lard vechtend De Merino gepromoveerd Sport Splinters Sparta speelde zonder inzet GWV gelijk tegen onbehouwen SVZW VRC moet nu op een wonder hopen Musketiers geveld door 2 penalty's DOVO - op volle sterkte - pas na rust naast 's Gravenzande Statistiek van het zaterdagvoetbal TOV sloeg in slotfase toe Candia versloeg Valleivogels0-2 k Racing Club gaf prachtige J9.!^jrïeilWS voorsprong uit handen ZEER ONZEKERE DEFENSIE VAN THUISCLUB Resultaten afd. Utrecht Rustig Spectaculair Ontevreden DINSDAG 8 APRIL Met een fraaie sprong onderschept Merino' s-keeper Van de Haar een aanval van Blauw-Geel. De Veenen- daalse doelman speelde een voortref felijke wedstrijd. Sportmensen, die geen financiën accepteren voor hun verrichtingen, beoefenen hun sport nog steeds met het devies: „Het gaat om het spel, niet om de knikkers". En dat is een te loven standpunt, want meestal heeft de tak van sport, waarin zij uitkomen een dermate grote bekoring op hen dat zij zich elke wedstrijddag weer vol geestdrift een voor de volle 100 pet. ge ven in een bepaalde ontmoeting. Maar wij kunnen ons moeiteloos voorstellen dat, wanneer er nooit een gewonnen wordt, de favoriete sport niet meer zo tot de verbeelding spreekt, al wordt er nog zo technisch snel. fantasierijk of ijzersterk ge speeld. In de afdeling 3A (zaterdag) van de afdeling Utrecht, waarin onder meer Advendo en Scherpenzeel uitkomen, zal Achterveld RS bijvoorbeeld niet bepaald gelukkig zijn met de resulta ten. Uit achttien wedstrijden wist deze formatie geen enkel winstpunt te be machtigen en dat is toch wel te veel van het goede. Dan wordt een team o.i. alle moed ontnomen en wordt een nog te spelen match reeds bij voorbaat gedegra deerd tot een „zeer oninteressant duel tegen een hekkesluiter van geen enkele waarde." Achterveld RS voelt dat langzamer hand zelf wel. In een bepaald treffen de eer niet te kunnen redden is geen schande, doch om een seizoen af te sluiten zonder één enkel punt is toch wel een érg-gro- te deceptie. Al hebben de Achterveld-spelers ook nog zoveel plezier in hun sport Op de sportpagina's van vandaag eens geen negatieve overzichten van de resultaten van de Salamna- ders-teams. Het afgelopen weekend werd geen der ploegen van de Veenendaalse hockeyclub met een nederlaag ge confronteerd, daar geen enkel team binnen de lijnen kwam voor een competitie- of vriendschappelijk duel De moeilijkheden rondom het be stuursbeleid bij VRC zijn opge lost. Hoewel een aantal leden nog be paald niet gelukkig is met de huidige gang van zaken, werd de vrede gete kend en kan voorzitter Jansen weer ongehinderd langs de lijn dribbelen als z'n mannen op sportieve wijze de strijd met hun tegenstanders aanbinden. Toch is de kans op een kampioen schap voor VRC vrijwel verkeken, na dat men zaterdag voor de tweede maal achteren een nederlaag moest incasseren. In hoeverre de bestuurs- moeilijkheden invloed hebben gehad op de prestaties van de Racing Club zal wel altijd een raadsel blijven. In elk geval kan een beleidscrisis nooit gunstig werken op het peil van een elftal, zeker niet wanneer het be stuur plotseling de taak van een elftal commissie overneemt EDE Het Opheusdense Sparta