„Iemand die zich geheel inzette voor volksgezondheid" Géén tariefsverhoging bij PGEM te verwachten Minder animo voor teelt van akkerbouwgewassen Standaard-elftallen nu in één afdeling KERKDIENSTEN Afscheid vleeskeurings directeur C. Favejee Fraaie filmcamera als afscheidsgeschenk Amerongen-toernooi Renswoude start met Taets van DANK ZIJ ZUINIG BELEID Indeling afd. Nijmegen VREES VOOR SLECHTE PRIJZEN ZIT BOEREN IN OE BENEN Ander vlees Camera Overheid ZONDAGSDIENSTEN ANGST WIJZIGING UIT DE KERKEN BURGERLIJKE STAND KESTEREN VRIJDAG 8 AUGUSTUS 1969 Namens de vleeskeuringskring overhandigde burgemeester Bode een filmcamera. VEENENDAAL Een groot gezelschap waaronder de burgemeesters van een handvol plaatsen uit de omgeving heeft gisteren op allerhartelijkste wijze afscheid genomen van de heer C. Favejee, directeur van de Vleeskeuringskring Veenendaal, die zijn functie in verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd neerlegde. Daartoe was een bijeenkomst belegd in de trouw zaal van het Veenendaalse raadhuis waar de scheidende directeur, in gezel schap van zijn echtgenote en zijn kinderen veel handen ten afscheid kreeg te drukken. Burgemeester P. Bode, die de rol van ceremoniemeester vervulde was verder gastheer van zijn collega's de heren D. J. Pott uit Kesteren, Bosch Ridder van Rosenthal uit Rhenen, J. C. Hoftijzer uit Lienden en jhr. mr. Van den Bosch uit Amerongen. Verder wa ren aanwezig de Rhenense wethouder mr. J. Deen en diens Veenendaalse col lega, de heer Ant. de Ruiter, alsmede de keurmeesters, die met de scheiden de functionaris hebben samengewerkt en afgevaardigden van dé provinciale veterinaire inspectie. Burgemeester Bode, dié mede na mens zijn collega's sprak, bepaalde de heer Favejee er bij, dat de leeftijds grens, die nu ook door hem Was bereikt, do kent, nu ook door hem was bereikt. „In de korte spanne tijds dat ik u hebt meegemaakt, heb ik u leren kennen als iemand die zich con amore inzette voor de volksgezondheid". Vervolgens liet burgemeester Bode de loopbaan van de heer Favejee de re vue passeren vanaf het moment dat hij zich na zijn studie in 1935 als praktize- rend dierenarts te Leerdam vestigde tot het moment, waarop afscheid moet worden genomen als directeur van de vleeskeuringsdienst Veenendaal die on der zijn leiding een grote bloei heeft doorgemaakt. De burgemeester schetste in dit ver band de toegenomen personeelssterkte van de dienst en de moderne huisves ting waarin de dienst sinds kort is on dergebracht. Burgemeester Bode ging ook nog even in op de veranderende omstandig heden ten aanzien van de vleeskeuring. „Past de uit 1922 daterende vleeskeu- ringswet nog wel in onze tijd", aldus de burgemeester die er op wees, dat niet alleen de voorschriften zijn veran derd maar ook het vlees. Hij achtte de tijd rijp dat naast een dierenarts ook een vleesdeskundige verbonden wordt aan het instituut van de vleeskeuring. voor zijn werk ten behoeve van de volksgezondheid overhandigde hij de scheidende functionaris een filmcame ra met de wens dat dit apparaat nog tal van jaren de hobby van de heer Fa vejee zal veraangenamen. Namens de keurmeester werd vervol gens het woord gevoerd door de heer G. van de Heuvel, die het afscheid van zijn chef liever betitelde als wisseling van commando. Hij dankte zijn vertrek kende directeur, die hij als een hu maan rpan kenschetste, voor de manier waarop hij aan het korps keurmeesters leiding had gegeven. „Er zijn overwin ningen geboekt tijdens uw directeur schap en we zijn blij dat we daaraan hebben mogen meewerken", aldus de heer Van de Heuvel. Daarna werd