Vele landgenoten delen weer in met AMRO-spaarders profiteren van de volgende rentepercentages: 4y2% 6M% AMRO BANK EHBO-ploeg Amerongen kampioen van district Oranjegebak voor bejaarden Huisvrouwen Ger. Gemeente naar Texel Beroep is een prachtige levensvervulling AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK Huis Vluchten DINSDAG 29 APRIL 1969 KONINKLIJKE ONDERSCHEIDINGEN Ter gelegenheid van de verjaardag van koningin Juliana zijn vandaag behalve de al op de voorpagina vermelde Nederlanders nog honderden landgenoten al of niet bij bevordering koninklijk onderscheiden. Uit de lange lijst van namen en functies laten wij hieronder een uittreksel volgen Buitenlandse Zaken Ridder in de orde van de Nederland se Leeuw: Mr. S. baron van Heemstra, ambassadeur te Mexico; mr. E. L. C. Schiff, secretaris-generaal van het mi nisterie van Buitenlandse Zaken. Officier in de orde van Oranje Nas sau: Drs. Ch. B. Arriëns, gevolmach tigd minister aan de ambassade te Brussel; mr. W. J. baron De Vos van Steenwijk. hoofd afd. militaire en civie le verdedigingsaangelegenheden; prof. dr. E. M. van Zinderen Bakker, consul te Bloemfontein. Ridder in de orde van Oranje Nassau: C. G. Beverloo, kunstschilder te Parijs; S. E. van Praag, schrijver te Brussel; G. van Velde, kunstschilder te Parijs. Justitie Ridder Ned. Leeuw Mr. W. E. Boe- les. deken van orde der advocaten te Rotterdam; prof. dr. E. Jansen, Schoon hoven, hoogleraar Rijksuniversiteit te Leiden en rector van de Zendingshoge school te Oegstgeest; mr. W. H. Over- GEORGETTE HAGEDOORN Ridder Oranje Nassau beek, officier van Justitie te Utrecht; mr. H. E. Ras, raadsheer Hoge Raad te Den Haag; mgr. L. A. Th. Rooyackers, bisschoppelijk vicaris van de bisschop te Den Bosch; prof. dr. G. C. van Nif- trik, hoogleraar aan de gemeentelijke universiteit te Amsterdam; jhr. mr. F. F. Hooft Graafland, deken Nederlandse Orde van Advocaten in Zeist. Officier O.N.: J. G. Eckhardt, hoofd intendance rijkspolitie te Apeldoorn; mgr. prof. dr. J. C. Groot, rector Kath. Theol. Hogeschool te Amsterdam; mr. J. P. Hogerzeil, deken van Orde der Advocaten te Zwolle, wonende te Hat- tem; ds. J. R. Hommes, geref. pred. te Groningen; mgr. J. A. G. van der Hoog te. bisschoppelijk vicaris van de bis schop te Haarlem; ds. J. M. Snethlage, herv. pred. te Amsterdam; A. Th. W. Simons, secretaris Kath. Verbond voor Kinderbescherming te Den Bosch. Binnenlandse Zaken Ridder Ned. Leeuw: J. L. P. M. Teijs- sen, Eerste-Kamerlid te Waalwijk; B. J. van Buel, Tweede-Kamerlid te Oss; G. A. Kieft, Tweede Kamerlid te Utrecht; mr. A. M. I. H. Baeten, oud- Tweede-Kamerlid en burgemeester van Maastricht; P. H. Coppes, lid Ged. Staten van Noord-Brabant te Tilburg; mr. dr. J. Meulink, lid Ged. Staten van Overijssel te Enschede. Officier O.N.: L. F. W. Jansen, bur gemeester van Oss; mr. P. W. D. F. Joosten, gemeentesecretaris te Eindho ven; mr. J. M. J. Cornelissen, burge meester te Doetinchem; K. van Diepe- ningen, burgemeester van Barneveld; ir. J. J. M. Mohrmann, directeur Publieke Werken en Volkshuisvesting te Nijme gen; H. van Harskamp, commissaris van politie te Den Haag; A. L. de Boer, hoofdcommissaris van politie te Haar lem; K. J. Müller, hoofdcommissaris v. politie te Groningen. Ridder O.N.: R". T. Bijleveld, burge meester van Hattem; Th. P. baron Mac- kay, burgemeester van Hengelo (Gld.); mevr. drs. M. M. Doornink-Hoogen- raad, archivaris en