Veenendaal kwam op de valreep naast Cothens SVF: 2-2 Slecht voetbal van Candia '66 en Amsvorde DVSA blijft leiders op de voet volgen Panters versloeg fel vechtend Spirit na ruim anderhalf uur Zevenaar ging ten onder tegen Salamanders: 1-0 STV-Climax nam revanche op Treffers Amateurvoetbal in cijfers Zwaarbevochten zege van Advendo (4-5) op hekkesluiter Belangstelling voor vierde puzzelwandel tocht viel tegen G. Blankestijn won sportiviteitsbeker van v.v. DVSA HDS-middenvoor maakte fouten goed Middelman boekte winst bij DCE uortnieuws Bikkelharde strijd op de Salamander Toch triomf voor ongeconcentreerd herenteam Dames Heren Reserves Afdeling Utrecht MAANDAG 3 MAART 1*69 VEENENDAAL Opnieuw is vierde klasser Veenendaal tegen het Cothen- sc SVF niet verder gekomen dan een puntenverdeling. Op het Salamander- sportpark sloten de ploegen na een bij vlagen bikkelharde strijd een compro mis (22). Deze uitslag was een juiste afspiege ling van de krachtsverhoudingen. Vijf minuten voor tijd moest Gijs Hei kamp met een brancard van het veld worden gedragen, nadat hij in botsing was gekomen met een tegenstander. De ▼eenendaler liep een diepe wond in zijn gezicht op. Veenendaal werd meteen door de gasten verrast. De Cothense formatie ontketende een hevig openingsoffensief en er ontstonden kritieke momenten voor het doel van Blankespoor. Pas na een tiental minuten kon Veenendaal 't spel verplaatsen en in de twaalfde mi nuut namen de gastheren een voor sprong. Stuyvenberg bemachtigde het leer op het middenveld en gaf een pass op Sukkel, die een fraaie voorzet gaf, waaruit Stef Rebergen laag inknalde (1-0). Het duel, dat zo fel van start ging, verloor nu voor een groot deel zijn aan trekkelijkheid, doordat beide ploegen nogal ingewikkeld spel demonstreerden en geen aanval met een treffer konden afronden. In de tweede helft ging SVF stevig optreden. Veenendaal kon zijn tegen stander niet uit zijn ritme halen en moest terrein prijsgeven. In de 56e mi nuut kreeg SVF een vrije trap te ne men. Cees Gerritsen wilde opruiming houden, maar kreeg de bal verkeerd op zijn schoen en het leer verdween in «igen doel (11). Veenendaal ging fanatiek in de aan val en de strijd werd harder. De voor- waartsen van de thuisclub kregen veel werk, maar zij hadden veel te veel kan sen nodig om een treffer te forceren. Voor SVF was één enkele uitval vol doende. Na een half uur brak de midden voor van de gasten door en bezorgde zijn ploeg de leiding (12). Met man en macht gingen de Veenen- dalers in de aanval en de gemoederen raakten aan beide zijden danig verhit. Keiharde duels werden er uitgevoch ten tussen de fanatiek spelende sport lieden. Nadat Gijs Heikamp een serie prach tige kansen had verspeeld, kwam hij vlak voor het einde in botsing met zijn tegenstander en moest van het veld worden gedragen. Toch kwam Veenendaal nog op ge lijke hoogte. Twee minuten voor het eindsignaal ontstond er een scrimmage voor het SVF-doel en Co van Barne- veld bracht hieruit de stand op 22. AMERSFOORT Candia '66 heeft het in Amersfoort tegen Amsvorde niet verder kunnen brengen dan een 0-0 gelijk spel. Voor een handjevol publiek werd er aan beide kanten bij