Veenendaals dagblad Gedeeltelijke terugtrekking of toch compromis Nixon vastbesloten om met Thieu op Midway spijkers met koppen te slaan Buiten Panagoelis uit kerker ontsnapt Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Peking: Russen vallen aan KVP-jonjreren hebhen weinig wp.p.vdering voor nartii bestuur en Kamerfractie Abie Nathan ivil vredes-zender op Groningse kustvaarder in Middellandse Zee Wellicht Grieks excuus voor neergeschoten op de vlucht Protest tegen woontoestand W einr eb-comité opgericht 4 Gebouw bezet in Amsterdam uit protest tegen woningnood Roemenië te<jen aanvallen op China ZONNIG zingende dolfijnen. ...in het dolfinarium Harderwijk. VTB Harderwijk Tel 03410 2569. VERRAAD IN ITALIAANSE LEGER DEENSE KROONPRINSES KREEG TWEEDE ZOON Laatste boombloei COMPROMIS VERKIEZING POMvMDOL BEMOLDT VOORSPRONG van de N.V. Nationale Volksbank betekent: ook voor u! Geen avondklok meer irt Willemstad Conferentie in Moskou Beicakers ROBERT TAYLOR ZWAAR ZIEK Bur. voor redactie en administratie Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.), Giro 1321600. Losse nummers 0,25; Abonnement 0,97 p. w., 4,15 p. m., 12.35 p. k. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opgericht in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advertentietarieven op aanvraag. ZATERDAG 7 JUNI I969 - 43e JAARGANG no. I3I ADVERTENTIE In het grootste overdekte Doltijnen- stadion ter wereld met 2500 zit plaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en d.olfijnen in één pro gramma. Tijden: 10.00 - 11.30 - 13.00 -14.30 16.00 - 17.30 uur. (op zondag niet om 10 uur). SPEELTUIN VELUWESTRAND RONDVAART ROME Een aantal Romeinse bladen heeft vrijdag gemeld, dat een groep hogere Italiaanse militairen ervan be schuldigd zouden zijn militaire ge heimen te hebben prijs gegeven en zich op corrupte wijze grote bedragen te hebben toegeëigend. De Italiaanse regering heeft later bekendgemaakt, dat enige hoge func tionarissen van het ministerie van De fensie, die met raketonderzoek bezig waren, verhoord worden op beschuldi ging van corruptie en het onthullen van militaire geheimen. Alle nieuwe studie projecten met een door de Italiaanse regering gefinancierde onderneming voor raketonderzoek (Sispre) zijn op geschort. KOPENHAGEN Kroonprinses Mar- grethe van Denemarken heeft de afge lopen nacht het leven geschonken aan oen tweede zoon. zo heeft het hof in Kopenhagen bekend gemaakt. Prinses Margrethe, oudste dochter van koning Frederik en koningin Ingrid, is getrouwd met prins Henrik, de vroegere Franse graaf Henri de Laborde de Mon- pezat. Haar eerste kind, prins Frederik. werd op 26 mei van het vorige jaar ge boren. W/e kunnen wel zeggen, dat ae bloei der bomen is gestart met de wilgekatjes, de elzen en de fraaie purperen tooi van de iepen, die ik in de literatuur en de krant veel te weinig geprezen vind. Wat later komen sommige populieren aan bod met hun rode kattestaar- ten. Over de gouden weelde van de linden behoef ik u niets te zeggen maar de even mooie N'oorse es doorn weliswaar zeldzamer kan toch gemakkelijk de ereprijs wegdragen. Dan hebben wij de gul den pagoden der dennen, de rossige sluier van de sparren. Over het struikgewas kom ik niet te spreken, al kan dit soms bomenallures krij gen, doch wèl dienen de kaarsen der paardenkastanje en de accacia te worden genoemd met zijn crème lila behang. Met welbewust over slaan van de vruchtbomen maar dit betekent niet, dat ik er kwaad over zou spreken! kom ik aan de laatste bloeier van het seizoen. de tamme kastanje, want - beuken en eiken hebben in hun voorjaarskleed weinig charmants te bieden. Zo echter niet onze Ne- derlandse „marrons" met hun overvloed van witgele mannelijke katjes tussen het frisse groen. Ze komen pas tegen eind juni of zelfs wel later te voorschijn en vormen een boeiend decor met de grote oude kasteeltuin en de brokkelige muur, waar een vroegere baron er een paar deed planten. Als er kind van het zuiden (in Z.