conservatrice Zut- phens Stedelijk Museum; H. Gebbing te Steenderen; A. P. Gerritsen, raadslid te Zevenaar; J. Kleijnjan, raadslid te Rheden; J. E. Prakke, raadslid te Eiber gen; drs. D. Slettenhaar, wethouder van Lochem; W. H. Tiemens, chef stede- bouwkundige afd. Gemeentewerken te Arnhem; P. W. de Hertogh, directeur Oorlogsgravenstichting te Voorburg; mevr. A. M. de Ranitz, geb. jkvr. De Brauw. echtgenote van de burgemees ter te Utrecht. Onderwijs en Wetenschappen Ridder Ned. Leeuw: prof. dr. S. Dres den. hoogleraar Rijksuniversiteit te Lei den; prof. dr. E. M. Uhlenbeck, hoog leraar Rijksuniversiteit te Leiden; mej. prof. dr. C. E. Visser, hoogleraar Rijks universiteit te Groningen; prof. dr. H. Freudenthal. hoogleraar Rijksuniversi teit te Utrecht; prof. dr. A. Hagedoorn, hoogleraar Gem. Universiteit te Am sterdam; prof. mr. J. van der Hoe ven, hoogleraar Gem. Universiteit te Amsterdam; prof. dr. Ch. Chr. Jonker, hoogleraar Vrije Universiteit te Amster dam; prof. F. G. van der Meer, hoog leraar Kath. Universiteit te Nijmegen; prof. ir. J. H. Froger, hoogleraar T. H. te Delft; prof. dr. C. Zwikker, hoog leraar T. H. te Eindhoven; drs. G. C. de Vooijs, vice-pres. college van curato ren Ned. Econ. Hogeschool te Rotter dam. Officier O.N.: H. M. Bos, inspecteur lager onderwijs te Ede; mr. dr. K. de Vries, directeur Fryske Akademy te Leeuwarden; D. A. van Arragon. oud schoolhoofd te Zutphen; J. van Brum- melen, oud-schoolhoofd te Epe; mej. W. van Zetten, directrice prot .chr. oplei dingsschool voor kleuterleidsters te Arn hem; G. J. van den Brink, directeur van de school voor MAVO te Ede; P. C. Nouwen, oud-directeur Chr. Middel bare Techn. School te Apeldoorn, wo nende te Ernst; mej. P. W. M. Han- raets, hoofd van de LAVO-school te Duiven; W. J. Penning?, directeur lan delijke Katholieke Stichting Levens scholen voor werkende jongens te Utrecht. Financiën Ridder Ned. Leeuw: H. baron van La wiek, directeur van 's rijks belastin gen; W. de Vries, directeur 's Rijksbe lastingen te Groningen. Officier O.N.: Ir. G. E. Mathysen Gerst, oud-voorzitter van de Vereniging Effecten bescherming te Den Haag; J. A. Bosse, hoofdontvanger van 's rijks belastingen te Wageningen; H. J. Hen- nink, hoofdingenieur Kadaster te Arn hem. Ridder O.N.: P. E. Savenije, adj. ac countant eerste klas bij de Rijksaccoun tantsdienst te Arnhem; D. Aartsen, hoofdcommies van 's rijks belastingen te Arnhem. Defensie Ridder Ned. Leeuw: schout bij nacht J. van Dapperen te Den Haag; lt.-gen. C. Koster te Den Haag; gen. maj. J. W. Thijssen te Den Haag; gen.-maj. D. Berlijn te Soest. Officier O.N.: C. F. Amsterdam, di recteur Defensiezaken Philips Gloeilam penfabriek te Eindhoven, bij bevorde ring. Officier O.N. met de zwaarden: kpt. ter zee A. H. D. Hoppener te Voorhout; Hr. Ms. adjudant kolonel mr. R. J. E. M. van Zinnicq Bergmann te Wasse naar; Hr. Ms. adjudant kolonel W. F. K. Bischoff van Heemskerck te Was senaar; kolonel H. W. Zoomers te Apel doorn; brigade-generaal D. B. de Jong te Deventer; brigade-generaal J. C. Wel- leman te Arnhem; kolonel A. Wortman te Harderwijk; lt.-kolonel A. Maat te Ede. Officier O.N.: Ds. A. G. H. Krone- man, legerpredikant te Arnhem. Ridder O.N. met zwaarden: Majoor J. A. M. Welling te Apeldoorn; majoor A. A. Mulder te Harderwijk. Volkshuisvesting en ruimtelijke ordening Ridder Ned. Leeuw: ir. J. Halm te Den Haag, dir.