zonder slecht en traag gevoetbald en er werd geen enkele fraaie combinatie opgebouwd. In de Candia-voorhoede, waarin Jan van de Pol was opgesteld in de plaats van de voor vijf wedstrij den geschorste Jaap Mol, werd Jan ten Braak node gemist. Hij opereerde nu in de Candia-ach- terhoede. Doelman Kok raakte nog ge blesseerd door onbesuisd en zeer ruw optreden van de linkshalf van Ams vorde, die daarvoor een ernstige be risping opliep van scheidsrechter Van Leeuwen uit Utrecht, die ook al niet zijn beste dag had. Het enige hoogtepunt was in feite een vrije trap van Geurt van Veenen daal. Hij schoot echter tegen de krui- »lng van paal en lat. De terugspringen de bal werd nog wel ingekopt door de aanstormende Jan van de Pol, maar het leer ging over. Joop van Beek was bij Candia niet van de par tij. Hij werd vervangen door Teun Eibers, terwijl in de plaats van Krech- ting R. Nellestijn speelde. Komende zondag speelt Candia thuis een vriend schappelijke wedstrijd tegen een nog nader bekend te maken tegenstander. De verdere uitslagen zijn: Wijk bij Duurstede 2 Candia 2, 0-5; Candia 3 Schalkwijk 2, 1-7; Cnadia Saestum 4, 4-1. UTRECHT De zondagploeg van DVSA blgft in de eerste klasse B de koplopers op de voet volgen. De Ame- rongse formatie trad gisteren in Utrecht aan tegen DWS en behaalde in de Domstad een 20 overwinning. DVSA ging zeer (Sterk van start. Aan val op aanval rolde op de DWSV-ves- te af en de verdediging van de Utrech ters kreeg het zeer zwaar. DVSA schiep zich goede kansen, maar pech verhin derde een treffer. DWSV herstelde zich langzamerhand enigszins en ging wat meer aanvallend spelen. Beide frontlinies kregen goede kansen, maar voor rust werd er niet gescoord. Na de hervatting ging DVSA wat meer verdedigen en probeerde met snelle uitvallen een doelpunt te scoren. Tot een kwartier voor het einde bleef de stand 00. Toen vormde een aan val over rechts de inleiding tot het eer ste doelpunt van DVSA. De bal werd voorgezet en B. Van Ommeren, omge ven door een viertal Utrechtse verde digers, liet 01 aantekenen. Krachtig ging de gehele DWSV-ploeg nu in de aanval en het doel van DVSA kwam ernstig in gevaar. De defensie van de Amerongers hield echter stand en vlak voor het einde bracht Veenhof de stand met een schitterende kopstoot op 20, waardoor de overwinning een feit was. Arbiter Vastenburg leidde uitstekend. Deze situatie bewijst nog eens duidelijk, met welk een felheid de duels werden uitgevochten in de ontmoeting tussen Veenendaal en SVF. Stef Rebergen (geheel rechts) wordt nogal wild gestopt door zijn op ponenten ACHTERVELD Advendo heeft za terdag in Achterveld een zwaar bevoch ten 45 zege behaald op hekkesluiter Achterveld RS en daardoor weer de leiding genamen in 3A. De Ederveners hebben in deze matige wedstrijd tot driemaal toe een achterstand weg moe ten werken en bij de stand 33. hal verwege de tweede helft moest Advenr- do met 10 man gaan spelen omdat mid denvoor T. Veer door de zwak leidende scheidsrechter terecht van het veld werd gestuurd. Advendo zette toen al les op alles en wist tenslotte verdiend te zegevieren. Op het zwaar bespeelbare veld ging de thuisclub overrompelend van