KORPS BESTAAT IN NOVEMBER 45 JAAR Brandmelding Rhenen is nog een struikelblok Recreatiegebied aan dode Rijnarm bij Eek en Wiel Eerste fase aanleg van jachthaven Rapport over seksuele voorlichting Schoolconcert vol vaart en humor VEILING SEPTER TIEL N.V.V.-jonger en in discussie over sex VIA POLITIE Artsenhulp nu via portofoon Paraatheid in 1968 opgevoerd Opheusdenaar voerde eerste aardbeien in Kesteren aan Ritmeester koor oogstte succes in Voorburg Gemeenten gaan wellicht samen in een schap Vier maanden EXPERIMENT OP L TS. IS REDEN OM DOOR TE GAAN. Aandacht Schoolraad gaat B. en W. adviseren Ds. C. v. Viegen leidt vergadering van schoolvereniging N.V.S.H. wil in Veenendaal weer aparte afdeling Laatste woord is nog lang niet gezegd Politie vraagt getuigen van ongeval VEILING RESTEREN REGIONAAL PRIJS: f 0,79 per stuk VOOR „EFFATHA" Pagina 3 DINSDAG 25 MAART 1969 Dit gebied is aangewezen als de toekomstige plaats voor het recreatie-object. RHENEN De brandmelding in Rhenen bleek tijdens de gisteravond in hotel paviljoen „De Grebbeberg" gehouden jaarlijkse algemene ledenvergadering van de vrijwillige brandweer opnieuw het grote struikelblok te zijn. Al jaren lang komt dit punt in de bcandweervergaderingen aan de orde, maar nog steeds weet men geen oplossing, omdat de apparatuur nog niet perfect zou werken. Ver schillende spuitgasten deden voorzitter en commandant J. Meijer suggesties om tot een oplossing te komen, maar deze bleek, voldoende op de hoogte te zijn van de technische apparatuur om te kunnen mededelen, dat die oplossing voorlopig nog ver is. ECK EN WIEL/MAURIK Een stuk grond langs de Rijn bij Eek en Wiel zal aangewend worden voor recreatie. Nabij de stuw in deze rivier is door kana lisatie een gebied van 150 ha ontstaan en de gemeente Maurik is thans bezig aan de plannen, die voor dit zg. „eiland" bestaan, gestalte te geven. Vorige week is aan twee architecten opdracht gegeven een ontwikkelingsplan op te stellen. De eerste fase zal wellicht de aanleg van een nieuwe jachthaven zijn. De activiteit van de plaatselijke overheid dateert niet van vandaag of gisteren. Sinds het moment, dat het buitendijkse terrein tot recreatiege bied werd verklaard, is er bijzonder veel gedaan aan de voorbereiding. Een voorbereiding, die nog wel enige tijd in beslag zal nemen gezien de om vang van het project. Er zullen name lijk duizenden guldens nodig zijn om aan de plannen gestalte te geven. In de besprekingen met het pro vinciaal bestuur is de wens naar vo ren jjekomen een „recreatieschap" te vormen uit de belanghèbbende ge meenten, zoals Maurik, Lienden, Tiel en Culemborg. Een recreatieschap, dat in de eerste plaats het Maurikse project ter hand zou kunnen nemen, maar later ook plannen zou kunnen ontwikkelen voor andere gebieden. Hierbij is reeds gesteld, dat de opstel ling van een urgentielijst aanbeveling RHENEN Een rapport met een advies inzake de seksuele voorlichting op de lagere scholen zal aan het einde van deze week worden aangeboden aan burgemeester en wethouders van Rhe nen. Het rapport is samengesteld door de Rhenense schoolraad, en zal naar alle waarschijnlijkheid een deel vormen van de fundering waarop de beslissing van het Rhenense gemeentebestuur zal wor den opgebouwd. Uit welingelichte bron vernamen wij dat de schoolraad, die maandenlang aan het rapport heeft gewerkt, een ge degen overzicht geeft van de meningen van leerkrachten en ouders van kinde ren die lager onderwijs volgen. De gegevens aan de hand waarvan de conclusies zijn getrokken, en het advies is opgesteld, verkreeg de school raad via intensieve gespreksavonden met de betrokken groeperingen. Zelfs is overleg gepleegd met een groep kleu terleidsters. Op de vraag of het advies van de schoolraad onverdeeld positief is