Algemene Bank Nederland Goede perspectieven bij een groeiende onderneming Bon INSPECTEUR Heineken bier U bestelt Wij bezorgen ROYALE WOONHUIZEN medewerkers in 2- en 3-ploegendienst onderbazen onderhoudsmonteurs en bankwerkers bedieningsvakman bedieningspersoneel in de spuitgieterij en all-round bewerkingsvaklieden ALUMINIUM INDUSTRIE VAASSEN N.V: Werken én wonen op de Veluwe FINANCIËle INSTELLING Adverteren doet verhopen TE KOOP: Ruwharige FOXTERRIERPUPS Telefoon 05700 - 18393. Noord-Hollandsche Levensverz. Mij. N.V. van 1891 Verzekerings-Mij. „Noord-Holland" N.V. AGENT-INCASSEERDER HEERDE makelaarskantoor De Jong kunt U niet missen - geen dag! WOENSDAG r6 APRIL 1969 's avonds... dan een slokje werkzaam op het gebied van bezitsvorming vraagt De gedachten gaan uit naar een enthousiast persoon met een goede algemene ontwikkeling; een succesvolle ervaring als vertegenwoordiger in het verz. bedrijf strekt tot aanbeveling en biedt grote promotiekansen. Wijbieden derhalve interessante werkkring, aantrek kelijk salaris plus onkosten, premievrij pensioen en auto. Geheimhouding verzekerd. Uitvoerige sollicitaties worden ingewacht onder nr. B 88 bureau van dit blad. TE KOOP Heugaflor tegels Met schoonheidsfoutjes in de kleuren: rood, grijs en goud (spotprij zen). Zendt kaart of bel 3969. Zutphen, Meubel Comfort, Rozenhoflaan 42. Dit komt niet meer terug. Door de speciale plaats die de melkhancjelaar in zijn wijk inneemt, geniet hij het vertrouwen van de huisvrouw. Hij verkoopt dus het beste dat er is en zorgt zo voor te vreden klanten. Daarom heeft uw S.R.V.-melkman besloten uitsluitend en alleen merkartikelen te verkopen Bij hem weet u wat u koopt. En het kwaliteitspeil blijft constant. Uw S.R.V.- melkman is voor u een merkman. Heineken Zeer goede afstamming. Wegens uitbreiding kan worden aangesteld een in vaste dienst voor Epe, Vaassen en Apeldoorn e.o. Hij zal door een ervaren inspecteur worden opgeleid en ingewerkt. Voor jonge man met ambitie levenspositie met vast salaris, provisie, jaarlijkse superprovisie en premievrij pensioen. Salaris nader overeen te komen. Brieven met persoonlijke gegevens aan het bijkantoor Nieuwstad 107, Zutphen. Te koop nog te bouwen met centrale verwarming (in blokjes van 4). Ind.: hal met open trap naar le verd., flinke woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, met balkon, douche met 2e toilet, vaste trap naar zolder etc. Bij hoekwoningen garage mogelijk. Koopsom tussenwoning ƒ42.300,- incl. grond en C.V. Hypotheek mogelijk tot 90%. Benodigd eigen geld minimaal 5.100,-'. Inlichtingen geheel vrijblijvend bij Julianalaan 11 Heerde Tel. 05782-2096 't Lijkt wel of ik zuiniger leef. Elke maand was't hetzelfde de twintigste alles op! Je denkt iedere keer, laat ik nu zuiniger zijn, maar het geld vliegt door je vingers. Toen komt Wim met 't idee zijn salaris voortaan op een salarisrekening bij de ABN te laten komen. Niks hoor, dacht ik eerst, ik heb 't veel liever in handen. Maar. Wim zei: geld op een bank geef je minder gauw uit en het brengt nog 3x/i% rente op ook. 't Geld ligt nu al drie maanden niet meer thuis. Ik laat de bank mijn gas en licht en huur en zo betalen en ik doe boodschappen met betaalcheques in plaats van kontant geld. En wat zo gek is, ik hou af en toe wat over. Dat lukte me vroeger nooit. AUMNIUMFOUE •ALUMINlUMGtTWERK'PREaSJEGeWW Aluminium Industrie Vaassen is een modern aluminium-verwer- kend bedrijf, dat haar produktie momenteel sterk uitbreidt. Daarom is er op een aantal afdelingen plaats voor méér Voor onze Veredelingsafdefing, waar aluminiumfolie wordt bedrukt en andere bewerkingen ondergaat, zoeken wij enkele Bekendheid met flexo- en diepdruk alsmede rollensnijden is niet noodzakelijk, maar kan tot aanbeveling strekken. Kandidaten dienen te beschikken over de nodige leidinggevende eigen schappen. Onze Bedrijfstechnische Dienst, die alle voorkomende onder houdswerkzaamheden aan ons ultramoderne machinepark uit voert, willen wij uitbreiden met enkele ervaren op LTS-niveau. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Voor onze Veredelingsafdefing zoeken wfj bovendien mede werkers die wij willen opleiden tot De theoretische en praktische opleiding geschiedt in werktijd. Leeftijd tot 40 jaar. Daarnaast beginnen wij op korte termijn met de opleiding ven Voor deze functies is een speciale vooropleiding niet vereist; enig praktisch-technisch inzicht is echter noodzakelijk. Leeftijd tot 40 jaar. Aluminium Industrie Vaassen verleent aiie medewerking voor het verkrijgen van woonruimte! Als U nadere inlichtingen wenst, zend dan meteen onderstaande bon of een briefkaart aan de Afdeling Personeelszaken van Aluminium Industrie Vaassen N.VPostbus 2 te Vaassen. Zend mij omgaand nadere inlichtingen over werken in ploegendienst bij Aluminium In dustrie Vaassen Naam Adres Woonplaats. Leeftijd Beroep. Dochteronderneming van Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V.

De Vallei | 1969 | | pagina 14