JET GROOTSTE OGENBLIK WAS TOEN IK NEIL TROGWDE" Dit jaar experiment met verbeterde Geen kabinetscrisis in Zuid-Viëtnam Bewondering in de wereld voor Apollo-prestatie Aanklacht van Egypte bij Hoe laat is het? Kijk op uw horloge 1 Kies uit de volledige koHektie Russen stoorden uitzending van Voice of America WEL WIJZIGINGEN IN REGERING OP KOMST Australië zou Fellowships willen kopen Humphrey sprak met Kosygin Ted Kennedy voor rechter Tijdtabel maanlanding I WEER IN EUROPA COLLINS, DE DERDE MAN INTERESSE VOOR MARS NAAR MARS 600 MILJOEN STOREN Brand op tanklichter rist derde slachtoffer GEEN BESLUIT GEEN NAMEN BOER AANGEREDEN MET EIGEN AUTO EN BEROOFD VAN PORTEFEUILLE uiiwus-v^ I.L JULI I 10f HOUSTON „Het is gewel dig", was de reactie van mevrouw Janet Armstrong, na dat haar man op de maan was geland. Zij dankte vervolgens glimla chend voor de hulde van twee honderd mensen die zich spon taan voor haar huis in Houston hadden verzameld. Zij vertelde dat zij een godsdienstoefening in een niethodistenkerk had bijge woond. Op de vraag van een verslag gever of de geslaagde landing van haar man op de maan het grootste ogenblik in haar leven was geweest zei mevrouw Armstrong: „Het grootste ogen blik was toen ik met Neil trouw de." Mevrouw Aldrin vertelde de verslaggevers: „Ik kan het ge woon niet geloven. Het is een voudig meer dan de menselijke geest kan opnemen." Ook mevrouw Aldrin, die rooms-katholiek is, had zondag ochtend een kerkdienst bijge woond. Zij vertelde dat haar man een klein stukje hostie mee naar de maan had genomen. Aan mevrouw Pat Collins, de vrouw van de commandant van het moederschip Columbia, werd gevraagd of zij het niet jammer vond dat haar man in een baan om de maan moest blijven draaien. Zij antwoordde: „Gelooft u ook niet dat hij er in de geest bij is." Armstrongs twaalfjarige zoon Ricky is dadelijk na de landing op de maan naar de vlaggemast bij het ouderlijk huis gerend. Hij hees een kleine Amerikaanse vlag onder de grote die er al wapperde. De dertienjarige Mi chael Aldrin kon het nog niet verwerken, dat zijn vader op de maan was. Zijn elfjarige broer tje bleef er heel rustig onder en verklapte, dat hij geen astronaut wilde worden. De moeder van Neil Armstrong zei na de maanlanding van haar zoon dat zij eerst bang was ge weest dat het maanoppervlak te onveilig zou zijn. „Ik was bang dat zij er misschien te diep in zouden wegzinken. Maar dat ge beurde niet, dus was het allemaal prachtig." Mevrouw Armstrong zei dat zij aan de stem van haar zoon kon horen, dat hij het naar zijn zin had en zeer onder de indruk was. NOG DRIE MAANREIZEN "l/'oor het einde van dit jaar zullen de Amerikanen nog 7 tenminste driemaal op de maan landen. Dat heeft dr. Wernher von Braun verklaard. In totaal zullen er in het programma-Apollo nog negen kluchten naar de maan worden gemaakt. De astronauten, die nog dit jaar naar de maan gaan zul len meer en ingewikkelder apparaten meenemen dan de eerste maanvaarders, Armstrong en Aldrin. Bij de ko mende vluchten naar de maan zullen de astronauten op de maan landen in een verbeterde versie van het maan landingsvaartuig. Deze zal de astronauten in staat stellen 72 uur op de maan te blijven. Ze zullen zich dan ook verder van de L.M. kunnen verwijderen. Volgens Wernher von Braun kunnen er tegen 1975 ruim testations met circa honderd geleerden om de aarde cir kelen. In 1980, aldus Von Braun, richten we onze aandacht eerst goed op de planeet Mars. Tegen het einde van deze eeuw zal er op de maan volgens Von Braun misschien een groep van honderd mensen zijn. Met ruimteschepen zullen zij verder verwijderd onder zoek kunnen doen. Volgend jaar, wanneer Mars weer dicht bij de aarde staat, zal Amerika twee kunstmanen in banen om Mars bren gen. Die moeten de noodzakelijke gegevens verstrekken voor het in kaart brengen van Mars. Voor 1973 is een landing