4-2 nederlaag voor GVVV Bennekom veroverde beker in het Oskadi-toernooi STV-Climax komt uit in hoofdklasse D Musketiers aan kop in nederlaagtoernooi van v.v. Kulan VRC oefende in Driebergen THEOLE BLEEF CANDIA DE BAAS IN PITTIG DUEL VZC lichtelijk favoriet tegen TZV-Tilburg Uchta klopte toch DOVO AZ PC zegevierde over Poseidon Advendo-jeugd streed om bekers Oranje-Wit te gast bij Dorestad Advendo oefende en verloor (1-0) %rflortnieuws Renswoude was slechte verliezer Overspeeld Tafeltennis DVSA won van Scherpenzeel: 3-0 Waterpolo Spelers geschorst BOELHOUWER GEOPEREERD PPiPiiiil m "M\ Zwemmen ."'V. Veendam-Vitesse1-1 Waoeningen- Heerenveen2-1 HVC-ElinkwUk0-0 MAANDAG 18 AUGUSTUS !9o9 EDERVEEN Zaterdag organiseer de het bestuur van Advendo voor de tweede maal een sportdag nu voor de pupillen elftallen. De jeugdleden die in groten getale naar het sportveld geko men waren, streden fel om de prachti ge pryzen die het bestuur beschikbaar stelde voor dit jaarlijkse evenement. Er werden evenals de vorige week bij de aspiranten 7 oefeningen afgewerkt. J. W. Diepe veen won de eerste prijs met 101 punten. De tweede prijs was voor W. v. Kessel 98 pnt en L. Seppers legde beslag op de derde prijs met 95 punten. Dit drietal won de fraaie be kers. De medailles werden gewonnen door de nummers één op een bepaald onderdeel. Dat was op de 100 m sprint B. Hendriks. Baldribbelen T. Scherrenburg; Doel- schieten: W. v. Kessel; Balschoppen: W. v. Veldhuizen; Ballengooien: J. v. d. Kraats; Balplaatsen J. v. Heerdt; Veld loop C. Leppers. Na afloop reikte de voorzitter van de jeugdcommissie de heer G. Pater aan de winnaars de prijzen uit. Valleivogels-aanvaller Cor van Maanen (links) maakt een afwe rend gebaar tegen het Bennekom-ge- weld. Zijn clubgenoot P. v. d. Ham (rechts) kijkt gespannen toe. WAGENINGEN GVVV heeft za terdagmiddag in Wageningen een 4-2 nederlaag te incasseren gekregen van WAVV. Het was een vrij aantrekkelijk oefenduel, waarvan vooral de eerste helft opviel door eem constant hoog tempo. GVVV nam na vijf minuten al een voorsprong door Cees Hardeman. Hij scoorde fraai uit een goed aangegeven bal van Jan van de Bovenkamp. WAVV ging na deze treffer fel in de aanval en had na achttien minuten succes (1-1). De teams waren goed te gen elkaar opgewassen en schiepen goe de kansen. Na een half uur knalde Hardeman tegen de paal en even la ter moest de WAVV-goalie pijlsnel rea geren op een hard schot van Jan van de Bovenkamp, waaruit hij de bal nog maar net tot corner kon verwerken. De middenvoor van WAW schoot vlak voor het rustsignaal van dichtbij hoog over. In de tweede helft werd er niet meer zo snel gespeeld. Na ongeveer een kwartier werd keeper Nieboer gepas seerd en back Jan Kampert moest met een zweefduik redden. Hij sloeg de bal uit het doel en dat werd bestraft met een penalty. WAVV benutte de straf schop niet, want de middenvoor schoot in de handen van de Veenendaalse doelverdediger. Door een misverstand tussen Hoede- man en de GWV-keeper werd het 2-1 en acht minuten later was de stand al 3-1 door een hard schot. GVVV ge loofde niet meer in de overwinning en kwam vijf minuten later op een grote re achterstand (4-1). Vijf minuten voor tijd bracht Piet van de Bovenkamp de stand op 4-2 uit een goede pass van Hardeman. De Veenendalers kwamen nog bijna op 4-3 toen Piet van de Bovenkamp een vrije trap kreeg te nemen. Hij schoot hard tegen het muurtje en Jan van de Bovenkamp schoot de terug springende bal opnieuw in. Het leer trof echter de paal. WIJK BIJ DUURSTEDE Oranje- Wit heeft gisteren met twee elftallen deelgenomen aan een toernooi in Wijk bij Duurstede, georganiseerd door v.v. Dorestad. De eerste uitgave van de Elstenaren ging met 31 ten