Grafveld van Dorestad uit negende eeuw blootgelegd Indonesië akkoord met voorwaarden VN-gezant Voor Ned.-Duits staalproject bij R'dam sterke interesse Fusie Nederhorst en Willem ten Cate Zes miljoen Over de grenzen Langs prachtige kastelen naar een paleis van 9n meubel- toonzaal: de Graafschap Ruurlo BELANGRIJKE VONDST IN WIJK BIJ DUURSTEDE Achterdeur voor N.S. in Eindhoven „Daad van vrije keuze" op West-Irian Gezamenlijk plan van Hoogovens en Hoescli Woning Eyskens weer bekogeld ...om zéker te zijnT Boxmeer verliest kousen atelier Zwartkijkers! aangifte formulier Dan kijkt u gerust! EDICT INWONERS STATION OOK OPEN NAAR NOORDZIJDE DELFT-ZUID De formule tot plezieriger studeren is King. Elke King pepermunt is namelijk een „rondje energie waardoor u nèt iets sneller reageert. Omdat King stimuleert en activeert. Natuurzuivere King houdt monden fris en mensen monter. KOPPERS Met de zaak naar Portorico fn.v. verzekerings maatschappij west blaak 22- r dam tel.010-110004* VREEMD ZATERDAG 22 MAART 1969 ADVERTENTIE Waarom hebben de 124 wo ninginrichters - meubelvak, mensen van De Graafschap hun toonzaal in Ruurlo neergezet? Tel maar op: daar is de rust en de ruimte om meer meubelen te to nen en prettiger te zien; daar is een centrum van Oost-Nederland - voor iedereen goed bereikbaar; daar is bovendien een uniek stuk natuurschoon! Een tochtje naar Ruurlo wordt een gezellig dagje uit, ook voor wie zomaar wil komen kijken. Naar een meubelcollectie waarvan er geen tweede bestaat in Oost-Nederland. Want in dit dorp is een stad van meu belen gevestigd. Europese meubelstad in een Gelders dorp. Dat moet u komen zien! Meubeltoonzalen Dominesteeg 14 Ook op donderdagavond van 6 tot 9 uur geopend. Kom zelf of maak een ■afspraak met een van| ■de onderstaande wo-| ninginrichters, leden van de Graafschap, die u (kosteloos) MET DE AUTO MEENEEMTI APELDOORN Gebr. Bakker Sprengenweg 10 Telefoon 05760«- 13923 APELDOORN Erven H. W. Bartel# N V. Hoofdstraat 34 Telefoon 05780 - 12624 APELDOORN G. Beauveser Kweekweg 2 Telefoon 05760 - 15662 APELDOORN G. Bomhof Loolaan 12 Telefoon 05760 - 12236 APELDOORN Brattinga's Won. inr. Marktplein 34 Telefoon 05760 - 15155 APELDOORN P. J. Bruins Zn. Nieuwstraat 71 Telefoon 05760 - 13393 APELDOORN S. F. M. Dekker Zn. Asselsestraat 53-55 Telefoon 05760 - 14087 APELDOORN Fa. W. Gort Asselsestraat 23 Telefoon 05760 - 12906 APELDOORN R. Hulstein Brinklaan 14 Telefoon 05760 - 12126 APELDOORN H. Schuilenburg Kanaalstraat 21 Telefoon 05760 - 13597 APELDOORN H. H Zweering 1e Wormenseweg 93 Telefoon 05760 - 32350 TWELLO W. G. M. Verbeek Stationsstraat 17 Telefoon 05712 - 1515 HEERDE Bastiani's Won. Inr. N.V. Dorpsstraat 35 Telefoon 05782 - 1612 (van ©en onzer verslaggevers) W/TJK BIJ DUURSTEDE Voor het eerst in het nu al bijna twee jaren durende onderzoek naar de over blijfselen van de oude koopmansves tiging Dorestad. heeft de Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek gistermiddag een grafveld ontdekt. Tot dusver was er bij de vele vondsten die werden gedaan, vrijwel niets dat de dienst bijzonderheden verschafte over de bewoners van Dorestad. het huidige Wijk bij Duurstede. Van deze Carol ingische nederzetting werd al veel blootgelegd, maar voor de directeur van de R.O.B., professor W. A. van Es, was het steeds de grote vraag waar Do restad de doden begroef. De ontdekking van gisteren er wer den in eerste instantie dertig, groten deels nog volledige skeletten gevon den is dan ook een belangrijke scha kel in het totale onderzoek. Zo kan de professor nu al vaststellen, dat er in de negende eeuw. waaruit het grafveld dateert, al Christenen in Dorestad woonden. Het feit. dat de skeletten met de schedel naar het westen liggen, vormt hiertoe de belangrijkste aanwij zing. Het grafveld heeft tot nu