RMC en VVV werken aan talrijke plannen Kalter won nu van De Kleuver 3srout.speu4.44 3 ffi»s'wdaal 1.44 3*™u'aK,ssl.58 DS A won na veel spanning met 2-1 van jeugddorp Lunaparkeierzoekwedstrijdenz. Verlichtingsplan voor centrum is in studie Postzegels en gidsen Folder Actie Rijnvaarten Gatenboorder van sigarenkiosk aangehouden Wegloper vond op Nieuweweg zijn Waterloo CNV-feestavond in gebouw Pniël" Dansavond met S.O. Four Waarschuwing brandgevaar Muziek en toneel van „Ons Genoegen" Raad vergadert cadeau/j Schaatsavond van OTSG in Den Bosch Op Rudolphstichting VEILING RESTEREN Vrouwenwereld- gebedsdag Dammen Maggi geeft 'ns geen geschenken- Maggi geeft soep. Lekkere, pittige, geurige soep, waar iedereen graag nog een tweede bord van eet. En dat tweede bord is gratis. Van Maggi, want tijdelijk krijgt u bij aankoop van twee zak jes Maggi Soep Speciaal een derde op de koop toe. Zo maar, om eens lekker op te scheppen. MAGGI Maggi Soep Speciaal, daarmee zet u een complete soep op tafel. U ziet direct dat er meer in grediënten in zitten. Veel meer! Maggi Soep Speciaal is 50% voller. En 50% rijker. En 50% romiger. Met de nieuwe Maggi Soep Speciaal schept u bordenvol rijkdom. Bovendien krijgt u ter kennismaking 3 zakjes voor de prijs van 2. MARKTEN WOENSDAG 5 MAART 1969 RHENEN De besturen van de Rhenense Middenstands Centrale en de Ver eniging voor Vreemdelingen Verkeer werken momenteel nauw samen aan ver schillende toekomstplannen. Het WV-bestuur ontving vorige week de offi ciële vergunning van burgemeester en wethouders om ook deze zomer weer een lunapark te organiseren op het weiland westelijk van de Veerweg. Op het lxinapark, dat wederom wordt opgebouwd door de firma J. J. van Rijssen uit Uithoorn, komt de nieuw ste Italiaanse autoscooter te staan. Deze autobaan is gisteren per spoor uit Italië in Uithoorn aangekomen, waar men koortsachtig aan het werk is gegaan om deze attractie voor oud en jong zo spoedig mogelijk in de reis- VEENENDAAL Verdacht van een poging tot inbraak in de sigarenkiosk van de heer Van de Loosdrecht aan de Nieuweweg wist de Veenendaalse poli tie een 46-jarige Arnhemmer aan te houden. De man, C. J. B., bekende enige maanden geleden in de kiosk te hebben willen binnendringen door in de achter wand van het gebouwtje een aantal ga ten te boren. Omdat het nog te druk was op straat had hij zijn pogingen voortijdig opgegeven. VEENENDAAL In de nacht van maandag op dinsdag werd op de Nieu weweg door de bemanning van een sur veillerende politiewagen een 16-jarige jongen aangehouden die bij verhoor bleek te zijn weggelopen uit een tehuis voor jongens te Hoenderloo. De knaap had ook vorige week al de benen geno men en wist het toen tot België te bren gen. Ditmaal lag zijn Waterloo in Vee- nendaal. VEENENDAAL Weer konden maandagavond acht partijen worden gespeeld voor de onderlinge competitie van de damclub VDC. Een partij name lijk die tussen Van Leeuwen en De Ro der werd afgebroken. Van de Brandhof maakte nu geen fout tegen Vermeer en nam revanche op hem voor de nederlaag van vorige week. Kalter ging op de goede weg voort en bond nu zelfs W. de Kleuver aan de zegekar, terwijl Keijman zich ook weer eens van zijn beste zijde liet zien en Van Rotterdam geen enkele kans gaf. Verrassend was het verlies van Valkenburg sr. tegen Gazenbeek. De jonge Valkenburg kon in een langdurige „zitting" tegen Schaap niet verder ko men dan remise. De uitslagen luidden: E. de Kleuver - H. Verhoef 2-0; D. v. Leeuwen - J. H. de Roder afgebr., J. Vermeer-J. H. v.d. Brandhof 0-2, J. v.d. Vliert - M. v. Stempvoort 2-0, A. C. Gazenbeek - B. Valkenburg 2-0, A. Kal ter - W. de Kleuver 2-0, G. v. Rotter dam - A. Keijman 0-2, E. Schaap - N. Valkenburg 1-1. •n ELST De gezamenlijke Christelijke