Vreemd. Wèl 'n mode voor tieners. En óók 'n mode voor Dames Heren. Maar niks voor volwassenen die zich best 'n paar maten jonger en moderner willen kleden. Wie doet er wat aan? Wij. Progressief groepje spinners, wevers, modeontwerpers en confectionairs. Resultaat van deze samenwerking: lèrlenka Y>ung. Kostuums en shirts. Rokken en bloezen. Fijn modern zonder modegek te zijn. En altijd vele maten jonger. Kijk! Dit is ons etiket: f! Jé bent maar ééns lerienkafóung. BH Diepeveen werken word ie beter van!! vrouwelijke kantoorbediende leerling monteur Tricottabriek ervaren chauffeur net meisje PULLMAN mm De Railfeisenbank is goed voor uw geld J. DIEPEVEEN ZN. N.V. JAC. VAN SCHUPPEN Zij: Is dat gemakkelijk-je salaris op een privé- rekening bij de Raïffeisenbank? Hij: Natuurlijk. En bovendien krijgen we nog 3'/*% rente! wmm f' Met spoed gevraagd F. HARDEMAN Gevraagd B. W. SMUDDEZ.B. U brengt 1/3 van uw leven op bed door. Koop een echte PULLMAN, al kost hij misschien 'n paar gulden meer. Perfecte balans Te kust en te keur Extra luxueus comfort Terlenka Young. W Uitsluitend in de maten 18 t/m 35 jaar.Op mode en draagbaarheid getest door jong tribunaal van Neêrlands best geklede mannen en vrouwen. Verkocht in meer dan 2.000 vooruitstrevende modezaken. En onvoorwaardelijk voor jong gegarandeerd door dit etiket. 95 van de 1 OOgezinnenVan alle gezindten. Bijna elke man elke vrouw - elke consument. Die kunt u bereiken met dag bladen. Met uw advertenties in de dagbladen. Advertenties in de d-a-g-b-l-a-d-e-n. Dat vitale9 betrouwbaredoordrin gende medium. Waarin u kloek kunt adverteren. En klein En vaak. En altijd raak. Omdat zij allemaal u zien. Zij9 de consumenten9 uw kopers. Dagbladen9 uwonmisbarereclame* medium. Pagina 6 DINSDAG 18 MAART 1969 WA-AVI I Zij: Hoe zit dat precies? Hij: Nou, het betalen van rekeningen is een kwestie van even een formuliertje invullen. De Raiffeisenbank regelt verder alles en stuurt ons regelmatig over zichten. Zij: Maar hoe.moet het met andere uit gaven? Hij: Je bedoelt benzine tanken, aanschaf van kleren enzo? Heel eenvoudig-daar voor kunnen we gebruik maken van die handige betaalcheques. En natuurlijk kunnen we steeds contant geld bij de Raiffeisenbank opnemen. Zij: Wat een service! En we krijgen ook nog 31/»% rente! Hij: Inderdaad. En met zo'n prrvé-rek#- ning kun je gemakkelijk sparen. Je laat heel eenvoudig iedere maand een vaat bedrag naar je spaarrekening over boeken! 0 Moderne omgeving, dus prettig werken. 0 Fyne collega's, daar zul Je het goed mee kunnen vinden. 0 Hoge beloning voor Uw enthousiasme en aktivitelt. 0 Reiskostenvergoeding, goede vakantieregeling, gratis be drijfskleding enz. enz. Solliciteer NU Wy vragen, graag zo spoedig mogelijk Voor telefoon, boekhouding, faktureren, kortom een leuke af wisselende baan. ULO- én type-diploma vereist. Voor bréimachines. Wordt by ons opgeleid tot all round brei machinemonteur. Leeftijd tot 22 jaar. Diploma Lagere Techn. School vereist. Bel, schrijf of kom even langs, we zullen graag kennis met U maken. VEENENDAAL8EWEG 1 - VEENENDAAL (naast station De Klomp) - Telefoon 08887-467 voor zware Reo-klpper. sy Telefoon 08431 -890 Haarweg 77 - Overberg In levensmlddelenbedryf Goed loon 3-daagse werkweek Dr. Slot. de Bruïneplein 1 VEENENDAAL De waarde van een matras is niet in guldens uit te drukken, wel in het aantal uren gezonde nachtrust. Als u moe bent, is het van 't grootste belang dat uw wervel kolom en uw spieren de kans krijgen zich geheel te ontspannen. Daarvoor heeft uw lichaam volmaakte steun nodig, da steun van een echte Pullman. Een echte Pullman matras kan u deze volmaakte steun geven, dankzij de perfecte balans van de binnenvering. Een stevige, veerkrachtige afdekking, gemaakt van natuurlijke grondstoffen, garandeert een gezonde, warme ligging, vele jaren lang. En als u behoefte hebt aan een wat hardere ligging, dan wordt uw Pullman zonder prijsverhoging in de z.g. "anti-hernia" uitvoering geleverd. De standaardmaten van Pullman matrassen varieren van 78x188 cm tot 138x198 cm, maar desgewenst wordt er een voor u geschikte Pullman vervaardigd. Vraag ook eens naar de Pullman lichtgewicht binnenveringmatras "ButterflyI De bekleding kunt u op staal kiezen uit een ruim assortiment kwaliteitsdamast in moderne kleuren en dessins. Wanneer u soms de voorkeur geeft aan een binnen werk van polyether, is er voor u Pullman Dumoflex. Uw winkelier zal u graag meer vertellen over dit veredelde polyether met 20% meer weerstand en 20% meer veerkracht. Nog één goede raadals u iets voelt voor dubbel slaap comfort, laat uw winkelier u dan eens iets vertellen over de Pullman Boxspring Combinatie of vraagt u gewoon de nieuwste brochure eens aan. Waarschijnlijk zult u onmiddellijk vaststellen dat dit nu precies is wat u zoekt. Maar welke Pullman u ook koopt, kijk vooral of de néém er op staat. Als u iets meer betaalt, moet u ook weten waarvóór I Voor inlichtingen en folders: N.V. Pullman Matrassenfabrieken - Zwijndrecht DB H em WÊ-pubnkan* Erkende dealer GORTSTRAAT 39 - VEENENDAAL - TELEF. 12321 Ie kunt V niet missen - geen dag!

De Vallei | 1969 | | pagina 6