onder te gen de organiserende vereniging, ter wijl Oranje-Wit 2 een 62 overwinning boekte. SCHERPENZEEL De regen is zaterdag voortdurend spelbreker geweest tijdens het door Vallcivogels georganiseerde Oskadi-toernooi, maar toch konden alle wedstrijden worden afgewerkt. Het zag er aanvankelijk naar uit dat Renswou- de de beker van V.V.O.P. zou overnemen, maar tegen Bennekom struikelden de roodwittcn. Een paar spelers van Renswoude konden dat moeilijk verwerken waardoor er enkele incidenten ontstonden. Scheidsrechter G. van Bruggen wist echter grote moeilijkheden te voorkomen. De Bennekomse combinatie kreeg de beker voor een jaar in haar bezit en Renswoude moest genóegen nemen met de tweede plaats. De openingswedstrijd ging tussen Renswoude en Valleivogels. Ondanks het feit dat Renswoude tweede klassen hoger speelt gaf Valleivogels zeer goed partij. Een gelijk spel had de verhou dingen ongetwijfeld goed weergegeven, unaar toen doelman Vlastuin zich op een ver schot van B. Veldhuizen ver keek was het 1-0 voor Renswoude. Bij deze stand bleef het. In de tweede wed strijd trad Bennekom aan tegen een VVOP-combinatie. Deze wedstrijd was van iets minder kwaliteit dan de eerste. Het was Ravel die voor Bennekom het enige doelpunt scoorde. Bennekom kwam hierna in het veld tegen de zich deze middag goed we rende Valleivogels. Het was A. v.d. Wetering die met een goed schot Val leivogels voor rust de leiding gaf. Val leivogels kreeg nog enkele goede kan sen maar tot scoren kwam men niet meer. Na de rust kwam Bennekom op zetten en Wiersma bracht de stand op 1-1 hetgeen ook de eindstand werd. In de wedstrijd tegen VVOP was Renswoude superieur. De VVOP-verde- diging werd totaal overspeeld en al spoedig was doelman Blauw door J. Veldhuizen en B. Vink gepasseerd. Toen door een van de Renswoude-verdedi- gers de bal van richting werd veranderd greep doelman Van 't Foort mis en het was 2-1. De vreugde was echter maar van korte duur want C. Henzen wist voor de rust de volkomen falende VVOP verdediging nogmaals te passeren (3-1). Na de rust zorgde B. Vink voor 4-1 en B. Veldhuizen maakte met twee goals het halve dozijn vol. J. Hofs bepaalde op het laatste moment de stand op 6-2. Hierna volgde de beslissende strijd tussen Bennekom en Renswoude. Het werd een zeer goede wedstrijd waar in over het algemeen Bennekom iets beter speelde dan Renswoude. Vooral na de rust hadden de Bennekommers het beste van het spel, al kwam men op een wat gelukkige wijze aan het winnende doelpunt. Na 8 minuten spe len speelde C. Koetsier verkeerd te rug en tot grote schrik van de Renswou- de-aanhang verdween de bal in het doel. Door dit doelpunt kreeg Benne kom een voorsprong die het op zeer ef fectieve wijze wist te verdedigen. Hier door kwam de ploeg in het bezit van de wisselbeker. Jammer was het dat en kele spelers van Renswoude zich slech te verliezers toonden. De middag werd besloten met de wedstrijd Valleivogels-WOP om de der de en de ^erde plaats. Het werd een spannende strijd die uiteindelijk werd gewonnen door Valleivogels, dat voor al In beginfase nogal eens pech had. Na dat men enkele malen het houtwerk had getroffen was het J. Harskamp die doel man Pellegrom het nakijken gaf. Wiers ma maakte er echter 1-1 van, doch en kele minuten voor het einde bracht P. v.d. Ham de stand op 2-1. Voorzitter Zeegers reikte hierna de prijzen uit. De eindstand was: Bennekom 5 punten, Renswoude 4 punten, Valleivogels 4 punten en VyOP 0 punten. UTRECHT In de eerste oefenwed strijd ter voorbereiding van de aan staande competitie heeft Advendo zaterdag in de Domstad met 1-0 verlo ren van de tweede-klasser Porta. In deze wedstrijd liet Advendo goed veld spel zien maar de afwerking