KANTONGERECHT WAGENINGEN: Vlaardingse scholier reed met onverlichte huifkar: drie doden over lot KVSW- afdelingen opnieuw uitgesteld Schoolelftallenparade Mens wordt in zakenleven te vaak als 'n object gezien" Veenendaal vecht voor tweede plaats Geen ei voor burgemeester Voetganger op zebrapad aangereden Veenendaalse bankwerker krijgt zijn motor terug Motor terug «fr Kluts kwijt NVV-jongeren en NVSH beleggen discussie-avond Moderne verkooptechnieken van bureau Yntema zijn „in" EXPERIMENT MET CURSUS IN ZWITSERLAND Spreuken Subsidies voor muziek en toneel Beter te laat in huis, dan te vroeg in 't ziekenhuis RK Unitas kan eindelijk kampioenstitel grijpen... VVY-Candia' 66 Afdeling Utrecht Dame reed auto total loss VEENENDAAL - De be- slissing over het lot van de drie K.V.S.W.-afdelingen, Veenendaal Rubber, Inter Union en Tufting, die giste ren zou worden genomen, is geheel tegen de verwachtin gen in opnieuw uitgesteld. Wel vond gisteren geduren de de geïnde dag een bespre king over de afdelingen plaats. Aangenomen moet worden dat de starre hou ding van de regering inzake de financiële hulp bij het onderbrengen van de drie afdelingen in een nieuwe N.V. oorzaak is van liet uit stel. Van betrouwbare zijde wordt nog vernomen, dat de definitieve beslissing nu a.s. woensdag zal worden geno men. Kennelijk is het wach ten op een eventuele toch nog gunstige beslissing door de minister van Economi sche Zaken waarop nog steeds alle hoop is gevestigd. ZATERDAG 22 MAART 1969 WAGENINGEN Drie doden en twee gewonden vormden op 16 augustus van het vorig jaar op de Wekeromseweg tussen Wekerom en de Driesprong de droevige balans na een frontale botsing. Het was betrokken weer en ondanks het feit, dat het pas tien voor half negen in de avond was. al zo schemerig, dat automobilisten verlichting voerden. De Vlaardingse scholier A. P. M„ een echte paardenliefhebber, met vakantie in Ede, reed er met een huifkar op een drafje in de richting Ede. Hij wilde voor donker thuis zijn, want er zat geen verlich ting op de wagen. Op een weggedeelte, dat door bomen overschaduwd werd. zag een achteropkomende automobilist de huifkar pas op het allerlaatste mo ment. Hij week scherp uit naar de linkerweghelft en kwam daar frontaal in bot sing met een tegenligger. De gevolgen waren verschrikkelijk. De scholier, die de klap wel hoorde, reed door. In de rechtbanksfeer is een lijvig dossier opgemaakt betreffende deze aanrijding, maar vrijdagmorgen ging het er op het Wagening- se kantongerecht slechts om, dat de Vlaardinger scholier zonder licht gereden had. „Ik hoefde nog geen licht te voeren", zei de jongen, „het was nog geen half uur na zonsondergang. Op de weg was het nog licht, onder de bomen misschien wat minder. Maar ik kan me moeilijk voorstellen, dat ik met de witgeschilder de huifkar niet zichtbaar was." „Het mag dan niet zo zijn dat het nog geen half uur na zonsondergang was; in elk geval was het dermate schemerig dat andere weggebruikers ook licht voerden en u had onder die omstandig heden ook licht moeten hebben", stelde de officier, mr. H. J. C. Pieters. „Er is daar toch maar een aantal doden op de weg gevallen. Hoewel er geen causaal verband bestaat tussen het niet hebben van verlichting en deze aanrijding, ge loof ik toch, dat we ons niet geheel van de gevolgen