Veenendaals dagblad Israëliërs vernielden met luchtaanval Fatah-kampen Buiten Twee slopers dood na instorting Vondeling boekt succes bij JNieuw Links" IJzel stelde N.S. en wegverkeer voor problemen OOSTELIJKE TOP IN BOEDAPEST BIJEEN Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Tochtje in de ruimte Koning Hoessein moest uur in schuilkelder Man verschanst zich met zijn kinderen in huis Weer raketten op Cuba Vluchten op Biafra misschien hervat Beschietingen in Vietnam Biet H. trekt deel van haar bekentenis in Humphrey tegen Sentinel-plan Nieuwe „rode lijnen''' tussen V.S. en Rusland Koudste lentedag van de eeuw Lentemuzikant LATER GAZA ISeusueek berich t BRITS OORLOGSSCHIP NAAR NIGERIA Bur. voor redactie en administratie Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red Giro 1321600. Losse nummess 0,25; Abonnement 0,97 p. w., 4,15 p. m.. 12,35 p. k. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De VaMeT, opgericht in 1926, Uitg.: Wegener's Couranten Concem e.v. Advertentietarieven op aanvraag. MAANDAG 17 MAART I969 43e JAARGANG no. 64 TEL AVTV/AMMAN Israëlische jachtbommenwerpers hebben zondag ochtend vroeg doelen in Jordanië aangevallen. Volgens de Israëliërs was de actie die een uur duurde, gericht tegen kampementen van Arabische organi saties die gewapenderhand tegen Israël ageren. Een Jordaanse woordvoerder sprak daarentegen van aanvallen met raketten en napalm op „burgerlijke doe len" bij Amman. Van Israëlische zijde werd meegedeeld, dat de actie gericht was tegen twee kampen van „El Fatah" en een nederzetting van het „front voor de bevrijding van Palestina". Deze lagen te Djibin ca. acht km ten zuidoosten van Djerasj in Noord-Jordanië te Jadoeda 10 km ten zuiden van Amman en te Sjoebak in Zuid-Jordanië. Alle vliegtuigen waren op hun basis teruggekeerd. PARIJS De Parijse politie heeft hi de nacht van zondag op maandag het verkeer omgelegd in de straten rond het huis in een Parijse voorstad, waar een gescheiden fabrieksarbeider zich met zijn twee kinderen verschanst heeft. De man heeft gedreigd de kin deren en zichzelf te zullen doodschieten als hij zou worden gedwongen de kin deren aan zijn ex-vrouw af te staan. De Franse politie treedt buitenge woon voorzichtig op. Na een soortge lijk geval vorige maand in Zuidwest- Frankrijk is scherpe kritiek op de poli tie uitgeoefend. In Cestas belegerde de politie twee weken lang een man die zich met zijn twee kinderen in een boerderij had verschanst. Toen de po litie tenslotte het huis binnendrong had de man zichzelf en zijn twee kinderen dodelijk gewond. De 36-jarige arbeider Lucien Cuello heeft waarschijnlijk aan het geval in Cestas gedacht, toen een rechtbank vorige week zijn huwelijk ontbond en de twee kinderen, Jans (7) en Nadia (6), toewees aan de moeder. De rech ter had Cuello toegestaan zijn kinde ren een maal per week te bezoeken. Zondagmorgen verscheen Cuello met mri geweer bij de woning van zijn ex-vrouw en nam de kinderen met zich mee voor iemand hulp kon halen. Hij verschanste zich met de kinderen in zijn huis in Verrières-les-Buissons, 15 km ten zuiden van Parijs en zei tegen de buren dat hij het huis niet zou ver laten, voor de rechtbank zijn beslis sing had herzien en de kinderen aan hem had toegewezen. De politie heeft de omgeving van het huis afgezet maar zorgt ervoor dat Cuello haar aanwezigheid niet op merkt. De burgemeester van Verrières is zondagavond naar het huis toege gaan en heeft getracht Cuello over te halen de kinderen vrij te laten. PARIJS Als gevolg van een ma chinistenstaking in het zuidwestelijke deel van Frankrijk heeft daar in het weekeinde slechts ongeveer 15 tot 20 procent van het normale aantal trei nen gereden. Enkele sneltreinen van Parijs naar de Spaanse grens reden