op Mars gepland met een kunst maan die er een zachte landing zal maken. Met die kunst maan wil men dan onderzoeken of er op deze verre pla neet leven mogelijk is. In Milaan is gisternacht slechts een derde van het gebruikelijke aantal misdrijven gepleegd. Volgens de po litie hebben de meeste inbrekers en dieven, net als vele andere Italianen, gekeken naar de directe televisie-uit zending vanaf de maan. Ongeveer zeshonderdmiljoen mensen In 49 landen hebben de eerste maan- schreden van Armstrong en Aldrin op de televisie gevolgd. Dat is een vijfde van de hele wereldbevolking. De beelden werden via communica tiesatelliet over de Stille Oceaan en de Atlantische Oceaan en via grondsta,? tions in Japan en Engeland overge seind naar Europa. De Europese Radio Unie hoopt over een paar weken het kijkersgetal nauw keurig te hebben berekend. De twee astronauten hebben op de maan een kostbare vuilnishoop achter gelaten. De waarde van „het vuilnis" beloopt 3,5 miljoen gulden. Het zijn on der andere 'n televisiecamera (900.000 gulden), fototoestellen (ruim 200.000), twee ruimtepakken (210.000 gulden) en instrumenten voor zo'n 168.000 gulden. Over het onderstel van de Eagle wordt dan niet eens gepraat. Die zou door het ontbreken van een hitteschild toch niet mee terug naar de aarde hebben ge kund. Wat de Amerikaanse vlag op de maan heeft gekost, houdt NASA liever voor zichzelf. De maanreis heeft ook een oude oor logsvete naar het verleden verwezen. De Britse minister van Defensie, Dun- can Sandys, heeft zjjn oorlogsvijand Wernher von Braun „warm geluk ge wenst met zijn grote bijdrage tot deze historische prestatie". In 1943 heeft Sandys een grootscheep se luchtaanval op de Duitse basis Pee- nemünde georganiseerd, waar Von Braun voor Hitier aan de raket V-2 werkte. Von Braun was op de dag van de aanval toevallig niet op de basis. Duncan Sandys schrijft hem nu: „Ik ben blij dat uw illustere carrière niet bij de bomaanval van 26 jaar geleden werd afgesloten". De Russen hebben gisternacht de uit zending in het Russisch van de Voice of America gestoord tijdens het ver slag over de landing van de Apollo-11. Dit heeft de directeur van de Voice of America gistermorgen meegedeeld. Minder dan drie minuten nadat de uitzending was begonnen gingen de Russen op dezelfde golflengte een cul tureel programma uitzenden. De Engelstalige uitzending van de Voice naar de Sovjet-Unie werd niet gestoord. De buitenlandse pers was eensge zind in het commentaar op de Ameri kaanse ruimtereis. De meeste kranten waren het erover eens, dat er met deze prestatie een nieuw tijdperk is aange broken. De New York Times meende, dat de mens zich van zijn omgeving heeft los gemaakt en een tijdperk is binnenge treden, dat „het menselijk begrip en zelfs verbeelding te boven gaat". De Franse France Soir bleef voor zichtig: „Wij moeten nog afwachten tot het moment waarop de astronauten zijn geland of de maanmannen leverde hel den zijn of dode helden, voor eeuwig verloren in de ruimte". De Figaro, eveneens uit Frankrijk, sprak een wens uit: „Wij hopen dat de ze bundeling van techniek en menselijk verstand ook op deze aarde zal worden aangewend om aardse problemen op te lossen". SYDNEY De Australische maat schappij Ansett Airlines is van plan drie of vier Fokker Fellowships te kopen. Dit zegt de luchtvaartcorrespondent van The Sydney Morning Herald. De vliegtuigen zouden in 1972 in ge bruik genomen moeten worden. Zij gaan 2,6 miljoen Australische dollars per stuk kosten. Ansett wil de Fellowships gebruiken ter vervanging van de thans in gebruik zijnde Friendships. ANTWERPEN De brand op de Rotterdamse tanklichter Damco 285, zaterdagmorgen in de haven van Ant werpen heeft een derde dode geëist. Het is de 41-jarige mevrouw Carry Jonkers-Hubers. Zij is gisteren in een ziekenhuis bezweken aan brandwonden. Haar man en zoon kwamen