mm" vÖiik Het nageslacht zal in het wassen beeldenmuseum van madame Tussaud, loonden, nog wel eens moeite hebben, grote staatslieden en misdadigers uit elkaar te houden: dezer dagen zijn daar in één afdeling Churchill en Hitier geplaatst In New Vork toonde de ltaliaiui.se ontwerper Alfredo Picchi Zijn nieuwste idee: kettingen van goud- en zilverkleurig metaal voor dames en heren die om het lichaam worden gedragen. Captain Flint, een pinguin in de dierentuin van Hannover, gaat met een kunst poot door het water en het leven. Hij kreeg die prothese nadat zijn echte poot was geamputeerd. Een extra feestelijk tintje aan een toch al vrolijke avond: tijdens een voorstelling ir Eindhoven reikte de burgemeester aan Piet Muyselaar en Willy Walden de onder scheidingstekens uit, behorende bij de benoeming tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau Op die dag was Piet Muyselaar zeventig jaar geworden. De papyrusboot „Ra" van de Noorse ontdekkingsreiziger Thor Heyerdahl werd in Marokko te water gelaten. Als eerste reis staat niets minder dan een tocht over de A tlantische Oceaan op het programma. Dirigent Benedikt Silberman rechtsontving in Parijs uit handen van de acteur Fran cois Bourvil de Cithare d'Or, ingesteld door de Association F/angaise Pour Musique Recreative. m 'mimX. Na de roerige dagen van de afgelopen week gaf het ASVA-bestuur van de studenten in Amsterdam een persconferentie met als hoofdpunt: overleg op topniveau over de be stuursstructuur van de universiteit is niet meer mogelijk. President Nixon droeg rechter Warren E. Burger voor als president van het Amerikaanse Hooggerechtshof. De benoeming van Burger, een behoudend republi- kein, moet nog door de senaat worden goedgekeurd. Kardinaal Alfrink in gesprek met Lies bet h List, die als soliste optrad tijdens de jaarvergadering van de Buitenlandse Persvereniging in Den Haag. Als er een hitlijst van kinderboeken was, zou Pippi Langkous in de Duitse Bondsrepubliek zeker aan de top staan: alleen al in het eerste kwartaal van dit jaar werd het verhaal van het meisje met de wipneus en zomersproeten honderdduizend maal verkocht. In totaal staan al twee miljoen exemplaren van Astrid Lid grens bestseller op Duitse boekenplanken. Stilte van de staking in de haven van Scheveningen Driehonderd vissers besloten tijdens een vergadering niet uit tervaren voordat hun c.a.o.-eisen zouden zijn ingewilligd. Als grootste industrie-etalage ter wereld groeit de Hannover Misschien heeft deze Romeinse politie agent veel aan de opleiding van politiehonden Isometrische spiertraining (d.i. gelijk van afmeting) komen van pijn in hoofd en schouders, die evenals alge- Messe ieder jaar een stukje. In tdtfral beslaan de gebouwen nu gedaan hoe zou hij anders op het idee zijn gekomen, deze voetbalsupporter, die tij- vindt miljoenen aanhangers, die er van twee tot mene vermoeidheidsverschijnselen door spierzwakte kan ruim negenhonderdduizend vierkante meter. De jaarbeurscatalogus dens de wedstrijd LazioBari het veld opholde, aan te pakken zoals op deze foto is te tien minuten per dag mee bezig zijn. Het doel: voor- ontstaan. doet onvervaard mee: die woog de laatste keer bijna twee kilozien?

De Vallei | 1969 | | pagina 17