goed Henk Benjamins liet zich op laatste dag leiderstrui ontfutselen door Legierse Etappezege voor Merckx in Giro Ajax-luchtbrug naar Madrid Kraay terug bij DOS Voortreffelijk Jong Oranje te sterk voor gemeen Engels team Ajax won door snelle treffer en, vooral, schotloosheid van ADO ^f\*>£ècA Milanese coach hoefde Ajax niet te zien altijd even Sybrands in Rusland aan de leiding UEFA-jeugdtoernooi Estudiantes weer hekerkampioen 25 stuks VERRASSENDE ONTKNOPING OLYMPIA'S TOUR Zeer goed Andere middelen Minimum Buitenspelval Pech Vakmanschap is meesterschap Zakelijk Geen medewerking Alarmbel Laatste poging Uitslagen Bierkenners vragen VRIJDAG 23 MEI 1969 ADV FP"- TIE caballero AMSTERDAM Henk Benjamins, die de avond tevoren over het kronke lige parcours van Nijverdal had ge danst met de allure van een winnaar, verwees in Amsterdam als grote ver liezer naar de coalitie die hem de oranjetrui had ontstolen: „Dit was geen normale koers. Volgens mij zaten de Belgen met iedereen in de slag". In een stryd van één tegen allen was hij, in de laatste sensationele rit van Olympia's Toer, ontluisterd. Zijn rivalen en hun ploegleiders hadden ge handeld vanuit de onwrikbare stelling, dat wielersport ook onder amateurs wel degelijk verband houdt met kei hard zakendoen. Zo kwam de eindzege terecht bij een man, die er eerder in deze toer al op loerde: de niet indruk wekkende Piet Legierse. In de rust van het hotelletje te Hei- no had ploegleider Gerard Peters de avond voor dit drama rondom Benja mins voorzichtig gerept van de zége, die binnen bereik lag. „Het moet nu toch wel gek gaan als we er nog naast zitten. In de afgelopen drie jaar heb ben we de trui steeds naar Amster dam gebracht. Een keer is het toen op het nippertje misgegaan." Op dat moment smeedde wellicht de concurrentie al een combine, die beslissend zou blijken op die laatste bewogen dag. Piet Liebregts, de vrij onfortuinlijke ploegleider van Acifit, had niet veel goeds kunnen melden toen zijn baas Kurt Vyth zondag in Elsloo op inspec tietocht was geweest. Zijn rijders prijkten nadien meermalen als eerste in het dagploegenklassement en gister morgen - naar zijn eigen verklaring - smeedde Liebregts een verbond met onder meer Noël Foré, commandant van de Belgen. Immers: Legierse (23) stond kans rijk geklasseerd en deze Legierse, die dit seizoen nog geen koers had gewon nen, is een door Acifit aan de Belgi sche ploegleider Foré geleende cou reur. Deze twee ploegen vonden el kaar in een zakelijke afspraak. „We wilden wel eens zien of Benjamins in derdaad zo goed reed", glimlachte Liebregts, na de veldslag, die twee Acifit-renners op de ereplaatsen in de eindrangschikking had gebracht. Legierse, opgetogen triomfator: „De afspraak was dat een van onze goed geklasseerde renners in het be gin zou proberen weg te komen. Mon- sere ging eerst, maar die poging mis lukte". „Daarna heeft Van Roosbroeck het gewaagd, maar ook hem lieten ze niet gaan. Toen ik wegsprong kwam er bij na geen reactie. Ze geloofden zeker niet in me." Hij doelde op de ontsnapping, die het klassement op zijn kop zou zetten. Dat gebeurde na ruim twintig kilome ter fietsen op de zonnige donderdag. Legierse ging er vandoor met Bennie Groen en de latere ritwinnaar Hooger- heide. Waar bleven toen Henk Benjamins en Daardoor kreeg ik in de gaten dat die nederde leider: „We hadden al pech toen Diepeveen en Van Vught vielen. Daardoor kreeg ik in de gaten, dat die Belgen op heel wat steun konden re kenen. Op dat moment, toen Legierse eigenlijk nog maar net weg was, be gon ik al bang te