DUITSLAND VERWACHT RECORD PAAS-DRUKTE Grzimek Stern tegen Handdruk van Nixon Partijcongres in Peking begonnei Venkcdk koek SPAAK WIL NAVO HANDHAVEN Ojoekwoe: Wilson moet naar Biafra komen Pak de Poet! Verzoening op Anguilla Hasjies-bende in Duitsland Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten Techniek en vuurkracht zeggen niet alles België sluit grens voor hoefdieren uit Frankrijk Tijdens rede iti Den Haag: Y.S. bezuinigen op defensie Wijziging verwacht in Pauskeuze I INDEN HIAAT geef ze morgen eens wat anders mee mals en kruidig Meisje kreeg tweede levertransplanlatie De formule tot plezieriger studeren is King. Elke King pepermunt is namelijk een „rondje energie' waardoor u nèt iets sneller reageert. Omdat King stimuleert en activeert. Natuurzuivere King houdt monden fris en mensen monter. r&S Zware gevechten bij Oemoeahia Zweden sloppen met wapenuilvoer naar Pakistan Niel blanke artsen leggen werk neer WOENSDAG 2 APRIL 1969 BONN Op de Westduitse auto wegen wordt met de Pasen een re- corddrukte verwacht. De hoogste verkeerspieken zullen vermoedelijk liggen op morgen, don derdag 3 april, en op Tweede Paas dag. maandag 7 april. Om een chaos te voorkomen heeft minister Leber (Verkeer) ondermeer deze maatregelen genomen Op de Autobahnen worden van morgen af tot en met woensdag 9 april alle wegopbrekingen op geruimd, zodat vierbaansver- h api gerui keer mogelijk is. Hetzelfde geldt, voor zover mogelijk, op de an dere grote wegen. Bijzonder grote en langzame transporten mogen in deze pe riode de Autobahnen niet gebrui ken. Geen militaire colonnes op de drukke Autobahntrajecten. Er wordt extra streng gelet op de handhaving van het rijver bod voor zwaardere vrachtauto's, dat geldt op zondag- en feestda gen tot 10 uur 's avonds. Op Autobahntrajecten, waar de drukte al te groot wordt, zal de politie opritten afsluiten en een tijdelijk inhaalverbod voor vrachtauto's uitvaardigen. De eerstgenoemde maatregel geldt in elk geval ook voor de Pinkstertijd (van 23 tot 28 mei) en voor de perio de an de zomervakanties (van 27 juni tot 8 september). Minister Leber wil het rijverbod voor vrachtwagens in de week einden ook uitbreiden van vrijdag middag drie uur tot maandagmor gen negen uqr. Dat is echter nog toekomstmuziek. V.S. IN SAIGON STEEDS MINDER OPTIMISTISCH FRANKFORT Prof. Bernhard Grzi mek, de directeur van de dierentuin te Frankfort, heeft als een „infame leugen" de bewering in het geïllus treerde blad „Der Stern" van de hand gewezen, dat hij tegen betaling van 10.000 mark aan een bonthandelaar de toezegging gedaan zou hebben, zich niet openlijk uit te laten over het zee hondenschandaal. Hij heeft zijn advo caat opdracht gegeven een geding te gen Der Stern aan te spannen. Grzimek liet in een verklaring weten, nooit één steekpenning aangenomen te hebben. Hij wees er op. dat hij door middel van een rechtsgeding de bont handelaar gedwongen had 10.000 mark te betalen voor de onkosten van een commissie van toezicht, bestaande uit universiteitspathologen en dierenbe schermers gedurende het vorige jacht seizoen. Deze door de commissie ge organiseerde grote campagne voor tv en in de pers had de Canadese re gering gedwongen de jacht te beper ken en daarop door meer beambten scherp toezicht te laten oefenen. Grzimek, wiens tv-serie „Ein Platz für Tiere" tot de beste Duitse tv-uitzen- dingen wordt gerekend, verklaarde dat hij volledig vrij is bij het maken van opmerkingen over de jacht op jonge zeehonden. Der Stern had onder de kop „het slach ten gaat verder", bericht over de bé- weerde omkoperij. In het artikel stond ook dat ondanks het Canadese slacht verbod voor de kust van New Found- land en Labrador jaarlijks een 200.000 zeehonden geslacht worden. Ameri kaanse pelsjagers zouden verder nog