toe alleen menselijke resten opgeleverd. Er wer den geen potten met voedsel, wapens of andere voorwerpen aangetroffen. Volgens de heer W. J. van Tent, as sistent bij de ROB, vaardigde Karei de Grote in de negende eeuw een edict uit, dat bepaalde dat de doden bij de kerk begraven dienden te wor den. Waarschijnlijk vanaf die tijd werden er met de doden geen voor werpen meebegraven. De heer Van Tent verwacht dat men binnenkort nog meer grafvelden zal aantreffen. „De grafvelden zullen ons een beeld kunnen geven van het aan tal inwoners van Dorestad in de ne gende eeuw. Momenteel kunnen we nog niet vaststellen of de nederzet ting toen al permanente bewoning kende. Als er bij de skeletten vele zijn van vrouwen en kinderen duidt dat op een gevestigde bevolking..." Een grafveld van deze omvang uit de ze periode is nog niet eerder in ons land gevonden. Professor Van Es is vooral blij met de UTRECHT Als goedkeurend wordt beschikt op het door de Neder landse Spoorwegen en haar busbedrij ven opgestelde plan, sal in Eindhoven in 1970 het Noordplein met busstation en parkeerplaats een feit zijn. De „achterdeur" van de stationstunnel zal dan kunnen worden geopend. Bij deze in- en uitgang komen wel licht een plaatskaartenkantoor en en kele nevenbedrijfjes. In het plan wil de NS de bouw op zich nemen van een busrestauratie met ruim 100 zit plaatsen, kantoorruimte voor verschei dene busbedrijven en voor een reisbu reau, alsmede een stalling voor 800 fietsen. Het parkeerterrein zal onge veer 160 lang- en'of kortparkeerders kunnen bergen. De gemeente Delft heeft van de Ne derlandse Spoorwegen een brief ont vangen, waarin de instelling wordt ge vraagd van een commissie voor de nieuwe voorstadshalte Delft-Zuid, een van de veertig nieuwe halten aan be staande lijnen, in het kader van „Spoor naar '75". Het plan is deze hal te voor de nieuwbouwwijken Voorhof II, Buitenhof en Tanthof in 1970 te ope nen. In dat jaar wonen rondom de halte ongeveer 20.000 mensen. In 1980 zal het aantal omwonenden tot circa 40.000 zijn gestegen. Naar aanleiding van deze bevolkingsgroei, heeft de ge meente de Spoorwegen in maart 1968 om de halte gevraagd. Het is de be doeling, dat de NS de spoorwegwer- ken voor haar rekening neemt en de gemeente de accommodatie van het voorplein. Het personeel van de Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek zal nog dagen in de weer zijn om alles wat in het grafveld wordt gevonden te verzamelen en te registreren. O ontdekking, omdat hij nu in de ge legenheid is zich een beter beeld te vormen van het aantal inwoners. Op merkelijk bij de vondst is de goede 9taat waarin de gebitten van de ske letten verkeren. Ze zijn in enkele ge vallen nog volkomen gaaf. „Om ja loers op te worden", aldus de profes sor. De werkzaamheden van de ROB zijn nog lang niet afgerond. Er is nu ongeveer een oppervlakte van acht hectare van Dorestad blootgelegd. Ziekenhuisstaking in Rome ROME De gemeentelijke zieken huizen in Rome zijn gisteren getroffen door een 48-uurs staking van artsen, verplegend personeel, schoonmakers en keukenpersoneel, die protesteren tegen „het autoritaire bestuur van de zieken huizen". Het medisch personeel behan delt alleen spoedgevallen. Den Haag De Indonesische regering heeft de speciale vertegenwoordiger van V.N.