kunnen losmaken." In zijn requisitoir eiste mr. Pieters f 100 voor het ontbreken van kop- en achterlampen en f 10 voor een ontbre kende rode reflector. „Het heeft mij ge- intrigeerd hoe het mogelijk was dat de jongen na de botsing is doorgereden", zo zei de raadsman. Mijn cliënt heeft me echter verklaard dat hij is afgegaan op de reactie van het paard, een schuw jong beest. Toen door de klap geen dui delijke reactie van het paard kwam, is M. doorgereden- Hoewei 't nog geen half uur na zons ondergang was. kan ik niet betwisten dat het schemerde. Volgens mij bestaat er geen rechtsgrond om mijn cliënt voor het ontbreken van een reflector te ver oordelen, want de reflector behoort niet tot de verlichtingseisen." Rechter v. d. Brand en de officier waren het na druk geblader in wets- boeken met de raadsman eens, wat be treft de reflector. Mr. v. d. Brand von niste de Vlaardingse scholier met de ge vorderde boete van f 100 voor ontbre kende kop- en achterlampen. De botsing zelf is uiteraard een recht bankzaak, die nog zal dienen. De Veenendaalse bankwerker J. V. werd vorig jaar op een zondag aange houden toen hij zijn pasgekochte motor probeerde. „Het was nog geen tweehon derd meter van m'n huis. Donderdag had ik de motor gekocht en zondags heb ik 'm even willen proberen. Hij werd meteen in beslag genomen", ver telde verdachte met een droevige on dertoon in z'n stem. „Ja, u had geen rijbewijs, u reed on verzekerd en het kentekenbewijs stond niet op uw naam. Vond u dat niet on verantwoordelijk?" vroeg de rechter. „Kort daarna moest ik al examen doen en bovendien reed ik buiten de bebouwde kom. Er was geen kip te zien", repliceerde V. Wat het kente kenbewijs betreft: „Dat wilde ik heus wel op mijn naam laten zetten, maar ik had de motor pas een paar dagen en ik had nog geen tijd gehad om een en ander in orde te maken." De bankwerker klaagde vooral over het feit dat zijn motor in beslag genomen was. Hij had er driehonderd gulden voor betaald, ,,'t Is nog een hele goeie", ver zekerde hij de rechter, die dat betwijfel de. De officier beaamde dat men voor die prijs nog een behoorlijke tweedehands motor kan kopen. „In vergelijking heel wat beter dan een tweedehands wagen van zevenhonderd gulden." Het onverzekerd rijden werd verdach te het meest kwalijk genomen. Mr. Pie ters eiste f 100 boete voor dit feit. f 50 voor het kenteken en f 50 voor het ont brekend rijbewijs. Hij vroeg teruggave van de motor. „Dan is het wel een heel duur ritje geweest", zuchtte V. „Inderdaad", zei de officier, „daar had VEENENDAAL Een woordvoer der van de gemeente deelde gisteren mee dat ook burgemeester P. Bode breekt met de traditie het eerste kie vitsei dat in de gemeente Veenendaal wordt gevonden in ontvangst te nemen. Veenendaals' eerste burger heeft dit besluit genomen in navolging van H.M. de Koningin en de verschillende commissarissen der Koningin in de di verse provincies. VEENENDAAL Het NW Jonge rencontact afdeling Veenendaal belegt maandagavond in samenwerking met de NVSH een film- en discussie-avond in het NW-gebouw. Vertoond wordt de film „Sex is overal". Vooraf zal een inleiding gehouden worden door de heer N. de Wilt van de NVSH. die ook na de film de inleiding zal leiden. De bijeenkomst is bedoeld voor de NVV-jongeren van 15 tot 25 jaar. u ook wel