start. Al in de vijfde minuut was het de links binnen van de gastheren die keeper Veldhuizen met een goed schot pas seerde (10). Advendo was allerminst aangeslagen en zette een hevig offen sief in, waaruit goede scoringskansen ontstonden, maar de schoten van de frontlinie waren te onzuiver. Het duur de nog 20 min. voor de Advendo op ge lijke voet kwam door T. Veer, die on verwachts in een moeilijke positie keep er De Groot versloeg (11). Advendo bleef aanvallen maar de goede afwer king ontbrak. In deze periode werd een Advendo-doelpunt op onverklaarbare wijze afgekeurd. De thuisclub was aan vallend veel gevaarlijker en dat leidde in de 35ste minuut tot een tweede doel punt. weer van de uitstekend spelende linksbinnen die van zeker 30 meter af stand met een keihard schot keeper Veldhuizen passeerde (21). Na de hervatting zette Advendo weer een fel offensief in dat in de 53 minuut beloond werd met een doelpunt van J. Nab (22). De vreugde was van korte duur want 2 minuten later keek Adven do voor de derde maal tegen een achter stand aan toen keeper Veldhuizen on voldoende reageerde op een schot van de Achterveldse middenvoor (32). Advendo behield het beste van het spel en dat resulteerde in de 65ste minuut in een doelpunt van J. v. Donkelaar die door een haag van verdedigers raak schoot (33). Kort hierna moest T. Veer het strijdperk verlaten en Adven do moest met 10 man proberen de zege in de wacht te slepen. Zelfs spil Van Ginkel ging mee in de aanval en hij was het die de basis legde voor de ze ge. Uit een goede actie van J. v. Donke laar schoot Van Ginkel zijn club voor het eerst naar een voorsprong (34). Door een fout van keeper Veldhuizen werd de stand weer gelijk, maar 5 mi nuten voor tijd viel de beslissing. Een uitstekende pass van Van Ginkel be landde bij de vrijstaande R. de Fluiter die keeper De Groot kansloos passeerde (4—5). Het tweede team verloor thuis de be langrijke wedstrijd tegen Dovo 4 en is vrijwel uitgeschakeld voor het kam pioenschap. VEENENDAAL Zoals verwacht hebben de dames van Panters het in de Amersfoortse Sporthal weer erg zwaar gehad. Spirit, dat een grote serie wed strijden achter elkaar had verloren, wilde tegen koploper Panters eens goed voor de dag komen en vocht als een leeuw. Panters heeft keihard moeten wer ken om tot een 23 overwinning te komen in een ruim anderhalf unr durende strijd, waarin niet minder dan 17 time-outs werden aangevraagd. De heren boekten in Utrecht een 03 overwinning op het laaggenoteerde SVE 1, dat in zijn laatste wedstrijden, vooral tegen koplopers, uitstekend spel demon streerde. De dameswedstrijd Spirit contra Panters werd een zeer spannend en langdurig duel. De strijd duurde ruim anderhalf uur en Panters moest alles geven om dit fel vechtende Spirit te bedwingen. De moeilijkheden manifes teerden zich al in de eerste set. Het duurde heel lang voordat de eerste punten werden gescoord, maar daarna was het dan ook dubbel raak en Pan ters liep weg naar 6-13. Maar Spirit gaf zich niet gewonnen en kwam met felle aanvallen terug naar 13-13. Na veel time-ou ts en speelsters wisselen scoorde Panters echter de laatste pun ten (14-16). In de tweede set trok