Wereldkampioenen Oudkerk en Ottenbros gehuldigd Philip Morris 25 stuks L75 Okker kon het niet bolwerken tegen Australiër Roche HARALD BERGGESLAAGDE AANKOOP Jongste Kanaal zwemmer Eusebio blijft bij eis: vijf ton SYY-PSV wellicht een dag eerder Boete voor achtervolgingsploeg Duitse bokser verongelukt Zeer goed Bikkelhard Wightman Cup voor de V.S. Kolonels toonden gevangene ADO's Noorse aanwinst overtrof verwachting Geld verdienen Hobby Doelpunten Minder hard Sijbrands leidt Hoofdschotel Gekopieerd Uitslagen SPORT IN 'T. KORT FINANCIEEL SCHANDAAL IN SPANJE Z.-AFRIKA ONTKENT WAPENLEVERANTIES CONGRES HUMANISTEN IN JOEGOSLAVIË Philip Morris Holland DINSDAG 12 AUGUSTUS 1969 Dames enkelspel: le ronde: Henriet- te Laan-Ina Onnes 75, 63; Joke Groen-N. Brouwer 63, 64; Yvonne Wagen voord-Yvonne van der Storm 64, 62; A. de Jong-Carola van Fraayenhoven 26, 75, 75; Ietje van der Zee-Ellen Kuipers 64, 26, 62; Doreen Falkenburg-Ellen Sluyter 60, 61; Mevr. Geenjaar-Ingrid Truy- ens 86, 36, 62; Roelien Noorman- Olga Hlousek 8—6, lfr-8. Tweede ronde: Madeleine Kieboom- Angela Salome 63, 60; Lidy Biele feld-Joke Bos 62, 62; Mevr. Lazon- der-Fenneke Entingh 62, 64; Hilda van Loon-Ineke Aalbers 64, 61; Pa tricia Went-Dita IJspaard 63, 75; Mevr. Verschunen-Hetty Taphoom 75, 30 gewonnen gegeven; Noortje Blom- Josien van der Koogh 16, 8—6, 75; Annemleke Blom-Nicky Vos 6—4, 6—3. De Bulgaar Peter Entsvev is maandag winnaar geworden van de tweede race in de strijd om het Euro pese kampioenschap Finmjollen, dat bij Travemünde wordt gehouden. De Hon gaar Gyorgi Finavzy werd tweede en de Zweed Berje Seall derde. De Neder lander Frits Beck, die zondag de eerste wedstrijd won, ging als negende door de lijn van aankomst. Tiemen de Vries, de tweede Nederlandse deelne mer, werd zestiende. BOTTROP Hans-Dieter Renz, de Duitse amateur-bokskampioen in het zwaargewicht is tijdens een bergtocht in de omgeving van de Malojapas in Zwitserland om het leven gekomen. De 26-jarige Renz, die ook ki ons land bokste, stortte in een ravijn en over leed korte tijd later aan zijn verwon dingen. Renz was in 1965, 1967 en 1968 kam pioen van West-Duitsland. In zijn tien jarige boksloopbaan bokste Renz ruim 170 partijen, waarvan hij er 150 won. ADVERTENTIE hoogtepunten. De groundstrokes en pas- seerslagen van de twee toptennissers brachten het publiek tot groot enthou siasme. Nadat Roche de eerste set met 6-1 vrij gemakkelijk gewonnen had, kwam Okker, die duidelijk de sympathie van het Duitse publiek had, sterk terug. De Haarlemmer won de tweede set met 7-5. Okker begon de derde set opnieuw zeer goed. Hij bouwde een voorsprong op van 3-0 maar kon die niet vasthou den. De Australiër had zijn zenuwen kennelijk beter in bedwang en hij kwam langzaam maar zeker terug en ging Ok ker zelfs voorbij. Bij de stand 5-3 voor Roche verloor Okker zijn service. Roche leek de set in handen te hebben maar Okker slaag de er toch nog in op 5-5 te komen waar na hij opnieuw zijn service verloor en Roche de partij kon uitmaken: 7-5. Bikkelhard was de strijd in de vier de set, die de beslissing zou brengen na 38 minuten toptennis. Lange tijd ging hel spel volkomen gelijk op. Ok ker had soms licht voordeel maar kon dat niet voldoende uitbuiten. Bij de stand 6-6 veroverde Roche voor het eerst de leiding en stond die niet meer af. Hij won de vierde set met 8-6. Bij de dames werd de Australische Judy Tegart kampioene. In de eind strijd won zij met 6-3, 6-4 van de West- duitse Helga Nlessen. CLEVELAND HEIGHTS, Ohio De Verenigde Staten hebben dinsdag in Cleveland Heigts de Wightman Cup, in zet van een tennistoernooi voor dames, op Groot-Brittannië heroverd. De Ame rikaanse dames wonnen met 5-2. Aan het begin van de laatste dag hadden