KANTONGERECHT WAGENINGEN Na elfde snelheidsovertreding: V ertegenwoordiger jaar van de weg af Groei Betuwse bevolking houdt gelijke tred met provinciaal gemiddelte Opslagplaats Ederveen voor slaehtgevogelte profiteerde van subsidie Knaapjes van 0 jaar plegen grote serie diefstallen Gevaar bij vliegeren El Wat is er te doen CAFERETTE* Alleen in werktijd BURGELIJKE STAND Jaarverslag Prov. landbouwkundige dienst: Ponny-wagen botste tegen busje: schade GEEN WEGPIRAAT RHENEN Op de Nieuweweg is een en die verkoopt heerlijke grote vleescroquetten SLECHTE WAARNEEMSTER SNEEUWBUI Ruilverkaveling Subsidie Oosterwolde Algemeen BEKENDMAKING ZATERDAG 12 JULI 1969 WAGENINGEN Vier maanden ontzegging van de rijbevoegdheid en een geldboete van f 150.eiste gistermorgen op het Wagcnings kantongerecht de officier van justitie, mr. J. H. C. Pieters. in de zaak tegen de heer J. H. W., een vertegenwoordiger uit Voorschoten. Hij was bij een snelheidscontrole op de Klaphekweg te Ede aangehouden, omdat hij voor de zoveelste maal de maximum-snelheid ruimschoots had overschreden. Kantonrechter mr. A. C. van den Brand vond de eis niet hoog genoeg. Hij vonniste een jaar ontzegging en een geldboete van f 500,De verdachte was reeds tien keer tevoren ver oordeeld voor het overschrijden van de maximum-snelheid en kreeg daarbij twee maal een ontzegging en één keer een voorwaardelijke ontzegging. „Wie niet horen wil moet voelen", aldus de kantonrechter. „Misschien zult u na deze straf eindelijk de wet eens gaan naleven". De verdachte verklaarde dat hij ter plaatse niet bekend was en dat hij niet gemerkt had dat hij direct na het ver laten van de autoweg al in de bebouw de kom van Ede was. „Er stonden ner gens huizen", zei de vertegenwoordi ger. Toen mr. Van den Brand hem vroeg of hij het bord „Ede 50 km" dan niet gezien had, bekende W. dat dit hem ontgaan was. Ter verontschul diging voerde hij aan dat hij jaarlijks honderdduizend kilometer aflegde en dat daardoor de kans op overtredingen voor hem groter was dan voor de ge middelde autombilist. „Alle overtredingen die ik begaan heb, beging ik in dienstverband. Bij mijn werk moet ik in weinig tijd gro te afstanden afleggen", aldus de ver dachte- Mr. Van den Brand: „Ik be grijp uw betoog niet; ook in dienstver band moet u de snelheidsvoorschriften in acht nemen." De raadsman van verdachte overleg de de kantonrechter een brief van W.'s werkgever, waarin deze vroeg de uiter ste clementie te betrachten. „Deze man rijdt enorm veel", zei de raads- VEENENDAAL Geboren: Cornelis, z.v. D. van der Kamp en W. Wisserhof; Maas, z.v. J. Pater en B. Slotboom; Anna Louise, d.v. J. Bitter en J. A. Bouman; Aal- bert Lambert, z.v. A. L. Rebergen en A G. R. Blankestijn; Johannes zv A. Haalboom en M. W. Geerts; Mari- nus, z.v. T. Looijen en J. Heikamp; Albert René, z.v. T. van de Pol en J. Quint; Aalbert, z.v. A. ter Haar én M. W. ter Haar; Pieternella Adriana, d.v. W. van Laar en M. W. Willemsen; Ma ry Anne, d.v. C. H. J. van Enter en T. Pit; Dirk Roland, z.v. A. Nap en R. A. Griffioen; Erwin Frans H., z.v. M. A. Vos en A. Ch. van Ginkel; Wille- mijntje, d.v. B. Weigraven en T. Wis- gerhof; Frederik Ernest Joost, z.v. E. J, van den Boezem en A. T. Beekho ven; Sijbren Hendrik R., z.v. H. de Boer en W. van Kooten. Ondertrouwd: W. Diepe veen en R. van de Haar; A. C. van Leest en H. G. Siebert; W. Bitter en E. A.Bou- man; J. Reede en J. ten Have; C. J. J. Wdttendorp en W. Takken; H. J. Bouwmeester en M. C. de Kleuver. Gehuwd: G. A. van Kruistum en A. van der Sluis uit Alphen a/d Rijn; A. van Eden en N. C. S. Kooreman u Rhenen; P. van Oossanen en D. H. Kersten uit Bloemendaal; G. Spruit uit Breukelen en J. A. van de Scheur; A. M. Broeksteeg en C. Kas; R. A. de Pruyssenaere de la Woestijne uit Arn hem en P. Labrijn; E. Klumpenaar en C. E. de Graaf. Overleden: Alida Jacoba Hulstein, 55 jaar, echtg. van J. Baars. Geboren: Nanning, z.v. A. Budding en M. L. J. Lenting; Jacoba Stephana, d.v. J. van de Scheur en G. Spies; Bal- tus Arie, z.v. A. de Haan en C. H.van Dam; Teunis Jan, z.v. T. J. van Verse- veld en C Pleijler; Marijkje, d.v. A. van Doorn en M. van Ginkel (Veenen- daai); Harald, z.v. J. Hovestad, en J. Koendertse; Jan, z.v. J. van Dijk en A. Heijkamp (Veenendaal); te Wage- ningen, Wilhelmina, d.v. J. C. Methorst en S. Brouwers. Ondertrouwd: J. Pallada, 25 jr., (Lienden) en C. E. Diepeveen, 26 jr.; A. L. Koenders, 23 jr., en A. van Kreel, 21 jr. Getrouwd: C. W. Baars en A. Kloot wijk; P. van de Bijl en J. Doornenbal. Overleden: Gerritje Mandersloot, 86 jr., geh. gew. met G. van de Westeningh, Jacob Kramers, 77 jr., (Kesteren)); Jorgen Kakeriissa, 62 jr., geh. gew. met T. Corputy, (Culemborg).; te Ingol- stadt (Duitsland): Hermanus Keijman, 56 jr., echtg. van A. van Manen; te Utrecht, Hendrik van Laar, 50 jr.. RENSWOUDE Geboren: Hendrik, z.v. H. van Lagen en H. Brons, Eiken laan 17; Cornelia, d.v. H. van Essen en C. Vink, Dorpsstr. 116; Gerrit, z.v. G. J. Vlastuin en J. R. van de Weerd, Kerkstr. 22; Marike, d.v. C. Vermeer en N. van de Bovenkamp, Molenstr. 19. Overleden: Antondus Adolf van Rin- sum, 47 jaar, echtg. van G. A. van Lutterveld. ADVERTENTIE Ook zondags na I uur geopend Ingezonden door mevr. O. A. te V. man, „hij heeft een snelle wagen en moet in één week erg veel doen. Het risico wordt dan eirg groot." Hij vond dat hier niet van roekeloosheid gespro ken mocht worden. „Deze jongeman drinkt niet, rookt niet, werkt ontzet tend hard en rijdt al tien jaar auto. In die tijd heeft hij alleen de maxi mumsnelheid overtreden, andere over tredingen heeft hij nooit begaan. Hij is absoluut geen wegpiraat, want hij heeft de veiligheid op de weg nooit in gevaar gebrachtAls verzachtende omstandigheid voerde de raadsman nog aan dat W. een tijdlang in Amerika ge weest was, waar 't verkeer veel minder aan snelheidsbeperkingen onderworpen is. Mr. van den Brand: „Ik dacht anders dat men daar erg streng tegen snel heidsoverschrijders optrad". In zijn requisitoir zei de officier dat verdachte nu eenmaal met het verkeer in Nederland te maken had. „En daar kan men niiet zo hard rijden. Snelheidsovertreders zijn weliswaar meestal geen brokkenmakers, maar ze zijn wel de oorzaak van veel onrust op de weg. Ook al rijdt men veel, men moet de instelling verwerven zich aan de borden te houden". Op de eis van mi\ Pieters (vier maanden ontzegging en f 150) reageerde de verdachte met de constatering dat zijn firma hem dan vermoedelijk niet als man in de bui tendienst zou kunnen handhaven. Zijn raadsman vond dat er wel straf be- behoorde te volgen, maar bepleitte