Spi rit zich geweldig op aan de niet in de beste vorm spelende Pantersploeg. Het werd 10-10, en Panters kwam dit maal te kort om de set te winnen. Spirit finishte bijzonder sterk en won de set met 15-12 (1-1). In de derde set drukte de Veenen- daalse ploeg Spirit geheel terug in de verdediging en beëindigde deze set met een zeer ruime 2-15 overwinning (1-2). Maar in de vierde set weer een keihard vechtende Spirit-formatie, die van geen wijken wist. De gastvrouwen namen een 8-3 voorsprong en Panters moest alle zeilen bijzetten om niet on der de voet gelopen te worden. Toch kwam Panters terug tot 12-11, maar even daarna stond Spirit op setpoint. Nog gaf Panters zich niet gewonnen en kwam gelijk (14-14), doch nu had Spi rit het nodige geluk en won de set met 16-14 (2-2). De vijfde set moest de beslissing brengen. Panters gooide alles in de strijd en liep via 7-5 en 9-5 weg naar 12-5. Spirit vocht als een leeuw om aan de dreigende nederlaag te ontko men maar het baatte nie4 meer. /eer gedecideerd bleef Panters nu de strijd beheersen en mede door prima aan- valswerk van Ditty Hiensch won Pan ters deze beslissende set met 15-li en had een 2-3 overwinning geboekt. Pan ters blijft hierdoor ongeslagen. 10-13 maakten de Veenendalers aan al le SVE-illusies een einde door zeer sterk te finishen en de set met 10-15 te winnen (0-2). De derde set werd de beste en de meest spannende van deze wedstrijd. Panters bleef nu frequent aanvallen en ook verdedigend zat de zaak goed in elkaar. Maar SVE trok zich goed op aan Panters en de strijd ging gelijk op. Om beurten nam men een kleine voor sprong totdat de stand 12-14 was be reikt. Sterk aanvallend vocht SVE zich naast Panters op 14-14, maar de laat ste klappen deelde Panters uit. Met klein verschil won Panters deze set (14-16) en had de match gewonnen met 0-3. Dames 2 speelde thuis tegen CGSI 2 uit De Bilt en won na een leuke wed strijd verdiend met 3-1. Heren 2 kon het in Driebergen tegen Dalto 1 niet bolwerken (3-1), terwijl het jongens- Het was duidelijk dat Panters in Utrecht tegen SVE op grote tegen stand zou kunnen rekenen. SVE had voor grote verrassingen gezorgd de laatste tijd en dwong onder meer kop loper Nijenrode een gelijk spel af. Maar in de strijd tegen Panters is SVE er niet aan te pas gekomen. Pan ters speelde vrij ongeconcentreerd, maar bleef toch duidelijk de baas over SVE. In de eerste set nam Panters via 7-10 een 8-13 voorsprong. SVE kon er hier niets meer tegenover stellen en Panters won verdiend met 8-15 (0-1). In de tweede "set kwam SVE er be ter in en bracht aan het net scherper geschut in stelling. Maar bij de stand VEENENDAAL Bij Kogellager- maatschappij SKF is afgelopen zater dag de laatste van een serie van vier puzzelwandeltochten van start gegaan, die zijn georganiseerd door de wandeI- verenigingen van Hollandia-Tricot. SKF, DEOS, Beatrixschool en VDZ. Ook in deze laatste tocht viel de deel neming weer tegen en van de zijde der organisatoren werd aan het einde van de mars dan ook medegedeeld, dat het zeer onwaarschijnlijk is, dat er nog van dergelijke tochten worden gehouden in Veenendaal. Het gemiddelde aantal deelnemers aan de puzzelwandeltoch