ontbrak in de niet imponerende aanvalslinie. De Ederveners waren niet volledig; Greuter, Buirwijk en I). Veer ontbra ken in de Advendo gelederen. In de beginperiode was de thuisclub duidelijk sterker en bij de eerste de beste aanval was het al raak toen G. Vink een fout maakte waar de Porta middenvoor goed van profiteerde en keper v.d. Meent met een onhoudbaar schot passeerde 1-0. Advendo kwam er geleidelijk aan be ter in en veroverde een veldoverwicht. Er kwamen enkele goede scoringskan sen maar zowel Hardeman als Drost faalden op het juiste moment. De thuis club was aanvallend veel gevaarlijker maar de Advendo defensie was goed op dreef. Er kwamen voor de gasthe ren weinig of geen doelrijpe kansen meer. Advendo kon de veldmeerder- heid niet in doelpunten uitdrukken al was het dicht bij een treffer toen J. v. Donkelaar een keihard schot los liet. De Porta doelman wist door zeer snel reageren de bal tot corner te verwerken. Aan de andere kant moest keeper v. d. Meent enkele malen ver uit zijn doel komen om redding te brengen bij de VEENENDAAL In het komende seizoen, dat op zaterdag 27 september begint, is het eerste team van STV-Cliinax ingedeeld in Hoofdklasse D. Als tegenstander zal het ontmoeten Docos uit Leiden, het zojuist gepromoveerde Munter uit Amsterdam, het sterke en bekende .ICV uit Vught en Xerxes uit Rotterdam. Omdat A.M.V.J. 2 uit Amsterdam zich teruggetrokken heeft zal de vijfde op ponent Torpedo uit Apeldoorn of de Treffers 2 uit Roelofarendsveen worden. Op 30 augustus moeten deze teams in een beslissingswedstrijd uitmaken, wie deze plaats zal gaan innemen. Een prognose over de kansen van de Veenendalers laat zich moeilijk geven. De bekende tegenstanders uit het vorige seizoen, J.C.V. en Xerxes, beschikken over gerenommeerde krachten en zullen waarschijnlijk de beide bovenste plaat sen voor zich opeisen. Voor de derde plaats, die eveneens recht geeft op deel neming aan de promotiecompetitie, zal wel een felle strijd geleverd worden door de sterke newcomer Hunter 253, het Leidse Docos en... S.T.V.-Climax, dat zijn vorig seizoen verworven repu tatie met hand en tand zal verdedigen. De 2de uitgave van S.T.V.-Climax is ingedeeld in de overgangsklasse C en ontmoet de volgende teams: Blauw-Wit uit Almelo, D.T.T.C. uit Deventer, het bekende T.I.O.S. uit Arnhem, Wijhe uit de plaats van die naam en... Torpedo uit Apeldoorn. Mocht laatstgenoemde club de beslissingswedstrijd tegen de Treffers 2 in winst omzetten en dus promoveren, dan wordt de opengevallen plaats inge nomen door de winnaar van het beslis singsduel Entac 2 en Velox-W.S.C. Aangezien de meeste tegenstanders on bekend zijn voor de Veenendaalse for matie is het geven van een prognose vrijwel onmogelijk. De team van S.T.V.-Climax zijn overi gens nog niet samengesteld, zodat het bestuur van de Veenendaalse vereniging de komende weken voor de moeilijke taak staat deze netelige kwestie op te lossei). SCHERPENZEEL Zaterdagavond werden er door zwemvereniging Posei don wedstrijden georganiseerd voor de jeugd van 8 tot en met 15 jaar. Men had een drietal verenigingen uitgeno digd maar er kwam er slechts één opdagen, waardoor het een ontmoeting werd tussen AZ en PC uit Amersfoort en Poseidon. Er werd felle strijd geleverd in de 30 duels. 