Vakbonden, afdeling Eist hebben voor zaterdag 8 maart hun jaarlijkse feest avond georganiseerd in het gebouw Pniël. De Elsterse toneelverenging zal deze avond verzorgen met het blijspel in drie bedrijven, getiteld „Oom Johannes en zijn knecht". In de pauze en tussen de bedrijven zal een verloting worden ge houden, waarin diverse aantrekkelijke prijzen te winnen zijn. BIJ OVWEHA1SD RHENEN De directie van Ouwe hands Dierenpark zal in het komende seizoen niet alleen een tentoonstelling organiseren van postzegels waarop vo gels en dieren voorkomen, maar deze expositie i. .nvullen met gidsen die door alle dierentuinen ter wereld in de loop der tijden zijn uitgegeven. De directie van het Rhenen-j dieren park is druk bezig het benod'gde mate riaal te verzamelen, waartoe de mede werking is ingeroepen van alle dier gaarden ter wereld. SCHERPENZEEL Opnieuw is het de Oskadi-organisatie te Scherpenzeel gelukt de groep S.O.- Four te Scherpen zeel te laten optreden. De groep zal 8 maart in hotel Boszicht optreden. wagen te pakken, want met Pasen be gint voor de heer Van Rijssen het nieuwe lunaparkseizoen al weer. In Rhenen wordt midden in de be treffende feestweek een os aan het spit gebraden. Dit evenement is al eens eerder door de WV gebracht, maar toen is het eet- en drinkfeest verschrik kelijk verregend. De organisatoren, ho pen dat ditmaal het weer beter zal zijn. Het bestuur van de RMC heeft gis teren een verlichtingsplan van Philips in studie genomen. Het ligt in de be doeling de binnenstad van een blijven de feestverlichting te voorzien. Hoe deze zal worden staat nog te bezien. „Het kan twee kanten uitvallen", zei gisteravond de heer J. Drost, be stuurslid van de VW en de RMC, die momenteel de stukken bestudeert. „Of het wordt een verlichting langs en over de verschillende winkelstraten, óf het worden verlichtrngsobjecten op ver schillende punten, zoals men ook wel ziet op het Vredenburg in Utrecht". Dank zij de medewerking van het gemeentebestuur kon de VW in sa menwerking met de Utrechtse Provin ciale Bond voor Vreemdelingenver keer een nieuwe folder uitgeven voor de gemeenten aan de Utrechtse Heu velrug. De folder is intussen al op het informatiekantoor verkrijgbaar. Op de omslag preikt in volle glorie de Rhe nense Cunera toren. In eerste instantie zou hiervoor de Utrechtse Dom in aanmerking komen, maar aangezien de stad Utrecht niet aan deze folder meewerkt, werd op verzoek en op aandringen van de Rhe nense VVV-bestuurders de Cunerato- ren uitgekozen. Een prachtige recla me voor de Grebbestad, want in de gehele provincie Utrecht is deze folder verkrijgbaar voor de toeristen en de gasten. Elly de Zoeten, informatrice van de Rhenense VW, slaagde de afgelo pen week voor het door de ANVV ge organiseerde examen voor informatri ce, een proef van bekwaamheid die maar liefst veertien dagen heeft ge duurd. Dezer dagen was zij met nog drie informatrices uit andere Ne derlandse gemeenten te horen in een radioprogramma Binnenkort komt excursieleider Adriaan P. de Kleuver, die herstellen de is van een ernstige ziekte, eveneens in het radio- en TV-nieuws ter gele genheid van een forum. Hij zal te zien zijn in het nieuwe uniform dat hem werd aangemeten met het VVV-Rhe- nen-emblecm op de borst. Het gemeentebestuur verleende eveneens toestemming aan de RMC om op zaterdag 29 maart de weilan den westelijk van de Veerweg te ge bruiken voor het houden van de tradi tioneel geworden eierzoekwedstrijd, waaraan een veertiendaagse winkel weekactie is verbonden. De harmonie „Ons Genoegen" is verzocht de eier zoekwedstrijd muzikaal op te luiste ren. Wat het ijsbaanprobleem betreft voor Rhenen, daaromtrent besloot het RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat het verboden is zich