G. Muller (74) was 12 uur spoorloos Alleen maar een eindje fietsen... Sparta-groep naar Suriname Schoolelftallenparade Nog niet Op uitnodiging van THESOS-Paramari bo „We kunnen ook zelf niets doen" Modeshow Lizzy Look voor CPB Telefooncel bij Grote Pekken Open Deur bijeenkomst Sola Fide Damuitslagen Morgen start „Heitje voor 'n karweitje''' Baar voor het zendingswerk Oprichting van volleybalver. n HORLOGERIE VAN MANEN Actie padvinders is «root succes Lezing over verantwoorde gezinsvorming Kleurvogel- vereniging koos bestuur Actie voor burgemeester bracht f 5463,- op VAN WOUT BLAUWKOUS SCHIETUITSLAGEN SPANNING WEG KWIJT RISICO verf behang schoonmaakmiddelen REIN KOK OPBRENGST COLLECTE Gespecialiseerd BURGERLIJKE STAND RHENEN VRIJDAG II A PR It XTiernaast staat het verhaal over een gebeurtenis die op zichzelf voor een nieuwsmedium nauwelyks interessant is. Niet omdat de interes se van het nieuwsmedium ervoor ontbreekt, maar omdat gebeurtenis sen als deze zich bijna dagelijks voordoen. Uit het relaas van de be trokkenen komt echter opnieuw naar voren dat kennelijk nog altijd te weinig aandacht wordt (of: kan wor den) besteed aan de alleenwonende en hulpbehoevende bejaarden. In dit geval heeft de Veenendaalse re dactie van deze krant daartoe be voegde instanties ingelicht en ge vraagd om het betrokken echtpaar de noodzakelijke steun te verlenen. De gemeentelijke sociale dienst zeg de o.a. inmiddels al een onderzoek, toe, dat zo spoedig mogelijk zal wor den ingesteld. Ook andere instanties overwegen de nodige stappen te on dernemen. Een week geleden zijn we er dan via een hele lap in dit dagblad van op de hoogte gesteld dat de VSW defi nitief op z'n koninklijke achterste ligt. We hebben met ons gezelschap waaronder enkele emeritus-KVSW- ers de nodige nabeschouwingen aan deze trieste zaak gewijd op de tegels van diverse trottoirs, die van wege het zo plotseling veranderde weer tot een wandelingetje met sa menspraak nodigden. Vanzelfsprekend ging onze deelneming in de eerste plaats uit naar de vijf honderd en vijftig mensen die binnen kort de overall met de bekende ro de driehoek in kunnen leveren of misschien mogen ze hém wel houden, omdat er toch geen andere personen meer in hoeven. Voor ons is hiermee een stukje uit het hart van onze plaats weggesneden. Zeker, er blijft nog een derde over, maar dat heeft in feite niks meer met de vanouds bekende grote fa briek te maken. Het, gaat in beschei den mate op z'n Engels verder. „Net zo als ze begonnen zijn", merk te Bram puntig op langs z'n miskleur, een sigaar die voor het oog nog wel uit de plaatselijke produktie afkom stig is, maar waarvoor toch ook al inbreng vanuit den vreemde noodza kelijk is gebleken. Inderdaad, Bram had gelijk, toen hij stelde dat de geschiedenis zich her haalde. De VSW is onder een over zeese directie van start gegaan. We bezitten er - zo zou je het kunnen noemen nog altijd een plaatselijk monument van: de Engelse stad. Voor de mensen die sinds korte tijd in alle stenen parken hier zijn aan komen fladderen: de Oranjestraat. Misschien bent u nou nog geen steek verder, omdat u zich nog niet op een door het vreemdelingenverkeer uitgegeven kaartje hebt kunnen oriën teren: de Engelse stad, ofwel de meer van nationalisme getuigende Oranjestraat is een onbeduidend, dood lopend klinkerweggetje, een zijstraat je van de Nieuweweg, dat precies voor de splitsing Nieuweweg-Vendel- seweg onder het nu nog kale geboomte ligt te dromen. Daar huisden, volgens de overlevering, vroeger een aantal Britten, die je vandaag den dag tot het kaderperso neel zou rekenen. Mensen die het machinepark draaiende hielden en enige andere lieden die wat meer be tekenden dan de inboorlingen die aan het touw stonden. Misschien