Andreiko werkte achterstand op Sijbrands weg Jiirgen May: snelste 500 m van het jaar Kamerleden zijn bezorgd over de woningbouw Tsjombe had reeds eerder hartklachten Minister Rogers vraagt hulp aan Biafra snel te hervatten oohU... kunt DE VALLEI produktiepersoneel Overwinning voor Nereus in Henley auto-elektricien MEISJE NETTE VERKOOPSTER Nabij Arnhem-Wageningen Royale woonhuizen met c.v. Adverteren Verkoop stimuleren Neem nu een abonnement op KAPSALON MODERN Gebr. Van Heugten N.V. Zeven uur Jeugdschakers op gedeelde tweede plaats VEILINGEN Lynch herkozen als premier Paus zegt controle toe Warme bakkers dreigen met kort geding Autodieven hadden het voorzien op één merk Ook dode vis in Oostenrijk er morgen zo uitzien met een PELATTI haarstukje Avondscholengemeenschap „BEUKENLAAN" EDE HAVO-afdeling de MAVO (klas 1 en 2) en ULO (alleen de examenklas) DE VALLEI SLECHT ADVIES OP ZAMBIA GESTOLEN SCHILDERIJEN TERUG N.V. Ned. Buurtvervoer Mij. - Zeist N.V. Ned. Buurtvervoer Mij. GEVRAAGD (leerlinge) voor atelier B. VAN MANEN Gevraagd per I augustus Dameshoedenzaak „JEANETTE" D. Hooijer - Kerkweg 64 - Ede - Telef. 08380—12594 Kom werken bij Nederlands grootste tapijtfabriek WIJ BIEDEN U: INLICHTINGEN DONDERDAG 3 JULI 1967 HOOGEZAND Andreiko heeft zijn achterstand op Sijbrands in de achtste ronde van het Brinta-damtoernooi weg gewerkt. De wereldkampioen won zon der enige moeite van de angstig spelen de Surinamer Adjiedj, terwijl het Ne derlandse idool zelfs met vrouwe Fortu- na moest flirten om aan verlies te ont snappen tegen de Amerikaan Smith. Op geringe afstand volgen oud-wereld kampioen Koeperman en Harm Wiersma zodat bij het ingaan van de beslissende fase, waarin overigens nog enkele „sleu- tel"-partijen op het programma staan, de conclusie gerechtvaardigd is dat de onderlinge volgorde in de top een Ne derlands-Russische aangelegenheid wordt. Koeperman kreeg tegen Kuijken een licht overwicht, voldoende voor hem om dit in een onregelmatig genre con sequent door te zetten. Visioenen van de langste partij aller tijden in 1928 tussen Ben Springer en Willy Rusten burg doemden reeds op. Na dik zeven uur spelen echter bouwde de zelfverze kerde Koeperman zijn reeds domineren de stelling tot een winstpositie op. Sijbrands kwam tegen Smith, waar tegen hij in een flankspelpartij vorig jaar in Bolzano in het toernooi om het wereldkampioenschap geen winstkans had kunnen creëren, na onregelmatig flankspel in grote moeilijkheden. „Ver loren spel", oordeelde niemand minder dan Koeperman. Sijbrands vocht terug. Ten koste van een schijf kon hij ook doorbreken. Toen berustte Smith in een puntenverdeling. Karakteristiek van de andere par tijen: Andreiko overspeelde Adjiedj. De centrumdoorstoot van Van Dijk bracht hem tegen Wiersma in zulke grote moeilijkheden dat hij tenslotte de hem toegemeten bedenktijd overschreed (in STOCKHOLM De Duitser Jürgen May heeft woensdagavond by interna tionale atletiekwedstrijden in Stockholm de Australische wereldrecord-ouder Ron Clarke op de 5000 meter verslagen. May, die vroegr voor Oost-Duitsland uitkwam, maar nu in West-Duitsland woont, won in 13 min. 33 sec., de snelste tyd die dit jaar is gemaakt. Clarke, die in de eindsprint werd gepasseerd, kwam tot 13.33.8. Ilja Keizer werd op de 800 meter da mes derde in de tijd van 2 min 7.9 sec. Winnares werd de Zuidslavische Vera Nikolic in 2.05.4, 2e de Zweedse Nen- zell (2.07.0). In Koblenz leverden de Oostduitse hordenloopster Karin