Veenendaals dagblad „Terug naar normale verhoudingen" Buiten Man pleegde roofmoord op zijn grootmoeder Protesterende zeehond NIXON BESLUIT TOT SENTINEL-PLAN Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Misverstand om Van der Louw slechts even aangeroerd Roolvink tilt zwaar aan bouw-CAO Ontslag voor schoolhoofd Vietnamezen zien van reis af na eisen van BZ Ford-En geland gaat dicht Dr. Vondelingna rustige eerste vergadering van PvdA-bestuur zingende dolfijnen. ...in het dolfinarium Harderwijk. VTB Harderwijk - Tel. 03410 2569. Eilandjes in de Fluessen Zware lekken in Assoean-dam Premier De Jong en min. Luns naar De Gaulle Minister mag Twents rapport niet inzien VS dulden geen te groot verlies in Vietnam KOUDER HOLS VLEES écht VLEES GROENMERK rfPfl AKU EN UCB WERKEN SAMEN Hommel WEINIG BEDANKJES WERKPROGRAMMA volgende week beslissing KNAPEN PLEEGDEN OVERVAL OP WINKELIERSTER partij" Plannen wel gewijzigd CHINA ZOU GRENS MET RUSLAND SLUITEN Zwaar programma voor Nina Simone Bur. voor redactie en administratie t Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red Giro 1321600. Losse nummers 0,25; Abonnement 0,97 p. w„ 4,15 p. m., 12,35 p. k. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De VaUei", opgericht in 1926. Uttg.: Wegener's Couranten Oonoem Advertentietarieven op aanvraag. IATERDAG 15 MAART I969 - 43e JAARGANG no. 63 AMSTERDAM Het vorige weck op het congres in Den Haag gekozen hoofdbestuur van de Partij \an de Arbeid heeft gisteravond, op zijn eerste bij eenkomst. de voorzitter van de Federatie van Jongerengroepen, Relus ter Beek, tot lid van het dagelijks bestuur gekozen. Deze wordt beschouwd als een aan hanger van Nieuw Links. De vergadering, die in het hoofdkwartier van de P.v.d.A. in Amsterdam werd gehouden, had een rustig verloop. Het partijbestuur heeft de indruk, dat bij de stromingen en groepen in de partij sterke behoefte bestaat om naar normale verhoudingen terug te keren, zo ver klaarde de voorzitter, dr. ir. A. Vondeling, na afloop van de bijeenkomst, die vier uur had geduurd. Het partyiH'stiiur heeft hooguit twee minuten gesproken over de misverstan den, die waren ontstaan door de ver klaring van vlce-voorzitter André van der Louw, dat hij „geen spyt" had over r.ljn optreden op het congres. Een nadere uiteenzetting, die André van der Louw hij de eerste gelegenheid, woensdag in Hoogvliet, had gegeven, was voor alle leden van het partijbestuur voldoende, aldus dr. Vondeling. In antwoord op een vraag of ge durende de eerste bijeenkomst van het PvdA-bestuur „harde woorden" waren gevallen, verklaarde dr. Vondeling, dat men „bijzonder openhartig en stevig van zich af had gesproken". Geen enkel afdelingsbestuur heeft tot nu toe om een buitengewoon congres gevraagd. Dr. Vondeling zei erop te ver trouwen, dat dergelijke verzoeken hem niet zullen bereiken. Naar het oordeel van de voorzitter van de PvdA is een buitengewoon congres niet nodig. In dit verband wees hij erop, dat begin 1970 een apart congres over de inkomsten en vermogenverhoudingen zal worden gehouden. Mogelijk zal dit congres wor- AMSTERDAM UCB (Union Chi- mique - Chemische Bedrijven) N.V. te Brussel en Algemene Kunstzijde Unie N.V. (AKU) te Arnhem hebben in het kader van de Benelux-samenwerking en met het oog op de versterking van bei der positie op de Europese markt beslo ten een overeenkomst aan te gaan, die neerkomt op een andere groepering van •en aantal van hun activiteiten. UCB zal haar Fabelta-divisie, die werkzaam is op het gebied van chemi sche vezels, onderbrengen in een nieuw op te richten Belgische vennootschap, waarvan AKU het gehele aandelenkapi taal zal bezitten. Anderzijds zal AKU haar Nederlandse activiteiten op het gebied van cellofaan- fabricage overdragen aan UCB. Tevens zullen de aandelen van de verpakkings industrie N.V. papierindustrie