rekening mee moeten hou den." Rechter v. d. Brand vonniste conform met uitzondering van de boete voor het kentekenbewijs, die gehalveerd werd. Op 31 augustus van het vorig jaar verleende mevrouw K. uit Wageningen op de kruising Heimenslaan - Papen pad op Wageningen-Hoog met haar auto geen voorrang aan de hulpmachi nist C. v. d. H. uit Jutphaas, die met zijn familie tijdens de vakantie in deze omgeving aan het rondrijden was. Deze zaak was aangehouden omdat mevrouw K. schriftelijke getuigenverklaringen overlegde, waarin v. d. H. 'n forse snel heid werd toegemeten. De hulpmachi nist werd nu verweten dat hij de krui sing niet met bijzondere voorzichtigheid zou hebben genaderd. „Ik heb tegen de politie gezegd dat ik 50 a 55 kilometer heb gereden, maar voor ik op de kruising kwam heb ik het gas losgelaten", verklaarde v. d. H. Getuige Brouwer, wonend aan de Hei manslaan, stelde daar wel iets totaal an ders tegenover. „U hebt uw snelheid te gen mij genoemd en ik weet niet precie meer hoeveel, maar het was in elk ge val hele wat boven de vijftig. Ik heb u toen nog op het bord „vijftig kilometer" gewezen", friste de heer Brouwer het geheugen van v. d. H. op. „Daar weet ik niets meer van. Ik moet wel erg de kluts kwijt geweest zijn. De heer Kok, in wiens huis de familie leden van v. d. H. op verhaal waren ge komen. voegde er nog aan toe: „U bent bij mij binnen geweest en toen zei u zestig a zeventig kilometer te hebben gereden, omdat u ervan was uitgegaan dat de maximumsnelheid van vijftig kilometer op dat punt niet van kracht was. Uit de resultaten van de botsing meende ik al te moeten afleiden dat er niet met een normale snelheid was ge reden." De wagen van mevrouw K. was total loss, de andere zwaar beschadigd. De officier vroeg tegen mevrouw K., die niet ontkende geen voorrang te heb ben verleend, een boete van zestig gul den en hetzelfde bedrag tegen v. d. H., omdat hij bewezen achtte dat deze de (onoverzichtelijke) kruising met te hoge snelheid en in ieder geval niet met bij zondere voorzichtigheid was genaderd. Rechter v. d. Brand beschouwde v. d. H. als hoofdschuldige en vonniste hem met f 75 boete. Mevrouw K.. die bij de botsing gewond raakte, werd f 50 boete VEENENDAAL Het team van de Patrimoniumschool schijnt te oordelen naar de stemming onder de spelertjes nogal optimistisch te zijn over de afloop van het schoolvoetbaltoernooi. De eerste wedstrijd die de ploeg speelde in poule B leverde een U—0 gelijk spel op tegen de Prinses Wilhelmina- school. Het elftal van de Patrimonium- school. Zittend v.l.n.r.: Joop Aber- son, Piet van de Bovenkamp, Ge rard van Laar, Jan Hey, Anton van Eden. Gerrit Versteeg en Hans Tijssen. Staande: Martin v. d. Scheur, Wim van Ravenzwaay, Henk Dekker, Cor Henzen, Johan Beyer. Gijp van Holland en Kees van Dijk. VEENENDAAL „Luisteren is het begin van iedere conversatie". Dit is een lijfspreuk van de heer H. R. Yntema. directeur van een ge lijknamig bureau voor verkoopad- vie/en. opleidingen en cursussen in Veenendaal. Tijdens een gesprek met de heer Yntema blijkt, dat hij er niet alleen vrij originele spreu ken op nahoudt, maar ook zijn ideeën over moderne verkoopmetho den zijn de moeite waard. „Voor al in de zakenwereld wordt de men* nog maar al te vaak beschouwd als een object. Dat is onjuist, evenals