uitge vallen, wilde onze zegsman vooralsnog niet met ja of nee antwoorden. Wel zei hij ons dat tijdens het onderzoek is ge bleken dat het verzet tegen de voor lichting voornamelijk kan worden ver wacht van ouders wier kinderen op het moment in de vijfde of zesde klas van de lagere school zitten. OVERBERG De Vereniging tot stichting en instandhouding van een school met den Bijbel te O verberg be legt maandagavond 31 maart in het schoolgebouw een ledenvergadering. In verband met het recente overlijden van ds. G. G. van Vrouwerff heeft het be stuur ds. C. van Viegen bereid gevon den deze vergadering te leiden. verdient. Tot de taak van het re creatieschap zal dan verder behoren o.m. het aanvragen van subsidies. De burgemeesters van Culemborg, Lien den en Maurik hebben al besprekingen gevoerd om te komen tot de oprich ting van het „schap". Er wordt ver wacht, dat op korte termijn de voor bereidende werkzaamheden zullen re sulteren in een definitieve samenstel ling. De ontWikkelihgsplanrten, die de ge meente Maurik laat samenstellen, denkt men over vier maanden in bezit te hebben. Het recreatieschap in op richting zou daarvan onmiddellijk ge bruik kunnen maken. De keuze-bepa ling zal daarna één van de moeilijkste zaken gaan vormen. Bovendien moet worden onderzocht in hoeveel fasen de plannen uit te voeren zijn en in welke mate particulier initiatief kan worden gestimuleerd. Vast staat wel, dat Maurik een prachtig recreatiegebied krijgt aan de dode Rijnarm. Een recreatiegebied, waarin van alles te beleven zal zijn. In dit Betuwse „eldorado" bestaan plannen voor een restaurant, speelge- legenheden, sportvelden en zelfs een zwembad. De exploitant van camping De Schans, de heer M. H. Verwoert, is de eerste die een initiatief heeft geno men. Een initiatief, waarvoor hij bij de gemeente een open oor heeft gevon den. Op enkele kilometers afstand van de camping wil hij namelijk een jachthaven aanleggen. De heer Verwoert, die vroeger heeft gevaren en sinds vijf jaar met succes de toeristen naar deze streek lokt, zegt: „Kijk, we kunnen wel steeds re clame maken voor onze mooie streek, maar daar kan het niet bij blijven. Zodra de mensen komen, moeten er mogelijkheden zijn om ze op te van gen, met andere woorden er moet iets geboden worden. De heer Verwoert stelt, dat de re creatie op het water is toegenomen. „Onvoorstelbaar. De mensen willen in de vakantie nu eenmaal van de weg af. Een jachthaven opent daarom onge kende mogelijkheden. De exploitant is van plan een aanlegsteiger te plaat sen voor veertig boten. „Het plan is zo samengesteld, dat later altijd uitbreidingen mogelijk zijn". De heer Verwoert is er zonder meer van overtuigd, dat de belangstelling groot wordt. „Zoiets heeft het bekende sneeuwbaleffect. He. zou nog mooier zijn, wanneer in de directe omgeving VEENENDAAL Nog dit. jaar zul len pogingen worden gedaan in Veenen daal opnieuw een zelfstandige afdeling van de Nederlandse Vereniging voor Seksuele Hervorming gestalte te ge ven. 't Bestuur van de afdeling Rhenen van de NVSH deelde dit mee bij monde van de heer J. R. Bor uit Eist. De heer Bor zei dat in het najaar zal worden begonnen gespreksgroepen te vormen, waarin de opinie van de Veenendaalse bevolking kan worden ge peild. Sinds oktober 1962 is de afdeling Veenendaal, die al enige tijd een zelf standig bestaan had geleid, bij Rhenen gevoegd. Dat moest indertijd gebeuren omdat in Veenendaal weliswaar voldoen de belangstelling was voor de activi teiten van de NVSH, maar zich geen personen meer beschikbaar stelden om een bestuursfunctie te aanvaarden. De gecombineerde afdeling Rhenen- Veenendaal raakte echter enigszins over belast, wat leidde tot de overweging opnieuw de stand van zaken te bezien. VEENENDAAL Ruim 200 jongens van de