eveneens bij de brand om het leven. SAIGON Een bekendmaking in Saigon, dat alle leden van het Zuidviet- namese kabinet hun ontslag hadden ingediend, werd gisteren twee uur later door de officiële zegsman van premier Tran Van Huong herroepen. Dc bekendmaking was gisterochtend gedaan door de officiële woordvoerder van de regering. Dc zegsman van Tran Van Huong zei, dat de man verkeerd was ingelicht. De 65-jarige eerste minister had, al dus luidde de tweede lezing, gisteroch tend de veertien ministers uit zijn ka binet voor een bijzondere zitting bijeen geroepen. Hij had hun verteld dat wij ziging in het kabinet noodzakelijk was, zoals afgelopen vrijdag al door de pre sident van Zuid-Vietnam was aange kondigd. Tijdens de zitting hadden enkele mi nisters voorgesteld af te treden, zodat het de president en de premier gemak kelijker zou vallen de wijzigingen aan te brengen. „De premier heeft geen enkel besluit in deze zaak genomen", aldus de zegs man van Tran Van Huong. Volgens hem had de premier de ministers gevraagd hun werk voort te zetten alsof er niets was gebeurd en geen besluiten te ne men, die de taken van hun opvolgers zouden kunnen bemoeilijken. Tot dusver zijn geen namen genoemd van ministers, die plaats zullen moeten maken voor anderen. Welingelichte kringen zeggen, dat vermoedelijk nieu we ministers zullen worden benoemd voor de posten economie, financiën en volksgezondheid. De regering van Tran Van Huong is nu veertien maanden oud De laatste weken wordt zij beschuldigd van on doelmatigheid. vooral op het gebied van de economische ontwikkeling. Bijna driekwart van het Lagerhuis heeft het aftreden van Van Huong geëist. ADVERTENTIE Gefascineerd zagen ongeveer zes miljoen televisiekijkers over de hele wereld hoe Niel Armstrong het trapje van de Eagle afklom en voor zichtig de eerste stap op de maan zette. Hierbij nog een beeld van dat boeiende moment. MOSKOU Dc president van de Sov jet-Unie, Alexei Kosigin, heeft gisteren tijdens een gesprek met Hubert Hum phrey in Moskou gezegd, dat Rusland uitziet naar het moment waarop het kan gaan samenwerken met Amerika. De verrassende visite van de gewe zen vice-president van Amerika. Hum phrey, aan het Kremlin duurde twee uur en een kwartier. Na afloop van het gesprek verklaarde Humphrey, dat vol gens hem „de Russische leiders er be hoefte aan hebben met ons te praten". Met Kosygin had Humphrey onder meer gesproken over een beperking van de bewapening, het Midden-Oosten en Vietnam. Ook was zeer in het algemeen de samenwerking op het gebied van de ruimtevaart ter sprake gekomen. Hum phrey weigerde te vertellen op welke manier zij over het geschil tussen Rus land en China hadden gesproken. Humphrey deelde gisteren mee. dat hij aan president Nixon en de Ameri kaanse minister van Buitenlandse Za ken, William Rogers, rapport zal uit brengen over het gesprek met Kosygin. Hij is niet in beeld geweest de afge lopen dagen. Alleen zijn stem was hoor baar op aarde. Michael Collins, de der de man uit het ruimtetrio, 33 jaar, ge boren in Italië, sportvisser en handbal ler, zegt: „Het is groots allemaal". De tijd: elf minuten over half vijf in de vroege morgen van maandag. De Columbia, het moederschip waarmee Collins onophoudelijk rondjes om de maan draait, heeft zojuist weer contact met de aarde gemaakt. De man die het meest ondankbare deel in de maanlanding heeft is opge wonden: „Het is geweldig allemaal zegt hij „just great"! Terwijl president Ni xon ook voor Collins hoorbaar via zijn boordradio de twee astronauten op de maan feliciteert en Collins vergeet krijgt de man in de Columbia koers correcties voor een nieuwe ellips. Vlekkeloos doet hij zijn werk, de tweede Amerikaan die ooit een ruimte wandeling maakte. Dat was tijdens de vlucht met de Gemini-10 toen hij samen met Young negenendertig minuten in de ruimte bleef. Kort voor de