nog het woord ge voerd door de heer Karelse, namens de provinciale veterinaire inspectie en door wethouder mr. J. Deen uit Rhenen, die hoopte dat de heer Fa vejee het advies om het nu wat rusti ger aan te doen in de wind zou slaan. „Ik hoop u in Rhenen met sporen aan nog eens op een potentieel stuk vlees tegen te komen", aldus mr. Deen. Tenslotte werd de heer Favejee nog toegesproken door studiegenoot en col lega prof. dr. J. van Gils en door zijn opvolger de heer J. de Boer uit IJssel- stein. Nadat, burgemeester Bode de heer Favejee hartelijk dank gebracht had ARNHEM. „Het ziet er vooralsnog niet naar uit dat we tot tariefsverhogin gen over moeten gaan. We kunnen de ook in ons bedrijf stijgende kosten nog op vangen door vergroting van de omzet. Of anders gezegd, we hopen op vol doende compensatie door groei", aldus de directeur van de N.V. Provinciale Geldersche Electriciteits-Maatschappü, ir. J. C. D. M. Oelmejjer tijdens een toelichting op het jaarverslag van de PGEM, donderdag in het hoofdkantoor van het bedrijf in Arnhem gegeven. Men probeert bij de PGEM een al te grote kostenstijging tegen te gaan door tal van posten die daar invloed op kun nen hebben, streng te bewaken. Dat is met name met de inkoop van brand stoffen het geval. In de centrales zijn dan ook de ketels zo gebouws dat men van kolen op stookolie of op aardgas om kan schakelen als de prijzen van die brandstoffen daar aanleiding toe geven. Dat is overigens als eens het geval geweest. Stookte men aanvanke lijk de ketel van een produktie-eenheid in de Flevo-centrale met olie, nu het aardgas iets goedkoper ligt wordt deze brandstof weer benut. Ook goedkope, vaak Duitse, kolen worden nog veel be nut in de centrales. Overigens is de heer Oelmeijer wel van mening dat het gebruik van kolen als brandstof in de komende jaren wel een einde gaat ne men. „Met de Staatsmijnen die ons altijd coulant en correct hebben be diend hebben we nog een contract voor 120.000 ton voor de eerste jaren lopen. Maar die hoeveelheid zal gaan deweg af gaan nemen." Hoewel de produktie met bijna 11 pet. is gestegen in het verslagjaar 1968, is het personeelsbestand met slechts 2 pet. toegenomen. Ook daarin valt de tendens naar bezuiniging op de uitgaven waar te nemen. Bezuinigd wordt voorts ook op het onderhoud van de produktie-eenhe- den. Werden die voorheen een maal in de twee jaar gereviseerd, men doet dat thans, weliswaar nog grondiger, om de vijf jaar. In de provincie Gelderland is thans vrijwel iedereen en ieder bedrijf op het elektrische net aangesloten. Er zijn nog maar zeer weinig super-onrendabele objecten waarvoor nog geen gelden be schikbaar bleken om een aansluiting te verwezenlijken. In de gehele provincie zitten en dan nog op zeer afgelegen plaatsen, nauwelijks nog 150 mensen zonder stroom. Daarbij moeten ook nog wat jachthutten en zomerhuisjes gere kend worden. De laatste tijd zijn vele afgelegen boerderijen toch nog aan een aansluiting gekomen dank zij de ruil verkavelingen. Door uitbreiding van de netten, het aanleggen van dubbele kabels en het tot stand brengen van extra verbindingen kan vrijwel direct voorzien worden in geval van stroomuitval door een tech nische storing. Het aantal klachten over schommelingen in de spanning op de netten zijn dan ook vrijwel de wereld uitgeholpen. Dat het gebruik van elektrictieit in de huishouding nog steeds toeneemt blijkt uit de belangstelling die voor de showrooms en voor demonstratie-avon den wordt getoond. Op de afdeling voor lichting van de PGEM is het dan ook bijzonder druk. De ingebruikstelling van de centrale in Dodewaard