afdelingen LTO en ITO der Chr. Technische Talmaschool hebben met groeiend enthousiasme gis termiddag genoten van het tweede schoolconcert dat hun werd gepresen teerd door de Stichting „Het Schoolconcert" te Amsterdam. De pianist Johan Patist en violist Daniël Otten wisteh hun programma op zulk een sublieme wijze te brengen, dat de jongens geboeid een uur hebben ver toefd in de klassieke muziekwereld. Voorwaar een prestatie. Johan Patist bleek niet alleen een voortreffelijk pianist maar ook een geweldig verteller, die met speelse en humoristische verhalen de jeugd het een en ander meegaf over bouw en techniek van de viool en het be spelen ervan, terwijl Daniël Otten het gesprokene illustreerde met voorbeelden. Zijn verbluffende techniek konden de jongens bewonderen tijdens de vertolking van het Allegro van J. H. Fiocco en de bekende Corelli-varia- ties van Fr. Kreisler. Dat alle snaar instrumenten in de verte familie van elkaar zijn bleek overduidelijk uit W. Kroll's „Banjo and Fiddle" waarin de banjo en viool beurtelings verklankt werden door Otten op zijr viool. De Andaluzzische Romanza brach de toehoorders naar Spanje, terwij1 zowel het melancholieke als bruisen de karakter van de Slavische vol ken naar voren kwam in de Zigeu nerweisen, beide van de componis P. de Sarasata. Met bijzonder grote aandacht volg den de jongens het concert, dat be sloten werd met de overbekende Sa- beldans van Chatsjatoerian, in een bewerking voor viool en piano. Dui delijk hebben Patist en Otten de zaal veroverd met dit geweldige optre den dat we kunnen kenschetsen als kort, krachtig, virtuoos en vol vaart en humor. Dat ruim 200 tieners zo muisstil luisterden, moet voor hen een enorme stimulans en voldoening zijn geweest. Het concert werd deze middag eveneens bijgewoond door de directeur van de Stichting ..Het Schoolconcert", dhr. P. Pijnenborg uit Amsterdam en de administratri ce mej. C. v.d. Weijer. Zij vertelden dat jaarlijks ruim 1000 schoolconcerten worden gege ven. Met veel enthousiasme en in .olie tevredenheid keken zij op de- e middag terug. Op het volgende en laatste school- uncert uit deze serie zullen de leer lingen kennis maken met o.a. de trompettist Harry Sevenstern. Tot nu toe kan de Talmaschool echter al te rug zien op twee zeer geslaagde concerten, die ongetwijfeld aanlei ding geven met dit experiment in de toekomst door te gaan. Jan Hessels Mulder. een groot caravanterrein kwam. Wat mij betreft wil ik nog wel vijftien hec tare grond hebben". De exploitant van De Schans hoopt spoedig met de werkzaamheden voor de jachthaven te starten. De inge bruikname volgt dan volgens zijn ver wachtingen in juni. Burgemeester jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch ridder van Rosenthal, die de jaarvergadering bijwoonde, was even zeer van mening dat de brandmelding dringend verbetering behoeft en dat ook het gemeentebestuur daarvoor een open oog heeft, maar dat ten eerste niet alles tegelijk kan en dat ten twee de pas tot een systeem kan worden overgegaan, wanneer dat deugdelijk is gebleken. De burgervader maakte een compliment aan het adres van de bo ven de brandweercentrale wonende fa milie Hovestad. die al jarenlang op zeer correcte wijze de meldingen door geeft. Burgemeester Bosch was het er echter mee eens, dat deze familie niet steeds alleen voor deze taak moet worden gesteld. Commandant Meijer kon mededelen, 70/75 65/70 60/65 55/60 99—105 96—100 95—104 94—99 93—95 70—72 50—62 44—56 40—49 69—77 59—62 51—53 44—46 41—45 38—40 60—62 56—58 51—54 31—44 40—43 28—30 Opgave na klasse mm maat. Appelen: 75/opw Benderzoet Jasappel x Goudreinette k.l x Goudreinette k.2 Golden Delicious k.l x Golden Delicious k.2 Jonadel k.l Jonadel k.2 x Jonathan k.2 Lombarts Calville k.2 Lax tons Superbe Reinzoet Kroet per 100 kg zuur f 18,80, rood f 16,90 Fabrieksfruit per 100 kg blank f 18,80, rood f Stip en stek per 100 kg f 9,20 Peren: Conference k.2 47—49 3740 Brederode Gieser Wildeman Winter jan IJsbouten St. Remy Perenkroet per 100 kg f 3,00 Groenten: Prei 99—131, 88—105; Witlof 136—153, 110—113; Koolraap 18—20; Radijs per bosje 4248; Wortelen 2438. x is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. 