jaarlijks 120.000 dieren doden. BRUSSEL België heeft blijkens publikaties van een ministerieel besluit in de Staatscourant zijn grenzen geslo ten voor alle hoefdieren uit Frankrijk, omdat er met name in de departe menten Oise, Aisne en Nord (drie kilo meter van de grens met België) mond- en klauwzeer heerst. De maatregel is genomen om te voor komen dat de epizootie zich naar Bel gië uitbreidt. Het is daar technisch niet mogelijk varkens tegen mond- en klauwzeer in te enten: andere soorten hoefdieren zijn wel ingeënt. De Belgi sche autoriteiten hopen dat er spoedig verbetering komt in de situatie in Frankrijk, opdat de Begische veehou derij niet in gevaar komt. Het invoer verbod treft 32.000 dieren, waarvoor Belgische veehouders invoervergunnin gen hebben aangevraagd. De invoer van slachtvee uit Frankrijk er zijn vergunningen verstrekt voor de invoer van 84.000 stuks mag wor den voortgezet mits het vee in verze gelde vrachtwagens naar onder staats toezicht staande abattoirs wordt ver voerd. De Nederlandse veeartsenij kundige dienst acht een grenssluiting door Ne derland niet noodzakelijk. VATICAANSTAD Uit gezaghebben de Vaticaanse bron verneemt het pers bureau Agenzia Italia, dat de paus bin nenkort wijzigingen bij de verkiezing van een paus zal bekendmaken. De laatste tijd is er bij de paus op aange drongen dat de voorzitters van alle na tionale bisschopsconferenties en alle pa triarchen van de oosterse ritus tezamen met de kardinalen de paus zouden kie zen. TAY NINH (Vietnam) Het optimisme over de oorlog waarvan het Ameri kaanse hoofdkwartier in Saigon eerder dit jaar blijk gaf, heeft plaats gemaakt voor een meer beheerste houding. De Amerikaanse autoriteiten van het Pacifi catie-program. voorspellen niet meer. zoals zij in februari deden, dat 90 pro cent van de Zuidviëtnamese bevolking tegen het einde van het jaar onder controle en bescherming van de regering zal zijn. Zoals zo vaak in het verleden, is de hoop dat de communisten zo verzwakt en in verwarring waren dat zij de kracht voor een daadwerkelijke strijd verloren hadden prematuur gebleken. Vele realiteiten van de oorlog gelden evenzeer als vroeger jaren. Een daar van is, dat er geen gemakkelijke weg is naar de overwinnig. De B52-bom- menwerpers hebben met hun aanvallen op de jungle vele successen behaald, vertellen geallieerde officieren, maar zij hebben de vastberaden communisten niet kunnen weerhouden van herhaalde overvallen op geallieerde bases. Uiterst moderne radar- en elektroni sche opsporingsapparaten in vliegtuigen en voertuigen werden gebruikt om het werk van de troepen te verminderen. Maar deze apparatuur is er de vorige week niet in geslaagd om overdag in het gebied van Tay Ninh op 80 km n.w. van Saigon, twee vijandelijke bataljons, die zich langs drukke wegen schuil hiel den, te lokaliseren. Nergens is het Vietnamese leger er reeds aan toe, om taken van de Ame rikanen over te nemen. In drie secto ren zijn Amerikaanse troepen aangewe zen om de gebieden die thans door het Vietnamese leger worden verdedigd, over te nemen, als de vijandelijke druk een gevaarlijk peil zou bereiken. De hoop dat de mensen in dorpen, die onlangs door de regering van Saigon zijn bewapend tegenstand tegen de Viet- Cong zouden bieden, is niet volledig ver wezenlijkt. Ten westen en zuiden van Saigon zijn vijandelijke troepen door dorpen die als gepacificeerd werden ver ondersteld heengelopen, zonder dat de verdedigers een schot hebben gelost. De randverdediging rond vele steden heeft niet gefunctioneerd. Een dorp bij de stad Bac Lieu in de Mekong delta, verleende 's nachts huisvesting aan de Viet-Cong. Zij ontvingen geregeld in lichtingen van dorpelingen die de nabije stad bezochten. Een andere realiteit is, dat de gealli eerden dikwijls