met het oog op de functie van W. flinke verkorting van de door de officier ge- eiste termijn van ontzegging. Niets kon echter baten: de kanton rechter was van mening dat de ver tegenwoordiger de wet niet wilde nale ven en veroordeelde hem tot een jaar ontzegging en een geldboete van f 500. A. J. van V. uit Lienden zou in Vee nendaal door een rood stoplicht zijn ge reden. Er was een tweetal getuigen ge dagvaard, omdat Van V. tijdens een eerdere zitting was blijven volhouden dat het licht groen was. De eerste ge tuige, de verbalisant L. B. van de ge meentepolitie in Veenendaal, verklaar de dat de auto van Van V- een voor de stoplichten staande politieauto voor bijgereden was. „Het licht stond op rood, want zelf waren wij daarvoor ge- stpt", aldus de politieman. „Niks van aan", reageerde de verdachte luid keels, „ik ben die politie-auto helemaal niet voorbijgereden, ik ben er achter blijven rijden". „Hoe kan je nou zo iets zeggen", vroeg Van V. aan de agent. „Wilt u iets beleefder zijn tegen de verbalisant en hem niet met jij en jou 'aanspreken?" vroeg mr. Van den Brand. „Goed, dan zeg ik u", reageer de Van V. „Hoe kan u nou zoiets zeg gen. U vroeg me ook of ik kleuren blind was. Ik kleurenblind?! Ik kan echt wel zien wat rood of groen is Als getuige a décharge verscheen een 14-jarig meisje dat bij de verdach te in de auto had gezeten. Ook zij was er van overtuigd dat het licht op groen stond. De officier meende na het horen van de beide getuigen echter dat de verklaring van de verbalisant het zwaarst moest wegen. „Waarnemen is een kunst", aldus mr. Pieters. ,Een politiefunctionaris is speciaal voor dit waarnemen opgeleid en erin getraind. Ik wil niet zeggen dat de minderjarige getuige bewust een ver keerde voorstelling van zaken heeft ge geven. Ik geloof alleen dat zij een slechte waarneemster is." De officier eiste f 50. Verdachte vond de eis on rechtvaardig- „Het licht was groen. Ik spreek de waarheid, want nog voor geen duizend gulden zou ik liegen." De kantonrechter vonniste conform de eis. De heer K. E. uit Wenen (Oostenrijk) reed deze winter met zijn auto op de rijksweg 12 bij Ede een tweetal ande re auto's aan. De aanrijding was een gevolg van het feit dat E. bij nadering van twee stilstaande files niet tijdig kon remmen. ..Een ploselinge sneeuw bui maakte mij hard remmen onmoge lijk. Als ik op mijn rem was gaan staan zou mijn wagen zeker geslipt zijn." De verdachte vertelde dat er zo wel op de linker- als op de rechterrij- strook een file stond, maar dat die op de linkerrijstrook verder naar voren was- „Toen ik dus niet zo hard kon remmen ging ik niaar de linkeirweg- helft, omdat ik daar een langer rem- traject zou hebben." Volgens E. was echter plotseling de laatste auto van de rechterfile naar links gereden. „Ik probeerde vervolgens tussen beide fi les door te rijden, maar daarbij kwam ik in botsing met de twee achterste wa gens." Een van de twee aangereden wagens maakte een halve draai en bot ste daarbij tegen een derde auto. De bestuurders en bestuurster van de drie auto's waren als getuigen gedagvaard. Zij verklaarden eensgezind dat de zware sneeuwbui pas na het ongeval was begonnen, dat de weg erg glad was en dat de Oostenrijker onverant woordelijk hard had gereden. „Als het wegdek zo glad is hoor je niet