Gemeente-elftal tegen de „Talma"-leraren ten onder G. Baars 9 door auto gegrepen en gedood B. en W.: comptabele en kassier Secretaris mag niet ook ontvanger VEILING SEPTER TIEL SPORTIEF DUEL OP 'T PANHUIS Nederlaag toch een vooruitgang Bejaarden bezochten Muiderslot Jeugd kan vissen met „Rietvoorn" Scholiertje aangereden Poseidon versloeg Bromfietser geschept Gestolen auto in Amsterdam weergevonden KVG op zoek naar agaten BÉMACHOL BESLOOT VOLKSDANSSEIZOEN „Renswoude is geen speciaal geval VADERDAG Vadergeschenk REIN KOK 15 JUNI - VADERDAG Veiling Kesleren Veenendaalse hengelaars superieur CPB ter land, ter zee en in de lucht DWK (3-1) Mist u uw VALLEI? Belt 10550 11079 Aanrijding met veel blikschade BURGERLIJKE STAND AUTO CONTRA MOTOR BURGERLIJKE STAND MARKTEN SCHERP VERDACHT Huisvrouwen wandelen rfc 'n PLANTENBAK of TUINVAASdat is 't J TUINCENTRUM DONDERDAG 12 JUNI 1969 VEENENDAAL Tijdens een vriendschappelijke wedstrijd tussen een elftal gevormd uit de leden van de personeelsvereniging der gemeente Yeenendaal en een leraren-elftal van de Chr. Technische Talmaschool hebben de ruim 60 toe schouwers kunnen genieten van soms verrassend snel en goed combinerend voetbal. Deze wedstrijd waarbij de Ieraren met 6-2 wonnen, is een jaarlijks te rugkerende traditie en werd voor het eerst op het sportpark Panhuis gespeeld, wat de elf van de Talmaschool blijkbaar inspireerde tot grote daden. Direct al na de aftrap bouwden zij aan een groot veldoverwicht wat in de achtste minuut resulteerde in een ope ningstreffer van Hoekstra (10). Het gemeente-elftal nam hier echter geen genoegen mee, en bouwde langzaam maar zeker een serie aanvallen op, die tenslotte afgerond werden door de ge lijkmaker, gescoord door Setz (11). Duidelijk bleek echter uit het ver loop van de strijd dat de leraren over meer conditie beschikten. Wel probeer de de gemeenteploeg door middel van de buitenspelval verdere verrassings aanvallen te voorkomen, doch men kon toch niet verhinderen dat Bosch de stand op 21 bracht. Even later loste rechtsbuiten Gemmink een ziedend schot dat echter schitterend gekeerd werd door keeper Anbeek van de „ge meente". Na de rust veranderden de „gemeen tenaars" van tactiek en namen voor korte tijd het heft in handen. Eindelijk had men elkaar gevonden doch door de constante mandekking van de leraren bleef de gelijkmaker uit. Moedeloos werd men toen binnen een paar minuten de Talmaploeg via doel punten van Bosch. Van Dijk en Hoek stra uitliep tot 51. Daarbij ging keeper Anbeek beslist niet vrijuit. Toch bleek de gemeente-elf nog over een klei- VEENENDAAL De Veenendaalse hengelsportvereniging „De Rietvoorn" heeft in het afgelopen weekeinde voor de eerste maal in het nog prille vissei- zoen de krachten gemetn met de zus terverenigingen uit Rhenen, Wagemin- gen, Renkum, Oosterbeek en Ede. Dit treffen vond plaats in het kader van de ■treekcompetitie die nu al jaren achter een door de hengelsportverenigingen uit deze plaatsen wordt georganiseerd. De eerste ontmoeting, die in Ede in de Kreelseplas plaats vond eindigde in een overwinning voor de Veenendaalse hen gelaars die met elkaar 2930 gram vis uit het water haalden. De overige vijf verenigingen kwamen tot het volgende resultaat: Ede 2185 gr.; Wageningen 970 gr.; Oosterbeek 935 gr. De henge laars uit Rhenen en Renkum slaagden er niet in ook maar een gram vis bo ven water te halen. Op zaterdag 21 ju ni is de hengelsportvereniging uit Rhe nen gastheer voor de overige vereni gingen. RENSWOUDE Om half één woens dagmiddag