-Europa is de tamme kastanje volkomen thuis) komen eeuwenoude exem plaren, knoestig als eiken, voor en zij leveren de z.g. marrons, die in de comestibleszaken liggen. De onze brengen het niet zo ver: zij worden door jongens met knuppels en stenen uit de bomen gegooid en omdat de jeugd haar tijd niet kan aafwachten, zitten r veel onrijpe vruchten in de ruw stekelige bas ten. Let dus maar eens op. als ge ergens zo'n merkwaardige boom (familie van de eik) weet te staan, hoe hij wèl zijn tijd weet te beiden, door in de lente eerst met nieuwe loten uit te spruiten en op deze te gaan bloeien. 7 juni 1969 A. B. WIGMAN SAN CLEMENTE (Californië) President Nixon heeft aan de vooravond van zijn samenkomst van zondag met de Zuidvietnamese president, Thieu, het grootste deel van zijn tijd besteed aan het bestuderen van vraagstukken van specifiek politieke aard, die hij morgen met het Zuidvietnamese staatshoofd wil aansnijden. In de presidentiële villa te San Clemente in Californië, aan de kust van de Stille Oceaan, had Nixon zich afgezonderd met zijn voornaamste adviseur voor Buitenlandse Zaken, dr. Henry Kissinger. Het overleg werd later voortgezet in een luxueus motel te Newport Beach, dat als een soort „Witte Huis voor de zomer" dienst doet. In of'ieiële Amerikaanse kringen wei gert men nog steeds iets te zeggen over een eventuele terugtrekking van enkele tienduizenden Amerikaanse militairen uit Vietnam, in het kader van een een zijdige ontruiming van Vietnam in fa sen. Ronald Ziegler. de woordvoerder van de Amerikaanse president, heeft gezegd, dat de kwestie van de „Vietna- misatie" van de oorlog en die van het Amerikaanse troepenpeil in Vietnam zondag het onderwerp zullen zyn van een diepgaande studie door Nixon en Thieu. Van welingelichte zijde is vernomen, dat Nixon en de voornaamste architect van de Amerikaanse buitenlandse po litiek. Kissinger, zich opnieuw gebogen hebben over een compromis-formule, die een uitweg zou kunnen zjjn uit de hui dige impasse, die het gevolg is van de felle tegenkanting van Thieu tegen de vorming van een coalitie- of overgangs regering in Zuid-Vietnam, die 'n volks raadpleging zou moeten organiseren. Deze kwestie was donderdag in nogal vage bewoordingen aangeroerd door de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Rogers, op een in Washington gehouden persconferentie, na terugkeer van zijn Aziatische reis. Hij zei toen let terlijk: „Wij zijn met Thieu niet ge trouwd". Het schijnt dat president Nixon van plan is morgen aan Thieu de vorming voor te stellen van een speciale ver- kiezingscommissie, waarin ook het na tionale bevrijdingsfront vertegenwoor digd zou zijn. Deze commissie zou zeer uitgebreide bevoegdheden moeten heb ben en o.m. belast zijn met het toezicht op de verkiezingen voor een nieuwe regering. Dit zou een tamelijk uitgebrei de politieke groepering moeten zijn rondom de persoon van Thieu en op de lange duur het bewind in Zuid-Vietnam een reëlere basis moeten geven. In elk geval zou er geen sprake meer van zijn Thieu een overgangs-coalitieregering op te dringen, waarvan hij niets moet heb ben. President Nixon zou ook voornemens z(jn. aldus verluidt uit welingelichte kringen, met de Zuidvietnamese presi dent de kwestie van 't tijdstip van ver kiezingen in Zuid-Vietnam aan te snij den. Van Amerikaanse zijde zou men wen sen, dat dit tijdstip vervroegd wordt. Op het ogenblik zijn parlementsverkie zingen voor 1970 voorzien en presidents verkiezingen voor 1971. Nixons raadgevers laten doorscheme ren, dat het hoofd van de Amerikaanse uitvoerende macht vastbesloten