-secretaris Oe Thant in West- Irian, Fernando Ortiz-Sanz, officieel ver zekerd, dat zjj zich aan het door Ortiz- Sanz gestelde „wezenlijke vereiste" sal houden, dat de te benoemen leden van de „consultatieve vergaderingen" voor voor de volksuitspraak op West-Irian duidelijk door het volk zijn aangewezen, aldus een perscommuniqué van de Verenigde Naties. Ook aan de twee an dere „wezenlijke vereisten", die Ortiz- Sanz heeft gesteld, nl. dat de consul- ADVERTENTIE Netwauivr (Vervolg van pagina 1) AMSTERDAM Met intense belangstelling heeft men In kringen van beurs- en bedrijfsleven te Amsterdam kennis genomen van de verrassende mededelingen van Hoogovens inzake de gezamenlijke stichting, door Hoogovens en het Westdultse staalbedrijf Hoesch A. G„ van een nieuw staalbedrijf op de Maasvlakte bij Rot terdam. Met voldoening werd geconstateerd, dat de nieuwe onderneming door een 40/40 pet. deelneming van beide betrokken concerns, en door reservering van de overige 20 procent voor andere Nederlandse geïnteresseerden, een duidelijke Ne derlandse signatuur zal dragen. J BRUSSEL De woning van de Bel gische eerste minister Gaston Eyskens te Leuven is donderdagavond opnieuw het doelwit geweest van betogende stu denten. Einge honderden jongelieden die aan een rustig verlopen betoging in Brus sel hadden deelgenomen, bekogelden het huis van de premier met eieren en wierpen twee ruiten in. Voorts stookten zij op straat voor de deur van de eerste minister een vuurtje van hun spandoe ken met leuzen voor financiële waar borgen voor de overplaatsing van de Franse afdeling der Leuvende universi teit naar Waals Brabant en eisen voor democratisering van het hoger onder wijs. De Rijkswacht moest waterkanonnen gebruiken om de studenten uiteen te drijven. Vorige week is de woning van premier Eyskens ook reeds het doel wit van betogende studenten geweest. Wie die andere participanten zullen zijn, daarover verkeert men in het on zekere. Men hoort in dat verband de namen noemen van de Steenkolen Han dels Vereenlging en van de Ned. Kabel- Fabrieken. Indien, zoals de plannen zijn. in 1974 op de Maasvlakte met de produktie kan worden begonnen, zal Nederland dus over vijf jaar twee gro te staalindustrieën bezitten, t.w. de Hoogovens te IJmuiden en de Ned.- Duitse combinatie op de Rotterdamse Maasvlakte. De/.e zal in de eerste fase een ruw- staalcapaciteit krijgen van 2.4 min. ton per jaar. Over 1967 bedroeg de produk tie in IJmuiden ruim drie min. ton ter wijl het grote uitbreidingsplan aldaar gericht is op een jaarlijkse staalpro- duktie van tenminste vier min. ton van af 1971. Met Hoesch A.G. te Dortmund heeft Hoogovens een nauwe samenwerking, die pas in volle omvang tot haar recht zal komen na het gereedkomen van de uitbreidingen te IJmuiden. De deelne ming van Hoogovens in Hoesch be draagt 14' i pet., overeenkomend met 82.7 min. D-mark. Dat het in de bedoeling van de Ne derlandse en Duitse initiatiefnemers ligt het nieuwe bedrijf op de Maas vlakte een grote omvang te geven, blijkt wel daaruit, dat de te bouwen staalfabriek in een later stadium een produktieniveau van tenminste acht min. ton ruwstaal zal kunnen bereiken. Op het ogenblik maken Hoogovens en Hoesch samen ruim tien min. staal per jaar. In eerste Instantie zal een in vestering worden vereist van ca. f 1400 min. Over de financiering van dit be drag zijn nog geen detail® bekend ge maakt. Men zal zich herinneren, dat reeds in 1960 de verwachting werd uitgesproken dat het ..staalproject - Ro/enburg" een beslissend stadium naderde. Over het lot van z.g. atlantische staalindustrie heerste toen echter nog grote onzeker heid. Allerlei geruchten deden de ronde en allerlei mogelijkheden (binnen- en buitenlandse) werden besproken Onder voorzitterschap van prof. dr. P. P. van Bcrkum werd door „dr gro te drie" (Hoogovens. Ned. Kabel en Staatsmijnen) een studiegroep inge steld, die haar bevindingen ter kennis bracht van de minister van Economi sche Zaken. De nadien aangewende po gingen om tot een aanvaardbare oplos sing te komen hebben geresulteerd ia het nu bekendgemaakte Nederlands- Duitse project. I)e combinatie Hoogovens - Hoesch moet men nu nog zien als een gega digde voor het terrein op de Rotter damse Maasvlakte. Het Amerikaanse concern Koppers heeft namelijk een optie op dit terrein. In Rotterdamse kringen neemt men aan. dat er nog ve le contacten nodig zijn om tot overeen stemming te komen. De hernieuwde belangstelling voor het Rotterdamse staalproject moet on getwijfeld worden toegeschreven aan de goede vooruitzichten voor de Euro pese staalindustrie. 