99 Als A.C. Milan sportief was geweest... Italië-week begon met plechtigheid Hijsen van vlaggen als begin van feest Honderdtwintig per uur in gevaarlijk autowrak Burgemeester inspecteert kluis in de kelder NUTSSPAARBANK IN EEN NIEUW GEBOUW Tweeduizend gulden voor gehandicapten WAAR 93dn weheen? Zondagteam „Rhenen morgen kampioen? Hearing in Leersum Kantongerecht Wageningen vrJo11079 Volgens handelaar: Rijklaar gemaakt curu Belt u dan even a.u.b. Vdaal-week Koor Personeelschef Hollandia Tricot, ontslagen „Caecilia" geeft j ubileumconcert H£ Tennis Half jaar ontzegging Haast SCHILDERIJ RHENEN Zie volgende pagina Moeilijk gegeven M i ZATERDAG 31 MEI 1969 voor Veenendaal 17.30 uur 10550 Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 \/"EENENDAAL «Als AC Milan zich afgelopen woensdag niet zo'n spor- tieve tegenstander had getoond van ons belangrijke exportartikel Ajax, dan was het voor mij niet gemakkelijk geweest bij u een zeven dagen durende Italiaanse periode in Veenendaal te introduceren", aldus burgemeester P. Bode, gisteravond in zijn openingsrede voor de Italië-Week, die op het bordes van het raadhuis werd ingeluid. Burgemeester Bode werd ingeleid door de heer J. van Schuppen, voorzitter van de winkeliersvereniging Handel en Nijverheid, die de Ttalië-Week organi satorisch heeft opgezet. De heer Van Schuppen onderstreepte nog eens dat de kernbedoeling van deze feestweek moet worden gezocht in het feit dat de Veenendaalse consument er van moet worden doordrongen dat het assortiment van artikelen dat in Vee nendaalse winkelbedrijven wordt aan geboden, internationaal is. „Ik vind het overigens wel wat vreemd dat ik nu de burgemeester op zijn eigen bordes moet gaan vragen het woord te nemen" zo zei de voorzitter. In aanwezigheid van zijn wethouders en de handelsraad van de Italiaanse ambassade, dr. Francesco la Frances- ca, verklaarde burgemeester Bode de Italië-week voor geopend, nadat hij Veenendaal een genoeglijke feestelijke periode had toegewenst. „Als u deze zomer in Italië met va kantie bent, let u dan eens op hoeveel Veenendaalse produkten daar te koop zijn", zei hij, „en wie weet wordt in Italië nog eens een Veenendaal-Week georganiseerd". Het officiële startsein voor de feest week kwam na een korte plechtigheid. Mej. Bruna Cimarosti, Veenendaalse van Italiaanse origine, gehuld in kle derdracht, hees de Italiaanse vlag, ter- r# RHENEN Het eerste zondagteam van tennisclub Rhenen heeft kans om morgen de kampioenstitel te behalen. Er wordt thuis op Candia gespeeld te gen Daisy IV uit Apeldoorn, de andere kampioenskandidaat. In de vorige ont moeting werd tegen deze ploeg een moeizame 6-2 overwinning behaald. Mochten de Rhenenaren een zege of zelfs een gelijk spel behalen dan is het kampioenschap van de vierde klasse oost een feit. Dan zal nog 'n kampioens wedstrijd moeten volgen tegen een an dere kampioen uit de vierde klasse en zouden de Rhenenaren ook dat duel winnen, dan pas volgt de promotiewed strijd. Morgen zal dus worden uitgemaakt of men, evenals het zaterdagmiddag- seniorenteam, dat vorige week kam pioen werd, de kampioensvlag kan hij sen. De senioren wisten vorige week met 3-2 van Barneveld te winnen en zullen nu tegen een nog onbekend team hun promotiewedstrijd voor de derde klas moeten spelen. De junioren zijn uitgespeeld en zijn op de derde plaats geëindigd. Dit team bestond uit de meisjes Mieke Fernée, Karin Harwig en Hettie van de Schaaf en de jongens Jaap Lagaay, Hans van Moorsel en Wilbert Ruis. De junioren van ETC II uit