heeft aanvankelijk nogal wat geld gekost terwijl de produktie in eerste instantie niet volgens de ver wachtingen was. Maar nu de zaak een maal draait blijkt dat dit kerncentrale- bedrijf in alle opzichten voldoet, ook wat de rentabilitait betreft. „Als er zich geen onvoorziene om standigheden voordoen op het loon- front dan kunnen we het de eerste tijd met de huidige tarievei. nog wel uit zingen", meent men in Arnhem. Voor de consument een blij geluid. Hoezeer de vleeskeuringsdienst de heer Favejee aan het hart gaat bleek uit zij dankwoord waarbij hij vooral de huisvesting roemde die sinds kort aan de Nijverheidslaan bij de dienst in gebruik is. „Dit gebouw is een voor beeld voor tal van plattelandsgemeen ten, die nu nog beschikken over parti culiere noodslachtplaatsen; een situa tie die eigenlijk uit den boze is omdat het werk van de vleeskeuringsdienst door een overheidsbril moet worden ge zien". In zijn dankwoord aan het adres van de keurmeester merkte hij op: „We hebben gezamenlijk de keuring uitge oefend, zoals de wet die voorschrijft. Niet ambtelijk, maar in teamgeest ten bate van de volksgezondheid". Zijn op volger wenste hij vele goede jaren in Veenendaal toe. Daarna was er voor velen die de heer Favejee in zijn functie als direc teur van de vleeskeuringsdienst heb ben ontmoet, gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen. RENSWOUDE Ter voorbereiding op de naderende competitie start Rens- woude morgen met het Taets v. Ame- rongen-Toernooi voor le elftallen. Dit maal zal voor het eerst door tweede elftallen worden gestreden om de To tal-wisselbeker. beschikbaar gesteld door benzinestation De Gelderse Val lei. De wedstrijden worden alle gespeeld op terrein „De Hokhorst" en duren 2x een half uur. Deelnemende verenigin gen zijn Posta 1 en 2 uit Utrecht, DOB 1 ën 2 uit Nigtevecht en Valleivogels 1 en 2 uit Scherpenzeel. Ook de Taets v. Amerongen trofee wordt dit jaar voor het eerst weer beschikbaar ge steld, daar Renswoude de vorige ver leden jaar definitief opeiste. Valleivo gels werd toen winnaar bij de reser veteams. Het programma voor zaterdag is als volgt: 1.00 uur: Renswoude 2 - Valleivogels 2. 2.15 uur: Post 2 - DOB 2 3.30 uur: Valleïvogels 1 - Posta 1 4.45 uur: Renswoude 1 - DOB 1. Daar Renswoude zaterdag 16 augus tus naar het Oskadi-toernooi moet zijn de finale- en verliezersronde vastge steld op 23 augustus met na afloop de prijsuitreiking. VEP1NENDAAL Zaterdag 9 aug. 1969: G. J. Verschoor, J. G. Sandbrink- straat 2, tel. 1.25.29. Zondag 10 aug. 1969: S. T. Heij, De Klomp 5, De Klomp, tel. 08387-200. Apotheek: Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 1.21.23. SCHERPENZEEL Arts: W. van Vulpen, Dorpsstraat 192, Scherpenzeel. Tel. 03497-12.20. AMERONGEN, ELST en LEERSUM Arts: dr. A. C. Kars te Amerongen, tel. 03434-12.73. Wijkverpleging: Leersum: Zr. P. M. Mosterd, tel. 03434-14.23 (tot maandag 8 uur). Amerongen: Zr. A. Schreuders, tel. 03434-15.76 (tot zaterdag 12 uur, daarna zr. Mosterd). EDERVEEN, RENSWOUDE en DE KLOMP Arts: dr. Th. S. ter Velde, Oude Hol- leweg 4, Renswoude. Tel. 08387-450. Dierenarts: dr. Nutma, Hoofdweg 49a te Ederveen tel. 08387-457. OPHEUSDEN Arts: dr. Jonker te Opheusden, tel. 08887-393. Wijkverpleging: zr. E. de Winter te Opheusden, tel. 08887-210. KESTEREN Arts: dr. Guèpin te Ommeren, tel. 03443-250. Wijkverpleging: zr. S. Westerhof te Kesteren, tel. 08886-210. RHENEN Artsen: zaterdag 9 au gustus dr. Almekinders, Herenstraat 59, tel. 2432, zondag 10 augustus dr. Rien- stra, Herenstraat 63, tel. 2577. Apotheek: Voor spoedgevallen wende men zich tot de