Van Stra ten en Boon (Strabo) en te Dolder- die thans alle in bezit van AKU zijn, over gaan naar UCB. Uoe vaker de nog koude aarde door de zon wordt verwarmd, des te eerder zullen we ons in de eerste hommelkoningin lente bode bij uitstek kunnen verheu gen. Het raakt ons even als een voorjaarsvleugje, wanneer er een langs de wilgekatjes zoemt oj gon zend de krokusjes een bezoek brengt. Waar komt zo'n vroege brommer vandaan? Wel, de hom mels, die we thans opmerken en met ingenomenheid begroeten, zijn de bevruchte koninginnen (de im ker noemt hen moeren"), die op een stil, rustig plekje de koude winter buiten bewustzijn, poten en vleugels stijf tegen het lijf gedrukt, hebben doorgebracht, dus onder gronds, in de bosturf, de ruigte of andere schuilhoek, waar niemand weet van heeft. Gegeten heeft ha: - majesteit niet in deze plm. drie kwart jaar en als de zon haar ge wekt heeft, gaat zij bescheiden fourageren op de eerste lentebloe men, maar de nacht brengt ze door in de holligheden. Reeds begint de hommel uit te kijken naar een plaats voor het toekomstige nest; we zien haar brommend rond zweven en misschien voor dit doel een muizegaatje, mollerit, boom spleet of nestkast inspecteren. Het zachte onderkomen, dat zij in ro'n gelegenheid maakt van vezeltjes, mos, pluis en wolligheid, zal de toe komstige kolonie tot woning dienen. Het wijfje voedt t.z.t. in vinger- hoedvormige wascellen, met ho ning en stuifmeel een aantal ar beiders op kleiner dan de ko ningin zelve die het werk over nemen, terwijl zij voortgaat met eierleggen. In de herfst kwijnt de hommelmaatschappij en sterft weg, op de grote wijfjes na. die zich in een kuiltje verbergen, tot de zon van lentemaand hen naar bui ten lokt en we ons verblijden, als na de lange winter de eerste ons pad kruist. den gecombineerd met een congres over het programma voor de gemeenteraads verkiezingen. Dr. Vondeling zei erop te vertrouwen, dat de activiteiten van de groepen en stromingen binnen de partij, waaronder zowel Nieuw Links als Democratisch Appèl, zich niet zullen richten op oppo sitie binnen de partij of op bepaalde personen. De bijeenkomst die Nieuw Links zaterdag in Utrecht houdt, was al weken tevoren gepland. De activitei ten van Nieuw Links zijn een zaak van deze stroming zelf. aldus dr. Vondeling. Het partijbestuur heeft eenstemming betreurd, dat o.m. dr. Drees jr. en dr. S. L. Mansholt „op eigen houtje" defai tistische uitingen hebben gedaan. Tot nu toe heeft het partijbestuur een vijftig tal bedankjes ontvangen, maar ander zijds een twintigtal nieuwe leden kunnen registreren. Commentaar leverend op een uit spraak van de fractieleider van de KVP, drs. W. K. N. Schmelzer, op de bijeenkomst van de partijraad in Arn hem, volgens welke hy hoopt dat de constructieve leden binnen de PvdA er binnenkort in zullen slagen de party te saneren u leest daarover elders in deze editie verklaarde dr. Vondeling ervan overtuigd te zijn, dat alle leden van het partijbestuur, niet één uitge zonderd, constructieve krachten zijn. Stromingen en groepen, die zijn ont staan uit zorg en liefde voor de PvdA. kunnen in de eerste plaats tot constructieve krachten binnen de party worden gerekend, aldus dr. Von deling. Het hoofdbestuur heeft o.m. plannen besproken om een werkprogramma voor de komende twee jaar op te stellen. Hierin zal aandacht worden besteed aan verbetering van het onderwys in de ruimste zin des woords, rechtvaardiger IS maart 1969 A. B. WIGMAN DEN HAAG Het kabinet zal eind volgende week een beslissing nemen over de nieuwe bouw-cao, die 1 maart had moeten ingaan. Minister Roolvink (sociale zaken) zei dit gisteravond na een gesprek met werkgevers en werk nemers in de bouw. „Wij zijn niet optimistisch", verklaar de de voorzitter van de werknemers delegatie, de heer A. Buys. De werkgevers zullen in de loop van