worden. Van alles heb ik eraan gedaan, maar we had den geen cent medewerking in het pe loton. Nee, een normale koers was het niet." De alarmbel luidde over de kara vaan toen zich bij de drie uitlopers elf renners hadden gevoegd, die het tempo hoog opschroefden. De machts greep, die kwam als een complete verrassing, ging zich aftekenen toen het peloton op een achterstand van TERRACINA De Belg Eddy Merckx, één van de grote kanshebbers voor de eindzege, heeft de zevende etappe van de Ronde van Italië op zijn naam gebracht. In de rit over 206 km van Viberbo naar Terracina kwam het peloton in gesloten gelederen op de fi nish aan. In de eindsprint was de oud wereldkampioen de snelste. Merckx heeft geen winst geboekt op de Italiaan Polidori, eerste in de alge mene rangschikking. Het verschil tus sen beide renners bedraagt nog steeds 59 sec. KIND OVERLEDEN Toen de renners de finish naderden stortte één van de toeschouwerstri bunes in. Een kind overleed daarbij en een aantal personen liep verwondin gen op. Drie toeschouwers moesten naar een ziekenhuis worden overgebracht. De uitslag van de zevende etappe was: 1. Merckx (Belg) de 206 km in 5 uur 13 min. 43 sec., 2. Reybroeck (Belg), 3. Sgarbozza (It), 4. Destro (It), 5. Bas so (It). 8. Levati (It), allen in 5.13.43. Algemeen klassement: 1. Polidori (It) 28.12.31, 2. Merckx (Belg) op 59 sec., 3. Anni (It.) op 1.02, 4. Benfatto (It.) op 1.16, 5. Adomi (It) op 1.32; 6. Gimondi (It) op 1.33, 7. Zilioli (It) op 1.39. Peter Legierse, trotse winnaar van Olympia's Tour door Neder land, in de bloemen. ruim vijf minuten was gezet. Legierse, de volslagen outsider, die twee dagen tevoren op weg naar Op- loo al een brutale vlucht had voorbe reid, zou op het leiderstrio afgaan. Dat stond vast, want hij was de best geklasseerde onder de vluchters. Toen de zaken zo lagen botsten de uiteenlopende belangen tegen elkaar. Terwijl Henk Benjamins voortdurend te vinden was aan de kop van een machteloos peloton dat om genade smeekte, waren twee grote groepen achter de vluchters aangegaan. Om te redden wat er nog te redden viel, maar ook ter bescherming van Legier se. In dat stadium waagde Fedor den Hertog - gestart met een achterstand van ruim honderd seconden op Benja mins - nog een laatste heldhaftige po ging. Eenzaam vocht hij achter de tweede groep, waaruit de gehoorzame knecht Joop Zoetemelk zich liet terug vallen. Schouder aan schouder kwa men zij later in Amsterdam op de streep af. Verslagen, want Peter Le gierse was toen al op weg naar het ereplatform. Piet Hoekstra, de Friese reus, wist toen ook al zijn laatste bestorming naar de top gestuit. En Gerard Peters kreeg de gele genheid zich te realiseren dat ook on der amateurs coalities nodig zijn als de strijd in het beslissende stadium is geraakt. Piet Liebregts gaf dat moeiteloos toe: „Het is nu eenmaal ook busi ness" lachte hij. De uitslag van de zevende etappe luidde: 1. Hoogerheide (Smith-Acifit), de 187 km in 4.17.55 (met bonificatie: 4.17.40), 2. Aling (Drente) 4.18.01 (met bon. 4.17.51), 3. Van de Leeuwi (Ovis) zelfde tijd (met bon. 4.17.56), 4. Al- dershof (Caballero 4.18.03), 5. Gakens (Belg), 6. Groen (Batavus), 7. J. Vlot (Drente) allen in 4.18.03, 9. Buis (Heij- nen), 10. Van der Kruijs (Smith-Aci fit), 11. Vermeulen (Vredestein), 12. W. Vlot (Drente), 13. Legierse (Belg) allen in 4.18.03, 14. Den Hertog (Am- stel) 4.22.26, 15. Zoetemelk (Amstel) zelfde tijd, 16. Van Roosbroeck (Belg) 4.23.27, 17. Janbroers (Peugeot-BP) 4.23.32, Ï8. Bravenboer (Smith-Acifit), 19. 