dienstdoende apotheek irï Wageningen. VEENENDAAL en RHENEN Tand arts: Voor spoedgevallen tel. 08385-19049 (Van onze landbouwmedewerker) De slechte uitkomsten van de aard appeloogst vorig .jaar, nog steeds ver anderde consumptiegewoonten en voor al de langdurige onzekerheid over de Europese graanprijzen zijn er de oor zaak van geweest dat er zich dit. jaar in het houwpatroon van de Nederland se akkerbouwbedrijven vrij grote ver anderingen en verschuivingen hebben voorgedaan en dat het areaal akker bouwgewassen thans met meer dan 22.500 hectare is verminderd vergele ken met het vorig jaar. Die verminde ring komt voor het grootste gedeelte op rekening van de verbouw van graan soorten, met name die van rogge waar van het areaal dat beteeld werd maar liefst 17 pel. minder is dan vorig jaar en van aardappelen. Het. Centraal Bureau voor de Statis tiek, dat de voorlopige uitkomsten van de landbouwtelling die in mei werd ge houden, nu vrij heeft gegeven, wist te melden dat er in de graansector nogal wat veranderingen vielen te constateren •Zo is de oppervlakte beteeld met zo- mertarwe en met haver respectievelijk met 8 en 9 pet. toegenomen. Maar win tertarwe werd minder gezaaid (4 pet) terwijl voor de teelt van gerst ook min der belangstelling bij de akkerbouwers bestond. Dat areaal is maar liefst met 7 pet. teruggelopen. Alleen de akker bouwers die goede contracten hebben met brouwerijen kunnen voor hun gerst nog een redelijk goede prijs maken. Opmerkelijk ook is de teruggang van de aardappelteelt. Nog tal van telers weten zich te herinneren dat er het vorig jaar perioden zijn geweest waar in men de beste aardappelen aan de straatstenen nog niet kwijt kon. Met de angst voor een herhaling daarvan voor ogen heeft men dit jaar dan ook ken nelijk minder gepoot. Op de kleigron den, waar volgens de overigens niet ge heel juiste mening van de consument de beste aardappelen vandaan heten te komen, werd ruim 5000 hectare minder met aardappelen ofwel 8 pet. minder gepoot. Op de zand- en veengronden werd 2000 ha minder geteeld ofwel 9 pet. Alleen de teelt van fabrieksaard appelen vertoonde een stijging van 6 pet. Er was ook, mede ten gevolge van de onzekerheid ten aanzien van de Europese prijzen, een sterke vermin dering te constateren van de teelt van de zogenaamde „handelsgewassen" als koolzaad, karwijzaad en vlas. Van dat laatste produkt werd maar liefst 1400 ha minder geteelt hetgeen zijn oorzaak voornamelijk vindt in het teruglopen OPHEUSDEN Eindelijk is de af deling Nijmegen van de KNVB ertoe overgegaan om de standaard-elftallen in één klasse in te delen voor het sei zoen 1969-1970. Dat is een grote voor uitgang want voorheen was het altijd zo dat een standaard-elftal meestal ook tegen 2e elftallen moest spelen van verenigingen waarvan het eerste team in de KNVB speelde. In de lagere klas sen werd alles gemixed, maar ook hier is een oplossing voor gevonden. De tweede teams en een enkele derde zijn in de 2e klasse ondergebracht terwijl het 3e, 4e en van sommige clubs het 5e elftal in de 3e klasse zijn ingedeeld. In de le klasse is nogal wijziging ge komen. Opheusden 1, voorheen in de zondagvoetbal, speelt met zijn eerste elftal nu op zaterdag. SDOO 1 Heteren, de kampioen van vorig seizoen, is ook in deze klasse opgenomen. Als nieuwe lingen zijn ingedeeld Excelsior (Zet ten) en Dynamo (Nijmegen). De inde ling voor de eerste klasse van het za terdagvoetbal is nu als volgt: FHS, UNI vv. Oranje-Blauw, HSV, PGEM, Jonker Boys. Trajanus en Dynamo (al le uit Nijmegen), Excelsior-Zetten, SE>00-Heteren en Opheusden. In de 2e klasse zijn