harder dan 50 km te rijden" vond één der ge tuigen. Hij was met zijn auto van de rechter naar de linkerfile gegaan, „maar de auto van E. was nog ruim 100 meter van mij verwijderd toen ik al in de linkerfile was-" Deze getuige verklaarde bovendien dat E. niet op de linker-, maar op de rechterrijbaan reed. De andere getui gen konden deze bewering echter niet bevestigen. De officier meende dat de verdach te met zijn snelheid van 80 km werke lijk te hard gereden had als men lette op de toestand van het wegdek op dat moment en eiste een geldboete van f 150. Mr. Van den Brand vonniste con form de eis. TIEL De groei van de bevolking in de West-Betuwe is in de loop van 1968 niet 24% gestegen ten opzichte van het jaar daarvoor. De groei in het Land van Maas en Waal was opvallend laag de bevolking nam er met 9% toe. Het gemiddelde voor het rivierengebied was vorig jaar 16%, wat ook het provin ciaal gemiddelde was. Bijna anderhalf miljoen Nederlanders wonen in Gelder land 436.000 daarvan in het rivierengebied. Het aantal geboorten neemt af, het vestigingsoverschot neemt toe. Dit zijn enkele cijfers uit het jaar- land, dat gistermorgen wend gepubld- verslag van het ETI, het Economisch I ceerd. Technologisch Instituut voor Gelder- In de Oost-Betuwe kwam in 6 van land toont een scala van activiteiten. De belangrijkste conclusie die het rap port geeft is wel het sombere beeld voor de tuinbouw in Zuidoost-Gelderland. Verder heeft de dienst zich beziggehouden met de ruilverkaveling, de landbouw en recreatie op de Veluwe, het weidevogelgebied polder Oosterwolde en de Het jaarverslag 1968 van de Provinciale Landbouwkundige Dienst van Gelder- wijzigingen is nog te verwachten. J e Op de Veluwe werden een tweetal on derzoeken verricht; één met betrekking tot de landbouw en recreatie en één met betrekking tot de landbouwkundige kwalificatie van landbouwgebieden in die streek- Bedde onderzoeken zullen welzij nsstichtingen. Voor de tuinbouw in Gelderland, en met name voor het zuidoosten van dezo provincie, ziet het er niet zo gunstig uit. De financiële bedrijfsresultaten in de fruitteelt en de glastuinbouw waren de laatste jaren matig tot slecht. In de toe komst zal dit proces verder doorzetten in verband met de stedelijke uitbreiding en de aanleg van een groot aantal wegen. Vele tuinders zullen tot bedrijfsslui ting worden genoodzaakt. Tot de eeuwwisseling zullen circa 500 of 33% van de bestaande tuinbouwbedrijven, met een gezamenlijke veilingomzet van twaalf miljoen gulden, moeten verdwijnen. Het urgerutieschema voor ruilverkave lingen is door de Centrale Cultuurtech nische Commissie uitgebreid met de ge bieden Ruurlo, Rijk van Nijmegen-zuid en Winterswijk. De voorstellen om ook Hengelo-Zelhem, Ermelo-Putten en Avezaath-Ophemert op te nemen wer den door de Oommissie niet opgevolgd, maar zouden eventueel in het volgende urgentieschema kunnen worden opge nomen. In 1968 werden door de dienst een aantal adviezen uitgebracht met be trekking tot de agrarische aspecten van waterbeheersing, beplantingsplannen, dijkverzwaringen en lastenverdeling van waterschapswerken van onder meer de Baakse- en Barneveldse beek, de Oude IJssel en enkele polderdis tricten. Voor het te voeren subsidiebeleid in de toekomst werden door de dienst een aantal criteria en