Grote belangstelling voor Valleibad slaat alle verwachtingen Ederveense jeugd op kampeerreis 5000 GEDIPLOMEERDEN - 422.000 BEZOEKERS Bijna tachtig geslaagden aan Streekhuishoudschool Veel schade aan auto's na aanrijding Aan gevolgen van ongeval overleden Wachtlijsten voor lessen Bang In trek Half miljoen Belt u dan even a.u.b. v',nJot 11079 Winkeliers pleitten voor behoud van kastanjeboom Tiroler Kapel op weekendtournee Geld en rookwaar inbrekersbuit Gouden tientjes voor spaarders Orgelconcert in Oude Kerk BOEKENBONNEN VOOR „VERSLAGGEVERS" VAN RAADSVERGADERING VIJFTIEN GESLAAGDEN VOOR ZWEMDIPLOMA MAANDAG 30 JUNI 1969 VEENENDAAL De Veenendaalse bevolking is duidelijk zwem-minded geworden. Dat valt wel op te maken uit de cijfers die dezer dagen door de sportstichting bekend zijn gemaakt over het bezoek aan het instructiebad en het grote Valleibad. Nog spreken der werd het enthousiasme voor de zwemmerij zaterdagmorgen aange toond door het feit dat burgemeester P. Bode het 5000e zwemdiploma kon uitreiken aan mevrouw Bouman uit Veenendaal. Onder toezicht van mevr. Goezinnen en de heer E. v. Asselt kwamen niet minder dan 149 kandida ten examen doen, onder wie 39 vol wassenen. Uit deze laatste groep bleek mevrouw Bouman de 5000e die, sinds 1 april 1967 het instructiebad werd ge opend, de zwemkunst machtig was ge worden. De belangstelling voor het zwemmen is in Veenendaal groter dan het gemiddelde voor de Nederlandse bevolking. Sinds de opening van het instructiebad, nu amper twee jaar ge leden, zijn er in totaal 422.000 bezoe kers geregistreerd, een respectabel aan tal dat alle verwachtingen van de sport stichting overtreft. Er heerste zaterdagmorgen een ge zellige drukte rondom het zwembassin van het grote Valleibad. Burgemeester Bode en de voorzitter van de sport stichting, dhr. Th. Diepeveen, waren naar de laatste examens van dit seizoen ge komen ter gelegenheid van het feit dat onder de 149 kandidaten de 5000ste aanwezig moest zijn die een zwemdi ploma in ontvangst kon nemen. Even over half elf was 't zover. Op gelucht en blij kwam een groep dames het water uit na de mededelihg van de heer Van Asselt dat zij geslaagd waren voor het begeerde zwemdiploma. „Ne derland is een land dat dank zij troebel en zilt water groot is geworden", aldus burgemeester Bode. „Maar in ons wa terrijk land kan helaas nog lang niet iedereen zwemmen. Uit een onderzoek dat enkele jaren ge leden werd gehouden bleek dat een derde van onze schooljeugd de zwem- sport niet meester is en later bleek dat maar liefst 8 miljoen Nederlan ders niet kunnen zwemmen. Daarom is het zo belangrijk dat we sinds kort een voortreffelijk bad hebben om on ze bevolking gelegenheid te geven het zwemmen te leren" Mevrouw Bouman uit Veenendaal was tot haar grote verrassing de 5000- ste die het zwemdiploma in ontvangst kon nemen. „Ik was altijd bang voor water", vertelde zij even later opge wonden, „maar nu ik negen maanden les heb gehad vind ik zwemmen heer lijk. Je wordt bij de lessen fijn gehol pen door de instructeurs". Sportstichting-voorzitter de heer Th. Diepeveen toonde met enige trots de cijfers die duidelijk de grote be