vlucht van de Apollo 10 sloeg voor Collins het noodlot toe. Hij kreeg rugklachten, onderging een zware operatie, maar heeft zich toch zo snel hersteld, dat hij nu aan het elfde Apollo-project heeft kunnen mee werken. EDGARTOWN Dc politie van Ed gartown in de Amerikaanse staat Mas sachusetts heeft gisteren een formele klacht ingediend tegen senator Edward Kennedy wegens het verlaten van dc plaats van een ongeluk. Hij moet volgende week maandag voor de rechtbank van Edgartown ver schijnen om nadere uitleg over zijn gangen na het ongeluk. Aan de hand daarvan zal worden beslist of er een vervolging zal worden ingesteld. De senator reed zaterdagochtend na een feest met zijn auto van een brug het water in. Hij kon zichzelf redden, maar de 28-jarige Mary Jo Kopechne, een voormalige secretaresse van zijn een voormalig secretaresse van zijn ward Kennedy zou haar thuis brengen. Het hoofd van de plaatselijke politie, Domenic Arena, heeft verklaard ervan overtuigd te zijn, dat Kennedy geen dood door schuld kan worden verweten, maar dat hij mogelijk de wet heeft overtreden door de plaats van het on geluk te verlaten. Kennedy deed pas negen uur na het ongeluk aangifte. Kennedy had verklaard, dat hij nog enkele malen had gedoken in een po ging mej. Kopechne te redden en dat hij daarna versuft en uitgeput was te ruggelopen naar het huis waar het feest was gehouden. Kennedy schijnt een lich te hersenschudding te hebben. In politieke kringen gelooft men in tussen, dat de hele affaire de carrière van Kennedy geen goed zal doen. De fractieleider van de Democratische partij in de Amerikaanse Senaat ziet het anders: „Zoiets had ieder van ons kunnen overkomen. Een politicus is ook maar een mens", zei hij. MAANDAG 21 JULI. 02.20 uur. Astronauten eten in LM. Afwerken checklist. Signalen van Eagle naar Houston-control zeer dui delijk. 02.33 uur. Klaar met nagaan van checklist. Armstrong en Aldrin veer tig minuten achter op werkschema. 02.46 uur. Houston ontvangt tele visiebeelden van de Columbia met Collins aan boord. 03.20 uur. Columbia met Collins in andere baan om de maan. 03.27 uur. Astronauten verminde ren druk in LM. 03.28 uur. Astronauten zijn gekleed voor wandeling. Horloges gelijk. 03.39 uur. Luik van LM gaat open. 03.45 uur. Columbia verdwijnt ach ter de maan. 03.49 uur. Armstrong staat op plat form van de LM. „Het gaat goed". 03.54 uur. Eerste televisiebeelden van mens op de maan. Armstrong zet voet op de maan. 03.57 uur. Armstrong meldt: „Prachtig uitzicht. Kan gemakkelij ker bewegen dan op aarde!" Krijgt via kabel camera uit LM. 04.06 uur. Armstrong neemt eerste maanmonsters. 04.12 uur. Aldrin komt ook uit de LM. 04.20 uur. Armstrong zet camera op statief. Panorama van de maan. 04.45 uur. Planten Amerikaanse vlag op de maan. Even later spreekt president Nixon van het Witte Huis uit met de astronauten. Armstrong spreekt met een door tranen ver stikte stem een dankwoord. 06.00 uur. Aldrin keert terug in de LM. 06.15 uur. Luik van LM wordt ge sloten. Astronauten gaan rusten. 11.25 uur. Houston control meldt dat Armstrong wel rust, maar niet slaapt. Dat blijkt uit zijn hartslag. Armstrong zwijgt evenwel. Collins sliep in elk geval goed in de Colum bia, ook al omdat hij nu alleen in het ruimteschip is en volop ruimte heeft. 14.30 uur. Houston wekt Collins in de Columbia. 16.15 uur. Armstrong en Aldrin worden gewekt. Beide mannen, die niet al te best hebben geslapen, be ginnen meteen met de voorbereidin gen voor het vertrek van de maan. 18.54 uur. Armstrong drukt start- knop van LM in. 18.57 uur. LM vijfduizend meter boven de maan. 18.58 uur. LM negen kilometer van de maan. 19.00 uur. Armstrong meldt: „Het gaat prachtig". 19.06 uur. Houston: „De hele we reld is trots op jullie". 19.10 uur. Opsomming technische gegevens. 