Utrechtse formatie kreeg hulp van ongeïnspireerd Veenendaal DVSA roemloos ten onder in Mijdrecht: 9-2 Sparta kreeg ereprijs voor knotsoefening STV-Climax 2 reeds dicht bij promotie Overwinning van VLTC op Happy Days (2-6) Kampioen Panters bleef ongeslagen Sportvereniging „Arena" opende nieuw clubhuis Grebbewandeltocht voor tiende maal in successie Vergeefse rek vm v.v. Resteren Ruime overwinning van SKF: 7-3 GEFLATTEERDE ZEGE VAN YEENSE BOYS Geen krachtsverschil bij Hees-Valleivogels Amateurvoetbal in cijfers Yaardigheidsproeven van D.O.T.O.-jeugd Rhenense zondagteams weer op winst Blue Socks-jeugd oppermachtig in Utrecht: 2-15 Stichtse Boys ondanks verlies kampioen Turnen Lawntennis Veenendaalsen beginnen echter volleybalmoe te worden Brandweer haalt radio-artiesten naar Eist Ruit sneuvelde Overwicht Tafeltennis Afd. Nijmegen Korfbal Tennis Honkbal MAANDAG 28 APR L fffi -r VEENENDAAL De voorlaatste thuiswedstrijd van Veenendaal is bepaald niet de beste geworden. Het Bunnikse EMS, dat als tegenstander fungeerde, heeft door een doelpuntloos gelijk spel op de Salamander juist voldoende pun ten vergaard om veilig te zijn voor degradatie en de ploeg was daardoor bij zonder tevreden met het resultaat van de ontmoeting tegen Veenendaal. Be langrijker was echter dat Veenendaal nu definitief is uitgeschakeld, daar Stichtse Boys, ondanks verlies tegen Zwaluwen Vooruit, de titel kon bemach tigen. En dat kwam door het éne winstpunt die Veenendaal gistermiddag be haalde. Het leek er na een kwartier spelen overigens al op dat Veenendaal geen aan spraken meer wilde maken op een mogelijke beslissingswedstrijd met Stichtse Boys. Daarvoor was het spel van de thuisclub te zwak en ongeïnspireerd. Met wat meer elan en doorzettingsvermogen zou Veenendaal beslist tot winst zijn gekomen tegen EMS, dat vooral in de eerste helft minder kwaliteit toonde dan de gastheren. De wedstrijd was nog maar nauwe lijks begonnen of Veenendaal kreeg al enkele zeer goede scoringskansen. Op nieuw bleek echter dat er te weinig stootkracht aanwezig is in de voorhoe- "de van de geelblauwen. Met wat meer overleg en doortastendheid zou een 2 of 3-0 voorsprong geen onmogelijke zaak zijn geweest. Nu echter bleek Jan Suk kel te traag, Co van Barneveld een slecht schutter, Stef Rebergen een zwer ver en Wim Derksen besluiteloos te zijn. MIJDRECHT Het zondagelftal van DVSA heeft gisteren in Mijdrecht een beschamende 9-2 nederlaag gele den tegen RK Stormvogels, de ploeg die in de eerste klasse B vecht tegen het degradatiespook. De oorzaken van dit zware verlies zijn de uitermate slechte vorm waarin de Amerongse club momenteel ver keert en de totaal falende arbiter, die het duel in Mijdrecht leidde. Hij kende minstens drie off-sidedoel- punten toe en hierdoor raakte DVSA, toch al niet al te zeker deze middag, nog meer aan het wankelen. De scheidsrechter toonde zich niet al te goed op de hoogte met de buiten spelregel, want van de vier doelpun- te die degradant Stormvogels voor rust scoorde, waren er twee duidelijk off-side. DVSA raakte hierdoor zo ontmoe digd dat het totaal uit vorm geraakte. Ook in de tweede helft konden de Amerongers geen weerstand bieden aan de thuisclub, die herhaaldelijk werd bevoorrecht door de