wel, maar er vertrokken vrijwel geen stoptreinen en goederentreinen. Ook 't buurtverkeer ten zuidwesten van Parijs was sterk beperkt. TAit is de luidruchtige Wulp, de regentuter van de schaap herder, plaggenmaaier en bezem binder. Reeds eind februari ver schijnen de eerstelingen op de hei en in de eerste week van maart hebben de paren hun territoria be zet. Helaas zijn dit er slechts wei nige, want door ontginning, cultuur en bezoekersdrukte loopt de bevol king merkbaar terug. Ook moet voor hun welbehagen de heide niet teveel dichtslaan met dennen en ander hout. We hebben op de Neder- Veluwe weieens omtrent half maart de grote eieren gevonden en re kenden, dat in 't algemeen de vo gels tegen 1 april zaten te broeden. Bij een koude lente werd dit wat later - een algemeen verschijnsel in de vogelwereld. Eind juli zijn de wulpen alweer weg; ze trekken met de jongen op het slik der grote rivieren en langs de kust, wadden, Zeeland enz. Al bevat een milieu maar weinig van die heituters, toch behoeft hun aanwezigheid geen mens te ont gaan, want het lijkt wel, of ze ge zien én gehoord willen worden. De blijde voordracht vult het halve hei veld en scheurt de rust van menige duinvallei in klankvolle traden, zodat we veilig kunnen zeggen, dat deze vogel ongewild als de lente wekker van zijn woonoord fungeert. Geen leeuwerik, hoe druk en ijverig ook, kan tegen die grote roeper op en hoogstens vormt de zang van zo'n hemelbestormer een aange name achtergrond voor het optre den der wulpen, al wint hij het wellicht in modulatie en veelzijdig heid: maar desondanks hadden Shelley, Shakespeare en Guido Ge- zelle de lof van de prachtige wul- penjodel in hun gedichten kunnen vereeuwigen. 17 maart '69 A. B. WIGMAN De Jordaanse woordvoerder deelde mee, dat er een burger is gedood en drie burgers zijn gewond. Het „front voor de bevrijding van Palestina" maakte in Beiroet bekend, dat de aan val op Djibin aan een verzetsstrijder het leven heeft gekost, terwijl er vier werden gewond. In Tel Aviv zei men dat de actie een voorbeeld was van de nieuwe tactiek van Israël. Tot dusver werd alleen ge reageerd op aanvallen van de Arabi sche verzetsorganisaties. Nu wordt ge poogd dergelijke aanvallen van Arabi sche zijde te voorkomen door acties te gen de bases van waaruit wordt ge opereerd. Zondagochtend werden vanaf Liba nees grondgebied zes mortiergranaten afgevuurd op een Israëlische nederzet ting, Barram, in Opper-Galilea. Er vie len geen slachtoffers en de schade was gering. Te Tel Aviv is bekend geworden, dat een van de guerrilla's die bij het ge vecht bij Dibin was gedood, de 30-jari- ge majoor Faiz Jeradeh was. Majoor Jeradeh was na de zesdaag se oorlog van 1967 van Gaza. waar hij woonde, naar Jordanië gevlucht. Arabische en Israëlische artillerie- eenheden hebben elkaar over een front van 10 km langs de Jordaan zondag be schoten, aldus heeft een Israëlische le geraanvoerder bekend gemaakt. Israëlische vliegtuigen zijn het Jor daanse luchtruim binnengedrongen en hebben Arabische stellingen aangeval len, voegde hij eraan toe. Het artillerieduel begon te 21.55 uur toen Arabische artillerie in Jordanië het vuur opende op de noordelijke Beis san en Jordaanvalleien, aldus de woordvoerder. De Israëlische luchtmacht is daarop aanvallen begonnen op Arabische stel lingen in de Gildea-bergen. De strijd duurde meer dan een uur en eindigde om 23.00 uur. Eerder zon dag had Arabische artillerie vijf raket ten afgevuurd op de kibboets Degani Bet, drie km ten zuiden van het Meer van Galilea. De Jordaanse regering heeft bij Oe Thant, de secretaris-generaal van de VN, een ernstige klacht ingediend over de Israëlische luchtaanvallen. Als gevolg van de Israëlische actie vertrok koning Hoessein van Jordanië een uur later