Nico Diepeveen en Bram Demoet naar Frankrijk Vele dolkomische situaties in Huizen door woest stormgeweld 30 jaar gymnastiek in Amerongen Musketiers sloot seizoen met 3-0 overwinning af Splinters Geïrriteerd GVVV machteloos tegen Klazienaveen (0-2) De Merino's gepromoveerd naar de derde klasse WZ '49 verbrak overwinningenreeks van Candia '66 Kesteren" voert de ranglijst aan Statistiek van het zaterdagvoetbal Gert van Kooten van het veld gestuurd Huizen door winst in beslissingsduel Verward Misverstand in NSVS-defensie kostte 2 punten ortnieuws Oefenmeester Aarsman ontving minder leuk afscheidsgeschenk Verraderlijk Resultaten afd. Utrecht Paniek Uitzonderlijk Korfbal Misnoegen SPORT IN 'T KORT Vagina I I MAANDAG 14 APRIL 1969 BRAM DEMOET ook in het oranje VEENENDAAL Tijdens het afge lopen weekeinde is de selectie voor het Nederlands zaterdagelftal bekendge maakt, dat op zaterdag 19 april in Nancy uitkomt tegen de zaterdagama teurs van Frankrijk. Doordat uit de oude selectiegroep voor het zaterdag elftal een aantal spelers is geselec teerd voor het Nederlands amateur elftal. kregen enkele anderen een kans voor het team van bondscoach Evert Sterk, die overigens nauw blijft sa menwerken met de coach voor de zon dagamateurs, Siep Plooyer. In het team dat vrijdagmorgen naar Frankrijk vertrekt zijn twee spelers van DOVO opgenomen. Naast Nico Diepeveen, die reeds een vaste plaats in de Oranje-formatie heeft veroverd, krijgt nu ook Bram Demoet gelegen heid om te laten zien wat hij waard is. Een definitieve opstelling zal pas in de loop van deze week worden bekendge maakt. De groep voor Frankrijk bestaat uit de volgende spelers: G. Reitsma (Zwart-Wit *28), B. Hoeve (VVOG), J. Gouman (Heerjansdam), B. Efferink (Zuidvogels), R. Zijderveld (Heerjans dam), B. Smith (ONS), J. den Rooyen (SSC '55), H. Schievink (Harkemase Boys), A. Gritter (ACV), N. Diepeveen (DOVO), K. Franken (De Meeuwen), J. Vedder (IJsselmeervogels), L. Kal den (PPSC) en B- Demoet (DOVO). De wedstrijd geldt als eerste voor het drielandentoernooi om de Coupe Fernand Chanelle, waarom dit jaar voor de laatste keer wordt gestreden. Op 17 mei volgt de wedstrijd Neder land - België, terwijl begin juni een trip naar Saarland op het programma staat. VALLEI SPORT FRED 19.5 cic. Vele dolkomische situaties. HUIZEN Het woeste stormgeweld maakte zaterdag b(j de wedstrijd HuizenDOVO bjj voorbaat elke vorm van voetbal vrijwel onmogelijk. De meest dwaze situaties deden zich bijvoorbeeld voor wanneer er een doeltrap genomen moest worden door de partij die tegen de wind in speelde. Tot veler verrassing lukte het echter om binnen vijf minu ten tweemaal te doelpunten. DOVO, dat met twee invallers uitkwam, heeft zich in de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen uitstekend ge weerd en evenals titelkandidaat Huizen met veel energie getracht weerstand te bieden aan het natuurgeweld. Daardoor bleef in elk geval de spanning er volop in. Door een 2-1 zege voor de thuisclub en de winst die Spaken burg boekte op Sprang (4-1) zal een beslissingsduel de kampioen moeten aanwijzen in de tweede klasse C. De eni ge onvriendelijkheid tijdens de wedstrijd tussen Huizen en DOVO werd door scheidsrechter G. Schroots onmiddellijk bestraft toen hij 12 minuten na rust DOVO-verdediger Gert van Kooten van het veld stuurde. Dat Huizen, met