Veenendaals dagblad „Produktie in de bouw steeg meer dan lonen" Buiten Labour-meerderheid weer geslonken Straaljager als Euro-project Weinig optimisme over bezoek van Wilson Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Minister erkent somber perspectiefals het dit jaar zo door gaat met de prijzen Nasser voorziet crisis Rogers tegen alles in toeli nog hoopvol Akkoord na tien jaar OP VERJAARS- BEZOEK BIJ DE NAVO JAMIN Eisenhower blijft zeer zwak ]\ota aan minister Olie-opslagplaats in brand K.Lu ontvangt rechtstreeks weerfoto's van satellieten krokantjes Aardbeving in Turkiji NIGERIA - BIAFRA Luchtaanvallen op Biafra Storm over Rio Wat zachter AL VERMOED Lente-Ver kondiging I TURKIJE EN MAROKKO IN E.E.G. Voor Pasen M ai son Kramer NET MEISJE FOKKER GAAT SAMENWERKEN IN INTERNATIONAAL VERBAND REGERI1SGETS BA SI SPROGiï O SE OPVOLGER MEERDERHEID VOOR KALE „GROENEN" IN LEIDEN Kwartaalabonnees bespaar incasso Betaal per giro Bur. voor redactie en administratie Prins Bernhardlaan 26, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.), Giro 1321600. Losse nummers 0,25; Abonnement 0,97 p. w„ 4,15 p. m.. 12,35 p. k. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei'' opgericht in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advertentietarieven op aanvraag. VRIJDAG 28 MAART 1969 - 43e JAARGANG no. 74 KOSTENSTIJGING 7 PCT DEN HAAG Het leven zal dit jaar niet 5^» maar 6x/x tot 7 procent duurder worden, als de prijsstijging van nu aanhoudt. Minister De Block (Economische Zaken) onthulde dit sombere beeld gisteren in de Tweede Kamer. De minister zette hiermee de recente raming van het Centraal Planbureau recht, die de deskundigen overigens al niet meer geloof waardig vonden. CAIRO President Nasser van Egypte heeft zich uitgesproken tegen een door de „grote vier" op te leggen regeling voor het Midden-Oosten, en fel le kritiek geleverd op Amerika. Hij verklaarde „duidelijk en open hartig" dat niemand de Arabische we reld vrede kan opleggen. „Vrede kan niet opgelegd worden. Zij kan zichzelf opleggen als zij gegrondvest is op rechtvaardigheid" aldus Nasser. Hij voorzag binnenkort een crisis. Nasser zei geen wijziging in de Ame rikaanse politiek ontdekt te hebben se dert Nixon tot president gekozen werd. „Vanaf het begin van de crisis, hééft Amerika Israël zonder voorbehoud ge steund" zei hij. Na de presidentsverkiezingen van verleden jaar heeft Egypte geprobeerd en probeert nog steeds deze Ame rikaanse houding te doen veranderen. „Maar tot nog toe is daar geen enkel teken van." De bittere opmerkingen van Nasser over de regering-Nixon kwamen min der dan twee weken voor het bezoek van Koning Hoessein van Jordanië aan Amerika. Nasser besloot met te zeggen: „Bij de Egyptische strijdkrachten zijn Sovjet deskundigen verbonden, zodat wij vol ledig gebruik kunnen maken van de wapens die wij gekregen hebben om ons in staat te stellen de bevrijdings- strijd te beginnen." De deskundigen zijn ingedeeld bij de Egyptenaren van het hoogste tot hel laagste niveau, aldus Nasser, maar hij noemde geen aantallen. Meer dan een jaar geleden aldus Nasser, hadden Egyptische officieren hem om vergun ning gevraagd represaille-aanvallen te doen op Israëlische burgerlijke doelen, maar hij weigerde dit, omdat de Egyp tenaren daartoe in die tijd niet in staat waren. „De dag zal komen dat het bombar deren en beschieten van Egyptische bur gers beantwoord zal worden met het l)ombarderen en beschieten van Israë lische burgers." Aldus Nasser. De Rus sische wapens had Egypte tot nu toe gratis gekregen, omdat in de V.S. en Engeland niets te kopen was. De vakbeweging noemt de nieuwe cijfers „verontrustend hoog". Het Christelijk Nationaal Vakverbond wijst erop, dat de