referee. Nog vijfmaal moest de Amerongse goalie zwichten en DVSA kon hier door Cees van Ameren slechts twee doelpunten tegenover stellen (9-2). AMERSFOORT Afgelopen zater dag werden in de sporthal in Amers foort de kampioenschappen van de Stichtse Turnkring afgewerkt op de on derdelen knots- en ritmische oefenin gen. Het Hilversumse HGV behaalde drie ereprijzen bij de ritmische oefenin gen en werd daardoor kampioen van de Stichtse Turnkring. Sparta vergaarde op het onderdeel knotsoefening 49 pun ten en legde ook beslag op een ereprijs. Vanaf half drie werd er in Amers foort door ruim 800 meisjes hard ge werkt op deze onderdelen. De meisjes van HGV uit Hilversum excelleerden bij de ritmische oefeningen en behaal den niet minder dan drie ereprijzen. Ook Sport Vereent uit Utrecht eiste op dit nummer een ereprijs op, waardoor, der traditie getrouw, het eremetaal in Amersfoort, Utrecht en Veenendaal te rechtkwamen. Sparta werd eerste op het onderdeel knots-oefeningen met 49 punten en Hy- giëa uit Zeist werd tweede met 48.6 punten. Bij de ritmische oefening scoorde HGV uit Hilversum 52.6 pun ten en 52.2 punten, terwijl men op de trainingsoefening 50.2 punten liet note ren. De voorbereidingen voor deze wed strijd werden bij Sparta getroffen door mevr. A. G. Vaartjes-Jacobs. Op het middenveld ging het wat be ter, zeker als Arie Schans in actie kwam. Deze moest zich echter herhaal delijk bemoeien met de verdediging, waarin vooral aanvoerder Cees Gerrit sen snelheid te kort kwam. Gelukkig bleek Cees Henzen in een uitstekende vorm en hij was het die voor een be langrijk deel de taak van Gerritsen overnam door vrijwel elke sprint met Postma of J. Onwezen te winnen. Kort voor rust kreeg Schans een zeer fraaie scoringskans toen hij een voor zet van rechts afwerkte, maar op het laatste moment kon de snel ingrijpende doelman Weiman hem het scoren be letten. In de tweede helft kwam EMS ge vaarlijk opzetten. Vol geestdrift pro beerden de gasten een doorbraak te forceren maar met Arie Schans als ex tra man in de verdediging deed de ach terhoede van Veenendaal deze onver wachte aanvalspogingen mislukken. Na een kwartier kreeg Veenendaal weer wat ruimte en kon het opnieuw tot aanvallend spel komen. Een stevig offensief bleef echter uit en pas in de slotfase kwamen er interessante duels voor het doel van de gasten. Opmerkelijk was het dat steeds weer Cees Hensen als „moderne back" naar voren kwam om de bal herhaaldelijk fraai voor hét doel van EMS te plaatsen De Veenendaalse aanvallers wisten er evenwel geen gebruik van te maken, zo dat na anderhalf uur de beginstand nog op het scorebord prijkte (0-0). ENSCHEDE De verre reis naar Enschede heeft het tweede team van STV-Climax een grote zege opgele verd. De reserves van Entac werden met 1-9 duidelijk teruggewezen en het lijkt niet prematuur te voorspellen dat de Veenendalers nu waarschijnlijk naar de overgangsklasse zullen pro moveren. Zowel Be Quick als Entac zou in de afdeling waarin STV-Cli max 2 deze competitie uitkwam nau welijks de middenmoot hebben ge- gehaald. Hoe het met de krachtsver houding van de 4e kandidaat, M. v. R. uit 's Heerenberg, staat zal deze week blijken wanneer dit team b(j STV-Cli max op bezoek komt. In de wedstrijd kon