de wind mee spelend, hiervan niet kon profiteren was te wijten aan het overhaast te werk gaan van de voorhoede van de thuis club. In het DOVO-team werd de gebles seerde Van Hall vervangen door Ton- ny van Hattum, terwijl^ Van Ingen DOVO's nieuwe international Bram Demoet verving op het middenveld. De voorzitter van de keuzecommissie voor het Nederlands zaterdagelftal. Jonker, en bondscoach Evert Sterk waren ech ter meer geïnteresseerd in de verrich tingen van Nico Diepeveen en keeper Westland. De doelman van Huizen werd reeds in de 4e minuut gepasseerd. Westland speelde de bal naar Schipper, die even tijd nodig had om te denken hoe hij de volgende aanval zou gaan opbou wen. Juniorspeler Van Hattum ontnam hem echter de bal en stelde Aart Ger ritsen in staat om moeiteloos te sco ren (01). Huizen reageerde onmiddellijk en nauwelijks een minuut later versche nen de gastheren voor het doel van keeper Van Hardeveld. Henk van Koo ten raakte daarbij in paniek en loste plotseling een schot op het eigen doel. Keihard flitste het leer langs de DOVO keeper en juichend bedankte het Hui- zer publiek zich voor het presentje van de Veenendalers (11). Gesteund door de wind kon DOVO tot aan de rust een zware druk uitoefenen op het doel van de thuisclub. De fraai ste aanvallen werden echter lachertjes voor het publiek door het stormgeweld, waardoor steeds weer dolkomische si tuaties ontstonden. Toen keper West land een doeltrap kreeg te nemen werd de bal door een rukwind bijna in z'n eigen doel gedreven. Scheidsrechter Schroots, die aanvankelijk streng toe keek dat bij een vrije trap de bal stil lag, gaf het even later op en paste de spelregel zeer soepel toe. De talloze hoekschoppen die DOVO voor rust te nemen kreeg moesten ook op een spe ciale manier worden genomen, name lijk in de richting van de middenstip... Al met al wisten de spelers zich vrij aardig aan te passen aan de bijzondere omstandigheden, doch doelpunten kwa men er niet. In de 22ste minuut knalde Diepeveen de bal tegen de paal en even later ELST Musketiers heeft zaterdag de competitie beëindigd met een 3-0 zege op hekkesluiter Altijd Paraat uit Amsterdam. Ook in Eist was door de slechte weersomstandigheden geen goed voetbal mogelijk. Musketiers kwam deze middag in een #erk gewijzigde opstelling in het veld, omdat zowel linksbui ten Henzen als linksback Gijsberts wegens militaire dienst ontbrak en M. v.d. Klift en T. Heikamp wegens een blessure verstek moesten laten gaan. Zij wer den echter prima vervangen door A. Ditewig, A. Stoker en de junioren D. Kleyne en H. Drost. Musketiers startte met de sterke wind in de rug en drong Altijd Paraat ge heel terug op eigen helft. Rechtsbuiten Kleyne kreeg na tien minuten spelen een mooie kans, maar zijn schot ging langs de verkeerde kant van de paal. Door knap verdedigen van Altijd Pa raat en doordat de Musketiers-voor- waartsen het doel steeds te hoog zoch ten, ontstonden er vooralsnog geen doel punten. In de 25ste minuut was Cock Ditewig vlak bij een doelpunt, maar hij zag zijn schot gekeerd door de dek- lat. Altijd Paraat beperkte zich in deze speelhelft tot enkele gevaarlijke uitval len. Tien minuten voor rust moest spil Van Kfanenburg met een blessure het veld verlaten. Hij werd vervangen door junior C. v. Rhee. Twee minuten voor rust kon Muske tiers de grote veldmeerderheid