Ede zijn kampioen ge worden met VLTC uit Veenendaal op de tweede plaats en NVLTB II uit Wage- ningen op de vierde en laatste plaats. Het tweede zondagteam speelt mor gen uit tegen Quick III in Apeldoorn. Voor dit team is geen kampioenstitel weggelegd. Deze formatie eindigt waar schijnlijk op de tweede plaats achter Rapiditas XI uit Nijmegen. wijl de Scheep jeswolharmonie het Italiaanse volkslied speelde. De Neder landse driekleur werd gehesen door In a Bode, onder de klanken van het Wilhelmus. Terwijl vervolgens de Scheepjeswol- harmonie een begin maakte met een muzikale show op het raadhuisplein, begaf het officiële gezelschap zich naar de trouwzaal. Hier overhandigde de heer Van Schup pen burgemeester Bode een draagzak met twee flessen vermouth. Dr. La Francesca kreeg een enorme kist siga ren, en Ina Bode kreeg evenals Bruna Cimarosti een doos bonbons. Na de show op het raadhuisplein marcheerde de Scheepjeswolharmonie naar de Hoofdstraat, waar het intussen al opmerkelijk druk was geworden. Vanavond kan Veenendaal getuige zijn van het eerste evenement in het kader van de feestweek. In het gebouw aan de Eikenlaan concerteert om half negen een Italiaans koor. LEERSUM Het gemeentebestuur van Leersum belegt op woensdag 11 ju ni voor de plaatselijke bevolking een hearing in de R.K. St. Andrieskerk. Het ligt in de bedoeling de inwoners van Leersum voor te lichten over diverse gemeentelijke aangelegenheden, zoals de uitbreidingen in Leersum Zuid-West, het plaatselijke wegenplan, de uitbrei ding van de begraafplaats en de ruil verkaveling Heiligerbergerbeek. Voorafgaande aan de openbare hea ring zal de bevolking op een tweetal kijkavonden gelegenheid worden gebo den zich over de te bespreken zaken te oriënteren. Onder meer zal het concept ontwerp voor Leersum Zuid-West en 'n maquette van de uitbreiding van de be graafplaats getoond worden. Genoemde kijkavonden zullen worden gehouden op vrijdag 6 juni en op maan dag 9 juni 's avonds van 7 tot 9 uur in een lokaal van de voormalige kleuter school achter het gemeentehuis. VEENENDAAL De personeelschef bij Hollandia Tricotagefabriek N.V. te Veenendaal, de heer J. R. Snoeck Hen- kemans, is door de directie ontslagen. Het ontslag van de personeelschef viel samen met het vertrek van de heer G. van Viegen, chef van het atelier bjj Hol landia Tricot, die zelf ontslag heeft ge nomen. Beide staffunctionarissen zou den ernstige bezwaren hebben tegen het directiebeleid. VEENENDAAL Geslaagd voor het diploma A ziekenverpleging: de zusters: A. P. I. de Kruijff; C. W. van Schaf- felaar; E. M. Timmerman. Geslaagd voor de aantekening kraam- verzorging de zusters: P. Bastmeijer; M. G. Hoiting; J. H. Jansen; H. Ruzius; E. H. A. Timmers. WAGENINGEN Een half jaar ontzegging van de rijbevoegdheid en in to taal f 290,boete legde de Wageningse kantonrechter, mr. A. C. van den Brand, vrijdagmorgen een autohandelaar op, die in een levensgevaarlijk auto wrak had rondgereden, snelheden van 120 kilometer draaide en rustig tegen de politie verklaarde „Ik had die wagen juist rijklaar gemaakt". De officier, mr. H. J. C. Pieters zei, dat dit soort praktijken hem te gortig wer den en mr. Winters, die als gemachtigde van de verdachte, J. van N. optrad, kon niets ter verdediging aanvoeren. Het was me dan ook het wagentje wel Het stuur, de parkeerrem en de gasaf- voer waren ondeugdelijk, maar het gevaarlijkste was de toestand waarin het chassis zich bevond. De dwars- en langsbalken hadden om het zacht uit te drukken hun beste tijd gehad. Dat