19.13 uur. LM en Columbia in zelfde baan om maan. n vele hoofdsteden ter wereld heers te een opgewonden stemming over het succes in de ruimte. Onderstaand overzicht geeft een indruk van de of ficiële cn minder officiële vreugde. LONDEN: Duizenden Britten volgden via een reusachtig scherm op Trafal gar Square in de buitenlucht de nach telijke uitzending. De kranten ge bruikten hun grootste letters om het nieuws mee te delen. PARIJS: Frankrijks nieuwe president Georges Pompidou toonde zich giste ren gelijkgestemd met zijn voorgan ger Charles de Gaulle: beiden zaten aan het beeld gekluisterd. De Fran sen bewezen de ruimtevaarders nog een eer: in de pretplaats Cannes werd onmiddellijk een nieuwe dans uitgevonden die Lem Werd genoemd. CAIRO: Het nieuws over de Apollo moest in de Egyptische bladen de voorpagina delen met de oorlog te gen Israël. NEW DELHI: De Indiase premier In dira Gandhi had één grote wens: „Laat deze nieuwe macht van de mensheid worden aangewend om de vrede en broederschap op de aarde te verstevigen." De kranten gebruik ten rode letters voor hun koppen. NEW YORK: In het Central Park van New York trotseerden duizenden mensen de regen om hun landgeno ten te zien landen en wandelen. De New York Times zag de maanexpe- ditie zo: „De mens is een stap dich ter bij de engelen gekomen". SAIGON: De president van Zuid-Viet- nam Nguyen van Thieu feliciteerde president Nixon met de landing. Om streeks 50.000 Amerikaanse militai ren konden de uitzendingen volgen. Een officier van de luchtmacht meld de trots dat hij zijn collega's had ge wekt en met hen op het succes had geklonken. HONGKONG: De vier miljoen inwo ners van de Britse kroonkolonie moesten uit gebrek aan televisie het met de radio doen. PEKING: Communistisch - China bleef onwetend van het maangebeuren. De pers zweeg het nieuws dood. De 730 miljoen Chinezen vormen een kwart van de wereldbevolking. PRAAG: De Tsjechen leefden via radio en televisie sterk mee. Het commu nistische partijblad hoopte dat de mensen elkaar misschien zullen vin den door middel van de ruimtevaart SYDNEY: De maanreizigers hebben voorgoed het hart van de Australiërs gewonnen. §en van hun dolle ruimte- sprongen doopten zij „kangoeroe hup naar het lieveningsdier van de Australiërs. BUENOS AIRES: Sirenes en geloei van autoclaxons verwelkomden in Buenos Aires het moment dat de mens voet op de maan zette. De stra len waren tijdens de uitzendingen uit gestorven. WEINALDUM Dc 48-jarige land bouwer A. Bergmans uit Weinaldum is gisternacht op een weinig gebruikt weggetje overvallen. Zijn auto werd aangehouden door een onbekende man, die zei dat hij een kind had aangereden. Toen de boer uit zijn wagen stapte, sprong de man er in en reed weg. Enkele tientallen meters verder keerde hij de auto en reed de landbouwer zo aan, dat deze op de weg viel. De overvaller beroofde hem toen van zijn portefeuille met tweehonderd gul den en een portemonnaie met 75 gul den. Daarna verdween de man met de auto. Weerrapporten van hedenmorgen 7 uur. weer CX i *g s* si neerslag Amsterdam zw. bew. 25 0 De Bilt mist 28 0 Deelen onbew. 24 0 Eindhoven onbew. 25 0 Eelde onbew. 24 0 Den Helder motregen 22 0,1 Rotterdam zw. bew. 24 0 Twente onbew. 23 0 Vlissingen geh. bew. 21 0 Zuid-Limburg onbew. 25 0 Aberdeen zw. bew. 23 0 Barcelona licht bew. 30 0 Belgrado zw. bew. 26 0 Berlijn onbew. 22 0 Bordeaux licht bew. 31 0 Brussel mist 26 0 Frankfort licht bew. 25 0 Genève onbew. 28 0 Grenoble licht bew. 27 0 Helsinki onbew. 22 0 Innsbruck licht bew. 28 0 Kopenhagen zw. bew. 20 0 Lissabon onbew. 35 0 Locarno half bew. 31 7 Luxemburg onbew. 23 0 Madrid onbew. 39 0 Malaga onbew. 32 0 Mallorca onbew. 32 0 München onbew. 23 0 Nice onbew. 29 0 Oslo zw. bew. 23 0 Parijs mist 27 0 Rome onbew. 29 0 Stockholm zw. bew. 25 0 Wenen zw. bew. 23 0 Zürich onbew. 