alleen David éénmaal tot een overwinning komen en wel tegen v. Dam. Bos moest tegen Krom één game laten schieten terwijl Goldersma alles in 2 games verloor. Deze week wordt ook 'n begin gemaakt met de strijd om de Wildschutbeker. De teams die onder 1 en 2 spelen moeten beide naar Renkum om teams van Kr. en Vr. te ontmoeten, terwijl het derde Veenendaalse team op bezoek moet bij Semper-Avanti 2. RHENEN De wandelsportvereni ging „De Vrolijke Jantjes" in Rhenen organiseert op zaterdag 17 mei voor de tweede maal in successie de jaar lijkse Grebbewandeltocht. De tocht wordt gehouden onder auspiciën van de KNBvLO kring Arnhem en omge ving. De deelnemers kunnen starten op afstanden van 5, 10, 15 en 20 km. Er wordt gestart bij het verenigings gebouw Irene in het Kon. Elisabeth- plantsoen. Op het sportpark Candia is een verplichte rust gepland voor de wandelaars. De EMS-goalie onderschept een Veenendaalse aanval. Derksen en Van Barneveld zijn te laat gekomen. OPHEUSDEN Kesteren 1 kwam zaterdag niet in het veld, en zag hier door Opheusden 1 weer dichterbij ko men. Kesteren moest tegen HSV 1 spe len, maar toen het in Nijmegen aan kwam bleek het terrein te zijn afge keurd, zonder dat Kesteren hiervan be richt had ontvangen. Opheusden 1 speelde ook in Nijme gen en wel tegen VVS 2, dat niet volle dig in het veld kon komen. Opheus- dens voorhoede stak deze middag in goede voerm en wist met de rust reeds een 0-2 voorsprong te verkrijgen. Ook na rust een sterker Opheusden dat de eindstand tenslotte op 0-4 bepaalde. Daardoor kreeg het weer aansluiting met Kesteren 1. De wedstrijd Opheus den - Kesteren (die nog steeds niet is vastgesteld) zal hier wel een beslissing moeten brengen. Sparta 2 kwam thuis in de modder uit tegen Oranje-Blauw. Enkele Opheusdense spelers dachten dat de wedstrijd zou worden afgelast, zodat Sparta lang niet compleet in het veld kon verschijnen. Tot aan de rust hield Sparta stand, maar toen moest het twee doelpunten toestaan aan Oranje-Blauw. Eenmaal wist Sparta nog tegen te scoren (1-2). Het lot van Tra janus 1 is wel bezegeld. In de belissen- de strijd tegen FHS zag het weer geen kans om te winnen. De ploeg verloor met 3-2 en gaat daardoor onherroepe lijk degraderen. De stand in de le klasse is Kesteren 1 13 12 0 1 24* 70-11 Opheusden 1 13 11 1 1 23 57-13 UNI W 1 16 8 3 5 19 41-32 HSV 1 15 7 2 6 16 40-33 WS 2 15 6 4 5 16 39-37 Oranje Blauw 1 17 5 4 8 14 29-31 Sparta 2 14 4 4 6 12* 36-26 PGEM 1 14 4 2 8 10 24-43 FHS 2 15 3 4 9 10 21-68 Trajanus 1 18 1 0 12 0** 17-61 gestaakte wedstrijd Spartak 2- Kesteren 1 1-2 niet opgenomen; 2 punten in mindering wegens niet opkomen. VEENENDAAL Zondagmiddag heeft VLTC ook de tweede competitie match in een zege omgezet. Het won in Tiel van Happy Days I met 2-6. B(j de stand 0-6 verloren de Veenendalers de twee gemengd-dubbelspelen, waardoor Happy Days nog twee games kon win nen. Het zaterdag-seniorenteam kwam in Arnhem tegen Presikhaaf niet tussen de lijneil, omdat de match werd afge last. Ook de junioren van VLTC moes ten de strijd bij de stand 1-3 voor ETC II uit Ede staken wegens de regen, doch deze strijd eindigde toch in een over winning van ETC II, daar de resteren de games geen invloed meer hadden op de einduitslag. Het