vertrokken 25 auto's met bejaarden vanaf de herv. kerk te Rens- woude via Utrecht naar Loosdrecht, waar men tegen 2 uur aankwam in restaurant Het Piashuis. Hier genoten de oudjes op een terrasje heerlijk van de zon onder het gebruiken van een verfrissing. Na een prachtige tocht door een deel van het Gooi ging men richting Muiden om het bekende Muiderslot te bezichti gen. De tocht werd voortgezet langs de Naardertrekvaart naar de Vesting Naarden waar de oude vestingen uit de 80-jarige oorlog nog duidelijk zichtbaar zijn. Hierna leidde de tocht naar Oud- Valkeveen om daar de koffietafel te ge bruiken. Bij thuiskomst in Renswoude werden de oudjes opgewacht door de muziek vereniging „Ons Genoegen. Onder be geleidende muziek ging men naar „Re- hoboth" waar nog een kleine verfris sing werd aangeboden. OPHEUSDEN De afdeling Op- heusden van de Chr. Plattelandsvrou wen maakte dezer dagen het jaarlijk se uitstapje. Begunstigd met fraai weer vertrokken 38 dames 's morgens om half negen richting Rotterdam, waar een bezoek werd gebracht aan de ha vens. Er werd van de gelegenheid ge bruik gemaakt het passagiersschip „Nieuw Amsterdam" te bezichtigen. De volgende bestemming van de tocht was het vliegveld Zestienhoven. Een 5-tal dames trok de stoute schoenen aan en maakte een vliegtochtje. Voor de piloot opsteeg, vertelde hij de dames dat dit zijn eerste vlucht was, hetgeen de no dige angst tot gevolg had. Hoewel wat wit om de neus kwamen de dames toch weer behouden op de grond terug. De rondvaart door de Rotterdamse havens en niet te vergeten een ritje met de Metro viel bij de CPB-leden uit Op- heusden goed in de smaak. Op weg naar huis werd in De Meem nog gedi neerd. Tegen 10 uur kwamen de dames weer in Opheusden aan. ne dosis moed te beschikken en profi teerde men in de zestiende minuut na rust van een panieksituatie voor het doel van de Technische school, waarbij linksbinnen Van Stempvoort de stand op 52 bracht. De doelpuntrijke match werd gran dioos besloten door een schitterende kopstoot van Gemmink, die keeper An beek volkomen verraste (62). Groot was de vreugde in de kleedkamer van de Talmaploeg, vooral toen het gemeen te-elftal als beloning voor een passende verfrissing zorgde. Een gemoedelijke maar niettemin soms boeiende en zeer sportieve wed strijd die toch hoopvol voor het ge meente-elftal is afgelopen. Vorig jaar immers verloor men met 60. Er zit vooruitgang in VEENENDAAL De Veenendaalse hengelsportvereniging „De Rietvoorn" organiseert maandag 23 juni een jeugd- viswedstrijd in de Groene Velden. Er wordt voor deze eerste viswedstrijd, sinds dit water aan de Rietvoorn is toe gewezen een grote toeloop van de jeugd verwacht. RENSWOUDE Bij het uitgaan van de school aan de Oude Holleweg, raak te de 7-jarige Jan v. V. gistermiddag gewond, toen hij werd aangereden door 'n bestelwagen, bestuurd door de Velp- se vertegenwoordiger P. v. d. V. De jongen stak plotseling de weg over, toen hij door de auto werd gegrepen. P. v. d. V. reed met matige snelheid, met het oog op de groep kin deren, die zich op straat bevond. Jan v. V. liep, zoals een arts constateerde een lichte hersenschudding op en werd naar het ziekenhuis gebracht. SCHERPENZEEL Het eerste he ren-zevental van „Poseidon" heeft gis teravond zonder moeite DWK uit Bar- neveld met 3-1 \erslagen. Men had een nog wel grotere over winning kunnen behalen als na de rust met wat meer overleg was jespeeld. Er ging van de Barnevelders weinig uit, ondanks het feit dat Poseidon met twee invallers speelde. Over