hoefte van het Veenendaalse publiek weergeven voor het zwemmen. „Dat hadden we enkele jaren geleden ech ter niet gedacht", meende hij. „Als je de bezoekersaantallen bekijkt valt het op dat een berekening vsn het gemiddelde per inwoner hoger ligt dan landelijk het geval is. nu is dit aantal sterk toegenomen. Ik hoop van harte dat er ook in de toe komst veel „doorzetters" zijn die het C-diploma willen gaan halen want dat is erg nodig", merkte de heer Van As selt op. Over enkele maanden zal de half miljoenste bezoeker van het Valleibad kunnen worden geregistreerd. Nu de plannen voor het open 50-me- terbad in een beslissend stadium zijn gekomen mag worden verwacht dat de Burgemeester Bode overhandigde mevrouw Bouman het zwemdiploma. Zij was de 5000e die in het Valleibad het brevet veroverde. belangstelling voor de zwemsport nog toe zal nemen. Intussen gaat het team zweminstructeurs van het Valleibad ijverig verder om de vele kandidaten het zwemmen te leren. Er zijn nog steeds wachtlijsten, zo groot is de be langstelling voor zwemlessen. Volwas senen moeten ongeveer drie maanden wachten maar voor de jeugd is er mo menteel juist voldoende gelegenheid. RHENEN Directrice mej. G. E. Regtering van de streekhuishoudschool aan de Nieuwe Veenendaalseweg en haar personeel kunnen weer met trots terugzien op het afgelopen jaar. In tegenwoordigheid van veel genodigden, onder wie de heer W. de Jong afgevaardigde van het ULG, mevrouw H. A. van Klinkenberg, lid van de commissie van toezicht van de school en afgevaardigden van de PJGU te Rhe- nen, kon burgemeester jhr. mr. L. Bosch, ridder van Rosenthal, tijdens een feeste- lijke bijeenkomst bjjna 80 diploma's uitreiken. Uit 't overzicht blijkt dat gemiddeld elke Ceenendaler 7x per jaar gebruik maakt van het Valleibad. Het landelij ke cijfer is ongeveer vijf en daaruit blijkt wel dat de zwemsport zeer in trek is in Veenendaal", aldus de heer Diepe veen. De bezoekersaantallen van het Val leibad worden sterk beïnvloed door het schoolzwemmen. Van de ruim 5000 di ploma's die nu konden worden uitge reikt zijn er 402 „C"-diploma's, een re sultaat waar vooral de heer E. van As selt bijzonder blij mee was. „Tot voor kort werd slechts een klein aantal C-diploma's afgegeven en De diploma's kwamen terécht bij 54 meisjes van de primaire opleiding, terwijl er vierentwintig van de assistenten klassen A en H een diploma kregen. Bovendien werden twintig zogenaamde klimroosdiploma's en negen A.V.V.-di- ploma's uitgereikt van het instituut IVIO te Amsterdam. Voor de primairen was het de laatste keer, dat hun diploma werd uitgereikt. De diploma-uitreiking werd voorafge gaan door een voortreffelijk gezongen en meegeklapte inleiding onder leiding van mevrouw H. J. Kuylenburg. Na een woord van felicitatie van de direc trice en de verheugende mededeling aan de meisjes van de derde klassen en hun ouders, dat de vierde klas, namelijk de opleiding voor kleuterhulp in het leer lingstelsel, door kan gaan, was het pauze. Na de pauze werd onder grote hilari teit van alle aanwezigen door de derde klassen en rollenspel opgevoerd. Hierin werd uitgebeeld hoe de leerlingen zich een