1 57—62 2 23—30 25—29 16,90 22—55 25—82 55—76 2833 ïl—47 50—83 15—31 Ifl—30- 32-Md 9—18 5—14 13—16 Uien 18—21; VEENENDAAL Meer dan anderhalf uur achtereen discussieerde een groepje van het N.V.V. Jongeren Contact maandagavond over een deel van het scala van de seksualiteit en haar randgebieden. Het gesprek werd gevoerd naar aanleiding van de in een zaaltje van het N.V.V. gebouw vertoonde film met de titel „Sex is overal", die Kees Brusse maakte in opdracht van de Nationale Federatie voor de Geestelijke Volksgezondheid. De discussie voerde de (schaarse) deelnemers van het onderwerp voor behoedmiddelen, via het vrije huwe lijk en de masturbatie naar de ho mofilie, thema's die de film had ge toond. Het gesprek werd geleid door de heren F. C. van de Horst en J. R. Bor, vertegenwoordigers van res pectievelijk de afdeling Wageningen en Rhenen van de Nederlandse Ver eniging voor Sexuele Hervorming. Zij vervingen samen de heer N. de Wilt, die als discussieleider had moeten optreden, maar die Veenen daal niet op tijd had kunnen berei ken, nadat hij in Nijmegen in een verkeerd treinstel was gestapt. Tot een eindoordeel, dat ieders in stemming had, kwam de groep niet, maar dat was ook niet de bedoeling van de avond. De bedoeling was wel, te bevorderen dat over seksuali teit met minder terughoudendheid zal kunnen worden gesproken, dan kennelijk tot op heden nog gebeurt. Wat dat betreft beantwoordde de avond zeker aan de bedoeling van het bestuur van het NW Jongeren Contact, dat zich overigens met ver wondering uitsprak over het feit dat slechts in totaal negen personen aanwezig waren. Degenen die de avond wel bezochten zien terug op een interessante bijeenkomst, waar op veel tegengestelde meningen wa ren te beluisteren, waarvan er ech ter ook enkele door een compromis werden verenigd. Dat was zeer duidelijk niet het geval toen men omstreeks half elf kwam te spreken over homoseksualiteit, waarbij gedurende het laatste half uur van de discussie steeds scherper geaccentueerde inzichten naar voren kwamen. De een zei de homofilie te beschouwen als een ziekte die koste wat kost dient te worden genezen, de ander vond dat de homofiel, voorbij gaand aan deze overweging, als zo danig recht heeft op integratie in de ..hetero-maatschappij". Het geheel was voor de deelnemers aan de discussie individueel natuur lijk niet bevredigend, maar dan toch wel leerzaam, al was het alleen door de oprechtheid die aan de dag werd gelegd. De NVV-jongeren rijn hiermee nog niet uitgepraat over de sex. Op een nog nader vast te stellen datum zal opnieuw over dit onderwerp worden gesproken, en dat is een voorstel vam de heer De Wilt, die zijn absen tie op deze wijze wil vergoeden, zo als hij telefonisch meedeelde. Op meer dan een manier bleek dus gis teravond dat het laatste woord over de sex nog lang niet is gezegd. dat het gemeentebestuur al contact heeft gelegd met de PTT om nog meer zogenaamde „drukknoppen" in de ge meente te krijgen, zodat ook op andere plaatsen branden kunnen worden ge meld. De burgemeester sprak tenslotte de hoop uit dat dit punt, dat nu al zo veel jaren een vast onderdeel uitmaakt van de brandweervergaderingen, nu ook eens snel kan worden opgelost. Hij was de brandweer bijzonder erkente lijk voor al het werk dat in het belang van de gemeenschap in het afgelopen jaar was verricht. Voorzitter