eindelijk in een doelpunt uitdrukken. Uit een verwarde situatie wist rechtsbinnen T. van Kranenburg de bal in het net te werken (1-0). Na rust kreeg Altijd Paraat de wind mee en men verwachtte dat Musketiers het zeer moeilijk zou krijgen. Maar dit DRIEBERGEN Door de bijzonder slechte weersomstandigheden is de wed strijd tussen CDN en NSVS een matig duel geworden. De harde wind maakte goed voetbalspel vrijwel onmogelijk en bovendien verkeerde het veld van CDN in een zeer slechte staat. Desondanks hebben de beide teams op sportieve wijze getracht er het beste van te maken. In de eerste helft werd het een gelijk- opgaande strijd, zonder doelpunten. Hoewel aan" beide kanten wel scorings kansen kwamen lukte het de frontlinies niet om lot een goede afwerking van de acties te komen. Na rust was er evenmin veel krachts verschil te ontdekken, maar door een misverstand in de NSVS-verdediging kreeg CDN de gelegenheid om de stand op 1-0 te brengen. Het lukte de anders zo produktieve voorhoede van NSVS niet om nog een puntenverdeling te be reiken. pakte anders uit. De thuisclub wist door energiek spel de sterke wind te trotse ren en enige gevaarlijke uitvallen op te zetten. Na ruim tien minuten spelen verschalkte linksbuiten A. Stoker uit een goede combinatie met C. van Rhee en C. Ditewig de Altijd Paraat-doel- man voor de tweede keer (2-0). Altijd Paraat probeerde heftig de achterstand weg te werken, maar de Musketiersdefensie gaf weinig schiet kansen weg- Vooral T. van Kranenburg speelde op het middenveld een zeer be langrijke rol. Toen hij in de 70ste mi nuut mee naar voren ging, speelde hij rechtsbuiten De Kleyne goed vrij en de ze loste van zeker 20 meter afstand een hard schot, waartegen de Altijd Paraat- keeper geen verweer had (3-0). De sportieve wedstrijd werd uitstekend ge leid door scheidsrechter Den Duik. RHENEN Candia heeft de zege tocht van de laatste weken niet kunnen voortzetten. De uitwedstrijd van afge lopen zaterdag tegen VVZ '49 ging met 3-1 verloren. Jan Derks was wegens fa milieomstandigheden verhinderd van de partij te zijn. Hij werd op de rechts buitenplaats vervangen door Boldewijn. In de gehele eerste helft hield Candia goed stand. Keeper Van Ingen deed uitstekend werk, maar hij kon toch niet verhinderen dat F. Schaap van WZ zijn ploeg de leiding bezorgde (1-0). Daarbij bleef het in de eerste helft. Na de rust opereerde Candia prak tisch volkomen op de helft van WZ, terwijl de regen met bakken vol uit de lucht viel. Een fel verdedigend WZ kon niet verhinderen dat in de 70e minuut Karei van den Berg uit een goed aan gegeven bal van Boldewijn de gelijkma ker scoorde (1-1). De Candia-vreugde was echter van korte duur, want al een minuut later kreeg de WZ-voorhoede vrij spel en het was 2-1. Vijf minuten voor het einde kreeg Koos de Gier een penalty tegen zich. die door de gasthe ren werd benut, 3-L kreeg Gerritsen een ongelooflijke kans toen keeper Westland op de grond lag en hij op anderhalve meter voor het 'doel staande kon scoren. Desondanks slaagde de Veenendaler erin om de bal hoog over het doel te plaatsen. Een uitzonderlijke prestatie. Drie minuten voor het rustsignaal kwam een moeizame tegenaanval van Huizen tot stand en uit een voorzet van Plat schoot Leo Klein de stand naar 21. Met windkracht 8 of 9 tegen zou DOVO een zware tweede helft tege moet