rapportenvergadering voorstellen. Er werd besloten met een lied, accor- deonspel en zang. Na de aanbieding van een mooie plant door de derde klassen, bestemd voor de docentenkamer, sprak de directrice een dank- en afscheids woord tot allen die hun beste krachten hadden gegeven in het afgelopen school jaar en voor het welslagen van deze avond. Hieronder volgt een overzicht van de geslaagden in de verschillende klassen. Geslaagd voor tweejarige primaire op leiding Klas Ila: Tinneke Baars, Rhenen; Corrie van den Berg, Rhenen; Ina van Beusichem, Eist (U.) en Klimroos- diploma; Gerda van den Broek, Rhenen; Joke van Dee, Lienden; Yvonne van Donselaar, Rhenen; Gerrie van Ewijk, Lienden; Koosje van Gelderen, Kesteren; Ansje van Harn, Eist (U.)Wilma van Leyen, Rhenen; Elsje Nokkert, Eist (U.)Marie Plikaar, Kesteren en Klim- roosdiploma; Jozien van Tuil, Rhenen en Klimroosdiploma; Joke Timmer, Lienden en Klimroosdiploma: Ellie Ver- hey, Kesteren; Flora de Wit, Rhenen; Lia Koopman, Rhenen. Geslaagd voor tweejarige primaire op leiding. Klas lib: Jannie Blekkink, Rhenen en Klimroosdiploma; Nellie Brouwer, Rhenen en Klimroosdiploma: Henny van Dijk, Rhenen; Grietje van Engelenburg, Achterberg en Klimroosdiploma; Han- nie de Haas, Lienden; Elsje Henzen, Rhenen; Ria van Ingen, Lienden; Mar jan Kosters, Rhenen; Cobie van Kreel, Achterberg en Klimroosdiploma; Maagje van Kreel, Achterberg; Marjan Krol, Rhenen; Liesbeth de Kroon, Rhenen; Gerrie ter Maten, Achterberg; Margo Rijksen, Rhenen; Marijke Scheer. Ach terberg; Ansje van Stokkum, Rhenen; Ina van Veldhuizen, Rhenen; Anke van der Voort, Achterberg en Klimroos diploma. Geslaagd voor tweejarige primaire op leiding. Klas II c. Aartje Blankestijn. Ame- rongen; Eefje van Dam, Opheusden; Nely van Essen, Lienden; Nelly Her driksen, Opheusden en klimroosdiploma. Doortje Hendriks van Warby, Kesteren; Ansje van de Kolk, Opheusden; Ria van Lent, Opheusden; Willy van Ommeren, Eist (Utr.) en klimroosdiploma; Heini Overeem, Amerongen; Aartje Peterse, Opheusden; Cobi Rebergen, Amerongen; Geertje Schaap, Opheusden; Koosje van de Sluis, Opheusden; Carla Smits, Ame rongen, en klimroosdiploma; Ditsie Thijssen, Kesteren, en klimroosdiploma; Betsie Versteeg, Leersum; Lizet van Viegen, Amerongen; Rita Wiggemansen; Amerongen; Wilma Meyering. Opheus den. Geslaagd voor Assistente A (opl. met de nadruk op de theoretische vakken) en geslaagd voor A.V.V. I Stichting IVIO Amsterdam. Klas HI A. Lia van Barbeveld, Ame rongen; Janny Blankestijn, Rhenen; Alie van den Brink, Rhenen; Marjo Brouwer, Rhenen; Ina Nab, Rhenen; Gera Peters, Achterberg; Lena Slotman, Opheusden; Annie Sijthoff, Ommeren; Marietje Wijkniet, Lienden. Geslaagd voor Assistente H (opl. met de nadruk op de huishoudelijke vakken). Klasse III II. Annelies Brienisse. Kesteren, en klimroosdiploma; Corrie Grazell, Kesteren; Nita van den Hof, Kesteren; Gerry Jager, Kesteren, en klimroosdiploma; Flora van Kalkeren, Lienden, en klimroosdiploma; Johanna Klop, Opheusden, en klimroosdiploma; Janny ter Maten, Achterberg, en klim roosdiploma; Susan Manusiwa, Keste ren; Anny Nijhof, Kesteren; Beppie van Osenbrugge, Rhenen; Tineke