1968 was een zeer goed jaar voor de Eurnpese hoogoven bedrijven. In Duits- lau steeg de produktie met meer dan tien procent tot 41.16 miljoen ton. In Nederland kon Hoogovens de produk tie, ondanks tegenslagen en technische storingen, met 10 procent opvoeren Rotterdam is de grote aanvoerhaven voor ertsen in Noordwest-Europa. In het havengebied zijn vorig jaar twee combinaties tot stand gekomen, die ie der een massagoed-overslag voor grote ertsschepen tot stand willen brengen. In deze groepen vindt men ook de na men van de grote Duitse staalconcerns terug. HENGELO Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de combinatie Rex Beton- en Steenborenfabriek Ter Horst en de Handelmaatschappij Hol land Dumerco, die een export naar circa 50 landen heeft opgebouwd, zal de directie het personeel in 1970 een tiendaagse reis aanbieden naar het eiland Portorico, waar sinds enige ja ren een dochteronderneming van de Rcx-fabrieken is gevestigd. In totaal zullen ongeveer 150 perso nen aan de reis deelnemen. De vlieg reis wordt mede mogelijk gemaakt doordat het personeel hiervoor zijn va kantiegeld bijdraagt. Voorts wordt de gelegenheid tot overwerkuren openge steld. Het bedrijf kampt met een sterk per soneelstekort en heeft, wegens een overvloed aan opdrachten, dringend aanvulling nodig. tatieve vergaderingen 'n voldoend aan tal leden hebben en dat alle sectoren van de bevolking erin vertegenwoor digd zyn, zal de Indonesische regering zich houden, naar zjj heeft meegedeeld. In het communiqué, dat donderdag in New York werd uitgegeven, wordt gezegd, dat de Indonesische regering Ortiz-Sanz heeft doen weten, dat zij in overeenstemming met de traditionele politieke methoden van Indonesië van plan is de vertegenwoordigende raden in West-Irian te horen met het doel hun instemming te krijgen om de daad van vrije keuze uit te voeren door toepas sing van het moesjawarah-systeem overleg om tot een algemeen aanvaard besluit te komen met speciaal voor dat doel samengestelde consultatieve raden. Het taal aantal leden zou dan 1.000 bedragen. Ortiz-Sanz had gezegd, dat als de methode van de uitgebreide consulta tieve vergaderingen definitief wordt aangenomen, drie wezenlijke vereisten in overweging dienden te worden ge nomen. In het communiqué worden die vereisten letterlijk als volgt omschre ven: 1. de consultatieve vergaderingen dienen een voldoende aantal leden te hebben; 2. zij moeten alle sectoren van de bevolking vertegenwoordigen; 3. de nieuwe leden moeten duidelijk door de bevolking worden aangewezen. Daar wordt aan toegevoegd: de vertegen woordiger van de Verenigde Naties heeft officiële verzekeringen gekregen, dat de regering zich zal houden aan deze wezenlijke vereisten. In het perscommuniqué wordt ook vermeld, dat Ortiz-Sanz reeds op 21 ontwikkeling van hun eigen land. november jl. de Indonesische autoritei ten had voorgesteld een gemengd sys teem toe te passen. n.l. het «een man -een stem" systeem In de ont wikkelde plaatsen aan de kust en raad plegingen In de „moeilijker" gebieden in de binnenlanden. De Indonesiërs wa ren daarop met hun voorstel gekomen, daarbij wijzend op de moeilijkheden en de speciale omstandigheden van het ge bied. De Verenigde Naties geven voorts bij zonderheden over de vrijlating van Westirianese politieke gevangenen. In overeenstemming met een voorstel van Ortiz-Sanz zijn. volgens officiële me dedelingen aan hem, 195 Westirianese cember werden te Ifar bij Sukarnapura nu Djajapura samen met oud- politieke