26 0 BONN: Een zegsman van de Westduit- se regering noemde het succes in de ruimte het resultaat van voorbeeldi ge samenwerking tussen wetenschap, technologie en menselijk verstand. ATHENE: De Griekse premier Papa- dopoulos zei: „De huidige generatie is vervuld van vertrouwen, optimis me en gevoelens van triomf." Hij gaf alle overheidsdienaren vrijaf. BRUSSEL: Op de Nationale feestdag van de Belgen, waarop zelfs geen kranten uitkomen, bracht het groot ste dagblad Le Soir toch een extra editie. KARACHI: De Pakistaanse godsdien stige leiders verwelkomden de lan ding „als de grootste triomf van de mens. zoals 1400 jaar geleden door de Islam is voorspeld". TOKIO: De Japanse premier Eisakoe Sato: „Het is een fantastische pres tatie". MOSKOU: Het Russische partijblad Pravda meldde onderaan de voorpa gina in een klein berichtje het nieuws. Binnenin stond een enthousiast ver haal van de correspondent in Wash ington. De radio maakte na aflcop van een nieuwsuitzending zeer sum mier melding van het Amerikaanse succes. Gisterochtend toonde de tele visie een filmpje van zeven minuten. In geen van de uitzending of kran ten werd commentaar gegeven. De Russische partijleider Breznjef zei terloops tegen de Amerikaanse am bassadeur in Polen bij zijn aankomst daar: „Ik wens u geluk". WARSCHAU: De Poolse radio had een* speciale maanstudio ingericht. Het blad van de communistische partij in Polen schetste de astronauten als „ambassadeurs van de hele mens heid". De landing kreeg in de kran ten evenveel aandacht als de viering van de 25ste verjaardag van het communistische bewind in Polen. BOEKAREST: Volgens het Roemeense persagentschap typeerden de kran ten in Boekarest de maanreis als „een schitterende overwinning van de mensheid". LISSABON: De Portugese krant Diario de noticias meldde: „Mens op de maan. De 21ste euw is begonnen". ROME: Italiaanse dierenliefhebber» hebben hun honden de naam Lem (maansloep) gegeven. De filmster Gina Lollobrigida: „Ik was altijd bang in een vliegtuig. Na wat ik nu gezien heb, is mijn angst verdwe nen en ben ik de eerste die een kaar tje naar de maan zal nemen". ANKARA: Mustafa Algin (62) uit het Turkse plaatsje Bereketli, heeft de maanlanding niet overleefd. Toen hij over de radio hoorde dat de Eagle op de maan was geland riep hij ont hutst: „Dit betekent het einde van de wereld". Mustafa stierf ter plaatse volgens de artsen aan een hartaan val. ADVERTENTIE CAIRO Israël heeft gisteren om streeks het middaguur met zware ka nonnen het vuur geopend op Suez, zo werd in Cairo bekend gemaakt. „Wij weten van niets", liet men kor te tijd later van Israëlische kant weten. Wel werd gezegd, dat er sporadisch aan beide zijden van het Suezkanaal werd geschoten. Het Egyptische kabinet heeft een aan tal belangrijke beslissingen genomen met het oog op de verhoogde activitei ten van het Israëlische leger langs het Suez-kanaal, aldus werd gisteren in Cairo gezegd. Welke beslissingen dat waren werd er niet aan toegevoegd. Israël houdt het er op, dat het bij de luchtgevechten van zondag slechts twee vliegtuigen heeft verloren. Volgens Egypte zijn er die dag negentien Isra ëlische vliegtuigen neergeschoten. Een bezoek van een aantal buitenland se journalisten aan Suez, waar zij on der andere wrakken van neergeschoten vliegtuigen hadden zullen bekijken, werd gisteren afgelast, omdat juist op dat ogenblik volgens de Egyptische berich ten de beschieting van Suez was be gonnen. De Egyptische regering heeft een klacht ingediend ,bij de Verenigde Na ties tegen de Israëlische aanval van za terdagnacht op het Egyptische fort aan de zuidelijke zijde van het Suezkanaal. PRISMA doublé dameshorloge 69,- (doublé dameshorloges reeds vanaf 64,-) PRISMA gouden dameshorloge met gouden band 455,- (gouden dameshorloges met gouden band reeds vanaf 335,-) PRISMA7 gouden dameshorloge 159,- (gouden dameshorloges reeds vanaf 129,-) Alle Prisma horloges Incabloc Shockproof

De Vallei | 1969 | | pagina 6