schijnt te zijn van de conferentie op Midway een groot succes te maken.. De Zuidvietnamese Senaat heeft gis teren het denkbeeld van een coalitie regering met de communisten van de hand gewezen. Dit staat in een uit vijf punten bestaand manifest dat gisteren werd goedgekeurd. ADVERTENTIE AMSTERDAM Zestig procent van de KVP-jongeren is voor een Neder landse CDV. terwtfl de rest liever een gedeconJ>ssïonaliseorde volkspartij ziet. Van die jongeren is 37 procent voor een regering van KVP met CHU, ARP en D '66, terwfjl 29 pet vindt dat de hui dige regering, ook na 1971 moet worden voortgezet. Dit blijkt uit een enquête, die het KVP-jongerenblad „Jongeren voorop" onder de leden van de KVP-jongeren- organisatie heeft gehouden, en waarvan de uitslag thans is gepubliceerd. De jongeren hebben ook een uitspraak gedaan over de vraag wie na 1971 de KVP-Tweede-Kamerfractie zou moeten leiden. De meeste kans maakt hierbij de tegenwoordige minister van Onderwijs, Veringa. met 51 pet, de tegenwoordige fractievoorzitter drs. Schmelzer komt met 28 pet uit de bus. Daarna volgt het Twe°de-Kamerlid drs. Westertelp met 7 pet. De populariteit van de minister van Buitenlandse Zaken, de heer Luns, is bij de KVP-jongeren niet erg groot. Negenenzestig pet vindt dat hij in een volgende regering niet moet terugkeren, terwijl de rest tevreden is over zijn werk. Ten slotte het antwoord op de vraag: .Bent u tevreden over de prestatie van het KVP-bestuur en fractie?": achten zestig pet: neen, tweeëndertig pet: ja. In het zelfde nummer van „Jongeren voorop" levert vice-voorzitter Ton Crij- nen kritiek op de zijns inziens ongeluk kige presentatie van de KVP. Hij schrijft o.m.: „Keer op keer rijzen je de haren te berge als je KVP-woord- voerders verklaringen hoort afleggen, die overlopen van vaagheden, als je ziet hoe de belangrijkste werkstukken op onbeholpen manier voor het voetlicht worden gebracht en hoe er gesmeten wordt met clichés, waarvan iedereen allang doodmoe is". PARIJS Twee opinie-onderzoeken in Frankrijk hebben de Gaullistische kandidaat Georges Pompidou een ruime voorsprong gegeven op de centrum kandidaat Alain Poher in de Franse presidentsverkiezingen. Hoeveel kiezers het advies van de communisten zullen opvolgen en niet zullen stemmen biyft een ongewisse zaak. Later op de dag in hun eerste televi sieprogramma van de officiële verkie zingscampagne heeft Pompidou gezegd, dat hij de essentiële elementen van de politiek die hij voerde toen hij minister president van De Gaulle was zou hand haven, terwijl Poher zei, dat de kiezers moesten kiezen tussen een voortzetting van het verleden of een werkelijke po litieke verandering. Binnen enkele dager contant geld. Bedragen van 500,- tot 9000,-. Aflossing in max. 3 jaar. Geheel schriftelijke behandeling mogelijk. Zend mij vrijblijvend inlichtingen: I Straat: Woonplaat»; Geen pottzegela plekken. Deze bon in ongefrankeerde, gesloten enveloppe zenden aan: Nationale Volksbank N.V. Antwoordnummer: 1750 Amsterdam 1002 of bel: Arnhem tel. 427561 y»Nijmegen tel. 26200^ 55 SCHIPHOL Als de plannen van de nimmer versagende Israëlische vredes- piloot Abie Nathan die vorige week in een poging de Arabieren een vredes voorstel te overhandigen, uit Egypte werd gezet, verwezenlijkt worden, dan zal de 570 ton metende, onder Panamese vlag varende, Groningse kustvaarder „Cita" straks ergens tussen Cyprus en Egypte in de Middellandse Zee dobbe ren als een drijvend radiostation in ex territoriale wateren. Aan boord zal zich Abie Nathan bevin den als voornaamste disc-jockey en te vens als gloedvolle radiospreker, die in het Engels de Arabieren zal pogen te overtuigen, dat vrede alleen maar wel vaart en vooruitgang zal brengen en die zijn eigen landgenoten zal voorhouden dat zij moeten