gaan. Na de hervatting kreeg DOVO nog meer tegenslag te incasseren. Toen in de 57ste minuut Gert van Kooten zich even niet kon beheersen en een tegen stander, in de onmiddellijke nabijheid van arbiter Schroots, openlijk natrapte werd de „ondeugende" Veenendaler van het veld gestuurd en moest DOVO met 10 man optornen tegen het nu zwaar aanvallende Huizen .Desondanks kregen de gastheren maar zeer weinig goede scoringskansen. Men ging te overhaast te werk en bovendien verde digde DOVO zich naar omstandigheden uitstekend, waarbij vooral keeper Van Hardeveld het uiterst moeilijk had. De tegenacties van DOVO toonden Voor de eerste keer in de Veenen- daalse voetbalgeschiedenis zijn 2 DOVO-speler tegelijkertijd uitverkoren voor de selectie van het Nederlands zaterdagelftal. Een opmerkelijk feit, dat des te opvallender is wanneer men let op de teleurstellende resultaten van DOVO gedurende de laatste maanden. Zowel Diepeveen als Demoet verkeren momenteel bepaald niet in topvorm. Dat zij desondanks in aanmerking ko men om bij de 14 spelers te zijn die vrydag de reis naar Frankrijk onder nemen is voor een groot deel te danken aan het onverwoestbare optimisme van bondscoach Evert Sterk. Met z'n zware bromstem merkte hij tijdens de wed strijd Huizen-DOVO op dat „de tech nische kwaliteiten uiteindelijk de door slag geven". Dat Diepeveen en Demoet komende zaterdag hun uiterste best zullen doen is een evidente zaak. Maar ongetwij feld zullen de Veenendaalse Oranje- hemden het niet gemakkelijk krijgen tegen het zaterdag-team van Frankrijk, zeker nu Henk Kiel, Gerard Schinkel, doelman Vlaanderen en Arie van der Giessen niet meer van de partij kun nen zijn- Doordat koploper DOS '37 zaterdag middag een compromis sloot met Ber- gentheim (3-3) heeft VRC zelf vrij dit weekend door de slechte terreinom standigheden weer wat meer kans op het kampioenschap in deze afdeling. DOS staat nog 1 punt voor op de Ra cers, maar heeft in de laatste wedstrijd tegen OWIOS (dat zelf nog gelijk kan komen met de kopploegen) bijzonder weinig uitzicht op winstpunten. De Ra cing Club heeft dus voor de zoveel ste maal alles weer in eigen hand! Het is nu echter zaak voor de Veenen dalers om in de wedstrijd tegen Voor waarts niet te falen (enkele weken ach tereen gebeurde dat wel), want anders is het definitief uitgeschakeld. Zonder beslissingswedstrijd kan VRC trouwens al geen kampioen meer wor den, want ook HHC en OWIOS zijn be zig met het beklimmen van de kam- pioensberg... Wie er kampioen wordt in de 2de klasse C van het zaterdagvoetbal is nog steeds niet bekend. De beslis singswedstrijd tussen titelhouder Hui zen en Spakenburg moet uitmaken of Huizen over enige weken ook de landstitel mag verdedigen. Als het zover komt is dat voor een niet onbelangrijk deel te danken aan DOVO-speler Henk van Kooten, die zaterdag door een fraai schot in eigen doel van de ploeg uit Huizen een erg dankbare titelkamdidaat maakte. Een bestuuuslid van Huizen merkte ten minste op: ,,Als we het redden mo gen we die Veenendaalse jongen wel een boeketje bloemen sturen..." KESTEREN. De wedstrijd die de eerste korfbaluitgave van sportvereni ging „Kesteren" afgelopen zaterdag zou spelen, is tengevolge van het slechte weer afgelast. Komende zaterdag spelen de adspi- r an ten van Kesteren in een thuiswed strijd tegen OranjeNassau uit Buren. De