'Cornelisse (Vredestein), 20. Leunis (Belg), 21. Westrus (Peugeot-BP), 22. Vrancken (Ovis), 23. Prinsen (Vre destein), 24. Monsere (Belg), 25. Van Katwijk (Amstel) allen 4.23.32. Eindklassement: 1. Legierse (Belg) 26.10.24, 2. Van der Kruijs (Smith-Aci fit) op 1.28, 3. Aling (Drente) op 2.16, 4. Benjamins (Caballero) op 3.24, 6. Van Roosbroeck (Belg) op 3.31, 6 Wouters (Batavus) op 3.57, 7. Den Hertog (Amstel) op 3 59, 8. Hoekstra (Batavus) op 3.59, 9. Monsere (Belg) op 4.15, 10. Prinsen (Vredestein) op 4.33, 11. Van Venrooy (Olympia) op 5.02, 12. Van Katwijk (Amstel) op 5.53, 13. Cornelisse (Vredenstein) op 5.58, 14. Bravenboer (Smith-Acifit) op 6.26, 15. Oosterhof (Drente) op 7.08, 16. Westrus (Peugeot-BP) op 7.46, 17 Tabak (Ketting) op 9.18, 18. De Ko ning (Amstel) op 10.40, 19. Schoof s (Olympia) op lu.48, zu. <,anorcers (Peugeot-BP) op 11.09, 21. Voogt (Am stel) op 11.24, 22. Rosolen (It) op 11.48, 23. Gakens (Belg) op 12.31, 24. Van de Ruit (Ketting) op 13.09, 25. Vrancken (Belg) op 13.41. Pioegenklassement van de zevende etappe: 1. Drente 12.54.07, 2. Smith's- Acn.it 12.59.3U, o. België 12.5U.wo, 4. Batavus 12.59.39, 5. Ovis 13.05.05. Eindploegenklassement: 1. België 73.21.29, 2. Batavus 78.30.11, 3. Vrede stein 78.3U.53, 4. Drenthe 78 .32.25. Einapuntenkiassement: 1. van Roos broeck (Belg) 103 pnt., 2. Van de Kruijs (Smitn's-Acifit) 87 pnt., 3. Aling (Drente) 83 pnt., 4. Monsere (Belg) 79 pnt., 5. Prinsen (vredestein) 77 pnt. SCHIPHOL Meer dan 2000 Ajax- supporters zullen met charters van Mar tin Air Holland naar Madrid worden gevlogen, om de wedstrijd voor de Eu ropese voetbalbeker, die Ajax op 28 mei tegen AC Milan speelt, bij te wo nen. In totaal zullen 4 vluchten per DC 8, 10 per DC 9 en 2 met Convairs worden uitgevoerd. De eerste vertrekt op zon dag 25 mei a.s., de laatste op woensdag de 28e. Het elftal van Ajax vertrekt op Tweede Pinksterdag om 12.00 's mid dags met verzorgers en officials per DC 8. SAMARKAND De Nederlander Sijbrands heeft na de achtste ronde de leiding in het internationale toernooi, dat in het Russische Samarkand wordt gehouden. In de achtste ronde vermeed Koeperman tegen Sijbrands elk risico en na herhaald afruilen kwamen zij na 26 zetten remise overeen. De uitslagen waren: Sijbrands (Ned) Koeperman (Rus) 11, Tsjegolef (Rus) Andreiko (Rus) 1-1, De Ruiter (Ned) Claessens (Belg) 2-0, Davydof (Rus) Kasimir (Zwit) 2-0, Goejajef (Rus) Doecler (Rus) 1-1, Mogiljanski (Rus) Palmer (Ned) 1-1, Agafonof (Rus)Ivens (Ned) 1-1. De stand na de achtste ronde: 1. Sij brands 11 punten, 2. Tsjegolof 10, 3/4. Agafonof en Andreiko 9 (uit 7), 5. Ka simir 9, 6/8. Davydof, Koeperman en Mogiljanski 8 (uit 7), 9. Doecler 8, 10. Goeljajef 7 (uit 7), 11. Kuijken (Zwi) (uit 7), 12 Ivens 6, 13. De Ruiter 5 (uit 7), 14. Palmer 5, 15. Claessens 3 punten. UTRECHT Hans Kraay, thans nog trainer bij de voetbalclub DFC, keert als speler bij DOS terug. Hij heeft een tweejarig contract bij de Utrechters ge tekend, waarbij hij nadrukkelijk als bepaling heeft gesteld, dat hij zich niet met de training zal en wil bemoeien. De thans 32-jarige Kraay begon zijn loopbaan ook bij DOS, waar hij in 1953 in het eerste elftal debuteerde. In 1961 ging hij voor Feijenoord spelen en dit seizoen is hij als trainer bij DFC opgetreden. Toen Kraay enkele maanden geleden liet doorschemeren weer zelf te willen gaan voetballen, werd hij door diverse clubs benaderd, o.a. door NAC en Spar ta. Door bemiddeling van zijn oude clubmakker Cor Luyten keert Kraay echter 'naar DOS terug. LEIPZIG In Leipzig en omgeving zijn de laatste wedstrijden