volgende week een brief aan de minis ter sturen, waaruit moet blijken in hoe verre in afgelopen jaren loonsverhogin gen zijn doorberekend in de bouwprij zen. De werkgevers zeggen dat dit slechts in geringe mate gebeurt. Minister Roolvink zei: „Het kabinet heeft vandaag de zaak in de minister raad besproken. Dit is een hoogst be langrijke zaak waarbij, als men de nevenbedrijven meetelt, driehonderd duizend werknemers zijn betrokken". „Juist omdat wij niet gerust zijn over de loon- en prijsontwikkeling in 1970 willen wij de grootst mogelijke zeker heid dat de loonontwikkeling niet uit gaat boven de produktiviteitsstijging". De nieuwe bouw-cao behelst voor 1969 een loonsverhoging van 6,5 procent en voor 1970 van 5.5 procent op 1 januari en een uurloonverhoging van drie cent op 1 juli. De arbeidstijd zou 1 januari worden verkort tot 8Vs uur per dag. Minister Roolvink tilt aan dit laatste erg zwaar. BEDUM Twee broers van veertien en zentien jaar hebben gisteren In het Groningse Bedum een overval ge pleegd op het sigarenwinkeltje van me vrouw A. Oudman. De jongste trok de geldla open, ter- wyi de oudste mevrouw Oudman met een luchtdrukpistool bedreigde. De win kelierster kreeg een schampschot langs het hoofd. De politie hield de jeugdige overval lers met de buit van zeventig gulden nog dezelfde middag aan. inkomensverhoudingen in Nederland en de wereld, verbetering van het woon klimaat (betere huizen en betaalbare huren), doeltreffende ruimtelijke orde ning en democratisering van het maat schappelijk leven, in liet bijzonder het bedrijfsleven. Het partybestuur zal zo dikwyis als nodig en wenseiyk is. maar in elk geval eens per veertien dagen, bijeenkomen, en het dageiyks bestuur eens per week. Een commissie zal nieuwe reglementen opstellen, waarbij de uitspraken van het congres als richtiynen zullen dienen. Deze commissie dient haar werk half april te hebben voltooid, waarna de partyraad in september de nieuwe regle menten kan vaststellen. Op byeenkomsten in het hele land, die zo veel mogelijk door leden van het partybeHtuur worden bygewoond, zullen de resultaten van het congres worden besproken. De komende dagen zal alles in het werk worden gesteld om misverstanden weg te nemen als zou de Partij van de Arbeid uit meer dan één party bestaan, als zou de hypotheek, die op het oude partybestuur rust, niet op korte termyn kunnen worden afgelost en als zouden tegenstellingen, ook in de persoonlijke sfeer, niet kunnen worden overwonnen, aldus dr. Vondeling. Gezien de activiteit van dc anti-socia listische krachten die dr. Vondeling overigens niet met name wenste te noemen zal het partybestuur een be roep op leden en geestverwanten doen zich de komende tyd veel inspanning te getroosten. Dr. Vondeling meende, dat in verband met het onbevredigende verloop van voorcongressen en sectievergaderingen een mislukkig van het congres in Den Haag al was „ingebakken". Alleen door byzonder gedisclipineerd optreden van de congresgangers en een ervaren voor zitter. had men een mislukking kunnen vermyden. ADVERTENTIE In het grootste overdekte Dolfijnen stadion ter wereld met 2500 zit plaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één pro gramma.Tijden: dagelijks 11.30 13.00 - 14.30 en 16.00 uur. LEEUWARDEN Gedeputeerde Staten van Friesland willen in de Hues- sen en het Heegermeer het laatste vrije watersportgehied in Nederland, enkele kunstmatige eilandjes aanleggen ten be hoeve van de watersport. De eilandjes kunnen worden aange legd met de bagger die wordt opgehaald bij de verbetering van de vaargeul door beide meren. Het hele project zal onge veer 3.240.000 gulden kosten. Met zijn foto ..Street corner execution" heeft de Amerikaanse fotograaf Edward Adorns een hoofdprijs gewonnen van de jaarlijkse tentoonstelling World Press Photo. Adams was er met zijn camera