prijzen snel uit de hand lopen. Het CNV verwacht, dat er nu zelfs van forse loonsverhogingen weinig of niets meer zal overblijvven. Vooral niet na de huurverhoging op 1 april en het plan tot accijnsverhoging op 1 juli. De vakcentrale doet daarom een drin gend beroep op de regering het laatste plan te laten varen. Dreigend voegt zij eraan toe: De vakbeweging zal er niet in kunnen berusten wanneer de prijs stijgingen tot een soort gedwongen be stedingsbeperking voor de werknemers zullen leiden. Het NVV en het NKV waren minder fel in hun reacties: De prijsstijging van zeven procent, waar nu over wordt gesproken, bevestigt slechts onze ver moedens, zeggen zij. Het NVV houdt nog steeds rekening met een algemene prijsbeschikking van minister De Block. Het NKV meent dat er nu nog iets kan worden gedaan aan de plannen tot huur- en accijnsverhoging. WASHINGTON —De doktoren van het Walter Reed ziekenhuis in Washing ton hebben bekendgemaakt dat de achteruitgang van de voormalige presi dent Dwight D. Eisenhower tot staan is gebracht. In een medisch communiqué dat om 23.30 uur werd uitgegeven, werd gezegd: Generaal Eisenhower is vandaag iets beter en er ztfn geen symptomen die zouden kunnen wijzen op een verdere achteruitgang van de eonditie van zijn hart. De ademhaling scheen deze middag iets gemakkelijker. Hij is nog steeds erg zwak en heeft gedurende langere periodes geslapen. Hij heeft enig vast voedsel gebruikt. Mevrouw Eisenhower en leden van het gezin hebben de generaal opgezocht en met hem gepraat. DEN HAAG De arbeidsproduktiviteit in de bouwnijverheid is de afgelopen vijf jaar gemiddeld met acht procent gestegen. Dat is meer dan de stijging van de lonen in 1968 en 1969, zo blijkt uit een nota die werkgevers en werknemers inde bouw aan de minister van Sociale Zaken hebben gestuurd. Enigen lijk kunnen we de boom- leeuwerik in het winterhalfjaar evengoed waarnemen als 's zomers, want vele ervan zijn standvogels en middenin het koude seizoen zin gen ze al boven de hei, zelfs des nachts. In een zuiver klanken mengsel sliert en glist zijn lied bo ven kaal armoedig land, waar hoogstens nog het rinkelschelletje van de kuifmees bij de stompen en windworpen klinkt. Die gaat er misschien een vermolmd gat uit diepen voor het toekomstige nest, want dit vogeltje houdt van origi naliteit en prefereert eigenbouw bovennestkast-kunstmatigheidHij begint er in maart al mee. De boomleeuwerik leeft in gebied, waar pinmos, zandhaver, bunt en heidespurrie afwisselen met kraak- loof, vilt- en tasjeskruid. schape gras en -zuring, hier en daar aan gevuld met zandblauwtje, vroeg en zilverhaver, fletsgeel muizen oor e.a., maar ze kunnen er geen rijke flora van maken, al lijkt mijn rijtje al heel wat. Toch huist daar onze leeuwerik bij voorkeureen blij schepsel, dat volgens Frederik van Eden in ,,De passieloze lelie" even opgetogen zingt zomernacht en winterdag". Ge moet zijn ge dicht nog maar eens nalezen, dan zult ge ervaren, dat het ook na tuurhistorisch volkomen klopt met de werkelijkheid. Van deze leeuwe rik niet te verwarren met de veel meer bezongen veldleeuwerik dwarrelt het feestelijke muziek je met fleurig klokjesgetingel uit de lentelucht, draalt boven een kleine kaalslag en wentelt in spi- raalvlucht verrukt voort boven de heuvels. Weinige figuren van hei, J duin en zand vergezellen de wan- J delaar zo plezierig als de zoetelief (volksnaam) met zijn opgewekte i voordracht. 