leren leven met de Ara bische buurlanden. Andere omroepers zullen soortgelijke pleidooien voor het sluiten van de vrede houden in het Ara bisch, het Frans en het Hebreeuws. Het station, dat zich zal moeten bedruipen uit reclameboodschappen, zal veel mu ziek ten gehore brengen, maar niet de oorlogsliedjes die thans de ether van het Midden-Oosten zo zeer beheersen. Nathan zelf wil tonen hoeveel belang hij hecht aan het tot stand komen van een vredesovereenkomst in het Midden- Oosten door een nieuwe vorm van pro test tegen de huidige gang van zaken: hij wil aan boord blijven tot er vrede is bereikt, en bereidt zich nu al voor op een langdurige vrijwillige, dobberende ballingschap. Het schip zal worden be voorraad vanuit Cyprus, niet vanuit Is raël. omdat dit op de in>biêren een slechte indruk zou maken. Reeds heeft Abie Nathan uit eigen zak f 5000,aanbetaling voor het schip voldaan. H(j zal dezer dagen een tweede termijn moeten betalen en garandeert zich op die wijze van een optie voor 45 dagen, gedurende welke het schip niet aan een ander mag worden verkocht. In die tussentijd hoopt hij de ruim anderhalve ton, die voor het schip moet worden neergeteld, uit bijdragen van sympathisanten bijeen te garen. Daartoe heeft hij in Parijs, New York en Amster dam een „vredesschip fonds" opgericht (postgiro in Nederland: 99912). De „Cita" moet zo spoedig mogelijk naar Amsterdam om in een dok te wor den opgeknapt. Nathan hoopt voor het verven van de wand jonge vrijwilligers in Amsterdam te vinden. Daarna zal het scheepje naar New York varen, waar Abie naar hij hoopt een volledige radio-zendinstallatie van 50 kilowatt voor een koopje aan boord zal kunnen laten installeren. „Ik krijg in de V.S. een helebrel voor niks", zo zei hij op Schip hol, waar hij gistermiddag aankwam uit Parijs. Gevraagd naar de totale kosten zei hij: „Veronica heeft in totaal een half miljoen dollar gekost, ik hoop er in te slagen mijn kosten te beperken tot de helft", (ca. f875.000,—). Nathan, die tijdens zijn verblijf in Hol land logeert in Hotel Schiller te Amster dam, hoopt over drie a vier maanden met het geheel ingerichte schip in de Middellandse Zee voor anker te kunnen gaan. ATHENE Alexander Panagoelis I wegens een aanslag op de Griekse (30), die ter dood was veroordeeld kolonels-premier Papadopoelos, is uit de zwaar bewaakte militaire gevange nis bij Athene ontsnapt. DEN HAAG De Haagse schilder Pieter Goudzwaard heeft gisteren op het Rijswijkseplein te Den Haag een van zijn beste werken verbrand om te protesteren tegen de woontoestanden in Nederland, met name in de Haagse schilderswijk. Op de foto: rechts de schilder. DEN HAAG Gisteravond is een Weinreb-comité opgericht. In een com muniqué zeggen de oprichters: „Twee weken na het verschijnen van het eerste deel van de memoires van F. Weinreb, die nieuw licht werpen op zijn veroordeling tot zes jaar gevangenis straf door de bijzondere raad van cas satie in 1948, heeft de procureur-gene raal van het gerechtshof in Den Haag Interpol verzocht hem op te sporen ter executie van een tweede vonnis. Dit be treft een zedendelict, waarvoor Weinreb tot acht maanden gevangenisstraf bene vens voorwaardelijke terbeschikking stelling van de regering is veroordeeld. Pas nu Weinreb zich weer in de pu bliciteit bevindt en er in verschillende besprekingen van zijn memoires op of ficieel eerherstel van Weinreb wordt aangedrongen, gaat er een verzoek tot opsporing aan Interpol uit. Dat is de onmiddellijke reden voor de oprichting van een Weinreb-comité. Het Weinreb-comité kan zich niet aan de indruk onttrekken, dat er verband be staat tussen de twee veroordelingen van Weinreb. De leden van het comité zijn om ver schillende redenen overtuigd van de on schuld van Weinreb in beide gevallen. Zij