naar Egypte dan de be doeling was. In Cairo zal koning Hoes sein met de Egyptische president Nas ser besprekingen voeren over de situ atie in het Midden-Oosten. Binnenkort vertrekt de Jordaanse koning naar de Verenigde Staten voor een ontmoeting met president Nixon. De Tunesische president Bourguiba zei zaterdag dat de Arabische Staten tot elke prijs een botsing met Israël in een conventionele oorlog moeten vermijden, aangezien de Israëliërs de Arabieren in materieel en technisch opzicht de baas zijn. Een 16-jarig meisje heeft in de door Israëli bezette stad Gaza twee hand granaten naar een Israëlische patrouil le gegooid. Drie soldaten werden daar bij gewond. De daderes, Aido Isa Sa'ad. werd gearresteerd. In bezet Nabloes was het rustiger. Er gingen weer winkels open en on derwijzers gingen naar school. In Gaza zijn 18 scholieren gewond geraakt door het onploffen van een handgranaat die op een schoolplein was gegooid. De veiligheidsdienst meent, dat de handgranaat gegooid werd uit protest tegen het niet-deelne- men van de school aan een staking, die in Gaza werd gehouden. Ook vanmorgen voor de tweede ach tereenvolgende dag heeft de Israëli sche luchtmacht doelen in Jordanië ge bombardeerd. zo wordt in Tel Aviv vernomen. De Israëlische toestellen bestookten guerrillaposten in het Jor- daandal. De aanval volgde op een be schieting van Israëlische dorpen, zon dagavond, ten zuiden van het Meer van Galilea. waarbij o.a. raketten wa ren gebruikt. De Israëlische luchtaanval scheen o.a. gericht te zijn tegen mobiele Ka- tioesja-raketlanceerinrichtingen in het gebied van El-Mansjeh. NEW YORK Newsweek bericht zondag dat Amerikaanse foto-verken ningsvliegtuigen een nieuwe Russische SAM-luchtafweerraketinstallatie op Cu ba hebben ontdekt, ongeveer 5 km ten noordwesten van Punta Brava, dat zuidwestelijk van Havana ligt. Het blad voegt hieraan toe, dat de Verenigde Staten nauwlettend nagaan wat er aan raketinstallaties op Cuba gebouwd wordt. Er zijn geen aanwijzi- gingen, dat Castro zou proberen op nieuw kern-raketten op het eiland te krijgen, aldus Newsweek. Onder een zwaar stuk beton, dat afbrak van de verdiepings vloer, werden zaterdagmorgen bij sloopwerkzaamheden in Apeldoorn twee mannen bedolven. Beide man nen waren op slag dood. APELDOORN Tijdens sloopwerk zaamheden in Apeldoorn zijn zater dagmorgen de 40-jarige J. Lijns- velt en zün 3A-jarige collega P. van der Meulen omgekomen. Het ongeluk gebeurde toen zij op het terrein van de „Sparta" rijwielen en motorenfabrieken aan de Prins Willem Alexanderlaan een transfor matorhuis aan het afbreken waren. Nadat zij twee van de vier muren hadden weggebroken en een derde muur reeds los was van het beton nen dak probeerden zij deze verder te verwijderen. Een instorting was hiervan het gevolg waarbij de he ren Lijnsvelt en Van der Meulen on der een zwaar stuk beton terecht kwamen. Ze waren op slag dood. De 52-jarige J. L'. liep kneuzingen op aan zijn rechterarm en linkerbeen. GENèVE De hulpvluchten van het Rode Kruis via Fernando Poo, die mo menteel wegens de politieke onrust in Equatoriaal Guinee tijdelijk zijn ge staakt, zullen waarschijnlijk vanavond worden hervat, aldus heeft een woord voerder van het Rode Kruis in Genève meegedeeld. August Lind, de Rode Kruis-commis- saris voor West-Afrika, heeft in Fernan do Poo met de plaatselijke autoriteiten onderhandeld over de hervatting van de hulpvluchten, die een welkome aan vulling vormen op de vluchten die wor den uitgevoerd vanuit Cotonou, in Da homey. In Santa Isabel staan drie DC-7 toe stellen van het Rode Kruis gereed. Zij zouden per nacht negen vluchten naar Biafra kunnen maken. DEN HAAG Tijdens een druk politiek weekeinde is de positie van het bestuur van de Party van de Arbeid wat scherper bepaald. 