Ring, Rhe nen; Janny Scholtus, Kesteren, en klim roosdiploma; Rita Sukkel, Kesteren; Tonnie Devilee, Rhenen, en klimroos diploma; Janny van der Poel, Rhenen voor Veenendaal 17.30. uur 10550 Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 VEENENDAAL Het bestuur van de winkeliersvereniging „Handel en Nijverheid" zich in een schrijven tot het gemeentebestuur gericht met het verzoek de kastanjeboom die nabij de kiosk van de heer Van de Loos- drecht aan de Nieuweweg staat niet te kappen. Het winkeliersverenigingbe- stuur betreurt de ontgroening van het centrum van Veenendaal en hoopt met dit schrijven het verdwijnen van een van de laatste groene objecten in het centrum te kunnen verhinderen. RHENEN De „Tiroler Kapel" van de harmonie „Ons Genoegen" heeft een zwaar weekeinde achter de rug. Vrijdagnacht om 12 uur vertrok het gezelschap voor de lange tocht van 1200 km naar Le Peace de Rou- sillon. een plaatsje tussen Lyon en Valence. Zaterdagavond om zeven uur kwa men de muzikanten daar aan. Om ne gen uur trad de Rhenense kapel, dezelfde een enorme zaal, waar de avond om acht uur was begonnen met daveren de beatmuziek. De herkenningsmelo die van de Rhenense kapel, dezelfde als die van de Bayerische Oberlander Kapelle „Alpenklange", bracht de mensen in Peace tot groot enthousias me. De vele walsen en polka's vielen zo in de^smaak, dat het Franse pu bliek in groten getale om handtekenin gen, souvenirs en foto's kwam vra gen. Tot grote verrassing van het pu bliek en ook van de muzikanten en supporters, stapte het jongste lid van de kapel, Arendje Bovenschen, naar voren en sprak via de microfoon een gepast welkomstwoord uit in drie ta len. Daarvoor ontving hij een gewel dig applaus. Ook tijdens het diner kon hij zijn woordje Frans uitstekend doen. „Als we hem niet bij ons hadden gehad," zei één van de muzikanten, „waren we nooit aan de kip toegeko men." Na drie uur spelen blies de kapel de aftocht. Tijdens de terugreis werd in Parijs een uur gegeven voor winke len. Bij Bergeik gingen de „tirolers" van „Ons Genoegen" de grens weer over. Daar werd direct naar Rhenen gebeld dat men in aantocht was. Bij aankomst in Rhenen stonden velen al te wachten en evenals de vorige keer hadden de thuisblijvers gezorgd voor koffie. VEENENDAAL Vrijdagavond lie pen twee personenauto's flinke schade op na een botsing die het gevolg was van een voorrangsfout van de Veenen- daler H. ter H. Deze kwam uit de Brouwersstraat en verleende geen voorrang aan de voor hem van rechts komende K. van der Z. uit Hillegom die vanaf het Ver laat het Zwaaiplein opreed. Beide be stuurders bleven ongedeerd. De wagen van de automobilist uit Hil legom kreeg de meeste schade. EDERVEEN Traditiegetrouw zijn de leerlingen van de vijfde en zes de klas van de Kon. Julianaschool te Ederveen voor een week vakantie naar de Noord Veluwe afgereisd. Zaterdag middag vertrok het jeugdige gezelschap VEENENDAAL Circa elf honderd gulden, enige aanstekers en een hoe veelheid sigaretten was de buit van een inbreker die zich in de nacht van vrijdag op zaterdag jl. toegang ver schafte tot de winkel van de heer Van de L. aan de Patrimoniumlaan. De dief moet met grote omzichtig heid te werk zijn gegaan aangezien de boven de winkel wonende eigenaar en zijn huisgenoten niets hebben opge merkt. De recherche van de Veenen daalse politie stelt een onderzoek in De gestolen aanstekers en sigaret ten vertegenwoordigen een waarde van circa twee honderd gulden. RENSWOUDE Zaterdagmorgen, had in de vergaderzaal.