seniorenteam speelde zondag een goede partij tennis. Het moest in Tiel weliswaar genoegen nemen met een ge brekkige accommodatie, maar dat weer hield de Veenendaalse équipe niet van een fikse overwinning. De laatste twee spelen werden verloren, maar de zege was bij de stand 0-6 al een feit. Het was de tweede achtereenvolgende over winning van dit team en het ziet er naar uit, dat de ploeg deze competitie hoog zal eindigen. De dedetailleerde uit slag tegen Happy Days luidt: le heren enkel: F. R. Kat - H. van Schuppen 0-6, 0-6; 2e heren enkel: C. Hoofs'- H. Veerkamp 1-6, 3-6; le dames enkel: W. Weers - M. v. Stuyvenberg 4-6, 3-6; 2e dames enkel: M. Hooft - W. de Haas 3-6, 6-2, 1-6; heren-dubbel: Hooft/ VEENENDAAL Afgelopen zater dag zegevierde het eerste twaalftal van SKF met 7-3 over het team van Haar lem. Deze ploeg verkeert in de degra datiezone en er kon dus op heftige te genstand worden gerekend. Het begin was sensationeel, want 3 aanvallen betekenden evenzovele doel punten. SKF bleef aan de gunstige kant van de score want Gert v. Schoonho ven en André v. Rossen waren de ma kers van de eerste 2 treffers. Er werd in vrij hoog tempo gespeeld. Vooral in het middenvak ging de bal snel van hand tot hand terwijl de aanval dit tempo goed overnam. Zeker in deze periode was SKF ster ker en wist dit ook in doelpunten uit te drukken. Na ongeveer een kwartier zorgde aanvoerder v. Rossen met een kopie van zijn le doelpunt voor 3-1. Aanvankelijk wilde het na de vak wisseling niet zo best lukken, maar omdat ook de Haarlemmers niet over schutters bleken te beschikken kreeg de 3e aanval van de Veenendalers tijd zich wat beter in te spelen en het was v.d. Pol die voor 4-1 zorgde. Toen Tineke van Beek kort voor rust van enorme afstand 5-1 liet aantekenen konden de blauw-gelen met gunstiger vooruitzich ten aan de thee beginnen. Al spoedig na de rust werd het duidelijk dat SKF het offensief van de eerste helft niet kon volhouden. Het tempo zakte en het plaatsen en schieten werd onzuiverder. Gert v. Schoonhoven schoot van af stand raak (6-1) maar kort daarna produceerden de bezoekers hun 2e tref fer en toen hun le aanval hierna de stand op 6-3 bracht probeerden zij met geweld om tot een beter resultaat te komen. In deze periode nam Gert Sukkel de plaats in van de aan zijn hand gebles seerde Kees Heikamp. De beslissing viel toen de produktieve v. Rossen de stand op 7-3 bracht. De SKF-korfballers kunnen het in dit seizoen mogelijk nog tot de 4e plaats brengen, maar dan zul len zij zaterdag van Oosterkwartier (eveneens uit Haarlem) moeten winnen. Er bleef na het duel van zaterdag een „moeilijke" vraag over, namelijk of een strafworp in de korfbalsport als een zware straf mag worden betiteld. In de wedstrijd SKF-Haarlem werden zes strafworpen genomen enalle gemist! IJzendoorn - v. Schuppen/Hardeveld 5- 7, 3-6; dames-dubbel: Weers/IJzen- doorn - Slotboom/de Haas 4-6, 2-6; le gemengd-dubbel: Hooft/IJzendoorn - v. Stuyvenberg/v. Hardeveld, 6-3, 6-8, 6- 3; 2e gemengd-dubbel: Weers/Kat - Slot boom/Veerkamp 11-9, 6-4. De junioren hadden het zaterdagmid dag op de banen aan de Dennelaan heel wat moeilijker. Na de eclatante zege van verleden week op de jeugd van Rhe nen was de verwachting, dat deze for