menen dat er zowel in 1948 als in 1968 onrecht aan Weinreb is gedaan. Zij zullen daarom alles in het werk stellen om rechtsherstel van Weinreb te krij gen. Het comité doet een beroep op een ieder die het comité kan steunen. Het voorlopig adres van het comité is uitgeverij Meulenhoff, Rokin 44, Am sterdam". Het communiqué werd ondertekend door prof. dr. F. L. Polak, D. W. Bloe- mena, drs. A. Nuis, drs. M. E. Gouds- blom-Oestreigher, jhr. drs. G. v. Bent- hem van den Bergh, dr. H. C. Moolen- burgh, arts, dr. J. C. G. Meijboom, arts, dr. E. Ephraim, arts, R. Voorhoeve en ds. J. T. Wuister. WILLEMSTAD Er is sinds vrij dagavond geen avondklok meer van kracht in Willemstad op Curagao. Dat is voor het eerst sinds de hevige onlus ten van precies een week geleden. h i, Archieffoto van Alexandros Pana goelis, die ontsnapt is uit de gevan genis waar hij was opgesloten wegens een poging premier Papadopoelos te vermoorden. AMSTERDAM Enkele tientallen jongeren hebben gisteravond het leeg staande voormalige Rodekruisgebouw op de hoek van de Paulus Potterstraat en de Hobbemastraat in Amsterdam be zet. Volgens de politie begon de actie omstreeks kwart over negen toen een aantal personen met rugzakken door de ramen naar binnen klom. De bezetting geschiedde op initiatief van een zich „Groep Nieuw Nederland" noemende groepering, die gisteren in 'n pamflet aankondigde dat zij vrijdag avond een gebouw zouden bezetten, „te gen de nog steeds bestaande woning nood". Aan hen die geen woonruimte hebben of op dure kamers wonen, werd geadviseerd hun bed of slaapzak mee te nemen. Van het hoofdbureau van politie werd vernomen dat besloten was voorlopig niet tegen de bezetters op te treden. Aan het balkon van het gebouw een kapitale villa is een bord beves tigd met de tekst „Commune Nieuw Ne derland is tegen uitbuiting, onrecht, het meten met twee maten door overheids instanties". Hun tweede bord laat weten dat de woningnood staatsvijand no. 1 is. De leider van de groep, Arie van der Sluis, deelde mee dat hij zijn hoofd kwartier in het gebouw zal vestigen. De zolder zal als slaapruimte voor de aan wezigen worden ingericht. MOSKOU De Roemeense president en leider van de communistische partij Nicolae Ceausescoe heeft op de commu nistische wereldconferentie in Moskou gewaarschuwd, dat aanvallen op China of andere communistische partyen „een gevaar betekenen voor het succes" van de internationale communistische confe rentie. Ceausescoe sprak op de tweede dag van de conferentie nadat de afgevaar digden van Paraguay, Polen (Gomoel- ka) en Frankrijk (Waldeck-Rochet) een openlijke aanval op China hadden ge lanceerd. Zijn waarschuwing was het eerste te ken van meningsverschil op de confe rentie die door het Kremlin bijeenge roepen is ter bevordering van de een heid in de communistische wereldbewe ging. De Roemeense partyleider verklaarde nadrukkelijk dat op de voorbereidende conferenties was overeengekomen dat in Moskou geen aanvallen zouden worden gedaan op individuele communistische partijen. Volgens de zegslieden die de rede van Ceausescoe weergaven, heeft deze niet direct gedreigd dat de Roemenen even tueel zouden weglopen, maar zijn woor den duiden er wel op dat ernstige moei lijkheden op komst zijn als de anti- Chinese aanvallen voortduren. In 1968 is Roemenië weggelopen van de communistische conferentie in Boe dapest, omdat China daar werd aange vallen door andere delegaties. Australië steunde Roemenië. Hij ontkwam toen hij naar een zie kenhuis werd gebracht. Zijn bewakers zijn met hem verdwenen. Het nieuws van de ontvluchting, dat door de Griekse militaire regering zelf bekend werd gemaakt, is in de hele wereld met verbazing en ongeloof ont vangen. Spathis Panagoelis. een broer van Alexander, sprak gisteravond ir. Rome