alle linies waren de gasten de minderen. Het was overigens een sportieve wedstrijd en scheidsrechter Kolk uit Veenendaal had het dan ook niet moeiljk. Het was Poseidon dat uit een straf- worp, genomen door B. Ritmeester, de leiding wist te nemen. De vreugde was echter van korte duur, want het was W. v.d. Spoel, die de partijen weer op gelijke voet bracht (1-1). Poseidon werd nu duidelijk sterker en het was B. Ritmeester die uit een goed opge zette aanval de stand weer op 2-1 bracht. Toen even later Hietbrink de stand op 3-1 bracht was de strijd be slist. Na de rust bleef Poseidon duidelijk beter, maar men wist dit niet in doel punten uit te drukken. ELST Op het kruispunt Franseweg -Driftweg, Woudweg te Eist raakte de bromfiets van de 16-jarige J. H. gister morgen total loss, toen deze, komende van de Driftweg geen voorrang verleen de aan een auto, bestuurd door de heer B. De auto kwam uit de richting Ame- rongen en schepte de bromfietser, die de Woudweg wilde oprijden en als ge volg van de aanrijding hoofd- en been wonden opliep. Tegen de bromfietser werd wegens twee strafbare feiten proces-verbaal opgemaakt: wegens het geen voorrang verlenen aan verkeer van rechts, en het niet laten voorgaan van kruisend snelverkeer. De auto was aan de voorzijde licht beschadigd. ELST De auto van de heer B. te Eist, die vorige week van zijn erf werd ontvreemd, is tijdens het afgelo pen weekeinde in Amsterdam terugge vonden. De wagen bleek licht bescha digd te zijn. Van de dader(s) ontbreekt nog elk spoor. Gisteren vond een kleine aanrijding plaats op de Spoorstraat in Kesteren. Een auto rijdende in de richting Op heusden werd gepasseerd door een mo tor. De bestuurder van de auto had de ze motorrijder niet gezien, zodat toen hij links af wilde slaan een botsing ont- ■tond. Het bleef beperkt tot blikschade. RHENEN Gistermiddag is de 10- jarige Gerrit A. Baars uit Rhenen bij het oversteken van de Grebbeweg om naar het natuurbad Ouwehand te gaan door een uit de richting Wageningen komende personenauto gegrepen. De chauffeur van de wagen, de Culembor- ger A. P. remde nog wel krachtig, maar kon niet voorkomen dat de jongen, die per fiets naar het zwembad reed, werd geschept. Hij was vrijwel op slag dood. ADVERTENTIE dan even a.u.b. voor Veenendaal Tot 17.30 uur Van 17.30- 19.30 uur 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 Amerongen Geboren: Steven, z.v. W. E. van der Grift en M. W. Koetsier: Petra, d.v. H. Termaaten en M. Jansen; Alida Claziena. d.v. P. C. van Soest en A. M. Pessel; Eveline, d.v. J. Veldhuizen en W. C. A. Lekkerkerker. Ondertrouwd: G. R. Vermeulen, 22 jr en C. W. Buis, 22 jr. Getrouwd: G. Overeem, 23 jr en P. den Hartigh, 24 "jr. RENSWOUDE Geboren: Jan, z.v. A. J. van der Vel den en C. H. van Vlastuin; Marguerite Isoud, d.v. P. Tuijn en I. E. B. Best; Hermijntje, d.v. Chr. van Ooijen en H. K. van Burken; Johannes, z.v. E. van Voorthuizen en G. Overvest; Nadine Agathe, d.v. A. Jansen en T. T. M. Bergmans; Geerke Johanna Fijtje, d.v. J. Lagerweij en J. M. van Ginkel. KESTEREN Geboren: Jansje, d.v. G. van Veenen daal en D. E. van Ewijk te Opheusden; Marinus J., z.v. H. G. J. van de Sluis en G. van de Wardt te Opheusden. Ondertrouwd: M. Breunissen en L. G. van Eldik; A. Geurts en H. W. Schip per. Getrouwd: A. van den Hatert en A. C. Hufbers. VEENENDAAL Het Katholiek Vrouwen Gilde houdt op woensdag 18 juni o.l.v. Adriaan P. de Kleuver een avondwandeling in -de zandafgraving van Schoonhoven. Er zal daar naar agaten gezocht worden. Alle parochi