in bossen of op heidegronden of binnen een afstand daarvan van minder dan 100 meter met open vuur of enige open vlam te bevin den, een vuur aan te maken, te voeden, te onderhouden of onbewaakt te laten zonder schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders. Het is voorts verboden in bossen of op heidegronden brandende of smeulen de voorwerpen te laten vallen, weg te werpen of daarmee onvoorzichtig om te gaan. Het is gedurende het tijdvak 16 maart tot en met 15 oktober verboden zich in bossen of op heidegronden te bevinden met een brandende sigaar, sigaret, pijp of met enig ander brandend voorwerp. Overtreding wordt volgens de veror dening betreffende het voorkomen, be perken en bestrijden van bos- en heide grond van 26 juni 1956, nr. 7 gestraft met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste driehonderd gulden, ook indien door lichtzinnig optreden geen schade is ver oorzaakt. Voor de toepassing van bovengenoem de verordening worden tot bossen en heidegronden mede gerekend te beho ren de openbare en niet openbare we gen, welke deze terreinen doorkruisen en welke deze terreinen begrenzen. Rhenen, 28 februari 1969. De burgemeester voornoemd. L. Bosch van Rosenthal. RENSWOUDE Op zaterdag 8 maart en zaterdag 15 maart zullen de Tiroler Kapel en de jeugdband van Ons Genoegen een uitvoering geven, beide onder leiding van de heer J. A. Boom) in gebouw Rehoboth. Na de pauze zal de toneelvereniging van „Ons Genoegen" een toneelstuk op voeren getiteld „Droppie". bestuur van de VVV in samenwerking met de RMC het bestuur van de IJs club „Rhenen" te benaderen om een actie te ontketenen op grote schaal om gelden in te zamelen onder de bur gerij teneinde op het weiland achter hotel „De Stichtse Oever" een as- faltbaan in ellipsvorm aan te leggen, waar met één nacht vorst door de jeugd van de ijspret kan worden ge profiteerd. Wanneer er geen ijs is kan de baan worden gebruikt voor rolschaatsen en skelterraces. De besturen van WV en RMC hopen dat het ijsclubbestuur de stoot tot de actie zal geven en dat bij gebleken in stemming van de zijde van de burgerij de gemeenteraad volledige medewer king zal verlenen en wellicht een aan vullend bedrag tot verwezenlijking van het plan zal willen storten. Tenslotte kan nog vermeld worden, dat de WV het zomerprogramma 1969 gereed heeft. Er komen drie nachtelijke Rijnvaarten op voor en zeer vele excursies, die ook gericht zijn op deelname vanuit de campings uit Rhenen en verre omgeving. Adri aan P. de Kleuver is voor de hele zo mer gecontracteerd. VEENENDAAL De raad der ge meente Veenendaal komt donderdag avond 6 maart in het raadhuis bijeen. De agenda luidt: Opening.; Notulen.; Ingekomen stuk ken.; Aanbieding van burgemeester en wethouders van de gemeenterekenin gen, de jaarstukken van de dienst ge meentewerken, het grondbedrijf en de gemeentelijke sociale dienst over de jaren 1965 en 1966.; Voorstel van bur gemeester en wethouders tot het verle nen van een krediet voor het vervan gen van verkeersborden.; Alsvoren tot het verlenen van een krediet voor het treffen van verkeers voorzieningen Alsvoren tot verlenging van de ontrui mingstermijn van enkele onbewoon baar verklaarde woningen.; Alsvoren inzake definitieve vaststelling van de stichtingskosten van 'n viertal woning wetcomplexen.; Alsvorens tot het ver lenen van een krediet voor de aanleg van een trottoir langs een gedeelte van de J.P.C. Leinweberstraat.; Als voren inzake het verlenen van een kre diet ten behoeve van de verbetering van de verkeerssituatie op het Zwaai- plein.; Alsvoren tot wijziging van de Precarioverordening 1966.; Alsvoren tot aankoop van grond in Industriewijk II.; Alsvoren tot aankoop van onroe rend goed.; Alsvoren tot verkoop van bouwgrond in de