11 overwinningen gingen naar Poseidon, terwijl de gasten 19 keer wisten te zegevieren in de series. De einduitslag werd 126 punten voor AZ en PC en 96 voor Poseidon. Het was ondanks het slechte weer een sfeer volle wedstrijd. Poseidon heeft alle bedrijven in Scherpenzeel aangeschreven om zater dag 23 augustus deel te nemen aan onderlinge wedstrijden. sr-v w- VEENENDAAL Ondanks de minder gunstige weersomstandig heden bestond er zaterdagavond heel wat belangstelling voor het eerste optreden van de landelijke rijvereniging „De Klomp en om streken" en de ponyclub „De Pakhuisruitertjes"Deze nog jonge verenigingen bewezen dat sinds de oprichting begin van dit jaar serieus is geoefend en hoewel er nog wel enige schoonheidsfoutjes aan het optreden kleefden viel er voor de liefhebbers van de hippi sche sport van heel wat te genie ten. Plaats van handeling was een terrein achter de Julianakerk, dat misschien niet ideaal was, maar toch redelijk aan de eisen voldeed. sporadische tegenaanvallen van de thuisclub zodat er in de stand voor de rust geen verandering meer kwam. Na de hervatting het zelfde spelbeeld: een sterker Advendo maar de voorhoe de liet het afweten. In de slotfase ging aanvoerder E. v. Ginkel mee in de aanval maar hij kon zijn schot niet redden al had hij bepaald pech toen hij in een één twee combinatie met A. Drost tegen de lat knalde. De pupil len van De Hartog die in deze wedstrijd goed veldspel lieten zien misten duide lijk een schutter in de aanvalslinie. Het tweede elftal dat doorgaans veel successen boekt in toernooien was dit maal minder gelukkig in het toernooi dat georganiseerd werd door SDS in De Valk. Van de drie wedstrijden te gen SDS II, Otterlo II en Blauw-Geel III wisten de Edeveners alleen van SDS te winnen en moesten daardoor ge noegen nemen met de derde prijs. De volledige uitslagen van deze halve com petitie waren: Blauw-GeelSDS 31OtterloAd vendo 10; OtterloBlauw-Geel 11; AdvendoSDS 40; Blauw-GeelAd vendo 30; OtterloSDS 20. Blauw-Geel werd winnaar van het toernooi door een beter doelgemiddelde dan Otterlo. Beide clubs behaalden 5 punten uit 3 wedstrijden Advendo werd derde met 2 punten en de organiseren de vereniging SDS laatste met geen enkele punt. DRIEBERGEN VRC heeft zater dag zijn oefenprogramma voortgezet met een vriendschappelijke wedstrijd tegen de sterke derdeklasser CDN in Driebergen. De teams deelden de pun ten (1-1) en hiermee mocht de thuis club zeer tevreden zijn. In de 40e minuut nam zij namelijk de leiding door een grove fout van ar biter Kiers, die zich vergiste bij het toepassen van een nieuwe spelregel. VRC kwam binnen de lijnen met het vermoedelijke competitie-elftal. Opval lend was weer de rol die de aanwin sten van de Racing Club vervulden. Derksen en Sukkel werden veel aan het werk gezet en ook Aalbers was goed op dreef in de frontlinie. VRC was het meest in de aanval. CDN verscheen ook enkele malen ge vaarlijk voor het VRC-doel, doch de combinaties van de gastheren waren te kort. Bovendien verrichtten P. Re- bergen en Haselaar goed werk in de Veenendaalse verdediging. Gert v. d. Weerdhof trad als ausputzer op. Derksen kwam voor de rust in bot sing met de goalie van CDN. Hij bleef op de grond liggen en een dokter con stateerde dat zijn arm uit de kom ge schoten was. Met een 1-0 stand werd gerust. W. Hartog viel na de hervatting in voor Derksen. VRC bleef aanvallen, maar pas een kwartier voor het einde kwamen de Racers op gelijke hoogte. Hartog speelde zich vrij, omspeelde 'n tegenstander en gaf een scherpe voor zet waaruit Jan Sukkel 1-1 liet aante kenen. Woensdagavond speelt CRV een oe fenmatch in Huizen tegen de gelijkna mige tweedeklasser. VEENENDAAL Musketiers staat momenteel aan kop in het nederlaag- toernooi van Kulan in Veenendaal. De Elster normatie zegevierde zaterdag met 16 over de Veenendaalse ploeg en dat was de grootste nederlaag van de organiserende vereniging in deze wedstrijdenserie. Ook Musketiers 2 behaalde een grote overwinning. Dit elftal won met 38 van Kulan. De Musketiers-junioren boekten' ,een 24 zege. De Musketiers-reserves en -junioren bezetten nu de tweede plaats. Kulan heeft slechts een