1. Dr. Vondeling heeft opvallend veel succes geboekt bü Nleuw-Links en zich daarmee de argwaan van Democratisch Appèl op de hals gehaald. 2. De heer A. Vondeling, de nieuwe voorzitter heeft de leiding van de K.V.P. tot een debat uitgedaagd. UTRECHT D« Nederlandse Spoorwegen ondervonden vanmorgen ernstige moeilijkheden door ijzelvorming in het noorden en oosten van het land. Tussen Meppel en Leeuwarden kon niet elektrisch worden gereden, terwjjl het emplace ment in Steenwjjk onder de Ijzel zat. De verbinding Meppel-Wolvega werd voor zover mogeljjk met bussen onder houden. Moeilijkheden waren er ook rondom Zwolle en op het traject EnschedeHengelo. IJzel en onderkoelde regen maakten de wegen in het noorden van het land het afgelopen weekeinde weer spiegel glad. Vooral de afritten waren nauwe lijks berijdbaar. Geen bussen In Friesland moesten verschillende busdiensten worden gestaakt. Een bus van de NTM slipte bij Snekerhoek, tus sen Sneek en Leeuwarden. De bus ram de een boom. Vier inzittenden moesten met verwondingen, variërend van een sleutelbeenfractuur tot vleeswonden naar een ziekenhuis worden gebracht. De stroomvoorziening ondervond in Groningen en Drente moeilijkheden door ijzel en wind. De kabel van het lande lijk koppelnet tussen de centrale bij Zwolle en die in Groningen viel uit. In de kop van Groningen heeft de langdurige ijzel de bomen aangetast. De takken van vele bomen hangen tot op de grond, vele takken zijn afgebro ken en ook bomen braken af. Vastgelopen De harde oostelijke wind heeft de wa terstand van de Waddenzee sterk doen dalen en sinds donderdagavond zit de veerboot .Prinses Maria Louise', die on derweg was van Delfzijl naar Holwerd, vast in een geheel drooggelopen vaar geul. De „Prinses Maria Louise", die nor maal de veerdienst Holwerd-Ameland vaart, was voor reparatie naar Delfzijl geweest. Twee andere schepen, de „Ja- vanca", een boot voor personeelsver- voer van de Rijkswaterstaat en de UO 5, een vissersboot uit Usquert, die even eens van een reparatiewerf in Delfzijl kwamen, hebben hetzelfde lot onder gaan en houden de veerboot gezelschap. Wadgidsen uit het wadloodcentrum Pie- terburen bevoorraden de bemanningen van de schepen. De boten kunnen niet eerder vertrekken dan wanneer de wind gaat liggen en dat kan nog een paar dagen duren. 3. De fractieleider van de KVP. drs. Schmelzer heeft de PvdA-van-nu afge wezen, maar de deur opengelaten voor samenwerking met een „gezuiverde PvdA. 4. Dr. Drees. zaterdag door de heer Vondeling aangevallen wegens zijn vra gen om een nieuw partijcongres, heeft gezegd dat hij aan dat verlangen vast houdt. Dr. Vondeling nodigde de katholieke voormannen drs. Schmelzer en mr. Van der Stee uit in het openbaar te debat teren over belangrijke politieke zaken. Het publiek zal dan zelf kunnen bepa len welke van de twee partijen de con structiefste gedachten heeft. Drs. Schmelzer zei gisteravond voor de televisie dat „de KVP niet bereid is om te regeren met een partij die zo chaotisch is en geen enkele regeer kracht kan opbrengen". Hij noemde namen van „constructie ve" politici in de PvdA, met wie wel zou zijn samen te werken: Mansholt, Kohnstamm, Van der Stoel, Berger, Thomassen. Vredeling, Van Lier. De partijraad van de KVP heeft dit weekeinde in Arnhem besloten in het najaar een bijzondere partijraad te hou den om een standpunt in te nemen over de samenwerking met de CHU en de ARP bij de verkiezingen in 1971. BOEDAPEST. Heden begon in het parlementsgebouw te Boedapest de communistische topconferentie van het Pact van Warschau. Alle gedelegeer den zijn aangekomen. De eerste waren die uit de Sovjet- Unie. Zy omvatten onder meer de leider van de partij, Leonid Breznjef, de premier: Aleksei Kosygin, de opper