voor de eer ste ronde van het jeugd-voetbaltoernooi van de Europese Voetbalunie (UEFA) gespeeld. Groep A: TurkijePortugal 0-1, Roe meniëRusland 01. Groep B: Enge landOost-Duitsland 0-4, MaltaTsje- choslowakije 0-7. Groep C: West-Duits- landSpanje 2-1, BulgarijeFrankrijk 3-1. Groep D: OostenrijkPolen 3-0, JoegoslaviëSchotland 1-1. Rusland, Oost-Duitsland, Bulgarije en Schotland plaatsten zich voor de hal^ve finales. DEVENTER Jong Oranje heeft ge weldig gespeeld. De overwinning van 21 op een onvoorstelbaar gemeen voetballend Engels elftal is slechts een magere afspiegeling van het klassever- schil tussen de ploegen. De enige in breng van de Engelsen was een uiter mate lange serie ernstige overtredin gen, waartegen de Westduitse scheids rechter Karl Weyland onvoldoende op trad, ook al gaf hij Smith een officiële waarschuwing en noteerde hij ook een andere verdediger, Hughes, uit veilig heidsoverwegingen. Tegen dit genadeloze elftal heeft Ne derland het vooral voor de rust nog wel een beetje moeilijk gehad. In de twee de helft liet de voortreffelijk spelende Nederlandse ploeg zich niet meer over bluffen en betaalde met gelijke munt terug, waarbij Dijkstra, Drost en Knoef toonden ook op dit gebied zeker niet minder te zijn dan de Engelsen. Jan Mulder, op alle mogelijke manieren ge pakt, net als Klijnjan trouwens, vergat zich halverwege de tweede helft. Zijn natrappen, een begrijpelijke reactie, werd door de scheidsrechter ook met de mantel der liefde bedekt. Doordat hij de speelwijze van vooral de Engelsen, die zover van de bedoelingen van het voetbalspel verwijderd was, had geac cepteerd, kon hij ook nauwelijks anders. De jonge ploeg van Kessler keek in de eerste minuten even verrast op tegen het spel van de Engelsen, die met een geweldige inzet van start gingen. De eerste acties werden echter subliem ge stopt door de formidabel spelende aan voerder Jos Dijkstra, die de onmisken bare uitblinker was in een opmerkelijk koele en degelijke Nederlandse verdedi ging. Het elftal kreeg na acht minuten een mentale injectie door een onbegrijpe lijke treffer van Jan Mulder. De Ander- lecht-speler, herhaaldelijk ongrijpbaar voor de Engelse verdediging en een heel sterke schakel in de combinaties, vol leerde de bal na een knappe actie van Veenstra en Achterberg in de richting van, het tfoel. Het was een poging uit bijna kansloze positie. Mulder miste bo vendien half, maar daardoor kreeg de bal een onberekenbaar effect, stuiterde voor de verraste doelman Shilton op de grond en schoot verder naar de hoge linkerhoek. Nederland had een voor sprong en was op slag gelijkwaardig aan de Engelsen. De treffer stimuleerde de spelers tot zeer goede combinaties, waartegen het Engelse verzet niet bestand bleek. De aanval zocht echter nog naar de juiste posities. Brouwers schoot van de linker- naar de rechtervleugel, aftastend waar het zwakke punt in de verdediging was. Hij vond het niet, omdat hij én ster speler Jan Mulder te weinig steun kre gen van de trage Jan Klijnjan en de te weinig direct voetballende Koos Knoef. De Engelse ploeg ging naar andere middelen zoeken. Een duel zonder een overtreding werd een uitzondering. Scheidsrechter Weyland liet letterlijk alles toe en Nederland stapte geschrok ken een aantal passen terug. Zelfs doel man Schrijvers werd onzeker en een halve misser van hem bood Sissons een schietkans. De baan van de bal werd echter gebroken door een uitgestoken hand van Achterberg, maar ook daar voor wilde Weyland niet fluiten. De ge lijkmaker kwam twee minuten later, tien minuten