en commandant J. Meijer dankte op zijn beurt het gemeentebe stuur voor de ondervonden steun. Hij stelde vast, dat er dan wel niet zoveel branden waren geweest in 1968, maar dat de spuitgasten door middel van wedstrijden, oefeningen en cursussen de paraatheid op peil hadden weten te houden en zelfs hadden kunnen opvoe ren. Hij prees zich gelukkig te mogen vaststellen, dat de samenwerking op het gebied van de onderlinge hulpver lening met naburige korpsen niets te wensen overlaat Overigens was de sa menwerking over de gehele linde veel hechter geworden. In dit verband wees de heer Meijer erop. dat van zeer groot belang is de ontwikkeling van het brandweerwezen in regionaal verband. Dit wil niet zeg gen dat de opheffing van vrijwillige brandweren voor dc deur staat. Inte gendeel, deze zullen blijven bestaan, maar temidden daarvan zullen in de toekomst zeker beroepsonderdelen versterking en vrijwillige een- VEEN ENS) AAL waarnenu korpschef van de gemeentepolitie roe] getuigen op van-bot angevsal dat zi< vrijdagmiddag jl. heeft voorgedaan op de voetgangersoversteekplaats nabij de kruising Hoofdstraat-Hoogstraat-Zand straat. Daarbij werd de 72-jarige voet ganger G. van E. terwijl hij het zebra pad overstak aangereden door een Che vrolet. Van E. liep daarbij onder ande re een beenbreuk en hoofdwonden op. Ieder die over dit ongeval inlichtingen kan verschaffen wordt verzocht zich in verbinding te stellen met het politie bureau afdeling aanrijdingen, te berei ken via telefoonnummer 19019. KESTEREN Op dc veiling in Kes teren werden gisteren de eerste aard beien aangevoerd door de heer G. Ver woert uit de Lakemondsestraat te Op- heusden. De aarbeien zijn geteelt in een verwarmde kas en behoren tot het ras Glasa. De in totaal 49 aarbeien brach ten een prijs op van 74 cent per stuk en werden gekocht door de fa. H. de Wit uit Rotterdam. De wnd. korpschef van gemeentepolitie te Veenendaal deelt het volgende inede: Met ingang van woensdag 26 maart 1969 wordt aan een der plaatselijke huisartsen een portofoon ter beschikking gesteld. Door middel hiervan is het mogelijk die arts, indien hij telefonisch niet bereikbaar is, te allen tijde via het mobilofoonnet van de politie op te roepen, en bij dringend gewenste medische hulp hem te verzoeken naar een bepaalde plaats te komen; te denken is aan verkeersongevallen, bedrijfsongevallen, e.d. De arts die zondagsdienst heeft blijft tot en met vrijdagavond in het bezit van de portofoon, waarna deze overgaat naar de arts, die de zaterdagsdienst heeft; deze geeft hem op zijn beurt weer over naar de arts van de zondagsdienst. In verband hiermede wordt de bevolking van Veenendaal verzocht assisten- tieverlening door een arts alleen te vragen via het politiebureau en wel op de telefoonnummers 12345 of 12346. Tevens wordt verzocht in alle ANDERE gevallen geen gebruik te maken van deze nummers, maar van de nummers 19019 of 10636. Het op eigen gelegenheid waarschuwen van een arts of het gebruik maken van verkeerde telefoonnummers kan slechts vertraging van hulp aan slacht offers ten gevolge hebben. De wnd. korpschef voornoemd. H. A. Hoeven* worden gevestigd ter ondersteuning van de heden. Secretaris H. Hendriks deelde in rijn jaarverslag mede, dat er in 1968 twaalf branden hadden gewoed. Dat komt er op neer dat de brandweer Rhenen gemiddeld éénmaal per maand is uitgerukt. Van spectaculaire vuurhaarden was gelukkig geen spra ke. Penningmeester Johan Smit had een gezand beleid gevoerd, waarvoor hij een applausje in ontvangst mocht ne men. In verband met het 45-jarig be staan van het korps in november 1960 werd een commissie van voorbereiding gevormd uit bestuurs- en gewone le den. De penningmeester had in zijn be leid al rekening gehouden met dit ko mende jubileum. De