normen vastgesteld. In 1968 zijn een vijftal subsidies toege kend en wel aan: de bouw en inrich ting van een proeffabriek voor zuivel producten te Ede, voorzieningen voor de bereiding van kwark in Eibergen, bouw en inrichting van een vetsmelterij in Twello, voorzieningen voor het op slaan van slaehtgevogelte in Ederveen en verbeteringen van de waterbeheer sing in het waterschap van de Baakse Beek. Hiermee was een totaal bedrag gemoeid van ongeveer twee en een half miljoen gulden. Een tweede serie toe- diit jaar worden afgerond. Door Gedeputeerde Staten werd een commissie in 't leven geroepen die tot taak had te adviseren over een weide vogelgebied in de polder Oosterwolde. Primair stond hier de natuurweten schappelijke betekenis van een gebied ter grootte van vijfhonderd ha. De be langrijkste conclusie van de commissie is een advies om over te gaan tot aan koop van een gebied van 200 ha. Gede puteerde Staten heeft de conclusie aan vaard en zoekt nu naar compenserende grond in de IJsselmeerpolders. De dienst is een adviserend lichaam voor drie regionale welzijnsstichtingen, waarmee regelmatig contact bestaat. Door het beëindigen van streekverbete- ringen op de Noordwest-Veluwe zullen de agrarische activiteiten daar geleide lijk gaan afnemen. Wel zijn voor dit gebied plaatselijke werkgroepen geformeerd, die zich be zig gaan houden met de problemen rond de ruimtelijke ordening en landbouw op de Veluwe. De SBOG (Stichting Belangenge meenschap Oostelijk Gelderland) heeft de dienst het afgelopen jaar een aantal vraagpunten voorgelegd ten aanzien van de bebouwing van het buitengebied en de verhouding landbouw en recrea tie. Door de Belangengemeenschap Gel ders Rivierengebied zijn geen proble men aan de orde gesteld- Tenslotte zijn er nog een aantal alge mene zaken: - In het kader van de provinciale ver ordening op 't houden van eenden en ganzen werden een aantal controlebe zoeken gebracht om de naleving van de voorwaarden na te gaan. Naar aanlei ding van een regionaal outillagegesprek in de Bommelerwaard werd gerappor teerd over de financiële faciliteiten bij de vestiging van adspirant tuinders. Medewerking werd verleend bij de voorbereiding van een kwalitatief en kwantitatief onderzoek naar de op pervlaktewatervervuiling door kalver- mesterijen op de Veluwe, in samenwer king met de provinciale waterstaat. In het kader van de Algemene Bijstands wet werden een aantal gevallen onder zocht. De Stichting Waarborginsitituut voor de tuinbouw in Gelderland verleende in het afgelopen jaar geen garanties meer voor investeringen in de tuinbouw. Deze werkzaamheden werden door het landbouwborgstellingsfonds overgeno men. Wel blijft deze stichting garant voor de in het verleden aangegane verplich tingen. De dienst adviseerde over de afwikkeling van een aantal voorschot ten, waarbij de provincie als garant werd aangesproken. In het afgelopen jaar werden door medewerkers van de dienst 12 lezingen gehouden, ml. kader-cursussen voor jon ge boeren (4x), landbouworganisaties (3x), groepen Duitse boeren (3x), en rijkstuinbouwconsulentschappen (2x). De Waal bij Tiel; het scheepvaart verkeer wordt daar steeds inten siever, een ontwikkeling die de plano logen aan het denken zet. de II gemeenten een vertreksaldo voor. 40 procent van de groei in