verdachte met dit wrak nog hon derd twintig kilometer per uur durfde te rijden en daarbij het leven van anderen en zichzelf op het spel zette, werd hem door rechter v.d. Brand bijzonder kwa lijk genomen. De officier eiste f 290 boe te in totaal en drie maanden ontzegging van de rijbevoegdheid met onttrekking aan het verkeer van een wiel. Het von nis luidde conform, op de ontzegging na, die de rechter voor een half jaar oplegde. Mej. A. O. uit Groningen, die met een snelheid van negentig in plaats van vijf tig kilometer uit de bocht ging op de Utrechtseweg in Renkum en tegen een vangrail reed, kreeg eveneens een ho ge boete en ontzegging van de rijbe voegdheid. „Ik kwam uit Wageningen; 't was laat op de avond en stil op de weg. Ik wilde zo gauw mogelijk in Groningen zijn", zei ze toen mr. v.d. Brand haar vroeg, waarom zij de reeks vijftig- en zeventigkilometerborden langs de weg genegeerd had. Zé zat met nog vier meisjes in de wagen en had volgens haar zeggen althans het vijftig kilome terbord niet gezien. Mr. v.d. Brand vond, dat ze van geluk mocht spreken, dat er geen gewonden waren gevallen. Hij ging mee met de eis van mr. Pie ters wat de boete betreft: f 100, voor de grove snelheidsovertreding en f 50 wegens het niet onder controle hebben van de auto, maar voegde er nog drie maanden ontzegging aan toe. Het viel de Edese fabrieksarbeider A. R. tegen, dat „zwartkijken" duur is, wanneer dit tenminste betrekking heeft op clandestien televisiekijken. Hij was gesnapt door de opsporingsdienst, na dat hij het toestel twee maanden in huis had. Vrijdagmorgen verscheen hij voor de balie, omdat hij het schikkingsvoor stel van honderd gulden wel wat aan de hoge kant wond. Rechter v.d. Brand ontdekte nog iets ongewoons aan het TV-bezit van verdachte. „U zegt tegen de politie dat u naam en adres van de gene, bij wie u de tv gekocht hebt niet weet?" „Dat is ook zo, antwoordde ver dachte. Ik heb de tv op de automarkt in Apeldoorn gekocht. De rechter wist niet, dat men daar voor tv's terecht kan en verdachte was daarvan trouwens ook nog niet zolang op de hoogte. „Ik ging eigenlijk naar de automarkt om er een brommer te ko pen, maar ik kwam met een televisie thuis", vulde R. aan, hoewel de logica hiervan de rechter ontging. Verdachte had wel geweten, dat hij zijn toestel moest laten registreren, maar dacht, dat het niet zo'n vaart liep en hij „eens per jaar" kon beta len. „Ik zie geen enkele reden om van het gebruikelijke tarief af te wijken", zei de officier en hield het op het schik kingsbedrag van honderd gulden. Mr. v. d. Brand vonniste de zwartkijker con form. P. L. uit Arnhem had op de kruising Breelaan - Stationsweg - Telefoonweg in Ede met zijn wagen geen voorrang verleend aan een van rechts komende bus. „Ik was praktisch over de kruising heen, toen van de Telefoonweg met top snelheid die bus kwam aanrazen, zei L. Pas op 't allerlaatste moment kon ik hem zien en als ik niet heel snel had gereageerd had hij me midden in de flank gegrepen". L. was bepaald niet overtuigd van schuld en zijn echtgenote, die met zeld zame gretigheid wilde getuigen hoe hard de bus wel gereden had, nog veel minder. „Kalm blijven", zei haar man, toen zij achter 't hekje met een nogal emotionele verklaring pro-echtgenoot T7EENENDAAL Als hoofd van de plaatselijke politie inspecteerde burge- meester P. Bode gistermiddag de kluisdeur in de kelder van het nieuwe Nutsspaarbankgebouw aan de Markt. Een half uur daarvoor had hij het ge bouw, de voormalige vestiging van de Rotterdamsche Bank, in