- van de nieuwe Raiffeisenbak te Renswoude de uitrei king; plaats van de zes gouden tientjes die de bank had toegezegd aan iedere 50ste inlegger in de eerste week na de opening van de bank. Na een kort inleidind woord van de voorzitter, de heer Wolleswinkel, die nog even aan dacht schonk aan ht nut van het spa- rn, werden de gouden tientjes uitge reikt. De gelukkigen waren: Mevr. Ove eem, de heer Verbeek, de heer Lager- weij, de heer Van de Pol (Maarsber- gen) en mevr. Vink. De zesde geluk kige was niet komen opdagen. EDE Het eerste concert in de se rie zomeravond-orgelbespelingen op iedere woensdagavond in de maanden juli en augustus in de gerestaureerde oude kerk van Ede, zal woensdag avond plaatsvinden. Organist is dan Charles de Wolff uit Groningen. Charles de Wolff geniet grote be kendheid in binnen- en buitenland. Hij is een bekwaam organist en groot ver tolker van de werken van Johann Sebas tian Bach. Na het overlijden van Dr. Anthon van der Horst werd hij be noemd tot dirigent van het Koor van de Nederlandse Bach Vereniging welk koor ook jaarlijks de uitvoering verzorgd van de Mattheus Passion in de Grote Kerk van Naarden en dat de laatste jaren via televisie is te zien. Woensdagavond speelt hij op het prachtige Van Dam orgel uitsluitend werken van Joh. Seb. Bach (1685-1750); het programma luidt als volgt: 1. Fantasie en fuga in g-moll; 2. Ko- raalvoorspel„Schmücke dich, o liebe Seele"; 3. Toccata adagio en fuga; 4. Koraalvoorspelen: a. „Das alte Jahr vergangen ist" b. „Vom Himmel kam' der Engelschar c. „Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ" 5. Passaclaglia in c-moll. uitgeleide gedaan door talrijke ouders vanaf het schoolplein naar de kampeer boerderij „de Waterlelie" van de heer Franken te Hulshorst. Een aantal ouders had zich weer spontaan beschikbaar gesteld om de jeugd naar de verkantie- bestemming te vervoeren. Ouders die heimwee krijgen kunnen dinsdag- en donderdagavond aanstaande hun kin deren gaan bezoeken. RENSWOUDE Enige tijd geleden heeft de hoogste klas van de lagere school te Renswoude met haar onder wijzer de heer Held, een bezoek ge bracht aan een gemeenteraadsverga dering. Naar aanleiding van deze ver gadering was er voor de kinderen ge legenheid hier een opstel over te ma ken. Voor de drie beste opstelmakers was er een boekenbon in het vooruit zicht gesteld. Vorige week heeft burgemeester J. A. Hosang de drie gelukkige winnaars de bon overhandigd. De bon van f 7,50 was voor Peter v.d. Roest. Een van f 5,- voor Loekie ter Maaten en een van 2,50 voor Joke Inkenhaag. De heer J. Hardeman een van de ouders had ook al weer volgens de traditie, zijn auto versierd en met een spandoek beplakt. RENSWOUDE In het Julianazle- kenhuis te Veenendaal is op 47-jarige leeftijd de heer Van