gevangen vrijgelaten. In de- gouverneur Bonay elf gevangenen vrij gelaten. Op Biak werden op 24 dec. veertig gevangenen vrijgelaten. Eind ja nuari hebben twintig gevangenen in Manokwari hun vrijheid herkregen. Op 4 febr. volgden op Biak nog 74, waar door er nog slechts negen in voorlopige hechtenis zitten. De vrijlating van meer Westirianese gevangenen op West-Java wordt over wogen na de vrijlating van vijftig man op 8 december. De Indonesische rege ring heeft besloten Indonesiërs van Westirianese afkomst, die in het buiten land wonen, in de gelegenheid te stellen terug te keren en zich weer in West- Irian te vestigen om hen in staat te stellen deel te nemen aan de daad van de vrije keuze, die voor het einde van 1969 moet worden gehouden, en aan de ADVERTENTIE ADVERTENTIE brand-,inbraak-,storm-en glasverzekering, wettelijke aansprakelijkheid voor particu lieren en rechtsbijstandverzekering, onge vallen-, ziekte- en ziektekostenverzekering, reisverzekering vraagt uw assurantieman of rechtstreeks: GOUDA ALMELO De directies van Verenigde Bedrijven Nederhorst (Nederhorst United) N.V. te Gouda en Willem ten Cate en zn. N.V. te Alme lo delen mede. dat zij overeenstem ming hebben bereikt omtrent een nau we samenwerking tussen beide ven nootschappen. Naar de mening der betrokken besturen deze kan samen werking het best worden verwezen lijkt door middel van een fusie. In verband hiermede heeft VBN aan de aandeelhouders van Ten Cate het voor stel gedaan hun aandelen om te wisse len in aandelen VBN welk voorstel inmiddels door alle aandeelhoudrrs van Ten Cate is aanvaard. Het opnemen van Ten Cate in het VBN-concern levert naar de mening der directies voordelen op voor beide vennootschappen. Voor Ten Cate zal het thans onder meer mogelijk wor den de plannen, welke deze vennoot schap reeds had tot uitbreiding van haar kunststoffenafdeling te Heeren veen, in een veel sneller tempo te verwezenlijken. Voor VBN betekent deze onderneming het verwerven van een belang in een voor haar interes sant deel van de markt voor kunst- stofprodukten. Het ligt in de bedoeling Ten Cate te laten voortbestaan als een zelfstandi ge werkmaatschappij binnen het VBN- concern. waardoor onder meer in de personeelsbezetting van de gieterijen te Almelo en Heerenveen geen nadeli ge gevolgen zullen optreden. Het per soneel en de vakorganisatie zijn om trent de plannen tot samenwerking ingelicht. Dit laatste is ook gebeurd ter zake van een overneming die heeft plaatsge vonden in het kader van de samen werking Pakhoed/VBN. In dat raam zijn n.l. inmiddels alle aandelen Be- tonindustrie Nederhemert N.V. over gegaan in handen van VBN. Uiteraard zal worden gestreefd naar een zeer nauwe samenwerking tussen Nederhemert en sommige andere werkmaatschappijen van het VBN- concern. SCHIJNDEL De directie van de Koninklijke Kousen en Sokkenfabrieen M. Jansen de Wit N.V. te Schijndel heeft besloten haar activiteiten In haar atelier te Boxmeer te beëindigen. Het personeel van deze vestiging Is door de directie van dit besluit op de hoogte ge steld. Tevens Is meegedeeld, dat het ate lier uiterlijk 1 me| gesloten zal zijn. Het vertrek uit Boxmeer wordt ten zeerste betreurd, doch de aanleiding tot deze beslissing is het ontbreken van een voldoende aantal modinettes om de pro duktie af te wrerken. Sedert de oprich ting van dit atelier in 1948. is het per soneelsbestand. ondanks alle inspannin gen van ruim 150 tot 50 teruggelopen In verband hiermede is besloten de werkzaamheden van het atelier Box meer over te brengen naar vestigingen in België, waar voldoende aanbod van vrouwelijk personeel aanwezig is. Met enkele ondernemingen is contact opge nomen om een overneming van het ate lier met personeel te bewerkstelligen, aldus een communiqué van het bedrijf. De