pupillen spelen dan tegen Bata ven 1 uit Lienden. Pupillen II komt in Veenendaal uit tegen S.K.F. I en pupillen III binden in Doorn de strijd aan met Doorn II. Momenteel staat korfbalvereniging Kesteren als eerste geklasseerd op de ranglijst De stand is als volgt: ff een veel betere kwaliteit dan die van Huizen tijdens de eerste helft. Maar het bleek vrijwel onmogelijk om enige richting aan de bal te geven en slechts met zeer korte passes kon een aanval worden opgebouwd. Ook nu bleven doel punten uit, waardoor de ruststand te vens de einduitslag werd. DOVO had zijn rol in de competitie '68 - '69 ge speeld. AMERONGEN Eind vorig jaar, om precies te zijn op 4 november, was het dertig jaar geleden dat be sloten werd tot oprichting van een gymnastiekvereniging in Ameron gen. De initiatiefnemers destijds wa ren de heren B. Esveld, J. Reede en J. M. Vugt. Tot op dat tijdstip had vanaf twee mei 1922 sportvereniging Ameron gen slechts bestaan als voetbalclub. Door diverse mensen werd al wel gymnastiek beoefend, doch men moest hiervoor naar Leersum het geen voor velen vaak een groot be zwaar was. Met 112 leden werd on der leiding van de heer J. v.d. Berg gestart in ..Tivoli", een kleine loka liteit aan de Nederstraat. Men had slechts de beschikking over 1 bank en 2 matten. Deze zeer bescheiden ou tillage gaf grote problemen, maar ook de latere lokalen waren verre van ideaal. Zo oefende men resp. in een ach terhuis, in een schoollokaal, in een tabaksverwerkingsruimte e.d. Het kon niet anders of het leden tal liep terug. 78 krachten bleven over maar nadat men de beschik king had gekregen over een beter lokaal, n.l. „Bethel", geraakte men spoedig uit de impasse en deze ten dens heeft zich steeds voortgezet. Het huidige ledental is 350. De eerste uitvoering werd gege ven in het eierpakhuis van de heer Van de Grift, waar thans champig nons worden gekweekt. Daarna volgden vele uitvoeringen in het Koetshuis bij het kasteel en later in het clubhuis van de heer P. Schouten. Vele Amerongers zullen met heimwee terugdenken aan die jaren dat men 's zomers met de ei gen tamboers voorop optrok naar de grote weide bij de Veerweg en later naar het plantsoen Lievendael om voor een grote schare belangstellen den te demonstreren. Ook werd vaak deelgenomen aan turnwedstrijden of turnfeesten overal in den lande, on der andere de grote bevrijdingsfees ten in 1946 op de Sonsbeekweide in Arnhem, de wedstrijden in Culem- borg in 1948, in Soest 1951, Utrecht 1955, Veenendaal 1956 Winterswijk 1960, Hilversum 1961, Tilburg, Baarn enz. De gymnastiek heeft altijd veel betekend in Amerongen en voorziet nog steeds in een grote behoefte. De jeugd heeft zich ter gelegenheid van dit 30-jarig bestaan met veel en thousiasme voorbereid op een grote jubileum-uitvoering, die gehouden wordt op vrijdag 25 en zaterdag 26 april in de grote zaal van het dorps huis in Amerongen. Gezien het fees telijke karakter in verband met dit jubileum is er vrijdagavond een groot bal gepland. Kesteren 1 12 21 Meeuwen 2 13 11 Hemur-E. 10 18 Viko 1 11 6 SVMM2 10 15 RDZ 3 12 4 SKF 3 11 12 Austerlitz 2 U 2 Midlandia 2 10 11 VEENENDAAL „Nee, dat had ik niet verwacht als afsluiting van mijn seizoen bij GVW", aldus oefenmeester Aarsman zaterdagmiddag op het Pan huis-complex. „Je gelooft toch zeker dat een ploeg als Klazienaveen zal wor