heeft in Ede tegen Otterlo 'n 2-0 neder laag moeten incasseren. Sparta speel de een van de slechtste wedstrijden van het seizoen. Er was totaal geen inzet en de enkele keer dat de gasten gevaarlijk konden worden was het de zeer sterke achterhoede van Otterlo die de aanvallen gemakkelijk afsloeg. Maar ook de voorhoede van Otterlo bleef beneden haar kunnen en zag ook voor rust geen kans om het overwicht dat de thuisclub had in doelpunten uit te drukken. Na rust werd Otterlo sterker, maar het duurde toch nog tot de 66e minuut voordat De Bondt de gehele achterhoe de van Sparta omspeelde en vrij voor keeper Van Eist kwam. Ook de Spar- ta-goalie werd omspeeld en dat bete kende 1-0. 10 minuten later was het weer De Bondt die een voorzet van Ivens goed afwerkte en Van Eist het nakijken gaf (2-0). Sparta probeerde nog wel even terug te komen, maar het spel was te traag om succes te kunnen boe ken. VEENENDAAL Het harde vech ten van De Merino's is zaterdagmid dag beloond. Op het terrein aan de Wageningselaan versloegen de Veenen- dalers het Edese Blauw-Geel met 10, waardoor zij nagenoeg zeker zijn van promotie naar de derde klasse. De Merino's heeft nog slechts een punt nodig om te promoveren naar de ho gere afdeling. De nerveuze strijd die velen hadden verwacht tussen De Merino's en Blauw-Geel, de grote kandidaten voor de derde plaats van de ranglijst van de vierde klasse A-Oost, die dit sei zoen recht geeft op promotie, is uit gebleven. Blauw-Geel vertoonde zelfs weinig inzet, vergeleken met de tech nisch wat mindere Veenendalers, die juist hun grote kracht vonden in de geestdrft. Het duel tussen de vierdeklassers werd een nagenoeg gelijkopgaande en gezien de grote belangen, vrij rustige wedstrijd. Blauw-Geel demonstreerde wat aantrekkelijker voetbal, doch dat verloor het uiteindelijk van de keihard vechtende thuisclub. In de derde mi nuut kreeg Aartse een goede kans op de openingstreffer, maar hij schoot naast. Blauw-Geel boüwde 'leuke aanvallen op, maar de afwerkers stelden teleur. De in goede vorm verkerende Merino's keeper Van de Haar had geen grote moeite met de attaques an de gasten. In de voorhoede van de gastheren wil de het overigens ook niet al te best lukken, te meer daar Tonny van de Berg totaal van slag af was. In de 35e minuut nam Merino's een voor sprong. Linksbuiten Aartse passeerde enkele opponenten en schoot fraai in (1-0). Zijn treffer betekende, naar later bleek, de overwinning voor de thuis club. Vijf minuten later verscheen de zelfde speler alleen voor de Blauw- Geelgoalie, maar hij schoot wild naast. Blauw-Geel kon geen groot gevaar stichten voor het doel van de thuis club. Verdediger Sukkel moest zich voor rust laten vervangen door H. van de Berg. Het grote offensief van Blauw-Geel bleef ook in de tweede helft uit. De gasten waren weliswaar in de meerder heid, maar in 't afronden van 'n aanval toonden zij zich uiterst zwak. Maar ook De Merino's kwam niet verder dan één treffer, omdat toch de meeste aanvallen over Tonny van de Berg liepen, die er echter weinig mee kon doen. Blauw-Geel kwam bijna aan 'n goedkoop doelpunt door invaller Van de Berg, die zijn eigen doelman voor een zware