Balzer en de Oost duitse kogelstoter Dieter Hoffmann goe de prestaties. Balzer bleef op de 100 me ter horden met 13.4 sec slechts 0:1 sec boven het wereldrecord, terwijl Hoff mann met 20.60 meter slechts vier cm onder het Europes record van zijn landgenoot Gies, zaterdag gevestigd, bleef. Hans Peter Gies werd tweede met 20.29 meter. Een van de sterkste 800-meterlopers in Europa is momenteel de Tsjech Jo sef Plachy, die in Praag bij wedstrij den om Risicky-Memorial de beste Eu ropese seizoentijd realiseerde: 1 min.- 45.9 sec. De 20-jarige Tsjech, die bij de spelen in Mexico vijfde werd, versloeg Dieter Fromm met 0.3 sec. Bij de da mes won Maria Mracnova-Faithova met 1.82 meter. Ook in Odessa, op de twee de dag van de wedstrijden om de Sza- menski-Memorial, werden prestaties van formaat geleverd. Zo slingerde Ro- moealk Klim de kogel vier keer verder dan 71 meter met als verste worp 71.96. hopeloze positie overigens) Baba Sy speelde een zuivere tempo- strijd iets intelligenter dan Bronstring die bovendien een te dure doorbraak nam. Agafonof had tegen Hisard met de door hem toegepaste Ghestem-door- stoot succes. De uitslagen van de partijen van de achtste ronde zijn: eregroep: Adjiedj- Andreiko 0-2, Wiersma-Van Dijk 2-0, Koeperman-Kuyken 2-0, Bronstring-Ba- ba Sy 0-2, Smith-Sijbrands 1-1, Hisard- Agafonof 0-2. Stand: 1. Sijbrands en Andreiko bei den 13 punten, 3. Wiersma en Koeper man beiden 11 pnt, 5. Aganof en Kuyken beiden 9 pnt, Baba Sy 8 pnt, 8. Bron string 6 pnt, 9. Hisard, Smith en Van Dijk allen 5 pnt, 12. Adjiedj 1 pnt. Hoofdgroep: Mechanski-Schotanus 1-1, Delhom-Kolk 0-2, Pippel-Verleene 1-1, Langley-Heeringa 2-0, Drost-Dallin- ga 20. Stand: 1. Mechanski en Drost beiden 12 pnt, 3. Langley 9 pnt, 4. Delhom en Pippel beiden 8, 6. Dallinga en Schota nus beiden 7, 8. Kolk 7 (uit acht partijen) 9. Heeringa 5 pnt, (Uit 8 part.) 10. Ko ning Ferander (Sur) 3, 11. Verleene 3 (uit 8 part.) HENLEY-ON-THAMES De senior A-acht van Nereus heeft in de eerste ronde van de Ladies Place van de Roy al Henley Regatta een zege behaald op de Trinity Boatclub uit Cambridge. De Amsterdamse roeiers hadden voor de 1 mijl en 550 yards (ruim 2100 me ter) 6 min. 53 sec. nodig. De Nederlan ders hadden bij de finish een voorspron van anderhalve lengte. In de eerste ronde van de Silver Gob lets and Nickalls' Cup voor dubbel tweeën behaalde de veelvoudig Europe se, wereld- en Olympisch kampioen Mar tin Studach samen met zijn clubgenoot Russli een gemakkelijke overwinning op de Britten (Hollis en Johnson. De combinatie uit Zürich zegevoerde in 8 min. 25 sec. s Bij de skiffeurs, die strijden om de Diamond Sculls, had de Engelsman Ken Dwan, zondag winnaar van de Holland beker op de Amsterdamse Bosbaan, geen moeite met zijn landgenoot Robin son. De Engelse skiffeur die zesde werd tijden de Olympische regatta van Xo- chimilco zegevierde in 8 min. 28 sec. ZUTFEN Het Nederlandse team is door een nederlaag in de laatste ron de van het zeslanden-toernooi tegen West-Duitsland op een gedeelde tweede plaats geëindigd. Wiersma en Ligte- rink verloren hun partijen tegen res pectievelijk Longwitz en Juhnke. Door de remises van Böhm en Timman De uitgestelde partij uit de vierde ronde tussen Böhm en de Engelsman Webb eindigde in een Britse zege waardoor de ttaaluitslag NederlandEngeland 22 werd. De uitslagen: EngelandZwitserland 22, Denemarken Oostenrijk 22, W. Duitsland Nederland 31 (Tim man Maeder Va Va, Ligterink Juncke 01, Böhm