getuige van hoe de Zuidvietnamese brigade-generaal Nguyen Ngoc Loan op straat een gevangen genomen officier van de Vietcong neerschoot. DEN HAAG IV 79 «rigc \Mcduwe Kafcbedijk-Gtessehaiïi i/: de Maagse Honthorststraat is gisteravond door haar kleinzoon vermoord. Dc dader, die per trein naar Amsterdam vluchtte, is door de recherche aldaar bij aan komst op het station in arrest gesteld. Tegen half negen gisteravond trof de 35-jarige kruidenier-melkbezorger C. W. van W. uit dezelfde straat de vrouw- dood in haar woning aan. De vrouw zat op een stoel in de achterkamer. Er lag bloed op de grond. De vrouw is vermoe- deiyk met een zwaar voorwerp van ach teren op het hoofd geslagen. Na zijn ontdekking, waarschuwde de kruidenier een zoon van de weduwe, die boven zijn moeder woont. Een onder zoek wees uit, dat in *t huis niets over hoop was gehaald. Een zakje met geld, dat de vrouw altijd onder haar japon droeg, was verdwenen met de zojuist BAZEL Volgens een bericht in de Basler Nachrichten heeft de (Egypti sche) directie van de gigantische stuw dam van Assoean in de Nijl, die door de Russen Is ontworpen en voor het grootste deel is betaald, bevel gegeven dat het met het laten vollopen van het stuwmeer moet worden gestaakt, omdat de dam „gevaarlijke lekken" vertoont. De Russen zouden al hebben voorzien dat er hier en daar lekken zouden zyn, zegt het blad, maar ze bleken veel erger te zijn dan was verwacht. Er kwam met het water zoveel zand mee. dat de gaten steeds groter zouden kunnen worden. Volgens het rapport zouden de Rus sen hebben voorgesteld de dam te ver sterken met een extra laag gewapend beton, maar de Egyptenaren zouden hierop hebben geantwoord, dat dit niet alleen te duur zou worden, maar ook niet tot de veiligheid zou bijdragen. De Canadese federale minister voor Visserij heeft dezer dagen een bezoek gebracht aan het jachtter rein waar de zeehonden op wrede manier worden omgebracht. Op de voorgrond een volwassen zeehond, die kennelijk niets van de indringer moet hebben. Volgens minister Davis is de jacht .bloedig en on plezierig", maar geheel volgens de regels van de regering. geïnde AO W-uitkering ter grootte van ongeveer f 350,-. Een door de recherche ingesteld on derzoek leidde naar de bij de vrouw in wonende kleinzoon als de vermoedelijke dader. Deze, de 29-jarige ongehuwde metselaar A. J. D. K., bleek die avond een café aan het Hobbemaplein te heb ben bezocht, waar hij, min of meer on der drankinvloed, verteld had nog die zelfde avond naar Amsterdam te zullen gaan. De Haagse politie heeft hierop ter stond de politie in Amsterdam gewaar schuwd. Met, zoals de Haagse politie het uitdrukte, „bijzonder grote medewer king van de Amsterdamse politie en de spoorwegrecherche", is men erin ge slaagd de laatste trein van Den Haag naar Amsterdam buiten het station te laten stoppen. Aan beide zijden van de trein hadden zich politiemensen opge steld, zodat de dader geen kans kreeg te ontsnappen. Zonder moeilijkheden liet hij zich meevoeren. Het was de politie inmiddels bekend, dat tussen de grootmoeder en haar kleinzoon een gespannen verhouding bestond, die veroorzaakt werd door geld.| De metselaar is vannacht nog naar Den Haag overgebracht. WASHINGTON President Nixon heeft besloten tot „een aanzienlek gewijzigde" versie van het omstreden Amerikaanse raketverdedigingsstelsel „Sentinel". Afge stapt zal worden van de aanleg van Sentinel-bases in de omgeving van de grot* steden, zoals zijn voorganger. Johnson, had voorgesteld. De bescherming van lan- ceerinrichtingen voor offensieve raketten verdient volgens Nixon de voorkeur. De veiligheid van de natie vereist dat we nu doorgaan met de ontwikkeling en bouw van anti-ballistische raketten „volgens een zorgvuldig programma in fasen", deelde de president vrydag mee. De langzame, geleidelijke opbouw van het