de veronderstelling, dat men in het za kenleven „keihard" moet zijn." Het bureau van de heer Yntema houdt zich voornamelijk bezig met het ge ven van cursussen aan verkooplei ders. vertegenwoordigers en aanko mende vertegenwoordigers. „Ik leg in mijn cursussen vooral de nadruk op moderne communicatietechnie ken. Een goed contact tussen koper en verkoper is immers van essentieel belang", legt de heer Yntema uit. Het bureau Yntema is gevestigd op de hoogste verdieping (12 hoog) van één van de flats in het Prins Willem- Alexanderpark. „Eerst zochten we naar een huis in het bos. maar ln Amerika raakte ik geporteerd van hoogbouw. Het is namelijk gebleken, dat vooral het uitzicht een gunstige invloed heeft op de cursisten" aldus de heer Yntema. die zegt zich in Vee nendaal te hebben gevestigd vanwe ge de goede verbindingen en de cen trale ligging. De cursussen van de heer Yntema krijgen in de Nederlandse zakenwe reld steeds meer bekendheid. Dat blijkt trouwens uit de aanmeldin gen. die dagelijks binnenstromen. Tot en met juni is het bureau, dat een uneke plaats inneemt, volgeboekt en ook voor het volgend seizoen ko men nu reeds aanvragen binnen. „Het is duidelijk dat mijn bureau in een behoefte voorziet. Over het alge meen worden vertegenwoordigers zonder gerichte opleiding in dienst genomen, maar men gaat er van de zijde der directies steeds meer prijs op stellen om hierin verandering te brengen", aldus de heer Yntema. die J zelf jarenlang als verkoper werk- zaam is geweest. Tijdens de cursussen hanteert de heer Yntema pakkende spreuken. Op M van marketing maakte hjj onder andere de volgende: Met Meer Men selijke Marketing Meer Massale Me dewerking. Zelfs ou het toilet van het bureau bljjkt de liefde van de direc teur om alles in korte stellingen sa men te vatten. In alle rust kan men zich in dit kleine kamertje concentre ren op de tekst „Dit doet uw klant ook. Hij is ook een mens. Vraag hem dus gerust om een order". Dat de heer Yntema een man van originele gedachten is blijkt onder meer ook uit een van zijn recente plannen. Van 7 tot en met 13 april organiseert hij in het Zwitserse Zweisimmen (Berner Oberland) een cursus voor leidinggevende func tionarissen. Waarom zouden we niet eens over de grens gaan. In de AMERONGEN De gemeenteraad van Ainerongen gaat in de vergade ring die voor woensdagavond 26 maart op het programma staat beslissen over het toekennen van twee subsidies te weten aan de muziekvereniging „Ons Genoegen" en aan de toneelver eniging „I)e Vrije Spelers". „Ons Genoegen" dat binnenkort 50 jaar bestaat, heeft het financieel moeilijk, zo wordt de raad meege deeld. De instrumenten dienen noodza kelijk vernieuwd te worden en ook de toeloop van jeugdleden - hoe vreugde vol overigens - brengt hoge kosten met zich mee door opleiding, instrumen ten en uniformen. Zes jaar geleden werd het subsidie bepaald op f 1250.- Twee jaar geleden werd dit bedrag met f 250,- per jaar verhoogd en nu verzoekt het bestuur van „Ons Genoe gen" in aanmerking te mogen komen voor een bedrag van f 2000.