Kieffmaier VaVa, Wiersma Longwitz). De eindstand: 1. West-Duitsland 14Va punt. 2/3 Engeland llVa punt. 3/2 Neder land 11 Va. 4. Denemarken 8Va. 5. Zwit serland 8, 6. Oostenrijk 6 punten. NIJMEGEN Nog dit jaar zal een begin gemaakt worden met de verster king van de Waaldijk tussen Nijmegen en Druten. De plannen, die uitgewerkt zijn door de Grontmij in De Bilt, zullen binnen niet al te lange tijd ter goedkeuring aan provincie en rijk voorgelegd worden. Het gaat om ruim 22 kilometer dijk. De kosten zijn achttien miljoen gulden. DEN HAAG Vrij algemeen heeft de Tweede Kamer er woensdag avond bij de minister van Volkshuisvesting ir. W. F. Schut, op aangedrongen het maximaal toegestane rendementspercen tage van 8,9 procent voor de particu liere gesubsidieerde bouw te verhogen. Achtereenvolgens drongen afgevaardig den van D'66, de K.V.P., de C.H.U. en de V.V.D. met klem op verhoging van het percentage aan. Drs. Nypels (D'66) kondigde aan eventueel een motie over deze kwestie in te dienen. In deze motie zou dan eveneens tussentijdse aanpas sing van de thans geldende subsidiere geling worden bepleit. Minister Schut heeft eerder, in ant woord op schriftelijke vragen van drs. Nypels, tussentijdse aanpassing van de subsidieregeling van de hand gewezen, maar zich niet uitgesproken over de ge vraagde verhoging van het rendements percentage. Drs. Van den Poel (P.v.d.A.) stelde een tweede motie betreffende de stand van de woningbouw in het vooruitzicht, volgens welke de subsidieregeling moet worden aangepast en eventueel meer dan de 5.000 in reserve gehouden extra woningen in de particulier gesubsidi eerde sector moeten worden 'uitgegeven. Volgens de katholieke afgevaardigde mr. Andriessen, dienen de voorwaar delijk toegezegde 5.000 woningen in het woningbouwprogramma 1969 te worden opgenomen, de heer Wiegel (V.V.D.) meende, dat met de uitgifte van deze woningen niet lang moet worden ge wacht. Voor de heer W. F. H. van 't Schip (CPN) stond reeds vast dat dit jaar het programma van 125.000 woningen niet zal worden gehaald. Mr. Andries sen meende dat het programma niet zal worden gerealiseerd als niets wordt gedaan. Drs. Van den Doel raamde het tekort voor dit jaar op 4.200 woningen (vorig jaar 2.200). De vorige minister was, volgens deze afgevaardigde, een kapitein op een motorboot, die met vol le kracht vooruit voer, de huidige is een kapitein van een zeilboot, die bij windstilte de motor heeft afgezet en een beslissing om te peddelen uitstelt. Veilbericht van de Tielse veiling Sep- ter van woensdag 2 juli 1969. Opgave na klasse mm maat. Appelen: Golden Delicious k.2 75/90 92—106, 70/75 87—94, 65/70 77—80, 60'65 55—64, 'l 48—70. x Aardbeien per doosje van 250 gram 2351, 12—36; aardbeien 103—145, 62— 115; x Senga Sengana gedopt 144, diver se gedop 57; kersen: x Duitse kersen 173260, Duitse kersen b 135, b/c 109, c 29, x meikersen 218487, b 152, b/c 131, c 18; zwarte kersen 155-202; Varikse zwarte 173196; Hollanders 179—214; Wijnkersen 240—245; x rode bessen per doosje van 250 gram 1726; x rode bes sen 63—88, fabriek 58; frambozen per doosje van 250 gram 8189, 6085. Groenten: andijvie 1316; x bloem kool per stuk 37—60, 23—52; doperwten 7297; capucijners 117124; x tuinbo nen 2429, 1320; komkommers, groe ne per stuk 2633; peulen 270340; sa vooiekool 16—18; spitskool 17—24; rode kool 3946; sla, per 100 krop f5,00— f 10,00; princessebonen 180240; kas- snijbonen 150—210, 100—120; rabarber 1116; wortelen per