Engelenburg.; Alsvo ren tot het toekennen van een schade loosstelling in verband met de ontrui ming van het woon- en winkelhuis, Hoogstraat 30.; Alsvoren inzake het verlenen van een krediet voor de bouw van een-derde speel- en werklokaal bij de Herv. kleuterschool „De Karekiet", alhier.; Preadvies van burgemeester en wethouders inzake een verzoek van het bestuur van de Herv. lagere scho len, alhier, om medewerking ingevol ge artikel 72 der lager-onderwijswet 1920 tot het treffen van enkele voorzie ningen.; Alsvoren inzake een verzoek van het bestuur van de Engelenburg- school, alhier, om medewerking inge volge artikel 72 der lager onderwijswet 1920 voor de bouw van een 7de leslo kaal.; Alsvoren inzake een verzoek van het bestuur van de Salvatorschool om medewerking ingevolge artikel 72 der lager-onderwijswet 1920 tot het treffen van enkele voorzieningen.; Alsvo ren inzake een verzoek van het bestuur van de „Ichthuis"-ulo- school, alhier, om medewerking inge volge artikel 72 der lager-onderwijs wet 1920 tot het treffen van diverse voorzieningen.; Alsvoren inzake een verzoek van het bestuur van de „Ich- thus"-ulo-school, alhier, om medewer king ingevolge artikel 72 der lager-on derwijswet 1920 tot het treffen van en kele voorzieningen aan het schoolge bouw.; Voorstel van burgemeester en wethouders tot het aangaan van een geldlening ad f 1.500.000.-.; Alsvoren tot wijziging van de gemeentebegroting, de begroting van de dienst van ge meentewerken en de begroting van het. grondbedrijf voor het dienstjaar 1969.; Sluiting. Maggi geeft soep cadeau Soep Speciaal! 3 voor de prijs van 2 3 ZAKJES VOOR KPBUS VA» RESTEREN De ijsclub OTSG uit Resteren organiseert op woensdag 12 maart weer een schaatsavond op de overdekte kunstijsbaan te 's-Hertogen- bosch. Het vertrek is om 7 uur vanaf het café „de Kuip". Belangstellenden kun nen zich tot en met 10 maart opgeven bij H. van de Linde, Hogeweg 16c te Kesteren (tel. 08886-472). VEENENDAAL, 4 maart 1969 Eier markt. Aanvoer ca. 50.000 stuks. Prijzen: grote eieren f 12,75 tot f 13,50; kleine eieren f 9,00 tot f 11,00 alles per 100 stuks. Handel: redelijk. RENSWOUDE Maandagavond kwamen in de fraaie sporthal van Jeugd dorp de Rudolphstichting de senioren- ploegen van Jeugddorp en D.S.A. tegen elkaar uit. De wedstrijden, waarin de onderlinge krachten werden gemeten, waren: volleybal, basketball en zaal hockey. In de D.S.A.-ploeg waren opgesteld: Tonny Oosterink (aanvoerder), Wim Vink, Anton Veldhuizen, Adrie Veld huizen, Jaap Veldhuizen, Gert v.d. Broek. Jan Rijnders, Gijs Hol, Kees Huigenbos, Gert v.d. Haar, Gijs Gijs- bertsen. Voor Jeugddorp traden in de arena: Dirk Kuipers, Koen Faber, Kees v.d. Berg, Freddy ter Veen, Bas Prins, Karei Munster, Ton Slappendel, Jos Visser, Cor de Haan en Kees v.d. Berg. Nadat de heer De Jong van Jeugddorp de jongens in een welkomstwoord had toegesproken, werden de jongens eerst geconfronteerd met volleybal. In deze wedstrijd waren de jongens van Jeugddorp onbetwist de sterkeren. De scoreverhoudingen spreken hierin duidelijke taal. n.l. 15-9; 15-8; 15-5; 15- 11; 15-10, voor Jeugddorp. Wat training vermag bewees wel deze wedstrijd. Volleybal kan niet door de jongens van D.S.A. worden beoefend, in verband met de accommodatie in Rehoboth. De jongens moeten het alleen hebben van oefeningen en wedstrijden op school. Zeer zeker kan de pas opgerichte vol leybalvereniging, die oefent bij de heer Lagerwey aan de Oude Holleweg, hier in spoedig verbetering brengen. De jongens van Jeugddorp sppelden veel beter samen en de ploeg demonstreer de meer teamverband. Dit bracht de stand op 1-0 voor Jeugddorp. Wat trai ning vermag, bewees wel de tweede wedstrijd basketball. Dit spel doen de jongens wel in Rehoboth en hierin wer den de jongens van Jeugddorp dan ook volkomen overspeeld. Met de cijfers 22-12 wisten de D.S.A.