Dank zij het „Gast Vrij" weekendplan van NS. jf ZOEKT U VAST WERK be. 's brengtt f berföcts W 2.90 (30 stuks!) ZEER ROYALE WOONHUIZEN voordelig uit met NS De KRANT kunt u niet missen - geen dag Grammofoonplaat Rick de Kikker voor f.L- en 70 Pasteurmerken. f 170.- PER MAAND P.S. Eet voordelig bij NS. Met een zomermenu Duizenden kwaliteitsbe wuste huisvrouwen kopen steeds wéér Celwa: Celwa toiletpapier, Celwa keuken rollen, Celwa donsluiers, Celwa servetten - superieure kwaliteit voor een redelijke prijs. Kent u Celwa nog niet? Koopt u alleen op lage prijzen? Ontdek dan zelf wat u altijd hebt gemist. Hier hebt u alvast een leuk duwtje in uw rug Dat staat er - en daarvan kunt u profiteren. Een leuke plastic draagtas gevuld met 30 (dat is 15 meer dan u gewend bent) Celwa luiers. Super ieure, huidbeschermende luiers die gegaran deerd niet kruimelen, die 18 maal hun eigen ge wicht aan vocht opnemen, Donsluiers met non- woven voering aan de draagzijde die werkt als zeefluier. Celwa donsluiers: dat is het merk dat kwaliteitsbewuste moeders ongevraagd kiezen. Celwa luierslipje Sterk, makkelijk te reinigen (ook de drukknopen zijn van nylon). Geschikt voor iedere celstof luier. v.a.f 1.60 Daaraan herkent u de huisvrouw die kwaliteitsbewust is Speciaal voor de modebewuste jongeman brengt Bervoets modieuze moderne costuums in een aantrekkelijke prijsklasse. Aanliggend getailleerd met brede revers en uitlopende pantalon met rugtrekker, in pasteltinten, uni en krijtstreep. 2-delig 139.- met vest 169.- verras uw kinderen op onze Bij veel Celwa produkten geeft uw winkelier u graag een GRATIS Er zijn er maar liefst tien! Tien verschillende. Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blQkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. DONDERDAG 29 ME! 1969 Zaterdag of zondag samen op reis? Nooit meer dan f 10: per persoon. Wanneer u deze zomer in het weekend op reis gaat met een dagabonnement of een 2- pluskaart, is NS extra vrij gevig voor u. Want dan kunt u zomaar op kosten van NS een gast meenemen! Zo reist u op zaterdag of op zondag net zo ver en zo lang als u maar wilt voor een bedrag dat nooit hoger dan een tientje per per soon wordt. Want uw gast reist vrij met u mee! Profiteer van dit royale „Gast Vrij" wreekendplan van NS! Voor een dagabonnement (1 persoon) of een 2-pluskaart (2 of meer personen) is een NS-identiteitsbewijs vereist. Dit kunt u gratis krijgen op alle stations. Vergeet echter niet een pasfoto mee te nemen Celwad tijdelijk met gratis 1 r j k. CcCrn (Ned. Exportpapierfabriek N.V. Nijmegen) 875 k Remia Dex, Remia Zweedse Kroon, Remia Zilver, Remia Planten, Remia Goud winkelwaarde f 4,60 Een echte 45-toerenplaat (17£ cm) met aan een kant het Rick de Kikker lied en aan de andere kant een spannend avontuur. 70 Pasteurmerken (2 zegelzakjes - gratis bij uw leverancier verkrijgbaar) en f 1.- in post zegels zenden aan Remia N.V., Den Dolder, Afd. Reclame' en u krijgt het plaatje flTDisge- stuurd. Naam en adres in blokletters. Binnenkort zal de bouw aanvangen van een tiental met eigen grond, vrije vestiging en aïjks premie, in het plan Burgerenk te Epe. .Deze woningen zullen o.m. bevattep wponk. 7.80x3.60 m., riiijnp keuken, 4sLk* 2 toiletten, 2 wastafels, vaste trap naar de 2e verdieping met grote 4e sl.k. en dakkapel, hobbyruimte, veel kastruimte, centraal an tennesysteem etc. Koopsommen v.a. 43.200.-. Minimum eigen investering ca. 5.720.-. Eventueel kan zelfs een 2e hypotheek verstrekt worden. Bij een 90% hypotheek, met medeberekening der rijkspremie, bedraagt de last het eerste jaar gemiddeld Inl. worden u gaarne verstrekt op onze zit ting op vrijdag 30 mei a.s. van 20.00 tot 22.00 uur en zaterdag 31 mei a.s. van 11.00 tot 13.00 uur in Hotel Haytink, Loolaan 25, Apeldoorn of bij Makelaar de Jong, Juliana- laan 11, Heerde. Tel. 05782-2096. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Antwoordbon Dan kan de functie van ver tegenwoordiger bij een grote verzekeringsmaatschappij iets voor u zijn. In APELDOORN ig momenteel een plaats vry Reeds onmiddellijk na aanstel ling ontvangt u een hoog in komen en volgt opneming in een premievrij pensioenfonds. Voor uw vakopleiding wordt door ons gezorgd en ook na de inwerkingsperiode kunt u re kenen op de blijvende steun van een inspecteur. Leeftijd niet ouder dan 40 jaar. Als brief te zenden aan de heer H. R. Eekhof, Tesselschadestraat 67 te Zwolle, telefoon 05200- 14430. Inzender heeft belangstelling voor de aangeboden positie en verzoekt daaromtrent nadere inlich tingen. Naam Leeftijd Adres Woonplaats *4: tu inier slipje yr/ce 69-1

De Vallei | 1969 | | pagina 8