O Metromarkt De Gruyter Cervelaatworst Gekookte Gelderse worst rliner leverworst Vacuum verpakte gesneden vleeswaren; van Unox en Zwarf* Stuks-worstjes De Gruyter: everworst en Theeworst entos Gekookte lever De Fransen, grootste vleeseters en beroemdste lekkerbekken van Europa, halen hun vleeswaren niet gewoon bij de slager maar bij de in vleeswaren gespecialiseerde charcuterie. Wie in Nederland wil kiezen uit het grootste assortiment verrukkelijke vleeswaren, gaat naar de gespecialiseerde charcuterie-afdeling van Metromarkt De Gruyter. Wat u daar ziet uitgestald is een hors d'oeuvre onvoorstelbaar varié! Alles wat ons eigen land aan malse goedheid biedt. En bovendien beroemde Belgische hammen, Duitse worsten, Franse paté's. Etcetera, etcetera. Uit alle delen van de wereld hebben de culinaire inkopers van De Gruyter de meest tongstrelende spécialités bijeen gebracht. Plus een keur van smeuïge salades uit eigen keuken. Daarom: gun uzelf het zinneprikkelende genoegen van een bezoek aan de charcuterie in Metromarkt De Gruyter. Vrije keuze bij De Gruyter In een wereld die steeds meer wordt afgestemd op 'de massa', verdedigt De Gruyter de vrijheid van keuze van iederéén. Dus ook van de minderheid. Dus ook van u, mevrouw. SpaarService De Gruyter De Gruyter's spaarservice biedt u 3 spaarvormen in één kassabonsysteem. Kies 10% spaarpremie op kassabons direkt kontant of 50% bonus in 5 jaar met een rentespaarbrief. Bovendien altijd 3 kaarten voor droomwensartikelen met grote korting. Internationaal assortiment, merkkwaliteit,marktprijs, plus snelle kassaservice, want dat is wat u wilt gezellig metromarkten en ontdek: Cha reu ruyter

De Vallei | 1969 | | pagina 8