stelsel maakte het mogeiyk het uit te breiden of in te krimpen al naar ge lang de Russische reactie. Nixon ver klaarde ervan overtuigd te zyn, dat zijn besluit ontwapeningsbesprekingen met de Sovjet-Unie niet in de weg zal staan. „Dit program is niet provocerend", zei hij. Een grootscheeps afweersysteem, zo- ais oorspronkeiyk in de bedoeling lag. had opgevat kunnen worden als voor spel van een tegen de 8ovjet-Unie ge richte aanvalsstrategie maar in de huidige vorm werd het defensieve ka- DEN HAAG Premier De Jong en minister Luns zullen dit voorjaar een officieel bezoek brengen aan Pary*. Zy zullen besprekingen over Europese za ken en over de verhouding Oost-West voeren met president De Gaulle. De Nederlandse ministers zyn uitge nodigd door de Franse premier, Couve de Murvtlle. Zy zullen hun bezoek ver- moedeiyk in mei afleggen. Minister Luns heeft in een vraagge sprek voor radio Luxemburg de Franse gedachte dat de Westeurop ese Unie wordt gebruikt om Engeland bij de E.E.G. te betrekken, onjuist genoemd. De Britse toetreding tot de E.E.G. moet in die gemeenschap worden besproken en niet In de W.E.U., aldus minister Luns NOORDWIJKERHOUT De lieer F. Feenstra zal worden ontslagen als hoofd van de hervormde Ireneschool In Noordwykerhout. Het bestuur heeft dit besloten omdat de heer Feenstra zich niet aan het leer plan zou hebben gehouden en omdat zijn manier van lesgeven verschillende ouders ertoe gedwongen zou hebben hun kinderen van school te nemen. Het overige onderwyzend personeel heeft ook het vertrouwen in het hoofd opgezegd. MOSKOU China heeft zijn grenzen gesloten voor alle produkten die uit de Sowjetunie komen met bestemming Noord-Vietnam. Dit is gisteren in Mos kou vernomen. Wanneer deze maat regelen ingaan, weet men niet. Het gaat om eer. volledige boycot, aldus berichten uit Moskou. China heeft deze berichten ontkend. Er was sprake van een misverstand. AMSTERDAM De twee Vietna mezen. die gisteren uit Parijs naar Am sterdam zouden komen, hebben op het laatste moment van hun reis afgezien. Het ministerie van Buitenlandse Za ken had geëist dat zij een verklaring zouden ondertekenen, om van iedere politieke activiteit af te zien Dé twee Vietnamezen, Tran Cong Tuong, president van het hooggerechts hof in Hanoi en Ly Van San, adviseur van het bevrijdingsfront, weigerden dit omdat zij bang waren daardoor in hun handelen te worden beperkt. Zij kregen toen geen visa. Zij hadden wel een verklaring gegeven, maar die werd door Buitenlandse Zaken, niet voldoen de geacht. De Tweede-Kamerleden Van der Spek (PSP), mevrouw Singer-Dekker (PvdA) en Hoekstra (CPN) houden zich nu met de zaak bezig. Men vindt het vreemd, dat leden van het Zuidvietnamese par lement ons land wel mochten bezoeken en zelfs door de vaste kamercommissie van Buitemandse Zaken werden ont- ENSCHEDE Stedebaud Twente (Hengelo, Almelo, Enschede, Borne en Oldenziutl) wil de minister van Econo mische Zaken geen inzage geven in het geheime deel van een rapport over Twente. In dat rapport staat onder meer welke kansen Twente biedt aan nieuwe of be staande Industrieën. Het Centraal-instituut voor industrie ontwikkeling in Den Haag heeft naar die mogeiykheden vorig jaar een onder zoek ingesteld. Stedeband Twente, ia bang dat men in andere delen van het land de suggesties uit het rapport zal overnemen als het rapport in Den Haag terecht komt. vangen. Buitenlandse politici worden normaal toegelaten als ze zich onthouden van politieke activiteiten tegen een land waarmee Nederland goede betrekkingen onderhoudt. Dat is het geval tussen de Nederlandse regering en die in Saigon. Vandaag zou in Amsterdam een de monstratie worden gehouden tegen de „politieke weigering" van de twee Vietnamezen. WASHINGTON De Verenigde Staten zuilen maatregelen nemen, als biykt dat het aantal gesneuvelde Amerikaanse sol