ze een voorsprong van 3-1. De laatste uitslagen waren: Virginia Wade (GBr)-Nancy Richey (VSt.) 6-3, 2-6, 6-4; Julie Heldman (VSt)'- Winnie Shaw (GBr) 6-3, 6-4; Julie Held man/Peaches Bartskowicz (VSt)-Win- Winnie Shaw (G Br) 6-3, 6-4; Julie Held- MADRID In Spanje is een reusach tig financieel schandaal ontdekt. Een Spaanse onderneming, Matesa, die bij de staat voor 12 miljard peseta (onge veer 600 miljoen gulden) in het krijt staat, blijkt niet meer aan haar ver plichtingen te kunnen voldoen. Het is gebleken dat Matesa in het raam van de exportbevordering grote kredieten van de staat heeft losgekre gen, zonder dat het bedrijf in noemens waardige hoeveelheden zijn produkten machinerieën o.a. voor textielbewer- king in het buitenland wist af te zet ten. Er werken ongeveer 2.000 mensen. ATHENE De Griekse autoriteiten hebben maandag prof. George Manga- kis, een vooraanstaand deskundige op het gebied van het strafrecht in Grie kenland, aan de pers getoond. Zij deden dit naar aanleiding van klachten van de vrouw van de hoogleraar, dat haar man sinds zijn arrestatie van vorige week was gemarteld. Prof. Mangakis verklaarde dat hij niet was mishandeld, maar integendeel juist goed was behandeld. Hij vertoon de geen zichtbare verwondingen. De journalisten mochten echter geen na dere vragen stellen en de hoogleraar, die er nerveus en bleek uitzag, werd al spoedig naar de gevangenis terugge bracht. Mevrouw Mangakis heeft verklaard, dat zij wel degelijk bij haar man won den heeft gezien die het gevolg van folteringen waren. PRETORIA De Zuidafrikaanse mi nister van Defensie, Pieter W. Botha, heeft maandag een gepubliceerd be richt ontkend dat de blanke minder heidsregering van zijn land. wapens le vert aan Biafra. „Door middel van het internationale Rode Kruis hebben wij financiële steun aan Biafra gegeven voor hulpgoederen. Het parlement heeft geld voor dit doel beschikbaar gesteld", aldus Botha. In een bericht van de Sunday Tele graph uit Londen wordt gezegd, dat Zuid-Afrika wedijvert met Frankrijk als de voornaamste leverancier van wa pens aan Biafra. „De schrijver van het bericht van een Londens dagblad heeft blijkbaar fantasie. Zijn bericht is te overdreven om ernstig genomen te wor den" a^dus Botha. HERCEGNOVI In de plaats Her- cegnovi in Joegoslavië zijn op het ogen blik marxistische en niet-marxistische humanisten uit communistische en ka pitalistische landen bijeen om geduren de vijf dagen van gedachten te wisse len. De bijeenkomst is georganiseerd door het „Instituut voor wijsbegeerte" te Belgrado en door de „Internationale humanistische en etische unie", een niet marxistisch genootschap. Vertegenwoordigers uit negen landen (Tsjecho-Slowakije, Roemenië, de VS, Nederland, Frankrijk, België, West- Duitsland, India en Joegoslavië) wo nen de bijeenkomst bij. Zij werd gis teren geopend door dhr. J. P. van Praag, oud-voorzitter van het (Neder landse) Humanistisch Verbond met een lezing over de Oorzaken van de ver vreemding in de moderne technische maatschappij en hoe deze oorzaken zouden moeten wordenweggenomen. DOVER De 14-jarige Amerikaanse scholier Jon Erikson is maandag de jongste zwemmer geworden, die Het Kanaal heeft overgezwommen. Erikson zwom van Cap Gris Nez naar Dover in 11 uur 23 minuten. In 1964 heeft de Brit Barry Watson Het Kanaal overgezwommen in 9 uur en 35 minuten. De jongste zwemmer over Het Kanaal was tot maandag de Brit Philip Gollop, die 16 was toen hij in 1965 de overtocht maakte. De tijd van Gollop was 14 uur en 31 minuten. Erikson volgt met zijn presta tie het voorbeeld van zijn vader, Ted Erikson, die in 1965 een record vestig de door het Kanaal vanuit Engeland heen en terug te zwemmen in 30 uur en 3 minuten, non stop. Verleden jaar