matie thuis wel zou zegevieren over het Edese ETC II, maar het pakte anders uit. Dieneke van Stuyvenberg verloor het meisjes-enkel van W. Velzen met 3-6, 1-6 en het jongens-dubbel eindig de eveneens in een Edese zege (6-8, 7- 9). Hent Witters won zijn partij tegen J. G. Upmeier met de setstanden 6-2, 4-6 en 6-3 en het meisjes-dubbel werd gewonnen door ETC (5-7, 6-2 en 0-6). Het gemengd-dubbel werd bij de stand 6-2 en 2-0 afgebroken door de over vloedige regen. Dit onderdeel wordt niet meer overgespeeld, daar het geen in vloed meer heeft op de einduitslag. ETC II won verdiend met 1-3. VEENENDAAL Kampioen Panters heeft kans gezien de competitie onge slagen te beëindigen. Het trad voor de laatste competitiewedstrijd in de Amers- foortse sporthal aan tegen VIOS 2 en behaalde een verdiende 0-3 overwin ning. De eerste set verliep nogal moeilijk, want met 't kleinst mogelijke verschil (14-16) werd de buit binnengehaald, doch de volgende twee sets waren met de standen 7-15 en 8-15 duidelijk voor Panters. Het wordt een zeer belangrijke week voor de dames van Panters, want op Koninginnedag treedt dit team in Roermond tegen de W Roermond voor het eerste promotieduel en op 3 mei thuis tegen dezelfde formatie binnen de lijnen. VIOS 2 staat bekend als een zeer fel verdedigende tegenstandster. De ploeg vocht duidelijk voor de eer de kam pioen een nederlaag toe te brengen en vooral defensief steeg het naar een gro te hoogte. Panters zat bij 3-10 welis waar heel dicht bij de setzege, maar VIOS dacht niet aan opgeven en knok te dapper terug. In een lange rush, ge holpen door enkele grove verdedigings blunders bij Panters, stoomde het door naar 9-10. Toch zag de Veenendaalse équipe kans op setpoint te komen bij 12-14. VIOS gaf het niet op en vocht zich kranig naast Panters op 14-14. Maar met enkele plaatsballen maakte Panters deze eerste set winnend uit (14- 16) en stond op 0-1. VIOS 2 had in deze eerste set, die bijna een half uur duurde, kennelijk al haar kruit verschoten, want in de SCHERPENZEEL Het zaterdag elftal van Scherpenzeel heeft in een goede wedstrijd tegen Veense Boys met 3-1 verloren. Het was een span nend en zeer sportief duel. Er heeft lange tijd een gelijk spel ingezeten, maar in de laatste 10 minu ten wist de thuisclub de strijd in haar voordeel te beslissen en hierdoor de kansen op het kampioenschap te be houden. In de 5e minuut mocht doelman Rui tenbeek niet klagen toen uit een goed schot van Vlastuin de bal door de paal werd gekeerd. Doelman Rotte, wegens een blessure na lange tijd weer onder de lat bij Scherpenzeel, kon in de 15e minuut zijn kunnen tonen toen hij een hard schot van middenvoor B. Dasse- laar fraai tot hoekschop verwerkte. Na een half uur schoot T. Ruiten beek bij Scherpenzeel tegen de paal. In de 35e minuut kwam W. van Deuve- ren ten val in het strafschopgebied en de scheidsrechter zag er een straf schop in. Het was Dasselaar die het vonnis voltrok (1-0). Na de rust kregen de toeschouwers een spannende en gelijkopgaande strijd met wisselende kansen te zien. Na een half uur werd J. van den Bo- venkamp ten val gebracht. Het was een zelfde geval als voor rust en Baardemans bracht de stand op 1-1. Maar Veense Boys had de langste adem. In de 80e minuut brak