentebe stuur verzocht om (financiële) mede werking voor het aanschaffen van ver schillende zaken. Het gaat hier om een bedrag van in totaal f 16.900.-. Ten aanzien van de Patrimonium- school gaat het om verbetering van de constructie van de brandtrap en aan schaffing van de voorraad leermidde len voor godsdienstonderwijs. De Re- hobothschool vraagt om aanvulling van de voorraad leermiddelen voor het 4e leerjaar en om hulpmiddelen en meubilair voor het vak handenarbeid. De Groen van Prinstererschool ten slotte wil vervanging van 60 school banken door 120 leerlingensets, alsme de 3 klassebureaus met bijbehorende stoelen. als hulpbesteller in dienst van de PTT in Veenendaal. In 1941 kreeg hij zijn vaste aanstelling. De standplaats van de scheidende PTT-besteller is altijd Vee nendaal gebleven. Vandaar waarschijn lijk ook de grote populariteit, die hij geniet. In 1961 werd de heer Van Tuil bevorderd tot besteller eerste klas. De directeur van het Veenendaalse postkantoor noemde de heer Van Tuil in een korte toespraak een markante persoonlijkheid „Uw plezierig en opge wekt karakter zullen wij missen", al dus de heer Slagter, die vervolgens de 32-jarige loopbaan van de scheidende besteller in vogelvlucht de revue liet passeren. De heer Van Tuil ontving van zijn collega's als blijk van waardering een enveloppe met inhoud. Namens de Christelijke Bond van Overheidsperso neel werd voorts nog een bloemstuk aangeboden. Ook de echtgenote van de heer Van Tuil, die momenteel in het ziekenhuis ligt, werd rviet vergeten. Voor haar werden bloemen aangebo den.

De Vallei | 1969 | | pagina 3