-. De Amerongse toneelvereniging „De Vrije Spelers" heeft van het gemeente bestuur toestemming gekregen om de repetitie-avonden voortaan op dinsdag avond te houden in het zaaltje „Lie- vendael" op De Hof. Het kost de ver eniging, die uit tien leden bestaat f 7,50 per avond in de winterperiode. Ook al door het geringe ledental zijn „De Vrije Spelers" moeilijk in staat dit bedrag op te brengen. Het college van B. en W. stelt de raad voor aan de toneelvereniging een aanmoedi gingssubsidie te verlenen van f 250,-. Het subsidiebeleid zal overigens aan een onderzoek worden onderworpen door een commissie ad hoe, waarvoor de raadsleden Van der Veer. Doornen- bal en Haandrikman zullen worden aangezocht. VEENENDAAL Bioscopen Luxor Theater, za. en zo. 15.00 uur: „De stille wreker"; za. 21.00, zo. 19.30 en ma. 19.30 uur: „En dokter vertelt". RHENEN Bio, za. 20.00 en zo. 14.30 uur: „De koning der Zuidzee"; zo. 20.00 uur: „Ontsnapping ou de Philippijnen". UTRECHT zaterdag 22 maart Stadsschouwburg (Lucas Bolwerk). 20.00 uur: De Ned. Comedie met „Alles voor de tuin'' euwe Kamp 13 (bij Tivoli), 20.30 uur: Muzevalcabaret met „Dwars tegen de draad", m.m.v. Hennie Oliemuller, Annemarie Konincks, Bettie Akkermans en John de Groot (piano). zondag 23 maart Stadsschouwburg (Lucas Bolwerk). 20.00 uur: Toneelgroep Theater met „De reuzen van het gebergte", maandag 24 maart Stadsschouwburg (Lucas Bolwerk). 20.00 uur: Nieuw Rotterdams To neel met „Nu". Geertekerk, 20.15 uur: Concert door het Symphonie Orkest van het Utrechts Studenten Concert o.l.v. Joop van Zar. Tivoli (Lepelenburg) 20.15 uur: Pro menadeconcert door het U.S.O. o.l.v. Benedict Silberman. dinsdag 25 maart Stadsschouwburg (Lucas Bolwerk). 20.00 uur: De Haagse Comedie met „Veel leven om niets" van W. Shakespeare. Tivoli (Lepelenburg). 19.00 uur: Kon. Oratoriumvereniging .Kerkgezang' o.l.v. Jaap de Lange m.m.v. solis ten U.S.O. er» Kathedrale koor „De Matthaus Passion". Studiokclder, Oude Gracht 156, 21.00 uur: Cabaret „Dan gaan we samen" me (oris Schiks en Sjef van Roos malen. K. en W. (Mariaplaats), Utrechtse Kring, 20.15 uur: Uitwisselings concert Zsuzsanr.t. Sirokay uit Hongarije, piano. woensdag 26 maart Tivoli (Lepelenburg) zie dinsdag 25 maart. donderdag 27 maart Stadsschouwburg (Lucas Bolwerk), 20.00 uur: Nederlands Danstheater, diverse balletten. Tivoli (Lepelenburg) 20.15 uur: Utrechtse Studenten Koor en Or kest: „Dies Concert". Bioscopen Camera, (Oude Gracht 156) dag. 14.30, 18.45, 21.00 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: „Gevaarlijk minnespel". City (Voorstraat 89) dag. 14.30. 18.45, 21.00 uur; zo. 14.15. 16.30, 18.45 en 21.00 uur: „Wanted". Filmac (Vredenburg 29) za. en zo. 14.30 en 16.30 uur: „Kluchtig en luchtig". Olympia. (Amsterdamsestraatw. 350) dag. 18.45 en 21.00 uur; wo. tevens 14.30 u.; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21 uur: do. t/m zo.: „De pistolero van Ave Maria". Ma. tm wo. „The dubble man" Palace (Vredenburg 29) dag 12.30, 14.30, 16.30, 18.45 en 21.00 uur (van 12.30 tot zt 18.30 uur doorlopend); za. en zo. 18.45 en 21.00 uur: „On stuimige begeerten". Rembrandt (Oude Gracht 73) dag. 14.30, 18.45, 21.15 uur; zo. 13.45, 16.15, 18.45 en 21.la uur. 4e week: „Rosemary's Baby". Studio (Oude Gracht 154) dag. 14.45, 19.00 en 21.30 uur; zo. 14.00. 