-gen. Rijksgebouwen dienst. Officier O.N.: Mr. F. H. J. J. An- driessen te Bilthoven, dir. Ned. Ver. v. Woningcorporaties Kath. Instituut voor Volkshuisvesting; A. Leijten te Rotter dam, dir. Aannemingsmij J. P. van Ees teren; B. Meijer te Wassenaar, dir. bouwbedrijf B. Meijer N.V. te Den Haag; D. Versloot te Bilthoven, voorzit ter Alg. Verbond van Ondernemers in de Bouwnijverheid; ir. W. Wissing te Barendrecht, architect; P. Zanstra, ar chitect te Amsterdam; D. Zuiderhoek, architect te Baarn. Ridder O.N.: G. A. Lugtenburg te Zwolle, hoofdcommies ministerie Volks- TOM OKKER ridder Oranje Nassau huisvesting; J. P. van Nes, ing. te De venter, districtsbouwkundige bij de Rijksgebouwendienst. Verkeer en Waterstaat Ridder Ned. Leeuw: Dr. J. Ph. Backx te Reeuwijk, voorzitter Scheepvaartver eniging Zuid; M. C. Kieft te Huizen, directeur K.N.S.M.; ir. E. W. Ott te Zwolle, directeur telefoondistrict Zwol le; ir. A. W. Renaud te Arnhem, direc teur telefoondistrict Arnhem. Officier O.N.: J. Later te Hattem, Rijkshoofdinspecteur van het verkeer; dr. H. J. van Zuylen te Rotterdam, di recteur van de RTM; mr. D. H. C. Itt- marai te Utrecht, chef Dienst Exploita tie van de Ned. Spoorwegen; R. Rij kens te Heemstede, oud-onder-directeur Ver enigde Ned. Scheepvaartmaatschappij; drs. J. H. Soeteman te Apeldoorn, be drijfsarts PTT. Ridder O.N.: P. Schaap te Heeisum, lid commissie Binnenvaartrampenwet; C. Ouweleen te Arnhem, hoofdambtenaar bij Rijkswaterstaat; G. Spanjer te Zwol le, taxateur bij Rijkswaterstaat. Economische Zaken Ridder Ned. Leeuw: Drs. G. B. de Grooth, plv.-dir. gen. Buitenlandse Econ. Betrekkingen van het ministerie te Den Haag; ir. P. M. van Doormaal te Amsterdam, commissaris Koninklijke Zout - Organon; dr. R. A. Jellema, di recteur Kon. Ned. Gist- en Spiritusfa brieken te Delft; mr. G. A. Wagner te Wassenaar, directeur Kon. Ned. Petro leum Mij; jhr. G. Kraijenhoff te Nij megen. Officier O.N.: Dr. J. Hamaker te Delft, directeur Nijverheidsorganisatie TNO; ir. J. M. Ph. Bongaerts, directeur NAM te Assen; ir. R. Cox te Stad-Del- den, directeur van de Kon. Ned. Zout- industrie te Hengelo; prof. G. Diephuis, voorzitter Verenigde Accountantskanto ren te Hengelo; ir. M. H. Huizinga te Doorwerth, onderdirecteur Kema te Arn hem; drs. R. J. P. Vroom te Nijmegen, voorzitter hoofdbestuur Vroom en Dreesmann Nederland; ir. J. van Zwet te Bosch en Duin, directeur Werkspoor Utrecht; mr. W. A. van Dorp te Hui zen, directeur Chemische Fabriek Naar- den, A. C. van Wijngaarden, directeur Bruynzeel Fabrieken te Zaandam; dr. J. Ph. M. van Campen, dir. Vihamij te Nijmegen; mr. H. R. Marius, secr. Ned.-Duitse Kamer van Koophandel te Den Haag; ir. Th. P. van den Bergh te Wassenaar, directeur Shell Nederland ELIZE HOOMANS Ridder Oranje Nassau Raffinaderij; mr. L. A. J. M. van Waes- berghe te Voorburg, directeur Fina Ne derland; H. J. van Wuijckhuijse, direc teur Schokbeton te Zwijndrecht; H. A. A. de Kruijff te Steensel. directeur hoofdgroep Administratie bij Philips te Eindhoven; mr. J. A. de Roy van Zuy- dewijn te Vught. directeur van de PNEM; drs. J. Veerman, directeur hoofdindustriegroep Licht bij Philips te Eindhoven. Ridder O.N.: J. A. C. Diepsmeer te Diepenveen, voorheen directeur drukke rij „De IJssel" te Deventer. Landbouw en Visserij Ridder Ned. Leeuw: Prof. dr. W. K. Hirschfeld te Leersum. hoogleraar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht; prof. dr, R, Prakken te Wageningen, hoogleraar