ten bedroeg namelijk slechts 80. De clubs blijven vermoedelijk wel een winterserie organiseren. De laatste tocht voerde de deelne mers zaterdagmiddag door Veenendaal- oost. Aan de start bij SKF verschenen overwegend wandelaars die aan de drie voorgaande tochten hadden deelgeno men. UITSLAGEN De prijzen werden na de vier series als volgt verdeeld: Kleine groep (tot en met 9 jr.): D. van Burken, R. Boonen (Beatrixschool; Middengroep (10 tot en met 15 jr.): 1. L. Gijsbertsen, D. Alberti (DEOS); 2. K. Zwaan, H. Uiterlinde en E. Prins (Kamp Overberg) en M. van Viegen, J. Diepeveen (Beatrixschool). Deze ploegen eindigden gelijk; Grote groep: 1. E. van Ginkel, M. Krüger en B. van de Bovenkamp (Hol landia-Tricot); 2. C. Sukkel. J. Amme- laan, J. Broekhuizen, J. Sukkel (SSS); 3. B. v.d. Laan en K. Sukkel (SSS). jeugdteam thuis met 3-1 won van het moeilijke smash A uit Breukelen. De ze ploeg handhaaft zich voortreffelijk in de jeugdafdeling. AMERONGEN Op een feest avond in het Dorpshuis in Amerongen, waarop de helft van de aanwezigen verkleed verscheen, heeft voetbalver eniging DVSA vrijdagavond de Bree- schoten-sportlviteitsbeker uitgereikt. Omstreeks negen uur vroeg voorzit ter Wolters op deze zeer geslaagde avond aandacht voor het officiële ge deelte. Hij verzocht de bekerwinnaar van vorig jaar, G. Breeschoten, op het po dium te komen om de onderscheiding uit te reiken. Spreker memoreerde nog hoe moeilijk het voor de commissie was geweest om de juiste sportman te vinden voor deze sportiviteitsbeker. Na vele avonden vergaderen werd beslo ten de beker uit te reiken aan G. Blankestijn. De winnaar was bijzon der verheugd de prijs te hebben ge wonnen. Zijn echtgenote werden bloe men aangeboden, waarna het echtpaar op de schouders ging. Na de felicita ties werd de avond vervolgd. Met mu zikale begeleiding van de Red Stars uit Amerongen en de Boerenkapel van Ons Genoegen ging het feest tot diep in de nacht door. Eerste elftalspeler Breeschoten (links) reikt de sportiviteitsbeker van die naam uit aan G. Blankestijn. Op de voorgrond DVSA-voorzitter Wolters. De Zevenaarse goalie slaat een aanval van de Salamanders dames af. Viermaal moest zij echter zwichten LEERSUM De wedstrijd HDS - 't Coy zal door de jeugdige HDS-midden- voor Win van Rhenen niet gauw wor den vergeten. Hij presteerde het om twee strafschoppen te missen, maar daarna maakte hij zijn fouten goed door binnen twintig minuten vier gave doel punten te laten aantekenen. Eindelijk is HDS erin geslaagd deze competitie op eigen terrein een over winning te behalen. Tegen het zwakke 't Goy werd een 63 overwinning ge boekt, nadat HDS met de rust tegen een 13 achterstand aankeek. In het eerste elftal was Bert Schui len burg door de trainer weer terugge haald en met twee doelpunten en een groot aandeel in de overige vier heeft hij zijn plaats weer duidelijk veroverd. Reeds na 10 minuten dacht HDS aan een voorsprong. Bert Schuilenburg werd in het strafschopgebied onderuitgehaald, maar de strafschop werd door Wim v. Rhenen hoog overgeschoten. Enkele minuten daarna was het Bert Schuilen burg, die HDS liet juichen door met een strak schot de Goy-doelman te passe