niet het initiatief aan de vijand kunnen ontnemen. De Viet- Cong en de Noord-Vietnamezen worden alleen gevonden, als ze gevonden willen worden. Een voorbeeld: twaalf Amerikaanse bataljons zwierven onlangs zonder suc ces rond de Michelinrubberplantages op zoek naar een Noordvietnamse regiment. Een gevangene die deze week ten zui den van Saigon werd gegrepen vertelde, dat hij en zijn peloton van 30 man maan denlang elke nacht in Nipa Palms, op slechts 80 meter van een Amerikaanse infanteriebases hebben geslapen. Het ontbreken van kennis van de plaatselijke omstandigheden wordt ge compenseerd door de enorme vuur* kracht die de Amerikanen op elk ge wenst ogenblik kunnen ontvangen. Van de artillerie, en uit de lucht. Deze on metelijke vuurkracht brengt in het al gemeen redding. Maar zij kan alleen met succes gebruikt worden tegep een zichtbare vijand. Als de vijand onzicht baar is voor de Amerikanen, is hij dik wijls maar al te zichtbaar voor de men sen die midden in de oorlog zitten, de boeren. Dit hiaat aan kennis wordt niet over brugd door de Zuidvietnamese militai ren die dikwijls een nuchtere beoorde ling geven van de vooruitgang van de oorlog. Zo karakteriseerden uit de lucht neergelaten Vietnamese officieren de weken van strijd in de sector van Tay Ninh als een bokswedstrijd. Een kapi tein zei: ..hier zijn de communisten on ze gelijken. Zy komen over de Cambod jaanse grens heen. Wfj verlaten ons kamp. We boksen in, dan vechten we een tijdje, en dan trekken we ons te rug in onze hoek daarna komen we er weer uit, enz... Een Ameriaanse adviseur bij 'de Vietnamezen zei: „Het probleem is dat de Viet-Cong ons bevecht op voor hen gunstig terrein. We kunnen onze man gaten niet meenemen en hij wacht ons op in de zijne". Het gebied van Tay Ninh is een voor beeld voor de Amerikaanse moeilijkhe den. Een Amerikaans infanteriebataljon is belast met de verdediging van de noor delijke toegangen tot de stad, maar moet ook letten op de andere toegangen. Een Amerikaanse officier vertelde: „We hebben niet genoeg troepen om er uit te trekken en „Charlie" te vinden, wij wachten dus tot hij komt. Als de Viet-Cong langs Tay Ninh trekt dan zijn er niet genoeg troepen om hem te vin den en te stoppen. Wat hij kennelijk doet is dit. Hij dringt diep door in een gebied ten z.o. van Tay Ninh dat de Amerikanen de „citadel" noemen. Het is een gewezen Vict-Congbasis ten wes ten van Saigon bij het district van de steden Go Dau Ja en Trang Bang en het toneel van aanhoudende felle ge vechten. m&V -w -t* I Minister Luns heeft een korte bespreking gevoerd met president Nixon op het Witte Huis. Op de foto: minister Luns neemt afscheid van de Amerikaanse president. HONGKONG In Peking is dinsdag onder voorzitterschap van Mao Tse-toeng het negende nationale congres van de Chinese communistische party begonnen. Dit is gemeld door radio-Peking. Het is het eerste partijcongres sinds 1956. Er nemen 1512 afgevaardigden aan deel, onder wie voor het eerst „rode gardisten". Op de agenda staan onder andere een herziening van de part\jstatuten en de ver kiezing van een nieuw centraal comité. Radio-Peking meldde dat partijleider Mao Tse-toeng en zijn plaatsvervanger Lin Piao met groot applaus werden be groet. Naast hen namen op het podium plaats premier Tsjoe En-lai, Tsjen Po-ta. hoofd van de centrale groep voor de culturele revolutie, partij-ideoloog Kang Sjeng. vice-president Toeng Pi-woe, generaal Lioe Po-tsjeng, Tshoe Teh, voor zitter van het nationale volkscongres (het parlement), Tsjen Joen, een vice- premier. Tsjiang Tsjihg. Mao's echtgenote die plaatsvervangend hoofd van de culturele revolutiegroep is en Jao Wen-joean, een lid van die groep. Sinds oktober circuleerde er onder de Chinese partijfunctionarissen een nieuw ontwerp-statuut