-jongens deze wedstrijd basketball te winnen. Vooral Anton Veldhuizen had in deze overwin ning een groot aandeel, zonder de an dere jongens ook maar iets te kort te doen. Na de consumptie werd de laat ste wedstrijd gespeeld van deze avond n.l. zaal-hockey. Een buitengewoon, interessant slot, waarin e D.S.A.-jon- gens het beste met de „stick" overweg konden. Tegen de flitsende aanvalsgol ven waren de Jeugddorpers niet opge wassen. Met 12-8 werd deze wedstrijd in het voordeel van D.S.A. beslist, waar in wederom Anton Veldhuizen met liefst 7 doelpunten, bijzonder actief was. Met een 2-1 overwinning vertrokken de jongens van D.S.A. weer naar Rens- woude. Met spanning wordt de return wedstrijd tegemoet gezien die voor april op de agenda staat. Het valt duidelijk waar te nemen, dat de „voorjaarsboden" de roep stem van Moeder Natuur opvolgen. Nauwelijks was de sneeuw wegge- krompen of het lieftallige sneeuw klokje meldde, dat de nieuwe Len te snel nadert. Het voorjaar komt in zicht en hangt reeds in het hout. De in het najaar geplante sneeuw klokjes staan in volle bloei, ver schillende voorjaarsbloeiers boren zich door de aarde naar het licht. Ziet de sneeuwroem, de Leucojum. en de Crocussen komen met hun puntige blaadjes boven de grond. Nog even geduld, vrienden, en ook enige bomen en struiken zullen de Lente aankondigen. De Forsythea's en de Ribessen laten de bloemknop pen reeds zwellen, de Iepen, de Elzen, de Hazelaar, enkele Wilgen soorten, etc. zenden binnenkort hun bloempjes de nog allesbehalve te vertrouwen maartlucht in. Het zijn voor ons de karakteristische voor jaar sverkondigers! We kunnen op timistisch zijn! Overal, waar men ook kijkt, ziet men de Lenteboden te voorschijn treden. We moeten nu de Rozen niet te lang onder het winterdék latere zitten, dan gaat het onder de bedekking broeien en zullen de ogen ontijdig uitlopen, hetgeen verlies van krach ten geeft. De niet geheel winter harde planten, die tegen vorstscha- de gedekt zijn, moet men nu weer los dekken. Ook deze planten krij gen het onder het winterdek nu spoedig te warm en komen dan te vroeg tot ontwikkeling. Komt er dan een nachtvorst, en die kunnen we om deze tijd van het jaar nog heel goed verwachten, dan zouden die jonge scheutjes allemaal bevrie zen. Ze kunnen dan niet tegen de koude. Het kleine laagje bedekking dat nog tussen de bloembollen ligt, moet nu ook worden weggehaald, anders worden de neuzen te lang, met alle gevolgen van dien. Het is nu de tijd om Lelies te plan ten. Men heeft gewoonlijk geen suc ces met Lelies, doch dat komt om dat men deze óf een verkeerde standplaats geeft óf de verkeerde soorten plant. De Lilium auratum (Goudbandlelie) is een heel mooie' die mag eigenlijk in geen enkele tuin ontbreken. De Lilium regale of de Koninklijke Lelie is ook het aanplanten dubbel en dwars waard, terwijl de Lilium tigrinum of Tij gerlelie, met prachtige oranje bloe men, ook buitengewoon fraai is. Lelies hebben een hekel aan kalk- rijke grond. In grond die veel kalk bevat behoeft men het niet met Le lies te proberen. Plant ze dus in kalkarme grond tussen lage hees tertjes of vaste planten, want Le lies moeten beslist met hun voet in de schaduw en met het hoofd in de zon staan, dan hebben ze het goed naar hun zin. Ze kunnen er niet tegen, telkens verplant te worden, ze worden dan ziek en gaan achter uit, totdat ze tenslotte helemaal niet meer bloeien en geheel wegkwij nen. De grond moet goed los gewerkt zijn, terwijl ook voor bemesting moet gezorgd worden. Denk er wel om dat Lelies zowel onder de bol als boven de bol gemest moeten wor den. Gebruik in geen geval verse mest; oude mest of gedroogde koe