dat gebied concentreerde zich in Eist en Echteld. In de West-Betuwe concentreerde zich de groei nn Tiel, Culemborg, Geldermalsen en Zoelen. Het vestigings saldo overtrof daar het geboorte-over schot. Wat dit betreft is het verschil tussen Oost- en West-Betuwe opvallend. Het aantal arbeidsplaatsen voor mannen nam in de periode juli '67 - juli '68 in de Betuwe mét 199, voor vrouwen kwam er meer werkgelegen heid: 33 arbeidsplaatsen meer. Nieuwe werkgelegenheid kwam er in Wamel en Zoelen( dank zij nieuw houtverwer kend bedrijf), minder werk in Maurik kelingen in de baksteenindustrie (resp. en Haaften ten gevolge van de ontwik- -106 en -62 mannen). Onderzoekingen ten behoeve van de stedebouwkundige plannen van Tiel en Wamel naderen hun voltooiing. Ook de gemeente Zoelen heeft hiertoe een op dracht verstrekt. 12 van de 452 jachthavens in Neder land liggen in het Rivierengebied, 3 aan de Neder Rijn, 2 aan de Linge. 5 aan Rijn en Waal en 4 aan de Maas. Het scheepvaartverkeer op de Waal langs Tiel, uitgedrukt in gepasseerd laadvermogen, bedroeg in 1967 25 mil joen ton. Dit betekent een toeneming van 15 procent in vijf jaar. VEENENDAAL Op de hoek van de Julianastraat - Vendeiseweg iin Vee nendaal vond gistermiddag eetn aanrij ding plaats tussen een ponywagen, be stuurd door de 12-jarige J. V., en een VW-busje, bestuurd door H. v. d. W. De wagen, die van de Julianastraat linksaf de Vendeiseweg in wilde rij den, botste pardoes op 't VW-busje, dat linksaf sloeg. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De materiële schade bleef beperkt. VEENENDAAL Twee knaapje® van negen jaar, W. v. d. K. en J. ter H- uit Veenendaal zijn gisteren door de politie gearresteerd. Beide jongens pleegden de afgelopen weken 7 inbra ken en diverse winkeldiefstallen. De buit van de jeugdige inbrekers omvat te o.m.: drie Honzakjes (plm. 400 gul den), sigaretten, benzinebonnen en horloges. Na verhoor hebben beide kna pen bekend. Slechts een deel van de buit kon worden achterhaald. Sigaret- den en geld die werden verstopt, waren respectievelijk verregend en wegge gooid. VEENENDAAL De burgemeester van Veenendaal vestigt de aandacht van de ingezetenen op het navolgende: Het komt nog steeds vor, dat vlie gers in de 150 KV-lijn geraken. Dit kan tot zeer ernstige gevolgen leiden. Im mers, behalve dat het verward raker van een vlieger in de geleidingsdraden 'n storing in de stroomlevering kan ver oorzaken, is levensgevaar voor diegene, die de vlieger oplaat' niet uitgesloten. In dit verband zij gewezen op het be paalde in artikel 429 van het Wetboek van Strafrecht, waarbij strafbaar is ge steld hij, die een vlieger oplaat of in de lucht heeft aan de lijn, die zich ge heel op ten dele bevindt binnen een af stand van vijfhonderd meter van een bovengrondse elektrische hoogspan- nimgsleidimg. Op overtreding van dit verbod is een straf gesteld van maxi maal 14 dagen hechtenis of honderd guldien boete. Aangezien ook in deze gemeente een dergelijke hoogspanningsleiddng aanwe zig is, mag een ernstige waarschuwing niet achterwege blijven. Met het oog op de grote gevaren aan dergelijke handelingen verbonden wor den dan ook allen, die op enigerlei wij ze met de jeugd in aanraking komen, hierbij verzocht hun medewerking te verlenen aan het voorkomen van de hierbovenbedoelde