ben ik niet helemaal volledig, maar dan is er altijd wel een van de speurneuzen in de plaatselijke historie voorhanden om mij door middel van een aantal kolommen te verbeteren of aan te vullen. In ieder geval zou je met Bram kunnen zeggen, dat we nu weer op het punt zijn aangeland, waar we destijds zijn begonnen. Het zou voor de wethouder die de huizenbedeling in handen heeft aanleiding kunnen zijn om de Engelse stad alvast maar vrij te ma ken voor personeelsleden die vanuit Groot-Brittannië naar hier worden overgeplaatst. Met een enkele ouwe oma, die met geen stok binnen de muren van de Engelenburgh is te krijgen, ware een uitzondering te ma ken, maar verder zou ik de stad toch weer in volle glorie willen laten her leven. Compleet met de staffunctio narissen van het uit de Koninklijke Veenendaalse Stoomspinnerij en we verij overgeschoten stukje Staflex. Als het tenminste nog de moeite waard is voor de voortgang van dat stukje van het oorspronkelijke concern met huisraad en al over te vliegen... We hebben voor onszelf op de tegels die onze gemeenschap toebehoren 'es getracht na te gaan, wat we aan be drijven van plaatselijke oorsprong over hebben. Of waar geen kapitaal uit andere binnenlandse of buitenland se oorden in gestoken is. Voortover on» bekend, zijn het er niet zoveel meer. Aan de meeste zit een" niet puur Veens tintje meer. Op zich zelf is dat geen reden om zich zorgen te maken, zolang de zaak maar naar behoren draait en iedereen er een aardig gemeubileerde boterham aan kan verdienen. Maar het zijn meestal van die reusachtig-internationale kna pen die naar believen kunnen vesti gen en sluiten. En je ziet 'et, geen vakbond of een regering die er iets aan kan doen. „Maar", zei één van ons, „op die En gelsen kan ik wel de duvel in krij gen. Op hun eigen eiland hebben ze de zaak nog nooit goed op poten. Daar hebben ze één man om te tim meren nodig en een ander om de spijkers aan te geven Wout Blauwkous SCHERPENZEEL De schietuitsla- gen in Scherpenzeel waren dit maal als volgt: M. Berendse 95; A. C. v. Dus- schoten 93; J. ten Broek 92; T.v. Rus- tenhoven 92; J. Koudijs 90; A. van Eist 90; C. Valkenburg 90; G. Geskes 89; P. Engelenburg 87; A. ter Burg 85; M. van Eem 84; J. van Eist 83; H. v. Gin- kel 82; W. Klumpenaar 80; W. v. Leu- veren 79; J. la Bastide 76; A. v. Gar deren 76; A. Blanken 75; H. Pater 70; L van Hoeijen 66 en P. Brookelmann 54. "Y^EENÉNDAAL ,,Ik ben gewoon een eindje gaan fietsen*', zegt Ger- rit Muller, zich van geen kwaad bewust. Hij lacht een beetje, achter overleunend in zijn luie stoel. Hij kan er zich niet zo druk om maken. Maar zijn vrouw zoveel temeer. „Het gebeurt niet meer", zegt ze beslist, „hij komt niet meer op de fiets, die gaat zaterdag de deur uit. Ik heb vreselijk in angst gezeten. Ja, het is toch niet normaal dat zo'n oude man zolang wegblijft. Er hadden de grootste ongelukken kunnen gebeuren We kunnen ook zelf niets doen Woensdagmiddag ging de 74-jarige Gerrit Muller de deur uit. Het was mooi weer, en hij had zin om op zijn fiets wat in de omgeving rond te toeren. Zijn 71-jarige vrouw zag er geen kwaad in, toen ze hem de Mulderslaan zag uit rijden. Haar man is nu eenmaal gek op wandelen en fietsen. Maar het liep heel anders dan ge woonlijk. De heer Muller kwam niet meer opdagen, ook niet toen de schemering zich tussen de zon nestralen wrong. En toen de klei ne uurtjes zich aankondigden was de bejaarde man nog steeds spoor loos. „Ik stond duizend angsten uit," ver telt zijn vrouw, riog merkbaar lij dend onder de spanning van de af gelopen nacht. „Om half elf heb ik de politie gebeld, en daar zei den ze dat ik nog eens moest bel len als mijn man om twaalf uur nog niet terecht was. Dan zouden ze gaan zoeken. Ik wist