heeft zoon Erikson een vergeefse poging gedaan Het Kanaal over te zwemmen. Dit jaar trainde hij bij Rosemary George, een 29-jarige Engelse zwemster die zelf tweemaal Het Kanaal overzwom. Het Kanaal is op zijn smalste punt 35 km breed, maar tengevolge van de stromingen moeten de zwemmers in feite een veel grotere afstand afleggen. DEN HAAG De schroom om bui tenlandse spelers aan te trekken is bij ADO, na een glorieuze eerste competi tiedag wel voorbij. Zelden zal een vereniging, die de gro te stap met onbekend talent zy hel laat waagde, zo een reden tot grote vreugde hebben gehad over een ge slaagde aankoop, als juist de leiding van de Haagse formatie. De kreet om Harrie Heynen is verstomd. HU is ver vangen door de leuze Harald, Harald... De verwachtingen waren hoog ge spannen. Tijdens de gespeelde oefen duels immers werden van de vijftien treffers er niet minder dan veertien ge scoord door de Noor Harald Berg en de Deen Holmström. Competitievoetbal vraagt echter an dere maatstaven voor de beoordeling van werkelijk aanwezige kwaliteiten. Harald Berg heeft met drie gave doel punten de verwachting ver overtrof fen. Wie is Harald Berg, die de Haagse supporters met knallende schoten en zijn technisch verzorgd spel zo in ver voering bracht? Geboren in Bodö werd hij lid van de voetbalclub Sky 'og Futbol Lyn in Os lo, omdat hij daar schoolonderwijs volg de. Met zijn niet geringe speltechnische kwaliteiten veroverde hij zich snel een plaats in de- selectie van het Noorse nationale elftal, waar hij 36 maal voor uitkwam. Vier jaar geleden was hij topscorer, vervolgens éénmaal tweede en éénmaal derde. Waarom niet eerder naar Nederland? „Dat had gekund, maar ik wilde eerst mijn studie afmaken in de hore- casector. In 1965 kreeg ik een aanbod van Feijenoord. Ik wilde echter mijn studie niet afbreken om later nog eens te moeten beginnen. Ik kan thuis zo in het vak, maar dat wil ik niet. In het bedrijf van vader is de eerste tien jaar toch geen plaats voor mij. Met het voet ballen kan ik nu nog geld verdienen om straks zelf te beginnen". Wat betekent voetbal voor Harald Berg? „Niets meer en niets minder dan een hobby uitleven. Ik heb er plezier in, al moet ik zeggen dat voetballen in Neder land iets anders is dan in Noorwegen. Bij ADO ben ik voor de eerste maal, na de harde trainingen, echt moe geweest. In Noorwegen werd voor de training slechts twee maal anderhalf uur per week uitgetrokken". Zijn drie doelpunten? „Niet om over te gillen. Het lukt of het lukt niet. Een voorhoedespeler moet nu eenmaal een grote dosis geluk heb ben. Als je de bal goed raakt, dan kan je succes hebben. De vele schoten die langs of over gaan, zijn dan zo verge ten". Er is al geroepen, dat Harald Berg veel te goed zou zijn om constant in de spits* te spelen. Berg: „Als specifieke spits zou ik ge loof ik niet voldoen. Ik zwerf liever achter de voorhoede om goede passes te geven. Dat was ook mijn taak in het Noorse team. Het is alleen noodza kelijk dat als er een spits wordt ge vraagd, je er ook moet zijn. En dat moet je aanvoelen. Waarom naar Nederland? „Er wordt in vergelijking met Enge land en Duitsland minder hard ge speeld, alhoewel ik ook al gewaar schuwd ben voor enkele verdedigingen in Nederland. Ach, maar wat zegt het, ik ben tenslotte ook geen weke spons. Ik kan gelukkig tegen een stootje". Kerstmis 1968 reisde Harald Berg voor de eerste maal naar Nederland om met ADO de voorwaarden van een contract te bespreken. Een goed con tract, waar hij en ADO na het eerste begin geen spijt van hebben. „Ik ben met mijn vrouw en zoontje goed ont vangen. Wij zijn opgenomen, ondanks de taalmoeilijkheden. En dat is al veel waard. Als ik dan ook nog in de gele genheid word gesteld om doelpunten