anen vanaf 16 jaar zijn welkom. Laar zen of oude schoenen aantrekken. Het vertrek is om 19.00 uur bij de ingang van het zwembad (achter het Juliana- ziekenhuis) aan de Oude Grintweg. De excursie duurt tot ongeveer 21.30 uur. SCHERPENZEEL Op de eier markt te Scherpenzeel werden aange voerd 800.000 stuks. De handel was vlug en de prijzen varieerden van f 13,- tot f 14,25 de honderd stuk. De henneëie- ren van f 9,- tot f 12,50 de honderd stuks. SCHERPENZEEL Op de biggen- markt werden aangevoerd 120 stuks. De handel was matig en de prijzen va rieerden van f 98,- tot f 107 per stuk. SCHERPENZEEL Onder het motto „wij zijn blij. daarom dansen wij", be sloot de volksdansgroep „Bémachol" deze week het volksdansseizoen in het Scherpenzeelse hotel Boschzicht. De le den, tieners en gehuwde dames hadden zich voor deze gelegenheid in folkloris tische kostuums gestoken, waarmee zij bijdroegen tot een kleurrijk schouwspel. Tussen de diverse dansen door ont rolde zich 'n ontspannend programma van zang, muziek en cabaret, verzorgd door Arie v.d.Marel, Jan van Eist, en leden van „De Rank" uit Woudenberg. De avond bood de deelneemsters nog een extra attractie. Op melodie van „The white heather jig", een Schotse dans, defileerde men voor een uit vier leden bestaande jury, die tot taak had de kostuums te beoordelen op origina liteit, eigen creativiteit en vindingrijk heid, op presentatie en op de leeftijd van de mannequins". Eerst zouden slechts 2 prijzen worden uitgeloofd, maar de keus bleek zo moeilijk, dat er een derde aan werd toe gevoegd. De eerste prijs was voor een „Hongaars" duo, Akkie Vlastuin en Jean Weiten. De tweede prijs ging naar een Schot, Berry van Eist, en de derde was voor een Spaanse danseres, Hetty Wagensveld. Bovendien werden ver scheidene eervolle vermeldingen toege kend. Het feest werd na deze verkiezin gen voortgezet bij sfeervolle verlich ting, die een uitstekende stemming be- Golden Delicious: II 60-65: 44-48; II 65-70: 49-56; II 70-75: 50-62; II 75-80: 51-61; II 80-85: 50-53. Jonathan: II 60-65: 39-47; II 65-70: 46-58; II 70-75: 53-62; II 75-80: 49-52. Conference: I 55-60: 54; I 60-70: 81. Aanvoer appelen: ca. 40 ton. AARDBEIEN: Redgauntlet: EI 63-76 per doosje a 200 gram; II 52-63 per doosje a 200 gram. Vola: EI 59-72 per doosje a 200 gram; II 46-58 per doosje a 200 gram. Gorella: EI 60-73 per doosje a 200 gram; II 47-59 per doosje a 200 gram. Cambridge: EI 66-68 per doosje a 200 gram; II 43-48 per doosje a 200 gram. Glasa: EI 58-74 per doosje a 200 gram; II 47-58 per doosje a 200 gram. Aanvoer aardbeien: ca. 29.000 d. Perziken: EI 29 cent per stuk; EE 37 cent per stuk tot 64 cent per stuk. RENSWOUDE Gedeputeerde Staten van Utrecht geven geen toestemming meer voor de benoeming van een gemeentesecretaris-ontvanger in Renswoude. De gemeente zelf had, na het vertrek van secretaris-ontvanger N. van 't Wout vorige maand, wel het plan deze cumulatie van functies voort te zetten. G.S. voelen er niet meer voor en nu is een nieuwe regeling voorgesteld, die de gemeenteraad krijgt voorgelegd op vrijdag 13 juni. wanneer *s avonds om acht uur de openbare vergadering begint. Burgemeester en wethouders stellen nu voor, op grond van artikel 127a van de gemeentewet, de werkzaamheden van de vroegere ontvanger te splitsen in twee functies: die van comptabele (administratief) en die van kassier. Omdat een volledige scheiding van functies in een kleine gemeente niet mogelijk is wegens een te geringe per soneelsbezetting willen B. en W. Gede puteerde Staten