wolfheze unicum TRIUMPH Esso heeft alles uoor uui auto Esso SEruiiE gaat steeds uerder. ll administratief medewerkster (Esso) verpleger Isterl assistent therapie leidstet zïekenverzorgster PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS „VOGELENZANG" put in what the others leave out Wolfheze (bij Arnhem.) Tel. 08308 - 241 Stap de boeiende wereld van Esso auto-artikelen binnen. U vindt bij vele Esso dealers letterlijk alles voor uw auto. Alles door Esso gemaakt voor extra veiligheid op de weg. Esso banden met ijzeren greep, Esso accu's met de langste adem, voordelige Esso auto gordels in vier kleuren. Stormvaste Esso ruitewissers, die zelfs windkracht 8 trotseren. Esso zwaargewicht veiligheidsdriehoeken, die voldoen aan alle wettelijke eisen. Kortom, wat u ook zoekt, Esso heeft 't. Van sleepkabel tot reserve lampenset en van cleaner tot poetskatoen. Esso heeft letterlijk alles voor uw auto. parket Automobielbedrijf Willem H. A. de Vries. Stationsplein 3. Apeldoorn, tel. 05760-19139 TRIUMPH 2,5 RI. ZATERDAG 26 APRIL 1969 BEN JE ZELFSTANDIG? Wil Je iets bereiken en betekenen? Kies dan een Interessant en mooi beroep. Volg een opieiding voor Een bekende opleiding met verschillende mogelijkheden voor mi en later. Plaatsing ais leerling te o.a. afhankelijk van de genoten voor opleiding en de persoonlijke geschiktheid: WH Je meedoen aan creatief denken en handelen in de verzorging van zieke medemensen, schrijf dan naar afdeling Personeels zaken. Coupon vo< or inlichtingen Naam: Straat: Plaats: Wil gaarne meer weten over de^Slfheze- opleiding. Nw. A. Psych. Ziekenhuis Ver. tot Chr. Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Zoekt U een administratieve funktie met echt afwisselende werkzaamheden Wij zoeken op korte termijn een voor de personeelsadministratie. Zij krijgt de volgende taken: het verzorgen van de correspondentie rond de personeelswerving, assistentie bij de personeelsregistratie, diverse administratieve werkzaamheden. Voor een juiste vervulling van deze functie achten wij een Mulo-opleiding en het bezit van een type diploma gewenst. Leeftijd ca. 20 jaar. Schriftelijke sollicitaties van candidaten met een protestans-christelijke levensopvatting te richten aan de geneesheer-directeurRijksstraatweg 113, Bennebroek (NH). Van auu tot autogordel In Zweden en Finland gróéit niet alleen hout, de mensen léven er mee! Die aparte sfeer, die warmte en gezelligheid die hout geeft, is door de Zweden en de Finnen tot een levenskunst gemaakt. Daarom weten zij ook, beter dan wie ter wereld, hoe je hout moet behandelen, moet bewerken. Zodat het ook in Nederlandse huizen die aparte gezelligheid, die voorname sfeer kan brengen. Daérom komt Unicum parket uit Zweden en Finland! Parket is in, wrijven is uit Tot die speciale bewerking van het Zweedse en Finse Unicum parket hoort:nooit meer wrijven! Unicum parket is absoluut vlekvrij. Het wordt in één dag gelegd op elke ondervloer, dus óók op beton! En als u gaat verhuizen, neemt u het eenvoudig mee! Dankzij de speciale konstruktie. En dat alles vanaf f 37,50 per m2 kompleet gelegd! Dit superieure parket wordt bij u gelegd in één dag vanaf f 37,50 per m2 (ink!. BTW)! Een waardevaste vloerbedekking voor uw leven! Want nogmaals: Unicum parket is OPNEEMBAAR! Aarzel niet langer. Vraag vrijblijvend om prijsopgave of vertegenwoordigersbezoek aan huis! BON Ik verzoek u om prijsopgave/bezoek aan huis voor Unicum parket. Naam: Plaats: Straat: Opzenden aan: „UNICUM" N.V., antwoordnummer 131, Haarlem. Plak geen postzegel, die betalen wij! N.A.C. Unicum N.V.: Hoofdkantoor Haarlem, Rustenburgerlaan 41, telefoon 023-14426. Filialen: Apeldoorn, Loolaan 51, telefoon 05760-14227. Rotterdam, Wijnhaven 100, tel. 010-139811, concurrent? Laten we het maar meteen stellen: de enige con current van de Triumph 2,5 P.I. is de Triumph 2,5 P. I. Waarom we dat zo boud durven stellen? Oordeelt u zelf maar: de Triumph 2,5 P.I. is de eerste Engelse saloon met Petrol Injection als standaarduitvoering. Benzine-inspuiting. Het meest ingenieuze, efficiënte brandstof systeem.Onder nauwkeurig afgemeten druk en exact afgepast wordt de benzine in elke cylinder gespoten. 't Resultaat? Verbluffend. Even met de punt van uw schoen op het gaspedaal en de 2,5P.I. stuift weg! Geen wonder zult u zeggen6 cylinders2500 cc 145 pk. Natuurlijk spelen die een belangrijke rol. Maar nog belangrijker is, dat u die enorme power op elk moment tevoorschijn kunt roepen. Bliksemsnel. Met één drukje van uw voet.DM is 't geheim van de 2,5 P.I. Duur in het gebruik? Geen sprake van. Het P.I. systeem met zijn efficiënte benzine-inspuiting vergt geen druppel brandstof méér. Acceleratie? In 7,5 sec. zit u geruisloos van 0 op 80 km/uur. Topsnelheid? Een dikke 175 km/uur. De veiligheid van de wagen wordt gewaarborgd door de speciale bekrachtigde schijfremmen op de voorwielen en de volledig onafhankelijke vering, het instrumenten-paneel, dat in één oogopslag is te over- zien,eiL ga zo maar door. En het comfort? Royaal! Bekijk de wagen eens van binnen: met de hand vervaardigde, echt lederen bekleding, weelderig tapijt, notehouten dashboard, electrische klok, aansteker, neerklapbare armsteun. Enzovoorts. Hoe duur is de 2,5 P.I. dan wel? f 14.060.- (f 15.747,20 incl. BTW, af Gouda).'n Prijs, waar alleen een ander® Triumph 2,5P.I. tegenop kanl BRITISH Leyland Motor Corporation (Nederland) N.V., Nieuwe Gouwe O. Z. 40, Gouda. TeL 01828 - 4844

De Vallei | 1969 | | pagina 20