te maken, kan ik me alleen maar ge lukkig voelen, dat ik juist voor ADO een contract tekende". ROTTERDAM Het staat vrijwel vast dat de competitiewedstrijd voor de eredivisie SVV-PSV, vastgesteld op zon dag 24 augustus, een dag wordt ver vroegd. Manager Ben van Gelder van PSV: „Wij hebben onze medewerking toegezegd, gezien de financiële nade len voor SW, omdat op zondag de wed strijd Sparta-Ajax wordt gespeeld. Het laatste woord is echter aan de KNVB, die nog geen toestemming heeft gege ven." Mej. E. Sluyter in actie op de Mets- banen in waar gisteren het toernooi om de nationale tennis- titels is begonnen. Ook zij had zich te gen de laaiende zonnestralen op mo dieuze en doeltreffende wijze gewa pend. HAMBURG In de open tenniskam pioenschappen van W.-Duitsland heeft Tom Okker het in de finale niet kun nen bolwerken tegen Tony Roche. De Australiër won met 6-1, 5-7, 7-5, 8-6. Het duel tussen de als nummer één geplaatste 24-jarige Roche en Okker duurde precies twee uur. De 3.500 toe schouwers op de baan van Am Rothan- baum hebben vaak tennis van wereld klasse gezien, vooral in de tweede en derde set bereikte de strijd talrijke PARAMARIBO De Nederlandse grootmeester Ton Sijbrands heeft na twee ronden de leiding in een interna tionaal damtoemooi, dat in Paramari bo wordt gehouden. Sijbrands versloeg Rotteveel en Fleur. Twee verliespar- tijen leed de Nederlander Ivens, die op de tiende en laatste plaats staat. AMSTERDAM Dat er in Amster dam nog wel degelijk belangstelling voor de wielersport bestaat bleek maan dagavond bij de revanches van de wereldkampioenschappen in het Olym pisch stadion, die ruim 25.000 toeschou wers trokken. Velen waren ongetwijfeld in de eerste plaats gekomen om de hul diging van de kersverse wereldkam pioenen Jaap Oudkerk en Harm Otten bros bij te wonen. Daarom was het zo jammer dat de regie in het stadion be paald zwak was. De huldiging werd veel te vroeg ge houden toen lang niet alle gegadigden zich langs drie loketten hadden kunnen persen. De hele opzet van de overi gens goed bedoelde hulde was amateu ristisch. Het begon toen mevrouw Ottenbros de toegang tot de tribune werd gewei gerd. Dat kwam nog bijtijds in orde. Maar de toespraak namens de KNWU door mr. J. P. A. van Ballegooyen De Jong bleef volkomen onverstaanbaar door de geluidsinstallatie. Tenslotte liet de gemeente Amsterdam zich weer eens van de beste kant zien. De voorzit ter van de Amsterdamse sportraad, de heer De By, bood namelijk alleen aan Jaap Oudkerk, als oud-Amsterdammer namens de gemeente een bloemstuk je aan. Bertus de Graaf (Amsterdamser dan hij kan haast niet) en Harm Otten bros moesten het met een handdruk doen. De „revanches" bestonden alleen uit een stayersrit van de profs na de pau ze. Vooraf ging een serie wedstrijden met de amateurkandidatén voor de we reldkampioenschappen in Tsjecho-Slo wakije. In de sprint zegevierde Leijn Loevesijn voor Peter van Doorn, die in de herkansing verrassend van Jan Jan sen en Wim Koopman had gewonnen en Lesley King, een 18-jarig talent uit Tri nidad. De stayersrace over dertig kilome ter leverse een onbetwiste zege op voor Cees Stam, die na het uitvallen van Dries Helsloot wegens motorpech van zijn gangmaker, op eenzame hoogte stond. In de ploegachtervolging tenslotte won de officiële Nederlandse afvaar diging bestaande uit v.d. Ruit, Tabak, Hoekstra en Balk het gemakkelijk van de gelegenheidscombinatie Bravenboer- Zoetemelk-Den Hertog-Harry Jansen: LISSABON Portugals stervoetbal ler Eusebio Ferreira verklaarde maan dag voor zijn vertrek naar Lourenco Marques, waar hij zijn moeder gaat bezoeken, dat hij bij zijn laatste ejs blijft. Dat betekent dat Eusebio vier miljoen escudos (bijna 500.000 gulden) vraagt voor vernieuwing