28 maart 1969 A. B. WIGMAN De minister had om die nota ge vraagd om na te gaan of de Ionen meer zouden stijgen dan de produktiviteit toenam. De loonkosten in de bouw stegen in 1968 met 6.8 procent en zullen in 1969 met ongeveer 6,9 procent toenemen. Verwacht wordt, dat in 1970 de stijging van de loonkosten ongeveer 8.8 procent zal bedragen, aldus de nota. Tegenover deze stijging staat een toeneming van de arbeidsproduktivi teit van in elk geval acht procent en mogelijk zelfs van meer, aldus de no ta. Werkgevers en werknemers herha len in deze nota nog eens dat uit deze cijfers blijkt dat de loonstijging in 1970 niet prijsverhogend zal werken. Werkgevers en werknemers wijzen erop, dat de onrust in de bouwnijver heid zal toenemen als de overheid zal ingrijpen. Deze onrust zal tot produk- tieverliezen leiden. De ministerraad zal vandaag beslis sen wat zij met de bouw-cao gaat doen. BRUSSEL In Tunis is vanochtend een verdrag voor associatie van Tune sië bij de EEG ondertekend. Voor de gemeenschap plaatsten Jean Rey, voorzitter van de Europese Commissie an cie Luxemburgse minister Thorn, de huidige voorzitter van de EEG-minis- terraad, hun handtekeningen onder de verdragen. Maandag a.s. zullen zij in rabat een soortgelijk verdrag met Marokko on dertekenen. LOS ANGELES Vierentwintig personen hebben zware verwondingen opgelopen b*j een brand in het terrein van de Fletcher olieraffinaderij in Los Angeles. Verscheidene reservoirs vatten vlam toen een tankwagen die benzine overpompte, explodeerde. Ter wijl de brandweer bezig was het vuur te blussen en een aantal kinderen daarbij toekeek ontplofte een van de reservoirs. Twee arbeiders worden De vierjarige Maurits de Rooij uit Utrecht is donderdagmiddag in het Amsterdam-Rijnkanaal verdronken. ln de Rolzaal op het Haagse Bin nenhof heeft de Atlantische Commissie gistermiddag het 20-ja- rig bestaan van de NAVO herdacht. Hier v.l.n.rDe Amerikaanse am bassadeur in Nederland William Tyler, de ambassadeur van Groot Brittannië, Sir Peter Garran, mi nister-president De Jong en minis ter van Buitenlandse Zaken Luns. HILVERSUM Vanaf heden is de Koninklijke Luchtmacht in staat rechtstreeks weerfoto's te ontvangen van satellieten, die voor meteorologi sche doeleinden om de aarde cirkelen. Deze ontwikkeling, een primeur voor Nederland, is mogelijk geworden door het opstellen van speciale ontvangap- paratuur voor elektronische signalen in De Bilt en het onderbrengen van een zogenaamd „foto-facsimile"-appa- raat in de bunker van het lucht-meteo- rologisch centrum te Hilversum. Aan de hand van de ontvangen fo to's, waarvan de interpretatie overi- alleen door specialisten kan worden verricht, is het mogelijk met grote nauwkeurigheid weersvoorspellingen op langere termijn te doen Vooral voor het Noordzeegebied, waar de waarnemingen altijd vrij moeilijk la gen, is de nieuwe apparatuur van groot belang. ADVERTENTIE morgen melk en puur 200 gram van 115 voor 99 niet te geloven voor die prijs! LONDEN Bjj een tussentijdse ver kiezing voor de parlementszetel van het Londense district Wallhamstow-East, heeft de conservatieve kandidaat zijn tegenstander van Labour verslagen. De conservatieve kandidaat kreeg 13.158 stemmen en de kandidaat van Labour 7.697. De zetel was in handen van Labour. Bij twee andere tussentijdse verkie zingen, namelijk in de kiesdistricten Brighton en Weston-Super-Mare, heb ben de conservatieven deze twee zetels met een comfortabele meerderheid be houden. Vergeleken met do verkiezingen van maart 1966 is het verlies van Labour 14 a 17 procent. De Labour-partij heeft thans bij 26 tussentijdse verkiezingen sinds zij drie iaar geleden aan de macht kwam, 12 zetels in het Lager huis verloren. De zetelverdeling in het Lagerhuis is nu: Labour 345 zetels, conservatieven WASHINGTON Het Amerikaanse seismologische centrum in Washington heeft een krachtige aardbeving gere gistreerd, waarvan het epicentrum lag nabij de Turkse stad Konya, op 200 km ten zuiden van Ankara. De beving had een