bosje 4043; sja lotten per bos 23—25; spinazie 2340; uien 4749; uien per bosje 25—27; zil veruitjes 9496; x aardappel nieuwe middel 20—36, kriel 17—22. x is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. Drs. Nypels bepleitte een 90 procents hypotheekgarantie door de overheid voor particuliere huurbouw en informeerde of de Breedband miljoenen niet reeds nu kunnen worden aangewend voor de aankoop van particuliere woningen. Mr. Andriessen stelde bij zijn pleidooi voor aanpassing van de subsidierege ling dat, indien een onherroepelijke keu ze moet worden gemaakt tussen meer subsidie per woning en minder gesub- sidierde woningen, de KVP voor meer gesubsidieerde woningen kiest. Evenals de katholieke afgevaardigde, constateerde de heer C. F. van der Peijl (CHU) ongerustheid over de wo ningbouw. Het aatal van 125.000 wonin gen per jaar is een absoluut minimum. Sprekend over verhoging van de sub sidies, verklaarde hij, dat de minister zal moeten kiezen tussen een verhoging van het rendementspercentage wat het meest voor de hand liggend zou zijn maar tot een huurverhoging zou kun nen leiden of een verhoging van de bijdragen in het exploitatietekort. Was voor de CH-afgevaardigde 125.000 een minimum, drs. Van den Doel stel de dat eerst bij en jaarproduktie van 140.000 woningen steden en platteland voldoende aan hun trekken komen. Evenals de PvdA bepleitte de heer Wiegel (VVD) een regionale contin- genteringsverschuiving ten gunste van de Randstad. De V.V.D. vindt de aanbeveling van de Sociaal Economische Raad, de 6 procents-huurverhoging van 1 januari uit te stellen, een slecht advies. Op de ze manier* dreigt het gevaar, dat het wel of niet doorgaan van de huuraan- passing inzet van de loononderhandelin gen wordt, en dat het huur- en sub sidiebeleid wordt gedegradeerd tot in strument in de loon- en prijspolitiek. De V.V.D. kan nauwelijks aanvaar den dat aan het structurele karakter van de huur- en subsidiepolitiek, en daarmee aan de continuïteit van het bouwbeleid, afbreuk wordt gedaan, al dus de heer Wiegel. Nadat vandaag nog afgevaardigden van de groep-Aarden, de SGP, de ARP en de PSP het woord zouden voeren, zou minister Schut de opmerkingen der ka merleden beantwoorden!. DUBLIN Jack Lynch, leider van de Ierse Fianna Fail-partij die vorige maand bij de parlementsverkiezingen de absolute meerderheid kreeg, is woensdag herkozen als premier met 74 tegen 66 stemmen. Na zijn beëdiging door president Eamon de Valera maakte Lunch zijn nieuwe kabinet bekend, dat geen belang rijke wijzigingen laat zien. Vertrokken zijn Frank Aiken (71), oud vice-pre- mier en minister van Buitenlandse Za ken en Michael Hilliard, de 66-jarige minister van Defensie in het vorige ka binet. Zij hadden gevraagd in verband met hun leeftijd niet opnieuw met een portefeuille te worden belast.' De nieuwe minister van Buitenlandse Zaken is de 46-jarige dr. Patrick Hille- ry, die al eerder ministersposten be kleedde. LONDEN Een tip heeft de politie van Londen op het spoor gebracht van een wereldberoemde collectie schilde rijen die drie maanden geleden werd gestolen en waarvan de waarde werd geschat op 300.000 pond. Een kunsthandelaar in de Southall, een westelijke voorstad van Londen, meldde Scotland Yard, dat twee man nen, die zeiden dat zij „slopers" waren, 25 schilderijen bij hem hadden achter gelaten ter verkoop. De mannen zeiden dat zij de schilde rijen hadden gevonden in een leeg staand huis, dat zij aan het slopen wa ren