voor de partij. Daarin worden de gedachten van Mao tot basis van de partijleer verklaard, Mao's absolute gezag be vestigd en Lin Piao als zijn opvolger genoemd. Onder de gedelegeerden bevinden zich ook grenswachten, die „zich pas weer verdienstelijk hebben gemaakt", meldde radio-Peking doelend op de recente Chinees-Russische incidenten aan de grensrivier Oessoeri. Zodra het nieuws van het partijcon gres bekend werd stroomden honderd duizenden mensen samen op het Tien An Men-plein in Peking onder trom melslagen en trompetgeschal zo meldt de AFP-correspondent in de Chinese hoofdstad. Overal werd vuurwerk af gestoken. ADVERTENTIE bijvoorbeeld een dubbele plak Verkade Snijkoek met boter DENVER, (Colorado) Een 17-ja- rig schoolmeisje Terry Jean Kent, uit Oregon heeft een levertransplantatie ondergaan voor de tweede maal in. een jaar. De operatiê is yolgéns de doktoren geslaagd. De naam van de donor werd niet bekendgemaakt. Mej. Kent had reeds op 17 maart 1968 een levertransplantatie ondergaan DEN HAAG De Belgische minis ter van staat. Paul Henri Spaak, meent dat het Atlantisch Bondgenootschap ge handhaafd moet worden en dat Euro pa moet doorgaan met zijn inspanning om zich te verenigen. Hij meent dat handhaving van de NAVO en Europe se eenwording niet met elkaar strijdig zijn, doch integendeel, elkaar aanvul len. De Belg zei dit in Den Haag tij dens een lunch-byeenkomst van het co mité Benelux en de Atlantische Com missie. Minister Spaak zei dat met de huidi ge situatie het. bestaan van de NAVO de vrede het best gediend is. Er be staat geen alternatief voor het Atlan tisch Bondgenootschap, „want in de po litiek kan men niet steunen op dromen, maar moet men rekenen met realitei ten". :pit is bepaald niet het moment om het bondgenootschap op te breken, zo zei hij. Spaak vond dat de NAVO nooit een enkele agressiviteit verweten is kunnen worden. De Belgische minis ter die nauw betrokken geweest is bij de voorbereidingen voor het verdrag van Washington en die een aantal ja ren secretaris-generaal van de NAVO geweest is, zei op geen enkel niveau ADVERTENTIE Natuurzuiver ADVERTENTIE 10 x f 1000,- en 1000 x f 10,- met één woordje in het Knorr altijd-prijs-letterspel. Vraag deelnemersformulieren bij uw Knorr leverancier LONDEN OEMOEAHIA Premier Wilson van het Verenigd Koninkrijk blijft bereid, de Biafraanse leider ko lonel Oejoekwoe in een van de Afri kaanse plaatsen te ontmoeten, die zqn genoemd tijdens contac.en tussen Britse en Biafraanse vertegenwoordigers. Dit zegt dBritse regering dinsdag in een communiqué naar aanleiding van Biaf raanse ontkenningen over contacten. De Biafraanse regering gaf gelijktij dig een verklaring uit, waarin zij erop blijft aandringen dat Wilson naar Biaf ra komt voor een ontmoeting met Ojoe kwoe. Wilson heeft beloofd naar Biafra te komen en dient die gelofte na te komen, aldus de verklaring, waarin voorts staat dat Wilson naar Nigeria is gekomen, om het huidige militaire offensief met de Nigeriaanse voor te bereiden. De bedoeling van het offen sief zou onder meer zijn de Biafraanse leider uit Biafra te verdrijven. In Lagos is dinsdag officieel bekend gemaakt, dat Nigeriaanse federale troe pen twee weg- en spoorwegknooppun ten op nog .geen 30 km ten noorden van Oemoeahia, de administratieve hoofdplaats van Biafra, hebben bezet. Van Biafraanse zijde is echter mee gedeeld, dat het federale offensief tot staan is gebracht. Ook meldde radio- Biafra. dat Biafrainse troepen onge veer 70 procent van de plaats Owerri, ongeveer 100 km ten noordwesten van STOCKHOLM De Zweedse rege ring heeft alle vergunningen voor de levering van wapens aan Pakistan in getrokken, in verband met de politieke ontwikkelingen daar, zo heeft 'n woord voerder voor het ministerie van Handel