nv chemische industrie aku-goodrich, arnhem secretaresse is dit uw armband? KORPS RIJKSPOLITIE CITROËN H.T.S.-er Textiel Chemische richting r mannelijke vrouwelijke medewerkers Aanbiedingen van te koop zijnde huizen IDE VOUWKAMPEER WAGEN met unieke mo tfAGo de kunt U niet missen - geen dag! Ruim 2 maanden geleden deed zij aangifte van diefstal: wat geld en een gouden armband ('n dierbaar geschenk...). Rijkspolitiemannen gingen op onderzoek, verrichtten gron dig speurwerk. Onderzochten vingerafdrukken en andere 'stille getuigen'. Combineerden en overlegden. Tenslotte volgde aanhouding van de dader. Het geld bleek verdwenen. Maar het kostbaar sieraad zal weldra weer in 't bezit zijn van een gelukkige eigenares. Rijkspolitiewerk is boeiend; vaak dankbaar werK voor jonge mannen die houden van dingen zelf doen (en die dat kun nen!). En 't wordt goed betaald: een wachtmeester verdient afhankelijk van zijn leeftijd f 785,tot f 1.048,per maand. Onderstaande coupon maakt het u makkelijk u bij het Bu reau Werving Korps Rijkspolitie, Postbus 2324, Utrecht aan te melden of aldaar inlichtingen te vragen over de opleiding tot wachtmeester bij het oho COUPON Handelmaatschappij BRINKE N.V. en NOVEL N.V. Helmond Ter versterking van de bedrijfsleiding van de afdeling Snwide wand- en menbelbekleding zoeken wij contact met een Drs. J. H. van der Zee Bureau voor Bedrijfspsychologie Koudenhoveuseweg 3 Eindhoven Tel. 439533 in Rheden, Dieren en Leuvenheim RH EDEN: DIEREN: LEUVENHEIM: Makelaarskantoor REINDERS-PONJEE CO. N.V. INLICHTINGENBON. ZATERDAG 12 APRIL Cl AGO Bij onze onderneming, die synthetische rubbers en latices produceert en deze naar vele landen in en buiten Europa exporteert zijn nog funkties vakant van op afdeling Marketing Als secretaresse van een Area Manager, resp. Product Manager zullen haar werkzaamheden o.m. bestaan uit het opnemen en zelfstandig uitwerken van brieven en rapporten in de moderne talen het verzorgen van het afdelingsarchief en het telefonisch te woord staan van onze buitenlandse relaties. Gewenste opleiding: Middelbare school en Secretaresse-opleiding. Enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Sollicitaties met recente pasfoto te zenden aan: N.V. Chemische Industrie AKU - Goodrich Afdeling Personeelszaken Velperweg 68, Arnhem ----- De éénjarige opleiding aan de school te Hom (L) vangt aan op 1 januari en 1 augus tus. op de school te Arnhem op 1 april en 1 oktober. De toelatingseisen zijn: tenminste 1.72 m lang; 17-28 jaar; voor hen die jonger zijn dan 21 jaar is het bezit van een Mulo diploma of een gelijkwaardige opleiding nodig. 16-jarige bezitters van een Mulo-diploma kunnen, in afwachting van hun opleiding, administratief tewerkgesteld worden op een dis trictsbureau, dicht bij hun woonplaats. Overigens gelden voor hen dezelfde toelatingseisen. Ondergetekende, naam: adres: woonplaats: geboortedatum: 4 inlichtingen omtrent* wenst 1 plaatsing op in aanmerking te komen voor de Opleidingsschool van het Korps Rijkspolitie. handtekening: j doorhalen wat niet gewenst wordt. Een gewoon blauwe ID of DS bestaat niet; hij is altijd Bleu Andalou. Een rode is Rouge Comaline of Rouge Bordeaux, een groene Vert Charmille. Zelfs een witte is niet wit, maar altijd nog Blanc Stellaire. Achter die kleurnuances gaat een wereld schuil van het meest genuanceerde rijcomfort ter wereld. Terug te vinden in elke ID, in elke DS ofwel in een 12-tal variaties op Citroën's beroemde thema ID/DS. Dat met de ID19 luxe begint - zie de inclusief-btw-prijs op de 'kleurenwaaier' en dat eindigt met de DS21 Pallas (inderdaad, met leren bekleding) Een gewoon grijze ID of DS bestaat niet; hij is altijd Gris Nacré of Gris Kandahar, een bruine is Brun Ecorce. Als u 'ns de mooiste kleur uitzoekt en met zo'n auto kleur bekent? WQ vragen voor spoedige indiensttreding voor administratieve werkzaamheden op onze debiteuren-, crediteuren- en boek- houdafdeltng. Liefst in het bearit van ulo- diploma. Zeer goed loon, goede extra voorzienin gen, prettige werkkring. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties aan HANDELMAATSCHAPPIJ BRINKE N.V. Laarstraat 19-23, Zutphen, Tel. 05750-5245 en 5246 gelijkheden en eigenschappen! Kom hem zelf bij ons bewonderen of vraag onze uitgebreide kleurenfolder Verder voorradig diverse merken caravans voor zeer interessante prijzen. Geopend van 1.30 tot 5.30 uur ook zater dags. Voor andere afspraken tel. 05780-3000 Ttydeltyk Populierenlaan 14 - Hattem HERPLAATSING WEGENS MISSTELLING Ons producten pakket omvat: dekens, gordijnstoffen, tapijten en sa wide wand-en meabetbekledlng. WIJ hebben fabrieken In Helmond, De urne. Sittmrd en Madrid en vestigingen In Brussel en] Hij zal nieuwe artikelen, die het stadium van research en proef fabriek verlaten, moeten introduceren en begeleiden in de productie afdelingen. Tevens zal hij, bij de lopende producten, nieuwere technieken die uit de ontwikkelingsafdeling komen, moeten aanpassen eninvoeren in het productieproces. Hiervoor dient hij inzicht te hebben in moderne instructie-metho des en ervaring in het efficiënt en helder overdragen van kennis en instructies aan productiemedewerkers. De leeftijd zal bij voorkeur liggen tussen 30 en 40 jaar. Richt Uw sollicitatie aan Drs. J.H. Van der Zee, die voor een strikt vertrouwelijke behandeling zal zorg dragen. IL Europalaan: Helft van dubbel woonhuis m. garage (8x3) en c.v. Indeling: grote zit-eetkamer (7.35 x 3.85), keuken, toilet met fon teintje, kelderkast, hal, 4 sl.kamers, douchecel, vliering. Inbegre pen: zonnescherm, tuinaanleg e.d. Aanvaarding omstreeks Juni 1969. Koopsom 59.500. Patryslaan: Royaal middenhuis met tuin en schuur. Achtertuin gelegen op de zuidzijde. Indeling: kamer met aparte eethoek, entree, hal, kelderkast, overloop, 4 slaapkamers, bad kamer, vliering. Leeg te aanvaarden omstreeks sept. '69. Koopsom 39.000.— Kon. Julianalaan: Mooi gelegen woonhuis met garage en schuur. Indeling: grote woonkamer met parket, serre (6 m breed), royale keuken met veel kastrulmte, aanrecht met stalen bak enz., hal, w.c. met fonteintje, 4 sl .kamers, dubb. zolder, douchekamer. In begrepen: overgord., vitrage enz. Aanvaarding mei-juni 1969. Koopsom 49.500. Pr. Irenelaan: Royale en luxe woning m. schuur en tuin op 't zuid. Indeling: zit-eetkamer, keuken, hal, douchekamer, 3 slaapkamers en zolder met vaste trap en zolderkamer. Bijzonder mooi huis. Aanvaarding mei-juni 1969. Koopsom 48.250. Kon. Julianalaan: Half vrijstaand huis met garage en grote tuin. Mooie ligging. Indeling: grote zit-eetkamer met tuindeuren, royale keuken, hal, 4 slaapkamers, douche, vliering. Spoedig leeg te aanvaarden. Koopsom 55.000. Ed. van Beinumla&n: Hoekhuis m. garage en schuur en c.v. Bouwjaar '67'68. Indeling: grote woonkamer, keuken, hal, kel derkast, 3 slaapkamers, badkamer, zolder met vaste trap en 4e sl .kamer of studeerkamer. Aanvaarding leeg in overleg. Koopsom 64.000. Zutphensestraatweg: Riante luxe parterre-flat met eigen terras en eigen tuin. Indeling royale hal, garderobe, keuken, grote woonkamer met erker, salon, serre, 2 gr. sl.kamers met opensl. deuren naar het terras, voll. inger. badkamer met bad, 2 wastafels en boiler, pro visiekelder, hobbykelder, barkelder. Grondopp. pl.m. 925 m2. Aanv. 4 k 5 maanden na koop. Koorpsom 68.000. Metelerkampweg: Helft van dubb. woonhuis met c.v. en garage. Mooie rustige ligging, tuin van pijn. 950 m2. Indeling: grote woonkamer (L-vorm), keuken, hal, garderobe, 4 slaapkamers, ruime douchekamer, balkon, zolder met dakkapel 5e slaapkamer mogeljjk). Leeg te aanvaarden. Koopsom 53.000 INLICHTINGEN: Makelaars onroerend goed - Leden NJJ.M. Prinsenstraat 80, Dieren - Tel. 08830-4745 - b.g.g. 08300-30114. Naam: Adres: Te verzoekt toezending woninglljst verzoekt inlichtingen over het aangeboden pand

De Vallei | 1969 | | pagina 10