kracht van 6,3 op de twaalfpunts schaal van Richter. De beving deed zich voor om vier uur in de ochtend. Volgens de eerste berich ten zijn er zeven doden en is grote schade aangericht. Het epicentrum ligt bij Alasehir, in de provincie Manissa. Met verscheidene dorpen in deze streek heeft men nog geen contact kunnen krijgen. o H WASHINGTON De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Williams Rogers acht het niet uitgesloten, dat de aanwijzing door de Vlet-Cong van het voorstel om geheime contacten met de Zuidvietnamese regering aan te knopen, een propagandazet is. In een verklaring voor de Senaatscommissie voor Buiten landse Betrekkingen gaf Rogers te kennen, dat hy zeer hoopvol gestemd is over vooruitgang op het vredesoverleg in Parjjs. Daarnaast hebben geheime bespre kingen in verafgelegen plaatsen, reeds tot enige vooruitgang geleid en is zjjn re gering bereid dergelijke contacten voort te zetten. Rogers opmerking over „propagan da" kwam na vragen van de democra tische senator John Sparkman van Ala bama. Rogers gaf ook uiting aan zijn tevre denheid over het Zuid-vietnamese ini tiatief om tot besprekingen met het be vrijdingsfront te komen. Hij onthulde ook dat de Verenigde Staten met Noord- Vietnam tot overeenstemming willen komen over wederzijdse terugtrekking van troepen uit Zuid-Vietnam, die ge lijktijdig zouden kunnen plaatsvinden. Dergelijke stappen zouden volgens hem bijdragen tot verkleining van de schaal der oorlogshandelingen en zouden een „tastbaar en zichtbaar bewijs zijn van de uitgesproken wens van beide par tijen om te onderhandelen over een vredesovereenkomst. Sprekend over de Amerikaans-Rus sische betrekkingen, zei Rogers erop te vertrouwen dat de regering van presi dent Nixon erin zou slagen deze te ver beteren. Uit contacten met Russische functionarissen was volgens hem niet gebleken, dat het Amerikaanse besluit, een anti-raketstelsel op te bouwen, van nadelige invloed zou zijn op even tuele bilaterale besprekingen over ver mindering van de bewapeningswedloop. Hij sprak de hoop uit dat deze bespre kingen binnen enkele maanden zouden kunnen beginnen. Het klimaat voor de ze onderhandelingen schijnt volgens Ro gers de laatste tijd „wat warmer" te zijn geworden. „Daarom is het niet on denkbaar dat de tijd is aangebroken waarin concrete vooruitgang moge lijk is", aldus de minister. Tran Buy Kiem, „de minister van Buitenlandse Zaken" van het NLF, zei op de tiende conferentie van de Parijse onderhandelingen, dat het aanbod van Saigon voor geheime vredesbesprekin gen „een manoeuvre van de regering Nixon is, om als dekmantel te dienen voor haar beleid de agressieoorlog in Zuid-Vietnam uit te breiden". Hij be weerde dat Saigon het-aanbod had ge daan op bevel van Washington. Ook de leider van de Noordvietname- se delegatie, Xoean Thoey. wees het voorstel van Thieu van dc hand. Hij sprak van een „truc om de openbare mening, die beëindiging van de Ameri kaanse agressie in Vietnam eist, te sus sen". Volgens hem probeert de „kliek in Saigon" alles om de conferentie in Parijs te hinderen, daarmee „gehoorza mend aan de regering-Nixon. en medestanders 260 zetels, liberalen 12 zetels, terwijl er voorts een republi keinse socialist, een nationalist uit Wa les. 