taak stelde met een kopbal. Met een bliksemreactie kon Van de Haar echter nog redden. Zonder veel felheid speelden de teams zich naar het einde van de wedstrijd, waarin nauwelijks sprake was van eni ge opwinding... VEENENDAAL Tot drie minuten voor het einde van de wedstrijd Ku- lanTOV was de score 1I. In een vrijwel gelijkopgaande strijd toonde 't Baarnse TOV wel een betere techniek, maar door uitstekend verdedigen, vooral door keeper An beek, kregen de gasten geen kans om te doelpunten. Maar de laatste minuten van het duel werden de thuisclub noodlottig. In geen enkel opzicht behoefde Ku- lan onder te doen voor het bezoekende TOV. Al slaagde Dijkhuizen er na 10 minuten in om de openingstreffer te plaatsen, lang hadden de gasten de voorsprong niet. Vijf minuten later al bracht Beukhof de score in evenwicht, toen hij met een fraai afstandschot doel trof (1-1). Tot aan de rust droeg het spel een open karakter, maar doelpun ten bleven uit. Direct na de hervatting kwam TOV gevaarlijk opzetten maar de Kul an-verdediging hield goed stand. De uitvallen van Kulan werden af en toe vlot opgebouwd. Onvoldoende door zetten waren er de oorzaak van dat ook Kulan niet aan scoren toekwam. Terwijl iedereen zich al verzoend had met de gedachte aan een puntenverde ling sloeg TOV in de laatste minuten plotseling toe. In de 87ste minuut ont stond er een scrimmage voor het doel van Kulan en het was opnieuw Dijk huizen die de bal over de doellijn werk te (1-2). In de laatste minuut volgde weer een felle aanval van TOV, waar bij Roks tegen de grasmat werd ge werkt. Het betekende tevens de derde treffer voor TOV (1-3), waardoor Ku lan voor de zoveelste maal was ver slagen. De Veenendalers zijn in theo rie nog niet gedegradeerd, maar wel licht valt volgende week de beslissing al. WIERDEN De wedstrijd de voorlaatste van de Veenendalers in deze competitie die GVW zaterdag speelde in Wierden tegen SVZW werd slechts door een 4-tal facetten opvallend: het enige gelijke spel van GVW dit seizoen, het slechte voetbal dat beide elftallen dóór ongeïnteresseerdheid speelden, de slechte arbitrage en het grove, soms onbehouwen voetbal van SVZW. Beide ploegen kregen niet meer dan zij verdienden alhoewel GVW de beste kansen op de overwinning heeft gehad. In de achterhoede viel Gerard v.d. Bovenkamp op terwijl Cees Hardeman en Coen v.d. Bovenkamp in de frontlinie tot een re delijk peil kwamen. ENTER Tot voor enkele weken stond VRC nog hoog genoteerd voor een mogelijk kampioenschap in de oostelijke derde klasse. Na de 32 nederlaag die VRC zaterdag echter moest incasseren van Enter Vooruit liggen de zaken aanmerkelijk ongunstiger, ook al door het feit dat DOS '37 de volle winst be haalde. Een belangrijke handicap moest VRC zaterdag al voor de aanvang van de wedstrijd verwerken doordat Gert van de Weerdhof enkele minuten voor het begin geblesseerd raakte bij het intrappen. Hij moest zich laten vervangen door D. v.d. Brink. Desondanks had VRC in de 60ste minuut nog een 02 voorsprong. SCHERPENZEEL In een zeer matige wedstrijd leed Valleivogels za terdagmiddag op eigen terrein een 0-2 nederlaag tegen een ook niet impone rend Candia uit Rhenen. Het