Hulsink Vieux Blijf bij electronische orgels abonneert U R.v.d.BURG nv MANAGER gevraagd machinezetter zetter Drukkerij „Cunera" Ïfllle merken Kom luisteren en keuren'in onze 5 toonzalen Arnhemsestr. 8 AMERSFOORT g Tel. 03490-138 77 Eltink Pinkster-Expositie 'Wonen op leer' opent morgen. Herinnert u zich nog van de Forsyte Saga op de TV? Leren banken! En Bonanza? Of de Wrekers? Meubels van leer! Met een noblesse en een robuuste eerlijkheid die geen enkele andere meubelbekleding zelfs maar benadert. Met een karakter en een gevoel dat elke imitatie genadeloos ontmaskert. Leer is leer. En zoals leer is er niets anders. Eltink toont het u: de rijkdom van leer. WOENSDAG 14 MEI 1969 die een Groothondel - Agentschap kan leiden ais gehele of gedeeltelijke dag taak. Maandelijks inkomen van ca. 800.tot 1.800.—. Leeftijd 25 - 40 jaar. Ervaring is niet vereist daar U volledig zult worden opgeleid. U moet echter beschikken over 8.500. voor overname inventaris. Zonder contanten onnodig te reflecteren. Alvorens te worden uitgenodigd voor een onderhoud, gelieve U volledige inlichtingen over U zelf onder opgave van telefoonnummer te verstrekken aan no. M 89 bur. van dit blad. GEVRAAGD of die daarvoor opgeleid wil worden. Mooie woning beschikbaar. Rhenen - Tel. 08376-2746. .eerlijk- heerlijk 's avonds...dan een slokje J»l<>t In de winkel met het Bloemengilde-embleem kunt u met deskundig advies rustig en gezellig een per soonlijk boeketje samenstellen. Altijd vers, fris en vriendelijk. \WAvan 8 Philicorda Eminent Riha Viscount Parie Solina Hammond Lipp Conn Gem Heyligers ■ui i 895.- tot 23 000.- 3 mogelijkheden contant-koop huurkoop huur m. kooprecht met garantie/service DE NOBLESSE VAN LEER 'Mag het een keerde voor die prijs', zeggen sommigen Ja, leer lijkt duur. Maar is in feite goedkoper dan elk ander bekledingsmateriaal. Want een leren meubel koop je voor je leven. Voor je kinderen en misschien kleinkinderen. En naarmate je er op leeft, wil leer steeds mooier worden. Kom d£&r eens om frj ander materiaal. Dat is: elke vier, vijf jaar vervangen door nieuw. Dat is: een heleboel geld over een periode van bijvoorbeeld dertig jaar. En al die tijd wordt uw leren meubel alleen maar mooier. Verwent u met zijn natuurlijke 'aanleg' door ongemerkt vocht op te nemen dus nooit plakkerig te zitten. Model Manrico De ideale leren 4-zits bank, met bijpassende sluimerrol. Nappa uitvoering. Fijn om te combineren met losse clubs naar uw persoonlijke smaak. Leverbaar in diverse kleuren leer. Prijs f 1435.- Model Maxim Chique zitcombinatie, bestaandé uit een 3-zits bank, een 2-zits bank en een lossè club. Zeer luxueus en verfijnd van uitvoering. Bekleed met een uitmuntende kwaliteit meubelleer in de kleur tabak. Prijs compleet f 4265.- In Wychen zijn altijd bijzondere dingen op woongebied Zoals Eltink is er geen tweede. En wat zo prettig is: betaling kan er op eenvoudige en prettige wijze worden geregeld. Bovendien bezorgt Eltink door heel Nederland met eigen meubelwagens, kosteloos. De Pinkster-Ex positie 'Wonen op Leer' is dagelijks van 9 tot 5 geopend (behalve 's zondags en Eerste Pinkster dag) en bovendien elke vrijdagavond van 7 tot 10 uur (de vaste Eltink Kijkavond). Maak er speciaal nu een Dagje Wychen van. ELTINK Eltink's Meubelindustrie N.V., Wychen - tel.08894-2122 Maar komt u het toch zelf beleven bij Eltink in Wychen Eltink heeft een voor ons land ongekend grote en gevarieerde collectie leren zitmeubelen bijeenge bracht. Speciaal voor de Pinkster-Expositie: van morgen 15 mei (Hemelvaartsdag) tot en met 14 juni a.s. Wat ontdekt u bovendien bij Eltink? Dat er advies voor onderhoud en behandeling wordt gegeven. En dat het met de prijzen best meevalt. Er is al een geheel leren bankstel voor f 1690.-. Een leren bank voor nog geen f 1000.-. Voorbeelden uit deze collectie zonder weerga vindt u hierbij afgebeeld. Alleen: leer is iets om zelf te zien, te voelen, te beleven. Neem er een dagje voor om in Wychen te komen kijken naar de vele banken, bankstellen, fauteuils en bijzondere bijzettafels. Model Norma Ons model Norma in fraaie 3-zits bank met twee clubs. Uit:,' voerd in groen rundleder. Ook in andere kleuren leverbaar. Dit geheel leren bankstel koopt u bij Eltink voor de uitzonderlijk lage prijs van f 1695.- L_

De Vallei | 1969 | | pagina 6