van zijn con tract met Benfica. Enige Benfica supporters hadden zon dag vlugschriften uitgedeeld waarin zij verklaarden dat Benfica Eusebio nodig heeft, dit vooral naar aanleiding van een nederlaag met 5-2 in een vriend schappelijke wedstrijd tegen Sporting in Angola. Op de vraag of deze zware nederlaag van Benfica de positie van hem gemak kelijker zou maken bij de onderhande lingen, antwoordde Eusebio: „Ik geloof het niet. Benfica heeft ook wel van Sporting verloren als ik wel meespeel de". Eusebio vertelde verder: „Ik heb geen plan om voor een andere vereni ging te gaan spelen, noch een buiten landse noch een Portugese. Ik hoop al leen dat er een oplossing gevonden kan worden". Oorspronkelijk had Eusebio voor ver nieuwing van zijn contract een bedrag geëist van bijna 650.000 gulden voor drie jaar, tien procent van de contracten voor vriendschappelijke wedstrijden van Benfica, een maandsalaris van 9000 escudos (ruim 1100 gulden) en een pre mie voor overwinningen. Eusebio's laat ste verzoek was, dat de club ook alle belasting voor hem zou betalen. Benfica wilde hierop niet ingaan en bood hem een bedrag aan van 3,5 miljoen escudos (ongeveer 473.000 gul den) zonder verdere premies voor vriendschappelijke wedstrijden. A Huldiging van de wereldkampioe nen in het Olympisch Stadion. Links Jaap Oudkerk, in het midden zijn gangmaker Bertus de Graaf en rechts Harm Ottenbros. 4.42.5 tegen 4.46.5. Gezien de wind be paald geen slecht resultaat. De hoofdschotel van deze avond, de stayersrace van de professionals, was in de eerste dertig km een spektakel stuk van de hoogste orde door de ge vechten tussen wereldkampioen Oud kerk, de Nederlandse titelhouder Piet de Wit en de Belg Leo Proost, die in Antwerpen zo teleurstelde en nü zijn ware kracht wilde laten zien. Maar de Nederlanders raakten door pech uit het eerste gelid. Het begon met Oudkerk, wiens gangmaker De Graaf motorpech kreeg, waardoor de gouden rol rijder een ronde verspeelde. Oudkerk reed de koers in een kansloze positie uit. Piet de Wit haalde het einde helemaal niet. De Zaankanter kreeg tot drie maal toe met een aflopende ketting te kampen, stap te over op een reserve fiets waarvan even later de stuursteun het begaf. De Wit verdween toen maar uit het veld. Nadat ook Kemper wegens motorpech uit de strijd was verdwenen won Proost onbedreigd. AMSTERDAM Reglement is regle ment moeten de wedstrijdcommissaris sen gedacht hebben toen zij maandag avond in het Olympisch stadion elk lid van de officiële Nederlandse achter volgingsploeg op de baan een boete van tien gulden oplegden omdat de forma tie zonder rugnummers had gereden. Formeel hadden de heren gelijk. Het lijkt echter weinig bevorderlijk voor het moreel van een ploeg, die op het punt staat naar de wereldkampioenschappen te vertrekkén om 'n boete op 't conto te hebben. Trainer Hein van ïjreenen voelde dat aan en kwam demonstratief onmiddellijk met geld aandragen om de boetes uit eigen zak te voldoen. Dat kon echter niet want een dergelijke strafop legging moet door de papiermolen van Voor de jeugd tenniswedstrijd Ita- lië-Nederland, op 15 en 16 augustus a.s. in Pievepelago (bij Bologna) zijn de volgende Nederlandse jongens en meis jes aangewezen: Yvonne van de Eeckhout (Amsterdam) Marjo Gruisen (Maastricht) Nicolette van der Poll (Den Haag), Anne Rei- mus (Utrecht), Maarten Ruys (Den Haag), Carel Bruin (Rotterdam), Jaap Peters (Rotterdam) en Kees Punt (Utrecht). Weinig waardering voor nationale tennisstrijd SCHEVENINGEN Staande aan het buffet, wachtend op zijn beurt om een flesje frisdrank in ontvangst te nemen, het sigaretje losjes in de hand, zo besprak Ron van Gelder zijn kansen om alsnog de eerste ronde te overleven in de strijd om de Nederlandse