verzoeken toestemming te verlenen voor de cumulatie secreta ris-comptabele. Een ambtenaar van de secretarie zal dan tot kassier worden benoemd. Ook de benoeming van de gemeente secretaris komt vrijdagavond aan de orde. Burgemeester en wethouders heb ben een voordracht opgesteld, waarop de heer W. H. van den Hoek nu waarnemend secretaris-ontvanger als eerste wordt genoemd. De tweede man is de heer L. van Steenis, com mies A op de secretarie. Wethouder J. T. Wolleswinkel heeft inmiddels desgevraagd verklaard dat er geen verband kan worden gelegd tussen de provinciale plannen tot ge meentelijke herindeling, en de weige ring van GS om de continuering van dc functiecumulatie toe te staan. „Rens woude is hierin geen speciaal geval, '1 is 'n algemene nieuwe regeling, dat de gemeentesecretaris niet meer tegelijk ontvanger kan zijn", aldus de heer Wolleswinkel. Wethouder H. Vermeulen zei ons dat het gemeentebestuur in 't jongste ver leden zelf al de wenselijkheid van een scheiding van functies heeft geuit. Dit in tegenstelling tot hetgeen in het des betreffende raadsstuk staat: B. en W. schrijven daarin „Wij hebben gepoogd deze comulatie te continueren, maar ons is gebleken dat Gedeputeerde Sta ten voor deze cumulatie geen toestem ming meer zullen verlenen." Achteraf zegt wethouder Vermeulen: Dat is dan wel wat te scherp gesteld..." Volgens het raadslid H. Stoer (CHU). de laatste tijd vooral bekend om zijn niet mis te verstane woorden van de algemene afkeer betreffende dc plannen om de gemeenten Woudenberg. Renswoude en Scherpenzeel samen te voegen, is over deze zaak in raadskrin- gen al informeel overleg geweest. „Toch lijkt het inderdaad enigszins ver dacht", zei hij gisteren, „dat deze stel ling van Gedeputeerde Staten juist sa menvalt met deze periode waarin de herindeling veel besproken wordt." Het enige andere punt dat de gemeen teraad vrijdagavond te behandelen krijgt is het voorstel om de verbetering van de Barneveldsestraat onderhands aan te besteden. In maart werd voor dit werk al een krediet uitgetrokken, hetgeen door GS inmiddels is goedge keurd. vorderde. Slechts met moeite konden de volksdansers worden bewogen de avond af te sluiten. Eind september zal Bcachol nieuwe dansgroepen samen stellen, waarmee in oktober de volks- danscursus zal worden begonnen. KESTEREN Gisteren vond een aanrijding plaats op de Hoofdstraat, nabij café restaurant Castra in Keste ren. De heer De B. rijdende in de rich ting Ochten wilde linksaf de Broekdijk op. Toen de bestuurder echter zag dat er nog drie auto's achter hem reden hield hij rechts aan, zodat deze kon den passeren. Terwijl De B. toen links af sloeg kwam er weer een auto uit de richting Kesteren. Een botsing kon niet worden vermeden. Persoonlijke on gelukken deden zich niet voor, maar de blikschade was aanzienlijk. ADVERTENTIE Geef vader een echt als Lekkere after shave Fijne mannenzeep Mooie zonnebril Of Ga maar eens kijken bij Drogisterij-Parfumerie Gelderland/hoek Hoogstr., Veenendaal - Telef. 