Bediener-operator kleurenplaatjes van oude locomotieven bij Van Nelle es HUMMELO de pientersnelle maakt uren schuren, gronden en plamuren overbodig dek en vul schuurpasta vulpasta Trapbekleding DEGELIJKE WOONHUIZEN Neem vandaag nog een belangrijk besluit. Kom morgen eens praten over een prima baan bij Thomassen Drijver-Verblita N.V. [VALDA vervetal m- f 150,- per maand n THOMASSEN DRIJVER-VERBLIFA N.V. Verpakkingsindustrie Zeer belangrijke kunst-, antiek en meubilairveiling GRIEF* GAUW Uren schuren, grondig gronden, gaten waar u geen gat meer in ziet? Doe het toch niet meer. Laat het doen. Door de drie nieuwste produkten die er zijn voor de doe-het-zelver: De handigste produkten die de doe-het-zelver ooit In handen kreeg. Gronden en plamuren? Geen tijd-of verfverslindend karwei. Dek en Vul redt het vaak in één keer zonder omwegen. Schuren? Geen stukje schuurpapier komt eraan te pas. Schuurpasta maakt het hopeloos ouderwets. Gaten vullen? Geen moeilijk gedoe met kilo's stop verf. Vulpasta, in handige tube, vult elk gat (hoe groot of hoe klein ook) onmiddellijk. En droogt terwijl u wacht. Dit is de pientersnelle drietrapstoer van Vervetal. De leukste 'toer' voor elke doe-het-zelver. Omdat het geen toer is. En wat gaat doen? Busje verf kopen. In een ontzet tend fijn kleurtje (Vervetal heeft er zoveel). Busje verf dezelfde dag al open maken. En u uitleven. In 't fijne werk. In het echte schilderwerk. Dat is toch veel moderner. verf van vettewinkel Snel, sneller reageren op de activiteiten van uw concurrenten. Sneller veel mensen bereiken. Sneller. Reclame moet vaak snel zijn. Welk medium werkt het snelst? Het dagblad. Snel ler dan andere media. En actueler. En directer. En gerichter Voordelig ook. Snel. Actueel. Direct. Voordelig. Reclame kost geld. Besteed dat geld goed. Maak goed reclame. In een goed medium. Deze krant. Een groot dagblad. Snel. Sneller. RHENEN .7 7 T U tankt. Mobil Special of gewoon. Spaarzame benzine. Merkt u direct. U spaart al bij het tanken. Voor elke 5 liter krijgt u gratis 1 zegel voor prachtige premies tegen leuke lage prijzen. DONDERDAG 6 MAART 1969 By Thomassen Drijver-Verblifa N.V. in Deventer is volop werk. Veilig, prettig werk tegen een goed loon. Op tal van afdelingen komen wij handen tekort, want de vraag naar onze produkten stijgt voortdurend. Wie weet hebben wy een baan precies naar uw zin, een werkkring waarin U zich thuisvoelt. Kom eens praten over uw .mogelijkheden in ons bedrijf als een functie, waarin U zowel in onze half- als vol-automatische afde lingen nauw betrokken bent bij de voortgang van de produktie van blik, aluminium en plastic-verpakkingen. Dit werk wordt in twee of drie ploegendienst verricht. Leeftijd tot circa 45 jaar. Behalve een goede beloning (volgens C.A.O.-metaal) kent ons bedryf tal van gunstige voorzieningen zoals multifactor groepsbeloning sociaal fonds interne opleidingsmogelijkheden studie subsidieregeling bedrijfskleding zo mogelijk eigen personeelsvervoer hulp bij het zoeken van een woning tegemoetkoming in verhuis kosten en inrichtingskosten Overleg eens met U zelf of het geen zin heeft van baan te veranderen. Neem vandaag nog een verstandig besluitkom morgen solliciteren of contact opnemen met het bureau Personeelsvoorziening, Parallelweg 6, Deventer, telefoon (05700) 103 01. Het bureau is geopend iedere werkda iedere maandagavond van 19.00 - 20. van 09.00-12.00 uur en bovendien uur. Op dinsdag 11 maart te 10 u. v.m. zullen t.o. van notaris H. Niks, uit diverse nalatenschap pen o.a. van wijlen mej. M. J. Velderman, de heer G. Mèyer e.a in de grote zaal van Hotel „De Gouden Karper", tel. 08348-556 te Hummelo publiek worden verkocht Palissander rankenkasten, glazenkast, Mah. stoelen en tafels, ant. bureau, Mechelse kast, hallkisten, Louis Quinze bank, credenz, bank stellen, Franse fauteuils, worteln. damesbureau, lederen fauteuils, chiffonière, secretaire, schrijf tafel, ant. eikenh. kasten, Windsor fauteuils, Voltaires, eetkamerameublementen enz. enz. Fraaie collectie Perzische tapijten en kleedjes, groot Deventer tapijt, Smyrna kleden, vaste vloerbedekking, dekens enz. Familie juwelen bezet met diamant en brillant, zilveren serviezen, kandelaars, tafelzilver, gou den horloges etc. Chinees porcelein, tegeltableau, koper, tin, schil derijen w.o. Th. Heereman, G. J. v. Os, Bogaerds, P. J. Thijs, Thomas en andere meesters. Kijkdagen Zaterdag 8 maart van 10-18 uur, zondag 9 maart van 12-18 uur, maandag 10 maart van 10-15 uur. C. J. G. Bonnema, makelaar-veilinghouder, Wil- tinkhof 7, Gorssel. Tel. 05759-1656. de Franse keelpastille onlsm^l-vri fri'.t verzacht - - Bekleed zelf uw trap en bespaar het loon van de stoffeerder. Wij nemen de maat en leveren u de bekleding pasklaar ge sneden af fabriek. Le vering in geheel Neder land. Ruime keuze Ba- latred, Nylonvilt en wol tapijt. Voor vrijblijven de prijsopgaaf deze cou pon in envelop zonder postzegel zenden aan De Trappenspecialist Antwoordnr. 75 Voorschoten Naam Te koop nog te bouwen met rijkspremie en vrije vestiging. Woonkamer 8 x 3.60 m, 3 slaapkamers, 2 toiletten, bal kon, veel tegelwerk enz. Koopsommen vanaf 38.900,v.o.n. inclusief B.T.W. Minimum eigen investering ca. 5.000,—. Bij een 90% hypotheek bedraagt de last na aftrek ran de rijkspremie het le jaar gemiddeld Inschrijving is mogelijk op onze zitting op vrydag T maart a.s. van 20.00 tot 22.00 uur in hotel „De Wereld", Generaal Foulkesweg 1, Wageningen. MA.COM N.V. Nic. Anslijnstraat 104 - Amsterdam Jelefoon 020 - 194556 - 198296 ratis Van Nelle brengt goed nieuws voor jonge en oude verzamelaars knap verzorgde kleurenplaatjes van oude locomotieven. In ieder doosje Van Nelle theebuiltjes. Zo spaart u stuk-voor-stuk een album vol. Een leuk album met boeiende beschrijvingen. Vraag 't snel aan. •s,ï\sW,en beSfe<^7 - bu M@bil

De Vallei | 1969 | | pagina 14