daten in Vietnam te hoog wordt. Dit heeft president Nixon gisteren bekend gemaakt. De Amerikaanse president liet er met een op volgen, dat het Amerikaanse antwoord op de verhevigde acties van de vijand in Vietnam zou afhangen van de resultaten van het gesprek over vre de in Parijs. Inmiddels is het vierde Viet-Cong-of- fensief in Vietnam, volgens Amerikaanse deskundigen in Vietnam, in de derde en laatste fase gekomen. Verwacht wordt, dat deze fase gepaard zal gaan met mas. sale infanterie-aanvallen op vele steden en militaire stellingen. Volgens dezelfde functionarissen zijn de afgelopen twee dagen twaalfduizend leden van de Viet-Cong vanuit Cambod ja in Ziud-Vietnam geïnfiltreerd. Zij zouden zich op slechts enkele dagmar sen van Saigon bevinden. rakter onderstreept. Nixon achtte het met het oog op de van China uitgaande dreiging onwaarschyniyk, dat Amerika of Rusland ooit volledig van een afweer systeem zou willen afzien. Dat de sentlnel-basls niet by steden worden aangelegd vormt een concessie jegens degenen die steeds hebben ge zegd. dat de aanwezigheid van derge lijke installaties by dichtbevolkte gebie den miljoenen mensen tot een eerste doelwit zou maken bij een plotselinge aanval. Schrapping van het hele project bracht volgens Nixon teveel risico's met zich mee. Ook kon Amerika zich niet permitteren nog een jaar te wachten tot de resultaten van nader onderzoek be kend waren. Begonnen zou worden met de aanleg van twee anti-raketbases, waarvan de eerste pas in 1973 klaar zou zijn. Dit was een „minimale vereiste" voor de veiligheid van het land. (Het Republikeinse Congreslid Gerald Ford deelde vrijdag na een gesprek tus sen Nixon en Congresleiders mee, dat deze eerste afweerinstallaties zullen worden gebouwd by twee minuteman- bases die van Malmström in Monta na en Grand Forks in Zuid-Dakota LONDEN Met ingang van maan dag a.s. zullen 4200 van de 8000 arbei ders van de Ford-fabrieken in Enge land, die geweigerd hebben het voor beeld van de 39000 stakende Ford arbeiders te volgen, ontslagen worden. De nog overbiyvende 3800 werkwillige arbeiders, zullen tot taak krijgen de veiligheid in de fabrieken die overigens alle gesloten worden, te verzekeren. De staking bij de Britse Ford-fabrie ken, die reeds drie weken duurt, heeft de maatschappy reeds 36 min. Pond sterling (ruim 300 min. gulden) gekost aan produktieverlies. Premier Wilson van Engeland heeft verklaard, dat een wetgeving wordt voorbereid ter bestrijding van indus triële anarchie door wilde stakingen. Zangeres en pianiste Nina Si mone (34) houdt van het Nederland se publiek. ,,U bent een warm volk", zei ze gistermiddag in het Amsterdamse Hiltonhotel. „Ik weet dat zeker want ik voel het iedere keer als ik hier optreed". Het was een oververmoeide maar erg beminnelijke Nina Simone, die gisteren op Schiphol aankwam (foto) voor het afwerken van een meer dan vol programma. (Van ome weerkundige medewerker) Y7eel mensen zullen ingenomen zijn geweest met het lente achtige weer van gisteren. De tem peratuur liep tussen de lijn Den HelderEnschede en de Neder landsBelgische grens op tot waarden tussen de negen en veer tien graden. Helaas bood de weer kaart van gisteravond weinig per spectief voor een prolongatie van het zachte weer tijdens het week einde. Boven Scandinavië neemt een hogedrukgebied nog steeds in kracht toe (1028 mb), terwijl zich tegelijkertijd een stormdepressie (van 965 mb) uit het Azorengebied in de richting van Biscaje ver plaatst. Tussen beide systemen zal de oostenwind in de loop van het weekeinde de kop weer opsteken met als gevolg een terugkeer van de koude lucht. Daarbij blijft het weer wisselvallig met vooral zon dag kans op neerslag. Morgen: Zon op: 06.53 onder: 18.46 Maan op: 06.34 onder: 16.40 ADVERTENTIE 3x0,99 2,97 in de dierenspeciaalzaak

De Vallei | 1969 | | pagina 1