bevestigd. Volgens een persbericht valt onder het verbod een order van 30 mil joen Zweedse kroon voor levering van granaatslaghoedjes door Bofors. de oliestad Port Harcourt. in handen hebben. Deze troepen hebben daar al enige weken een Nigeriaanse brigade ingesloten. Het zenden van levensmiddelen en medicamenten naar Biafra is intussen vergemakkelijkt door het in gebruik nemen van een groot vrachtvliegtuig van het type C-97. een van de vier der gelijke toestellen die de Amerikaanse regering beschikbaar heeft gesteld. Dit toestel kan 18 ton goederen vervoeren. WASHINGTON De Amerikaanse minister van Defensie Meivin R. Laird heeft voor de militaire commissie van het Huis van Afgevaardigden bezuini gingsplannen tot een bedrag van 613 miljoen dollar bekendgemaakt. Het aan tal vluehten van B-52 bommenwerpers zal beperkt worden, evenals het aantal oorlogsschepen, betrokken bij de oorlog in Viëtnam. Ook de aankoop van een raket voor korte afstand, die vanaf bommenwerpers gelanceerd zal worden is uitgesteld. Deze maatregelen leverden ongeveer de helft van de 613 miljoen dollar op. De totale bezuiniging op de defensiebe groting is hierdoor gestegen tot meer dan 1,1 miljard dollar. Op het Pentagon werd gezegd dat bestudeerd wordt de begroting, welke nu op 77,9 miljard dol lar staat, verder te verlagen. Laird stelde dat de VS voor een „bui tengewoon moeilijke en gevaarlijke eco nomische en fiscale toestand sjaan" eh dat daarom aanzienlijke besparingen op de begroting nodig zijn. Op het ogenblik maken B-62's, die ge neraal Creighton W. Abrams, de Ame rikaanse commandant in Vietnam „een van de zijn belangrijkste wapens" heeft genoemd, ongeveer 1800 vluchten per maand tegen vijandelijke doelen in Zuid-Vietnam en Laos. Met hoeveel vluchten dit verminderd zal worden is nog niet bekend. ooit een voorbereiding voor enige agres sie in het bondgenootschap aangetrof fen te hebben. De vereniging van Europa vindt de Belgische minister ondermeer van groot belang, omdat het dan een wer kelijk waardevolle partner van de Ver enigde Staten wordt. Het is noodzake lijk, zo zei hij. om te voorkomen dat het, in vergelijking met Amerika on derontwikkelde Europa, een satelliet van dat land gaat worden. Spaak er kende dat de Europese eenwording zeer langzaam gaat, maar, zo zei hij, men is op de goede weg. Spaak zei ook, dat het Westen de po litiek van machtsblokken heeft voorge staan. De verantwoordelykheid voor het ontstaan er van legde hij volledig bij de Sovjet-Unie. De NAVO is ont staan om het imperialisme van de Sovjets te keren en de vrede met een machtsevenwicht te handhaven. Dat doel is bereikt geworden. De vrede werd verzekerd en Europa kreeg de ge legenheid voor een economische ont wikkeling. Voor de te voorziene toe komst zie ik geen andere mogelijkheid dan het huidige systeem, aldus Spaak. Die de Sovjet-Unie er van beschuldigde een communistisch keizerrijk te heb ben opgebouwd, waarin het heer en meester wil blijven. De Belgische minister zag weinig heil in bilaterale gesprekken tussen West- en Oosteuropese landen, waar de Verenigde Staten buiten staan. Hij gaf de voorkeur aan overleg tussen het Warschaupact en de Noordatlantische Verdragsorganisatie. Waaruit tenslotte wellicht een non-agressie-pact zou kun nen voortkomen. Het congres werd geopend met de voorlezing door Lin Piao van een „poli tiek rapport" waarin de ervaringen van de culturele revolutie werden op gesomd, de „militante taken" van de partij werden aangegeven en een over zicht werd gegeven van de toestand in binnen- en buitenland, aldus de radio. Sinds het congres van 1956 hebebn zich ingrijpende wijzigingen in China's binnen- en buitenlandse politiek voor gedaan, die nimmer op een volledig partijcongres zijn behandeld. In 1958 ging China over