tennistitels te Scheveningen. Let wel: dit ge beurde na de tweede set, die de Amsterdammer met 10-2 verloren had. Een noodgedwongen pauze, omdat dt scheidsrechter (door het opdwarrelend stof de lijnen niet meer kon zien er. order had gegeven voor een extra sproeibeurt. Vroeger, toen er nog wer kelijke ambities gekoesterd werden, nam een speler een dergelijke onder breking te baat voor een douche, een massage of althans voor Iets wat zijn winstmogelijkheden vergrootte. Nu was Van Gelder's gedrag symp tomatisch voor het verloop van de na tionale tennistitelstrijd op de Metsba- nen. Een gebeurtenis, die bitter weinig te maken heeft met de manier waarop sport bedreven wordt. Ter geruststelling: Van Gelder, als Nederlands nummer vier enkele jaren geleden naar Amerika vertrokken en bij zijn tijdelijke terugkeer niet hoger dan veertiende gekwalificeerd, won toch: met 61, 1012, 63 van de evenals h4j tol het gilde van de geregi streerde spelers behorende Wim Puf- kus. Geregistreerde spelers - dezelfde klasse waartoe in de Verenigde Staten Arthur Ashe behoort - heeft Nederland te over. Drieëntwintig heren en zeven tien dames genieten deze bijna prof- status. Zij zijn allemaal officieel bij de,, internationale bond in Londen opgege ven, waar men nog niet van de verba zing bekomen is... Er was weinig waardering voor de wijze waarop dit jaar het schema voor de heren in elkaar is gezet. De zelf meespelende Jaap Arends, die daar mee was belast, heeft klakkeloos de ranglijst van, vorig jaar gecopieërd. Tom Okker niet meer beschikbaar? Dan Jan Hajer als eerste en Evert Schneider als tweede. Twee spelers, die dit seizoen bepaald niet tot de uit blinkers behoren. Ook de vroege uitschakeling van Ken neth de Koning werd wan dit onzorg vuldige werk geweten. Hij was als tien de geplaatst, zijn vriend en dubbelspel- partner Eddy Knol, van wie hij met 64, 62 verloor, kon met reden ook een plaats bij de eerste zestien clai men: twee overwinningen op Piet Veentjer (nr 11), een zege op Hans Hartog (nr 13) en een op Kenneth de Koning waren voldoende argumenten /oor die zienswijze. Het was raadzaam geweesrt deze .wee - althans in de eerste ronde - ge scheiden te houden. Nu was het resul taat, dat Knol, van wie de bond weinig meer te verwachten heeft, het bar slechte door zenuwen beheerste par tijtje won en Kenneth, die veel jonger is en daarenboven niets anders doet dan tennis, met goed fatsoen niet meer gekozen kan worden voor de landen- wedstrijd tegen België om nog maar niet te spreken van de ontmoeting te gen Duitsland. Ook het dames-schema werd ernstig ontredderd. Ditmaal buiten de schuld van het plaatsingscomité. Vrijdag werd telefonisch bericht gegeven dat Betty Stöve op doktersadvies niet mee zou doen. De als tweede geplaatste Rotter damse speelster, die aanvankelijk zo goed terugkwam, heeft weer last van de ziekte, die haar anderhalf jaar van de tennisbanen verwijderd heeft gehou den. Het was te laat om het schema alsnog te wijzigen, zodat thans in de onderste helft een levensgroot gat gaapt. De uitslagen waren Heren enkclspelspel, lste ronde: I^eo- pold-Klotz 97, 62; Lucassein-Van Eysden 64, 75; De Kort-Thung 64, 6—3; Van Min-Reckers 86, 61; Kas- ten-Ehrlich 64, 75; Arends-Wolff 63, 62; Blaas-Bruin 61, 62; Keyser-Hartog 62, 75; Lagendaal- Keizer 62, 62; Niesie Sie-Vaartjes 63, 26, 60; Stradmeyer-Tulp 63, 62; Kuypers-Robers 64, 63; Schmitz-Adan 62, 64; Constandse- De Groot 62, 75; Martens-Weyer- man 06, 62, 63; Knol-De Koning 6—4, 6—2; Haks-Luijk 6—3, 7—5; Ade- ma van Scheltema-Landwehr 64, 63; Van Gelder-Pufkus 61, 10-12, 63; Boelens-Mulder 11-9, 61; San- ders-Lautenschlager 26. 64, 75; Veentjer-Welschen 64, 75; Dogger- Kuypers 64, 60.

De Vallei | 1969 | | pagina 9