O Metromarkt De Gruyter Wat is een jamboree? Een feestelijke internationale bijeenkomst. Welnu, bij De Gruyter is het een jamboree van jams. Natuurlijk is daar de hele reeks frisse, rinse, verse, fruitige natuurjams van eigen malse bodem: Betuwe, Hero en De Gruyter. Maar ook de beroemde Old English bitterzoete marmelades, de smeersmeuïge lemon curd uit Schotland, exotische vijgenjam uit Israël. U vindt frivole zonnejam van ananas naast Oosters-hete gember-jelly, vitaminerijke rozebotteljam naast (ooit geproefd?) grapefruitjam. Ja, totaal vindt u bij De Gruyter liefst 48 verschillende merken en soorten jam. Tel daarbij op de 9 verschillende soorten honing, waaruit u bij ons kunt kiezen, de 4 soorten stroop, de 6 soorten chocoladepasta en u begint te begrijpen waarom steeds meer mensen niet alleen voor hun koffie maar voor al hun boodschappen komen kiezen uit de heerlijke overvloed van Metromarkt De Gruyter. Vrije keuze bij De Gruyter In een wereld die steeds meer wordt afgestemd op 'de massa', verdedigt De Gruyter de vrijheid van keuze van iedereen persoonlijk. Dus ook van u, mevrouw. SpaarService De Gruyter De Gruyter's spaarservice biedt u 3 spaarmogelijkheden. Voor elke 25,— die u spaart ontvangt u 27,50 contant, dus een rijksdaalder extra. Of u kiest een rentespaarbrief die in 5 jaar aangroeit tot ƒ37,50. En steeds krijgt u 3 droomwens-bestelkaarten voor luxe huishoudelijke artikelen met grote korting. Vraag de droomwens-catalogus in uw metromarkt. ÉMPlgi 5; Grapefruitmarmelade Vijgenjam Betuwe Gold Bosbessen Betuwe Gold Abrikozen Betuwe Gold Ananas De Gruyter Appel/Pruimen Betuwe Gold Zwarte Kersen o Abrikozenconfiture De GruyterFrambozen/Bessen De Gruyter Appel/Kersen -Hero Zwarte Kersen De Gruyter Appel/Aardbeie Hero Aardbeienconfiture Hero Bosbessenconfiture Hero Abrikozen De Gruyter Gold Bosbessen Chivers er Marmelade Chivers Lemon Curd Hero Kersen Hero Monopack Abrikozen Aardbeien Oranjemarmelade Bato Aardbeienjam voor Bato Abrikozenjam voor Internationaal assortiment,merkkwaliteit, marktprijs, plus snelle kassaservice, want dat is wat u wilt. Ga ook gezellig metromarkten en ontdek: f "i

De Vallei | 1969 | | pagina 18