gewoon niet meer wat ik moest doen. Ik was helemaal alleen, en ik kan bij na niet lopen, dus zelf kon ik niets doen. Toen heb ik mijn zoon in Overvecht opgebeld, want ik hield het niet meer uit..." De zoon, deurwaarder van beroep, kwam naar Veenendaal, maar kon in de situatie van het ogenblik ook weinig meer doen dan zijn moe der moed inspreken. „Het was ont zettend, die spanning, die onzeker heid. Je gaat maar zitten raden en je weet niet wat je moet doen", vertelt de vrouw, terwijl ze zich moeizaam van het ene eind van de kamer naar het andere beweegt. Eindelijk, toen mevrouw Muller de spanning al bijna niet meer kon verdragen kwam Gerrit thuis. Om half drie in de nacht. Uitgeput en met een met bloed besmeurd ge zicht stapte hij uit een auto, vlak voor zijn eigen huis, nummer 35 in de Mulderslaan. Een echtpaar had hém dwalend gevonden op de autoweg bij Nieuw-Milligen tus sen Voorthuizen en Apeldoorn. Hij liep daar met zijn fiets aan de hand, een beetje doelloos: hij was verdwaald. Om twee uur in de nacht liep hij daar op de onver lichte autoweg, niet wetend waar hij zich bevond, of waar hij heen moest. Het echtpaar, van wie de naam onbekend bleef, zag in dat er iets niet*in de haak was en bood aan de heer Muller met fiets en al naar Veenendaal te brengen. De spanning was gebroken, om half drie in de vroege morgen van don derdag. „Die mensen met de auto wilden haast van geen bedanken weten", zegt mevrouw Muller, „ze zeiden dat ze het beschouwden als hun mensenplicht. Maar ik heb toch een doos bonbons gegeven". Hoe kon het gebeuren dat de bejaar de Gerrit Muller verdwaalde, wat heeft hij gedaan in die twaalf lan ge uren dat hij van huis was? Het zijn vragen waarop nog geen ant woord is gegeven. „Ik heb hele maal niks gedaan", zegt hij zelf, „gewoon een eindje gefietst, steeds maar verder". Zijn vrouw veron derstelt dat hij langzamerhand de weg kwijtraakte op de Veluwe. „Ik krijg ook niets uit hem", zegt ze zuchtend. Gerrit Muller zelf lacht maar een beetje. Hij ziet er niet zoveel kwaad in nu hij weer De heer G. Muller kon gisteren na zijn avontuur al weer van zijn si gaartje genieten. wat tot rust is gekomen. „Ik heb vandaag tot twee uur op bed gele gen", vertelt hij. „De fiets gaat de deur uit", zegt zijn vrouw nog eens. „Dat kan zo niet langer. Hij beseft niet hoe gevaar lijk het was in die donkere nacht, zo'n oude man. Maar ja, soms heeft hij van die buien. Dat kan gebeuren met mensen van die leef tijd", voegt ze er aan toe. In het huis aan de Mulderslaan gaat alles weer zijn gangetje, wat niet betekent dat de twee bejaarden erg gelukkig zijn. „We kunnen zo weinig doen, dat bleek nu weer in de afgelopen nacht", zegt de 71- jarige vrouw. „Ik ben zo slecht ter been en ik heb te hoge bloeddruk; ik kan nauwelijks het huishouden doen. Konden we maar hulp krij gen, een of twee keer in de week. Of een plaats in het bejaardencen trum. Dat zou ideaal zijn. Maar daar hebben we geen kans op. Er zijn vreselijk lange wachttijden. Ik begrijp niet dat daar nu niets aan wordt gedaan. We kunnen het zo niet houden, dat gaat niet meer. Er moet toch een oplossing zijn. Als er iets gebeurt, en het blijkt dat het kan gebeuren, nietwaar, dan zijn we bijna hulpeloos..." Gerrit Muller, lichamelijk nog kras voor zijn 74 jaren, knikt een beetje verlegen. Hij is het er wel mee eens, maar komt er niet toe het onder woorden te brengen. Hij denkt aan de tuin waarin hij graag werkt, kalmpjes aan, en hij rookt zijn sigaartje. De grote angst is voorbij in het klei ne huis van het echtpaar Muller. Maar hun zorgen blijven nog be staan. Als de fotograaf aan de glimmend gepoetste belknop trekt duurt het een tijdje tot de deur wordt geopend. Gerrit Muller doet zelf open. Hij is sneller dan