vakbonden zijn niet op dr hoogte gesteld van de plannen van de direc tie. Een bestuurder van „De Eendracht" noemde het een vreemde situatie, dat personeelsleden tegenwoordig als han delswaar worden beschouwd. Als zoda nig vatte hij namelijk de aankondiging van de directie op, dat contacten zijn opgenomen om overneming van atelier met personeel te bewerkstelligen. Als het vriendelijk is bedoeld, om daarmee te proberen de werkgelegen heid te behouden, kan men zich overi gens nog afvragen of het personeel wel bereid is te blijven, zo verklaarde dc voorzitter van „St. I.ambertus", de heer H. A C Huysmans. ]Lfen zegt wel eens, dat men van da geschiedenis leert. Het is moge lijk, maar soms lijkt het wel, of men er niets van leren wil. Niet alleen van de oudere gebeurtenissen, maar ook van de recente geschiedenis wil men geen lessen aannemen. Dat dit zo is, bewees dezer dagen da man die wel eens de stem van het geweten der volkeren is genoemd. Ir. Simon Wiesenthal, leider van een bureau in "Venen tot opsporing en vaststelling van oorlogsmisdaden en oorlogsmisdadigers. Geen man die bloeddorstig en WTaak- roepend door het leven gaat. Wel een man, bezeten van de drang naar gerechtigheid, een gevoels mens met de nauwkeurigheid van een natuurwetenschappelijk onder zoeker, een speurder naar feiten, opdat men niet vergete. De man die, nadat hij de massamoord van de Nazi's had overleefd, maar zijn naaste familie in Hitiers bloe dige en wrede waanzin had zien om komen. niet kon en wilde geloven, dat men zo maar aan deze feiten voorbij zou gaan. Uit het niet bouwde hij met zijn eigen handen een or ganisatie, die onophoudelijk vast stelt en waarschuwt. TAat heeft h(j niet voor niets zo werkt, heeft hij dezer dagen in Wenen weer eens kunnen bewijzen. Een droe vig bewijs, dat men niet leren wil en kan. Het is bekend, dat autoritaire regimes voor hun falen zoeken naar binnen- en buitenlands? imaginaire vijanden. De Britse auteur George Orwell heeft dat zo huiverig wekkend in zijn toekomstroman 1982 beschre ven. Ook het Poolse communistische regi me heeft deze weg gekozen. En misbruik makend van de treurige tendens tot anti-semitisme die in het Poolse volk overgebleven is na Ir. WIESENTHAL droeve waarheid de nazi-terreur, of voortbordurend op de eeuwenoude anti-Joodse ge voelens in Polen, heeft men ook hier naar dit laffe goedkope middel gegrepen om de onlust tegen het re gime af te leiden. Ook in Sovjet-Rusland is het aantal anti-Joodse maatregelen en openlij ke of bedekte vervolging van de Jo den, aan de orde van de dag. Hier gaat het meer onder het dekmantel- tje *an anti-zionisme, iets dat de Arabieren braaf napraten. /Ap zich zelf is dat al treurig genoeg. Erger nog is 't dat volgens de be wijzen van ir. Wiesenthal de Poolse communistische regering hierbij een aantal notoire fascisten van voor de oorlog heeft ingeschakeld. Op hoge posten in de Poolse hierar chic zijn lieden aangesteld, die in al lerlei obscure nazi-partijtjes hun gif tige propaganda uitstortten over het toch al officieel niet zo democratische vooroorlogse Polen Dat men deze gebruikt, wjjst op de ge wetenloosheid van het huidige Pool se regime. Het Is meer nog een rekwisHoir te gen het totalitaire stelsel in het ge heel, dat niet principieel maar lou ter pragmatisch werkt. Het ontneemt het Poolse regime elk recht te spreken over een dreigende herleving van het nazi-dom in West- Duitsland. Zes miljoen doden zijn blijkbaar voor een regime als van Gomoelka niet genoeg. Mensenlevens tellen Immers voor dic tatoren niet. ADVERTENTIE Kijkgeld betalen moeten we allemaal. Dat staat in de wet. Wees verstandig en vraag een aan. Dat doet u zo Schrijf uw naam en adres achter op een lege envelop en stuur die - zonder postzegel - aan

De Vallei | 1969 | | pagina 5