de scherp opgestelde Van Deuveren door en het was 2-1 voor de thuisclub. Scherpenzeel gooide nu alles op de aanval en zoals zo vaak gebeurt vie len ook nu de doelpunten aan de ande re kant. Toen in de 85e minuut weer W. van Deuveren doorbrak en doel man Rotte het nakijken gaf was de strijd beslist (31). Een wat geflatteer de zege van Veense Boys. RHENEN De sportvereniging „Arena" uit Rhenen nam zaterdagmiddag offi cieel het nieuwe clubhuis in gebruik. Dank z(j de medewerking van het gemeen tebestuur kreeg men de beschikking over de vroegere kantine van het personeel van de dienst van gemeentewerken in de barak aan de Molenstraat, die was leeg gekomen door de ingebruikneming van het nieuwe dienstgebouw aan de Ban- tuinweg. Met de talrijke leden werd van deze oude kantine een aantrekkelijk club huis gemaakt, voorzien van het nodige meubilair en enkele versieringen. Dank zij de medewerking van de heer J. Drost kreeg de vereniging ook de beschikking over een televisietoestel, dat tijdens de ingebruikneming al volop in bedrijf was tijdens de uitzending van de Engelse cupfinal. De heer Komduur hield, bij afwezig heid van voorzitter Harpe, die om per soonlijke redenen was verhinderd, een korte openingstoespraak. „Dat „Arena" een eigen home heeft gekregen is een hoogtepunt in ons ver enigingsleven", aldus de heer Komduur. „Buitengewoon grote medewerking heb ben wij daarbij ook in financieel op zicht. Verder hebben talrijke leden van onze vereniging ontzettend vel werk be langeloos verricht". Olaf Evers, de jongste pupil van de vereniging, mocht daarna bij wijze van openingsceremonieel dwars door de pa pieren deur springen. Hij kweet zich vol vuur en verve van deze taak, zo als op de foto blijkt. Wethouder T. van Lienden woonde namens het gemeentebestuur de ope ningsplechtigheid van het nieuwe „Are na-clubhuis" bij. ELST De vrijwillige brandweer organiseert op Koninginnedag een ont spanningsprogramma met radio-arties ten op het plein van* de openbare lage re school en niet in de muziektent, zo als aanvankelijk was aangekondigd. De deelnemers voor de optocht wor den 's middags om half twee bij de openbare lagere school verwacht. OPHEUSDEN Vrijdagavond ont stond er een vechtpartij in cafetaria H. aan de Koningstraat tussen een 5- tal Ambonezen en twee jongens uit Do- dewaard. Een grote ruit en enig meubi lair sneuvelde in dit gevecht. De poli tie heeft de zaak in onderzoek. tweede set kon het zich niet meer met Panters meten. De Veenendaalsen trok ken nu onder aanvoering van Wil Schoemaker fel in de aanval en druk ten VIOS sterk in de verdediging. Na de stand 2-5 werd het al snel 3-8. VIOS kwam terug tot 5-8, maar Pan ters liep daarna snel weg naar 5-11. Er was voor VIOS geen houden meer aan en Panters drukte door naar 7-13. De Veenendaalsen bleven meedogenloos doorbeuken met harde aanvallen en de ze tweede set werd eveneens een prooi voor Panters met 7-15 (0-2). In de derde set heeft VIOS er nog van alles aan gedaan om een beter re sultaat te bereiken, maar het zat er niet in. Panters bleef nu een duide lijk overwicht behouden en met een se rie goede aanvallen bracht het VIOS aan het verstand geen set te willen afstaan. Panters liep dan ook weg naar 2-5 en een aantal minuten