aan de Landbouwhogeschool. Officier O.N.: Prof. dr. J. Woldingh te Vlaardingen wetenschappelijk medewer ker van Unilever; dr. ir. Theodora F. S. M. van Schaik te Wassenaar, weten schappelijk hoofdambtenaar Voorlich tingsbureau voor de Voeding; R. J. Ben- them te Utrecht, hoofd afdeling Land schapsbouw Staatsbosbeheer; ir. J. Douma te Amersfoort, voorzitter Centr. stuurslid van Landbouworganisaties; E. Douma te Amersfoort, voorzitter Centr le Organisatie voor de Vleesgroothan del; ir. J. G. Heijmeijer te Oosterbeek, oud-hoofdingenieur Cultuurtechnische Dienst; ir. T. van Hiele te Wageningen, direct. Sprenger-instituut; B. L. Kreef- tenberg te Voorburg; directeur Voedsel- voorzienings In- en Verkoopbureau; M. J. Maas te Rijswijk, secretaris produkt- schap voor Zuivel; R. Mol te Leidschen- dam, voorzitter Alg. Ned. Bond van bin nenlandse groothandelaren in groenten en fruit. Ridder O.N.: A. Bonthuis te Zenderen, voorzitter en bestuurslid van landbouw organisaties; C. Gruppen te Zwolle, oud directeur Coöp. Groenten- en Fruitvei ling Zwolle; E. J. H. Kallen te Wittem, oud-vice-voorzitter van „Het Nederland- sche Trekpaard"; W. van der Let te Lisse, directeur van de „Keukenhof"; A. H. Niers te Epe, directeur olie- en vetraffinaderij „De Oosterenk"; C. A. C. Oomen te Den Haag, secretaris van „Het Nederiandsche Trekpaard"; F. A. van der Sluis te Arnhem, inspecteur Kon. Ned. Heide Mij. - Sociale Zaken en V olksgezondheid Ridder Ned. Leeuw: Prof. dr. H. C. Huizing te Groningen, ex-hoogleraar aan de Rijksuniversiteit. Officier O.N.: J. Sevenhuijsen te Epse, hoofdinspecteur van de Arbeid; D. W. Ormel te Den Haag, secretaris van de SER; dr. J. H. M. Winters te Delft, voorzitter Kon. Ned. Mij. ter Be vordering der pharmacie; ir. G. Wijn stra te Loosduinen, directeur Keurings instituut voor Waterleidingartikelen; G. Dekker te Overveen, secr.-penningmees- ter Kon. Ned. Mij. tot bevordering der Geneeskunst; F. van Bakel te Utrecht, secretaris van het NKV. Ridder O.N.: P. W. Blaas te Amers foort, directeur van het Gewestelijk Ar beidsbureau aldaar; J. M. de Groot te Utrecht voorzitter Ned. Kath. Bond van werknemers in de meubel-, meubile- rings-, hout- en aanverwante bedrijven; F. de Vries te Voorburg, penningmees ter Christelijke Bedrijfsgroepen Centra le; ds. D. A. Zijlstra te Amersfoort, voorzitter Vereniging Christelijk Blin dentehuis „Sonneheerdt" te Ermelo. CultuurRecreatie en Maatschappelijk werk Ridder N'ed. Leeuw: Prof. dr. F. L. Polak te Wassenaar. Officier O.N.: B. P. Wagemans, hoofd afdeling Muziek en Dans van het minis terie; dr. Nico Cramer, parlementair re dacteur van „Het Parool" te Den Haag; P. van Dijk, voorzitter KNWU te Kat wijk aan de Rijn; dr. S. Gudlaugsson, directeur Rijksbureau voor Kunsthisto rische Documentatie te Den Haag; E. Lefèbvre, directeur Tjeenk Willink en Zoons Uitgevers Mij. te Haarlem; mr. E. Straat, auteur te Wijdenes; prof. A. A. J. Troost, directeur Jan van Eijck- Academie te Maastricht. Ridder O.N.: Johan Boskamp, acteur te Amsterdam; mej. J. W. F. P. Brom, edelsmid te Bunnik; Rudi van Dantzig, choregraaf en artistiek leider „Het Na tionale Ballet" te Amsterdam; John Fernhout, filmer te Amsterdam; Geor gette Hagedoorn, actrice te Den Haag; Elize Hoomans, actrice en regisseuse te Amsterdam; Lex Kareemeijer. musicus te Bussum; A. K. Kossmann. letterkun dige te Amsterdam; Jack Loorij, koordi rigent te