'n Schotse nationalist, een onafhan kelijke ocialist en een onafhankelijke conservatief in het Lagerhuis zitting hebben. Tenslotte zijn er nog de voor zitter en zijn twee plaatsvervangers, terwij er vijf vakante zetels zijn waar van er drie door een socialist en twee door een conservatief werden bezet, waardoor het totaal aantal zetels op 630 komt. ADVERTENTIE Mooie CHOC. PAASEIEREN en PAASHAZEN Heerlijke PAASTAARTSTUKJES 7,50 p. st. W'U hebben plaats voor een AMSTERDAM Fokker gaat op grote schaal samenwerken met drie andere Westeuropese vliegtuigfabrieken. Deze samenwerking betekent de grootste zaak, die ooit internationaal is gedaan. Aan het akkoord is tien jaar lang ge sleuteld. De vier ondernemingen hebben een maatschappij opgericht - Panavia Air craft - die de voorbereiding en de bouw van een supersoon jachtvliegtuig ter hand moet nemen. Het bedrijf wordt gevestigd in de Westduitse stad MUnchen. Behalve Fokker nemen in het con sortium deel: de British Aircraft Cor poration (BAC) voor Engeland, Fiat (Italië) en Messerschmitt-Boelkow (West-Duitsland). Frankrijk heeft al belangstelling ge toond om zich bij dit gezelschap aan te sluiten. Hierover is diplomatiek overleg gaande. De overeenkomst betekent, dat de realisering van een veelzijdig Euro pees gevechtsvliegtuig een flinke stap dichterbij is gekomen. Geen van de vier partners werd individueel in staat geacht een dergelijk vliegtuig op grote schaal te bouwen. Overigens is het (laatste) woord nu aan de regeringen van de deelnemen de landen. Met de medewerking van de parlementen zullen deze eerste het geld voor de ontwikkeling van de plan nen beschikbaar moeten stellen. Pas over enkele jaren kan een definitieve opdracht aan Panavia Aircraft worden verwacht. In eerste aanleg zullen dan 1200 vliegtuigen nodig zijn tegen een stuks prijs van tussen de acht- en de tien miljoen gulden. Een toekomstig con tract zou hiermee een waarde krijgen van zeker tien miljard gulden. Het cijfer van twaalfhonderd vlieg tuigen is nog slechts een basisprogno se» Noch aan de exportmogelijkheden van dit toestel, noch aan de mogelijke aansluiting van andere landen bij het consortium is hierbij aandacht ge schonken. Het wordt waarschijnlijk geacht, dat wanneer Nederland, Duitsland, Enge land en Italië samen cén soort ge vechtsvliegtuig aanschaffen ook andere landen hiertoe zullen overgaan. De Scandinavische landen, Spanje en Tur kije behoren tot de gegadigden. In dit geval zouden de kosten van ontwikkelirg en produktie door de gro tere uniformiteit worden gedrukt. Het toekomstige vliegtuig - aange duid als de MBCA-75 - moet de opvol ger worden van de Amerikaanse Star- fighter. De vier industrieën vonden, dat er eerst een basis moest worden gevonden van de Europese landen, die de Starfighter gebruiken. Daar hoort Frankrijk niet bij. Mogelijk zullen de Premier Wilson van Engeland is voor een bezoek aan Nigerië in Lagos aan gekomen, waar hij werd begroet door president Gowon. LAGOS (Nigeria) De Britse pre mier, Harold Wilson is donderdag even voor 16.00 uur aangekomen. Hij is naar Nigeria gegaan, om zich op de hoogte te stellen van de toestand ter plaatse in de twee maanden oude burgeroorlog. Het lijkt niet erg waarschijnlijk dat Wilson veel succes zal hebben in Ni geria. In zijn welkomstreden, kort na de aankomst van de Britse premier op het vliegveld van Lagos, uitgesproken, zei de leider van federaal Nigeria, ge- neraal-majoor Gowon: „Ik verwacht van uw kant, geen spectaculair vre desinitiatief". Wilson zal vijf dagen in Nigeria blij- n. Radio-Lagos liet donderdag we- n. dat de federale regering gekant is tegen elke poging van Wilson om de leider van Biafra, kolonel Ojoekwoe, te spreken. Van Wilson om de leider van Biafra, kolonel Ojoekwoe, te spreken. „De neiging tot racisme van de Brit se premier geeft ons geen enkel ver trouwen in het vermogen van Harold Wilson, de Nigeriaans-Biafraanse kwes tie ter hand te nemen", aldus heeft de Biafraanse minister van Voorlichting, dr. Ifegwoe Eke, verklaard. „Ik kan mij Wilson niet voorstellen in de rol van vredestichter", aldus dr. Eke. Dr. Eke gaf toe, dat Wilson aan een geweldige druk van zijn partij en van de openbare mening