was een sportieve wedstrijd, waarin bleek dat de jonge Valleivogels-ploeg nog het een en ander te kort komt aan spelinzicht. Er werd aardig spel gedemonstreerd maar in de afwerking ontbreekt het de spelers aan doorzettingsvermogen. Valleivogels trok, gesteund door de wind, ten aanval en uit enkele schoten verdween de bal lang het doel. C. v. Manen trof de paal in de beginfase. Toen de eerste 5 minuten waren ver streken had de thuisclub echter haar kruit verschoten en doelman Van Ingen van Candia kreeg maar weinig moei lijk werk, evenals overigens Vlastuin in het doel van Vallei vogels. De beide verdedigingen overheersten waardoor er niet werd gescoord voor rust. In de tweede helft toonden de ploe gen te weinig strijdlust. Na een kwar tier raakte R. v. Manen geblesseerd en hij moest worden vervangen door D. Veldhuizen. Deze speler was pas enke le minuten in het veld toen hij met een bijzonder fraaie kopbal bijna scoorde. Eén der verdedigers wist de bal echter met een fraaie snoeksprong tot hoek schop te verwerken. Bij een schijnbaar ongevaarlijke aanval van Candia kwam de bal na een half uur bij de geheel vrijstaande J. de Gier terecht en deze had weinig moeite om via de binnen kant van de paal doelman Vlastuin kansloos te passeren (0-1). Valleivogels probeerde terug te slaan om toch nog een gelijk spel uit het vuur te slepen, maar men kon niet voldoende stoot kracht opbrengen. Toen 7 minuten la ter W. v.d. Berg zich zeer fraai door de Vallei vogelsverdediging werkte en de uitgelopen Vlastuin passeerde was de strijd beslist (0-2). De wedstrijd begon met bijzonder traag spel. SVZW was feller dan GVW, dat zeer lauw speelde. De ploe gen wisten geen raad met de storm achtige wind en dat kwam de com binaties niet ten goede. Langzamer hand werd het duidelijk dat SVZW zich wilde rehabiliteren voor de neder laag die tegen Fit Boys werd geleden, maar door middel van voetbal kon de thuisclub dat niet. Men hanteerde steeds feller en frequenter bijzonder harde middelen (waartegen de arbiter niet optrad) en GVW speelde SVZW hiermede bijzonder goed in de kaart door nogal egoïstisch spel te demon streren, Na een kwartier kreeg GVW toch wat meer vat op het spel en enkele dieptepasses bereikten Cees Harde man. De eerste keer kon de Veenen- daler nog gestopt worden, maar de tweede keer was het raak. Beheerst scoorde hij de openingstreffer (0-1). Daarna heeft GVW diverse kansen gehad de score te verhogen. Coen v. d. Bovenkamp schoot keihard tegen de paal, doch de terugspringende bal werd door de verraste v. Manen overge- geschoten. Tot aan de .rust vielen er weinig hoogtepunten te noteren. Alleen het spel van SVZW werd steeds onvriende lijker. Na rust deed GVW er nog maar weinig aan. SVZW ging nu alle perken te buiten en nadat zowel Jan als Piet v. d. Bovenkamp enkele blessu res had opgelopen, moest Gerard Hoedeman zich na wild trappen van een SVZW-speler laten vervangen. SVZW scoorde vlak voor dat mo ment de gelijkmaker. De wedstrijd verliep hierna bijzonder onvriendelijk, maar ongeregeldheden bleven gelukkig uit. ELST In een spannend en hard voetbalduel heeft Musketiers zaterdagmiddag zfln meerdere moeten erkennen in het IJsselsteinse IJFC, dat na rust twee straf schoppen benutte. Voor rust wist Musketiers hiertegenover slechts één treffer te plaatsen. Gesteund door de sterke wind was IJ.F.C. aanvankelijk wat sterker, maar de Musketiersverdediging, waarin voor al aanvoerder R. v. d. Klift en Z. van Kranenburg domineerden, gaf praktisch geen schietkansen weg. Musketiers be paalde zich in deze spelhelft tot snelle uitvallen, die soms tot hachelijke si tuaties voor het IJ.F.C.