Hilversum; Thomas Magyer, concertmeester Nederlands Kameror kest te Den Haag; Tom Okker, tennis speler te Haarlem; J. R. W. Sinninghe, directeur Stichting tot Codificatie Neder landse volksverhalen te Breda; J. J. Stol, bestuurslid KNWU te Amsterdam; Louis Toebosch, componist te Tilburg; G. Vellekoop, directeur Bureau Vereni ging voor Huismuziek te Soest, Jos Ver- koeyen, musicus te Zeist; Tetman de Vries, artiest te Leeuwarden; dr. G. de Koos, impresario te Bussum. ADVERTENTIE sreerzon tot kwaliteitsdoek van de goede markiezen-makers inlichtingen? vraag om een folder bij de haes holland n.v. postbus 536 eindhoven VEENENDAAL Alle bewoners van het bejaardencentrum „de Engelen- burgh" zullen op Koninginnedag op ge bak worden getrakteerd namens de Vereniging „Oranjedag". Deze trakta tie wordt verstrekt ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van „Oranjedag". De jubilerende vereniging heeft voor de viering van de verjaardag van HM. de Koningin nog twee evenementen aan het ochtendprogramma weten toe te voegen. Na de kinderzang op de Markt zal het jeugdmuziekkorps uit Be neden Leeuwen een show uitvoeren in de Hoofdstraat. Dit korps begeleidt te vens de jeugd van de b.l.o. scholen naar de Markt om aan de aubade deel te nemen. Om elf uur zullen twee ploegen vaa de Veenendaalse brandweer een spuit- balwedstrijd ten beste geven op het ter rein achter het raadhuis. AMERONGEN De afdeling Ame rongen van de huisvrouwenvereniging organiseert op 4 juni een ééndaagse reis naar Texel. Er is reeds een bus be steld met 40 zitplaatsen en die moet natuurlijk vol. Leden en introducé's zijn dan ook van harte welkom. Na de mooie rit van Amerongen naar Den Helder gaan de deelneemsters per schip naar het grbotste Waddeneiland van Neder land waar van omstreeks 12.00 tot 17.00 uur genoten kan worden van zee, na tuurschoon en vogels. Om half acht 's morgens is het vertrek uit Amron- gen. Degenen, die aan deze prachtige tocht willen deelnemen wordt reeds nu verzocht zich op te geven bij mevrouw Van de Pol, Zand voort, en bij mevrouw Bouma, Aspergelaan. Zuster Verweij doet niets aan jubileum VEENENDAAL Zuster A. C. Verweij doet niets aan haar ju bileum. Ze houdt niet van al die drukte. Het is allemaal nergens voor nodig, vindt ze. Het is natuurlijk wel aardig wanneer blijkt dat veel mensen je dankbaar zijn, maar om er nu zoveel aandacht aan te beste den, nee, dat hoeft nu ook weer niet. Zuster Verweij wuift de druk te, die ondanks haar bezwaren, toch boven haar hoofd schijnt te hangen, van zich af. Aanstaande donderdag is het vijfentwintig jaar geleden dat zij begon met haar werk als kraam verzorgster, waarvan ze er 23 in dienst was van het Groene Kruis. Sinds twee jaar krijgt ze haar op drachten via het kraamcentrum van V eenend aal. In die tijd heeft ze tot nog toe neer dan tweeduizend baby's van zeer nabij ter wereld zien komen, om precies te zijn 2099. „En het is zo leuk, want soms kom je op straat mensen tegen, met twee of drie kin deren, die je zelf nog voor het eerst hebt horen huilen. Ze weten je naam natuurlijk niet, maar ze groe ten me altijd, en dat is wel aardig". Een mooi beroep heeft ze, vindt zuster Verweij. Nooit heeft ze er spijt van gehad dat ze haar zin doordreef, tegen de wens van haar ouders in, om in de verpleging te gaan. „Eerst werd ik zelfs afge keurd in de opleiding, omdat ze dach ten dat ik lichamelijk niet tegen zou kunnen. Ze zeiden, als je het twee of drie jaar hebt gedaan stap je er toch weer uit, maar dat ging ADVERTENTIE P. VAN DIJK officier Oranje Nassau 4% rente op een AMRO- renteboekje of spaarrekening. rente op een AMRO-spaarrekening met een opzegtermijn van 3 maanden. 