De Korenbeurs officieel voor geopend verklaard. Burgemeester Bode maakte in zijn ope ningsrede gewag van een paradoxale situatie „Mij is verzocht deze bank te openen, maar in feite ben ik daartoe niet bevoegd. Als hoofd van de politie moet ik echter tevens het onbevoegd openen van banken bestrijden De heer Bode vroeg vervolgens aan de voorzitter van de Wageningse moeder- bank. prof. dr. E. W. Hofstee, of de kluisdeuren wel waren gecontroleerd. „Ik koester overigens geen verdenkin gen tegen de leden van het bouwteam", zei hij, waarna hij aankondigde zich te zullen beperken tot het „legaal openen van het bankgebouw". Bij de opening van het nieuwe onder komen van de Nutsspaarbank ontbraken veel van de gebruikelijke bloemstukken en andere geschenken. Het bestuur van de bank had de potentiële schenkers verzocht een geldbedrag over te maken ten name van de Stichting Dagverblij ven voor het gehandicapte kind op de Zuidoost-Veluwe. Het resultaat was dat de stichting, in de persoon van ds. C. Langbroek een spaarbankboekje met tweeduizend gulden in ontvangst kon nemen. Ds. Langbroek dankte het bestuur van de Wageningse „moederbank", waarvan de Veenendaalse vestiging in 1949 als bijkantoor werd gesticht. „U toont zich een ware moeder", aldus ds Langbroek, „want u denkt aan de kin deren, die hulp nodig hebben". Burgemeester Bode prees op zijn beurt het bankbestuur voor de vorste lijke geste, en wenste directeur H. M. Zilstra veel succes toe in het nieuwe gebouw, dat naar het ontwerp van de Edese architect H. Versluis een open rustgevend interieur heeft gekregen. Het is geen „burcht van het kapitaal", zoals prof. Hofstee de banken uit het verleden omschreef. De openingsceremonie in De Koren beurs werd bijgewoond door tal van of ficials. Onder de gasten bevonden zich de Veenendaalse wethouders, burge meester jhr. mr. O. R. v.d. Bosch van Amerongen, vertegenwoordigers van de Ned. Spaarbankbond en de Stichting Spaarpropaganda, en van banken uit de omgeving. Namens het personeel kreeg het bestuur een schilderij van H. Re- bergen aangeboden, met afbeeldingen van het „Polderhuis", waarin de bank in 1949 werd gevestigd, van het sinds 1962 gebruikte gebouwtje naast De Ko renbeurs, en van het nieuwe gebouw aan de Markt. Nadat verscheidene sprekers het be stuur en directeur Zilstra hun geluk wensen hadden aangeboden, begaf het gezelschap zich naar het bankgebouw voor de bezichtiging en een borrel. Burgemeester Bode. werd direct door de heer Zilstra naar de kelderverdie ping geleid, waar hij in gezelschap van prof. Hofstee en de bankdirecteur de kluis aan een nader onderzoek onder wierp. Het was bedoeld als scherts, want ar chitect Versluis had in De Korenbeurs Samen met prof. dr. E. W. Hofstee en de heer H. M. Zilstra inspecteer de burgemeester P. Bode de zware deur van de kluis in de Nutsspaar bank. ,,Ik denk aan Heerlen", had de heer Bode in De Korenbeurs gezegd. al gememoreerd dat de Nutsspaarbank beschikt over een „goede ouderwetse kluisdeur, waaraan niet kan zijn ge knoeid". ADVERTENTIE Tel. 08376 - 2720 - 3241 VEENENDAAL Muziekvereniging „Caecilia" uit Veenendaal geeft woens dag 4 juni het eerste concert ter gele genheid van haar vijfenzestigjarige ju bileum. Het concert wordt in de mu ziektent op de Markt gegeven en begint om 20.00 uur. Op het programma staan de mars Discipline (Lindebro-Mol), een Robert Stolz-potpourri (Everaarts), de Jaloezie-tango (Gade), Vakantiefeesten (Albert Mijns Wzn.), de Arozamars (Ischuar), een tamboershow vóór de mu ziektent, Man of