bevelhebber van het Pact van War schau. maarschalk Ivan Jakoebofsky, de chef-staf van het pact, generaal Sergei Stemenko en de minister van Buitenlandse Zaken, Andrei Gromvko. De Tsjchoslowaakse delegatie stond onder leiding van partijleider Alexan der Dubcek en bestond onder meer uit de president, Ludvik Svovoda en de premier Oldrich Cernik. Roemenië wordt vertegenwoordigd door partijleider Nicolae Ceausescoe, die o.a. premier Ion Gheorghioe Mau- rer bij zich had. Bulgarije is vertegenwoordigd door partijleider en premier Todor Zhifkof. Walter Ulbricht komt namens Oost- Duitsland, onder meer in gezelschap van zijn premier Willi Stoph. Polen is vertegenwoordigd door par tijleider Vladyslaf Gomoelka en pre mier Jozef Cyrankiewicz. In de delegaties van al deze landen zijn opgenomen de ministers van Bui tenlandse Zaken en van Defensie. Alle bezoekers werden verwelkomd door de Hongaarse partijleider Janos Kadar, door de Hongaarse eerste-mi- nister Jenö Fock en door andere hoog waardigheidsbekleders. In Boedapest is zondag, op de voor avond van de topconferentie van het Warschau-pact, de stroom uitgevallen. Om ongeveer tien uur gingen de lich ten uit en kwamen de elektrische trams tot stilstand. De storing duurde ongeveer een uur. Het is niet bekend of de leiders van de landen van het Warschau-pact, die in regeringsgebouwen en het Grand Hotel op het eiland Margaretha ver blijven. last hebben ondervonden van de storing. De oorzaak van de storing is niet be kend gemaakt. SAIGON In de nacht van zondag op maandag zijn ongeveer 20 gealli eerde militaire posten en steden in Zuid-Vietnam door de communisten be schoten. Het Amerikaanse hoofdkwartier heeft bekend gemaakt dat er minder be schietingen hebben plaatsgehad dan de voorgaande nacht en dat geen aanval len op grote steden gemeld zijn. Het hoofdkwartier meldt verder verspreide gevechten van geringe omvang. In de kustgebieden 560 km ten noord oosten van Saigon zijn de lijken van 152 communistische soldaten gevonden is massagraven. Zij zouden bij de ge vechten van het midden van vorige week zijn gesneuveld. DEN BOSCH Riet S.-H. (45) uit Schijndel, de vrouw die op beschuldi ging van twee moorden en een serie moordpogingen sinds vier maanden in voorlopige hechtenis zit. heeft een deel van haar bekentenissen ingetrokken. Ze heeft vrijdag verklaard dat niet zij zoals ze aanvankelijk had ge zegd maar haar vader in 1964 gif had gedaan in een bord soep voor haar tweede man, de 63-jarige Frans Sleut- jens. Haar vader overleed in 1964, naar Riet bij de politie verklaarde, door gif dat zij hem had toegediend. Haar va der zou volgens Riets nieuwste verkla ring tot de „niet geslaagde" vergifti gingspoging hebben besloten omdat zijn dochter het zo slecht had bij Frans. Riet had van haar vader ge hoord dat hij rattenvergif in een bord soep voor Frans had gedaan, vertelde zij nu. Riet had in november bekend dat ze behalve haar vader ook haar eerste man, de 34-jarige Jan van Eyndhoven, had vergiftigd. NEW YORK De NASA heeft de films en foto's van de Apollo-9 tocht vrijgegeven. Op deze opname, ge maakt door de burger-astronaut Rusty Schweickart, ziet men Scott de ruimte capsule verlaten op weg naar de maantaxi, de L.M. Op de achtergrond de aarde. PEBBLE BEACH. (Callfornië). De vroegere vice-president Hubert Humphrey heeft zondag gezegd, dat de menselijke behoeften voorrang moeten hebben boven het Sentinel anti-raket systeem. dat de regering Nlxon heeft aanbevolen. Op een bijeenkomst van de nationale vereniging voor bejaar denzorgen zei hij dat hij had aange drongen op „prompte onderhandelin gen met de Sovjet-Unie" om de nood zaak van de Sentinel te vermijden. Bij de onderhandelingen zou gestreefd moeten worden naar vermindering van de nuclaire