den verslagen..." De Arnhemse trainer van GVW was duidelijk teleurgesteld over de laatste competitiewedstrijd van zijn pupillen. Klazienaveen, een ploeg uit de onderste regionen van de tweede klasse D, die thuis destijds met 1-3 was verslagen door de Veenendalers, zegevierde zaterdag met 0-2 over GVW, dat op alle fronten de eer aan de gasten moest laten. Klazienaveen speelde zich vooral na rust tac tisch naar de overwinning en het zwakke GVVV stond hier machteloos tegen over. Beide ploegen kwamen overigens niet op het idee om te profiteren van de storm die voetballen onmogelijk maakte overigens want er werd aan beide zijden zeer sporadisch geschoten. Wat na het duel zéér duidelijk werd, is dat GVVV voor het komende seizoen de ploeg drastisch zal moeten wijzigen. De voorhoede kan wederom geen enkele stootkracht opbrengen én ook de verdediging is weinig betrouwbaar. Vooral Van de Haar kan in de defensie niet bekoren. Hij beperkte zich zaterdag vrijwel uitsluitend tot praten tegen zijn opponent en deed verder weinig meer dan de bal buiten het speelveld werken. Klazienaveen startte met de storm achtige wind mee, maar de voorwaart sen en de soms ver opgedrongen mid denlinie dachten er niet aan om te schieten. Dat deed GVW na een moei zame start nog veel meer dan de gasten. De elftallen vochten met de verrader lijke wind en van gevaarlijke situaties voor de doelen was aanvankelijk geen sprake. Een vrije trap na ongeveer een half uur leverde enig gevaar op voor het doel van GVW. De rechtsback van Klazienaveen plaatste de bal geraffi neerd over het muurtje, doch keeper Van Dijk redde fraai. Zes minuten voor rust deed hij minder mooi werk. Hij onderschepte een attaque van de gasten, maar liet de bal los en aan voerder Schonewille profiteerde van de enorme blunder van de Veenendaalse goalie (0-1). GVVV werd in de eerste helft slechts enkele malen gevaarlijk. Dat gebeurde vrijwel steeds door Coen van de Bo- venkamp, wiens schoten echter te wild waren. Iedereen verwachtte dat GVVV in de tweede helft, gestuwd door de wind, wel enkele malen zou gaan scoren, maar dat was teveel gehoopt. De gasten uit Drente haalden GVW volkomen uit zijn ritme en waren zelfs het meest en gevaarlijkst in de aanval. De Veenen dalers gingen veel te geforceerd te werk en bovendien verkeerde Klazienaveen- goalie Veenstra in goede vorm. De voorhoede van de thuisclub kon de de fensie van de gasten niet verrassen en toen Cees Hardeman zich moest laten vervangen door Van Hunnik was de stootkracht helemaal verdwenen. De GVW-formatie raakte duidelijk geïrri teerd door de slecht lukkende combina ties. Vooral Coen v. d. Bovenkamp had hier erg veel last van. Nadat hij eerst trainer Aarsman zijn misnoegen al dui delijk had gemaakt meende de Veenen daler in de slotfase aanvoerder Schone wille te moeten natrappen. De arbiter waarschuwde de rechtsbuiten even, maar een veel fellere reprimande kreeg hij van aanvoerder Gerard van de Bo venkamp, die hem met een fors duwtje naar voren dirigeerde. GVW bleef machteloos pogen de ge lijkmaker te laten aantekenen, maar die viel niet. Wel had Klazienaveen nog een keer succes. Aanvoerder Schonewille passeerde vlak voor het einde moeite loos enkele Veenendaalse verdedigers en gaf een passje naar de blonde De Hoop, die via de vuisten van Van Dijk 0-2 scoorde. GWV had oefenmeester