voor de rust, toch. Een snelle ren van Sissons eindigde met een pass naar Radford, die Kidd vlak voor doel vrij zag staan. Kidd deed daar wat hij doen moest. In de tweede helft bracht Bonds coach Kessler Hoekema van Go Ahead als vervanger in het veld voor Brou wers: van zijn spelers de ernstigst ge blesseerde. Hoekema droeg een belang rijk deel bij tot de tweede en winnen de treffer. Weer spleet Veenstra de Engelse verdediging met een knappe pass. In die tiende minuut bleek Klijn jan, geprikkeld door talrijke overtre 73:'AjfUÜ r AMSTERDAM ADO springt om een schuuter van formaat. Een afma- ker, die kan voorkomen, dat de Haag se ploeg komend seizoen door gebrek aan stootkracht onnodige nederlagen lijdt. Gisteravond is dat gebrek aan schotvaardigheid ADO opnieuw opge broken. Indien er in de Haagse aanval een koelbloedige schutter had gestaan, dan had Feijenoord al vóór de zware uitwedstrijd tegen FC Twente het kam pioensfeest kunnen vieren. Nu won Ajax dank zy een snelle treffer van Danielsson op het nippertje (1-0). Manager Eddy Hartman van ADO ziet de zwakte van een aanval ook als een probleem nummer één voor zijn ploeg. „Door de aankoop van de Noor Berg zijn we al een stukje in de goede richting. We zijn nu nog bezig met de Deen Holmström, maar die is ons voor lopig nog een beetje te prijzig". ADO moest het nu voornamelijk hebben van de begaafde Schoenmaker, die af en toe steun kreeg van de oprukkende Mansveld. Maar hoewel de achterhoe de van Ajax veel fouten maakte, slaag de de aanval van ADO er toch niet in éénmaal langs Bals te komen, al had het in de laatste minuut bepaald het geluk niet mee. Aanvankelijk leek het erop dat Ajax, dat zonder Cruyff begon, zich niet al te veel zorgen zou hoeven te maken, Keizer glipte al na drie minuten langs van den Burcht, Groot schoot hard tegen doelman Thie en Danielsson knal de de terugspringende bal in (1-0). Ajax, dat een minimum aan risico nam, ging echter niet door. ADO kwam bij tegenstoten gevaarlijk dicht in de buurt van Bals, die eenmaal op het nippertje kon redden, toen Schoenma ker snel op een pass doorliep. Dezelf de Schoenmaker loste kort voor rust ook een hard en hoog schot, dat Bals net uit de hoek kon tikken. Keizer, die bij een botsing met Van den Burcht een kuitblessure opliep werd na rust vervangen door Cruyff, die tegen de voortdurend hard ingrijpende achter hoede van ADO weinig risico wilde ne men. ADO werd bij vlagen sterker en han teerde met succes de buitenspelval. Mansveld kreeg nadat hij Cruyff de bal afhandig had gemaakt, een goede schietkans. Zijn schot vloog echter voorlangs. Danielsson had kort daar na tot tweemaal toe de wedstrijd kunnen beslissen. Eerst toen hij na een pass van Cruyff alleen voor Thie kwam en in volle ren tegen de Haagse doel man aanschoot en kort voor tijd op nieuw, toen hij doelman Thie en back Vos al had omspeeld. De bal verdween nu echter in het zijnet. Ajax ging naar mate de wc ;jd vorderde steeds non chalanter spelen. ADO profiteerde daar ten dele van. Het bracht de Am sterdamse defensie herhaaldelijk op de Duel tussen Johan Cruyft en ADO-speler Piet Giessen, die met STAND EREDIVISIE alle middelen probeert de Ajacied Feijenoord 32 24 5 3 53 71—21 de doortocht te beletten. Ajax 33 24 4 5 52 88—33 FC Twente 32 21 5 6 47 68—35 Go Ahead 32 18 7 7 43 61—31 rand van de afgrond, maar Mansveld PSV 33 17 9 7 43 53—35 noch Schoenmaker, die een inzet via ADO 33 12 13 8 37 43—33 de vuisten van Bals tegen de lat zag DWS 32 13 8 12 33 41—39 verdwijnen, konden het beslissende Sparta 32 10 12 10 32 41—31 