gelijk spel behaald in het nederlaagtoernooi. Te gen Bennekom werd het 33, terwijl de andere opponenten alle zegevierden. Otterlo won met 25, Terschuurse Boys met 04 en Musketiers bereikte zaterdagmiddag de hoogste score (1 6). Zaterdag a.s. komt de laatste te genstander naar Veenendaal, namelijk vierdeklasser Kesteren. In de wedstrijd tegen Musketiers was Rebel er de oorzaak van dat Kulan al gauw tegen een achterstand aankeek. Hij werkte het leer in eigen doel. Teus Heikamp was deze middag goed op dreef bij de Elstenaren. Hij scoor de tweemaal fraai en zorgde daarmee voor een 03 stand. Cor Henzen liet 04 aantekenen en H. Eimers kon nog voor rust tegenscoren (14). In de tweede helft is Musketiers veel sterker geweest en bouwde zijn voorsprong moeiteloos uit tot 16. Hei kamp maakte het vijfde Elster doel punt en Ditewig liet tenslotte 16 aan tekenen. Musketiers 1 maakt nu een goede kans op de beker. K1IENEN In verband met de min der gunstige veldtoestand werd de wed strijd tussen Theole en Candia in Rhe nen gespeeld en niet in Tiel. De geel zwarten behaalden uiteindelijk een 2-1 overwinning dank zij twee benutte straf schoppen van Rokus Visser. Het was wel verdiend, omdat Theole vooral voor rust goed voetbal op de grasmat legde Hierbij dient te worden aangetekend, dat ook Candia pittig spel toonde en op die manier uitstekend tegenstand bood. De Tielse ploeg nam halverwege de eerste helft de leiding uit een penalty. Technicus Herman Jansen wandelde door de gehele Rhenense defensie, maar werd binnen de bekende lijnen gehaakt. Vanaf de 11-meterstip voltrok Rokus Visser beheerst het vonnis (0-1). Enigs zins tegen de verhouding in kwam Candia na een half uur gelijk toen een geweldig hard schot roos trof (1-1). Na dit fraaie doelpunt was het rusten ge blazen. In de tweede helft was het spel min der mooi. Toen kwam ook duidelijk aan het licht, dat de conditie bij som mige spelers er nog niet helemaal is. Nadat Jan van Deinzen uit een pass van Herman Jansen de keeper omspeelde en hij daarop bij zijn benen werd ge grepen mocht Rokus Visser het nog eens vanaf de strafschopstip proberen. En dat gebeurde opnieuw met succes: 1-2. Een Kulan-aanval wordt door de doelman van de gasten onschade lijk gemaakt. SCHERPENZEEL Het zaterdag- elftal van Scherpenzeel speelde zater dagmiddag een wedstrijd tegen DVSA uit Amerongen. De opbrengst, bestemd voor de bejaardentocht, viel tegen door het zeer slechte weer. Scherpenzeel verloor met 3-0. De veteranen deden het beter en wisten in een voorwed strijd met 3-1 te winnen. Donderdagavond speelt Valleivogels voor de bejaarden, eveneens tegen DVSA. VEENENDAAL Morgenavond om zeven uur start in het Bergbad de be langrijke promotiewedstrijd voor de eerste klas tussen VZC en TZV uit Til burg. In feite hebben deze twee forma ties de meeste kans op promotie. Twee van de vier ploegen kunnen promove ren naar de op één na hoogste afdeling van de bond en de winnaar van dit duel is al een heel eind op weg naar de eer ste klas. TZV was onlangs ook aanwezig op het Ritmeester-toernooi. Het imponeer de toen geenszins, maar het was dan ook present met een aantal reserves. In de ploeg zijn twee jeugdinternatio- nals opgenomen. TZV moest verleden week nog één punt behalen in de laat ste competitiewedstrijd tegen De Zijl uit Leiden. Het speelde op het nippertje met 3-3 gelijk in een zeer spannende strijd. VZC moet al met al toch als favoriet worden gezien, doch het zal dan beter moeten spelen dan verleden week tegen DWR. ZCG uit Groningen heeft zich inmid dels ook aangediend als promotie-kan didaat, want het won van stadgenoot De Walvisch (7-5). ZCG is dus donder dagavond in Groningen de tegenstander van VZC. OCHTEN Door