-doel leidden. Het gevaar bij Musketiers moest deze middag voornamelijk van de linkervleu gel komen, omdat de rechtervleugel, gevormd door C. Ditewig en A. v. Kra nenburg, traag speelde. In de 28ste mi nuut bemachtigde middenvoor Heikamp de bal op het middenveld en speelde prachtig door naar linksbuiten Henzen. die in een snelle sprint de IJ.F.C.-verde- diging passeerde en ook de IJ.F.C.-doel- man versloeg (10). Even was IJ.F.C. aangeslagen en Musketiers kreeg nog enige prachtige kansen om de score op te voeren. Maar achterenvolgens scho ten Heikamp, Henzen en Van Kranen burg hoog over het doel. VEENENDAAL Ook in de laatste thuiswedstrijd van de nu bijna voltooi de competitie heeft DOVO het niet verder gebracht dan een gelijk spel tegen 's-Gravenzande (22). Hoewel DOVO deze keer op volle sterkte uitkwam is het opnieuw een teleurstellend duel geworden, waarin van beide kanten zeer pover spel ten beste werd gegeven. Voor rust verkreeg de gastenploeg 'n 02 voorpsrong, mede door toedoen van de onzeker optredende achterhoede van IX)VO, waarin alleen keeper Van Hardeveld opviel. In de tweede helft had DOVO een licht overwicht maar het kostte desondanks grote moeite om de schade te herstellen. Pas enkele minuten voor het einde kon de score in evenwicht worden gebracht door een misgreep van keeper De Blok, na overigens een goed schot van Gerritsen. Scheidsrechter Van Merkensteyn werd vervangen door de heer J. Appeldoorn, een eersteklasse-arbiter van de zondagamateurs, die uitzonderlijk vaak van zijn aanwezigheid blijk gaf. De wedstrijd begon bijzonder specta culair. Al na amper 20 seconden viel de eerste treffer te noteren. Een mis ser van DOVO-verdediger Gert van Kooten stelde de 's-Gravenzandse rechtsbuiten W. v.d. Weyden in staat te scoren (01). Nauwelijks was de strijd hervat of ook aan de andere kant van 't veld kwam bijna een doelpunt tot stand. Een vlotte combinatie tussen Gerritsen en Diepeveen bracht beide spelers dicht bij het doel van de gasten. Hard schoot Diepeveen tegen de paal, de terugkeren de bal sprong voor de voeten van Ger ritsen, die echter te onstuimig aanhaal de en het leer over het doel joeg. 's-Gravenzande pakte de zaken bijzon der goed aan en wist met veel energie een overwicht te verkrijgen. Hoewel de gasten geen hoogstaand spel te zien ga ven bleken vooral de simpele combina ties en een goede spelverdeling stevige troeven, samen met de uitstekende in zet. De DOVO-verdediging kreeg dan ook veel werk te verzetten, mede door dat het middenveld uiterst zwak was bezet. Na een half uur volgde weer een snelle aanval van 's-Gravenzande. Stol- ze gaf een nauwkeurige pass naar links buiten Van de Geest, die langs de uit z'n doel