bewapening. Humphrey legde er de nadruk op, dat een goed nationaal gezondheids systeem helemaal binnen de mogelijk heden ligt, maar dat de wetenschap pelijke vorderingen funeste gevolgen hebben gehad. „Wij hebben wapens ontwikkeld welke de mensheid kunnen uitroeien. Wij verdrijven door automa tisering mensen uit hun werk... Wij hebben onze omgeving bedorven en vervuiling van onze lucht, rivieren en landschappen toegestaan. Wij hebben gezorgd voor afzichtelijke steden, ach terbuurten, verkeersopstoppingen, lucht verontreiniging, lawaai en frustratie". LONDEN De Engelse oorlogsbo dem Fearless, die zaterdagavond uit Malta is vertrokken met onbekende bestemming, is volgens de Engelse ochtendbladen van heden vrijwel ze ker op weg naar Nigeria. Het 11.060 ton metende schip, met 500 volledig uitgeruste militairen aan boord, zal waarschijnlijk worden ge bruikt als drijvende basis voor de be sprekingen die premier Harold Wil son eind deze maand in Lago6 wil voeren. De bladen verwerpen de berichten dat de Fearless opdracht, zou hebben gekregen naar Auguilla, in de Carai- bische wateren, koers te zetten. Twee weken geleden is een Engelse gezant zonder pardon van het eiland Anguil- la gezet. De ministeries van Defensie en Bui tenlandse Zaken hebben geweigerd te zeggen, waarheen de Fearless op weg is. The Times schrijft dat het bezoek van de Fearless aan Nigeria ook moet worden beschouwd als een soort wes ters vlagvertoon. Eerder deze maand heeft een Russisch smaldeel Lagos be zocht. Bovendien zou men er ook als neutraal gebiedsdeel met de Biafranen kunnen praten. Er zijn heli kopters om Ojoekwol desnoods op te halen. De Daily Mail bericht dat Sir David Hunt, de Engelse Hoge Commissaris in Nigeria over enkele maanden zijn post zal verlaten. Er zou voor hem nog geen opvolger zijn aangewezen. WASHINGTON Naast de „rode lijn" tussen het Witte Huis en het Kremlin zullen morgen twee nieuwe directe telefoonlijnen tussen Washing ton en Moskou in gebruik worden ge nomen. De ene verbindt het Ameri kaanse ministerie van Buitenlandse Zaken met de Amerikaanse ambassa de in Moskou, de andere het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken met de Russische ambassade in Washing ton. Tot dusver gingen diplomatieke berichten tussen de twee hoofdsteden over de gewone lijnen. Tot de rode lijn is in 1963 door pre sident Kennedy en premier Kroestsjef besloten om te voorkomen dat er door een misverstand oorlog zou uitbreken. (Van onze weerkundige medewerker) tV is zondag historie gemaakt. In een groot deel van het land bleef de temperatuur de gehele dag onder nul (een z.g. ijsdag); dit was deze eeuw zo laat in het voorjaar nog niet voorgekomen. In Apel doorn, De Bilt, Deelen en Doetin- chem kwam het kwik juist niet onder de nulgrens; Zutphen boekte een maximum van 0.2 graden on der het vriespunt. Friesland en de kop van Noord-Holland kwamen maximaal tot 2 en Groningen tot -^-3 graden. Zuid-Limburg rappor teerde 7 graden. In de afgelopen nacht is de strijd tussen koude en zachte lucht op nieuw begonnen; daarbij viel er op uitgebreide schaal regen, ijzel en sneeuw (Veluwe 3 mm neerslag). Vanmorgen om 9 uur liep de grens tussen vorst en dooi van Amster dam naar Winterswijk. Het weer in Gelderland blijft wis selvallig met vooral in de zuide lijke gebieden de mogelijkheid van twee tot drie graden dooi, maar anderzijds het gevaar van een te rugkeer van de vorstlucht. Boven Zweden blijft het hogedrukgebied namelijk krachtig (1041 mb). Van morgen meldde Moskou 14, War schau 9 en Berlijn 7 graden. In Noord-Groningen is door de sinds donderdag dikker wordende ijzellaag op de bomen hier en daar veel schade aangericht. Morgen: Zon op: 6.48 onder: 18.49 Maan op: 6.57 onder: 19.26

De Vallei | 1969 | | pagina 1