Rook net zo goed voor 1.20 Golden Line-20 voorL20 Adverteert in dit blad Golden Line SCHULDEN? zei de heer Schelling in Goudswaard Waarom het Wolmerk-etiket u zoveel te vertellen heeft, als u een nieuw kostuum of een nieuwe mantel koopt. (met of zonder filter) BETONTIMMERLIEDEN KRAANMACHINIST &ec! Kunt u zich voorstellen, dat wij 't leuk vonden zo onverwacht een kerngezonde voorloper te ontmoeten van de hypermoderne Erres Was automaten? Mocht u meer willen weten over die Erres apparaten. Bekijk dan eerst de advertentie hiernaast nog eens. En stap vervolgens naar uw handelaar, 't Is de moeite dubbel en dwars waard. Ergens in Nederland moot een heleoow© slaan WASAUTOMATEN Een leuke, onverwachte reactie op onze advertentie (u ziet 'm hiernaast) van enkele weken geleden. De heer Schelling hèd zo'n stokoude wasmachine. We werden nieuwsgierig. En ja hoor. Op nummer 77 van de Goudswaardse Molendijk vergaten we even alle hypermoderne wasapparaten. Want daar stond een prachtexemplaar uit 1925! Een feilloos onderhouden, 44 jaar oude wasmachine. Waarmee mejuffrouw Schelling nog elke week haar was-voor-6-personen hagelwit wast. Een wasmachine met een rijk „verleden". Want de heer Schelling vertelde, dat deze curiositeit zonder schade de oorlog doorkwam en tijdens de watersnood van 1953 gedurende 4 weken onder water stond. De heer Schelling: „En kijk nu eens naar zo'n trommel. Nog net zo gaaf als toen we 'm in 1925 kochten? een druppeltje olie. Dat is alles. Ik zou 'm niet Juffrouw Schelling: „Een fantastische machine. Af en toe meer kunnen missen!' ALBOUW ZWOLLE MAANDAG 28 APRIL li „Kom maar kijken" stokoude Erres wasmachine. Of ie nog draait? Geen idee. Kom daar maar eens achter, ais je in de loop van 50 jaar duizenden en duizenden gezinnen aan een wasmachine geholpen hebt. Betrouwbare wasmachines. Die dagelijks overal in ons land hun nuttige werk doen. Een brok ervaring van zo'n 50 jaar Wat we daar nu mee doen? Volantomaten maken. 4 prachtige machines, die met al uw waswensen rekening houden. Een Tombomatic ontwerpen: wasautomaat met aangebouwde - aparte - centrifuge. (Zonder centrifuge heet ie Ecomatic.) En wie iets goeds maakt kan soepel zijn met de garantie: 2 jam* op alle onderdelen! U zou eens bij uw handelaar binnen moeten lopen. Kunt u zien,hoe 'n Erres er in werkelijkheid uitziet Hoe mooi hij is en hoe degelijk. En dat allemaal door die jarenlange ervaring. Plus het vertrouwen van heel Nederland. (Toch blijven we ons afvragen ,waar die stokoude Erres wasmachine staat...). 91920 C Zijn sigaretten u te duur? .4 SCHULDENREGELINGENd.W.Z. concentratie der betalingen op één punt voor particulieren, ambtenaren en zakendrij venden met zo mogelijk een overkoepe lende lening of bedrijfskrediet ter voorkoming van faillissement en(loon)beslag. verkoop enz. enz. Medewerking I erkenning van Voorschot- en Financlerings- banken alsmede met hen die zich belasten met de Invordering van schuldposten. LANDELIJK AD VIESBUREAU v. d. MIDDEN STAND gevestigd te Bussum. Koningin Emmalaan 18, telefoon 02159 - 1 69 03. vraagt voor Wezenlanden nieuwbouw ziekenhuis te en een Aanmelden bouwkeet Groot Wezenland Zwolle. Telefoon (05200) - 18946 of kantoor Assendorperdijk 18 Zwolle, telefoon (05200) - 12043. Alleen mode die het Wolmerk verdient, krijgt dat veelbegeerde etiket. Aan welke zware eisen moet die kleding voldoen? Ze moet van zuiver scheerwol zijn. Uiter aard. Maar ook modieus en up-to-date van model. Op al deze punten wordt Wolmerk-mode gecontroleerd. Kijk daarom even aan de binnenkant als u een kostuum of een mantel koopt. Ingenaaid Wolmerk-etiket? AkkoordI zuiver scheerwol LOOK! THAT'S Hierboven ziet u rechts een mantel, model LOOK Lockheed. Prijs f169.-. Links ziet u een kostuum, model Campari. Prijs met rok f159,-of met pantalon f 189,-. Verkoopadressen in uw directe omgeving worden u graag verstrekt door het Etec Service Kantoor voor de Benelux- landen, Kon. Wilhelminaolein 13/1-16-02. Ams'erc'- tel. (020) 15083? Et5

De Vallei | 1969 | | pagina 14