en dat zij geen idee hadden van de waarde van de werken. Het bleek de collectie te zijn van Sir Roland Penrose, de bekende kunsthan delaar, uit wiens huis in Kensington zij drie maanden geleden werden gesto len. Het belangrijkste schilderij uit de verzameling is een Picasso wenende vrouw geschatte waarde 80.000 pond. Verder bevat de collectie werken van Joan Miro, Giorgio de Chirico en Max Emst. Er was drie ton uitgeloofd voor het terugbrengen der schilderijen. ALGIERS Moise Tsjombe, de voor malige premier van Kongo die zondag aan een hartaanval overleden is, had in het verleden twee maal geklaagd over hartkloppingen en verklaard zich niet goed te voelen, aldus heeft een van zijn bewakers meegedeeld. De bewaker werd geïnterviewd tij dens een rondgang door het huis waar Tsjombe ongeveer 2 jaar vastgehouden werd, sedert zijn vliegtuig tijdens een vlucht van de Balearen gekaapt werd en koers, zette naar Algiers. Het huis, in Spaans-Moorse stijl, had 10 kamers en een patio en stond in El Biar, op een hoogte die uitkeek over Algiers op on geveer 25 minuten van de hoofdstad. „Tsjombe zat uren aan zijn radio en luisterde naar Afrikaanse uitzending uit Brussel, Zwitserland, Frankrijk", al dus de be waker,een jonge officier uit het Algarijnse leger, „hij zat ook vaak op zijn kantoor, maakte notities, schreef, typte en babbelde met ons." Hij vertelde dat een kok zondagmor gen met zijn gewone ontbijt van koffie met room en een croissant naar de ka mer van Tsjombe ging. Tsjombe lag op zijn rug, met zijn gezicht in zijn hand, aldus de bewaker. Toen de kok er niet in slaagde Tsjombe te wekken, wer den militaire artsen geroepen die een hartaanval vaststelden. De bewaker zei, dat zij niets konden vinden. Tsjombe kreeg zijn maaltijden van een van de beste restaurants van de stad en stelde zorgvuldig zijn eigen me nu's samen. Van tijd tot tijd mocht hij autotochten van een dag maken in ge zelschap van twee bewakers. Hij mocht telefoneren, maar zijn gesprekken wer den afgeluisterd, aldus de bewaker. Tsjombe had een bandapparaat. „Hij zei, dat hij zijn memoires ging schrijven maar hij werkte er nooit ernstig aan," aldus de bewaker. Mevrouw Tsjombe, die gisteren is aangekomen, is van plan het lijk mee te nemen voor begrafenis in Brussel. Het wachten is op toestemming van de Belgische regering. WASHINGTON De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken William Rogers heeft woensdag beide partyen in de Nigeriaanse burgeroorlog opgeroepen toe te staan, dat onder toezicht voedselvoorraden naar de hongerende bevolking van Biafra kunnen worden gebracht, vooral via transportvluchten overdag. In Roger's verklaring, die een uitge breide aanvulling vormde op zijn woor den over het conflict op de eerder die dag gehouden persconferentie, werd de houding van Nigeria en Biafra ten op zichte van de hulpacties van het Rode Kruis betreurd, en gesteld dat alleen beide partijen verantwoordelijk zijn voor het leven van de bevolking van Nigeria en Biafra. Rogers achtte een speciale verklaring noodzakelijk, gezien de ernst van het hulpverleningsprobleem. Minister Rogers vond zowel het Nige riaanse besluit, een eind te maken aan de coördinerende rol van het nterna- tionale Rode Kruis in de hulpverlenings actie, als de kritiek en de ongefungeer- de aanvallen van Biafra op het Rode Kruis, betreurenswaardig. Volgens hem hebben Nigeria, Afrika en de gehele we reld een krachtig en werkelijk onpartij dige organisatie nodig