zijn vrouw. Maar hij begrijpt eerst niet goed wat die man met het fo totoestel nu eigenlijk wil. Zijn vrouw zoekt steun op de tafel in de huiskamer. „Ik hoop dat het een voorbeeld zal zijn voor andere oude mensen. Ze weten niet welke risico's ze soms nemen", zegt ze, terugkomend op de tijdelijke ver missing van haar man. „En ik hoop ook dat er nu nog eens wat meer aandacht wordt besteed aan mensen zoals wij, die zich zo moei lijk kunnen behelpen". ADVERTENTIE gereed m. de schoonmaak? U zult er snel doorheen zijn met van GELDERLAND HOEK HOOGSTRAAT VEENENDAAL Telefoon 12656 Verhuur van de Shamporalautomaat voor schone vloerbedekking in een handomdraai VEENENDAAL De Christelijke Plattelandsvrouwen Bond afd. Veenen daal houdt donderdag 17 april a.s. een modeshow van modehuis „Lizzy Look" in de Korenbeurs te Veenendaal. De aan vang is om 19.30 uur. EDERVEEN Deze week kwamen de leden van de damclub DCE in het Groe ne Kruisgebouw weer bijeen voor de onderlinge competitie. Er stonden geen belangrijke partijen op het programma waardoor er weinig veranderde in het klassement. H. Vierwinden die niet speelde behoudt de leiding in het klassement. De uitslagen waren als volgt: J. de Koning-W. de Koning 2-0; J. Slot- boom-G. Vlastuin 0-2; W. de Koning- J. Treels 2-0; T. Hevel-G. Hazeleger 2-0; J. Treels-W. de Koning 2-0. VEENENDAAL De PTT zal in de loop van dit jaar een telefooncel plaat sen in de Grote Pekken, hoek De Brin ken. Enkele maanden geleden werd er al een cel geplaatst bij de Palmengrift. Van deze cel is tot nu toe weinig ge bruik gemaakt, wat de PTT wijt aan onwetendheid van het publiek. Door de plaatsing van de nieuwe cel len hoopt zij een eind te maken aan de overbelasting van de telefooncel in het Schrijverspark. VEENENDAAL Morgen gaan ook de Veenendaalse padvinders en pad- vindsters weer op pad om de actie „een heitje voor een karweitje" met veel enthousiasme aan te pakken. Het huis-aan-huis-werk vervalt dit jaar om plaats te maken voor grote projecten, die zoveel mogelijk gezamenlijk worden georganiseerd. In heel Nederland komen ondermeer spelen, wedstrijden, shows, demonstra ties, wagenspelen, markten en kinder kennissen. Zoals gebruikelijk is gaan de jongens en meisjes in uniform en voorzien van een werkboekje „op karwei". Bij ieder een waar wordt gebeld wordt een zegel afgegeven, zodat niemand een tweede keer lastig gevallen kan worden. De „heitjes-actie", mede opgezet tot ontplooiing van initiatief en zelfwerk zaamheid, is de laatste jaren juist hier door belangrijk in stijl vooruit gegaan. Een groot deel van het verdiende geld komt overigens direct ten goede aan de deelnemende groepen. Gewerkt wordt onder het motto: „Een heitje voor een karweitje, maar een knaak voor een taak". De schoonmaak tijd die nu in volle gang is geeft ruim schoots gelegenheid voor het uitvoeren van karweitjes en taken, zodat mag worden verwacht dat de Veenendaalse padvinders drukke dagen zullen krij gen. SCHERPENZEEL Als oud-zende ling had men in ds. P. Zijlstra wel de juiste man gevonden om de bazaar te openen, die door de zendingskrans on der leiding van mevr. De Heer was ge organiseerd. De opbrengst van de ba zaar komt ten goede aan de kraamaf- deling van een geheel modern zieken huis dat men in Kenia aan het bouwen is, van gelden bijeengebracht tijdens de actie „Kom over de brug". Nadat het bejaardenkoor een drietal liederen had gezongen verklaarde ds. Zijlstra de bazaar voor geopend. Er heerste direct al een gezellige drukte. SCHERPENZEEL Er is in Scher penzeel zoveel belangstelling voor de oprichting van een volleybal-vereni ging, dat de initiatiefnemers hebben besloten om op vrijdag 18 april een vergadering te houden om te komen tot de definitieve oprichting. De