R. uit Renswoude overleden, die op 12 juni frontaal in botsing kwam met een auto, bestuurd door de arts T. uit Dodewaard. Hierbij werd hij ernstig gewond. Na een aanvankelijke verbetering in zijn toestand overleed hij vrijdagavond. RENSWOUDE Vrijdagmorgen werden aan leerlingen van de Chr. School te Renswoude zwemdiploma's uitgereikt. De gelukkigen waren: Alie Schim mel, Hans Inkenhaag, Henny Bos, Ria Batenburg, Wout Nijburg, Gea v. Rintsum, Rina Haast, Jan Stutvoet, Hans v. 't Foort, Evelien v.d. Meyden, Gerard Leyenhorst en Tineke v.d. Eist. Ze kregen het zwemdiploma A. Ada van Dijk, Janny Pater en Arend Schreuder ontvingen diploma B. De diploma's werden afgegeven in het zwembad te Veenendaal. Ruim tweehonderd meisjes slaagden aan chr. huishoudschool VEENENDAAL Aan de le Chr. Huishoudschool te Veenendaal slaag den dezer dagen voor primaire oplei ding: Grietje van Barneveld, Ameron gen; Willie v. d. Bos, Veenendaal; Ma- rietje van Brenk, Eist (U); Wijnie v. d. Brink, Overberg (met lof); Gerrie Brinkman, Eist (U); Joke Brinkman, Amerongen; Gerrie v, d. Broek, Vee nendaal; Els de Haan, Eist (U); Chris tine Hovestad, Eist (U); Hanny de Jong, Eist (U); Lenie Kamerman, Eist (U); Lenie Meerwijk, Amerongen; Wil ly van Meeteren, Eist (U); Met je v. Nieuwamerongen, Eist (IJ)Connie Overweel, Rhenen; Ada v. Ravenhorst, Renswoude; Gerda van Tongeren, Eist (U); Ria van Tongeren, Eist (U); Teunie v. d. Vliert, Scherpenzeel; Ever- stina Vonk, Amerongen; Joke de Vries, Rhenen (met lof); Mienie v. Walsem, Eist (U); Johanna van Dam, Over berg; Hennie v. Barneveld, Annemarie Blad, Liesbeth v. Binsbergen, Thea v. d. Broek (met lof), Coby van Dijk, Nel- leke van Galen, Wilma Gijsbertsen, Ria v. d. Haar, Loes v. d. Ham, Mie nie Heikamp, Ria Henzen, Agnes v. d. Horst, Ria Kleyer, Mieneke Klumpe- naar, Gerda Leppers (met lof), Coby Marcus, Hennie v. d. Meent, Gerda Middelhoven, Hannie v. Mill, Cobie v. Schaik, Ria v. d. Scheur, Janny Sukkel, Hannie v. d. Weert, Jannie Wijnber ger, Gerda Aalbers, Jopie van Beek, Anke v. d. Bovenkamp, Sarie Brink huis, Hettie Groothedde, allen te Vee nendaal; Mientje Hardeman, Rhenen; Ria Hardeman, Achterberg; Wilma Hendriks, Jeanet Houtman, Gerda v. Kesteren, Bep van Manen, Lia Muil wijk, Betsy Mulder (met lof), Drika Muller, Annie de Roos, Sijtje'v. Stemp- voort, Tini Verschuur, Ria Vlastuin, Hannie van Wakeren (met lof), Corrie v. Wagensveld, Joke Wessel, Janny v. Beek, Ineke v. Barneveld, Cobi Blan- kenstijn, Truus van Braak, Ria Drost, Ellie van Eist, Corrie Heikamp (met lof), Eefke Henzen, Ina Klumpenaar, Marianne Mollema, Hanny Mulder, Gerda Sanders, Janny van Schaik, Die- neke Tanis, Ineke van Tuil, Koosje Val kenburg, Elly van Veluw, Willy Ver steeg (met lof), Janny Weppelman, Di- ny Alberti, Diny van Beek, Hanny Berkhof, Janneke Beurskens, Mary v. d. Brink, Corrie v. d. Bruinhorst, Iet Dijkstra, Wilma van Haaien, Ingrid v. Hal, Evelien Hardeman, Alie v. Hasse laar, Hennie Jansen, Jopie Kalter, Do- nata Klop, Gerda v. Leeuwen, Gera v. d. Meyden, Diny Nieuwenhuis, Trudy Verhoef, Willie Versteeg, Anke Waghto, Nelleke v. d. Wal, Wilma Ensink, allen uit