schot lossen. NAC 32 9 14 9 32 48—47 AJAX: Bals, Suurbier, Hulshoff, Va- Hollar 33 11 9 13 31 30—44 sovic, Van Duivenbode, Groot, Pronk, GVAV 32 8 11 13 27 31—46 Swart, Danielsson, Nuninga en Keizer NEC 32 9 8 15 26 28—36 'Cruyff). MVV 32 6 11 15 23 31—44 ADO: Thie, Vos, Mansveld, Weimar, Telstar 32 7 8 17 22 32—64 .:.i den Burch, De Zoete, Advocaat, Volenc 32 6 9 17 21 23—44 Van Eeden (De Puyt), Schoenmaker, AZ '67 32 5 11 16 21 2&—52 Van den Oever en Heynen. DOS 32 6 8 18 20 33—72 Scheidsrechter Van der Veer, FSC 32 3 11 18 17 18—59 dingen tegen hem, wél senl genoeg. Zijn schot werd geblokkeerd door Shil ton, maar die kon de bal niet wegwer ken. Hoekema schoot opnieuw in, raak te de paal en daarna kogelde Klijnjan raak. In de volgende vijf minuten had Ne derland ronduit pech. De Engelse ver dediging werd dolgedraaid en met een tikje geluk hadden Hoekema, na voor bereidend werk van Mulder, Klijnjan en Drost de kwaliteit van Nederland duidelijker in beeld gebracht. Een boogbal van Mulder kreeg iets te wei nig vaart mee en daardoor kon Smith, ver achter zijn doelman, nog net red den. Het was het slot van een periode voortreffelijk voetbal, opgebouwd door de sterke achterhoede, uitgedragen door het machtige middenveld en net niet afgerond door de aanval, die voor dit soort voetbal nog wat ervaring en hardheid miste. Die had de achterhoe de wel en daardoor werden de laatste twintig minuten een genadeloze ont luistering van de hoop van Engeland. Met een machtige demonstratie van durf en kunde besloot Jong Oranje, met Mulders als vervanger van inval ler Hoekema, een duel, dat aantoonde, dat niemand zich zorgen behoeft te ma ken over de toekomst van het nationale elftal. Het applaus van 15.000 toeschou wers, dat na het laatste signaal van scheidsrechter Weyland de ploeg werd gegund, was dan ook meer dan ver diend. ADVERTENTIE MILAAN De coach van de Itali aanse voetbalclub AC Milan, Nereo Roc- co, is gisteren niet in Amsterdam ver schenen. Itocco, die de bedoeling had de competitiewedstrijd AJax-ADO, die door de Amsterdammers met 1-0 werd gewonen, te volgen met het oog op de Europa Cup-finale op 28 mei in Madrid, zag toch maar van zijn planen af. Zijn verklaring daarvoor: „Mijn as sistent Maldini heeft Ajax in Alkmaar tegen AZ zien spelen en mij alles ver teld over de speelwijze van de Am sterdammers in de competitie. Ajax zal echter in de finale tegen ons ongetwij feld anders voor de dag komen. Daar om vond ik een nieuwe reis naar Ne derland niet nodig". Over de komende eindstrijd stelde Rocco: „Ajax is zeker niet zo sterk als Celtic of Manchester United; ploegen die wij reeds versloegen. Mijn spelers echter zullen het veld in Madrid betre den met dezelfde concentratie als te gen de Schotten en Engelsen. Zij moeten bedenken, dat Ajax een team is, dat even moeilijk te be strijden is als Celtic of Manchester Uni ted. Wij mogen en zullen Ajax niet on derschatten. Wij willen geen bittere ver rassing". LA PLATA Het Argentijnse Estu diantes heeft in La Plata de Zuidame- rikaanse voetbalbeker gewonnen. In de tweede wedstrijd van de finale wonnen de Argentijnen met 2-0 van de Urugue- ze kampioen Nacional. De eerste ont moeting was eveneens in een overwin ning (1-0) voor Estudiantes geëindigd. Estudiantes mag nu uitkomen in de strijd om de officieuze wereldbeker voor clubs. Tegenstander van de Argen tijnen wordt de winnaar van de Europe se beker voor landskampioenen, het Italiaanse AC Milan of Ajax. toch maar Toneelspeelster en TV-actrice Petra Laseur liever

De Vallei | 1969 | | pagina 15