later stond de stand 6-10 reeds op het scorebord. Het spelpeil zakte door de wat zwakke leiding steeds verder. Panters speelde duidelijk op de aanval en eiste ook de ze set met 8-15 voor zich op (0-3). Panters speelde een vrij goede partij volleybal en was duidelijk sterker. Toch lijkt het alsof de kampioensploeg uit Veenendaal volleybalmoe begint te wor den. Dit kan uiteraard wel eens fataal zijn zo vlak voor de promotiewedstrij den, waarin alles moet worden gege ven om de felbegeerde overwinningen kunnen boeken. SOEST Valleivogels heeft zater dag in de uitwedstrijd tegen leider Hees een 2-1 nederlaag moeten incas seren. In deze wedstrijd werd weer eens duidelijk hoe weinig krachtsver schil er in deze afdeling is. Gezien de spelverhoudingen had de uitslag net zo goed andersom kunnen zijn, want vooral in de tweede helft beheerste Valleivogels het spel volkomen en Hees maakte toen een zeer nerveuze indruk. Na een gelijkopgaande strijd wist Hees in de 15e minuut via zijn mid- voor de leiding te nemen. Net binnen het strafschopgebied kreeg de mid denvoor de bal vrij en met een hard schot in de bovenhoek werd doelman Vlastuin verslagen (1-0). Toen in de 17e minuut Hees een hoekschop nam, greep Vlastuin half mis en uit de doel- worsteling die ontstond verdween de bal via een knie van één der aanval lers in het doel (2-0). In de 28e minuut bracht uit een goed opgezette aanval J. Harskamp de stand op 2-1. Er kwam nu weer hoop in de Valleivogel- gelederen en men trok moedig ten aanval. Even voor rust leek het erop dat Vallei vogels gelijk zou maken, doch het schot van Harskamp was ver keerd gericht. Na de rust waren de Vogels overwe gend sterker en evenals voor rust stond de wedstrijd op hoog peil. Wat Valleivogels echter ook probeerde, de zeer hard werkende Hees-verdediging hield goed stand. Twee minuten voor het einde wist linksbuiten A. van de Wetering door te breken, maar de scheidsrechter floot voor buitenspel en hiermede was de laatste kans voor Valleivogels verkeken. Door deze ne derlaag blijft het degradatiespook Val leivogels bedreigen. 3e klasse D-Wesi 1: DonarDEV 1—<- Holland—WY 2—0; Ultrajectum—Vic toria 20; AmsvordeBaarn 5O; CDN —Zeist 1—1. Holland 21 36 Amsvorde 21 20 VVY 21 33 Victoria 21 IS Vriendenacfe. 21 26 DEV 21 IjT CDN 21 25 Ultrajectum 21 IV Zeist 21 22 Donar 21 lib Candm'66 21 20 Baarn lil 8 4e klasse H-West 1: JSV—Utrecht VeenendaalEMS 0-0; SaestumVrees wijk 46; SVFDe Meern 10; Zwa luwen VooruitStichtse Boys 1—0. Stichtse B. 21 29 Zwaluwen V. 21 21 (kampioen) De Meern 21 20 Veenendaal 20 24 Vreeswijk 21 20 JSV 20 24 Utrecht 20 19 Fortitudo 21 23 EMS II 15 Saestum 21 21 KDS 20 10 SVF 21 II Afdeling Utrecht le klasse A: MidlandiaKampong 22; Veense Boys—Amf. Boys 2—2 MinervaHoogland 32. Minerva 18 27 Soesterberg 17 15 EMM 17 25 Kampong 17 15 BDC 18 20 Veense Boys 16 13 Hoogland 17 «19 Scherpenzeel 17 13 Midlandia 17 19 Roda'46 t7 4 Amf. Boys 17 18 le klasse B: MSV'19—Utr. Boys 1—5; Bred erodesSCH 00; W.b. Duurste dePatria 01RK Stormvogels DVSA 0—2. Voorwaarts 18 28 PVC 18 15 MSV'19 17 24 W.b. Duwrat. 16 12 Brederodes 18 23 DWSV 17 12 Utr. Boys 18 23 RK Stormv. 