het bange vermoeden uit dat zyn broer was vermoord. Hy geloofde dat de Griekse regering het bericht over de ontsnapping had verspreid om een excuus te vinden voor de moord op Alexander. De militaire regering deed een beroep op de hele bevolking om te helpen zoeken naar Panagoelis. Er is een prijs van vijfhonderdduizend drachmen (61.000 gulden) op zijn hoofd gesteld. Alexander Panagoelis werd vorig jaar augustus gearresteerd toen hij een bom wierp naar de auto van premier Papado- poulos. Een militaire rechtbank veroor deelde hem op 17 november ter dood. Tijdens het proces nam Panagoelis een zeer onafhankelijke houding aan en verklaarde hij gemarteld te zijn door de Griekse politie. Na zijn terdoodveroordeling hebben de regeringen van verschillende landen het Griekse bewind verzocht hem gratie te verlenen. Volgens de laatste berichten zyn uit de gevangenis van Bojati met Pana goelis niet twee maar vier bewakers verdwenen. Het voltallige bewakings personeel is afgelost en wordt scherp verhoord. Panagoelis zat in een speciale cel, apart van de andere gevangenen, en stond onder voortdurende bewaking. Vorige maand werden enkele wes terse correspondenten tot de gevangenis toegelaten naar aanleiding van de ge ruchten als zou Panagoelis worden ge marteld en de dood nabij zijn. Ze mochten hem niet spreken, maar kon den hem zien voetballen op 'n binnen plaats. Hij leek in goede gezondheid te verkeren. Het dichtstbijzijnde punt aan zee is het vissersdorpje Nea Makri, op 9 km afstand. Het gebied werd vrijdag door marineschepen en helikopters afgezocht, eigenaars van boten werden onder vraagd. Er zouden arrestaties verricht zijn o.a. de directeur van de gevangenis en enkele hoge officieren. De Griekse oppositieleider Andreas Papand reoe heeft een waarschuwing uitgesproken dat iedereen die deel neemt aan de arrestatie van de ontsnapte Alexander Panagoelis, zichzelf bloot stelt aan represailles van de Griekse verzetsbeweging. HONGKONG China heeft vrydag de Sovjet-Unie ervan beschuldigd, de gewapende provocaties aan de grens te hebben opgevoerd. Het Chinese ministe rie van Buitenlandse Zaken heeft in een protestnota gezegd, dat Sovjetrussische grenswachten in een aantal gevallen Chinees grondgebied zyn binnengedron gen. Radio Peking riep vrijdag om, dat Sovjetrussische troepen in de provincie Heiloengkiang in het noordoosten van China geschoten hebben in de richting van Chinees grondgebied. Volgens de nota was op 15 mei een Chinese grenswacht, die patrouilleerde op het eiand Wupalao in de rivier de Heiloengkjang door Sovjetkogels ge dood en waren 16 burgers en twee grenswachten ontvoerd. Peking eiste de terugkeer van alle ontvoerde Chinezen. Een woordvoerder van het Sovjet mi nisterie van Buitenlandse Zaken heeft meegedeeld, dat volgens inlichtingen op het ministerie het volkomen rustig is aan de grens met China is. SANTA MONICA De gezondheids toestand van de Amerikaanse filmacteur Robert Taylor is ernstig. De 57-jarige patiënt werd maandag jl. in een zieken huis te Santa Monica in Californië op genomen. Hij lijdt aan kanker. (Van onze weerkundige medewerker) ITe laatste dagen lag ons land tussen een hogedrukgebied bij Engeland en een depressie boven Noord-Italië en de Alpen. De laatste gaf aanhoudend slecht weer in de Middeneuropese vakantiegebieden (Zurich gistermiddag om 4 uur: 8 graden C.) en veel regen in Duits land. Uitlopers ervan brachten ook in ons gebied tijdelijk wolkenvelden en een plaatselijke bui. Dit weekeinde zal het weer in Gel derland aan de zonnige kant zijn, vooral morgen. We verwachten het Britse maximum dichter bij huis, waardoor het overdag ook iets war mer zal worden: 17 tot 20 graden. Morgen: Zon op: 4.21 onder: 20.57 Maan op: 1.32 onder: 14.01

De Vallei | 1969 | | pagina 1