16.30, 19.00 en 21.30 uur: „Le départ". Scala (Potterstraat 16) dag. en zo.: 14.15 e.i 20.00 uur: „Het geslacht Björndal". Zo. 10.30 uur: „High So ciety". Vreeburg, (Vredenburg 8a) dag. 14.30, 18 45 _'n 21.00 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 an 21 00 uur: 2e week gepro longeerd: „Bullitt'1. Nachtvoorstellingen Camera (Oude Gracht 156) za. 23.15 uur: ..Les parapluies de Cher bourg". Studio (Oude Gracht 154) za. 23.45 uur: „The Rope". Palace (Vredenburg 29) za. 23.30 uur: „Blood on the arrow". Vreeburg (Vredenburg 8a) za. 23.30 uur: „De dief van Parijs". ARNHEM zaterdag 22 maart Stadsschouwburg, 20.00 uur: Centr. Schoolfeestcommissie met .Roman ce rond artikel 17', opgevoerd door de Onderwijzerstoneelvereniging, zondag 23 maart Theater aan de Rijn, 20.30 uur: De monstratie-avond van de Arnhem se Toneelschool. dinsdag 25 maart Stadsschouwburg, 20.00 uur: Opera gezelschap „Forum" met „Die lus tige Witwe" van F. Lehar. woensdag 26 maart Stadsschouwburg, 20.00 uur: (zie di. 25 maart). donderdag 27 maart Stadsschouwburg, 20.00 uur: In het kader van de wereldtheaterdag 1969 brengt Toneelgroep .Theater' een gratis voorst, van „Beschuit met muisjes" van Herman Heijer- mans. Musis Sacrum, 20.00 uur: Het Gel ders Orkest o.l.v. Carl von Gara- guly. Solist: David Oistrach (voor stelling is uitverkocht). Bioscopen Voorst, zo. en werkdag. 14.30, 18.45 en 21.00 uur. Rembrandt (Velperplein)„Shalako" Studio A (Lange Wal), 18.45 en 21.15 uur: „De Vreemdeling". Luxor (Willemsplein): „Het wonder van de liefde II". Za. 23.30 uur: „Georgy Girl". Palace (Bakkerstraat) do. t/m za.: „Gevangene van haar hartstocht". Zo. t m wo.: Rosso de Mexicaan" Saskia (Looierstraat): „The Gradu ate". Verenigde Staten is het doodgewoon honderden kilometers te reizen om een rustig conferentieplekje te vin den. Ik heb bijvoorbeeld cursisten in Groningen, die rustig drie uur in de trein gaan zitten om in Veenendaal te komen of in de auto te stappen om naar de beurs in Hannover te gaan, maar een vliegreisje van een uur vindt men lang. Ik wil 't taboe doen breken dat Zwitserland ver is", ver telt de heer Yntema. „Om commerciële redenen organi seer ik de cursus in Zwitserland niet", zegt de directeur. Je moet het gewoon zien als een experiment. De totale kosten bedragen f1250,- Daar is alles bij inbegrepen, behalve de drankjes. Een vergelijkbare cursus in Nederland kost tussen de f850,- en f1050,-. Het kostenverschil is dus niet zo groot, al zou men dit mis schien wel denken." De cursus in Zwitserland van het Veenendaalse bureau wordt gecombi neerd met skiën, skibobben, excur sies. De andere omstandigheden en de andere sfeer kunnen, volgens di recteur Yntema, stimulerend werken. VEENENDAAL ln de vierde klasse H-Wesl 1 gaan Fortitudo en Veenen daal morgen in Culemborg strijden om de tweede plaats van de ranglijst, die momenteel wordt ingenomen door de thuisclub, die twintig punten heeft verza meld uit zijn zestien duels. Veenendaal staat op een totaal van 18, doch heeft een wedstrijd minder gespeeld. Op het Salamander-sportpark werd Fortitudo destijds met 2-0 verslagen door de pupillen van oefenmeester Zeiler, maar een overwinning zit er morgen niet in voorde geelblauwen uit Veenendaal. Hoogstens behalen de gasten een draw, want in feite is Fortitudo lichtelijk favoriet. Veenendaal speelt in de volgende op stelling: doel: A. Blankespoor; achter: C. Henzen, C. Gerritsen. A. Schans, D. van Dijk; midden: H. Stuyvenberg, J. Henzen; voor: C. van Barneveld, St. Rebergen. G. Heikamp en J. Sukkel. Zegeviert Veenendaal morgen echter in Culemborg, dan is het nog niet kans loos voor de titel, daar het slechts een relatieve achterstand van 5 punten op Stichtse Boys heeft. Hiertegen moet de ploeg in een uitwedstrijd nog aan treden en het is in deze afdeling be paald niet onmogelijk dat de koploper in zes wedstrijden nog een ferm pun tenverlies kan oplopen. 