12656 RHENEN GEBOREN: Petra Teunette, d.v. P. W. Onink en T. van Manen; Hendrik je Aaltje, d.v. B. H. van den Brink en A. J. Buitenhuis; Jacobje Elisabeth, d.v. M. Gaasbeek en G. van Eek; Peter, z.v. G. C. Rense en G. Keijman; Fen- na Gijsbertha, d.v. W. van Oostende en J. Niesing; Maria Rosalina Augus- tina, d.v. T. Budding en E. Vink. ONDERTROUWD: Gijsbertus Johan nes de Jong 27 j„ te Wilnis en Aleida Sophia Maria Eibers, 21 j.; Peter Ver- woert, 26 j„ en Lijdia Gertrud Helene TIEL Veilingbericht van de Tielse veiling Septer van woensdag ll-6-'69. Opgave na klasse mm maat: x) Appelen, Golden Del.: 75 of meer kl 2 53-60; 70/75 52-55; 65/70 46-50, 60/65 37-400, I 20-49. Zuurkroet en fabrieks- fruit per 100 kg 6,50. Roodkroet en roodfabrieksfruit per 100 kg 6,50. Stip en stek per 100 kg 6,40. Glasaardbeien: per doosje van 2 ons 53-74, 40-58. Aardbeien koude grond: per doosje van 250 gram 44-69, 43-51. GROENTEN: Bloemkool per stuk 52-70, 31-36. Komkommers, groene, per st. 30-33; spi nazie 10-16; peulen 3.30-4.20; kroten per bosje 37-39; spitskool 19-32; rabarber 15-17; sla per 100 krop 8.40-16.50; prin- cessebonen 3.10-3.20; slauitjes per bos je 16-18. BLOEMEN: Anjers per stuk 2-4; Afrikanen per stuk 11-18; Gloxinia's per stuk 4.00-4.10; Geraniums per stuk 56-60; Ageratum per stuk 10-12; Lobelia's per stuk 7-9. per kilogram tenzij Alles in centen anders vermeld. AMERONGEN Vrijdag, 20 juni a.s. wordt n wandeltocht georganiseerd voor de Amerongense leden van de Ned. Ver. van Huisvrouwen. Om half twee wordt vertrokken vanaf de hoek Kievit/De Del. Hulda Middelweerdt, 25 jr.; Cornells van Stokkum, 21 j. en Antonia Alida Voorderhake, 21 j.; Roelof Wolter Dijk, 27 j., te Voorburg en Hendrika Geral- dina Koekoek, 28 j. GEHUWD: Dirk Dorrestijn te Leer- sum en Lijdia Wilhelmina de Jong; Johannes Kosters en Hendrina van Beijnhem; Hendrik Everardus van Dol- deren en Sara Maria Vos; Eduard Leo pold van Rijn te Naaldwijk en Johanna Maria Vonk. OVERLEDEN: Rijkje van Garderen, 72 j.; Tonnis Jager, 67 j. echtg. v. L. C. van der Meulen; Janna van de Haar, 57 j„ echtg. v. G. Breeschoten; Matthijs Diepeveen, 79 j„ echtg. v. J. Robertsen; Martha Gerhardina de Ruiter, 74 j., echtg. van A. H. van Munster. ELDERS GEBOREN: te Wageningen Alberta Diederika, d.v. A. van den Brink en G. Tollenaar. ELDERS OVERLEDEN: te Wage ningen: Wouter Hendrik Verbeek, 55 j. echtg. v. A. C. C. Hacquebard. INGEKOMEN PERSONEN: A. Harmsen v. Doom naar Rhenen; J. H. van Kleef met gezin van Wagenin gen naar Rhenen; H. van Batenburg met gezin van Amerongen naar Rhe nen; G. van Manen van Langbroek naar Rhenen; F. X. L. Hazebroek v. Amers foort naar Rhenen; J. Henzen van Echteld naar Rhenen; J. C. van den Berg van Amsterdam naar Rhenen; W. J. C. de Jager m. gezin van Oss n. Rhenen; F. van Wagensveld van Bar- neveld naar Rhenen: C. van Drumpt van Kesteren naar Rhenen; A. J. Dal scheid van Frankrijk naar Rhenen; P. ten Berge van Soest naar Rhenen; E. Eising van Beilen naar Rhenen; J. A. B. Boeren van België naar Rhenen. VERTROKKEN PERSONEN: W. E. C. Nagel van Rhenen naar Renkum; M. A. M. Mod Ali v. Rhenen naar Vee nendaal; J. L. van Dongen van Rhenen naar Voorburg; J. Mater met gezin van Rhenen naar Veenendaal; F. H. W. Leus met gezin van Rhenen naar Wierden; H. Bovenschen van Rhenen naar 's-Gravenhage; F. van Holland van Rhenen naar Tiel; G. Besselink van Rhenen naar Haarlem. BINNENVERHUIZINGEN: B. van Veenendaal van Utrechtsestraatweg 16 naar Populierenlaan 25; H. Bijl (gezin 2 pers.) van Frederik van de Paltshof 31 naar Paardenveld 27; J. van Laar (gezin 3 pers.) van Cuneraweg 78 naar Cuneraweg 76; J. W. Dammers (ge zin 4 pers) van Nieuwe Veenendaal seweg 186 naar Nieuwe Veenendaalse weg 186a; C. J. G. Vogelaar, van Fran seweg 87 naar Lindelaan 20; H. J. van Doom v. Berkenlaan 21 naar Esdoorn- laan 42. \DV ERTENTIE -fSf WIJ WILLEN U GRAAS ADVISEREN. U VINDT BIJ ONS EEN GROTE SORTERING. T M EEN BEZOEK AAN ONS TUINCENTRUM IS NU ZEKER DE MOEITE WAARD. Sb NIEUWEWEG 13 VEENENDAAL j

De Vallei | 1969 | | pagina 3