gekomen Van Hardeveld in schoot (02). Ondanks enkele gevaar lijke situaties voor het doel van de gas ten bleef de stand tot aan de rust ge handhaafd. In de tweede helft herstelde DOVO zich enigermate en lange tijd bleef de strijd vrijwel gelijk opgaan. Invaller keeper De Blok moest in de 53ste mi nuut zwichten voor een schot van Roel Schoeman. De doelman raakte de bal nog aan maar er zat te veel vaart ach ter en duidelijk ontevreden over zich zelf haalde De Blok het leer uit z'n doel (12). Na verloop van tijd begon DO VO meer aan te dringen en hoewel het speltempo bepaald niet hoog lag kreeg de 's-Gravenzandse verdediging het toch steeds moeilijker. Toen aanvoerder Van Bruxvoort mee naar voren ging kregen Stolze en Vos echter te veel vrijheid, hetgeen DOVO bijna noodlottig zou worden. Enkele mi nuten voor het einde kon Gerritsen ech ter de halve winst voor DOVO opeisen, toen hij de stand op 22 bracht. Daar mee was de laatste competitiewedstrijd van DOVO op het sportpark ten einde. Alleen de wedstrijd tegen Huizen staat nu nog op het programma voor komen de zaterdag. Aangezien Huizen zaterdag won van CJVV staat het nu met Spa kenburg aan de leiding. De Spakenburgers spelen hun laat ste duel eveneens op eigen terrein te gen Sprang. Voor DOVO resteert dus nog ten hoogste een derde plaats in de eindrangschikking. In de tweede helft kreeg het duel een rommelig karakter. Musketiers gaf het middenveld prijs, omdat Van Dalem en debutant H. v. d. Klift steeds slordiger en onzekerder gingen spelen. In de 65e minuut verzuimde Van Dalem de ba weg te spelen en plaatste terug op ei gen doel. Dit deed hij echter zo onzui ver dat de IJ.F.C.-rechtsbuiten een vrije schietkans kreeg. Het schot stuitte af op doelman Van Kranenburg, de te rugspringende bal werd door de mid denvoor keihard ingeschoten en spil Van Kranenburg stompte het leer uit het doel. Het was echter uitstel van exe cutie, want de IJ.F.C.-aanvoerder be nutte de toegekende strafschop feilloos (11). Nu ontwikkelde zich een fel duel om de winnende goal. Hierin kreeg Musketiers nog de beste kansen, maar door slecht afwerken vielen er geen doelpunten. Eenmaal moest de deklat IJ.F.C. voor een achterstand behoeden, toen rechtsbuiten Van Kranenburg hard inschoot. Het leek erop, dat het duel onbeslist zou eindigen, totdat aanvoerder v. d. Klift vier minuten voor tijd zijn tegen stander binnen de beruchte lqnen vloer» de. De IJ.F.C.-aanvoerder benutte de strafschop wederom correct (12\ Hierdoor behaalde IJ.F.C. een krappe zege in een boeiend en hard voetbalge vecht. Enter Vooruit begon bijzonder fel en strijdlustig aan te vallen. De Vee nendaalse verdediging kreeg het ui terst zwaar te verduren en keer op keer moest keeper Cornelissen ingrij pen. Hij deed dat echter met veel al lure en voorlopig werd Enter het sco ren belet. Na een kwartier vol span ning kreeg VRC wat meer ruimte en het kon eveneens op aanvallend spel overschakelen. De Racing Club had daarbij meer succes dan de thuisclub, want in de 18de minuut plaatste Leo Rebergen de bal goed voor het doel, waar Gerard Hasselaar klaar stond om in te schieten (01). Er vólgde een periode van even wicht tot de 