music (Walters), een selectie uit Die Lustige Witwe (Lehar- Mellema), de jazz-potpourri Soft and sweet songs (Paresco), Brazil (Barossel- Scheffer) en de Robert Stolz-mars. Het geheel staat onder leiding van P. Adee uit Hilversum. van start ging. Het echtpaar, dat van de Breelaan af kwam, was in feite nogal verrast ge weest door de verkeerssituatie op de ge noemde kruising. Vandaar mag men noch de Grotestraat, noch de Telefoon weg inrijden. De heer L. was dus druk doende om een toegestane rijrichting te vinden, toen de bus hem van rechts na derde. Een getuige had verklaard, dat de bus een normale snelheid had en de buschauffeur was volgens hem beslist niet boven de vijftig kilometer geweest. Mr. Pieters eiste f 50 boete en de rech ter wilde nog wel rekening houden met het verrassingselement. Hij bepaalde de boete op f 40. Twee vrachtwagens, elk twee en een halve meter breed op 'n weg van 5.10 m, is casu de Otterloseweg in Wekerom, is al een gegeven, dat om moeilijkheden vraagt. R. W. van D., een chauffeur uit Barneveld, die gedagvaard was, omdat hij er met zijn vrachtwagen onvoldoen de rechts had gehouden, zei: ,,'t Kan net, edelachtbare, ik rijd er bijna da gelijks, dus ik kan 't weten. Toen die re genligger eraan kwam, heb ik zoveel mogelijk rechtsgehouden". Niettemin zou Van D. de tegenligger met z'n vrachtwagen in de berm gedrukt hebben waardoor de wagen tenslotte in 'n sloot belandde. Van D. had van 't gebeurde niets gemerkt het was vroeg in de morgen en nog schemerig en was doorgereden. De bestuurder van de te gemoetkomende vrachtwagen Van H. en getuige P., die er toevallig met de fiets reed, waren echter beiden van mening, dat verdachte over de as van de weg ge weest was. Van H. zei: minstens een halve meter, maar P. hield het op „iets, misschien maar tien centimeter. Er stond rechts een lantaarnpaal en ik had de indruk, dat hij daarvoor iets uit- Er was nog een andere moeilijkheid: de weg was glad door opvriezen. Niettemin vertelde Van H., dat hij een snelheid van ongeveer veertig kilometer had. „Dat was veel te hoog, daardoor kon u bij gladheid niet tot stilstand komen, dat is begrijpelijk", merkte de rechter op. De officier eiste tegen Van D. op grond van de getuigenverklaringen een boete van f 75. De rechter wilde er rekening mee houden, dat de tegenligger onder de gegeven omstandigheden onverantwoord hard had gereden, wat mede oorzaak van het ongeval was geweest. Hjj ver laagde tot f 50,boete. VEENENDAAL BIOSCOOP Za. 31 mei 19.00 uur en zondag 1 juni 15.00 uur: „De nacht van inspecteur Tibbs"; za. 31 mei 21.00 uur, zo. 1 en ma. 2 juni 19.30 uur: „Brugge- hoofd Beach Red". RHENEN BIO, za. 31 mei 20.00 uur en zo. 1 juni 14.30 uur: „Hij kwam om te do den"; zo. 1 juni 20.00 uur: „De schaamtelozen." UTRECHT Zaterdag 31 mei STADSSCHOUWBURG, 20.00 uur: Toneelgroep Centrum met „Cen trum vermoordt pianiste". DOMTOREN, 11.00—12.00 en 19,30— 20.30 uur: Beiaardconcerten door Chris Bos. NIEUWE KAMP 13, (bij Tivoli) 20.30 uur: Muzevalcabaret met „Dwars tegen de draad. HET RAD (Oudegracht), 20.00 uur: Dansavond met „The Pops". Zondag 1 juni STADSSCHOUWBURG, 20.00 uur: Toneelgroep Centrum met „Adria- nus VII" van Peter Luke. GEERTEKERK, 19.30 uur: Bach-can- tate 176 „Es ist ein trotzig und ver.