ren. (01). HDS had de voorsprong gemakkelijk kunnen vergroten, maar het samenspel was te onsamenhangend. Na een half uur liet de HDS-keeper de bal van de borst stuiten en de Goy- linksbuiten had geen moeite 14 te la ten aantekenen. Nog voor de rust nam 't Goy een voorsprong. Eerst werd uit een penalty 12 gescoord en daarna beoordeelde de HDS-spil de bal ver keerd. Het leer kwam voor de voeten van zijn tegenstander en dat 13. De tweede 45 minuten brachten sensatie. Hans van Capeile scoorde 23, maar de scheidsrechter keurde dit doelpunt af. Van Capeile nam echter revanche en uit zijn mooie voorzet kon B. Scui- lenburg 23 scoren. Er volgde een he vig HDS-offensief. Een Goy-back kon bij een HDS-aanval niets anders doen dan de bal uit eigen doel slaan. Op nieuw plaatste Wim van Rhenen zich achter de strafschop en weer faalde hij. Toen kwam echter de grote omme keer. Wim van Rhenen was niet aange slagen en met 4 gave doelpunten be zorgde hij HDS een 63 overwinning. Uit dit resultaat mag geenszins de con clusie worden getrokken dat HDS ge weldig voetbal speelde. De eerste helft was van zeer slechte kwaliteit en slechts door grote werklust kon in de tweede helft deze eerste thuisoverwinning wor den behaald. Misschien een stimulans voor HDS om meer punten aan het to taal toe te voegen. VEENENDAAL De hoofdteams van de Veenendaalse hockeyvereniging Salamanders hebben het afgelopen weekeinde belde een overwinning be haald in hun competitieduels. Op het Panhuis-complex versloeg heren 1 Ze venaar met 10. terwijl de dames- ploeg met 40 aegevlerde, eveneens over Zevenaar. Heren 2 was totaal kansloos tegen Oosterbeek 2 en ging roemloos met 80 ten onder. De Salamander-meisjes verloren zaterdagmiddag met 15 van ZOW en de jongens van deze Nijmeeg se vereniging kregen verlies te incas seren van de Malamanders-jeugd (30). De dames van Salamanders waren gistermiddag in hun competitieduel te gen Zevenaar in uitstekende vorm. Zij hebben vrijwel constant een overwicht gehad en dat werd beloond met vier fraaie doelpunten. Het herenteam trad na deze match EDERVEEN In de onderlinge dam- competitie van damclub DCE is in het Groene-Kruisgebouw weer een vijftal partijen gespeeld, waarbij weer enkele verrassende uitslagen uit de bus kwa men. F. Middelman, die de laatste we ken wat punten verspeelde, zorgde voor een verrassing door de partij tegen G. J. v. d. Dikkenberg in winst om te zetten. Middelman speelde een uitstekende par tij en wist al gauw één schijf winst te halen op zijn tegeretander. In het eind spel moest v. d. Dikkenberg nog een schijf afstaan en verloor daardoor de partij. J. de Koning blijft in de running. Nu won hij van G. v. Heerdt. die goed partij gaf maar het in het eindspel toch moest afleggen tegen de geroutineerde De Koning. D. v. Heerdt liet het in de partij tegen W. Veldhuizen afweten. De partij leek op een remise uit te lopen maar v. Heerdt liet in het eindspel een steek vallen waardoor hij tempo te kort kwam om er nog een remise van te ma ken. G. Hazeleger boekte zijn eerste overwinning in de partij tegen A. v. Hunnik. Hazeleger die al enkele goe de partijen gespeeld heeft maar in het eindspel de nodige