om het menslie vende werk te verichten, wat is voor geschreven in de conventies van Ge- nève. Paus Paulus heeft aangeboden het luchtvervoer van hulpgoederen van de RK Caritas-organisatie voor Biafra zo nodig rechtstreeks uit Rome te laten verzorgen, om er zeker van te zijn, dat er geen wapens worden meegezonden. Dit heeft de Nigeriaanse minister van Buitenlandse Zaken, dr. Okoi Arikpo, verklaard na afloop van een gesprek van een uur met de Paus. Minister Arikpo had bij deze particu liere audiëntie gezegd, dat Caritas, de niet-katholieke interkerkelijke hulpor- ETTEN LEUR Indien het produkt- schap morgen niet tot de vaststelling van een voor de warme bakkers in ons land aanvaardbare minimum-brood- prijs komt, zullen deze bakkers, die ver enigd zijn in de „Progressieve Bedrijfs groep Bakkersbedrijf", een kort geding aanspannen om het produktschap te verplichten op zo kort mogelijke ter mijn de maatregelen te nemen, die de warme bakkers wensen. Dit is meege deeld door de heer J. den Bleker, woord voerder van de PBB. Zoals bekend, zijn de warme bakkers verontrust over de gevolgen die de en kele weken geleden begonnen broodoor log voor hen zal hebben. Momenteel wordt op vele tientallen plaatsen in ons land door 'grootwinkelbedrijven brood verkocht tegen of zelfs onder de kost prijs. De kleinere bakkers zien zich hierdoor in hun bestaan bedreigd. Een tiental dagen geleden heeft de staatssecretaris van Economische Za ken het produktschap de bevoegdheid gegeven stappen te ondernemen om de kwestie tot een oplossing te brengen. De warme bakkers vinden dat het pro duktschap de zaak te lang rekt. Dezer dagen hebben de warme bakkers het ultimatum gesteld, dat er op 3 juli een aanvaardbare minimum-broodprijs inge steld moet worden. ganisatie en de Canadese hulpdienst Ca- nair er van worden verdacht, dat zij wapens naar Biafra brengen. De Paus verzekerde daarop dat hij een derge lijk optreden nooit had goedgekeurd. Paus Paulus bood voorts opnieuw aan in het conflict tussen Nigeria en Bia fra te bemiddelen, maar hij voegde er direct aan toe, dat na het mislukken van de bemiddeling van de organisatie voor Afrikaanse eenheid in Addis Abe ba, een nieuwe poging van zijn kant ook niet veel nut zou hebben. De minister noemde het absoluut on juist, dat Nigeriaanse leiders openlijk zouden hebben toegegeven, dat zij uit hongering als een strijdmiddel tegen Biafra beschouwen, zoals de Biafraan- se vertegenwoordiger in Rome had ge zegd. De Zweedse graaf Von Rosen die on langs enige acties van de Biafraanse luchtmacht heeft georganiseerd, heeft Engeland er van beschuldigd, dat het de drijvende kracht achter de burgeroorlog in Nigeria is. Op een persconferentie in Kopenhagen vergeleek de graaf de positie van Biafra, met die van Ethio pië en Tsjecho-Slowakije voor de twee de wereldoorlog, terwijl de Ver. Naties volgens hem even machteloos zijn als destijds de Volkenbond. RUCPHEN De rijkspolitie hl Ruc- phen in Noord-Brabant heeft zeven mannen aangehouden, verdacht van het verhandelen van in België gestolen auto's. De laatste maanden werden in het noorden van België 25 auto's alle van het merk Mercedes gestolen. Bij de Belgische Opsporings Brigade (B.O.B.) was bekend, dat deze op allerlei pun ten over de Nederlandse grens werden gebracht. In het afgelopen weekeinde konden de eerste leden van de bende worden aangehouden. Daarna volgden de anderen. De bekentenissen kwamen langzamerhand los. WENEN Radiowagens van de