Aarsman, die per 1 mei is gecontracteerd door derde klasser Lunteren, een afscheidsgeschenk je gegeven, dat van weinig smaak ge tuigt... De Brit David Pritchard heeft zon dag het internationale schaaktoernooi om de „Churchillmemoriaal" te Bog- nor Regis gewonnen. Pritchard ver gaarde in negen ronden zeven punten. De Nederlander Van den Berg ein digde met zes punten op de gedeelde zesde plaats. Avenir Beggen is zondag voor de eerste keer voetbalkampioen van Luxemburg geworden. Avenir eindigde in de Luxemburgse competitie in pun tentotaal gelijk met Jeunesse Esch (34), maar een beter doelgemiddelde besliste ten gunste van Avenir. Titelhoudster Nona Gaprindasjvili heeft zaterdagavond in Tiflis de derde partij tegen Alia Koesjnir in de twee kamp om het wereldkampioenschap schaken gewonnen. De beslising viel na de 41e zet. De stand is thans l-Vt-l-V». Keeper Van Dijk ontneemt een aanvaller van Klazienaveen een scoringskans door zich manmoedig op de bal te werpen. le klasse Cobu BoysEemnes 0-2, TerscJi. BoysWJ 1-0, Montfoort Hulshorst b(j O-O-stand gestaakt wegens het slechte weer; resterende duels afge last. Tersch. B. 1625 Cobu Boys 1513 Montfoort 15—19 CSV Vit. 1513 Lopik 1418 Lekvogels 1512 Renswoude 1417 WJ 1511 Eemnes 1717 Hulshorst 144 CSW 13—14 2e klasse A HeesHoevelaken 3-0, SVPTOV 2-1, WoudenbergVallei vogels 2-1, WZ '49Candia '66 31, KulanSEC afgelast. SVP 18—23 SEC 15—15 TOV 17—22 WZ '49 17—15 Hees 16—21 Valledv. 17—14 Candia '66 1719 Baarn 1612 Woudenb. 17—19 Kulan 155 Hoevelaken 1717 3e klasse A Roda'46Veense Boys 0-4, ScherpenzeelRood-Wit afgelast, Zwart-WitSOVA 2-3, BarneveldAd- vendo '57 1-2, PosthoornEFC '58 2-1. Advendo 18—29 Rood-Wit 17—17 Veense B. 1727 Posthoorn 1813 Zwart-Wit 1827 Barneveld 179 EFC '58 19—22 Roda '46 18— 9 Scherpenz. 1621 A'veld RS 180 SOVA 18—20 3e klasse B: Beverweerdse Boys - DEV 1-1; CDN - NSVS 1-0; DVSA - Lang broek uitgesteld; resterende wedstrijden afgelast. DVSA 1528 Langbroek 1514 Bunnik 1424 Beverw. B. 15—12 DEV 17—18 FZO 16—12 Stroe 1417 Soesterberg 168 NSVS 16—16 Dolderse B. 16—4 CDN 16—15 Tweede klasse A SIZOIJsselmeer vogels 1-3, SSSZwaluwen 1-0, Excel sior MSHO 3-1, ArnemuidenZwart Wit '28 2-0, CSVD Rijnsb. Boys 2-1. Stand Excelsior M. 20 13 7 0 33 3917 SHO 20 13 1 6 27 41—23 IJsselm. vogels 20 10 6 4 26 45—28 Zw. Wit '28 20 9 4 7 22 37—22 SIZO 20 8 5 7 21 36—36 Zwaluwen 20 7 5 8 19 28—27 Arnemuiden 20 7 4 9 18 24—29 CSVD 20 5 7 8 17 19—37 Rijnsb. Boys 20 6 3 11 15 26—36 Ter Leede 20 4 5 11 13 24—39 SSS 20 4 4 13 12 16—39 Tweede klasse B ZCFCRijsoord afg., HBSSZuidvogels 1-1, HWH NDSM afg., DOTO—Quick Boys 2-2. Stand Quick Boys 20 14 3 3 31 40—19 De Zwerver 20 10 5 5 25 37—20 Noord wijk 20 10 4 6 24 41—15 DOTO 19 8 6 5 22 37—30 HBSS 19 8 4 7 20 27—23 RWH 19 8 4 7 20 28—32 Zuidvogels 20 7 5 8 19 29—38 Rijsoord 19 7 4 8 18 31—27 NDSM 19 5 5 9 15 26—37 ZCFC 18 4 1 13 9 26—56 HCSC 19 2 5 12 9 11—36 Tweede klasse CSSC '55's-Gra- venz. SV 1-1, Huizen—DOVO 2-1, Apel doornKozakken Boys afg., Spaken burgSprang 4-1. Stand Spakenburg 20 13 2 5 28 50—22 Huizen 20 14 0 6 28 45—23 DOVO 20 9 4 7 22 46—35 Kozakken B. 19 8 5 6 21 32—27 Geinoord 20 8 5 7 21 36—31 SSC '55 20 7 5 8 19 26—23 Heerjansdam 20 7 4 9 18 2640 CJW 20 8 2 10 18 30—42 Sprang 19 8 1 10 17 22—31 's-Graveoz. SV 18 4 7 7 15 30—34 Apeldoorn 19 2 5 12 9 16—49 Tweede