37ste minuut, toen op nieuw Cornelissen in actie moest ko men om een gevaarlijke aanval van Enter onschadelijk te maken. De druk van de thuisclub op de VRC-defensie werd steeds groter en tenslotte kreeg Enter Voouit een strafschop te ne men. Doch de rechtsbinnen van de gastheren schoot de bal hoog over het Veenendaalse doel. Na de hervatting trok VRC er met» nieuwe moed op uit om na een kwar tier reeds een 02 voorsprong te be reiken. Dat gebeurde toen Cor Aalibers vanaf het middenveld naar voren was gedirigeerd en een fraaie solo-actie doeltreffend afsloot. VRC bleef door gaan en in de 64ste minuut loste Aal- bers opnieuw een schot dat bijna raak was. Nu echter stopte de doelman van Enter het leer voortreffelijk. Daarop was het met VRC gedaan. Een aanval over links van Enter stelde de midden voor in staat om met een kopbal de stand op 12 te brengen. Drie minu ten later was de score al in even wicht, toen een schot van de rechts binnen doelman Cornelissen te mach tig was (2—2). Er volgde nu een felle strijd om de volle winst, die twee minuten voor het einde beslist werd toen opnieuw de rechtsbinnen van de gastheren suc ces had (32). Een zeer teleurstellend resultaat voor VRC, dat eigenlijk wel wat meer verdiend had. In ieder geval kon dit verlies wel eens het kampioen schap gaan kosten, want DOS '37 heeft nu verreweg de beste papieren voor de titel. VRC moet nu op een wonder ho pen, want alleen dat brengt het nog naast deze concurrent. le klasse: CSW - Renswoude 31, CSV Vitesse - Tersch. Boys 12 en Lopik - Montfoort 01. Tersch. Boys 15 23 Cobu Boys 14 13 Montfoort 15 19 Lopik 14 18 Renswoude 14 17 Eemnes 16 15 CSW 13 14 2e klasse A: Vallei vogels - Candia '66 0—2 en Kulan - TOV 1—3. TOV 16 22 SEC SVP 17 21 Hees 15 19 Candia '66 16 19 Woudenberg 16 17 Hoevelaken 16 17 3e klasse A: Roda '46 - SO VA 1—3, Veense Boys - Advendo 12, Achter veld RS - Zwart Wit 08 en Post hoorn - Barneveld 03. Advendo 17 27 Rood Wit Zwart Wit 17 27 Veense Boys 16 25 CSV Vitesse 15 13 Lekvogels 15 12 WJ 14 11 Hulshorst 14 4 Vallei vogels WZ '49 Baarn Kulan 15 15 16 14 16 13 16 12 15 5 EFC '57 Scherpenz. SOVA 3e klasse Boys 04. DVSA Bunnik Stroe DEV NSVS Langbroek Posthoorn Barneveld Roda '46 17 17 17 11 16 9 17 9 18 22 16 21 Achterv. RS 18 0 17 18 B: FZO - Be verweerd se 15 28 14 24 14 17 16 17 15 16 15 14 CDN 15 13 FZO 16 12 Beverw. B. 14 11 Soesterberg 16 8 Dold. Boys 16 4 De Indonesiër Rudy Hartono heeft zaterdag in Natchitoches het heren-en kelspel van de open Amerkiaanse bad mintonkampioenschappen gewonnen. Hij versloeg in de eindstrijd zijn landge noot Muljadi met 15-9, 15-12. De titel bij de dames ging naar de Indonesi sche Minarni, diie in de finale de Deen se Pirnilla Hansen met 11-1, 11-2 de baas bleef. Tweede klasse A: Arnemuiden Rijnsb. Boys 30. Excelsior M 20 13 7 0 33 3917 SHO 20 13 1 6 27 41—23 IJsselm.vogeLs 20 10 8 4 26 45—28 Zwart Wit '218 20 9 4 7 22 37—22 SIZO 20 8 5 7 21 36—36 Zwaluwen 20 7 5 8 19 28—27 Arnemuiden 20 7 4 9 18 2429 CSVD 20 5 7 8 17 19—37 Rijnsb. Boys 20 6 3 11 15 26—36 Ter Leede 20 4 5 lil 13 24—39 SSS 20 3 4 13 10 15—39 Tweede klasse B: HBSS—NDSM 0-1, wijk 10. RWH-DOTO 3-3, ZuidvogelsNoord- Quick