voorvallen. Boven dien zal hierop van de zijde dier politie worden toegezien en daartegen streng worden opgetreden. Veenendaal, juli 1699 De burgemeester voornoemd, P. Bode. 99 VEENENDAAL Luxor Theater Do. 10 juli 19.30 u., za. 12 juli 19.00 u., zo. 13 juli 15.00 u „Louis de Funès als oliemagnaat"; za. 12 juli 21.00 u., zo. 13 en ma. 14 juli 19.30 u. „De gewetenloze plun deraars van Mexico". Bio UTRECHT Zaterdag 12 juli Nieuwe Kamp 13 (by Tivoli)Muze- valcabaret met „Dwars tegen de draad", 20.30 uur. Irenehal: Musement, laatste dag 11- Musement, 10-18 uur. Zondag 13 juli Irenehal Muzement, laatste dag, 11- 18 uur. Dinsdag 15 juli Mickery Theater (Loenersloot)„Last chance saloon", 20.30 uur. Woensdag 16 juli Domkerk Orgelconcert door Jos Wiel akker; werken van Brahms, Bach en Widor, 20.15 uur. Mickery Theater (Loenersloot)„Last chance saloon", 20.30 uur. Donderdag 17 juli Nicolaikerk Beiaardconcert door Jan van Alphen, 20-21 uur. Mickery Theater (Loenersloot)„Woy- zeck", 20.30 uur. Vrijdag 18 juli Mickery Theater (Loenersloot)„Woy- zeck", 20.30 uur. 12 t/m 19 juli Kermis op het terrein aan de weg der Ver. Naties. Bioscopen CAMERA, Oudegracht 156 dag. 14.30, 18.45 en 21.00 u., zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 u. „Secret Ceremony". CITY, Voorstraat 89, dag. 14.30, 18.45 en 21.00 u., zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 u. „Commando's". FILM AC, Vredenburg 29, dag. 12.30, 14.30 en 16.30 u., za. en zo. alleen 14.30 en 16.30 u. „2 jongens en een oude auto", voorfilm „Tarza, de wolfs hond". OLYMPIA, Amsterdamsestr. w, 350, dag. 18.45 en 21.00 u., wo. tevens 14.30 u., zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 u. Do./ zo. „Duivelsgevaar". PAL ACE, Vredenburg 29, dag. ook zo. alleen 18.45 en 21.00 u. „Andrea, vrouw zonder schaamte". REMBRANDT, Oudegracht 73, dag. 14.30 18.45 en 21.15 u., zo. 13.45, 16.15, 18.45 en 21.15 u. „Wie 't laatst lacht..." SCALA, Potterstraat 16, dag. 14.30, 18.45 en 21.00 u., zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 u. PI. bespr. aan de kassa van 10.30-16.00 u. en 18.00 u., zo. vanaf 10.00 u. „Junglebook", van Walt Dis ney. STUDIO, Oudegracht 154, dag. 14.45, 19.00 en 21.15 u., zo. 14.30, 16.45, 19.00 en 21.15 u. „Joanna". VREEBURG, Vredenburg 8a, dag. 14.30, 18.45 en 21.00 u., zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 u. „Sissi". Nachtvoorstellingen CAMERA, Oudegracht 156, vr. en za. 23.15 u. „Liefdesdossier van een tele foniste".. PAL ACE, Vredenburg 29, vr, en za. 23.30 u. „Prairieratten". STUDIO, Oudegracht 154, za. 23.45 u. „Girlr hunters". VREEBURG, Vredenburg 8a, vr. en za. 23.30 u. „Het geheime commando", ARNHEM Zaterdag 12 juli Grote of Eusebiuskerk Orgelbespeling door Simon C. Jansen uit Amster dam, 19.30 uur. Bioscopen REMBRANDT, Velperplein, 2$.30, 6.45 en 9 u. „Wie 't laatst lacht...za. 14.00 u. „Fabeltjeskrant op het toneel". LUXOR, Willemsplein, 2.30 en 7.30 u. „Chitty, chitty, bang, bang", za. 23.30 u. „Ik, een minnaar". PALACE, Bakkerstraat, 2.30, 6.45 en 9 u. „De slag bij Anzio". SASKIA, Looierstraat, 2.00, 4.15 u. „Bambi", 6.45 en 9 u. „Wat deed jij toen het licht uitviel". STUDIO A, Langewal, 6.45 en 9 u. „Oh... lieve John", dag. 2.30 u, „Sjors van de Rebellenclub",

De Vallei | 1969 | | pagina 3