klasse D WHCExcelsior '31 afg., Go Ahead K.Fit Boys afg., GVW—Klazienaveen 0-2, DESWZC afg., SVZW—WOG afg. Stand WOG 19 16 2 1 34 55—17 Go Ahead K. 18 11 3 4 25 37—24 GVW 20 11 2 7 24 45—39 Nunspeet 20 7 6 7 20 36—36 Excelsior '31 17 8 2 7 18 43—36 Klazienaveen 19 6 6 7 18 34—34 WZC 18 7 3 8 17 27—32 WHC 17 4 8 5 16 31—34 DES 18 4 7 7 15 34—43 SVZW 19 4 6 9 14 25—34 Fit Boys 18 1 3 14 5 17—46 Tweede klasse E Eems BoysHar kemase Boys afg., UrkONS 3-0, Blauw Wit '34—DOSK 2-1, WT— Oranje Nassau afg., GenemuidenBe Quick '28 afg. Stand WVF Harkem. Boys ONS DOSK Urk WT Be Quick '28 Genemuiden BI. Wit '34 Oranje Nassau Eems Boys Derde klasse West 1 SSVUAltiua 3-1, Amstelveen—WOP afg., SDVB-— DOSC 3-0, Sparta N.—DESTO 1-2, ARC SDCP 2-1. Stand 19 14 4 1 32 40—16 18 10 5 3 25 38—22 18 8 5 5 21 26—26 19 8 5 6 21 26—24 19 7 6 6 20 25—21 18 7 5 6 19 30—27 18 6 6 6 18 29—37 18 8 1 9 17 24—30 18 5 3 10 13 23—35 18 4 4 10 12 21—27 18 3 0 15 6 20—34 SDVB 19 12 3 4 27 43—23 ARC 17 11 4 2 26 36—15 DESTO 19 11 3 5 25 50—24 SSVU 18 7 8 3 22 38—31 Sparta 20 7 7 6 21 36—30 Amstelveen 18 8 4 6 20 31—19 DVS '33 19 8 3 8 19 33—33 Altius 19 8 3 8 19 28—37 DOSC 19 4 2 13 10 23—52 WOP 18 2 5 11 9 22—54 SDCP 20 1 6 13 8 18—50 Derde klasse OostESAOranje N. afg., DOS '37Bergentheim 3-3, Vr.- hoopse BoysLunteren 1-1, VRC Voorwaarts afg., HHCOWIOS afg., Enter VooruitElburg afg. Stand DOS '37 21 11 5 5 27 3927 VRC 21 11 4 6 26 38—26 Vroomsh. B. 22 9 8 5 26 40—24 HHC 20 8 4 8 24 42—30 OWIOS 20 11 2 7 24 36—28 Voorwaarts 21 8 8 5 24 33—28 ESA 21 10 4 7 24 37—42 Lunteren 22 8 4 10 20 33—34 Bergentheim 22 4 8 10 16 37—46 Oranje N. 20 4 6 10 14 2640 Elburg 21 4 6 11 14 31—51 Enter V. 21 4 5 12 13 2956 West 1 - Vierde klasse C Kierden IJ FC afg., Flora BoysNSC afg., De MusketiersAltijd Paraat 3-0, Bloe- menkwartieirJonathan 1-3, AMVJ OSDO afg. Stand IJFC NSC Musketiers Veluwse B. Jonathan .AMVJ Bloemenkw. Flora Boys Hier den OSDO Altijd Paraat Oost vierde klasse A SKVBlauw Geel '55 3-3, OstrabekeDe Merino's afg., HarskampRedichem afg., Otter- lo—WS '65 afg., DTS '35—FHS 10-1, 19 11 4 4 26 4934 19 11 4 4 26 38—30 20 10 4 6 24 45—28 19 11 1 7 23 44—28 19 9 4 6 22 37—27 19 9 3 7 21 29—24 20 7 7 6 21 45—35 18 6 3 9 15 37—44 18 5 5 8 15 28—44 18 4 2 12 10 37—50 19 i 1 3 15 5 20—66 Sparta '57Bennek om afg. Stand DTS '35 21 17 4 0 38 81—18 SKV 22 18 2 2 38 95—23 De Merino's 21 16 0 5 32 80—26 BI. Geel '55 21 12 5 4 29 51—35 Ostrabeke 18 7 3 8 17 36—36 WS '65 20 6 5 9 17 24—35 Bennekom 20 5 6 9 16 27—32 Sparta '57 19 6 3 10 15 28—27 Otterlo 19 5 2 12 12 23—51 Harskamp 17 5 1 11 11 25—53 Redichem 19 3 4 12 10 25—56 FHS 21 1 1 19 3 20—80 VEENENDAAL Vierdeklasser De Merino's is zaterdag zonder zelf binnen de lijnen te komen voor een competitie match gepromoveerd naar de derde klasse. Daar de wedstrijd OstrabekeDe Merino's werd afgelast, vertrok een grote groep Veenendalers naar Wageningen om daar getuige te zijn van het due' tussen kampioenskandidaat SKV en het Edese Blauw-Geel '55, welk tear De Merino's in feite nog van promotie kon afhouden. Het treffen eindigde echter in een 33 stand en daardoor zijn de pupillc van de Tielse trainer Teunissen onbereikbaar geworden voor Blauw-Geel. De Merino's gaat dus dubbel feestvieren dit seizoen, daar de verenigiu in juli haar vierde lustrum viert.

De Vallei | 1969 | | pagina 11