periodiek aftredende bestuursle den E. van Waveren en Joh. Smit werden bij acclamatie herkozen we gens gebrek aan tegenkandidaten. Zij namen staande de vergadering de her benoeming aan. KERKDIENST. KESTEREN Woensdagavond vindt in de Nederlandse Hervormde Kerk te Kesteren een dienst plaats, die zal wor den geleid door ds. S. de Jong uit Hou ten. Aanvang van de kerkdienst is 17.30 uur. VEENENDAAL Voor het Doven- instituut Effatha in Voorburg wordt door de heer A. W. van Hardeveld eenmaal per jaar een beroep gedaan op de Veenendaalse bevolking. Hij heeft dit nooit tevergeefs gedaan. De door hem georganiseerde collectes brachten reeds op, resp. in 1965 plus ininus f 4300,- in 1967 plus minus f 5400,- en j.l. janu ari plus minus f 6100,-. De milde gevers hebben er recht op te .weTèh wat er "Stlemaal met dft Jeld is gebeurd, Door deze inzamelingen is mogelijk geworden om o.a. -de Vol gende inkopen te doen ten behoeve van het Instituut, o.a. kinderbijbels, Droog- kappen voor de meisjes, schemerlam pen voor de jongensflat een tiental te levisietoestellen, veel speelgoed waaron der steppen, fietsjes enz. Verder bij dragen in contanten voor propaganda doeleinden enz. Begrijpelijk, dat men in Effatha elke keer bijzonder verrast is door dit blijk van medeleven voor het gehandicapte kind. Dit heeft men nog eens duidelijk onderstreept toen dezer dagen, tijdens een concert, Veenendaal in het middel punt stond bij ieder, die wat met „Ef fatha" heeft te maken. In het kader van de laatste collecte wilde de heer Van Hardeveld ook iets bijzonders doen voor het personeel van het Insti tuut. Weer niet tevergeefs deed hij een be roep op Veenendaal maar nu met na me op het bestuur van de Mannenzang- vereniging „Het Ritmeesterkoor' om een concert te willen verzorgen in Voor burg. Een verrassing voor het koor was dat de zaal in Voorburg tot de laatste plaats was bezet. Voordat het concert begon sprak de directeur van Effatha een welkomstwoord uit, de- heer Van Hardeveld zette uiteen waarom het Rit meesterkoor naar Voorburg was ge komen en de voorzitter van het koor, de heer Lu kas, sprak er zijn vreugde over uit, die avond in Effatha te mo gen concerteren en bood namens alle koorleden de directeur enkele dozen met sinaasappelen aan met de bedoe ling deze te verdelen onder de Effatha- kinderen. Hierna werd het zang-pro gramma afgewerkt. Of het kwam door de reacties van' het publiek, de volle zaal of misschien wel door de omgeving en het doel waar voor men zong, het is niet te zeggen, maar zelden heeft het Ritmeesterkoor met zoveel overgave gezongen. Na het laatste nummer, het Dominee salvam fac, was er als beloning een minuten lang applaus. KESTEREN De prijzen van de aangevoerde produkten bij de veiling te Kesteren waren als volgt: Goudreinette: I 65-75: 88-02, I 75-85: 105-107, I 85-05: 88-103, II 65-75 82-86, II 75-85 96, II 85-05: 96. Golden Delicious: II 60-65: 30-44, II 65-70: 42-46, II 70-75: 45-53, II 75-80: 45-52, II 80-85 42-48. Jonathan: II 60-65: 22-24, II 65-70: 29- 35. II 70-75: 32-40, II 75-80: 35-42. Lombartscalville: I 65-70: 43, I 70-75: 54-57, II 60-70: 30-30, II 70-80: 44-52, II 80-90: 45-47. Laxton's Superb.: II 60-65: 40, II 65- 70 56, II 70-75: 72, II 75-80: 77, II 80-85: 74. Winston: I 55-60 47-49 Conference: I 55-60: 37, I 60-70: 45 IJsbouten: II 50-60: 16 Brederodes: I 60-70 36-40, I 65-75: 47 Gieser Wildeman: II 50-60: 57, II 55- 35: 77. St. Remy: II 60-75 22-25. Doordraai Blank: f 19,per 100 kg. Doordraai Jonathan* f 12,- per 100 kg. Peren Kroet: f 3,per 100 kg. Prijzen genoteerd in centen per kg, tenzij anders is vermeld. PREDIKBEURT VEENENDAAL Predikbeurt: Ge- ref. Gem. (syn). Hollegoed donderdag avond 19.30 uur Ds. D. Hakkenberg uit Dordrecht.

De Vallei | 1969 | | pagina 3