disciplinaire maat regelen tegen enkele spelers (wegens het niet opkomen tegen Buren) speel de Uchta zaterdagmiddag met 6 inval lers tegen DOVO 2. De Veenendalers, die vijf eerste-elftalspelers uit de ploeg van vorig jaar in de gelederen hadden, brachten een goed sluitend team in het veld. Hierbij was ook de oud-inter national Klaas van Hal. Het moet gezegd, dat de Ochtena- ren uitstekend partij gaven, vooral omdat de gasten hun goede samenspel vaak te ver doorvoerden. Voor het Uchta-doel kon dan ook meestal aan de aanvallen een halt worden toege roepen en het middenveld was bij de geelzwartên zo goed gezet, dat zij het meest in de aanval waren. Na een 1-1 ruststand (Uchta had een 1-0 achter stand moeten goedmaken) liep de Och- tense ploeg in de tweede helft tot 3-1 uit, waarna DOVO via een strafschop de eindstand op 3-2 bepaalde. Voor de Ochtense goals zorgde de gevaarlijke Henk van Doorn. Als geheel voldeed de Ochtense combinatie wel, al zal het elftal natuurlijk aanmerkelijk kunnen worden versterkt, als de door het be stuur geschorste spelers weer kunnen worden opgesteld. MAURIK De aanvoerder en aan valsleider van SV Maurik, Klazienus Boelhouwer, die de laatste tijd nogal geplaagd werd door een oude enkel blessure en zich genoodzaakt zag om rust te houden, is dezer dagen geope reerd. Met een gunstig verloop. Zo gunstig zelfs dat Klazienus bij de aan vang van de competitie weer geheel fit zal zijn, aldus de geneesheer, die hem heeft behandeld. VEENDAM Veendam en Vitesse hebben het elkaar met goed voetbal uiterst lastig gemaakt. Het v/as een spectaculaire partij voetbal, waarbij de duizenden toeschouwers intensief meeleefden. Het dient echter gezegd, dat beide partijen nogal wat kansen onbenut lieten. Een en ander had o.a. tot gevolg dat de rust met 0-0 aan brak. En minuut of twintig na de hervat ting leek De Vries de basis voor een overwinning van de Arnhemmers te hebben gelegd, maar twee minuten la ter blunderde doelman v. d. Zwaard ongelooflijk na een vrije schop van Blijham (1-1). In de periode hierna verzuimde elk der partijen verande ring in de stand te brengen. Niettemin heeft Vitesse een goede indruk achter gelaten. WAGENINGEN - Wageningen toon de zich in een redelijk goede wedstrijd wat beter dan Heerenveen, dat met 2-1 ten onder ging. Na rust was er sprake van te hard spel. Toen bleek scheidsrechter Verbeek zeer tolerant. In de tiende minuut schoot de volko men vrijstaande Maan de Friezen naar een voorsprong. Posthumus (de ex- VVOG'er) nam in de 35e minuut zijn kans waar na een vrije schop van Drost en kopte de bal hard langs doel man v. d. Heiden. Na de rust bleek Wageningen de sterkere partij, maar aanvankelijk kon Heerenveen zich behoorlijk handhaven. Een kwartier voor afloop werden de Wageningers G. Jansen en Broecks te gen de grond gewerkt en deze feiten kostten Heerenveen een strafschop. Posthumus liet toen de beslissende treffer aantekenen (2-1). AMERSFOORT Bijzonder span nend en fel, daarmee is de wedstrijd HVC - Elinkwijk (0-0) wel gekarakte riseerd. Het eerste kwartier was vol ledig voor de Amersfoorters. Elinkwijk worstelde zich order die druk uit en beheerste eigenlijk tot de 65e minuut het verloop. Bijzonder spectaculair was de kogel van Elinkwijks rechtsback Huisstede vlak voor de rust. Hij liet de lat kra ken en velen waren van mening dat de omlaag stuitende bal achter de doel lijn neerkwam... Gezien het feit dat Groenendijk enige kansen voor Elink wijk onbenut liet en Wilbret en Vee nendaal zeker HVC een voorsprong hadden kunnen bezorgen, mochten de partijen met de uitslag 0-0 een tevre den gezicht zetten. Gelukkig ontaard de de felheid geen enkele keer in ge meen voetbal.

De Vallei | 1969 | | pagina 11