vergade ring vindt plaats in hotel Boszicht en begint om 8 uur. Naast het benoemen van een bestuur zal een trainingspro gramma worden samengesteld. De ver eniging zal echter met de training moe ten wachten tot de eierhal gereed is voor indoorsport. KELTUM ADVERTENTIE SOLA elite HOOGSTRAAT 28 VEENENDAAL SCHERPENZEEL De voor het Rheumafonds te Scherpenzeel gehou den collecte heeft dit jaar f 844,88 op gebracht. VEENENDAAL Op zondag 13 april organiseert Sola Fide in Veenendaal weer een Open Deurdienst. Voorganger is de heer A. A. Es- meijer uit Hoenderloo. De dienst begint om 10.30 uur en wordt gehouden in het verenigingsgebouw aan de Eikenlaan. Het thema van de bijeenkomst is: Ik leef en gij zult leven (Joh. 14 19). Voor de aanvang vindt gedurende tien minuten een samenzang plaats. VEENENDAAL Medio juli ver trekt de Veenendaalse gymnastiekle raar W. Vaartjes opnieuw met een groepje turnsters naar Suriname om daar op grote schaal demonstraties en les te gaan geven. Samen met zijn echtgenote, gvmnastieklerares bij Spar ta in Veenendaal, begeleidt hij vijf turnsters van de Veenendaalse vereni ging en een veelbelovende gymnaste van het Oosterbeekse BATO naar de West. Het gezelschap maakt de trip naar Pa ramaribo op uitnodiging van gymnas tiekvereniging THESOS. Eind vorig jaar kwam de leider van THESOS, de heer Deekman, met vijf Surinaamse turnsters naar Veenen daal om hier turnlessen te volgen. Zijn j club heeft de heer Vaartjes met zijn groep genviteerd voor een tïegenbezoek De meisjes zullen bij particulieren in Paramaribo worden ondergebracht. a De groep Nederlandse turnsters is gespecialiceerd op de springnummers. „Wij gaan vele demonstraties verzor gen in Suriname", aldus de heer Vaar tjes, „en bovendien houden mijn vrouw en ik ons bezig met lesgeven. Niet al leen aan de leden van THESOS, maar ook aan andere verenigingen in Para maribo." De Veenendaalse turnleraar heeft inmiddels vernomen, dat er ook een tv-optreden van zijn groep is ge pland. Voor de heer Vaartjes is het de derde keer dat hij naar de West vertrekt. In 1967 werd hij met een groep van tien Sparta-meisjcs uitgenodigd door de Verenigang Rijksspelen en vorig jaar ontving hij een invitatie van dezelfde vereniging om in Suriname les te ko men geven aan gymnastiekverenigin gen. Bovendien werd hem verzocht be hulpzaam te zijn bij de kadervorming in deze tak van sport. Het is de bedoeling dat de turndele- gatie deze zomer tot ongeveer tien au gustus in Paramaribo blijft. Inmiddels is bekend geworden, dat de Vereniging Rijksspelen volgend jaar weer een Nederlandse turnploeg af vaardigt naar Suriname. Een speciale commissie van de vereniging wil voor dien de beste krachten van verschillen de bekende gymnastiekclubs in een selectie onderbrengen, waaruit uitein delijk de meest veelzijdige turnsters worden gekozen. SCHERPENZEEL Opnieuw vond een trekking plaats in de loterij, die door de padvinderij in Scherpenzeel wordt georganiseerd. De prijs van f 40,- werd dit maal gewonnen door de heer L. van Hoeyen in Scherpenzeel. In de komende maanden zal er nog maals een lot worden getrokken waar op een prijs van f 50,- is te winnen. De eindverloting, die in het najaar zal plaats vinden heeft als hoofdprijs een personenauto. Tot nu toe is de ac tie een groot succes gebleken. De lote rij is destijds georganiseerd om het clubhuis „Het Hordehol" van de pad- vindersgroep 't Willaer bij de Koepel een grote opknapbeurt te kunnen ge ven. Het is de bedoeling dat de oude schaapskooi wordt verbouwd. Tevens is het de bedoeling de keuken in een nieuw jasje te steken en de wasgele genheid op te knappen. Tevens be staan er plannen het clubhuis van elek triciteit te voorzien en Het aanwezige meubilair enigszins uit te breiden. Voor