Boys 19 14 2 3 30 38-47 De Zwerver 20 ,10 5 5 25 37—20 Noordwijk 20 10 4 6 24 41—15 DOTO ,18 8 5 5 21 35:28 RVVH 19 8 4 .7 20 28—32 HBSS 18 8 3 7 19 2622 Rijsoord 19 7 4 8 18 31—27 Zuidvogels 19 7 4 8 18 28—37 NDSM 19 5 5 9 15 26—37 ZCFC 18 4 1 13 9 26—56 HCSC 19 2 5 12 9 11—36 Tweede klasse C: DOVO's-Gravenz. SV 2—2, SprangSSC '55 0—2, CJW— Huizen 02. Spakenburg 19 12 2 5 26, 46—21 Huizen 19 13 0 6 26 43—22 DOVO 19 9 4 6 22 45—33 Geinoord 20 8 5 7 21 36—31 Kozakken Boys 20 8 5 7 21 32—27 Sprang 18 8 1 9 17 21—27 Heerjansdam 20 7 4 9 18 26—40 CJVV 20 8 2 10 18 30—42 SSC '55 19 7 4 8 18 25—22 's-Gravenz. SV 17 4 6 7 14 29—33 Apeldoorn 19 2 5 12 9 16—49 Tweede klasse D: KlazienaveenFit Boys 5—0, WZC—Nunspeet 1—3, SVZW —GWV 1—1. VVOG Go Ahead K GVW Nunspeet Excelsior '31 WZC WHC Klazienaveen DES SVZW Fit Boys Tweede klasse E: GenemuidenUrk 1—0, WT—Blauw Wit '34 1—1, Harke- mase BoysWVF 14, ONSEems B. 3—0. 19 16 2 1 34 55—17 18 1,1 3 4 25 37—24 19 1,1 2 6 24 45—37 20 7 6 7 20 36—36 17 8 2 7 18 43—36 18 7 3 8 17 27—32 17 4 8 5 16 31—34 18 5 6 7 16 32—34 18 4 7 7 15 34—43 19 4 6 9 14 25—34 18 1 3 14 5 17—46 WVF 19 14 4 1 32 40—16 Harkemase B. 18 10 5 3 25 3822 ONS 17 8 5 4 21 26—24 DOSK 18 8 5 5 21 2522 WT 18 7 5 6 19 30—27 Urk 18 6 6 6 rs 22—21 Be Quick '28 18 6 6 6 18 29—37 Genemuiden 18 8 1 9 17 24—30 Oranje Nassau 18 4 4 9 12 21—27 Blauw Wit '34 17 4 3 10 1,1 2134 Eems Boys 18 3 0 15 6 20—34 West 1 - Derde klasse B: SS VU—ARC 1-4, DOSC—WP 2-d, DESTO—Altius 5—0. SDVB 18 11 3 4 25 40—23 ARC 16 10 4 2 24 34—14 DESTO 18 10 3 5 23 48—23 Sparta 19 7 7 5 21 35—28 SS VU 17 6 8 3 20 35—30 Amstelveen 18 8 4 6 20 31—19 Altius 18 8 3 7 19 27—34 DVS '33 19 8 3 8 19 33—33 DOSC 18 4 2 12 10 23—49 WOP 18 2 5 U 9 22—54 SDCP 19 1 6 12 8 17—48 Derde klasse Oost: DOS '37Elburg 5—0, Enter Vooruit—VRC 3—2. DOS '37 20 11 4 5 26 36—24 VRC 21 11 4 6 26 38—26 Vroomsh. Boys 21 9 7 5 25 39—23 HHC 20 8 4 8 24 42—30 OWIOS 20 11 2 7 24 36—28 Voorwaarts 21 8 8 5 24 33—28 ESA 21 10 4 7 24 37—42 Lun teren 21 8 3 10 19 32—33 Bergentheim 21 4 7 10 15 34—43 Oranje Nassau 20 4 6 10 14 26—40 Elburg 21 4 6 1,1 14 31—51 Enter Vooruit 21 4 5 12 13 29—56 West 1 - Vierde klasse C: OSDO Hierden 0—3, AMVJ- -Flora Boys 20, De MusketiersIJ.F.C. 1- -2. IJ.F.C. 19 11 4 4 26 49—34 NSC 19 1,1 4 4 26 38—30 Veluwse Boys 19 11 .1 7 23 44—28 Musketiers 19 9 4 6 22 42—28 Bloemenkw. 19 7 „7 5 21 44—32 AMVJ 19 9 3 7 21 29—24 Jonathan 18 8 4 6 20 34—26 Flora Boys 18 6 3 9 15 37—44 Hierden 18 5 5 8 15 28—44 OSDO 18 4 2 12 10 37—50 Altijd Paraat 18 1 3 14 5 20—63 Oost - Vierde klasse A: Otterlo— Sparta '57 20, HarskampSKV 23, BennekomRedichem 50, De Merino's 'Blauw Geel '55 10. SKV 21 18 1 2 37 9.2—20 DTS '35 20 16 4 0 36 71—17 De Merino's 21 16 0 5 32 80—26 Blauw Geel '55 20 12 4 4 28 48—32 Ostrabeke 18 7 3 8 17 36—36 WS '65 20 6 5 9 17 24-35 Bennekom 20 5 6 9 16 27—32 Sparta '57 ,19 6 3 10 15 28—27 Otterlo 19 5 2 12 12 2351 Harskamp 17 5 1 ,11 1,1 25—53 Redichem 19 3 4 12 10 25—56 FHS 20 1 1 18 3 19—70 Het enige doelpunt van Musketiers in beeld. Linksbuiten Henzen ver slaat met een goedgericht schot de goalie van IJFC.

De Vallei | 1969 | | pagina 13