- zagt Ding". Maandag 2 juni HET RAD (Oudegracht), 20.00 uur Creatieve avond. Dinsdag 3 juni STADSSCHOUWBURG, 20.00 uur: Cabaret-Chantant Herman van Veen en Lenny Kuhr. NICOLAITOREN, 19.30—20.30 uur: Beiaardconcert door Chris Bos. Woensdag 4 juni HAMMARSKJÖLDHOF (Kanalen eiland), 19.30 tot ongeveer 21.00 uur: Grote muziekmanifestatie m.m.v. alle Utrechtse muziekkorpsen. NICOLAITOREN, 19.30—20.30 uur: Beiaardconcert door Chris Bos. Donderdag 5 juni DOM-, NICOLAI- en MAJELLATO- REN: 20.0021.00 uur: Beiaardcon certen door bekende beiaardiers. HET RAD (Oudegracht,), 20.00 uur: Artiestenkaffee. Vrydag 6 juni NIEUWE KAMP 13 (bij Tivoli): 20.30 uur: Muzevalcabaret met „Dwars tegen de draad". BIOSCOPEN CAMERA, Oudegracht 156, dag. 14.30, 18.45 en 21.15 uur; zo. 14.00, 16.15, 18.45 en 21.15 uur: Mysterie in tri plo" (Jane Fonda, Brigitte Bardot). CITY, Voorstraat 89, da. 14.30,18.45 en 21.00 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: „Gungala, de maagd van de jungle". FILMAC, Vredenburg 29, za. en zo. 14.30 en 16.30 uur: „De gelaarsde kat". OLYMPIA. Amsterdamsestraatw. 350, dag. 18.45 en 21.00 uur; wo. tevens 14.30 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: „Doden spreken niet". Ma./wo.: „Von Ryan's express". PALACE, Vredenburg 29, dag. 12.30, 14.30, 16.30, 18.45 en 21.00 uur (van 12.30 tot 18.30 uur doorlopend); za. en zo. 18.45 en 21.00 uur: „Vul kaan der helse driften". REMBRANDT, Oudegracht 73, dag. 14.30, 18.45 en 21.15 uur; zo.: 13.45, 16.15, 18.45 en 21.15 uur: „The party" (Peter Sellers). SCALA, Potterstraat 16, dag. 14.00, 18.45 en 21.15 uur; zond. 14.00, 16.15, 18.45 en 21.15 uur: „De man met de 5 paspoorten" (Gary Grant, Audrey Hepburn). STUDIO, Oudegracht 154, dag. 14.45, 19.00 en 21.15 uur; zo. 14.30, 16.45 19.00 en 21.15 uur: „The Queen". Vooraf: de Nederl. speelfilm „Op het punt van fluisteren" van Wou ter Ramakers. VREEBURG, Vredenburg 8a, dag. en zo. 14.30 en 20.00 uur: „Als ade laars vielen ze aan" (Richard Bur ton, Clint Eastwood). Nachtvoorstellingen CAMERA, Oudegracht 156, vr. en za. 23.30 uur: „Les Diaboliques" (Clou zot). PALACE, Vredenburg 29, vr. en za. 23.30 uur: „Rio Conchos" (Richard Boone). STUDIO, Oudegracht 154, vr. en za. 23.30 uur: „Seven thiefs" (regie Henry Hathaway). VREEBURG, Vredenburg 8a, vr. en za. 23.15 uur: „De bende van Quint" (Charlton Heston). ARNHEM Zaterdag 31 mei STADSSCHOUWBURG, 20.00 uur: „De man van La Mancha". RIJKSMUSEUM KRÖLLER-MÜL- LER, 20.00 u.: Museumconcert door Chaia Gerstein, piano, en Peter van Munster, fluit. Zondag 1 juni GEMEENTEMUSEUM: Muziek in de GEMEENTEMUSEUM, 15.00 uur: Muziek in de Rijnzaal op grammo foonplaten, Wibold Lutoslawski. woensdag 4 juni STADSSCHOUWBURG: 20.00 uur: Einduitvoering ballet door leerliiv gen van de dansacademie van het Stedelijk Muzieklyceum. Donderdag 5 juni MUSIS SACRUM (Velperplein), 20.00 uur: Rijkdom der Klassieken door Het Gelders Orkest. Dirigent Carl van Garaguly, solist Hans Leygraaf, piano. Beethoven-programma met Ouverture Leonore II, Derde piano concert en Zesde symfonie („Pas torale"). Vrydag 6 juni STADSSCHOUWBURG, 20.00 uur: Openbare voorstelling door de eind- examinandi van de Arnhemse To neelschool. BIOSCOPEN REMBRANDT (Velperplein), 14.30, 18.45 en 21.00 uur: „Play dirty" (Vuil spel). LUXOR (Willemsplein), 14.30, 18.45 en 21.00 uur: „De terugkeer van Dra- cula"; do. 19.00 en 21.00 uur: „De wonderman" (Danny Kaye); za. 23.30 uur: „Topless story". PALACE (Bakkerstraat), 10.30, 18.45 en 21.00 uur: „Mondo Freudo"; zo. 14.30 uur: „Commando's vallen aan". SASKIA (Looierstraat), 14.30, 18.45 en 21.00 uur: „Taxichauffeur" (Louis de Funès). STUDIO A (Langewal), 18.45 en 21.00 uur: „Thérèse en Isabelle"; za., zo. wo. 14.30 uur: „Nieuwe avonturen van Dik Trom".

De Vallei | 1969 | | pagina 3