Veenendaal. Assistentenopleiding A. Lia van Barneveld (met lof), Ineke Bergman, Teuny Bolderman, Ditta Bos, Eefje Bouman, Bea Bruis, Ria Ditewig, Jenny van Dijk (met lof), Miny Gaas beek, Riek van Ginkel, Ina Hardeman, Dineke Hendriks (met lof), Eefje van Leeuwen, Ria van Leeuwen (met lof), Bettie Lefers, Truus Prins (met lof), allen uit Veenendaal; Gerrie Sluiters, Scherpenzeel; Wendy Sukkel, Veenen daal; Ellie van Barneveld, Veenen daal; Gerrie Bokhoven, Veenendaal; Jenny v. d. Bovenkamp, Renswoude (met lof); Sabina van Breugel, Vee nendaal; Hennie v. d. Brink, Renswou de; Mieke v. d. Brink, Veenendaal (met lof); Gerdy van Capelle, Vee nendaal; Wilma Croes, Veenendaal; Margriet v. Engelenburg, Veenendaal (met lof); Gerda van Ginkel, Rhenen (met lof); Beppie Gerritsen, Rhenen (met lof); Janny Henken, Veenendaal; Hannie van 't Hoog, Veenendaal; Ger rie de Koning, Ederveen; Nettie van Kooten, Veenendaal; Reina van Laar, Amerongen; Corrie Legemaat, Veenen daal; Paulien v. d. Scheur, Veenendaal; Elly Veldhuizen, Scherpenzeel (met lof); Tineke Vervat, Eist (U); Rika Wuck, Renswoude. Assistentenouleiding H. Anneke v. d. Berg, Veenendaal; Joke Bos, Veenendaal; Tineke Hardeman, Ederveen; Erica Lubbers, Veenendaal; Janny Maassen, Veenendaal; Ada van Ravenswaay, Veenendaal; Trees Veer- remans, Veenendaal; Ans Vlastuin, Renswoude. Assistentenopleiding N. Riekie Beckerman, Veenendaal (met lof); Gerrie van Beek, Bennekom; Ger rie v. Geerenstein, Betty Hardeman, Rika van Harten (met lof), Annie Heu velman, Thea Klumpenaar, Elly Re bergen, Rijnie v. d. Scheur, Dinie Slot- boom, Jannie Versteeg, allen uit Vee nendaal; Hennie Veldhuizen, Overberg; Ria Vonk, Ede. Leerling-verkoopstersopleiding Mary v. d. Fliert, Renswoude; Ria Hommerson, Veenendaal; Willy Lank- haar, Veenendaal; Everdien Mulder, Rhenen; Willemien v. Ommeren, Eist (U) (met lof); Dinie v. d. Pa vert, Vee nendaal; Lida van Setten, Scherpen zeel; Sannie Terschegget, Eist (U); Corrie Veenhof, Veenendaal; Aartje Veenhuis, Veenendaal; Christine van Hardeveld, Veenendaal. Kinderverzorgstersopleiding Janny van Alfen, Amerongen; Riet Doornenbal, Overberg (met lof); Hen ny Dijkstra, Veenendaal; Conny v. d. Heuvel, Veenendaal; Aartje v. Kruis- tum, Veenendaal; Corrie Kuipers, Vee nendaal; Marian v. d. Pol, Veenendaal; Tineke v. d. Steen, Ede; Corrie Valken burg, Veenendaal; Tineke v. d. Veen, Rhenen. Oriëntering Verzorgende Beroepen Ada van Benthem, Veenendaal; Co bie Bovenschen, Rhenen; Tinexe Drost, Eist (U); Hennie van Dijk, Veenen daal; Hannie Haast, Wageningen; Ria ten Ham, Woudenberg; Dickey v. Kal keren, Lienden; Corrie Koen, Veenen daal; Ria Koenders, Veenendaal; Ina Kramer, Veenendaal; Cobie van Ma nen, Veenendaal; Heintje v. Nieuw amerongen, Veenendaal; Jannie v. d. Pol, Veenendaal; Nel Vlastuin, Veenen daal; Rita Wesseling, Leersum, Joke v. Wolfswinkel, Leersum. Vormingsklas Letty Bos, Francien Elenbaas, Hen nie van Ginkel, Carla Groenhof, Tineke Kok, Inge Lemmen, Ellen van Manen, Marianne v. Manen, Marian v. Nieuw amerongen, Ineke van Tuil, allen uit Veenendaal; Gemma Neijenhuis, Ede; Coby Worst, Achterberg.

De Vallei | 1969 | | pagina 3