mest (in zakjes verkrijgbaar) is het allerbeste. Wanneer u het boven stond goed opvolgt zult u ongetwij feld prachtig bloeiende Lelies krijgen. Heeft men in net najaar een laagje mest over het gazon gebracht, dan moet dit nu afgeharkt worden. De nog aanwezige mestdelen doen nu niet veel nut meer. De dahliaknol len moet men nog eens controleren. Het is heel goed mogelijk, dat ze te vochtig liggen, vooral in dien ze in een kelder liggen, dan gaan de knollen in deze tijd schimmelen. Indien dit het geval is, moeten ze op een drogere plaats gelegd wor den, bijvoorbeeld op zolder. Mocht u ze al op de zolder hebben liggen, dan zou het ook kunnen zijn dat ze het daar echter te droog krijgen. In zo'n geval moeten ze een weini- ger vochtiger gelegd worden. Even tueel verrotte delen moeten er af gesneden worden en de gemaakte wonden met bloem van zwavel of met fijn houtskoolpoeder bestrooid worden. Abonnee J. H. v.d. R. heeft ondervon den, dat men met een Kersenboom weinig succes heeft. Bedoelde boom bloeide steeds volop, maar kersen kwamen er niet aan. De inlichtin gen die ik u in dezen moet geven betreffen het volgende: er zijn een massa soorten kersen en dat heeft tot gevolg, dat er door een particu lier maar ,,luk-raakeen keus word gemdakt. Bijna alle kersen zijn zogenaamd zelfsteriel en deze hebben, om vruchten te kunnen voortbrengen, stuifmeel van andere kersensoorten nodig. En daar die ongetwijfeld in uw tuin, of heel dicht in de buurt, ontbreken, gaf de boom geen vruch ten. Plant dus een andere kersen soort dicht in de buurt en de zaak is voor elkaar. Er is echter wel een kersensoort die zelffertiel is, dat wil zeggen, dat deze zich kan helpen met z'n eigen stuifmeel en elk jaar volop vruch ten geeft. Dit soort is de „Meikers". Het zal u nu duidelijk zijn, dat uw raadgever er geheel naast is ge weest. Het spijt me te moeten zeg gen, dat zijn raad op een soort bij geloofberustte. Abonnee mevr. A. v.d. L.-t. W. Vol gens de beschrijving (bladeren grijs gestreept en bloeien met trossen bloemen) heeft u de Begonia Coral- lina. Door het blad dagelijks met lauw water te besproeien kunt u de bladval bestrijden, dat is het enige middel! Is er te veel blad verloren gegaan, dan de stengels nu flink terugsnoeien, ze kan daar goed tegen. De jonge scheuten kunt u als stekken gebruiken. In een jampotje met water maken ze ge makkelijk wortel. De plant vraagt veel voedsel, geeft vanaf heden el ke week vloeimest, een aftreksel van gedroogde koemest is heel goed. E. J. GRIJSEN-RHENEN KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde produkten waren als volgt: Goudreinette: I 65-75: 89-92 II 65-75: 84-86 I 75-85: 93-98 II 75-85: 89-90 I 85-95: 91-94 II 85-95: 88-89 Golden Delicious: II 65-70: 37-53 II 75-80: 49-55 II 65-70: 31-46 II 75-80: 35-49 n 70-80: 50-58 II 65-70: 43-47 II 75-80: 60 II 60-65: 29-32 II 70-75: 44-57 II 80-85: 51-55 Jonathan: II 60-65: 23-33 II 70-75: 38-50 Lombartscalville: II 60-70: 32-44 II 80-90: 54 Laxton's Superb.: II 60-65: 31-34 II 70-75: 53-66 Conference: I 55-60: 36-40 I 60-70: 45-48 Doyenne Du Cornice: II 60-70: 44 II 70-80: 59 Gieser Wildeman: I 50-60: 49 I 60-70: 73 Doordraai appelen blank: f 13,50 per 100 kg; doordraai Jonathan: f 12,50 per 100 kg. Prijzen genoteerd in centen per kg. tenzij anders is vermeld. SCHERPENZEEL Vrijdag 7 maait zal er in gebouw „Philalethes", achter de Nederlands Hervormde Kerk te Scherpenzeel een samenkomst gehouden worden in het kader van de Vrouwen wereldgebedsdag. Alle vrouwen kunnen ongeacht hun gezindte hieraan deelne men. Zij zullen dit doen tezamen met vele andere vrouwen over de gehele we reld. Het plaatselijk comité hoopt dat vooral veel jongeren aan de oproep ge volg zullen geven.

De Vallei | 1969 | | pagina 5