O Metromarkt De Gruyter Hebt u 't al gehoord? Nederlanders zijn niet langer de grootste aardappeleters van de wereld. Ze hebben de rijst ontdekt. Hoe komt dat zo ineens? Wie is de aansteker van die culinaire revolutie? De Gruyter! Ja, ja, want De Gruyter heeft met rijst getoverd zoals nog nooit iemand met rijst getoverd heeft. Rijstmagiër De Gruyter heeft pas-op-je-tellen-anders- koekt-'t-aan-of-wordt-'t-brij omgetoverd tot een gegarandeerd succes. In véle variaties. Rijst op zijn Indonesisch. Rijst op zijn Indiaas. Rijst op zijn Hongaars. Rijst op zijn Tirools. Rijst op zijn Spaans. Zelfs op zijn Noors met vis. Allemaal rijst-je rep-je gerechten die u op uw beurt binnen een kwartier op tafel tovert. Want De Gruyter heeft de rijst voor u al voorbereid en gemengd met fijne kruiderij. U hoeft er alleen maar vlees of saus aan toe te voegen. Komaan begin vandaag nog aan 'n opwindende rijst rond de wereld! U bent in goede handen: uw rijstleider heet De Gruyter! Vrije keuze bij De Gruyter In een wereld die steeds meer wordt afgestemd op 'de massa', verdedigt De Gruyter de vrijheid van keuze van iedereen persoonlijk. Dus ook van u, mevrouw. SpaarService De Gruyter De Gruyter's spaarservice biedt u 3 spaarmogelijkheden. Voor elke 25,— die u spaart ontvangt u 27,50 contant, dus een rijksdaalder extra. Of u kiest een rentespaarbrief die in 5 jaar aangroeit tot ƒ37,50. En steeds krijgt u 3 droomwens-bestelkaarten voor luxe huishoudelijke artikelen met grote korting. Vraag de droomwens-catalogus in uw metromarkt. Internationaal assortiment, merkkwaliteit,marktprijs, plus snelle kassaservice, want dat is wat u wilt. Gaook gezellig metromarkten en ontdek: Rijstmagiër ue Gruyter

De Vallei | 1969 | | pagina 8