de heer Vaartjes, hier tot het uiterste geconcentreerd bij een af sprong van een van zijn pupillen, is het de derde maal dat hij naar de West vertrekt. VEENENDAAL De formatie van de CNS 3 heeft in het Veenendaalse schoolvoetbaltoernooi nog alle kans op een ereplaats. Het team staat mo menteel als derde geklasseerd op de ranglijst van poule A en kan de lei ders in deze afdeling, CNS 1 en Koningin Julianaschool, tot op een punt benaderen, wanneer het zijn inhaalwedstrijd wint. De frontlinie is niet de produktiefste in dit toernooi, doch daar staat tegenover dat de verdediging uiterst sterk is. De ploeg bestaat uit de volgende spelers, v.l.n.r. Jan van de Heuvel, Bar ry van de Lustgraaf, Berry Veenhof, Martin Kropff, Henk van de Pol, Harry Bekker, Wim Takken, Jaap Hazeleger, Leo Hardeman, Cor Looijer, Dolf Bakker, Dick Donkelaar en Karei Ploege. ELST De Nederlandse Christelijke Vrouwenbond is voornemens op 15 april een ledenvergadering te beleggen in ge bouw Pniël. Als gast is uitgenodigd dokter Van de Hoeven, die zal spreken over het on derwerp „Verantwoorde gezinsvorming" ELST De herboren kleurvogelver- eniging in Eist is gisteravond voor de eerste maal weer in vergadering bijeen geweest. Alhoewel niet alle leden aan wezig waren, kon toch een voltallig be stuur worden gekozen. Voorzitter is de heer M. Onink, secretaris werd de heer J. Matse uit Amerongen, en penning meester de heer J Moerkerken uit Eist. Deze week vindt een bestuursver gadering plaats. SCHERPENZEEL De inzame lingsactie voor het afscheidscadeau van oud-burgemeester mr. C. P. Hey- tema van Konijnenburg heeft f 5363 - opgebracht. Zoals bekend zal dit geld worden besteed voor de aanleg van een tuin rond de bungalow, die de oud-burgemeester enkele maanden ge leden betrok. Geboren: Hendrikus, z.v. C. J. van Beek en W. A. v.d. Bovenkamp; Nico- laas, z.v. C. A. v. Dolderen, en G. M. H. v.d. Bovenkamp; George Wijnand, z.v. D. H. Jansen en M. de Haas; Cor nelia Antonia, d.v. J. H. v. Hal en W. van Mourik; Gerardus, z.v. G. Schrij vers'en B. G. van Manen; Willem Her man Jacob, z.v. J. W. v. Burken en H. J. op de Woert; Cornelia Johanna, d.v. C. v. Ledden en J. T. Valk; Gerar dus Albertus, z.v. G. A. Meeuwisz en E. T. Verbeek; Jeanette Corine, d.v. H. Valkenburg en C. A. v. Beek; Eli sabeth, d.v. W. v.d. Pest en H. v.d. Neut. Ondertrouwd: Cornelis van Ha',-22 jr, te Veenendaal en Gijsbertha Janna Hen- drika van Gelderen, 22 jr, Rhenen; Franciscus Adrianus Romijn, 24 jr, Vee nendaal en Alida Gerritje Hermsen, 23 jr, Rhenen. Gehuwd: P. Tiedema, 23 jr., Ensche de en L. B. P. Bosma, 21 jr, Enschede. Overleden: Gerrit Jan van Viegen, 35 jr.; Adrianus Veenhof, 9 jr.; Wille- mina v.d. Bos, 72 jr.; Willem van Roe kei, 80 jr.; Teunis Pleijler, 48 jr. Ingekomen: H. Lettinga van Scher penzeel naar Rhenen, Utrechtsestraat weg 2k; M. Diesman van Wageningen naar Rhenen, Nude 50; W. P. C., Jans sen van Veenendaal naar Rhenen, Cu- neraweg 12; J. Hakkert. van Kesteren naar Rhenen, Houweg 30 Eist; S. Ja gers van Maarssen naar Rhenen, Nieu we Veenendaalseweg 51; T. P. van dor Laan van Leersum naar Rhenen, Zand heuvelstraat 18; G. Andeweg van Rot terdam naar Rhenen, Zandheuvelstraat 18; J. v.d. Kolk van Den Haag naar Rhenen, Ericalaan 16; A. v. Ommeren van Tiel naar Rhenen, Nieuwe Veenen daalseweg 42; G. M. J. Looman van Montfoort naar Rhenen, Prinsenweg 5 Eist; D. A. Bulten van Borculo naar Rhenen. Cuneraweg 12. Vertrokken: J. W. Mulder van Rhe nen naar Veenendaal; G. Terschegget met gezin van Rhenen naar Veenen daal; K. v. Dijken van Rhenen naar Utrecht; J. de Kievid met gezin van Rhenen naar Gorssel; A. Domingue/. Brea van Rhenen naar Spanje; D. E. van Ewijk van Rhenen naar Kesteren.

De Vallei | 1969 | | pagina 3