tot zijn „grote sprong voorwaarts" op economisch terrein, en reorganiseerde het zijn landbouw met de vorming van volkscummunes. In het begin van de jaren zestig be gon het openlijke conflict met de Sov jet-Unie. en eind 1965 ontketende Mao zijn „culturele revolutie". Waarnemers in Hongkong geloven, dat het congres is belegd omformele goedkeuring te hechten aan Mao's langdurige pogingen om de communis tische partij in overeenstemming met zijn eigen denkbeelden te reorganise ren. Het congres, dat volgens de par- tijstatuten ieder jaar zou moeten wor den gehouden, heeft o.a. tot taak de besluiten goed te keuren die tussen de zittingen door centraal comité of polit- buro worden genomen. Waarschijnlijk zal het congres verzocht worden om bekrachtiging van het ontslag uit zijn partijfuncties van het voormalige staatshoofd Lioe Sjao-tsji, het voor naamste mikpunt van de culturele re volutie. Op het vorige congres was Lioe gekozen als een der vijf vice- voorzitters van de partij Volgens een nader bericht heeft Mao Tse-toeng „een zeer belangrijke rede" gehouden. Radio-Peking meldde dat dit congres er een wordt van eenheid en overwinning, en grote invloed op de partij zal hebben. Het huidige centrale comité is al in fnnctie sinds het vori ge congres, dat in mei 1958 nog kort büeen is geweest maar gild als voort zetting van de zitting van 1956. ADVERTENTIE Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Deumatische pijnen, «pit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsenn Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt I Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. NEURENBERG De Westduitse politie heeft gisteren de hand gelegd op de grootste hoeveelheid hasjiesj die ooit in het land in beslag is genomen. Een inval in een flat te Neurenberg leverde 45 kilo van het verdovende middel op. Dit vertegenwoordigt op de zwarte markt een waarde van naar schatting een kleine half mil joen gulden. De politie arresteerde zestien men sen. onder wie elf Amerikaanse mili tairen. drie Amerikaanse burgers en twee Westduitsers. Een van de mili tairen was een Engelsman die in het Amerikaanse leger dient. De hasjiesj was naar de politie aan neemt afkomstig uit Afghanistan. Ze werd waarschijnlijk via Turkije en Joego-Slavië naar West-Duitsland ge smokkeld. Afgaande op een tip deed de politie een inval in een flat. Ze trof er naast de hasjiesj nog een voorraadje van een ander verdovend middel aan waarvan de aard nog niet kon worden vastgesteld. Bovendien vond /.e er verscheidene pijpen speciaal bestemd voor het roken van hasjiesj. Bij de inval werden drie hasjiesj-ro- kende Amerikaanse militairen op he terdaad betrapt. Van dat tijdstip af werd de flat constant in de gaten ge houden. Dat leidde tot de arrestatie van nog dertien mensen die op weg waren naar het hasjiesj-feestje. Verscheidene militairen deden zich vergeefs voor als burgers. Zij gaven kennelijk de voorkeur aan een veroor deling door de Westduitse justitie bo ven een berechting door een Ameri kaanse krijgsraad. In West-Duitsland staat op een der gelijk vergrijp maximaal drie jaar ge vangenisstraf. DURBAN Meer dan 130 niet-blan- ke doktoren, werkzaam op twee zieken huizen te Durban, hebben ontslag ge nomen. Zij wensen een salariëring die gelijk is aan die van hun blanke colle ga's die ongeveer het dubbele verdie nen. Een salarisverhoging van 15 procent werd door de niet-blanke doktoren van de hand gewezen en „beledigend' 'ge noemd. Anquilla heeft een overeenkomst bereikt met Engeland. Op de foto poseren Anthony Lee. Brits zaakgelastigde, Ronald Webster, hoofd van de Anguillaanse raad, en Lord Caradon. Brits vertegenwoordiger bij de V.N. voor de fotografen na het tekenen van het overeenkomstverdrag

De Vallei | 1969 | | pagina 7