Oostenrijkse politie patrouilleerden woensdag langs de rivier de Traun om de bevolking te waarschuwen tegen het eten van vis die, naar wordt veronder steld, is vergiftigd door chemicaliën. Duizenden dode forellen en andere vis sen waren in de ochtend in het helde re snelstromende water van het rivier tje gevonden. Functionarissen van bosbeheer me nen. dat een galvaniseerbedrijf chemi caliën in het riviertje heeft geloosd. Welk bedrijf, dat is nog niet vastge steld. In de plaats ZETTEN kunnen wij te koop aanbieden nog te bouwen eigen grond, vrije vestiging en rijkspremie. Bevattende o.m.: woonkamer 8 x 3.60 m; 3 slaapkamers; 2 toiletten; veel tegelwerk; balcon enz. Koopsommen vanaf f 36.900,incl. C.V. Bij een 90% hypotheek bedraagt de maandlast na aftrek van de rijkspremie (ca. f 1.467,het eerste jaar gemiddeld f 117,— PER MAAND Minimum eigen investering ca. f 5.000,incl. alle kosten Inlichtingen worden u vrijblijvend verstrekt op onze zittingen op vrijdag 4 en vrijdag 11 juli a.s. van 18.00 tot 21.00 uur in Hotel De Wereld, Gen. Foulkesweg te Wageningen. MACOM N.V., Nic. Anslijnstraat 104, Amsterdam. Telefoon 020-194556-198296. In onze werkplaats te RHENEN is een vacature voor een aankomend of ervaren voor reparatie- en onderhoudswerkzaam heden aan onze autobussen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ZEIST POSTBUS 55 /itN «lil lllf MF/ Vraag geheel vrijblijvend onze rijk geïllus treerde, gratis, brochure "de man en zijn haar" waarin U alles kunt lezen over het moderne Pelatti-herenhaarstukje. Een gezellige werkkring, waar je het vak grondig leert. Dames- en herenkleding naar maat HOOGSTRAAT 17 VEENENDAAL TELEFOON 12335 BON INVULLENPOSTEN (zonder postzegel)EN KLAAR Naam Adres Woonplaats abonneert zich op DE VALLEI per week adf 0,97 per maand ad 4,15 per kwartaal ad 12,35 (Doorhalen wat niet wordt gewenst) Deze bon uitknippen en in open enveloppe verzenden. Wij betalen de port. U behoeft geen postzegel te plekken, indien als volgt wordt geadresseerd Dagblad De Vallei, Antwoordnummer 8, VEENENDAAL De Vallei wordt nog op de dag van uitgifte bezorgd in Veenendaal - De Klomp - Ederveen - Renswoude Scherpenzeel - Overberg Amerongen - Leersum Eist - Kesteren - Opheusden - Rhenen - Achterberg. Vraag vrijblijvend advies of maak een afspraak met erkend 1 Pelatti-dépositaire: Ede Veenderweg 111 Telefoon 08380-13165. Aanmelden HOOFDSTRAAT 47 VEENENDAAL TELEFOON 12462 Voor studie aan bovengenoemde inrichting van avond onderwijs wordt U verzocht U zo spoedig mogelijk aan te melden. Plaatsing is mogelijk op de Voor plaatsing op de HAVO-afdeling is het gewenst reeds behaalde diploma's over te leggen. Aanmelding of inlichtingen bij de directeur Producent van Heuga tapijttegels vraagt voor haar fabriek te SCHERPENZEEL voor wisselende 3-ploegendiensten, minimum leeftijd 18 jaar. Mannen zonder fabriekservaring vanaf 21 jaar minstens f 200,per week bruto. Mannen met fabriekservaring vanaf 21 jaar minstens f 210,per week bruto. volledige reisgeldvergoeding gratis verstrekking van werkkleding van 19.00-21.00 uur bij: hr. W. Diepeveen, de Savor- nïn Lohmanstraat 98, VEENENDAAL; of dagelijks bij de portier fabrieksterrein Glas- horst" te SCHERPENZEEL, telefoon 03497-1814, toestel 112; AMERSFOORT, telefoon 03490-21554, toestel 128. of bij de Personeelsafdeling, Koppelweg 2, IS HET ENIGE PLAATSELIJKE DAGBLAD MET VEEL GERUBRICEERDE ANNONCES. DAAROMKUNT U DEZE KRANT NIET MISSEN

De Vallei | 1969 | | pagina 11