'Maar ook JSV uit Jutphaas loert nog op grove fouten van Stichtse Boys. Candia '66 is de afgelopen weken door de povere resultaten in de laatste com- petitie-matches enkele plaatsen gezakt op de ranglijst. Ook morgen moeten de Rhenenaren niet op winst rekenen, want het moet op bezoek bij VVY in IJssel- stein, dat nog schitterende kansen heeft op de titel in deze afdeling. In Rhenen zegevierde VVY in het eerste ertf zegevierde VVY in het eerste treffen tussen deze ploegen met 2-1 na een ongelukkige wedstrijd van Candia '66. Van Beek scoorde toen het winnende doelpunt voor de gasten. Morgen heeft VVY echter de beste papieren voor de zege De Rhenense ploeg is vermoedelijk als volgt geformeerd: doel: Kok; achter: H. Evers, P. van Baal, Van Beek Van Walsum; midden: Krechting, Van Es trik; voor: J. Eibers. J. van de Pol, J. ten Braak en G. van Veenendaal. DVSA uit Amerongen heeft in de eer ste klasse B een prachtige kans om dichter bij de koppositie te komen, daar morgen in Amerongen Brederodes, één van de grote titelkandidaten, te gast is. Brederodes heeft een punt meer verzameld dan de Amerongers. die bo vendien een wedstrijd meer hebben ge speeld. DVSA moet een overwinning be halen op Brederodes en dat lijkt me de met het oog op het thuisvoordeel zeker niet onmogelijk. In de tweede klasse B speelt Oranje- Wit een inhaalwedstrijd tegen DSO(U). Het duel in Utrerht zal wel ge« r winst punten opleveren voor de Els aren, want de thuisclub heeft nog alle kans op de titel en laat zich niet verrassen door Oranje-Wit, dat nog lang niet vei lig is in deze afdeling. Eindelijk is het dan zover in de der de klas B. RK Unitas uit Veenendaal, de ploeg die dit seizoen reeds na enke le maanden zeker was van het kam pioenschap, kan de titel morgen be machtigen in de thuiswedstrijd tegen SVMM uit Maarn. SVMM heeft Unitas lang van 't kam pioensfeest afgehouden en zal daarvoor morgen moeten boeten. De Veenenda- lers hebben aan een gelijk spel genoeg om de vlag te hijsen op het Panhuis complex. doch zij gaan ongetwijfeld een kleine overwinning behalen om daarmee hun kracht nog eens te onder strepen. In welke opstelling de formatie van Zuppeli aantreedt is niet bekend. VEENENDAAL De 72-jarige voet ganger G. van E. uit de Groen van Prinstererstraat moest gistermiddag met een gebroken linkerbeen en een hersenschudding naar het Julianazie- kenhuis worden overgebracht, als ge volg van een ongeval op het zebrapad bij de kruising Hoogstraat - Hoofd straat. De bejaarde voetganger werd bij het oversteken aangereden door een per sonenauto bestuurd door Van B. uit Rotterdam. VEENENDAAL De auto van me vrouw S. uit Veenendaal raakte don derdagavond total loss toen zij op de kruising Industrielaan - Boompjes- goed - Ambachtsstraat geen voorrang verleende aan een trekker met op- legge-- bestuurd door de heer A. Z. uit Brum men. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor.

De Vallei | 1969 | | pagina 3