ingedeeld, Kes teren 2, VVS 2, HSV 2, Oranje-Blauw 2, UNI vv 2, FHS 2 (alle Nijmegen), Op heusden 2 en Opheusden 3, Sparta 2 (Opheusden), SDOO 2 Heteren en als nieuweling een elftal van Lienden, dat als 3e is opgegeven. Lienden gaat daar mee voor het eerst op zaterdag in de competitie spelen. In de 3e klasse komen uit: PGEM 2, HSV 3, FHS 3, UNI vv 3, VVS 3 (al le Nijmegen), Sparta 3 (Opheusden), Opheusden 4 en Opheusden 5, Dode waard 4 en Uchta 4 uit Ochten. De veteranen (een elftal van Sparta neemt deel aan de competitie) zijn in gedeeld in de 3e klasse. De kampioenen van elke klasse spelen later om het kampioenschap van de afdeling Nij megen. Sparta ontmoet de volgende ploegen: Kolping 3, OOSV, Krayenhoff, Brakken- stein, Orion Boys en WVW. Gercf. Kerken (Vrjjgem.): Bedankt: voor Nijkerk: B. van Riet te Bolnes-Slikkerveer. Chr. Geref. Kerken: Aangenomen: naar Naarden: B. de Romph, kandidaat te Apeldoorn. van de produktie van linnen garens die gaandeweg voor een deel zijn vervan gen door kunststoffen. Dat verschijnsel is ook in België, vanouds het vlasland bij uitstek, goed merkbaar. Opmerkelijk is de toename van de oppervlakten peul vruchten. De teelt van schokkers nam met 19 procent toe en van bruine en witte bonen met 17 pro cent. Voorts werd 7 procent meer groe ne erwten geteeld. Deze groei is voor namelijk te danken aan een stijging van de zogenaamde contractteelt. De produkten uit deze sector vinden name lijk een behoorlijke aftrek bij de con- servenfabrieken. In dit verbant kan ook de toename van de beteelde opper vlakte tuinbonen met 1500 ha en van de vroege koolsoorten, ruim 700 ha, worden gezien. Het Centraal Bureau voor de Statistiek m^ldcje voorts nog een daling van het aWaal aardbeien. De teelt van asperges, vooral in Noord- Limburg en West-Brabant van belang Bij het oogsten van het graan heb ben de boeren dit jaar in ieder ge val het weer mee gehad. Dat is in de afgelopen jaren ook niet altijd zo ge weest. en die van bloemkool vertoonde weinig veranderingen. Bij de teelt van tuinbouwgewassen onder glas daalden de oppervlakten to maten en komkommers ieder met twee procent waarbij men enerzijds van een zekere sanering kan spreken, ander zijds van onttrekking aan de tuinbouw van gronden in het westen des lands, benodigd voor de bouw van woningen en de aanleg van wegen en industrie terreinen. Totaal gezien werd dit jaar een kleine 720.000 hectare grond met akkerbouw- en- tuinbouwgewassen be teeld tegen. 742.500 hectare in het vori ge jaar, een teruggang van rium 22.500 ha of meer dan drie procent dus. RHENEN Twee Driebergse dames beleefden donderdagavond een hachelijk avontuur toen hun wagen door een voorrangsfout van de bestuurster werd aangereden en aanzienlijke schade opliep. Het ongeluk gebeurde op de kruising Autoweg-Cuneraweg waar de chaufferende dame geen voorrang gaf aan de personenauto van een inwoner uit Rhenen die over de Cuneraweg reed. Laatstgenoemde verhinderde door een snelle reactie dat de wagen waarin de beide dames waren gezeten in de flank werd geraakt. Een der dames werd uit de auto geslingerd en kreeg een hoofdwond en een hersenschuddingHaar metgezellin en de Rhenenaar kwamen met de schrik vrij. VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk. Oude kerk 9.30 uur ds. Jansen van Doeveren; 17 uur ds. Den Hartogh van Ede. Julianakerk 9.30 uur ds. Gooijer van Delft; 17 uur ds. Jongerden. Vredeskerk 9 uur en 10.30 uur ds. v. d. Krift; 17 uur ds. Smit van Putten. Sionskerk 9.30 uur ds. Jongerden; 17 uur ds. Gooijer van Delft. Poortkerk 10.30 uur ds. Spilt van Ede 18.30 uur ds. v. d. Krift. Bejaardencentrum, 9 uur ds. Spilt van Ede. Veeneind, 15 uur ds. Van Viegen van Amerongen. Dijkstraat, 14.45 uur ds. Bakker. Herv. Gem. „Sola Fide" 10. uur ds. Van Lienden te Bennekom en 17.30 uur ds. Vijzelaar. Geref. Kerk. Brugkerk, 9 uur ds. Blanken; 16.30 uur ds. Le Grand van Medan. Petrakerk, 9.30 uur ds. Le Grand van Medan; 17 uur ds. Blanken. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) 9.00 en 16.30 uur ds. Pool. Chr. Geref. Kerk. Bethelkerk, 9.30 en 17 uur ds. Bikker te Utrecht. Pniëlkerk, 9.30 en 17 uur ds. Brons. Geref. Gemeenten (Ned.) 9.30 en 18.30 uur leesdienst. Gercf. Gemeente (Syn.) 9.30 en 17 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds. Dufour uit Wageningen. R.K. Kerk Salvatorkerk zaterdag 18.45 uur en zondag 9 en 11 uur H. Mis. Willebrorduskerk 8 en 10 uur H. Mis. Leger des Heils. 10 uur Heiligingssamenkomst en 19.30 uur Verlossingssamenkomst. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds. Joh. Bos uit Lunteren; 18.30 uur ds. P. Kolijn uit Kootwijker broek. Geref. Kerk. 10 uur ds. P. Rullmann uit Doornspijk; 18.30 uur ds. P. v. Strien uit Wouden berg. Vrije Evang. Gem. 10.30 uur ds. W. E. v. Petegum, Ver enigingsgebouw aan de Molenweg. Geref. Gemeente 10 en 18.30 uur: de heer B. Roest. Geref. Gemeente (uitgetreden) 10 en 18.30 uur leesdienst in het nood gebouw aan de Holevoetlaan. R.K. Kerk Bed. H. Mis om 8.30 uur in het ver enigingsgebouw aan de Molenweg. RHENEN Ned. Herv. Kerk Cunerakerk, 9 uur ds. J. H. van der Wal uit Wageningen; 10.30 uur ds. A. de Zeeuw uit Doorn; 18.30 uur ds. N. Kooreman. Bergschool, 9 uur ds. A. de Zeeuw uit Doorn. Geref. Kerk. 10 uur ds. A. Goldschmeding; 17 uur ds. H. J. Diekema uit Wolfheze. Oud Geref. Gem. 10 en 18 uur leesdienst. Geref. Gem. Syn. 10 en 17.30 uur leesdienst. Geref. Gem. in Ned. 10 en 17.30 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds. A. L. de Boer uit Hil versum. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. Kaastra; 18.30 uur ds. C. v. Viegen. Geref. Kerk 10 uur onbekend; 18.30 uur ds. K. v. d. Meulen uit Ede. Ned. Prot. Bond 10.30 uur geen opgave. OVERBERG t Ned. Herv. Kerk 10 uur, geen opgave. 18.30 uur ds. O. F. Overgaauw. Camping De Ossenberg 10 uur zondagochtendwijding. Oud Geref. Gem. 10 en 18.30 uur leesdienst. ELST Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18 uur ds. J. v. Malensteln. LEERSUM Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. Overgaauw; 18.30 uur ds. E. H. Broekema. Geref. Kerk. 10 uur ds. R. v. d. Meulen, Ede; 17 uur ds. Nyenhuis, Rhenen. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18.30 uur ds. L. v. d. Peut. Gebef. Kerk 10 en 18.30 uur ds. Schenkeveld uit Doom. EDE Oud Gercf. Gem. 10 en 18.30 uur ds J. van de Poel. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18.30 uur Geen opgave. Geref. Gem in Ned. 9.30 uur en 18.45 uur ds Aangeenbrug. Oud Geref. Gem. 9.30 en 19.00 uur Leesdienst. KESTEREN Ned. Herv. Kerk Geen opgave OPHEUSDEN Ned. Herv. Kerk 10 en 18.30 uur ds Muilwijk. Geref. Gem. Syn. 10 en 18.30 uur Leesdienst. Geref. Gem. in Ned. 10 en 18.30 uur ds M. van Beek. VEENENDAAL Dinsdag 12 augustus Gercf. Gem Syn. 19.30 uur dhr. J. Mol. Geref. Gem in Ned. 19.30 uur ds. F. Mallan. Woensdag 13 augustus 19.30 uur ds Haring uit Nieuwland. Valli-stad mach. Q zondagsdiensten Geboren: Lambertus N., z.v. B. L. Gundlaoh en P. G. A. Rijksen; Marti na C., d.v. H. C. Capel en G. J. Rijs wijk; Johanna, d.v. A. Hermsen en W. E. Roodbeen; Maria E., d.v. E. Tom Broers en G. J. v. BI ij derveen. Ondertrouwd: L. Boone en A. Lind ner.

De Vallei | 1969 | | pagina 5