ervaring mist speelde nu ook een goed eindspel en verdiende de zege volkomen. J. Boeve won met veel moeite van J. Treels. VEENENDAAL Zaterdag heelt STV-Climax tegen Treffers uit Koelof- arendsveen de volle winst geboekt. Het werd 64, dezelfde cijfers waarmee de uitwedstrijd destijds werd verloren. In die eerste ontmoeting speelde de tegenstander echter met een invaller voor z'n sterkste speler Vesseur. Deze was nu wel van de partij en hij wist over zijn drie tegenstanders te zegevieren. De Ned. kampioene Mary v. Kuiten kwam niet tot winst, terwijl haar broer via winst tegen Vos 't 4e punt voor z'n team scoorde. Door dit resultaat is STV- Climax gelijk met Treffers gekomen met ieder vijf winstpunten. Van Wely had met Mary v. Ruiten geen enkele moeite. Hij was steeds net iets sneller dan z'n tegenstandster en won met 21/11 en 21/16. Ook met J. v. Rutten had de Veenendaler geen pro blemen (2 x 21/17). De eerste game tegen Vesseur was met 21/13 duidelijk voor v. Wely maar hierna ging de Treffers-speler uit een ander vaatje tappen, en v. Wely wist geen raad meer met z'n hoge maar zeer effect volle verdediging en verloor de 2e en 3e game met 10/21 en 19/21. Ook Vermeer verkeek zich volkomen op Vesseur. Herhaaldelijk mislukte de zo gemakkelijk lijkende smashes, en de steeds onzekerder wordende STV-Cli- maxspeler moest met tweemaal 18/21 de eer aan z'n tegenstander laten. Broer en zus v. Ruiten waren beiden kansloos tegen de nu weer goed draaiende Vermeer en verloren met respectievelijk 21/19, 21/17 en 21/11, 21/13. Vos boekte op Mary v. Ruiten een 3- games overwinning (21/17, 21/23 en 21/16), maar met tweemaal 15/21 was ook hij kansloos tegen Vesseur. Een lang niet slecht maar met te weinig overtuiging, spelende Vos, moest na een goede wedstrijd ook voor J. v. Ruiten het hoofd buigen (18/21, 21/16 en 16/21). Een vooral in de 1ste en 3de game uitstekend draaiende STV-Climax-com- binatie eiste ook het dubbelspel voor zich op (21/12, 16/21 en 21/11). Zaterdag gaat STV-Climax naar Vught om het sterke JCV te bestrijden en zelfs een gelijk spel zou hier al een prachtige prestatie betekenen. Het 2de team maakte in Ravenstein tegen RTTC. geen fout en won met 8-2. Bos moest twee nederlagen incas seren en wel van Bruse en Wiburs. Hij wist alleen van Hoppenbrouwers te winnen. Van Dam en v.d. Weerd bleven ongeslagen. Dit team rest nu alleen nog vier thuiswedstrijden en heeft nog maar één punt achterstand op koploper Flamingo's. Vanavond komt RTTV uit Rhenen op bezoek waarvan destijds werd verloren. Om de kansen in eigen hand te houden mag deze wedstrijd be slist niet verloren worden. Het 3de team blijft overwinningen boeken. Nu was RTC uit Ede het slachtoffer. Het werd echter niet zo'n gemakkelijke zege als in de uitwedstrijd. Een goed spelende Osenbrugge wist zo wel De Kleuver als v. Eist een neder laag te bezorgen, terwijl ook Waive na een zeer tactische wedstrijd over v. Eist zegevierde. Vrijdagavond gaat dit team op bezoek bij Flamingo's 2 in Nij megen en dit zal ongetwijfeld één van de moeilijkste wedstrijden worden in deze promotiegroep. aan tegen een vrijwel gelijkwaardig# tegenstander, Zevenaar. Om beurten