5% rente op een AMRO- spaarrekening met een opzegtermijn van 6 maanden. 6% rente op een AMRO- spaarrekening meteen opzegtermijn van 12 maanden. rente op een AMRO-spaarrekening met een vaste termijn van 24 maanden. toch niet door, en ik heb er nooit spijt van gehad. Dit beroep is een prachtige levensvulling, zeker als je niet getrouwd bent. Het is erg dank baar werk en ik begrijp ook niet waarom niet veel meer jonge meis jes zich ertoe voelen aangetrokken". Zuster Verweij, 55 jaar oud (ei1 is nog wat gebak over van haar re cente verjaardag) praat rustig, met opvallend vriendelijk stemgeluid, ook in de telefoon, die bijna om de tien mi nuten bij haar rinkelt in de flat aan De Grote Pekken. „Sinds een jaar woon ik hier, daarvoor zat ik altijd op kamers. Ik kan niet zeggen hoe gelukkig ik ben dat ik nu een eigen huis heb," vertelt ze glimlachend. „Ja, ik moet nog vijf jaar mee, en dan is het afgelopen, en dat is geloof ik wel goed ook, want als je eenmaal zestig jar bent is dat ongeregelde werk niet zo geschikt meer. Het kom per slot van rekening voor, zoals verleden jaar augustus, dat je zo'n tachtig nachturen in de weer bent, en daar moet je toch ook maar te gen kunnen. Daer komt nog by dat jc onder alle omstandigheden beschikbaar moet z|jn, of het nu regent, sneeuwt of wanneer het op de weg spiegelglad is, bij nacht en ontij kun je geroe pen worden. Maar dat inaakt je werk interessant, en boeiend, en je bljjft er nog jong bjj ook. Met allerlei soorten van gezinnen krijg je te ma ken. Zeker nu, in de wijkdienst. Dan kom je bij een paar gezinnen per dag". kon er toch eigenlijk niet meer on deruit." Zuster Verweij doet niets aan haar jubileum. Ze is zelfs van plan een paar dagen „op de vlucht te gaan", samen met haar zus, die pas zes tig jaar is geworden. „Gezellig een paar dagen er tussen uit. Voor al die drukte is nog tijd genoeg, over vijf jaar als ik met pensioen ga...." „Maar", vraagt de zuster, „maak er niet zoveel drukte van. Eigenlijk- was ik niet van plan om in de krant te komen, maar ik heb me laten over halen. Ze hebben al gezegd, An wat haal je allemaal aan, maar ja, ik VEENENDAAL Het wedstrijdteam van de EHBO uit Amerongen is win naar gew orden van een districtwedstrijd die is gehouden in de Ritmeester-kan tine te Veenendaal. Het team heeft hierdoor een plaats verworven in de nationale finale, die in mei te Gronin gen plaatsvindt. Tijdens de districtwedstrijd traden de kampioensteams van de rayons tegen elkaar in het strijdperk. EHBO-ers uit Loenen, Vreeswijk, Soest, Amerongen e Zegveld streden om de eer. De uit slag luidde ten slotte als volgt: 1. Amerongen 299 pnt.; 2. Soest 268 pnt.; 3. Zegveld 217 pnt.; 4. Vreeswijk 189 pnt.; en 5. Loenen 183 pnt. De jury bestond uit de doktoren Bijs- terveld uit Driebergen, Wolters uit Maarsen en Verschoor uit Veenendaal De leidster van de EHBO-ploeg uit Soest werd door hen aangewezen als de beste van de deelnemende pipegen De kampioensploeg uit Amerongen. die de laatste tijd op wedstrijden regel matig als eerste uit de bus is gekomen bestaat uit de dames C. W. v.d. Grift Janse (leidster), A. Overeem-Kalk en C. W. v.d. Grift.

De Vallei | 1969 | | pagina 15