in Engeland bloot stond. Hij is voorts van oordeel, dat de Britse premier zich naar Lagos be geeft „op een ogenblik waarop de Ni- geriaanse regering met grote moeilijk heden te kampen heeft bij het bewa ren van de eenheid in het land, afge zien nog van de oorlogsinspanning". Fransen in een later stadium alsnog deelnemen. Het vliegtuig zei waarschijnlijk duurder uitvallen dan de zes tot zeven miljoen gulden, die aanvankelijk wa ren begroot. Het zal een beweegbare vleugel krijgen. Nu al wordt aangenomen dat het oestel niet veel minder dan tien mil joen gulden zal kosten. Fokker had er in 1960 al een plan voor, samen met de Amerikaanse vliegtuigfabriek Republic. Uit dit plan had een gemeenschappelijk vliegtuig voor de NAVO moeten voortkomen. De bijzonderheden bleven geheim en zijn sindsdien in de Ijskast Verdwe nen. OEMOEAHIA (Biafra) ln de hoofd stad van Biafra is van officiële zijde vernomen, dat woensdag minstens vijf burgers zijn gedood en verscheidene ge wond bij een Nigeria anse luchtaanval op het dorp N'dikpa, op 130 km ten noord-westen van Oemoeahia. Bij een luchtaanval op het dorp Ngoe- zo Edda. ongeveer 50 km ten noorden van Oemoeahia, werden verscheidene mensen gewond. In N'dikpa werden donderdag boven dien door Nigeriaans artillerievuur hui zen verwoest. LEIDEN De meerderheid van de leden van het Leidse Studentencorps wil de groentijd voor eerstejaars blij ven organiseren op voet van princi piële ongelijkheid: met kaalscheren. Het bestuur van het corps en dat van de sociëteit nemen zo'n ontgroening niet meer voor hun verantwoording en zijn vannacht afgetreden. Het bestuur van het corps stelde de ledenvergadering voor de groentijd in de oude vorm af te schaffen. Een mo tie om dit niet te doen kreeg 334 stem men en 311 tegenstemmen. De bestu ren van het corps en de sociëteit stel den hun functies beschikbaar. Een aan tal oud-bestuursleden zal de verkiezing voor een nieuw bestuur uitschrijven en de lopende zaken waarnemen. Verzoeke voor I april 12.35 over te schrijven op onze giro 1321600 t.n.v. DE VALLEI, Veenendaal Met vermelding 1. abonnement 2e kwartaal 1069 2. naam en adres waar ons blad bezorgd wordt 3. post- of bezorgabonnement. Abonnementen-adminietrat ie RIO DE JANEIRO Als gevolg van een zware storm hebben zich iri de Braziliaanse stad Rio de Janeiro overstromingen voorgedaan. Ook kwam de vier miljoen inwoners tellen de stad in het donker te zitten. Het enige slachtoffer waarvan tot dusver melding is gemaakt, was een achtja rig meisje uit een krottenwijk aan de rand van de stad, dat door het over stromingswater werd meegesleurd. (Van onze weerkundige medewer ker). Terwijl de noordse ganzen, die anders in deze tijd al in Nova Zem- bla zijn, nog in ons land blijven hokken, tekent zich nu toch wel de afsluiting van de abnormaal lang durige koudeperiode af. Een actieve depressie in Noord- Europa tast het koude hogedrukge- bied van de Oostzee tot Engeland aan. Het zwaartepunt ervan ver plaatst zich naar het zeegebied ten zuidwesten van de Britse eilanden (1030 millibaar), waardoor een sto ringsfront boven Schotland de kans krijgt naar de Noordzee op te drin gen. Dit betekent een geleidelijk zachter worden van het weer. In de komende nacht zal het in Gelder land vermoedelijk nog wel licht vriezen, maar daarna maakt de noordoostenwind plaats voor de westelijke tot zuidwestelijke. Tijdens het overtrekken van de as van hogedruk zal het vooral voor het gevoel morgen al duidelijk zachter zijn, zonder dat het kwik nog veel hoger komt dan vijf tot zeven graden. Zondag wordt het wat wisselval liger, met de mogelijkheid van eni ge regen. Morgen zon op 06.23. onder 19.08, maan op 13.54, onder 05.16. I

De Vallei | 1969 | | pagina 1