waren de teams in de aanval, maar de verdedigingen sloten goed. Pas in de tweede helft scoorde Frans Albers het winnende doelpunt voor Salamanders. Ondanks deze voorsprong bleef de thuisclub aanvallend spelen. De Veenendaalse defensie was dez# middag zeer sterk en ook de Salaman- ders-goali blonk uit. Zevenaar kon d# gelijkmaker niet scoren, zelfs niet uit drie strafpushes. die de formatie kreeg toegewezen. Se klasse D West 1 Zeiat— WT 0-0, DEVVictoria 0-1, Don arBaam 1-0, HollandVriendenschaar 4-1, Amsvor de—Candia '66 O-O, UltrajectumCDN 1-0. Holland 15-26 DEV 15-11 WY 15-24 Candia '06 15-13 CDN 15-21 Zeist 16-13 Vr'schaar 15-18 Ultrajectum 15-12 Amsvorde 14-14 Donar 15- T Victoria 14-13 Baarn 15- 4 4e klasse H Weet 1 De MeernUtrecht 2-1, KDS—EMS 2-1, Fortitudo—Sticht- se Boys 3-3, JSV—Vreeswijk 7-3, Vee nendaalSVF 2-2, Zwaluwen Vooruit Saestum 1-1. Stichtse B. SVF Fortitudo JSV Veenendaal 15-24 De Meern 15-18 Saestum 14-16 Utrecht 12-15 Vreeswijk 13-15 EMS Zwaluwen V. 14-14 KDS 14-14 15-14 13-12 14-10 14- g 13- 6 le klasse A EMM Soesterberg 5-1, Roda '46Kampong 0-1, MinervaBDC 5-0, Sc herpenzeelAmersf. Boys 8-5, Veense BoysHoogland 2-0. EMM 13-19 Veense Boy# 11-10 Minerva 11-17 Scherpenzeel 12- 9 Hoogland 13-15 Soesterberg 12- 9 Kampong 10-13 Amersf. B. 12- 8 Midland ia 10-12 Roda '46 12- 2 BDC 12-12 le klasse B DWSV—DVSA 0-2, W(Jk bij DuurstedeRK Stormvogels 1-1, SCH—Patria 2-1, Utr. Boys—PVC 1-2, Voorwaarts- Brederodes 0-2. Brederode# MSV '19 Voorwaart# DVSA Utr. Boy# PVC 12-18 11-16 12-15 12-15 11-13 12-12 SCH W.b.Duurst. DWSV RK Stormv. Patria 12-11 10- 8 12- 8 12- 7 12- 5 2e klasse B RivierwijkersBarneveld 2-2, DVSU—Meeuwen 2-1, VSK—Olym- pia '25 0-0, MaarssenMaluku Muda 3-1. Barneveld 12-17 Olympia '25 11-11 Maarssen 11-15 VSK 12-10 DSO (U) 11-13 Maluku M. 12- 8 Rivierw. 11-13 Oranje-Wit 10- 7 DVSU 11-12 De Meeuwen 11- 6 Se klasse B RUC—Dorestad 3-1, HDB 't Goy 6-3, Ares— Bilthoven 1-2. RK Unitas SVMM Ares RUC 12-21 Dorestad 9-13 Bilthoven 12-13 HDS 11-12 't Goy 10-10 12-10 11- 11- 3 le klasse Cobu BoysLopik 1-2, CSW Renswoude afg., Hulshorst—CSV Vites se 0-1, LekvogelsWJ 0-4, Montfoort Tersch. Boys 2-3. Lopik 11-18 Coby Boy# 13-11 Tersch. B. 12-18 CSW 9-10 Renswoude 12-17 CSV Vitesse 12-10 Montfoort 11-14 WJ 11- 7 Lekvogels 13-12 Hulshorst 12- 2 Eemnes 13-12 2e klasse A H bergHoevelaken afg., Vallei vogel» SEC 1-7. SVP 1-1, Wouden- 1-0, KulanTOV VVZ '49 1-2. Baarn— SVP TOV Hees Candia '66 Hoevelaken Woudenberg 14-19 13-18 14-17 13-15 14-15 14-14 SEC Valleivogels WZ '49 Baarn Kulan 12-13 13-12 15-11 13- 8 13- 5 Se klasse A Roda '46Rood-Wit 2-3, Barneveld—Scherpenzeel 1-6, Posthoorn SOVA 0-1, Achterveld RSAdvendo 4-5, Zwart-Wit—EFC '58 3-1. Advendo 14-22 SOVA 13-12 Veense Boys 13-21 Roda '46 14- 9 Zwart-Wit 13-21 Posthoorn 14- 9 Scherpenz. 14-18 Barneveld 13- 7 EFC '58 14-16 Achterv. RS 14-0 Rood-Wit 14-15 2e klasse B: CDN—DEV 4-2. FZO—Be - verw. Boys afg., DVSA—NSVS 3-2, Dold. Boys—Stroe 0-4, Soesterberg— Langbroek 1-4. DVSA 12-22 CDN 14-12 Bunnik 11-20 FZO 12- 9 Stroe 11-15 Beverw. B. 12- 7 Langbroek 12-14 Soesterberg 13- 4 NSVS 13-14 Dold. Boys 13- 4 DEV 14-14

De Vallei | 1969 | | pagina 10