18 12 DVSA 19 19 Patria IV 10 SCH 18 16 2e klasse B: De MeeuwenRivierwij- kers 10; Olympia'25DVSU 12; VSK DSO (U) 1—2. DSO (U) 16 23 VSK 17 14 Barneveld 16 21 Olympia'25 15 13 Maarssen 14 20 Mal. Muda 14 10 Rivierwijk. 16 20 De Meeuwen 16 8 DVSU 16 18 Oranje-Wit 14 7 3e klasse B: AresDorestad afgelast. SCHERPENZEEL Door gymnas tiekvereniging DOTO werd in het gymnastieklokaal aan de Beukenlaan vrijdagavond een aantal onderlinge wedstrijden georganiseerd voor de jeugd beneden twaalf jaar. Het hoofd doel van deze wedstrijden was om de jeugd een soort vaardigheidsproef te laten afleggen, waarmee tevens een diploma kon worden behaald. Er wa ren ongeveer 150 deelnemers. Na een interessante wedstrijd kon de voorzitter van DOTO, de heer Berkhof, de volgende prijzen uitreken: Kleutermeisjes: 1. Nina Wallet; 2. Mo- nigne Eichelsheim en 3. Ada de Ko ning. Kleuter jongens: 1. Martin Veen- vliet; 2. Henk Rustenhoven; 3. Evert van den Brandhof. Jongens I: 1. Gert Middendorp; 2. Mare Swamborn; 3. Rob Kooi. Jongens II: 1. Rob Veenhof; 2. Joep Eichelsheim; 3. Bartie van Schaik. Meisjesgroep I: 1. Karin van Voren; 2. Christel van Kolfschoten; 3. Hen- nie Treels. Meisjesgroep II: 1. Thea van der Scheur; 2. Harma van den Brake; 3. Renata van Vooren. Meisjesgroep III: 1. Mathilda van Kofschoten; 2. Ineke van Velzen; 8. Jeanette van Hussel. 8 mei worden de vaardigheidsproe- ven gehouden voor de leden boven 12 jaar. Deze wedstrijden staan onder leiding van het KNGV dat ook een jury aanwijst. RHENEN In het afgelopen week einde is de tweede wedstrijd van de tenniscompetitie gespeeld door de ten nisclub „Rhenen". De wedstrijden die voor zaterdag op het programma ston den konden geen doorgang vinden van wege het slechte weer. Deze ontmoetin gen zijn uitgesteld tot Hemelvaartsdag. De twee zondagteams kwamen beide eer tot winst. Het eerste speelde thuis tegen Heerde 1 en wist met 6-2 te win nen. De heren-enkel van P. Volten te gen F. Moerman ging verloren in een spannende partij (3-6, 6-2 en 4-6) en de gemengd-dubbel van P. Stevens en L. Vis contra Spitzers en Ten Doeschafce moest eveneens gewonnen worden ge geven (2-6, 5-7). Het tweede team kwam in Apeldoorn uit tegen „Tepci" 3. De Rhenenaren behaalden daar de grootst mogelijke overwinning (8-0). In alle partijen had den de Rhenenaren een zeer duidelijk overwicht. Volgende week staan de zwaarste ontmoetingen, voor de zondagteams op het programma. Winnen beide teams dan hebben zij hun kandidatuur voor het kampioenschap gesteld. Rhenen 1 speelt tegen „Daisy" 4 in Apeldoorn, terwijl Rhenen II „Quick" 3 uit Apeldoorn ontvangt. VEENENDAAL Het eerste en tweede senioren-negental van de Vee nendaalse honkbalclub Blue Soeks zijn de competitie passief gestart, daar de vastgestelde matches voor deze ploegen werden afgelast. De VHC-jeugd kwam wel in het veld. Het trad in Utrecht aan tegen HMS, welke formatie met 2-15 werd versla gen door de talentvolle Veenendaalse jongens. HMS was in het geheel niet opgewas sen tegen VHC, dat al in de eerste in ning een 0-7 voorsprong nam. De Utrechtse ploeg kwam terug tot 1-7, maar bij de volgende slagbeurt lie pen Blue Soeks uit naar 1-13. Machteloos stond het zwakke HMS te genover de techniek en snelheid van de gasten uit Veenendaal, die uiteindelijk finishten met een 2-15 overwinning.

De Vallei | 1969 | | pagina 13